„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohaté Málkovice Bohatice Bohdalec
Bohdalice-Pavlovice Bohdalín Bohdalov
Bohdalovice Bohdaneč Bohdašín
Bohdíkov Bohostice Bohumilice
Bohumín Bohunice Bohuňov
Bohuňov Bohuňovice Bohuňovice
Bohuslavice Bohuslavice Bohuslavice
Bohuslavice Bohuslavice Bohuslavice nad Vláří
Bohuslavice u Zlína Bohuslávky Bohušice
Bohušov Bohušovice nad Ohří Bohutice

<<   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27  >>

Další města:

Praha 21 Praha-východ Praha-Kunratice Náchod Chrudim Praha-Satalice Praha-Lochkov Domažlice Kolín Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha 6 Vsetín Praha-Koloděje Český Krumlov Jindřichův Hradec Příbram Pardubice Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Rakovník Bruntál Havlíčkův Brod Olomouc Blansko Šumperk Rokycany Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Brno-město Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha-Benice Praha-Čakovice Louny Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Strakonice Hlavní město Praha Praha 14 Praha 19 Liberec Tachov Praha-Běchovice Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Sokolov Zlín Děčín Praha-Vinoř Teplice Praha 11 Chomutov Třebíč Mělník Jeseník Karlovy Vary Praha 1 Praha 17 Prostějov Praha 9 Praha-Suchdol Kladno Praha 13 Praha-Zličín Břeclav Praha 18 Plzeň-město Praha-Újezd Vyškov Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha 7 Praha-Ďáblice Klatovy Cheb Trutnov Semily České Budějovice Praha-Královice Hodonín Praha 8 Uherské Hradiště Opava Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha-Dubeč Litoměřice Přerov Praha-Dolní Počernice Jihlava Beroun Pelhřimov Praha 10 Praha 12 Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby