„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bohaté Málkovice Bohatice Bohdalec
Bohdalice-Pavlovice Bohdalín Bohdalov
Bohdalovice Bohdaneč Bohdašín
Bohdíkov Bohostice Bohumilice
Bohumín Bohunice Bohuňov
Bohuňov Bohuňovice Bohuňovice
Bohuslavice Bohuslavice Bohuslavice
Bohuslavice Bohuslavice Bohuslavice nad Vláří
Bohuslavice u Zlína Bohuslávky Bohušice
Bohušov Bohušovice nad Ohří Bohutice

<<   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27  >>

Další města:

Kolín Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Vsetín Frýdek-Místek Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Třebíč Olomouc Praha 19 Praha 2 Praha 8 Nový Jičín Jičín Ostrava-město Bruntál Uherské Hradiště Praha-Benice Kutná Hora Jeseník Chrudim Rakovník Praha-Kolovraty Most Zlín Praha 20 Praha 7 Litoměřice Praha 14 Brno-město Šumperk Praha-Nedvězí Svitavy Chomutov Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha 12 Beroun Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Praha-Řeporyje Děčín Kladno Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Benešov Ústí nad Labem Praha 6 Praha-západ Louny Prachatice Rokycany Karviná Teplice Praha-Klánovice Příbram Klatovy Praha 16 Praha-Troja Praha-východ Liberec Praha 18 Praha-Vinoř Trutnov Praha 4 Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Kroměříž Havlíčkův Brod Semily Praha-Křeslice Praha-Lochkov Pelhřimov Praha-Čakovice Praha 1 Praha-Velká Chuchle Praha 5 Jablonec nad Nisou Jihlava Strakonice Plzeň-sever Břeclav Hlavní město Praha Praha-Královice Praha-Libuš Opava Tábor Praha-Šeberov Brno-venkov Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Praha-Lysolaje Praha 10 Praha-Běchovice Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby