„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochovice

Nové produkty Bochovice

Dlažby a obrubníky Bochovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochovice, Levná dlažba Bochovice, Dlažba Bochovice, Zámkové dlažby Bochovice, Zámkové dlažba Bochovice, Betonové dlažby Bochovice, Betonová dlažba Bochovice, Zdící prvky Bochovice, Dlažby II jakosti Bochovice, Dlažba II jakosti Bochovice, Plošné dlažby Bochovice, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Tábor Blansko Louny Praha 9 Břeclav Praha 12 České Budějovice Praha-Řeporyje Svitavy Praha-Čakovice Mělník Praha 7 Prachatice Ostrava-město Praha-Nebušice Praha 20 Havlíčkův Brod Praha 13 Rokycany Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Hradec Králové Semily Jihlava Trutnov Karlovy Vary Praha-Kunratice Pelhřimov Cheb Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha-Slivenec Šumperk Zlín Nymburk Praha-Suchdol Praha-Dubeč Teplice Praha-Újezd Litoměřice Sokolov Jičín Česká Lípa Ústí nad Labem Hlavní město Praha Uherské Hradiště Děčín Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha-Troja Chrudim Frýdek-Místek Praha 4 Praha 5 Mladá Boleslav Praha 1 Rakovník Chomutov Most Písek Přerov Brno-venkov Praha-Křeslice Praha 18 Vyškov Domažlice Jindřichův Hradec Klatovy Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha-Běchovice Praha-Petrovice Strakonice Praha 17 Praha 3 Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Praha-Březiněves Plzeň-sever Tachov Praha-Šeberov Znojmo Praha 14 Nový Jičín Praha-Benice Žďár nad Sázavou Praha-západ Praha-Satalice Praha-Libuš Praha 11 Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Olomouc Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochovice

Levná dlažba Bochovice

Dlažba Bochovice

Zámkové dlažby Bochovice

Zámkové betonové dlažby Bochovice

Zámková dlažba Bochovice

Betonové dlažby Bochovice

Betonová dlažba Bochovice

Zdící prvky Bochovice

Dlažby II jakosti Bochovice

Dlažba II jakosti Bochovice

Plošné dlažby Bochovice