„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolehošť

Nové produkty Bolehošť

Dlažby a obrubníky Bolehošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolehošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolehošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolehošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolehošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolehošť, Levná dlažba Bolehošť, Dlažba Bolehošť, Zámkové dlažby Bolehošť, Zámkové dlažba Bolehošť, Betonové dlažby Bolehošť, Betonová dlažba Bolehošť, Zdící prvky Bolehošť, Dlažby II jakosti Bolehošť, Dlažba II jakosti Bolehošť, Plošné dlažby Bolehošť, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha 12 Strakonice Hlavní město Praha Nymburk Hodonín Praha-západ Tachov Prostějov Praha-Dubeč Jihlava Praha-Kunratice Plzeň-město Praha-Benice Karviná Most Benešov Olomouc Jindřichův Hradec Chomutov Beroun Praha 16 Praha 21 Louny Opava Plzeň-sever Praha-Křeslice Praha 8 Praha-východ Pardubice Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Přerov Domažlice Praha-Královice Praha-Slivenec Bruntál Praha-Zbraslav Třebíč Praha-Lysolaje Jičín Náchod Praha 2 Kutná Hora Karlovy Vary Praha-Petrovice Rakovník Praha-Lochkov Praha-Klánovice Praha 22 Praha-Přední Kopanina Klatovy Pelhřimov Rokycany Praha 20 Jeseník Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha-Šeberov Kolín Kladno Praha 4 Blansko Teplice Praha 18 Praha-Lipence Praha 3 Cheb Praha-Nebušice Kroměříž Praha-Troja Praha 10 Praha 17 Litoměřice Praha-Běchovice Chrudim Praha-Březiněves Mělník Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha-Satalice Vyškov Svitavy Semily Ostrava-město Praha 15 Tábor Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty České Budějovice Praha-Dolní Chabry Praha 1 Uherské Hradiště Praha-Libuš Brno-venkov Praha 11 Trutnov Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolehošť

Levná dlažba Bolehošť

Dlažba Bolehošť

Zámkové dlažby Bolehošť

Zámkové betonové dlažby Bolehošť

Zámková dlažba Bolehošť

Betonové dlažby Bolehošť

Betonová dlažba Bolehošť

Zdící prvky Bolehošť

Dlažby II jakosti Bolehošť

Dlažba II jakosti Bolehošť

Plošné dlažby Bolehošť