„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleradice

Nové produkty Boleradice

Dlažby a obrubníky Boleradice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleradice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleradice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleradice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleradice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleradice, Levná dlažba Boleradice, Dlažba Boleradice, Zámkové dlažby Boleradice, Zámkové dlažba Boleradice, Betonové dlažby Boleradice, Betonová dlažba Boleradice, Zdící prvky Boleradice, Dlažby II jakosti Boleradice, Dlažba II jakosti Boleradice, Plošné dlažby Boleradice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Pardubice Jablonec nad Nisou Nymburk Brno-město Kladno Kolín Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Náchod Beroun Trutnov Praha 19 Praha-Suchdol Plzeň-město Praha-Dubeč Rokycany Šumperk Praha-Koloděje Praha 13 Praha-Nebušice Klatovy Chrudim Praha-Troja Praha-východ Praha-Dolní Chabry Přerov Praha 14 Praha 5 Sokolov Písek Česká Lípa Praha-Královice Hradec Králové Český Krumlov Praha 18 Příbram Praha-Zličín Děčín Frýdek-Místek Praha-Lochkov České Budějovice Praha 17 Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha-Benice Praha 9 Třebíč Praha-Kunratice Praha 7 Plzeň-jih Domažlice Praha 21 Praha-Zbraslav Praha 10 Praha 3 Opava Jeseník Prachatice Karviná Praha 1 Praha-Lipence Praha 15 Teplice Znojmo Mělník Praha-Velká Chuchle Praha 12 Rakovník Olomouc Praha-Satalice Praha-Slivenec Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Praha-Újezd Benešov Strakonice Cheb Tábor Liberec Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha-Nedvězí Ostrava-město Praha-Čakovice Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Praha-západ Zlín Prostějov Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha-Dolní Počernice Semily Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleradice

Levná dlažba Boleradice

Dlažba Boleradice

Zámkové dlažby Boleradice

Zámkové betonové dlažby Boleradice

Zámková dlažba Boleradice

Betonové dlažby Boleradice

Betonová dlažba Boleradice

Zdící prvky Boleradice

Dlažby II jakosti Boleradice

Dlažba II jakosti Boleradice

Plošné dlažby Boleradice