„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borač

Nové produkty Borač

Dlažby a obrubníky Borač

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borač

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borač

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borač

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borač

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borač, Levná dlažba Borač, Dlažba Borač, Zámkové dlažby Borač, Zámkové dlažba Borač, Betonové dlažby Borač, Betonová dlažba Borač, Zdící prvky Borač, Dlažby II jakosti Borač, Dlažba II jakosti Borač, Plošné dlažby Borač, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha-Ďáblice Praha 9 Karviná Praha 16 Praha-Libuš Praha 12 Praha-Klánovice Praha-Lochkov Litoměřice Praha-Koloděje Praha-Zbraslav Praha 10 Vyškov Tábor Hodonín Beroun Praha-Dolní Měcholupy Louny Praha-Nedvězí Strakonice Uherské Hradiště Sokolov Přerov Svitavy Mělník Praha-Troja Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Bruntál Blansko Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Praha 15 Pardubice Třebíč Praha-západ Praha 6 Teplice Praha 3 Prachatice Jindřichův Hradec Jičín Břeclav Brno-město Praha 19 České Budějovice Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Praha 18 Prostějov Chomutov Kroměříž Praha 14 Praha-Řeporyje Vsetín Trutnov Praha-Satalice Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Praha 11 Nový Jičín Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha 17 Domažlice Praha 8 Most Cheb Kolín Praha-Běchovice Ostrava-město Praha 2 Semily Plzeň-sever Rokycany Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Lipence Jablonec nad Nisou Praha-Královice Česká Lípa Šumperk Tachov Hradec Králové Ústí nad Orlicí Praha-východ Liberec Rakovník Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Znojmo Kladno Praha-Křeslice Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borač

Levná dlažba Borač

Dlažba Borač

Zámkové dlažby Borač

Zámkové betonové dlažby Borač

Zámková dlažba Borač

Betonové dlažby Borač

Betonová dlažba Borač

Zdící prvky Borač

Dlažby II jakosti Borač

Dlažba II jakosti Borač

Plošné dlažby Borač