„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňovice

Nové produkty Bohuňovice

Dlažby a obrubníky Bohuňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňovice, Levná dlažba Bohuňovice, Dlažba Bohuňovice, Zámkové dlažby Bohuňovice, Zámkové dlažba Bohuňovice, Betonové dlažby Bohuňovice, Betonová dlažba Bohuňovice, Zdící prvky Bohuňovice, Dlažby II jakosti Bohuňovice, Dlažba II jakosti Bohuňovice, Plošné dlažby Bohuňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Praha 16 Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Děčín Rychnov nad Kněžnou Opava Praha-Nebušice Třebíč Louny Praha-východ Praha-Benice Nový Jičín Brno-město Semily Pelhřimov Praha-Lochkov Strakonice Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha-Petrovice Praha 14 Praha 3 Praha-Křeslice Cheb Praha-Koloděje Praha-Vinoř Ostrava-město Zlín Kutná Hora Frýdek-Místek Praha-Zličín Praha-Nedvězí Český Krumlov Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Hradec Králové Liberec Praha 22 Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Praha 13 Jeseník Břeclav Klatovy Praha 7 Trutnov Kroměříž Chrudim Teplice Praha 18 Havlíčkův Brod Benešov Jindřichův Hradec Vsetín Praha-Kunratice Náchod Karlovy Vary Mělník Olomouc Praha 21 Praha-Čakovice Šumperk Svitavy Bruntál Praha-Štěrboholy Domažlice Praha-Březiněves Pardubice Vyškov Chomutov Beroun Praha 8 Praha-Řeporyje Hodonín Praha 10 Praha-Běchovice Praha 19 Plzeň-město Brno-venkov Ústí nad Orlicí Jihlava Rakovník Praha 9 Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha-Slivenec Praha-Troja Praha 15 Litoměřice Most Prostějov Praha 2 Praha-západ Jičín Praha 20 České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňovice

Levná dlažba Bohuňovice

Dlažba Bohuňovice

Zámkové dlažby Bohuňovice

Zámkové betonové dlažby Bohuňovice

Zámková dlažba Bohuňovice

Betonové dlažby Bohuňovice

Betonová dlažba Bohuňovice

Zdící prvky Bohuňovice

Dlažby II jakosti Bohuňovice

Dlažba II jakosti Bohuňovice

Plošné dlažby Bohuňovice