„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borač

Nové produkty Borač

Dlažby a obrubníky Borač

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borač

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borač

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borač

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borač

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borač, Levná dlažba Borač, Dlažba Borač, Zámkové dlažby Borač, Zámkové dlažba Borač, Betonové dlažby Borač, Betonová dlažba Borač, Zdící prvky Borač, Dlažby II jakosti Borač, Dlažba II jakosti Borač, Plošné dlažby Borač, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha 1 Jeseník Prostějov Český Krumlov Prachatice Jindřichův Hradec Olomouc Praha 14 Praha 21 Praha-Koloděje Rokycany Praha 15 Ostrava-město Uherské Hradiště Hodonín Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha-Újezd Šumperk Klatovy Praha-Čakovice Praha 3 Svitavy Děčín Louny Praha-východ Znojmo Praha 11 Praha-Troja Brno-město Kolín Karviná Praha-Klánovice Praha 16 Náchod Tachov Praha-Lipence Praha-západ Cheb Zlín Vsetín Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha 10 Pelhřimov Litoměřice Praha-Řeporyje Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Praha-Kunratice Praha-Křeslice Praha 22 Praha-Přední Kopanina Praha-Nedvězí Semily Rychnov nad Kněžnou Chomutov Praha-Vinoř Hradec Králové Třebíč Strakonice Žďár nad Sázavou Chrudim Nový Jičín Vyškov Příbram Praha-Kolovraty Tábor Benešov Bruntál Přerov Havlíčkův Brod Praha 19 Ústí nad Orlicí Praha 6 Trutnov Praha 20 Praha-Královice Beroun Písek Kutná Hora Praha 2 Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Pardubice Mělník Praha-Ďáblice Teplice Plzeň-město Praha 7 Mladá Boleslav Nymburk Praha 13 Praha 9 Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borač

Levná dlažba Borač

Dlažba Borač

Zámkové dlažby Borač

Zámkové betonové dlažby Borač

Zámková dlažba Borač

Betonové dlažby Borač

Betonová dlažba Borač

Zdící prvky Borač

Dlažby II jakosti Borač

Dlažba II jakosti Borač

Plošné dlažby Borač