„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohostice

Nové produkty Bohostice

Dlažby a obrubníky Bohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohostice, Levná dlažba Bohostice, Dlažba Bohostice, Zámkové dlažby Bohostice, Zámkové dlažba Bohostice, Betonové dlažby Bohostice, Betonová dlažba Bohostice, Zdící prvky Bohostice, Dlažby II jakosti Bohostice, Dlažba II jakosti Bohostice, Plošné dlažby Bohostice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Kladno Louny Praha-Přední Kopanina Třebíč Praha-Lipence Nový Jičín Strakonice Praha 9 Praha 3 Semily Klatovy Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha-Lysolaje Česká Lípa Praha-Březiněves Praha-Dubeč Uherské Hradiště Karviná Rokycany Praha-Benice Chrudim Praha-Čakovice Tachov Cheb Praha-Újezd Praha 8 Český Krumlov Praha-Suchdol Zlín Praha 2 Praha-Nebušice Kolín Tábor Chomutov Hodonín Domažlice Praha-Křeslice Ústí nad Labem Praha 22 Ústí nad Orlicí Kroměříž Jihlava Trutnov Rakovník Praha 12 Praha 13 Písek Pardubice Hradec Králové Praha-Klánovice Nymburk Bruntál Břeclav Prachatice Praha-Lochkov Praha-Šeberov Brno-město Náchod Benešov Praha 11 Mladá Boleslav Sokolov Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Most Brno-venkov Praha-Koloděje Prostějov Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Přerov Znojmo Praha-východ Teplice Praha 16 Mělník Příbram Vyškov Olomouc Pelhřimov Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha 7 Jeseník Praha 17 Praha 6 Blansko Praha 10 Svitavy Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohostice

Levná dlažba Bohostice

Dlažba Bohostice

Zámkové dlažby Bohostice

Zámkové betonové dlažby Bohostice

Zámková dlažba Bohostice

Betonové dlažby Bohostice

Betonová dlažba Bohostice

Zdící prvky Bohostice

Dlažby II jakosti Bohostice

Dlažba II jakosti Bohostice

Plošné dlažby Bohostice