„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohy

Nové produkty Bohy

Dlažby a obrubníky Bohy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohy, Levná dlažba Bohy, Dlažba Bohy, Zámkové dlažby Bohy, Zámkové dlažba Bohy, Betonové dlažby Bohy, Betonová dlažba Bohy, Zdící prvky Bohy, Dlažby II jakosti Bohy, Dlažba II jakosti Bohy, Plošné dlažby Bohy, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha-Ďáblice Kutná Hora Praha 12 Plzeň-sever Praha-Slivenec Most Nymburk Praha-Nedvězí Brno-město Hradec Králové Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Pardubice Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Příbram Zlín Praha-Křeslice Opava Plzeň-jih Sokolov Vsetín Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Frýdek-Místek Praha-Újezd Tachov Beroun Praha 20 Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Praha 4 Praha-Lochkov Jihlava Bruntál Praha-Petrovice České Budějovice Litoměřice Blansko Chomutov Praha-východ Liberec Praha-Vinoř Praha-Březiněves Nový Jičín Domažlice Třebíč Přerov Strakonice Praha-Královice Praha 13 Teplice Praha 19 Česká Lípa Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha 8 Brno-venkov Klatovy Kolín Kladno Ostrava-město Louny Svitavy Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Praha 18 Praha 2 Uherské Hradiště Praha 6 Praha 1 Rakovník Jičín Jablonec nad Nisou Praha 22 Náchod Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Karlovy Vary Praha 10 Praha 15 Praha 21 Praha 17 Břeclav Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Tábor Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Praha-Benice Trutnov Mladá Boleslav Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohy

Levná dlažba Bohy

Dlažba Bohy

Zámkové dlažby Bohy

Zámkové betonové dlažby Bohy

Zámková dlažba Bohy

Betonové dlažby Bohy

Betonová dlažba Bohy

Zdící prvky Bohy

Dlažby II jakosti Bohy

Dlažba II jakosti Bohy

Plošné dlažby Bohy