„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolehošť

Nové produkty Bolehošť

Dlažby a obrubníky Bolehošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolehošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolehošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolehošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolehošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolehošť, Levná dlažba Bolehošť, Dlažba Bolehošť, Zámkové dlažby Bolehošť, Zámkové dlažba Bolehošť, Betonové dlažby Bolehošť, Betonová dlažba Bolehošť, Zdící prvky Bolehošť, Dlažby II jakosti Bolehošť, Dlažba II jakosti Bolehošť, Plošné dlažby Bolehošť, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Most Praha-Zličín Praha-východ Praha-Dolní Chabry Písek Náchod Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha-Ďáblice Sokolov Český Krumlov Jičín Chomutov Znojmo Uherské Hradiště Kutná Hora Rakovník Praha-Čakovice Praha 18 Žďár nad Sázavou Blansko Mělník Liberec Praha 1 Praha-Březiněves Praha 10 Klatovy Třebíč Přerov Litoměřice Praha-Benice Ostrava-město Kolín Prachatice Praha 4 Brno-město Děčín Praha 12 Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Trutnov Česká Lípa Ústí nad Labem Praha-Satalice Praha-Troja Jeseník Olomouc Beroun Praha 13 Praha 11 Praha 16 Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Petrovice Praha 15 Mladá Boleslav Cheb Louny Příbram Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha-Kolovraty Chrudim Nymburk Bruntál Praha-Vinoř Domažlice Strakonice Praha 7 Plzeň-jih Praha-Lysolaje Vsetín Rychnov nad Kněžnou Karviná Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Svitavy Praha-Dolní Počernice Praha 9 Břeclav Praha 20 Prostějov Praha 19 Praha 8 Praha 6 Praha-Suchdol Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Hradec Králové Praha 17 Rokycany Nový Jičín Vyškov Jihlava Praha-Nedvězí Pelhřimov Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolehošť

Levná dlažba Bolehošť

Dlažba Bolehošť

Zámkové dlažby Bolehošť

Zámkové betonové dlažby Bolehošť

Zámková dlažba Bolehošť

Betonové dlažby Bolehošť

Betonová dlažba Bolehošť

Zdící prvky Bolehošť

Dlažby II jakosti Bolehošť

Dlažba II jakosti Bolehošť

Plošné dlažby Bolehošť