„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochovice

Nové produkty Bochovice

Dlažby a obrubníky Bochovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochovice, Levná dlažba Bochovice, Dlažba Bochovice, Zámkové dlažby Bochovice, Zámkové dlažba Bochovice, Betonové dlažby Bochovice, Betonová dlažba Bochovice, Zdící prvky Bochovice, Dlažby II jakosti Bochovice, Dlažba II jakosti Bochovice, Plošné dlažby Bochovice, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Praha-Suchdol Hradec Králové Česká Lípa Praha-východ Praha 4 Praha-Lipence Jihlava Praha-Dolní Chabry Mělník Praha 5 Praha-Přední Kopanina Znojmo Uherské Hradiště Opava Prachatice Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Teplice Praha 8 Praha-Lochkov Kutná Hora Přerov Plzeň-jih Praha-Královice České Budějovice Litoměřice Tábor Praha 6 Praha-Zličín Praha 13 Karviná Most Praha-Petrovice Praha 12 Pardubice Beroun Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Praha 10 Praha 14 Rokycany Vyškov Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Benešov Liberec Praha-Troja Blansko Jablonec nad Nisou Domažlice Příbram Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Jeseník Šumperk Praha 9 Náchod Praha 22 Brno-město Praha-Šeberov Louny Trutnov Ústí nad Labem Chrudim Praha-Slivenec Hlavní město Praha Karlovy Vary Brno-venkov Břeclav Hodonín Semily Zlín Bruntál Vsetín Prostějov Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Rakovník Praha-Klánovice Třebíč Praha 11 Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha 1 Praha-Zbraslav Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Písek Plzeň-sever Praha 3 Praha-Nebušice Praha-Dubeč Pelhřimov Praha 7 Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochovice

Levná dlažba Bochovice

Dlažba Bochovice

Zámkové dlažby Bochovice

Zámkové betonové dlažby Bochovice

Zámková dlažba Bochovice

Betonové dlažby Bochovice

Betonová dlažba Bochovice

Zdící prvky Bochovice

Dlažby II jakosti Bochovice

Dlažba II jakosti Bochovice

Plošné dlažby Bochovice