„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňovice

Nové produkty Bohuňovice

Dlažby a obrubníky Bohuňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňovice, Levná dlažba Bohuňovice, Dlažba Bohuňovice, Zámkové dlažby Bohuňovice, Zámkové dlažba Bohuňovice, Betonové dlažby Bohuňovice, Betonová dlažba Bohuňovice, Zdící prvky Bohuňovice, Dlažby II jakosti Bohuňovice, Dlažba II jakosti Bohuňovice, Plošné dlažby Bohuňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Jihlava Praha-Lysolaje Brno-venkov Trutnov Chomutov Olomouc Liberec Praha-Suchdol Praha-Troja Praha 4 Znojmo Chrudim Rychnov nad Kněžnou Třebíč Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha-západ Žďár nad Sázavou Praha-Královice Praha 22 Praha 6 Praha 7 Praha-Dubeč Ostrava-město Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha 12 Hradec Králové Praha 18 Jičín Praha 5 Praha-Satalice Praha 19 Opava Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Příbram Beroun Písek Praha 14 Český Krumlov Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Semily Děčín Praha-Zbraslav Louny Kutná Hora Břeclav Šumperk Benešov Praha 13 Rokycany Hlavní město Praha Praha 16 Karviná Praha-Klánovice Praha-Nebušice Pardubice Praha-Dolní Chabry Praha 8 Teplice Plzeň-město Praha 15 Prachatice Rakovník Plzeň-sever Kladno Praha-Libuš Jeseník Praha-Čakovice Tachov Praha-Vinoř Praha 20 Praha-Lochkov Pelhřimov Klatovy Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Blansko Praha-Slivenec Přerov Praha-Lipence Sokolov Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Praha-Benice Náchod Praha 2 Svitavy Ústí nad Orlicí Vsetín Bruntál Praha-Šeberov Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňovice

Levná dlažba Bohuňovice

Dlažba Bohuňovice

Zámkové dlažby Bohuňovice

Zámkové betonové dlažby Bohuňovice

Zámková dlažba Bohuňovice

Betonové dlažby Bohuňovice

Betonová dlažba Bohuňovice

Zdící prvky Bohuňovice

Dlažby II jakosti Bohuňovice

Dlažba II jakosti Bohuňovice

Plošné dlažby Bohuňovice