„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolehošť

Nové produkty Bolehošť

Dlažby a obrubníky Bolehošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolehošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolehošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolehošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolehošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolehošť, Levná dlažba Bolehošť, Dlažba Bolehošť, Zámkové dlažby Bolehošť, Zámkové dlažba Bolehošť, Betonové dlažby Bolehošť, Betonová dlažba Bolehošť, Zdící prvky Bolehošť, Dlažby II jakosti Bolehošť, Dlažba II jakosti Bolehošť, Plošné dlažby Bolehošť, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha 17 Pelhřimov Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Praha-Řeporyje Zlín Praha 3 Praha-Čakovice Rakovník Praha-Nebušice Kolín Praha-Slivenec Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha-Královice Praha 14 Praha-Dolní Počernice Brno-město Brno-venkov Prostějov Praha-východ Ostrava-město Praha-Zbraslav Jičín Praha 20 Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Přerov Praha-Petrovice Cheb Praha-Kunratice Praha 11 Nymburk Plzeň-město Praha-Vinoř Praha-Suchdol Mělník Most Hodonín Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Louny Jihlava Praha-Újezd Praha 9 Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Praha 18 Nový Jičín Tábor Břeclav Praha-Březiněves Znojmo Opava Blansko Vsetín Rokycany Praha 4 Olomouc Plzeň-jih Trutnov Semily Děčín Benešov Mladá Boleslav Frýdek-Místek Kutná Hora Svitavy Praha-Křeslice Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Šumperk Praha-Libuš Chomutov Česká Lípa Beroun Kroměříž Praha-Lochkov Praha-Benice Náchod Praha 16 Hradec Králové Chrudim Praha 19 Tachov Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Bruntál Praha 12 Strakonice Teplice Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Kladno Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolehošť

Levná dlažba Bolehošť

Dlažba Bolehošť

Zámkové dlažby Bolehošť

Zámkové betonové dlažby Bolehošť

Zámková dlažba Bolehošť

Betonové dlažby Bolehošť

Betonová dlažba Bolehošť

Zdící prvky Bolehošť

Dlažby II jakosti Bolehošť

Dlažba II jakosti Bolehošť

Plošné dlažby Bolehošť