„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňovice

Nové produkty Bohuňovice

Dlažby a obrubníky Bohuňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňovice, Levná dlažba Bohuňovice, Dlažba Bohuňovice, Zámkové dlažby Bohuňovice, Zámkové dlažba Bohuňovice, Betonové dlažby Bohuňovice, Betonová dlažba Bohuňovice, Zdící prvky Bohuňovice, Dlažby II jakosti Bohuňovice, Dlažba II jakosti Bohuňovice, Plošné dlažby Bohuňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Náchod Prostějov Litoměřice Praha-Lochkov Nový Jičín Pardubice Bruntál Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha 1 Praha-východ Praha 9 Kladno Praha 2 Vsetín Praha-Nebušice Praha-Dubeč Blansko Cheb Opava Karlovy Vary Praha-Křeslice Klatovy Ústí nad Labem Karviná Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Liberec Hradec Králové Plzeň-jih Praha-Kunratice Rakovník Praha-Ďáblice Olomouc Praha 17 Znojmo Beroun Jindřichův Hradec Třebíč Frýdek-Místek Rokycany Chrudim Přerov Jeseník Sokolov Trutnov Česká Lípa Praha 6 Praha-Benice Praha-Slivenec Praha 19 Praha-Březiněves Ostrava-město Pelhřimov Praha 20 Teplice Praha-Petrovice Praha 11 Praha-Újezd Praha 5 Svitavy Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Brno-venkov Zlín Kolín Praha-Přední Kopanina Brno-město Praha 10 Praha-Běchovice Písek Praha-Nedvězí Kroměříž Mělník Hlavní město Praha Louny České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Havlíčkův Brod Tachov Kutná Hora Semily Břeclav Domažlice Plzeň-sever Praha 7 Praha-Koloděje Praha 4 Nymburk Praha-Štěrboholy Benešov Praha 12 Ústí nad Orlicí Praha 22 Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňovice

Levná dlažba Bohuňovice

Dlažba Bohuňovice

Zámkové dlažby Bohuňovice

Zámkové betonové dlažby Bohuňovice

Zámková dlažba Bohuňovice

Betonové dlažby Bohuňovice

Betonová dlažba Bohuňovice

Zdící prvky Bohuňovice

Dlažby II jakosti Bohuňovice

Dlažba II jakosti Bohuňovice

Plošné dlažby Bohuňovice