„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňovice

Nové produkty Bohuňovice

Dlažby a obrubníky Bohuňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňovice, Levná dlažba Bohuňovice, Dlažba Bohuňovice, Zámkové dlažby Bohuňovice, Zámkové dlažba Bohuňovice, Betonové dlažby Bohuňovice, Betonová dlažba Bohuňovice, Zdící prvky Bohuňovice, Dlažby II jakosti Bohuňovice, Dlažba II jakosti Bohuňovice, Plošné dlažby Bohuňovice, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Šumperk Praha 17 Kolín Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Praha-východ Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Praha 4 Benešov Praha-Libuš Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Praha 15 Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Strakonice Litoměřice Teplice Semily Praha-Velká Chuchle Domažlice Praha 20 Nový Jičín Rakovník Praha-Petrovice Blansko Frýdek-Místek Český Krumlov Havlíčkův Brod Praha 8 Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-západ Třebíč Praha-Suchdol Uherské Hradiště Znojmo Praha-Vinoř Mladá Boleslav Praha 22 Praha-Kolovraty Praha 9 Praha-Přední Kopanina Beroun Mělník Náchod Praha 7 Praha 14 Vyškov Hodonín Zlín Děčín Rokycany Cheb Praha-Troja Jičín Chrudim Plzeň-sever Přerov Prostějov Ostrava-město Praha 16 Kroměříž Praha 1 Písek Jihlava Praha-Královice Tábor Plzeň-město Most Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Kunratice Příbram Praha-Nedvězí Praha 3 Karviná Praha 5 Brno-venkov Praha-Křeslice Nymburk Opava Praha 19 Trutnov Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Praha-Koloděje Vsetín Praha-Klánovice Hradec Králové Pelhřimov Praha 18 Svitavy Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňovice

Levná dlažba Bohuňovice

Dlažba Bohuňovice

Zámkové dlažby Bohuňovice

Zámkové betonové dlažby Bohuňovice

Zámková dlažba Bohuňovice

Betonové dlažby Bohuňovice

Betonová dlažba Bohuňovice

Zdící prvky Bohuňovice

Dlažby II jakosti Bohuňovice

Dlažba II jakosti Bohuňovice

Plošné dlažby Bohuňovice