„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleradice

Nové produkty Boleradice

Dlažby a obrubníky Boleradice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleradice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleradice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleradice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleradice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleradice, Levná dlažba Boleradice, Dlažba Boleradice, Zámkové dlažby Boleradice, Zámkové dlažba Boleradice, Betonové dlažby Boleradice, Betonová dlažba Boleradice, Zdící prvky Boleradice, Dlažby II jakosti Boleradice, Dlažba II jakosti Boleradice, Plošné dlažby Boleradice, Plošná dlažba


Další města:

Semily Opava Praha-Ďáblice Praha-západ Praha 4 Prostějov Písek Praha-Dolní Počernice Vsetín Praha-Kunratice Praha-Lipence Tábor Vyškov Praha 1 Plzeň-jih Ústí nad Labem Zlín Praha-Lysolaje Praha 3 Šumperk Rokycany Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Pardubice Praha-Benice Chomutov Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Karviná Praha-Újezd Praha-Libuš Hradec Králové Teplice Chrudim Praha-Satalice České Budějovice Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Praha 18 Praha 13 Praha 6 Hodonín Praha-Troja Kolín Plzeň-sever Prachatice Strakonice Nymburk Praha 11 Havlíčkův Brod Ostrava-město Český Krumlov Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Praha 15 Cheb Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Praha 14 Kladno Praha-Slivenec Praha 7 Praha 9 Praha 21 Praha 17 Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha-východ Praha-Zbraslav Sokolov Praha 8 Bruntál Domažlice Mělník Praha-Suchdol Louny Beroun Karlovy Vary Trutnov Jičín Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha-Petrovice Praha-Lochkov Klatovy Praha 5 Praha 12 Česká Lípa Náchod Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha 10 Brno-město Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleradice

Levná dlažba Boleradice

Dlažba Boleradice

Zámkové dlažby Boleradice

Zámkové betonové dlažby Boleradice

Zámková dlažba Boleradice

Betonové dlažby Boleradice

Betonová dlažba Boleradice

Zdící prvky Boleradice

Dlažby II jakosti Boleradice

Dlažba II jakosti Boleradice

Plošné dlažby Boleradice