„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohostice

Nové produkty Bohostice

Dlažby a obrubníky Bohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohostice, Levná dlažba Bohostice, Dlažba Bohostice, Zámkové dlažby Bohostice, Zámkové dlažba Bohostice, Betonové dlažby Bohostice, Betonová dlažba Bohostice, Zdící prvky Bohostice, Dlažby II jakosti Bohostice, Dlažba II jakosti Bohostice, Plošné dlažby Bohostice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Liberec Praha 22 Tachov Praha-Slivenec Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Blansko Kroměříž Benešov Praha-Libuš Prostějov Český Krumlov České Budějovice Ostrava-město Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Písek Klatovy Nymburk Praha-Koloděje Praha 13 Kutná Hora Praha 21 Karviná Svitavy Praha 2 Šumperk Nový Jičín Praha-východ Domažlice Most Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Rokycany Semily Praha-Velká Chuchle Trutnov Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Jihlava Praha-Troja Praha-Suchdol Plzeň-město Praha 15 Praha 19 Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Ústí nad Labem Prachatice Mělník Praha 17 Praha 8 Třebíč Praha 9 Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Brno-venkov Praha-Zličín Kladno Chomutov Praha-Benice Praha 18 Zlín Praha-Řeporyje Kolín Praha 10 Plzeň-sever Plzeň-jih Uherské Hradiště Karlovy Vary Mladá Boleslav Hradec Králové Praha 3 Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Praha 7 Praha 12 Pelhřimov Praha-Lipence Praha 11 Louny Opava Znojmo Hlavní město Praha Praha-Královice Beroun Praha-Šeberov Praha 1 Praha-Vinoř Praha-Březiněves Litoměřice Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohostice

Levná dlažba Bohostice

Dlažba Bohostice

Zámkové dlažby Bohostice

Zámkové betonové dlažby Bohostice

Zámková dlažba Bohostice

Betonové dlažby Bohostice

Betonová dlažba Bohostice

Zdící prvky Bohostice

Dlažby II jakosti Bohostice

Dlažba II jakosti Bohostice

Plošné dlažby Bohostice