„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohaté Málkovice Bohatice Bohdalec
Bohdalice-Pavlovice Bohdalín Bohdalov
Bohdalovice Bohdaneč Bohdašín
Bohdíkov Bohostice Bohumilice
Bohumín Bohunice Bohuňov
Bohuňov Bohuňovice Bohuňovice
Bohuslavice Bohuslavice Bohuslavice
Bohuslavice Bohuslavice Bohuslavice nad Vláří
Bohuslavice u Zlína Bohuslávky Bohušice
Bohušov Bohušovice nad Ohří Bohutice

<<   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27  >>

Další města:

Olomouc Jindřichův Hradec Vyškov Praha 6 Náchod Nový Jičín Prostějov Příbram Plzeň-sever Havlíčkův Brod Šumperk Praha 2 Praha-Slivenec Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Chrudim Česká Lípa Praha-Lysolaje Beroun Kroměříž Praha-Kolovraty Kutná Hora Trutnov Praha-Křeslice Hlavní město Praha Opava Strakonice Praha 4 Tábor Tachov Praha-Dolní Chabry Kolín Blansko Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Most Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Vsetín Sokolov Svitavy Chomutov Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha 7 Jihlava Praha-Vinoř Praha-Újezd Praha-Čakovice Plzeň-jih Praha-Zličín Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Domažlice Praha-Běchovice Mělník Praha 12 Nymburk Kladno Ostrava-město Litoměřice Louny Praha 22 Jičín Praha-Velká Chuchle Liberec Praha 1 Praha-Petrovice Prachatice Praha-východ Praha-Benice Hradec Králové Bruntál Český Krumlov Praha-západ Praha 8 Břeclav Praha-Klánovice Praha 18 Třebíč Pardubice Praha-Nedvězí Praha-Lipence Klatovy Brno-město Praha-Dolní Počernice Semily Praha 13 Teplice Praha 20 Přerov Cheb Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Znojmo Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha 3 Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby