„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolehošť

Nové produkty Bolehošť

Dlažby a obrubníky Bolehošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolehošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolehošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolehošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolehošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolehošť, Levná dlažba Bolehošť, Dlažba Bolehošť, Zámkové dlažby Bolehošť, Zámkové dlažba Bolehošť, Betonové dlažby Bolehošť, Betonová dlažba Bolehošť, Zdící prvky Bolehošť, Dlažby II jakosti Bolehošť, Dlažba II jakosti Bolehošť, Plošné dlažby Bolehošť, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Praha 4 Louny Příbram Sokolov Litoměřice Cheb Plzeň-sever Praha-Březiněves Praha-západ Teplice Praha-Koloděje Karlovy Vary Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha 5 Svitavy České Budějovice Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha-Lipence Kroměříž Praha-Lochkov Blansko Ostrava-město Brno-město Ústí nad Labem Praha 13 Praha-Slivenec Opava Jeseník Tachov Praha-Běchovice Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Děčín Praha 20 Plzeň-město Šumperk Kladno Ústí nad Orlicí Most Mělník Praha 2 Rakovník Praha-Ďáblice Chomutov Praha 10 Praha 9 Hodonín Praha-Lysolaje Strakonice Praha 19 Benešov Jihlava Praha 21 Náchod Praha-Královice Jablonec nad Nisou Praha 8 Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha 12 Pelhřimov Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha-Řeporyje Domažlice Praha-Klánovice Kutná Hora Trutnov Český Krumlov Zlín Praha-Petrovice Praha 7 Praha-Libuš Praha 16 Praha 14 Chrudim Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Přerov Praha 1 Vyškov Praha-Šeberov Vsetín Prachatice Frýdek-Místek Praha 11 Prostějov Semily Praha-Zličín Znojmo Havlíčkův Brod Praha 18 Hradec Králové Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolehošť

Levná dlažba Bolehošť

Dlažba Bolehošť

Zámkové dlažby Bolehošť

Zámkové betonové dlažby Bolehošť

Zámková dlažba Bolehošť

Betonové dlažby Bolehošť

Betonová dlažba Bolehošť

Zdící prvky Bolehošť

Dlažby II jakosti Bolehošť

Dlažba II jakosti Bolehošť

Plošné dlažby Bolehošť