„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolehošť

Nové produkty Bolehošť

Dlažby a obrubníky Bolehošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolehošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolehošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolehošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolehošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolehošť, Levná dlažba Bolehošť, Dlažba Bolehošť, Zámkové dlažby Bolehošť, Zámkové dlažba Bolehošť, Betonové dlažby Bolehošť, Betonová dlažba Bolehošť, Zdící prvky Bolehošť, Dlažby II jakosti Bolehošť, Dlažba II jakosti Bolehošť, Plošné dlažby Bolehošť, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Kladno Praha 13 Vsetín Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Břeclav Praha 12 Praha 7 Praha 4 Hlavní město Praha Praha 3 Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Praha 11 Třebíč Písek Praha-Lipence Teplice Havlíčkův Brod Brno-město Praha 9 Chomutov Praha 5 Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Sokolov Praha 10 Prostějov Kroměříž Praha-západ Ostrava-město Beroun Praha 2 Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha-Nedvězí Bruntál Svitavy Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha-Březiněves Praha-Nebušice Mělník Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice České Budějovice Uherské Hradiště Praha-Vinoř Plzeň-město Praha 18 Domažlice Rakovník Klatovy Ústí nad Labem Benešov Praha-Zličín Praha-Lysolaje Brno-venkov Praha-Královice Praha 20 Pardubice Prachatice Praha-Satalice Praha 6 Praha-Dubeč Zlín Šumperk Pelhřimov Jindřichův Hradec Znojmo Jablonec nad Nisou Nový Jičín Kolín Vyškov Liberec Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Přerov Jičín Mladá Boleslav Praha 17 Rokycany Praha-Ďáblice Náchod Louny Praha-Slivenec Praha-Čakovice Český Krumlov Opava Strakonice Chrudim Hradec Králové Česká Lípa Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolehošť

Levná dlažba Bolehošť

Dlažba Bolehošť

Zámkové dlažby Bolehošť

Zámkové betonové dlažby Bolehošť

Zámková dlažba Bolehošť

Betonové dlažby Bolehošť

Betonová dlažba Bolehošť

Zdící prvky Bolehošť

Dlažby II jakosti Bolehošť

Dlažba II jakosti Bolehošť

Plošné dlažby Bolehošť