„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochovice

Nové produkty Bochovice

Dlažby a obrubníky Bochovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochovice, Levná dlažba Bochovice, Dlažba Bochovice, Zámkové dlažby Bochovice, Zámkové dlažba Bochovice, Betonové dlažby Bochovice, Betonová dlažba Bochovice, Zdící prvky Bochovice, Dlažby II jakosti Bochovice, Dlažba II jakosti Bochovice, Plošné dlažby Bochovice, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Praha-Újezd Prostějov Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha-Vinoř Šumperk Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Plzeň-jih Brno-město Praha-Řeporyje Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Praha 1 Praha-Kunratice Praha 18 Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha 12 Praha-Nedvězí Svitavy Zlín Trutnov Praha 14 Kolín Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Rokycany Praha-Satalice České Budějovice Sokolov Pelhřimov Hlavní město Praha Praha 17 Praha-Březiněves Praha 7 Prachatice Praha-Libuš Praha-Klánovice Vyškov Havlíčkův Brod Chomutov Kroměříž Praha-Královice Praha 15 Opava Praha 2 Jičín Litoměřice Chrudim Praha-východ Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Příbram Praha-Troja Hodonín Blansko Praha 3 Frýdek-Místek Praha 22 Strakonice Mělník Praha 8 Náchod Karlovy Vary Praha 13 Ostrava-město Benešov Praha-Dubeč Karviná Pardubice Kutná Hora Tachov Třebíč Semily Praha-Šeberov Praha 5 Jeseník Praha 6 Hradec Králové Praha-Nebušice Teplice Brno-venkov Domažlice Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Cheb Mladá Boleslav Děčín Český Krumlov Tábor Kladno Znojmo Praha 9 Nový Jičín Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochovice

Levná dlažba Bochovice

Dlažba Bochovice

Zámkové dlažby Bochovice

Zámkové betonové dlažby Bochovice

Zámková dlažba Bochovice

Betonové dlažby Bochovice

Betonová dlažba Bochovice

Zdící prvky Bochovice

Dlažby II jakosti Bochovice

Dlažba II jakosti Bochovice

Plošné dlažby Bochovice