„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochovice

Nové produkty Bochovice

Dlažby a obrubníky Bochovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochovice, Levná dlažba Bochovice, Dlažba Bochovice, Zámkové dlažby Bochovice, Zámkové dlažba Bochovice, Betonové dlažby Bochovice, Betonová dlažba Bochovice, Zdící prvky Bochovice, Dlažby II jakosti Bochovice, Dlažba II jakosti Bochovice, Plošné dlažby Bochovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Praha-Zbraslav Rokycany Praha-Újezd Třebíč Karviná Jindřichův Hradec Louny Nymburk Praha 8 Ostrava-město Kutná Hora Semily Brno-venkov Praha 19 Praha-Koloděje Praha-východ Praha-Dubeč Praha 22 Praha 5 Tábor Prostějov Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha-Suchdol Jihlava Plzeň-město Náchod Kroměříž Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Blansko Pelhřimov Strakonice Domažlice Hradec Králové Břeclav Jeseník Děčín Trutnov České Budějovice Praha 10 Most Ústí nad Orlicí Hodonín Prachatice Kolín Plzeň-sever Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Praha-Královice Praha 4 Brno-město Ústí nad Labem Praha-Slivenec Praha-Zličín Klatovy Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha-Troja Jičín Teplice Vyškov Uherské Hradiště Praha 17 Praha 14 Praha-Běchovice Praha 20 Havlíčkův Brod Vsetín Praha-Petrovice Svitavy Praha-Řeporyje Praha 15 Chrudim Liberec Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha 1 Praha-Kolovraty Praha 3 Bruntál Praha-Vinoř Praha-Benice Praha-Nebušice Přerov Chomutov Praha 2 Opava Praha-Satalice Beroun Praha 6 Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Kladno Praha-Kunratice Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochovice

Levná dlažba Bochovice

Dlažba Bochovice

Zámkové dlažby Bochovice

Zámkové betonové dlažby Bochovice

Zámková dlažba Bochovice

Betonové dlažby Bochovice

Betonová dlažba Bochovice

Zdící prvky Bochovice

Dlažby II jakosti Bochovice

Dlažba II jakosti Bochovice

Plošné dlažby Bochovice