„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochovice

Nové produkty Bochovice

Dlažby a obrubníky Bochovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochovice, Levná dlažba Bochovice, Dlažba Bochovice, Zámkové dlažby Bochovice, Zámkové dlažba Bochovice, Betonové dlažby Bochovice, Betonová dlažba Bochovice, Zdící prvky Bochovice, Dlažby II jakosti Bochovice, Dlažba II jakosti Bochovice, Plošné dlažby Bochovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Trutnov Praha 13 Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Vyškov Praha-Ďáblice Karlovy Vary Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Louny Chrudim Bruntál Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha 19 Česká Lípa Pardubice Ostrava-město Praha 20 Praha 16 Praha-Čakovice Praha-Vinoř Příbram Praha-Křeslice Písek Prostějov Beroun Děčín Plzeň-sever Břeclav Praha-Březiněves Praha 21 Praha-Újezd Ústí nad Labem Olomouc Praha-východ Brno-venkov Liberec Brno-město Praha-Šeberov Praha 9 Praha 7 Praha 6 Chomutov Praha-Štěrboholy Praha 11 Uherské Hradiště Pelhřimov Přerov Praha-Suchdol Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Karviná Hradec Králové Frýdek-Místek Litoměřice Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Praha-Lipence Plzeň-město Sokolov Praha 2 Blansko Nymburk Praha 4 České Budějovice Vsetín Třebíč Praha 14 Praha-Velká Chuchle Kolín Rakovník Kroměříž Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Tachov Praha-Zličín Zlín Strakonice Praha 8 Mělník Praha-Libuš Praha 18 Jihlava Praha 1 Praha 10 Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Praha-Nebušice Kutná Hora Praha 22 Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochovice

Levná dlažba Bochovice

Dlažba Bochovice

Zámkové dlažby Bochovice

Zámkové betonové dlažby Bochovice

Zámková dlažba Bochovice

Betonové dlažby Bochovice

Betonová dlažba Bochovice

Zdící prvky Bochovice

Dlažby II jakosti Bochovice

Dlažba II jakosti Bochovice

Plošné dlažby Bochovice