„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňovice

Nové produkty Bohuňovice

Dlažby a obrubníky Bohuňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňovice, Levná dlažba Bohuňovice, Dlažba Bohuňovice, Zámkové dlažby Bohuňovice, Zámkové dlažba Bohuňovice, Betonové dlažby Bohuňovice, Betonová dlažba Bohuňovice, Zdící prvky Bohuňovice, Dlažby II jakosti Bohuňovice, Dlažba II jakosti Bohuňovice, Plošné dlažby Bohuňovice, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Bruntál Semily Praha 5 Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Náchod Praha 4 Tábor Ostrava-město Praha-Újezd Praha-Lysolaje Praha 8 Pelhřimov Praha 9 Plzeň-jih Praha-Řeporyje Zlín Kladno Praha 14 Třebíč Praha-Křeslice České Budějovice Ústí nad Labem Praha 15 Praha 1 Praha-Šeberov Praha-Vinoř Šumperk Praha-Ďáblice Vyškov Teplice Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Písek Praha 11 Praha 20 Chrudim Znojmo Vsetín Břeclav Olomouc Chomutov Mělník Jičín Klatovy Praha 22 Strakonice Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Praha-Klánovice Beroun Praha-Lochkov Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Jihlava Hodonín Praha-Libuš Hradec Králové Tachov Praha 3 Praha 21 Praha-Petrovice Jeseník Plzeň-město Praha 12 Praha 16 Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Blansko Havlíčkův Brod Kolín Praha 13 Nový Jičín Karviná Benešov Opava Příbram Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Karlovy Vary Praha 19 Český Krumlov Nymburk Česká Lípa Praha-Satalice Praha 18 Praha-Kolovraty Děčín Kroměříž Praha-Troja Frýdek-Místek Pardubice Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňovice

Levná dlažba Bohuňovice

Dlažba Bohuňovice

Zámkové dlažby Bohuňovice

Zámkové betonové dlažby Bohuňovice

Zámková dlažba Bohuňovice

Betonové dlažby Bohuňovice

Betonová dlažba Bohuňovice

Zdící prvky Bohuňovice

Dlažby II jakosti Bohuňovice

Dlažba II jakosti Bohuňovice

Plošné dlažby Bohuňovice