„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňovice

Nové produkty Bohuňovice

Dlažby a obrubníky Bohuňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňovice, Levná dlažba Bohuňovice, Dlažba Bohuňovice, Zámkové dlažby Bohuňovice, Zámkové dlažba Bohuňovice, Betonové dlažby Bohuňovice, Betonová dlažba Bohuňovice, Zdící prvky Bohuňovice, Dlažby II jakosti Bohuňovice, Dlažba II jakosti Bohuňovice, Plošné dlažby Bohuňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Praha 18 Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Cheb Chrudim Praha 3 Praha-Nebušice Praha-Suchdol Praha-Petrovice Strakonice Svitavy Liberec Vyškov Frýdek-Místek České Budějovice Praha-Královice Praha 17 Přerov Prostějov Kolín Louny Nový Jičín Praha 4 Zlín Karlovy Vary Praha 16 Praha 13 Brno-město Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Praha-Kunratice Tachov Mladá Boleslav Mělník Praha-Dolní Chabry Praha-západ Praha-Křeslice Kladno Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Trutnov Karviná Praha-Lochkov Praha-Slivenec Vsetín Brno-venkov Praha-Lipence Břeclav Rakovník Praha 7 Jičín Praha 6 Nymburk Tábor Praha-Nedvězí Praha 12 Semily Chomutov Příbram Praha-Zličín Hlavní město Praha Bruntál Třebíč Praha 21 Hradec Králové Kutná Hora Ostrava-město Náchod Praha-Benice Hodonín Praha 2 Prachatice Praha-Klánovice Praha 5 Děčín Praha 15 Klatovy Praha-Lysolaje Šumperk Praha-Čakovice Praha 20 Písek Praha 9 Praha 14 Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha 10 Praha-východ Praha 11 Sokolov Olomouc Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňovice

Levná dlažba Bohuňovice

Dlažba Bohuňovice

Zámkové dlažby Bohuňovice

Zámkové betonové dlažby Bohuňovice

Zámková dlažba Bohuňovice

Betonové dlažby Bohuňovice

Betonová dlažba Bohuňovice

Zdící prvky Bohuňovice

Dlažby II jakosti Bohuňovice

Dlažba II jakosti Bohuňovice

Plošné dlažby Bohuňovice