„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohaté Málkovice Bohatice Bohdalec
Bohdalice-Pavlovice Bohdalín Bohdalov
Bohdalovice Bohdaneč Bohdašín
Bohdíkov Bohostice Bohumilice
Bohumín Bohunice Bohuňov
Bohuňov Bohuňovice Bohuňovice
Bohuslavice Bohuslavice Bohuslavice
Bohuslavice Bohuslavice Bohuslavice nad Vláří
Bohuslavice u Zlína Bohuslávky Bohušice
Bohušov Bohušovice nad Ohří Bohutice

<<   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27  >>

Další města:

Vsetín Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Praha-Dolní Počernice Praha 1 Plzeň-sever Praha 17 Praha 15 Domažlice Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Strakonice Prachatice Uherské Hradiště Plzeň-jih Praha 19 Plzeň-město Rakovník Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Sokolov Praha-Nebušice Praha 16 Kroměříž Praha-Suchdol Praha-Šeberov Brno-město Jindřichův Hradec Svitavy Opava Zlín Beroun Praha 10 Liberec Most Praha-Petrovice Šumperk Praha-Lysolaje Prostějov Praha-Vinoř Teplice Praha 9 Náchod Praha-Lipence Praha-Běchovice Kutná Hora Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha 18 České Budějovice Praha 3 Praha 2 Louny Příbram Znojmo Břeclav Praha-Čakovice Olomouc Praha 11 Praha-Lochkov Tachov Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha-východ Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Kolín Karlovy Vary Praha-Zličín Praha 6 Trutnov Praha 4 Chomutov Praha 14 Klatovy Praha-Slivenec Praha 12 Mělník Praha 21 Praha-Dolní Chabry Vyškov Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha 5 Pardubice Nymburk Praha-Březiněves Přerov Česká Lípa Praha-Kolovraty Karviná Jičín Praha-Přední Kopanina Praha 13 Chrudim Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby