„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boletice

Nové produkty Boletice

Dlažby a obrubníky Boletice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boletice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boletice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boletice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boletice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boletice, Levná dlažba Boletice, Dlažba Boletice, Zámkové dlažby Boletice, Zámkové dlažba Boletice, Betonové dlažby Boletice, Betonová dlažba Boletice, Zdící prvky Boletice, Dlažby II jakosti Boletice, Dlažba II jakosti Boletice, Plošné dlažby Boletice, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Liberec Praha 21 Vyškov Praha 17 Ústí nad Orlicí Jeseník Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Pardubice Kolín Havlíčkův Brod Praha-Satalice Nový Jičín Plzeň-jih Praha-Nebušice Hlavní město Praha Praha-Dubeč Chomutov Praha 8 Praha 13 Praha 22 Hodonín České Budějovice Praha 14 Frýdek-Místek Praha-Kunratice Karlovy Vary Opava Praha 9 Praha-Křeslice Praha-západ Břeclav Příbram Semily Jindřichův Hradec Sokolov Brno-město Prachatice Praha-Lipence Praha-Suchdol Chrudim Kutná Hora Benešov Český Krumlov Praha-Libuš Praha 18 Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Kroměříž Praha 1 Kladno Plzeň-sever Přerov Beroun Praha-Troja Praha-Klánovice Praha-Újezd Bruntál Most Šumperk Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Praha 15 Praha-Vinoř Praha-Lochkov Praha-Šeberov Teplice Praha-Zličín Praha-Lysolaje Zlín Brno-venkov Praha 7 Vsetín Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha 12 Nymburk Svitavy Rokycany Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Tachov Třebíč Praha 20 Praha 10 Jihlava Česká Lípa Praha-Čakovice Praha-Královice Mělník Cheb Praha 2 Náchod Děčín Praha-Slivenec Ostrava-město Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boletice

Levná dlažba Boletice

Dlažba Boletice

Zámkové dlažby Boletice

Zámkové betonové dlažby Boletice

Zámková dlažba Boletice

Betonové dlažby Boletice

Betonová dlažba Boletice

Zdící prvky Boletice

Dlažby II jakosti Boletice

Dlažba II jakosti Boletice

Plošné dlažby Boletice