„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohy

Nové produkty Bohy

Dlažby a obrubníky Bohy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohy, Levná dlažba Bohy, Dlažba Bohy, Zámkové dlažby Bohy, Zámkové dlažba Bohy, Betonové dlažby Bohy, Betonová dlažba Bohy, Zdící prvky Bohy, Dlažby II jakosti Bohy, Dlažba II jakosti Bohy, Plošné dlažby Bohy, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Bruntál Praha-Běchovice Břeclav Praha 1 Praha-Zličín Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Chomutov Praha-Velká Chuchle Vyškov Praha-Přední Kopanina Náchod Domažlice Litoměřice Praha 8 Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha-Kunratice Strakonice Praha-Zbraslav Rakovník Praha 3 Tábor Praha 17 Praha 18 Blansko Praha 14 Jeseník Praha-Libuš Plzeň-sever Louny Nymburk Tachov Praha 11 Jindřichův Hradec Praha 16 Svitavy Praha-východ Praha-Vinoř Šumperk Olomouc Uherské Hradiště Most Semily Brno-město Plzeň-město Pelhřimov Prachatice Praha 15 Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha 19 Praha-Ďáblice Praha 2 Třebíč Kladno Jablonec nad Nisou Praha 10 Kroměříž Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Příbram Praha-Benice Praha-Lochkov Praha-Čakovice Liberec Ostrava-město Cheb Prostějov Praha-Křeslice Praha-Nebušice Praha 13 Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Praha 21 Praha 7 Nový Jičín Sokolov Praha-Lysolaje Trutnov Ústí nad Labem Praha-Lipence Praha-západ České Budějovice Praha-Suchdol Frýdek-Místek Vsetín Praha-Řeporyje Kutná Hora Beroun Rokycany Hradec Králové Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohy

Levná dlažba Bohy

Dlažba Bohy

Zámkové dlažby Bohy

Zámkové betonové dlažby Bohy

Zámková dlažba Bohy

Betonové dlažby Bohy

Betonová dlažba Bohy

Zdící prvky Bohy

Dlažby II jakosti Bohy

Dlažba II jakosti Bohy

Plošné dlažby Bohy