„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohostice

Nové produkty Bohostice

Dlažby a obrubníky Bohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohostice, Levná dlažba Bohostice, Dlažba Bohostice, Zámkové dlažby Bohostice, Zámkové dlažba Bohostice, Betonové dlažby Bohostice, Betonová dlažba Bohostice, Zdící prvky Bohostice, Dlažby II jakosti Bohostice, Dlažba II jakosti Bohostice, Plošné dlažby Bohostice, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Opava Brno-venkov Praha 1 Praha 8 Praha 21 Praha 10 Praha 6 Kutná Hora Kroměříž Nový Jičín Praha-Satalice Plzeň-jih Praha-Březiněves Cheb Praha-Velká Chuchle Praha 22 Sokolov Zlín Praha-Běchovice Semily Praha 14 Praha 11 Praha 2 Praha-východ Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Kladno Praha-Troja Praha 9 Děčín Frýdek-Místek Klatovy Jičín Litoměřice Hlavní město Praha Praha 13 Praha 3 Praha-Ďáblice Benešov Praha-Libuš Plzeň-město Louny Příbram Beroun Mladá Boleslav Pelhřimov Břeclav Rychnov nad Kněžnou Tábor Tachov Praha 4 Praha 5 Znojmo Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha 12 Praha-Újezd Rokycany Jeseník Praha-Suchdol Přerov Praha-Šeberov Praha 15 Praha-Nedvězí Karviná Plzeň-sever Praha-Křeslice Praha 7 Olomouc Česká Lípa Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Domažlice Brno-město České Budějovice Písek Strakonice Prachatice Praha 20 Nymburk Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Kolín Jihlava Šumperk Praha-Klánovice Hradec Králové Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohostice

Levná dlažba Bohostice

Dlažba Bohostice

Zámkové dlažby Bohostice

Zámkové betonové dlažby Bohostice

Zámková dlažba Bohostice

Betonové dlažby Bohostice

Betonová dlažba Bohostice

Zdící prvky Bohostice

Dlažby II jakosti Bohostice

Dlažba II jakosti Bohostice

Plošné dlažby Bohostice