„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochovice

Nové produkty Bochovice

Dlažby a obrubníky Bochovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochovice, Levná dlažba Bochovice, Dlažba Bochovice, Zámkové dlažby Bochovice, Zámkové dlažba Bochovice, Betonové dlažby Bochovice, Betonová dlažba Bochovice, Zdící prvky Bochovice, Dlažby II jakosti Bochovice, Dlažba II jakosti Bochovice, Plošné dlažby Bochovice, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Jeseník Nymburk Olomouc Hlavní město Praha České Budějovice Praha-Zličín Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha 14 Praha-Újezd Plzeň-sever Prostějov Praha-Nedvězí Prachatice Praha-Kolovraty Ostrava-město Mladá Boleslav Praha 15 Znojmo Praha-Troja Rokycany Česká Lípa Přerov Havlíčkův Brod Praha 19 Bruntál Most Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha 8 Praha-Čakovice Šumperk Rakovník Frýdek-Místek Praha-Křeslice Praha-východ Praha 10 Liberec Praha-Nebušice Praha 5 Trutnov Praha-Královice Strakonice Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Kladno Jihlava Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha 6 Praha 21 Plzeň-jih Třebíč Praha-Řeporyje Praha 12 Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-Ďáblice Beroun Praha 20 Blansko Cheb Praha-Slivenec Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Praha 3 Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha 13 Semily Český Krumlov Praha 22 Praha-Běchovice Hradec Králové Praha 1 Tachov Klatovy Zlín Praha 17 Litoměřice Vyškov Praha 2 Praha-západ Kolín Praha-Březiněves Brno-venkov Praha-Benice Domažlice Louny Praha 9 Opava Sokolov Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochovice

Levná dlažba Bochovice

Dlažba Bochovice

Zámkové dlažby Bochovice

Zámkové betonové dlažby Bochovice

Zámková dlažba Bochovice

Betonové dlažby Bochovice

Betonová dlažba Bochovice

Zdící prvky Bochovice

Dlažby II jakosti Bochovice

Dlažba II jakosti Bochovice

Plošné dlažby Bochovice