„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleradice

Nové produkty Boleradice

Dlažby a obrubníky Boleradice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleradice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleradice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleradice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleradice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleradice, Levná dlažba Boleradice, Dlažba Boleradice, Zámkové dlažby Boleradice, Zámkové dlažba Boleradice, Betonové dlažby Boleradice, Betonová dlažba Boleradice, Zdící prvky Boleradice, Dlažby II jakosti Boleradice, Dlažba II jakosti Boleradice, Plošné dlažby Boleradice, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha 17 Domažlice Rokycany Žďár nad Sázavou Pardubice Opava Litoměřice Blansko Praha-Kolovraty Praha 3 Chrudim Přerov Praha 1 Praha-Slivenec Kolín Praha-Březiněves Mladá Boleslav Praha-východ Olomouc Prostějov Praha-Zličín Vyškov České Budějovice Jičín Chomutov Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Česká Lípa Praha 2 Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Písek Praha-Dolní Chabry Praha 10 Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Hodonín Benešov Praha-Řeporyje Klatovy Trutnov Praha 9 Kutná Hora Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha 15 Praha-západ Rakovník Praha-Troja Jihlava Příbram Nový Jičín Praha-Újezd Brno-město Břeclav Svitavy Třebíč Hradec Králové Praha 8 Praha 12 Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha-Lochkov Karlovy Vary Strakonice Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Praha 19 Vsetín Praha-Zbraslav Praha 4 Cheb Beroun Prachatice Praha 13 Bruntál Praha 6 Plzeň-sever Praha-Suchdol Praha 14 Brno-venkov Praha-Benice Liberec Zlín Praha-Šeberov Praha 22 Praha 20 Ostrava-město Praha-Koloděje Tábor Praha 18 Šumperk Děčín Tachov Praha 21 Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleradice

Levná dlažba Boleradice

Dlažba Boleradice

Zámkové dlažby Boleradice

Zámkové betonové dlažby Boleradice

Zámková dlažba Boleradice

Betonové dlažby Boleradice

Betonová dlažba Boleradice

Zdící prvky Boleradice

Dlažby II jakosti Boleradice

Dlažba II jakosti Boleradice

Plošné dlažby Boleradice