„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolehošť

Nové produkty Bolehošť

Dlažby a obrubníky Bolehošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolehošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolehošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolehošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolehošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolehošť, Levná dlažba Bolehošť, Dlažba Bolehošť, Zámkové dlažby Bolehošť, Zámkové dlažba Bolehošť, Betonové dlažby Bolehošť, Betonová dlažba Bolehošť, Zdící prvky Bolehošť, Dlažby II jakosti Bolehošť, Dlažba II jakosti Bolehošť, Plošné dlažby Bolehošť, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha 7 Břeclav Hlavní město Praha Náchod Praha 13 Liberec Praha-Březiněves Bruntál Ústí nad Labem Tachov Uherské Hradiště Praha 21 Praha 22 Ostrava-město Praha 20 Praha-Řeporyje Cheb Ústí nad Orlicí Praha 17 Praha 3 Sokolov Šumperk Praha-Nebušice Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Pelhřimov Praha 5 Chrudim Mladá Boleslav Zlín Praha-východ Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha-Koloděje Třebíč Domažlice Praha 10 Písek Praha-Lipence Praha-Lochkov Jihlava Praha 6 Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Vsetín Praha 14 Blansko Litoměřice Praha-Přední Kopanina Benešov Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Český Krumlov Praha-Satalice Hradec Králové Praha-Kunratice Most Trutnov Karviná Svitavy Prachatice Hodonín Kroměříž Brno-venkov Praha-Troja Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Praha 4 Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Příbram Teplice Jičín Znojmo Praha 15 Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Praha 1 Praha-Zbraslav Louny Praha-Dolní Chabry Olomouc Kolín Praha 18 Strakonice Praha-Šeberov Kutná Hora Praha-Libuš Jeseník Vyškov Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-západ Přerov Praha 9 Jindřichův Hradec Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolehošť

Levná dlažba Bolehošť

Dlažba Bolehošť

Zámkové dlažby Bolehošť

Zámkové betonové dlažby Bolehošť

Zámková dlažba Bolehošť

Betonové dlažby Bolehošť

Betonová dlažba Bolehošť

Zdící prvky Bolehošť

Dlažby II jakosti Bolehošť

Dlažba II jakosti Bolehošť

Plošné dlažby Bolehošť