„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňovice

Nové produkty Bohuňovice

Dlažby a obrubníky Bohuňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňovice, Levná dlažba Bohuňovice, Dlažba Bohuňovice, Zámkové dlažby Bohuňovice, Zámkové dlažba Bohuňovice, Betonové dlažby Bohuňovice, Betonová dlažba Bohuňovice, Zdící prvky Bohuňovice, Dlažby II jakosti Bohuňovice, Dlažba II jakosti Bohuňovice, Plošné dlažby Bohuňovice, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Praha-Koloděje Praha 14 Kladno Tachov Třebíč Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Litoměřice Praha 17 Praha-Šeberov Brno-venkov Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha 2 Hodonín Domažlice Teplice Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha 18 Rokycany Prostějov Kutná Hora Frýdek-Místek Svitavy Praha-Troja Hlavní město Praha Ostrava-město Praha-Suchdol Praha 10 Jindřichův Hradec Praha-východ Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Písek Praha 15 Náchod Praha-Ďáblice Kolín Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Trutnov Hradec Králové Kroměříž Praha 9 Praha 3 Praha 16 Mělník Jeseník Děčín Praha-Zličín Praha-Lochkov Praha 5 Chomutov Semily Praha-Čakovice Jičín Karviná Praha 7 Praha-Královice Praha 19 Praha-Kolovraty Praha 4 Zlín Blansko Praha 21 Vsetín Praha 6 Rakovník Přerov Břeclav Praha 13 Praha-Běchovice Chrudim Olomouc Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Praha-Vinoř Karlovy Vary Praha-Libuš Opava Praha-Slivenec Louny Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Nový Jičín Znojmo Vyškov Sokolov Praha-Satalice Pardubice Nymburk Šumperk Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňovice

Levná dlažba Bohuňovice

Dlažba Bohuňovice

Zámkové dlažby Bohuňovice

Zámkové betonové dlažby Bohuňovice

Zámková dlažba Bohuňovice

Betonové dlažby Bohuňovice

Betonová dlažba Bohuňovice

Zdící prvky Bohuňovice

Dlažby II jakosti Bohuňovice

Dlažba II jakosti Bohuňovice

Plošné dlažby Bohuňovice