„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boleradice

Nové produkty Boleradice

Dlažby a obrubníky Boleradice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boleradice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boleradice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boleradice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boleradice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boleradice, Levná dlažba Boleradice, Dlažba Boleradice, Zámkové dlažby Boleradice, Zámkové dlažba Boleradice, Betonové dlažby Boleradice, Betonová dlažba Boleradice, Zdící prvky Boleradice, Dlažby II jakosti Boleradice, Dlažba II jakosti Boleradice, Plošné dlažby Boleradice, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha 15 Hradec Králové Praha-Benice Louny Domažlice Praha-Petrovice Jihlava Plzeň-sever Praha 14 Cheb Třebíč Chrudim Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Praha 2 Praha 17 Litoměřice Praha 3 Praha-Zličín Praha 18 Klatovy Praha-východ Jičín Praha-Klánovice Hlavní město Praha Mělník Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Praha-Libuš Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Praha-Vinoř Opava Vsetín Praha-Koloděje Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Olomouc Praha-Újezd Praha 11 Praha-Slivenec Blansko Svitavy České Budějovice Plzeň-jih Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Troja Praha 1 Sokolov Písek Strakonice Praha-západ Přerov Praha 7 Praha-Čakovice Praha 19 Česká Lípa Zlín Praha 10 Kladno Vyškov Pardubice Praha 21 Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Benešov Znojmo Liberec Teplice Trutnov Náchod Karviná Karlovy Vary Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Ústí nad Labem Praha-Satalice Jeseník Semily Břeclav Rokycany Praha 5 Tábor Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Most Praha-Běchovice Bruntál Brno-město Praha-Suchdol Nový Jičín Praha-Křeslice Kroměříž Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boleradice

Levná dlažba Boleradice

Dlažba Boleradice

Zámkové dlažby Boleradice

Zámkové betonové dlažby Boleradice

Zámková dlažba Boleradice

Betonové dlažby Boleradice

Betonová dlažba Boleradice

Zdící prvky Boleradice

Dlažby II jakosti Boleradice

Dlažba II jakosti Boleradice

Plošné dlažby Boleradice