„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleradice

Nové produkty Boleradice

Dlažby a obrubníky Boleradice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleradice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleradice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleradice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleradice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleradice, Levná dlažba Boleradice, Dlažba Boleradice, Zámkové dlažby Boleradice, Zámkové dlažba Boleradice, Betonové dlažby Boleradice, Betonová dlažba Boleradice, Zdící prvky Boleradice, Dlažby II jakosti Boleradice, Dlažba II jakosti Boleradice, Plošné dlažby Boleradice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Praha 7 Jičín Benešov Beroun Ústí nad Labem Praha 17 Praha-západ Přerov Náchod Praha-Šeberov Praha-Satalice Praha 21 Mělník Česká Lípa Praha-Nedvězí Kolín Teplice Zlín Uherské Hradiště Praha 2 Praha 8 Praha-Lochkov Třebíč Tachov Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Opava Brno-venkov Litoměřice Praha-Řeporyje Praha 5 Kladno Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Hodonín Praha-Petrovice Praha-Kunratice Plzeň-sever Liberec Praha-Běchovice Kutná Hora Rokycany Praha 12 Praha-Slivenec České Budějovice Semily Karviná Tábor Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Žďár nad Sázavou Nymburk Prachatice Praha-Vinoř Praha 20 Praha-Dubeč Vsetín Praha 4 Brno-město Klatovy Kroměříž Praha 13 Praha-Královice Praha 18 Znojmo Hradec Králové Praha 1 Nový Jičín Šumperk Praha-Benice Cheb Praha-Velká Chuchle Sokolov Ostrava-město Praha 10 Vyškov Plzeň-jih Mladá Boleslav Chomutov Most Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha-východ Praha-Zbraslav Praha 14 Domažlice Frýdek-Místek Rakovník Ústí nad Orlicí Prostějov Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleradice

Levná dlažba Boleradice

Dlažba Boleradice

Zámkové dlažby Boleradice

Zámkové betonové dlažby Boleradice

Zámková dlažba Boleradice

Betonové dlažby Boleradice

Betonová dlažba Boleradice

Zdící prvky Boleradice

Dlažby II jakosti Boleradice

Dlažba II jakosti Boleradice

Plošné dlažby Boleradice