„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochovice

Nové produkty Bochovice

Dlažby a obrubníky Bochovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochovice, Levná dlažba Bochovice, Dlažba Bochovice, Zámkové dlažby Bochovice, Zámkové dlažba Bochovice, Betonové dlažby Bochovice, Betonová dlažba Bochovice, Zdící prvky Bochovice, Dlažby II jakosti Bochovice, Dlažba II jakosti Bochovice, Plošné dlažby Bochovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Vyškov Praha-Suchdol Kladno Praha 22 Písek Chomutov Praha-Lochkov Prostějov Praha-západ Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Praha 7 Vsetín Jeseník Praha-Čakovice Praha-Slivenec Svitavy Pelhřimov Třebíč Bruntál Praha 5 Hradec Králové Strakonice Klatovy Praha 4 Břeclav Přerov Prachatice Praha 13 Praha-východ Praha-Ďáblice Praha 3 Blansko Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Náchod Uherské Hradiště Plzeň-jih Liberec Cheb Louny Domažlice Praha 6 Hodonín Tábor České Budějovice Jindřichův Hradec Praha 18 Ústí nad Labem Semily Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Beroun Praha-Zbraslav Karviná Praha 12 Jičín Praha-Běchovice Teplice Praha-Březiněves Praha-Vinoř Kroměříž Praha 16 Příbram Nový Jičín Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Praha 19 Praha-Nebušice Mělník Trutnov Frýdek-Místek Olomouc Praha-Šeberov Praha-Satalice Karlovy Vary Most Praha-Křeslice Ostrava-město Plzeň-sever Znojmo Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha 21 Mladá Boleslav Praha 8 Opava Praha-Zličín Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha 10 Chrudim Česká Lípa Praha 2 Praha 11 Brno-město Český Krumlov Praha-Kunratice Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochovice

Levná dlažba Bochovice

Dlažba Bochovice

Zámkové dlažby Bochovice

Zámkové betonové dlažby Bochovice

Zámková dlažba Bochovice

Betonové dlažby Bochovice

Betonová dlažba Bochovice

Zdící prvky Bochovice

Dlažby II jakosti Bochovice

Dlažba II jakosti Bochovice

Plošné dlažby Bochovice