„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borač

Nové produkty Borač

Dlažby a obrubníky Borač

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borač

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borač

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borač

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borač

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borač, Levná dlažba Borač, Dlažba Borač, Zámkové dlažby Borač, Zámkové dlažba Borač, Betonové dlažby Borač, Betonová dlažba Borač, Zdící prvky Borač, Dlažby II jakosti Borač, Dlažba II jakosti Borač, Plošné dlažby Borač, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Domažlice Mělník Ostrava-město Příbram Svitavy Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Praha 7 Praha-Křeslice Praha 6 Znojmo Praha-Vinoř Praha 8 Praha-Benice Praha 5 Hradec Králové Litoměřice Tachov Pardubice Karlovy Vary Chomutov Vyškov Mladá Boleslav Cheb Frýdek-Místek Karviná Kroměříž Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha-Lochkov Přerov Olomouc Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha 15 Praha 1 Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Vsetín Šumperk Praha-Klánovice Semily Jihlava Klatovy Náchod Praha-západ Praha-Troja Praha 9 Praha-Štěrboholy Bruntál Rakovník Blansko Most Opava Nový Jičín Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Benešov Kladno Plzeň-jih Prachatice Trutnov Praha 2 Česká Lípa Praha 11 Praha 22 Praha-Koloděje Praha 4 Louny Sokolov Beroun Praha 16 Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje České Budějovice Jindřichův Hradec Praha-Královice Pelhřimov Plzeň-sever Liberec Praha 14 Praha-Kolovraty Strakonice Praha-Kunratice Praha-Újezd Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Břeclav Praha 12 Praha 18 Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Praha-východ Jablonec nad Nisou Plzeň-město Písek Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borač

Levná dlažba Borač

Dlažba Borač

Zámkové dlažby Borač

Zámkové betonové dlažby Borač

Zámková dlažba Borač

Betonové dlažby Borač

Betonová dlažba Borač

Zdící prvky Borač

Dlažby II jakosti Borač

Dlažba II jakosti Borač

Plošné dlažby Borač