„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleradice

Nové produkty Boleradice

Dlažby a obrubníky Boleradice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleradice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleradice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleradice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleradice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleradice, Levná dlažba Boleradice, Dlažba Boleradice, Zámkové dlažby Boleradice, Zámkové dlažba Boleradice, Betonové dlažby Boleradice, Betonová dlažba Boleradice, Zdící prvky Boleradice, Dlažby II jakosti Boleradice, Dlažba II jakosti Boleradice, Plošné dlažby Boleradice, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Kladno Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 České Budějovice Strakonice Vsetín Tábor Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha-Dolní Počernice Vyškov Praha 14 Plzeň-sever Zlín Praha-Křeslice Hradec Králové Chomutov Praha-Královice Praha-Lipence Pelhřimov Jeseník Hlavní město Praha Karviná Most Znojmo Jindřichův Hradec Ostrava-město Liberec Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha 2 Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Praha-Benice Mladá Boleslav Semily Český Krumlov Trutnov Nymburk Jablonec nad Nisou Praha 5 Praha 4 Opava Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Rakovník Jičín Louny Praha-západ Olomouc Praha 9 Rokycany Chrudim Praha 17 Praha-Dubeč Praha 22 Praha-Lochkov Prostějov Plzeň-město Břeclav Praha 15 Praha 12 Praha 21 Cheb Praha-Troja Praha-Čakovice Brno-venkov Česká Lípa Havlíčkův Brod Plzeň-jih Karlovy Vary Benešov Praha-Šeberov Praha 6 Frýdek-Místek Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Děčín Brno-město Šumperk Ústí nad Orlicí Třebíč Tachov Praha-Petrovice Praha 20 Sokolov Příbram Praha 1 Klatovy Praha-Suchdol Nový Jičín Praha-Běchovice Prachatice Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleradice

Levná dlažba Boleradice

Dlažba Boleradice

Zámkové dlažby Boleradice

Zámkové betonové dlažby Boleradice

Zámková dlažba Boleradice

Betonové dlažby Boleradice

Betonová dlažba Boleradice

Zdící prvky Boleradice

Dlažby II jakosti Boleradice

Dlažba II jakosti Boleradice

Plošné dlažby Boleradice