„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohaté Málkovice Bohatice Bohdalec
Bohdalice-Pavlovice Bohdalín Bohdalov
Bohdalovice Bohdaneč Bohdašín
Bohdíkov Bohostice Bohumilice
Bohumín Bohunice Bohuňov
Bohuňov Bohuňovice Bohuňovice
Bohuslavice Bohuslavice Bohuslavice
Bohuslavice Bohuslavice Bohuslavice nad Vláří
Bohuslavice u Zlína Bohuslávky Bohušice
Bohušov Bohušovice nad Ohří Bohutice

<<   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27  >>

Další města:

Praha 18 Praha-Čakovice Praha-východ Domažlice Praha 12 Děčín Praha 5 Praha 1 Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Břeclav Praha-Vinoř Strakonice Blansko Praha-Slivenec Vsetín Rokycany Jičín Trutnov Praha-Zličín Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Beroun Sokolov Jihlava Mělník Plzeň-město Havlíčkův Brod Hradec Králové Svitavy Praha-Nebušice Praha-Benice Semily České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Brno-venkov Kladno Praha-Královice Pelhřimov Rakovník Nymburk Kolín Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Přerov Praha-Březiněves Prostějov Praha 10 Praha-Dolní Počernice Praha 14 Brno-město Prachatice Karlovy Vary Louny Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Praha 20 Praha 16 Ostrava-město Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha-Libuš Třebíč Teplice Bruntál Česká Lípa Tábor Praha 21 Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Zlín Praha 7 Praha-Dubeč Šumperk Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha-západ Praha-Troja Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha 2 Tachov Příbram Praha-Satalice Praha-Zbraslav Opava Praha 17 Český Krumlov Litoměřice Praha 13 Cheb Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby