„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohy

Nové produkty Bohy

Dlažby a obrubníky Bohy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohy, Levná dlažba Bohy, Dlažba Bohy, Zámkové dlažby Bohy, Zámkové dlažba Bohy, Betonové dlažby Bohy, Betonová dlažba Bohy, Zdící prvky Bohy, Dlažby II jakosti Bohy, Dlažba II jakosti Bohy, Plošné dlažby Bohy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Semily Prostějov Praha-Velká Chuchle Tábor Karviná Kutná Hora Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Brno-město Mělník Louny Uherské Hradiště Praha-Satalice Vsetín Praha 2 Ústí nad Labem Liberec Praha 22 Praha 19 Praha 12 Praha-Koloděje Praha 5 Praha 1 Svitavy Praha 17 Praha 9 Praha-Libuš Hradec Králové Znojmo Děčín Jablonec nad Nisou Praha-západ Praha-Lochkov Praha 20 Písek Prachatice Praha-Slivenec Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Kladno Kolín Praha-východ Praha-Zbraslav Nymburk Trutnov Nový Jičín Praha-Klánovice Jičín Mladá Boleslav Praha 7 Praha 15 Frýdek-Místek Jihlava Chomutov Blansko Náchod Teplice Jeseník Praha 3 Vyškov Praha-Řeporyje Klatovy Hodonín Praha 16 Praha 8 Benešov Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Česká Lípa Opava Beroun Domažlice Tachov Praha-Benice Praha-Dubeč České Budějovice Rokycany Praha 18 Pelhřimov Praha-Královice Třebíč Pardubice Hlavní město Praha Praha-Lipence Plzeň-jih Chrudim Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Český Krumlov Praha-Nebušice Příbram Most Rakovník Praha-Ďáblice Bruntál Litoměřice Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohy

Levná dlažba Bohy

Dlažba Bohy

Zámkové dlažby Bohy

Zámkové betonové dlažby Bohy

Zámková dlažba Bohy

Betonové dlažby Bohy

Betonová dlažba Bohy

Zdící prvky Bohy

Dlažby II jakosti Bohy

Dlažba II jakosti Bohy

Plošné dlažby Bohy