„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohy

Nové produkty Bohy

Dlažby a obrubníky Bohy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohy, Levná dlažba Bohy, Dlažba Bohy, Zámkové dlažby Bohy, Zámkové dlažba Bohy, Betonové dlažby Bohy, Betonová dlažba Bohy, Zdící prvky Bohy, Dlažby II jakosti Bohy, Dlažba II jakosti Bohy, Plošné dlažby Bohy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha-Libuš Šumperk Zlín Chrudim Praha 15 Děčín Most Praha 8 Praha-Petrovice Domažlice Praha-Lysolaje Teplice Praha-Královice Vsetín Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Praha-Koloděje Kladno Praha 14 Praha-východ Praha-Křeslice Jičín Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha 7 Praha 10 Sokolov Frýdek-Místek Praha-Újezd Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Praha-Satalice Znojmo Bruntál Tachov Praha-Zbraslav Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Louny Uherské Hradiště Semily Český Krumlov Brno-město Praha-Troja Praha 17 Praha 12 Karlovy Vary Hlavní město Praha Praha-Vinoř Třebíč Trutnov Praha-Suchdol Praha 11 Břeclav Vyškov Praha 2 Praha-Slivenec Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Liberec Opava Plzeň-město Plzeň-sever Praha-Benice Pelhřimov Tábor Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Svitavy Ústí nad Labem Kolín Kroměříž Mladá Boleslav Benešov Hodonín Cheb Praha 1 Nový Jičín Karviná Rakovník Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha 20 Praha 13 Praha 6 Praha 4 Olomouc Praha 16 Praha 18 Strakonice Pardubice Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohy

Levná dlažba Bohy

Dlažba Bohy

Zámkové dlažby Bohy

Zámkové betonové dlažby Bohy

Zámková dlažba Bohy

Betonové dlažby Bohy

Betonová dlažba Bohy

Zdící prvky Bohy

Dlažby II jakosti Bohy

Dlažba II jakosti Bohy

Plošné dlažby Bohy