„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohostice

Nové produkty Bohostice

Dlažby a obrubníky Bohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohostice, Levná dlažba Bohostice, Dlažba Bohostice, Zámkové dlažby Bohostice, Zámkové dlažba Bohostice, Betonové dlažby Bohostice, Betonová dlažba Bohostice, Zdící prvky Bohostice, Dlažby II jakosti Bohostice, Dlažba II jakosti Bohostice, Plošné dlažby Bohostice, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha-Ďáblice Praha 9 Praha-Zbraslav Příbram Hlavní město Praha Praha-Satalice Plzeň-jih Praha-Petrovice Brno-venkov Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Brno-město Mělník Domažlice Praha 6 Praha-Dolní Počernice Praha 13 Praha-Vinoř Třebíč Břeclav Praha-Klánovice Tábor Děčín Praha-Troja Jihlava Hodonín Praha 7 Praha-Koloděje Kroměříž Praha-Velká Chuchle Pardubice Vyškov Liberec Uherské Hradiště Most Písek Praha 1 Benešov Náchod Plzeň-sever Praha-východ Olomouc Plzeň-město Blansko Praha 20 Praha-Zličín Cheb Praha-západ Praha-Čakovice Praha 14 Praha 12 Prostějov Praha-Královice Trutnov Zlín Praha-Křeslice Klatovy Louny Praha 2 Praha 5 Vsetín Jindřichův Hradec Prachatice Ústí nad Orlicí Rakovník Praha-Lipence Kolín Praha 3 Rokycany Praha-Dolní Chabry Praha 21 Frýdek-Místek České Budějovice Bruntál Litoměřice Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Praha 17 Šumperk Praha-Kolovraty Karviná Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Chrudim Chomutov Nymburk Svitavy Praha-Lysolaje Praha 18 Strakonice Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha 8 Kladno Nový Jičín Praha 11 Jablonec nad Nisou Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohostice

Levná dlažba Bohostice

Dlažba Bohostice

Zámkové dlažby Bohostice

Zámkové betonové dlažby Bohostice

Zámková dlažba Bohostice

Betonové dlažby Bohostice

Betonová dlažba Bohostice

Zdící prvky Bohostice

Dlažby II jakosti Bohostice

Dlažba II jakosti Bohostice

Plošné dlažby Bohostice