„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boletice

Nové produkty Boletice

Dlažby a obrubníky Boletice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boletice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boletice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boletice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boletice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boletice, Levná dlažba Boletice, Dlažba Boletice, Zámkové dlažby Boletice, Zámkové dlažba Boletice, Betonové dlažby Boletice, Betonová dlažba Boletice, Zdící prvky Boletice, Dlažby II jakosti Boletice, Dlažba II jakosti Boletice, Plošné dlažby Boletice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Nymburk Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Praha 2 Praha-Újezd Vsetín Znojmo Chrudim Ústí nad Labem Jeseník Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Praha-Zbraslav Pelhřimov Klatovy Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha 9 Plzeň-sever Benešov Praha-Běchovice Blansko Praha 12 Praha 13 Praha-Petrovice Praha 21 Praha-Klánovice Louny Praha-Dubeč Semily Praha 20 Brno-venkov Opava Praha 5 Olomouc Šumperk Praha-Křeslice Praha 7 Praha-Slivenec Praha 1 Havlíčkův Brod Liberec Příbram Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Praha 16 Ústí nad Orlicí Litoměřice Domažlice Kolín Praha-Vinoř Praha 17 Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha-Satalice Česká Lípa Tábor Kladno Strakonice Náchod Vyškov Praha-Lipence Břeclav Karviná Písek Hodonín Nový Jičín Praha 22 Hlavní město Praha Rakovník Praha 3 Brno-město Děčín Pardubice Praha-Ďáblice Praha 14 Prachatice Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Teplice Praha-Benice Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Most Praha 10 Cheb Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Tachov Praha 8 Praha 6 Bruntál Praha 19 Praha-Lochkov Ostrava-město Mělník Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boletice

Levná dlažba Boletice

Dlažba Boletice

Zámkové dlažby Boletice

Zámkové betonové dlažby Boletice

Zámková dlažba Boletice

Betonové dlažby Boletice

Betonová dlažba Boletice

Zdící prvky Boletice

Dlažby II jakosti Boletice

Dlažba II jakosti Boletice

Plošné dlažby Boletice