„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohostice

Nové produkty Bohostice

Dlažby a obrubníky Bohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohostice, Levná dlažba Bohostice, Dlažba Bohostice, Zámkové dlažby Bohostice, Zámkové dlažba Bohostice, Betonové dlažby Bohostice, Betonová dlažba Bohostice, Zdící prvky Bohostice, Dlažby II jakosti Bohostice, Dlažba II jakosti Bohostice, Plošné dlažby Bohostice, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Chomutov Teplice Most Praha-Dolní Měcholupy Písek Prachatice Ústí nad Orlicí Ostrava-město Děčín Vsetín Praha-Nedvězí Pardubice Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha 1 Náchod Trutnov Praha-Zličín Česká Lípa Prostějov Praha 12 Praha 22 Plzeň-sever Praha-Běchovice Olomouc Domažlice Rokycany Plzeň-jih Praha-východ Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Praha 14 Praha-Řeporyje Znojmo Plzeň-město Svitavy Praha-západ Hradec Králové Chrudim Praha 20 Praha-Dubeč Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Strakonice Tachov Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Hodonín Praha-Velká Chuchle Břeclav Praha-Troja Praha-Lipence Praha 17 Praha 19 Praha-Satalice Praha 3 Uherské Hradiště Rakovník Vyškov Bruntál Tábor Praha 6 České Budějovice Praha-Kunratice Blansko Praha 15 Jičín Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Opava Brno-venkov Praha-Libuš Příbram Praha-Dolní Chabry Praha 9 Ústí nad Labem Praha 8 Brno-město Hlavní město Praha Praha 4 Cheb Praha-Přední Kopanina Liberec Šumperk Praha-Křeslice Praha-Čakovice Zlín Praha-Březiněves Český Krumlov Kroměříž Jindřichův Hradec Mělník Praha 18 Nymburk Jeseník Litoměřice Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohostice

Levná dlažba Bohostice

Dlažba Bohostice

Zámkové dlažby Bohostice

Zámkové betonové dlažby Bohostice

Zámková dlažba Bohostice

Betonové dlažby Bohostice

Betonová dlažba Bohostice

Zdící prvky Bohostice

Dlažby II jakosti Bohostice

Dlažba II jakosti Bohostice

Plošné dlažby Bohostice