„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolehošť

Nové produkty Bolehošť

Dlažby a obrubníky Bolehošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolehošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolehošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolehošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolehošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolehošť, Levná dlažba Bolehošť, Dlažba Bolehošť, Zámkové dlažby Bolehošť, Zámkové dlažba Bolehošť, Betonové dlažby Bolehošť, Betonová dlažba Bolehošť, Zdící prvky Bolehošť, Dlažby II jakosti Bolehošť, Dlažba II jakosti Bolehošť, Plošné dlažby Bolehošť, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Praha 6 Praha 20 Kladno Praha-Přední Kopanina Opava Chomutov Šumperk Jeseník Most Praha 13 Louny Kutná Hora Přerov Praha 11 Praha-Libuš Praha-Koloděje Prostějov Praha-Benice Praha-Šeberov Kolín Praha-Běchovice Praha-Satalice Praha 21 Mělník Hodonín Vyškov Praha 9 Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha-Lochkov Semily Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha 17 Praha-Nedvězí Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Příbram Praha 2 Praha-Zličín Děčín Jihlava Praha 7 Karviná Praha 18 Klatovy Praha-Vinoř Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Litoměřice Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Újezd Prachatice Liberec Praha 1 Český Krumlov Ústí nad Orlicí Nymburk Zlín Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha 15 Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha 4 Třebíč Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Blansko Rakovník Mladá Boleslav Sokolov Praha 3 Svitavy Brno-venkov Náchod Praha 8 Tábor Jičín Tachov Cheb Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Znojmo Praha 14 Havlíčkův Brod Plzeň-jih Kroměříž Praha-Suchdol České Budějovice Rokycany Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolehošť

Levná dlažba Bolehošť

Dlažba Bolehošť

Zámkové dlažby Bolehošť

Zámkové betonové dlažby Bolehošť

Zámková dlažba Bolehošť

Betonové dlažby Bolehošť

Betonová dlažba Bolehošť

Zdící prvky Bolehošť

Dlažby II jakosti Bolehošť

Dlažba II jakosti Bolehošť

Plošné dlažby Bolehošť