„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohostice

Nové produkty Bohostice

Dlažby a obrubníky Bohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohostice, Levná dlažba Bohostice, Dlažba Bohostice, Zámkové dlažby Bohostice, Zámkové dlažba Bohostice, Betonové dlažby Bohostice, Betonová dlažba Bohostice, Zdící prvky Bohostice, Dlažby II jakosti Bohostice, Dlažba II jakosti Bohostice, Plošné dlažby Bohostice, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Pelhřimov Jeseník Praha-Kolovraty Liberec Praha-Petrovice Chomutov Bruntál Praha-Březiněves Ostrava-město Brno-město České Budějovice Rokycany Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha-západ Trutnov Praha-Královice Praha 2 Praha 20 Blansko Praha 5 Plzeň-sever Praha 10 Praha 22 Praha-Nedvězí Praha 4 Praha 6 Praha 8 Tachov Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Vyškov Česká Lípa Český Krumlov Kladno Hradec Králové Znojmo Tábor Praha 21 Zlín Hlavní město Praha Praha 12 Přerov Praha-Běchovice Opava Praha 18 Praha-Štěrboholy Most Praha 9 Praha-Řeporyje Teplice Karlovy Vary Praha 14 Pardubice Domažlice Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Náchod Praha-východ Praha-Dubeč Kutná Hora Brno-venkov Benešov Praha 13 Olomouc Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Praha-Újezd Klatovy Praha-Čakovice Mělník Břeclav Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Praha 7 Praha-Lysolaje Rakovník Praha 15 Praha-Křeslice Jihlava Vsetín Příbram Praha-Lochkov Praha-Benice Chrudim Jindřichův Hradec Nový Jičín Šumperk Praha-Klánovice Praha 16 Praha 17 Praha 1 Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohostice

Levná dlažba Bohostice

Dlažba Bohostice

Zámkové dlažby Bohostice

Zámkové betonové dlažby Bohostice

Zámková dlažba Bohostice

Betonové dlažby Bohostice

Betonová dlažba Bohostice

Zdící prvky Bohostice

Dlažby II jakosti Bohostice

Dlažba II jakosti Bohostice

Plošné dlažby Bohostice