„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boletice

Nové produkty Boletice

Dlažby a obrubníky Boletice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boletice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boletice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boletice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boletice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boletice, Levná dlažba Boletice, Dlažba Boletice, Zámkové dlažby Boletice, Zámkové dlažba Boletice, Betonové dlažby Boletice, Betonová dlažba Boletice, Zdící prvky Boletice, Dlažby II jakosti Boletice, Dlažba II jakosti Boletice, Plošné dlažby Boletice, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Cheb Vyškov Jičín Praha-Nedvězí Praha-Libuš Praha 13 Praha-Dubeč Náchod Blansko Praha-Koloděje Olomouc Trutnov Tachov Praha-západ Praha-Kunratice Svitavy Praha-Benice Most Česká Lípa Praha 22 Děčín Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Pelhřimov Tábor Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Šeberov Praha 2 Praha-Lysolaje Rokycany Hlavní město Praha Plzeň-sever Český Krumlov Praha 1 Kutná Hora Prostějov Praha 17 Litoměřice Sokolov Praha 20 Praha-Štěrboholy Plzeň-město Praha-Řeporyje Hodonín Brno-venkov Praha-Újezd Louny Praha 3 Znojmo Praha 4 Liberec Chrudim Kladno Praha-Dolní Chabry Domažlice Frýdek-Místek Praha 10 Opava Bruntál Písek Beroun Praha-Petrovice Mělník Ostrava-město Praha-Křeslice Praha-Nebušice Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Semily Prachatice Praha 16 Pardubice Kroměříž Kolín Havlíčkův Brod Praha 8 Klatovy Šumperk Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha 11 Praha-Suchdol Nymburk Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Praha 19 Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Třebíč Praha-Slivenec Karviná Praha 9 Praha 18 Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boletice

Levná dlažba Boletice

Dlažba Boletice

Zámkové dlažby Boletice

Zámkové betonové dlažby Boletice

Zámková dlažba Boletice

Betonové dlažby Boletice

Betonová dlažba Boletice

Zdící prvky Boletice

Dlažby II jakosti Boletice

Dlažba II jakosti Boletice

Plošné dlažby Boletice