„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňovice

Nové produkty Bohuňovice

Dlažby a obrubníky Bohuňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňovice, Levná dlažba Bohuňovice, Dlažba Bohuňovice, Zámkové dlažby Bohuňovice, Zámkové dlažba Bohuňovice, Betonové dlažby Bohuňovice, Betonová dlažba Bohuňovice, Zdící prvky Bohuňovice, Dlažby II jakosti Bohuňovice, Dlažba II jakosti Bohuňovice, Plošné dlažby Bohuňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Strakonice Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Louny Praha-Libuš Praha-Újezd Hlavní město Praha Praha 18 Břeclav Jihlava Vyškov Praha-Troja Nymburk Praha-západ Kolín Praha-Šeberov Praha-Zličín Praha-Kolovraty Praha 1 Praha 7 Frýdek-Místek Jablonec nad Nisou Kroměříž Praha 8 Hradec Králové Praha 2 Svitavy Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Tábor Ústí nad Orlicí Náchod Rokycany Beroun Praha-Řeporyje Liberec Plzeň-sever Karlovy Vary Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Vsetín Kutná Hora Praha-Čakovice Praha-Suchdol Kladno Jindřichův Hradec Ostrava-město Karviná Klatovy Praha 5 Praha 3 Písek Praha-Benice Praha-Dubeč Praha 15 Jeseník Pardubice Olomouc Praha 9 Praha 19 Sokolov Praha-Štěrboholy Chrudim Praha-Satalice Plzeň-město Příbram Jičín Hodonín Most Pelhřimov Praha 21 Praha-Křeslice Praha-Vinoř Praha-Slivenec Praha-Koloděje Tachov Praha-Klánovice Praha-Petrovice Cheb Prostějov Praha 17 Domažlice Brno-město Nový Jičín Praha 20 Znojmo Uherské Hradiště Třebíč Zlín Rakovník Praha 10 Blansko Prachatice Praha-východ Semily Praha 12 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňovice

Levná dlažba Bohuňovice

Dlažba Bohuňovice

Zámkové dlažby Bohuňovice

Zámkové betonové dlažby Bohuňovice

Zámková dlažba Bohuňovice

Betonové dlažby Bohuňovice

Betonová dlažba Bohuňovice

Zdící prvky Bohuňovice

Dlažby II jakosti Bohuňovice

Dlažba II jakosti Bohuňovice

Plošné dlažby Bohuňovice