„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boletice

Nové produkty Boletice

Dlažby a obrubníky Boletice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boletice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boletice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boletice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boletice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boletice, Levná dlažba Boletice, Dlažba Boletice, Zámkové dlažby Boletice, Zámkové dlažba Boletice, Betonové dlažby Boletice, Betonová dlažba Boletice, Zdící prvky Boletice, Dlažby II jakosti Boletice, Dlažba II jakosti Boletice, Plošné dlažby Boletice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Žďár nad Sázavou Praha 22 Kladno Tachov Plzeň-jih Praha 11 Praha-Újezd Kolín Praha 10 Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Praha 12 Praha-Kunratice Zlín Praha-Dubeč Brno-venkov Uherské Hradiště Teplice Vsetín Most Praha 17 Svitavy Rokycany Šumperk Karlovy Vary Chomutov Sokolov Praha-Satalice Olomouc Jablonec nad Nisou Plzeň-město Příbram Praha-Lipence Pardubice Tábor Vyškov Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha-Březiněves Hodonín Trutnov Praha-Kolovraty Klatovy Louny Praha-Velká Chuchle Praha 6 Praha 13 Praha-Troja Praha-Zličín Strakonice Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha 16 Praha 14 České Budějovice Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Mělník Praha-Královice Praha-Vinoř Praha-Petrovice Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Písek Jindřichův Hradec Přerov Prostějov Plzeň-sever Praha-Běchovice Jihlava Praha-Klánovice Praha 8 Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Znojmo Litoměřice Havlíčkův Brod Prachatice Blansko Praha 2 Praha-Nebušice Praha 18 Praha-západ Benešov Nový Jičín Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Děčín Jeseník Praha 19 Český Krumlov Praha-Řeporyje Hradec Králové Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boletice

Levná dlažba Boletice

Dlažba Boletice

Zámkové dlažby Boletice

Zámkové betonové dlažby Boletice

Zámková dlažba Boletice

Betonové dlažby Boletice

Betonová dlažba Boletice

Zdící prvky Boletice

Dlažby II jakosti Boletice

Dlažba II jakosti Boletice

Plošné dlažby Boletice