„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bochovice

Nové produkty Bochovice

Dlažby a obrubníky Bochovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bochovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bochovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bochovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bochovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bochovice, Levná dlažba Bochovice, Dlažba Bochovice, Zámkové dlažby Bochovice, Zámkové dlažba Bochovice, Betonové dlažby Bochovice, Betonová dlažba Bochovice, Zdící prvky Bochovice, Dlažby II jakosti Bochovice, Dlažba II jakosti Bochovice, Plošné dlažby Bochovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha 14 Beroun Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Praha-Zličín Strakonice Praha-Lysolaje Praha 2 Praha 1 Praha 9 Praha-Nedvězí Karlovy Vary Semily Hodonín Mělník Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Brno-venkov Praha-Petrovice Trutnov Praha 3 Ústí nad Orlicí Praha 5 Klatovy Děčín Karviná Litoměřice Rokycany Teplice Znojmo Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Praha-Královice Praha 15 Praha-Březiněves Kolín Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Brno-město Praha-Kolovraty Bruntál Praha-Satalice Šumperk Ostrava-město Vyškov Praha-Ďáblice Praha-Libuš Praha-Suchdol Praha-Řeporyje České Budějovice Praha 7 Cheb Hlavní město Praha Pelhřimov Praha-Nebušice Praha-Slivenec Přerov Plzeň-sever Vsetín Praha 12 Praha-Vinoř Praha 19 Nový Jičín Praha 21 Třebíč Most Česká Lípa Praha-Křeslice Rakovník Praha-Klánovice Praha 11 Praha 16 Kutná Hora Olomouc Chomutov Tachov Blansko Náchod Praha-Přední Kopanina Prachatice Praha-Šeberov Jeseník Praha-Lipence Svitavy Kladno Praha-Čakovice Písek Příbram Praha-Dubeč Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Chrudim Praha-západ Praha-Troja Kroměříž Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bochovice

Levná dlažba Bochovice

Dlažba Bochovice

Zámkové dlažby Bochovice

Zámkové betonové dlažby Bochovice

Zámková dlažba Bochovice

Betonové dlažby Bochovice

Betonová dlažba Bochovice

Zdící prvky Bochovice

Dlažby II jakosti Bochovice

Dlažba II jakosti Bochovice

Plošné dlažby Bochovice