„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borač

Nové produkty Borač

Dlažby a obrubníky Borač

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borač

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borač

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borač

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borač

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borač, Levná dlažba Borač, Dlažba Borač, Zámkové dlažby Borač, Zámkové dlažba Borač, Betonové dlažby Borač, Betonová dlažba Borač, Zdící prvky Borač, Dlažby II jakosti Borač, Dlažba II jakosti Borač, Plošné dlažby Borač, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Kolín Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Chomutov Praha 7 Praha-Troja Teplice Kroměříž Praha 4 Praha-západ Nymburk Beroun Svitavy Frýdek-Místek Bruntál Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Opava Plzeň-jih Zlín Praha 15 Tábor Praha 16 Praha-Petrovice Praha-Královice České Budějovice Ostrava-město Praha-Běchovice Děčín Praha 9 Praha-Přední Kopanina Praha 13 Semily Trutnov Strakonice Praha-Čakovice Hlavní město Praha Karviná Znojmo Třebíč Praha-Suchdol Praha 17 Praha-Benice Jičín Praha-Kolovraty Nový Jičín Kladno Louny Praha 19 Praha-Nebušice Jeseník Tachov Příbram Praha-Březiněves Mělník Praha-Vinoř Praha 6 Sokolov Praha 18 Praha 5 Ústí nad Labem Prachatice Praha 12 Ústí nad Orlicí Chrudim Břeclav Praha-Štěrboholy Praha 14 Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha-Satalice Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha 3 Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Prostějov Cheb Vyškov Písek Praha-Řeporyje Praha 8 Praha 20 Praha-Koloděje Praha 22 Benešov Praha-Libuš Rakovník Pelhřimov Klatovy Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Kutná Hora Přerov Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borač

Levná dlažba Borač

Dlažba Borač

Zámkové dlažby Borač

Zámkové betonové dlažby Borač

Zámková dlažba Borač

Betonové dlažby Borač

Betonová dlažba Borač

Zdící prvky Borač

Dlažby II jakosti Borač

Dlažba II jakosti Borač

Plošné dlažby Borač