„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boletice

Nové produkty Boletice

Dlažby a obrubníky Boletice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boletice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boletice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boletice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boletice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boletice, Levná dlažba Boletice, Dlažba Boletice, Zámkové dlažby Boletice, Zámkové dlažba Boletice, Betonové dlažby Boletice, Betonová dlažba Boletice, Zdící prvky Boletice, Dlažby II jakosti Boletice, Dlažba II jakosti Boletice, Plošné dlažby Boletice, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Praha-Petrovice Kolín Frýdek-Místek Klatovy Rokycany Svitavy Praha 11 Praha-východ Semily Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Vsetín Hodonín Plzeň-město Příbram Praha-Benice Plzeň-jih Plzeň-sever Praha-Slivenec Kutná Hora Pardubice Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Praha 3 Praha-Dubeč Praha-Lipence Zlín Praha-Zličín Třebíč Teplice Praha-Dolní Chabry Jihlava Jičín Trutnov Šumperk Beroun Nymburk Pelhřimov Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha-Lysolaje Bruntál Praha 2 Praha 18 Praha-Nebušice Chrudim Kroměříž Praha 8 Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Karviná Cheb Kladno Děčín Jindřichův Hradec Brno-venkov Česká Lípa Praha 7 Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Vyškov Praha 22 Mělník Praha-západ Náchod Brno-město Jeseník Praha-Štěrboholy Liberec Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Most Blansko Praha-Zbraslav Písek Praha 10 Praha-Březiněves Nový Jičín Tachov Praha 12 Český Krumlov Praha-Satalice Praha-Čakovice Prostějov Praha 1 Praha 19 Praha 15 Praha 4 Praha-Běchovice Sokolov Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boletice

Levná dlažba Boletice

Dlažba Boletice

Zámkové dlažby Boletice

Zámkové betonové dlažby Boletice

Zámková dlažba Boletice

Betonové dlažby Boletice

Betonová dlažba Boletice

Zdící prvky Boletice

Dlažby II jakosti Boletice

Dlažba II jakosti Boletice

Plošné dlažby Boletice