„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohaté Málkovice Bohatice Bohdalec
Bohdalice-Pavlovice Bohdalín Bohdalov
Bohdalovice Bohdaneč Bohdašín
Bohdíkov Bohostice Bohumilice
Bohumín Bohunice Bohuňov
Bohuňov Bohuňovice Bohuňovice
Bohuslavice Bohuslavice Bohuslavice
Bohuslavice Bohuslavice Bohuslavice nad Vláří
Bohuslavice u Zlína Bohuslávky Bohušice
Bohušov Bohušovice nad Ohří Bohutice

<<   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27  >>

Další města:

Louny Břeclav Praha 13 Blansko Praha-Šeberov Pardubice Praha-Přední Kopanina Kolín Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Brno-venkov Praha 22 Praha-západ Karviná Svitavy Sokolov Praha 18 Praha-východ Jablonec nad Nisou Praha-Benice Náchod Praha-Řeporyje Benešov Ostrava-město Znojmo Praha-Zličín Praha-Lysolaje Most Praha-Nebušice Příbram Praha 14 Kroměříž Praha 19 Kladno Opava Praha-Královice Praha 6 Chomutov Tachov Praha 12 Domažlice Rakovník Vyškov Praha 3 Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Šumperk Plzeň-jih Praha 10 Hlavní město Praha Ústí nad Labem Praha 4 Praha 21 Praha-Ďáblice Nový Jičín Frýdek-Místek Olomouc Jindřichův Hradec Litoměřice Prachatice Hodonín Praha-Čakovice Chrudim Praha-Zbraslav Písek Jihlava Přerov Praha-Nedvězí Praha-Troja Bruntál Mladá Boleslav Praha 11 Praha-Lipence Plzeň-město Prostějov Praha-Štěrboholy Pelhřimov Praha-Křeslice Praha-Dubeč Mělník Vsetín Praha-Suchdol Jeseník Brno-město Praha-Březiněves Zlín Havlíčkův Brod Praha 16 Děčín Praha 20 Nymburk Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Rokycany Cheb Teplice Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby