„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleradice

Nové produkty Boleradice

Dlažby a obrubníky Boleradice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleradice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleradice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleradice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleradice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleradice, Levná dlažba Boleradice, Dlažba Boleradice, Zámkové dlažby Boleradice, Zámkové dlažba Boleradice, Betonové dlažby Boleradice, Betonová dlažba Boleradice, Zdící prvky Boleradice, Dlažby II jakosti Boleradice, Dlažba II jakosti Boleradice, Plošné dlažby Boleradice, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Praha-Štěrboholy Praha 13 Prostějov Hlavní město Praha Sokolov Písek Praha 17 Praha-Újezd Zlín Praha 14 Šumperk Praha-Koloděje Plzeň-sever Plzeň-město Strakonice Litoměřice Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Mělník Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Nymburk Přerov Svitavy Tábor Praha-Řeporyje Praha 1 Praha-Nedvězí Kroměříž Praha 15 Náchod Hradec Králové Olomouc Praha-Lysolaje Pelhřimov Semily Kladno Pardubice Praha-Běchovice Most Liberec Praha-Klánovice Praha 12 Praha 7 Praha-Čakovice Karlovy Vary Bruntál Praha-Kolovraty Plzeň-jih Rakovník Praha 18 Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha-Troja Třebíč Benešov Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Brno-město Praha-západ Chomutov Rokycany Frýdek-Místek Znojmo Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha 3 Tachov Praha-Královice Teplice Praha 20 Praha-východ Nový Jičín Blansko Prachatice Kolín Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Praha 10 Beroun Praha-Vinoř Jičín České Budějovice Praha 4 Praha 21 Praha-Satalice Ostrava-město Louny Jablonec nad Nisou Praha 22 Ústí nad Labem Brno-venkov Praha-Benice Praha 19 Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleradice

Levná dlažba Boleradice

Dlažba Boleradice

Zámkové dlažby Boleradice

Zámkové betonové dlažby Boleradice

Zámková dlažba Boleradice

Betonové dlažby Boleradice

Betonová dlažba Boleradice

Zdící prvky Boleradice

Dlažby II jakosti Boleradice

Dlažba II jakosti Boleradice

Plošné dlažby Boleradice