„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boletice

Nové produkty Boletice

Dlažby a obrubníky Boletice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boletice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boletice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boletice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boletice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boletice, Levná dlažba Boletice, Dlažba Boletice, Zámkové dlažby Boletice, Zámkové dlažba Boletice, Betonové dlažby Boletice, Betonová dlažba Boletice, Zdící prvky Boletice, Dlažby II jakosti Boletice, Dlažba II jakosti Boletice, Plošné dlažby Boletice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Náchod Praha 4 Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha 9 Tábor Praha-Velká Chuchle Vsetín Nový Jičín Děčín Beroun Plzeň-jih Praha 6 Hodonín Brno-město Písek Praha 1 Pelhřimov Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Praha-Petrovice Frýdek-Místek Bruntál Praha-Zličín Příbram Kutná Hora Mladá Boleslav Litoměřice Pardubice Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Praha 17 Strakonice Blansko Jablonec nad Nisou Kladno Uherské Hradiště Jihlava Praha-východ Praha-Běchovice Praha 12 Opava Praha-Benice Praha 8 Ústí nad Orlicí Benešov Praha-Zbraslav Praha 14 Hradec Králové Jindřichův Hradec Praha-západ Rokycany Rakovník Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha 18 Praha 19 Ostrava-město Praha-Lipence Nymburk Chomutov Praha-Přední Kopanina Přerov Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Zlín Praha 7 Praha 3 Plzeň-sever Karviná Prostějov Praha-Šeberov Cheb Praha 20 Znojmo Praha 10 Kroměříž Prachatice Praha 11 Most Praha-Újezd Praha-Březiněves Jičín Praha-Klánovice Praha-Slivenec Praha 5 Olomouc Praha 13 Havlíčkův Brod Chrudim Kolín Semily Jeseník Praha-Kolovraty Šumperk Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boletice

Levná dlažba Boletice

Dlažba Boletice

Zámkové dlažby Boletice

Zámkové betonové dlažby Boletice

Zámková dlažba Boletice

Betonové dlažby Boletice

Betonová dlažba Boletice

Zdící prvky Boletice

Dlažby II jakosti Boletice

Dlažba II jakosti Boletice

Plošné dlažby Boletice