„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boletice

Nové produkty Boletice

Dlažby a obrubníky Boletice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boletice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boletice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boletice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boletice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boletice, Levná dlažba Boletice, Dlažba Boletice, Zámkové dlažby Boletice, Zámkové dlažba Boletice, Betonové dlažby Boletice, Betonová dlažba Boletice, Zdící prvky Boletice, Dlažby II jakosti Boletice, Dlažba II jakosti Boletice, Plošné dlažby Boletice, Plošná dlažba


Další města:

Písek Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Plzeň-sever Praha-Běchovice Praha-Libuš Benešov Trutnov Mělník Liberec Praha-Nebušice Sokolov Teplice Kolín Praha 6 Praha-Březiněves Praha-Dubeč Beroun Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha 16 Mladá Boleslav Praha 9 Praha-Satalice Semily Prachatice Praha-Lysolaje Hodonín Břeclav Jindřichův Hradec Brno-venkov Děčín Praha-Klánovice Praha 8 Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha 19 Příbram Kroměříž Tábor Český Krumlov Hlavní město Praha Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Olomouc Praha-Troja Praha-Lipence Praha-Zbraslav Vyškov Praha-Šeberov Opava Zlín Hradec Králové Cheb Ostrava-město Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Louny Klatovy Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Praha 12 Kutná Hora Praha-Štěrboholy Praha 14 Prostějov Frýdek-Místek Pelhřimov Praha 2 Znojmo Ústí nad Orlicí Praha-západ Plzeň-město Praha 13 Šumperk Jeseník Vsetín Praha-Kunratice Praha 17 Svitavy Blansko Praha 18 Přerov Praha 10 Most Praha-Benice Brno-město Rakovník Praha-Lochkov Pardubice Plzeň-jih Nymburk Praha-Řeporyje Náchod Strakonice Domažlice Praha-Kolovraty Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boletice

Levná dlažba Boletice

Dlažba Boletice

Zámkové dlažby Boletice

Zámkové betonové dlažby Boletice

Zámková dlažba Boletice

Betonové dlažby Boletice

Betonová dlažba Boletice

Zdící prvky Boletice

Dlažby II jakosti Boletice

Dlažba II jakosti Boletice

Plošné dlažby Boletice