„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňovice

Nové produkty Bohuňovice

Dlažby a obrubníky Bohuňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňovice, Levná dlažba Bohuňovice, Dlažba Bohuňovice, Zámkové dlažby Bohuňovice, Zámkové dlažba Bohuňovice, Betonové dlažby Bohuňovice, Betonová dlažba Bohuňovice, Zdící prvky Bohuňovice, Dlažby II jakosti Bohuňovice, Dlažba II jakosti Bohuňovice, Plošné dlažby Bohuňovice, Plošná dlažba


Další města:

Most Kolín Hradec Králové Bruntál Nový Jičín Karlovy Vary Děčín Praha-Klánovice Písek Strakonice Kutná Hora Prachatice Brno-venkov Praha 10 Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Praha 7 Chomutov Praha-Březiněves Praha 5 Ústí nad Labem Praha 12 Praha 4 Zlín Domažlice Praha 21 Benešov České Budějovice Třebíč Praha-Troja Praha 17 Praha-Ďáblice Praha 22 Brno-město Praha 16 Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha 20 Karviná Vsetín Teplice Praha-Vinoř Svitavy Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Náchod Olomouc Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha 6 Jindřichův Hradec Znojmo Jeseník Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Mladá Boleslav Praha 14 Litoměřice Prostějov Praha 13 Kroměříž Praha 19 Přerov Příbram Praha 18 Pardubice Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha-Zličín Český Krumlov Ostrava-město Liberec Praha-Zbraslav Klatovy Pelhřimov Praha-Kolovraty Semily Praha-Benice Hodonín Beroun Praha 11 Kladno Chrudim Praha-východ Praha-Lysolaje Praha-Královice Sokolov Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Rakovník Jičín Mělník Plzeň-sever Praha-Šeberov Nymburk Praha 8 Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňovice

Levná dlažba Bohuňovice

Dlažba Bohuňovice

Zámkové dlažby Bohuňovice

Zámkové betonové dlažby Bohuňovice

Zámková dlažba Bohuňovice

Betonové dlažby Bohuňovice

Betonová dlažba Bohuňovice

Zdící prvky Bohuňovice

Dlažby II jakosti Bohuňovice

Dlažba II jakosti Bohuňovice

Plošné dlažby Bohuňovice