„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohy

Nové produkty Bohy

Dlažby a obrubníky Bohy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohy, Levná dlažba Bohy, Dlažba Bohy, Zámkové dlažby Bohy, Zámkové dlažba Bohy, Betonové dlažby Bohy, Betonová dlažba Bohy, Zdící prvky Bohy, Dlažby II jakosti Bohy, Dlažba II jakosti Bohy, Plošné dlažby Bohy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Praha-Šeberov Jičín Praha-Troja Jablonec nad Nisou Kutná Hora Uherské Hradiště Kladno Hlavní město Praha Praha-Petrovice Sokolov Česká Lípa Praha-Benice Plzeň-město Praha 8 Liberec Praha 14 Zlín Tachov Domažlice Brno-město Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-západ Olomouc Karlovy Vary Praha-Lipence Praha 10 Znojmo Praha-Libuš Rokycany Praha-Ďáblice Chrudim Praha-Klánovice Pardubice Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Praha 12 Náchod Praha-východ Jeseník Praha-Březiněves Cheb Praha-Koloděje Praha 15 Praha 22 Praha 11 Praha-Vinoř Třebíč Strakonice Praha 13 Semily Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Rakovník Pelhřimov Praha 17 Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Ostrava-město Praha-Čakovice Praha-Křeslice Hodonín Klatovy Prachatice Tábor Praha 4 Ústí nad Labem Praha 16 Teplice Praha 20 Chomutov Praha 1 Praha 7 České Budějovice Praha-Dolní Počernice Svitavy Plzeň-jih Praha-Satalice Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Praha-Královice Praha 18 Bruntál Opava Praha 5 Most Beroun Praha-Běchovice Frýdek-Místek Litoměřice Písek Praha-Zbraslav Český Krumlov Příbram Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohy

Levná dlažba Bohy

Dlažba Bohy

Zámkové dlažby Bohy

Zámkové betonové dlažby Bohy

Zámková dlažba Bohy

Betonové dlažby Bohy

Betonová dlažba Bohy

Zdící prvky Bohy

Dlažby II jakosti Bohy

Dlažba II jakosti Bohy

Plošné dlažby Bohy