„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boletice

Nové produkty Boletice

Dlažby a obrubníky Boletice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boletice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boletice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boletice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boletice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boletice, Levná dlažba Boletice, Dlažba Boletice, Zámkové dlažby Boletice, Zámkové dlažba Boletice, Betonové dlažby Boletice, Betonová dlažba Boletice, Zdící prvky Boletice, Dlažby II jakosti Boletice, Dlažba II jakosti Boletice, Plošné dlažby Boletice, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Teplice Praha 9 Praha-Nebušice Praha 22 Česká Lípa Cheb Most Kroměříž Praha 16 Litoměřice Ostrava-město Praha 11 Praha-Čakovice Jihlava Praha 17 Praha 1 Praha-Přední Kopanina Mělník Hradec Králové Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Vsetín Písek Praha 5 Praha 2 Sokolov Zlín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha-Královice Domažlice Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem České Budějovice Tachov Praha 20 Praha-východ Praha-Nedvězí Praha 6 Příbram Praha 10 Benešov Břeclav Rakovník Nymburk Praha-Benice Praha-Ďáblice Olomouc Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Plzeň-sever Plzeň-jih Pelhřimov Jičín Svitavy Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Tábor Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha 18 Praha-Běchovice Děčín Chomutov Praha-Satalice Praha 8 Praha-Klánovice Kutná Hora Liberec Brno-venkov Jeseník Karviná Přerov Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Nový Jičín Třebíč Praha-Zbraslav Praha 12 Kladno Prachatice Praha-Kunratice Uherské Hradiště Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Blansko Šumperk Opava Praha-Štěrboholy Praha 21 Praha-Kolovraty Louny Praha-Libuš Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boletice

Levná dlažba Boletice

Dlažba Boletice

Zámkové dlažby Boletice

Zámkové betonové dlažby Boletice

Zámková dlažba Boletice

Betonové dlažby Boletice

Betonová dlažba Boletice

Zdící prvky Boletice

Dlažby II jakosti Boletice

Dlažba II jakosti Boletice

Plošné dlažby Boletice