„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bolehošť

Nové produkty Bolehošť

Dlažby a obrubníky Bolehošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bolehošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bolehošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bolehošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bolehošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bolehošť, Levná dlažba Bolehošť, Dlažba Bolehošť, Zámkové dlažby Bolehošť, Zámkové dlažba Bolehošť, Betonové dlažby Bolehošť, Betonová dlažba Bolehošť, Zdící prvky Bolehošť, Dlažby II jakosti Bolehošť, Dlažba II jakosti Bolehošť, Plošné dlažby Bolehošť, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha-Dubeč Praha 16 Praha-Královice Vyškov Praha-Slivenec Praha 9 Nymburk Jeseník Praha 5 Semily České Budějovice Praha-Lysolaje Praha 2 Praha-Zličín Praha 15 Jindřichův Hradec Břeclav Praha-Řeporyje Praha-Újezd Tábor Praha-Kolovraty Kolín Praha 14 Česká Lípa Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Praha-Troja Praha 22 Praha 19 Kutná Hora Plzeň-sever Prachatice Olomouc Rakovník Svitavy Praha-Dolní Chabry Praha 3 Praha-Dolní Počernice Beroun Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Uherské Hradiště Rokycany Benešov Praha-Přední Kopanina Liberec Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Most Zlín Opava Praha-Lipence Strakonice Brno-venkov Klatovy Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Šumperk Litoměřice Praha-Šeberov Kroměříž Praha-Nebušice Hradec Králové Plzeň-jih Domažlice Plzeň-město Sokolov Praha 11 Hlavní město Praha Ostrava-město Cheb Jihlava Pardubice Náchod Praha-Vinoř Praha-Křeslice Praha-západ Přerov Praha-východ Mělník Praha-Petrovice Praha 1 Praha 13 Praha-Březiněves Písek Praha 12 Tachov Ústí nad Orlicí Znojmo Praha 7 Bruntál Pelhřimov Kladno Praha 10 Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bolehošť

Levná dlažba Bolehošť

Dlažba Bolehošť

Zámkové dlažby Bolehošť

Zámkové betonové dlažby Bolehošť

Zámková dlažba Bolehošť

Betonové dlažby Bolehošť

Betonová dlažba Bolehošť

Zdící prvky Bolehošť

Dlažby II jakosti Bolehošť

Dlažba II jakosti Bolehošť

Plošné dlažby Bolehošť