„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňovice

Nové produkty Bohuňovice

Dlažby a obrubníky Bohuňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňovice, Levná dlažba Bohuňovice, Dlažba Bohuňovice, Zámkové dlažby Bohuňovice, Zámkové dlažba Bohuňovice, Betonové dlažby Bohuňovice, Betonová dlažba Bohuňovice, Zdící prvky Bohuňovice, Dlažby II jakosti Bohuňovice, Dlažba II jakosti Bohuňovice, Plošné dlažby Bohuňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-Nebušice Děčín Svitavy Praha 16 Cheb Beroun Ústí nad Labem Praha 22 Kladno Trutnov Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Prachatice Praha 6 Praha 8 Praha 2 Sokolov Třebíč Karviná Břeclav Praha 12 Praha 17 Ostrava-město Praha 10 Jeseník Louny Praha-Královice Praha-Lipence Strakonice Praha 7 Praha-Dolní Chabry Prostějov Rakovník Frýdek-Místek Opava Plzeň-město Praha 20 Kroměříž Uherské Hradiště Nový Jičín Jičín Praha-východ Praha 5 Praha-Petrovice Zlín Praha 21 Praha-Slivenec Praha 19 Praha-Koloděje Praha-Lochkov Praha-Křeslice Praha-Benice Hodonín Písek Praha-Lysolaje Hradec Králové Brno-venkov Praha-Troja Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Pardubice Karlovy Vary Tábor Kolín Blansko Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Rokycany Chomutov Nymburk Znojmo Praha-Štěrboholy České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha-Libuš Přerov Praha-Březiněves Praha-Újezd Praha 15 Český Krumlov Mladá Boleslav Praha 4 Brno-město Praha 13 Domažlice Klatovy Tachov Praha-Dubeč Plzeň-sever Vyškov Bruntál Praha-Nedvězí Jihlava Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňovice

Levná dlažba Bohuňovice

Dlažba Bohuňovice

Zámkové dlažby Bohuňovice

Zámkové betonové dlažby Bohuňovice

Zámková dlažba Bohuňovice

Betonové dlažby Bohuňovice

Betonová dlažba Bohuňovice

Zdící prvky Bohuňovice

Dlažby II jakosti Bohuňovice

Dlažba II jakosti Bohuňovice

Plošné dlažby Bohuňovice