„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohy

Nové produkty Bohy

Dlažby a obrubníky Bohy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohy, Levná dlažba Bohy, Dlažba Bohy, Zámkové dlažby Bohy, Zámkové dlažba Bohy, Betonové dlažby Bohy, Betonová dlažba Bohy, Zdící prvky Bohy, Dlažby II jakosti Bohy, Dlažba II jakosti Bohy, Plošné dlažby Bohy, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Praha-západ Uherské Hradiště Praha 4 Beroun Praha 11 Blansko Písek Benešov Praha-Dubeč Prachatice Praha-Lipence Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Hodonín Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Praha 13 Mladá Boleslav Strakonice Plzeň-sever Praha 10 Děčín Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Nový Jičín Praha-Slivenec Kutná Hora Praha 21 Praha 19 Frýdek-Místek Vsetín Pelhřimov Klatovy Praha 1 Pardubice Praha-Šeberov Břeclav Louny Praha-Satalice Praha 17 Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Liberec Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Jičín Praha-Vinoř Třebíč Jeseník Praha 20 Karlovy Vary Ústí nad Labem Tachov Praha 15 Vyškov Jablonec nad Nisou Litoměřice Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Praha 3 Jindřichův Hradec Plzeň-město Olomouc Karviná Praha-východ Praha-Kunratice Prostějov Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Praha 5 Rokycany Semily Praha-Ďáblice Domažlice Zlín Příbram Český Krumlov Teplice Praha 2 Praha 12 Chomutov Chrudim Praha-Lysolaje Znojmo Kladno Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd České Budějovice Mělník Praha 6 Praha-Libuš Brno-město Praha 8 Praha-Zličín Opava Praha 14 Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohy

Levná dlažba Bohy

Dlažba Bohy

Zámkové dlažby Bohy

Zámkové betonové dlažby Bohy

Zámková dlažba Bohy

Betonové dlažby Bohy

Betonová dlažba Bohy

Zdící prvky Bohy

Dlažby II jakosti Bohy

Dlažba II jakosti Bohy

Plošné dlažby Bohy