„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochovice

Nové produkty Bochovice

Dlažby a obrubníky Bochovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochovice, Levná dlažba Bochovice, Dlažba Bochovice, Zámkové dlažby Bochovice, Zámkové dlažba Bochovice, Betonové dlažby Bochovice, Betonová dlažba Bochovice, Zdící prvky Bochovice, Dlažby II jakosti Bochovice, Dlažba II jakosti Bochovice, Plošné dlažby Bochovice, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha-Březiněves Praha-Satalice Strakonice Praha-Suchdol Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Zlín Jihlava Jeseník Třebíč Český Krumlov Praha-Křeslice Praha-Benice Pelhřimov Náchod Praha-Kolovraty Praha 4 Vyškov Pardubice Vsetín Praha 8 Karlovy Vary Praha-Běchovice Praha 2 Klatovy Praha-Petrovice Domažlice Praha 6 Praha-Nebušice Praha 18 Česká Lípa Praha 20 Olomouc Rakovník Praha-Lipence Brno-město Nymburk Praha-Královice Znojmo Louny Brno-venkov Nový Jičín Praha-Dubeč Břeclav Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Praha 10 Příbram Praha-Újezd Praha-Koloděje Praha 11 Praha-Vinoř Svitavy Písek Jičín Uherské Hradiště Hodonín Chrudim Kladno Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Cheb Kolín Žďár nad Sázavou Praha 13 Praha 19 Ostrava-město Liberec Blansko Mělník Praha 22 Trutnov Praha-Slivenec České Budějovice Tábor Opava Praha-Zličín Praha-Kunratice Bruntál Ústí nad Labem Semily Praha 21 Rokycany Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha 16 Plzeň-sever Kroměříž Praha 5 Přerov Šumperk Praha-Troja Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochovice

Levná dlažba Bochovice

Dlažba Bochovice

Zámkové dlažby Bochovice

Zámkové betonové dlažby Bochovice

Zámková dlažba Bochovice

Betonové dlažby Bochovice

Betonová dlažba Bochovice

Zdící prvky Bochovice

Dlažby II jakosti Bochovice

Dlažba II jakosti Bochovice

Plošné dlažby Bochovice