„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borač

Nové produkty Borač

Dlažby a obrubníky Borač

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borač

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borač

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borač

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borač

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borač, Levná dlažba Borač, Dlažba Borač, Zámkové dlažby Borač, Zámkové dlažba Borač, Betonové dlažby Borač, Betonová dlažba Borač, Zdící prvky Borač, Dlažby II jakosti Borač, Dlažba II jakosti Borač, Plošné dlažby Borač, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha 9 Šumperk Praha 20 Praha 13 Rakovník Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Tachov Beroun Praha 18 Česká Lípa Příbram Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Praha 14 Praha-Šeberov Domažlice Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Slivenec Přerov Ústí nad Labem Opava Praha-Zličín Praha-Běchovice Praha-Královice Jeseník Praha-Benice Praha-Koloděje Rokycany Plzeň-jih Svitavy Praha 7 Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha 12 Benešov Praha 3 Jindřichův Hradec Praha 6 Praha 22 Písek Praha-Libuš Třebíč Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Chomutov Praha-Velká Chuchle Jičín Praha-Ďáblice Praha 16 Praha-Kunratice Pelhřimov Praha-Čakovice Nymburk Praha 21 Praha 5 Karviná Praha 10 Brno-venkov Teplice Hodonín Praha-Nedvězí Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Trutnov Uherské Hradiště Praha-Nebušice Kutná Hora Chrudim Praha 11 Pardubice Praha 8 Břeclav Praha-Řeporyje Náchod Praha-Štěrboholy Vsetín Praha-Lipence Strakonice Praha-Křeslice Prostějov Mladá Boleslav Plzeň-sever Praha-Březiněves České Budějovice Zlín Nový Jičín Praha 4 Vyškov Blansko Most Praha-Zbraslav Plzeň-město Ostrava-město Praha-Klánovice Liberec Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borač

Levná dlažba Borač

Dlažba Borač

Zámkové dlažby Borač

Zámkové betonové dlažby Borač

Zámková dlažba Borač

Betonové dlažby Borač

Betonová dlažba Borač

Zdící prvky Borač

Dlažby II jakosti Borač

Dlažba II jakosti Borač

Plošné dlažby Borač