„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochovice

Nové produkty Bochovice

Dlažby a obrubníky Bochovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochovice, Levná dlažba Bochovice, Dlažba Bochovice, Zámkové dlažby Bochovice, Zámkové dlažba Bochovice, Betonové dlažby Bochovice, Betonová dlažba Bochovice, Zdící prvky Bochovice, Dlažby II jakosti Bochovice, Dlažba II jakosti Bochovice, Plošné dlažby Bochovice, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Bruntál Frýdek-Místek Česká Lípa Praha-Běchovice Písek Zlín Příbram Děčín Vsetín Praha-Lochkov Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha 7 České Budějovice Brno-město Praha-Satalice Teplice Ústí nad Orlicí Louny Brno-venkov Mělník Domažlice Semily Olomouc Jablonec nad Nisou Praha 21 Praha 16 Praha 11 Praha 10 Most Karlovy Vary Praha-Březiněves Jihlava Svitavy Praha-Královice Liberec Kladno Praha 18 Praha 1 Praha 3 Nymburk Rokycany Tachov Hodonín Praha-Dolní Počernice Tábor Praha-Řeporyje Prachatice Znojmo Praha-Klánovice Jeseník Praha 6 Kutná Hora Šumperk Chrudim Praha-Šeberov Klatovy Praha-Vinoř Praha 13 Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha-východ Praha 8 Blansko Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Praha 15 Praha 4 Plzeň-město Plzeň-jih Praha-Zbraslav Jičín Třebíč Praha 19 Praha-Újezd Přerov Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha-Libuš Praha 5 Praha-Petrovice Pardubice Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Jindřichův Hradec Rakovník Praha-Troja Praha-západ Ostrava-město Praha-Dubeč Břeclav Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochovice

Levná dlažba Bochovice

Dlažba Bochovice

Zámkové dlažby Bochovice

Zámkové betonové dlažby Bochovice

Zámková dlažba Bochovice

Betonové dlažby Bochovice

Betonová dlažba Bochovice

Zdící prvky Bochovice

Dlažby II jakosti Bochovice

Dlažba II jakosti Bochovice

Plošné dlažby Bochovice