„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohostice

Nové produkty Bohostice

Dlažby a obrubníky Bohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohostice, Levná dlažba Bohostice, Dlažba Bohostice, Zámkové dlažby Bohostice, Zámkové dlažba Bohostice, Betonové dlažby Bohostice, Betonová dlažba Bohostice, Zdící prvky Bohostice, Dlažby II jakosti Bohostice, Dlažba II jakosti Bohostice, Plošné dlažby Bohostice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Opava Znojmo Praha-Kunratice Praha-Nebušice Brno-město Praha 6 Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha 1 Břeclav Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha 17 Praha-Lochkov Rokycany Karlovy Vary Frýdek-Místek Blansko Plzeň-jih Praha-Vinoř Praha 3 Hodonín Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Hradec Králové Jeseník Praha-Újezd Kutná Hora Praha-Štěrboholy Přerov Rakovník Praha 5 Teplice Praha-Dolní Počernice Praha 13 Litoměřice Plzeň-město Praha-Křeslice Nymburk Praha 15 Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Vsetín Praha 11 Svitavy Děčín Zlín Praha-Libuš Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Kladno Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Troja Praha 21 Náchod Praha 16 Semily Louny Praha 12 Český Krumlov Praha-Královice Most Praha 2 Bruntál Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Praha-Klánovice Praha 19 Vyškov Prostějov Strakonice Olomouc Praha 8 Třebíč Praha 7 Benešov Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Sokolov Pelhřimov Jičín Tachov Ústí nad Labem Praha-Lipence Jihlava Mladá Boleslav Praha 22 Praha-Dubeč Karviná Praha-Lysolaje Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohostice

Levná dlažba Bohostice

Dlažba Bohostice

Zámkové dlažby Bohostice

Zámkové betonové dlažby Bohostice

Zámková dlažba Bohostice

Betonové dlažby Bohostice

Betonová dlažba Bohostice

Zdící prvky Bohostice

Dlažby II jakosti Bohostice

Dlažba II jakosti Bohostice

Plošné dlažby Bohostice