„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boletice

Nové produkty Boletice

Dlažby a obrubníky Boletice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boletice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boletice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boletice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boletice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boletice, Levná dlažba Boletice, Dlažba Boletice, Zámkové dlažby Boletice, Zámkové dlažba Boletice, Betonové dlažby Boletice, Betonová dlažba Boletice, Zdící prvky Boletice, Dlažby II jakosti Boletice, Dlažba II jakosti Boletice, Plošné dlažby Boletice, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Praha-Řeporyje Praha 22 Příbram Praha-Křeslice Praha 14 Praha-východ Plzeň-jih Praha 3 Praha 6 Opava Brno-město Praha-Březiněves Jihlava Praha-Troja Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha-Dolní Počernice Benešov Praha 8 Praha 13 Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Děčín Praha 2 Náchod Plzeň-město Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Praha 4 Hradec Králové Praha-Dubeč Uherské Hradiště Kroměříž Jeseník Praha-Libuš Sokolov Praha-Běchovice Praha-Šeberov Hodonín Trutnov Chrudim Louny Beroun Praha 9 Praha-Petrovice Praha 21 Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Břeclav Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Mladá Boleslav Prostějov Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Teplice Praha 11 Tachov Praha 7 Vsetín Olomouc Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Znojmo Praha 1 Chomutov Karviná Kladno Šumperk Přerov Plzeň-sever Most Prachatice Nový Jičín Praha 20 Žďár nad Sázavou Zlín Svitavy Jičín Cheb Liberec Praha-Nebušice Mělník Bruntál Praha 16 Praha-Velká Chuchle Tábor Semily Pardubice Vyškov Litoměřice Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boletice

Levná dlažba Boletice

Dlažba Boletice

Zámkové dlažby Boletice

Zámkové betonové dlažby Boletice

Zámková dlažba Boletice

Betonové dlažby Boletice

Betonová dlažba Boletice

Zdící prvky Boletice

Dlažby II jakosti Boletice

Dlažba II jakosti Boletice

Plošné dlažby Boletice