„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleradice

Nové produkty Boleradice

Dlažby a obrubníky Boleradice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleradice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleradice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleradice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleradice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleradice, Levná dlažba Boleradice, Dlažba Boleradice, Zámkové dlažby Boleradice, Zámkové dlažba Boleradice, Betonové dlažby Boleradice, Betonová dlažba Boleradice, Zdící prvky Boleradice, Dlažby II jakosti Boleradice, Dlažba II jakosti Boleradice, Plošné dlažby Boleradice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Mělník Praha-Lochkov Praha 14 Praha-Královice Praha 2 Nymburk Jihlava Praha 18 Praha-Troja Praha 10 Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Bruntál Praha 12 Havlíčkův Brod Pelhřimov Česká Lípa Písek Sokolov Jeseník Blansko Praha-Satalice Kroměříž Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Praha 19 Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Praha 11 Příbram Praha 3 Praha-Březiněves Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Kolín Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha-Běchovice Břeclav Chomutov Plzeň-jih Náchod Praha-Kunratice Praha-Klánovice Praha-Nebušice Prachatice Praha 17 Praha 1 Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Praha 21 Frýdek-Místek Opava Litoměřice Karviná Praha 9 Tachov Pardubice Praha 22 Prostějov Praha 20 Tábor Praha 15 Praha-Petrovice Praha 7 Praha-Dolní Počernice Trutnov Šumperk Louny Strakonice Praha 16 Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha-Újezd Ostrava-město Praha 8 Brno-venkov Praha-Kolovraty Svitavy Zlín Praha-Ďáblice Praha 5 Praha-Čakovice Hlavní město Praha Kladno Praha 6 Praha-Koloděje Cheb Beroun Znojmo Kutná Hora Praha-Suchdol Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleradice

Levná dlažba Boleradice

Dlažba Boleradice

Zámkové dlažby Boleradice

Zámkové betonové dlažby Boleradice

Zámková dlažba Boleradice

Betonové dlažby Boleradice

Betonová dlažba Boleradice

Zdící prvky Boleradice

Dlažby II jakosti Boleradice

Dlažba II jakosti Boleradice

Plošné dlažby Boleradice