„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boletice

Nové produkty Boletice

Dlažby a obrubníky Boletice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boletice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boletice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boletice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boletice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boletice, Levná dlažba Boletice, Dlažba Boletice, Zámkové dlažby Boletice, Zámkové dlažba Boletice, Betonové dlažby Boletice, Betonová dlažba Boletice, Zdící prvky Boletice, Dlažby II jakosti Boletice, Dlažba II jakosti Boletice, Plošné dlažby Boletice, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha 4 Praha 11 Praha-Petrovice Praha 21 Praha-Dolní Chabry Chomutov Sokolov Prachatice Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Praha 14 Frýdek-Místek Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Jeseník Praha-Dolní Počernice Kolín Louny Praha 5 Bruntál Jindřichův Hradec Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha 8 Pardubice Praha-západ Karviná Praha-Újezd Trutnov Česká Lípa Praha-Suchdol Kutná Hora Třebíč Rakovník Praha-Dubeč Praha 3 Benešov Praha-východ České Budějovice Olomouc Zlín Praha 13 Šumperk Cheb Domažlice Karlovy Vary Praha 15 Jihlava Praha-Zličín Praha 18 Mělník Praha 19 Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha-Běchovice Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Praha-Lochkov Uherské Hradiště Praha 22 Praha-Řeporyje Beroun Břeclav Most Český Krumlov Ostrava-město Nymburk Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Brno-venkov Písek Praha-Troja Praha 1 Praha-Vinoř Příbram Praha-Lipence Praha-Kolovraty Plzeň-jih Náchod Praha 16 Svitavy Přerov Praha-Benice Praha-Lysolaje Hradec Králové Plzeň-město Strakonice Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Blansko Praha 10 Prostějov Brno-město Praha-Nebušice Praha 7 Znojmo Teplice Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boletice

Levná dlažba Boletice

Dlažba Boletice

Zámkové dlažby Boletice

Zámkové betonové dlažby Boletice

Zámková dlažba Boletice

Betonové dlažby Boletice

Betonová dlažba Boletice

Zdící prvky Boletice

Dlažby II jakosti Boletice

Dlažba II jakosti Boletice

Plošné dlažby Boletice