„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohostice

Nové produkty Bohostice

Dlažby a obrubníky Bohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohostice, Levná dlažba Bohostice, Dlažba Bohostice, Zámkové dlažby Bohostice, Zámkové dlažba Bohostice, Betonové dlažby Bohostice, Betonová dlažba Bohostice, Zdící prvky Bohostice, Dlažby II jakosti Bohostice, Dlažba II jakosti Bohostice, Plošné dlažby Bohostice, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Frýdek-Místek Praha 5 Karviná Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Pardubice Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha 9 Zlín Vyškov Praha-Újezd Praha 7 Mělník Praha-východ Břeclav Jeseník Brno-město Kroměříž Sokolov Náchod Louny Praha-Čakovice Jičín Beroun Klatovy Praha-Nedvězí Praha-Zličín Znojmo Žďár nad Sázavou Nový Jičín Praha 15 Praha 10 Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha 14 Praha-Březiněves Olomouc Praha-Dubeč Praha 2 Plzeň-jih Kladno Praha 19 Rakovník Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Chomutov Příbram Praha-Klánovice Praha 13 Praha 18 Český Krumlov Praha-Běchovice Praha-Královice Praha-Kolovraty Nymburk Litoměřice Mladá Boleslav Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Praha 16 Jihlava Praha 21 Svitavy Praha 3 Praha 4 Ústí nad Orlicí Třebíč Liberec Ostrava-město Praha 17 Plzeň-sever Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Praha 6 Cheb Hlavní město Praha Brno-venkov Praha-Šeberov Praha-Benice Praha 8 Praha-Vinoř Praha-Libuš Praha-Petrovice Šumperk Praha-Lochkov Teplice Rokycany Most Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Vsetín Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohostice

Levná dlažba Bohostice

Dlažba Bohostice

Zámkové dlažby Bohostice

Zámkové betonové dlažby Bohostice

Zámková dlažba Bohostice

Betonové dlažby Bohostice

Betonová dlažba Bohostice

Zdící prvky Bohostice

Dlažby II jakosti Bohostice

Dlažba II jakosti Bohostice

Plošné dlažby Bohostice