„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohy

Nové produkty Bohy

Dlažby a obrubníky Bohy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohy, Levná dlažba Bohy, Dlažba Bohy, Zámkové dlažby Bohy, Zámkové dlažba Bohy, Betonové dlažby Bohy, Betonová dlažba Bohy, Zdící prvky Bohy, Dlažby II jakosti Bohy, Dlažba II jakosti Bohy, Plošné dlažby Bohy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Teplice Louny Jihlava Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Sokolov Praha-Kunratice Praha-Dubeč Praha 11 Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Kladno Cheb Praha-Křeslice Hradec Králové Chomutov Hlavní město Praha Plzeň-sever Vsetín Trutnov Praha-Troja Praha 13 Praha-Čakovice Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha 2 Plzeň-jih Praha 10 Karlovy Vary Příbram Praha 20 Prostějov Beroun Praha-Benice Praha 4 Vyškov Praha 17 Praha 1 Praha-Petrovice Nymburk Bruntál Kutná Hora Šumperk Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Kroměříž Praha-Dolní Chabry Praha 15 Jičín Praha-Kolovraty Klatovy Česká Lípa Praha-Vinoř Praha-Újezd Praha 21 Tábor Rokycany Nový Jičín Kolín Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Prachatice Mělník Praha-Královice Praha-Satalice Český Krumlov Strakonice Praha 22 Praha-Zličín Praha 19 Praha-Suchdol Benešov Praha 8 Praha-Velká Chuchle Hodonín Praha 7 Praha 5 Pelhřimov Pardubice Ostrava-město Písek Praha-Nebušice Náchod Domažlice Praha-Slivenec Chrudim Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Třebíč Jablonec nad Nisou Svitavy Znojmo Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohy

Levná dlažba Bohy

Dlažba Bohy

Zámkové dlažby Bohy

Zámkové betonové dlažby Bohy

Zámková dlažba Bohy

Betonové dlažby Bohy

Betonová dlažba Bohy

Zdící prvky Bohy

Dlažby II jakosti Bohy

Dlažba II jakosti Bohy

Plošné dlažby Bohy