„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Borač

Nové produkty Borač

Dlažby a obrubníky Borač

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Borač

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Borač

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Borač

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Borač

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Borač, Levná dlažba Borač, Dlažba Borač, Zámkové dlažby Borač, Zámkové dlažba Borač, Betonové dlažby Borač, Betonová dlažba Borač, Zdící prvky Borač, Dlažby II jakosti Borač, Dlažba II jakosti Borač, Plošné dlažby Borač, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Mělník Trutnov Benešov Kutná Hora Hodonín Beroun Sokolov Praha-Čakovice Hlavní město Praha Praha 7 Havlíčkův Brod Písek Cheb Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha 22 Opava Praha-Březiněves Praha 5 Praha-Křeslice Uherské Hradiště Praha-Nebušice Plzeň-jih Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Břeclav Semily Praha 1 Praha 9 Karlovy Vary Praha-Běchovice Most Chrudim Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha-Satalice Praha-Nedvězí Praha 8 Pardubice Praha 20 Kladno Tachov Znojmo Rakovník Praha 12 Český Krumlov Pelhřimov Prachatice Praha 2 Praha-Troja Praha 4 Brno-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha-východ Blansko Praha 21 Praha-Velká Chuchle Praha 16 Náchod Praha-Suchdol Praha-Újezd České Budějovice Hradec Králové Praha-západ Šumperk Jičín Praha-Dolní Počernice Praha 10 Nymburk Liberec Louny Jihlava Praha 3 Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Karviná Praha 14 Zlín Praha-Klánovice Nový Jičín Kroměříž Praha-Dubeč Plzeň-město Přerov Praha 17 Brno-venkov Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Vyškov Praha 6 Praha 13 Svitavy Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Borač

Levná dlažba Borač

Dlažba Borač

Zámkové dlažby Borač

Zámkové betonové dlažby Borač

Zámková dlažba Borač

Betonové dlažby Borač

Betonová dlažba Borač

Zdící prvky Borač

Dlažby II jakosti Borač

Dlažba II jakosti Borač

Plošné dlažby Borač