„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleradice

Nové produkty Boleradice

Dlažby a obrubníky Boleradice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleradice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleradice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleradice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleradice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleradice, Levná dlažba Boleradice, Dlažba Boleradice, Zámkové dlažby Boleradice, Zámkové dlažba Boleradice, Betonové dlažby Boleradice, Betonová dlažba Boleradice, Zdící prvky Boleradice, Dlažby II jakosti Boleradice, Dlažba II jakosti Boleradice, Plošné dlažby Boleradice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha-Benice Litoměřice Praha 5 Praha-Šeberov Praha 12 Chrudim Praha 3 Domažlice Praha 13 Karlovy Vary Praha-Klánovice Kutná Hora Praha-Čakovice Ostrava-město Praha-západ Hodonín Český Krumlov Náchod Praha 22 Praha-Běchovice Česká Lípa Pelhřimov Brno-venkov Frýdek-Místek Jičín Benešov Bruntál Blansko Praha-Řeporyje Praha-východ Ústí nad Orlicí Praha 16 Beroun Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Kolín Brno-město Praha 21 Praha 1 Liberec České Budějovice Rakovník Praha 9 Praha-Štěrboholy Znojmo Sokolov Plzeň-město Praha 14 Praha-Petrovice Svitavy Vyškov Teplice Pardubice Praha-Ďáblice Praha 11 Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha 20 Praha-Křeslice Přerov Cheb Mělník Praha-Nedvězí Olomouc Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha 15 Trutnov Jihlava Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Praha-Troja Praha-Kunratice Písek Zlín Vsetín Praha 6 Hradec Králové Praha 2 Praha-Zbraslav Most Kladno Opava Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Třebíč Strakonice Praha 10 Semily Praha-Lipence Prostějov Plzeň-jih Karviná Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleradice

Levná dlažba Boleradice

Dlažba Boleradice

Zámkové dlažby Boleradice

Zámkové betonové dlažby Boleradice

Zámková dlažba Boleradice

Betonové dlažby Boleradice

Betonová dlažba Boleradice

Zdící prvky Boleradice

Dlažby II jakosti Boleradice

Dlažba II jakosti Boleradice

Plošné dlažby Boleradice