„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochovice

Nové produkty Bochovice

Dlažby a obrubníky Bochovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochovice, Levná dlažba Bochovice, Dlažba Bochovice, Zámkové dlažby Bochovice, Zámkové dlažba Bochovice, Betonové dlažby Bochovice, Betonová dlažba Bochovice, Zdící prvky Bochovice, Dlažby II jakosti Bochovice, Dlažba II jakosti Bochovice, Plošné dlažby Bochovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha 18 Chomutov Praha 15 Cheb Praha 2 Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha-Libuš Praha-Satalice Plzeň-jih Jihlava Praha-Lipence Praha-Nedvězí Písek Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Praha 1 Praha 17 Praha-Lysolaje Domažlice Břeclav Beroun Šumperk Praha-Suchdol Praha-Benice Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Praha-Březiněves Brno-město Praha-Koloděje Praha 4 Praha 16 Hradec Králové Praha 9 Ústí nad Orlicí Děčín Praha-Křeslice Praha-Újezd Jičín Praha-Lochkov Praha 11 Nový Jičín Jablonec nad Nisou Praha 10 Praha 20 Plzeň-město Prachatice Znojmo Plzeň-sever Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Praha-Troja Rakovník Benešov Praha 5 Třebíč Praha-Slivenec Most Praha-Čakovice Praha-západ Praha-Královice Praha-Šeberov Přerov Jindřichův Hradec Kroměříž Kladno Hodonín Tábor Semily Trutnov Praha 22 Strakonice Bruntál Praha 3 Praha 12 Tachov Praha-Běchovice Vsetín Pardubice Prostějov Praha 19 Nymburk Chrudim Praha 6 Uherské Hradiště Ústí nad Labem Liberec Praha-Řeporyje Litoměřice Klatovy Sokolov Praha 21 Teplice Pelhřimov Jeseník Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochovice

Levná dlažba Bochovice

Dlažba Bochovice

Zámkové dlažby Bochovice

Zámkové betonové dlažby Bochovice

Zámková dlažba Bochovice

Betonové dlažby Bochovice

Betonová dlažba Bochovice

Zdící prvky Bochovice

Dlažby II jakosti Bochovice

Dlažba II jakosti Bochovice

Plošné dlažby Bochovice