„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolehošť

Nové produkty Bolehošť

Dlažby a obrubníky Bolehošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolehošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolehošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolehošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolehošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolehošť, Levná dlažba Bolehošť, Dlažba Bolehošť, Zámkové dlažby Bolehošť, Zámkové dlažba Bolehošť, Betonové dlažby Bolehošť, Betonová dlažba Bolehošť, Zdící prvky Bolehošť, Dlažby II jakosti Bolehošť, Dlažba II jakosti Bolehošť, Plošné dlažby Bolehošť, Plošná dlažba


Další města:

Opava Olomouc Náchod Praha 13 Brno-město Znojmo Praha 6 Praha 14 Praha 4 Prostějov Nový Jičín Písek Praha-Troja Praha 2 Mělník Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Trutnov Praha-Velká Chuchle Louny Domažlice Praha 3 Praha-Kunratice Praha-Královice Praha-Běchovice Praha 15 Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Svitavy Praha 19 Sokolov Chrudim Praha-Petrovice Praha-západ Praha-Lipence Třebíč Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Šumperk Cheb Teplice Zlín Praha-Klánovice Praha 18 Tachov Praha-Dubeč Praha-Zličín Tábor Most Praha 21 Praha-Řeporyje Plzeň-sever Strakonice Chomutov Jičín Hodonín Kladno Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Jablonec nad Nisou Pardubice Liberec Český Krumlov Praha-Slivenec Vsetín Rokycany Karviná Uherské Hradiště Praha-Libuš Mladá Boleslav Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha-Ďáblice Nymburk Havlíčkův Brod Praha 17 Žďár nad Sázavou Děčín Přerov Praha 9 Klatovy Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Praha 12 Hradec Králové Příbram Plzeň-jih Benešov Praha 7 Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Vyškov Praha-Křeslice Praha 10 Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolehošť

Levná dlažba Bolehošť

Dlažba Bolehošť

Zámkové dlažby Bolehošť

Zámkové betonové dlažby Bolehošť

Zámková dlažba Bolehošť

Betonové dlažby Bolehošť

Betonová dlažba Bolehošť

Zdící prvky Bolehošť

Dlažby II jakosti Bolehošť

Dlažba II jakosti Bolehošť

Plošné dlažby Bolehošť