„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohostice

Nové produkty Bohostice

Dlažby a obrubníky Bohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohostice, Levná dlažba Bohostice, Dlažba Bohostice, Zámkové dlažby Bohostice, Zámkové dlažba Bohostice, Betonové dlažby Bohostice, Betonová dlažba Bohostice, Zdící prvky Bohostice, Dlažby II jakosti Bohostice, Dlažba II jakosti Bohostice, Plošné dlažby Bohostice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Šumperk Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha 12 Rokycany Praha 9 Olomouc Praha-Štěrboholy Praha 15 Praha-Ďáblice Praha 4 Liberec Kroměříž Praha-západ Benešov Praha 10 Trutnov Most Praha-Dubeč Praha-Klánovice Prostějov Praha-Čakovice Břeclav Praha-Benice Praha-Zličín Opava Praha-Nebušice Vyškov Praha 16 Rakovník Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Brno-město Chomutov Bruntál Tachov Kolín Praha-Libuš Kutná Hora Hlavní město Praha Plzeň-sever Nový Jičín Jindřichův Hradec Prachatice Kladno Karviná Nymburk Cheb Jeseník Písek Praha-Suchdol Ostrava-město Svitavy Znojmo Praha 6 Praha-Koloděje Praha 20 Chrudim Praha-Újezd Praha 14 Praha 1 Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí České Budějovice Blansko Plzeň-město Ústí nad Labem Litoměřice Český Krumlov Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha 11 Děčín Louny Jičín Praha-Kunratice Praha 22 Praha-Kolovraty Hradec Králové Praha-východ Teplice Hodonín Tábor Sokolov Praha-Královice Vsetín Havlíčkův Brod Praha 18 Karlovy Vary Semily Praha-Běchovice Praha-Vinoř Plzeň-jih Frýdek-Místek Třebíč Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohostice

Levná dlažba Bohostice

Dlažba Bohostice

Zámkové dlažby Bohostice

Zámkové betonové dlažby Bohostice

Zámková dlažba Bohostice

Betonové dlažby Bohostice

Betonová dlažba Bohostice

Zdící prvky Bohostice

Dlažby II jakosti Bohostice

Dlažba II jakosti Bohostice

Plošné dlažby Bohostice