„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohy

Nové produkty Bohy

Dlažby a obrubníky Bohy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohy, Levná dlažba Bohy, Dlažba Bohy, Zámkové dlažby Bohy, Zámkové dlažba Bohy, Betonové dlažby Bohy, Betonová dlažba Bohy, Zdící prvky Bohy, Dlažby II jakosti Bohy, Dlažba II jakosti Bohy, Plošné dlažby Bohy, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha-Vinoř Rakovník Jihlava Opava Praha-Kolovraty Šumperk Praha-Troja Beroun Praha-Újezd Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha-Petrovice Rokycany Brno-město Praha 10 Klatovy Svitavy Praha 8 Kolín Praha 17 Nymburk Praha 18 Praha-Klánovice Domažlice Praha 21 Praha 16 Louny Bruntál Praha-Velká Chuchle Praha-západ Ústí nad Orlicí Olomouc Praha 9 Praha-Libuš Pardubice Praha-Satalice Ústí nad Labem Jeseník Praha-Nebušice Karlovy Vary Děčín Praha-Zbraslav Praha 15 Český Krumlov Tachov Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Most Třebíč Praha-Štěrboholy Tábor Praha-Nedvězí Vyškov Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha-Ďáblice Praha 6 Prostějov Praha 19 Havlíčkův Brod Náchod Praha 11 Praha 7 Jindřichův Hradec Kutná Hora Semily Praha-Čakovice Cheb Praha 3 Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Praha 13 Kroměříž Praha-Zličín Pelhřimov Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Praha 2 Plzeň-sever Praha-východ Prachatice Praha 22 České Budějovice Praha-Dolní Chabry Hodonín Litoměřice Brno-venkov Trutnov Liberec Blansko Plzeň-město Praha-Benice Jablonec nad Nisou Praha 4 Nový Jičín Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Znojmo Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohy

Levná dlažba Bohy

Dlažba Bohy

Zámkové dlažby Bohy

Zámkové betonové dlažby Bohy

Zámková dlažba Bohy

Betonové dlažby Bohy

Betonová dlažba Bohy

Zdící prvky Bohy

Dlažby II jakosti Bohy

Dlažba II jakosti Bohy

Plošné dlažby Bohy