„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňovice

Nové produkty Bohuňovice

Dlažby a obrubníky Bohuňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňovice, Levná dlažba Bohuňovice, Dlažba Bohuňovice, Zámkové dlažby Bohuňovice, Zámkové dlažba Bohuňovice, Betonové dlažby Bohuňovice, Betonová dlažba Bohuňovice, Zdící prvky Bohuňovice, Dlažby II jakosti Bohuňovice, Dlažba II jakosti Bohuňovice, Plošné dlažby Bohuňovice, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha-Suchdol Zlín Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Praha-Běchovice Semily Benešov Praha 15 Praha-Čakovice Domažlice Klatovy Šumperk Blansko Jičín Praha 3 Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Pardubice Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Tábor Chomutov Prostějov Praha 19 Frýdek-Místek Bruntál Praha 7 Praha 22 Náchod Opava Jeseník Praha 2 Přerov Cheb Most Strakonice Louny Praha-Vinoř Třebíč Ostrava-město Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha-Královice Praha 11 Vyškov Karviná Praha-Ďáblice Praha-východ Svitavy Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Rokycany Děčín Praha-západ Praha-Křeslice České Budějovice Praha-Troja Ústí nad Labem Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Praha 14 Hlavní město Praha Chrudim Praha 20 Český Krumlov Příbram Praha 5 Olomouc Praha 12 Praha-Libuš Sokolov Praha 17 Praha-Újezd Kroměříž Praha 18 Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Plzeň-město Praha 1 Praha 10 Praha-Petrovice Brno-město Jindřichův Hradec Kolín Litoměřice Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Praha 8 Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Praha-Dubeč Břeclav Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňovice

Levná dlažba Bohuňovice

Dlažba Bohuňovice

Zámkové dlažby Bohuňovice

Zámkové betonové dlažby Bohuňovice

Zámková dlažba Bohuňovice

Betonové dlažby Bohuňovice

Betonová dlažba Bohuňovice

Zdící prvky Bohuňovice

Dlažby II jakosti Bohuňovice

Dlažba II jakosti Bohuňovice

Plošné dlažby Bohuňovice