„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohostice

Nové produkty Bohostice

Dlažby a obrubníky Bohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohostice, Levná dlažba Bohostice, Dlažba Bohostice, Zámkové dlažby Bohostice, Zámkové dlažba Bohostice, Betonové dlažby Bohostice, Betonová dlažba Bohostice, Zdící prvky Bohostice, Dlažby II jakosti Bohostice, Dlažba II jakosti Bohostice, Plošné dlažby Bohostice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha 19 Jičín Prachatice Praha 1 Brno-město Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Praha 3 Žďár nad Sázavou Jeseník Písek Praha-Suchdol Praha-Klánovice Sokolov Trutnov Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 4 Nymburk Kroměříž Znojmo Nový Jičín Praha-Troja Praha-Satalice Praha-Řeporyje Třebíč Praha-Lysolaje Praha 13 Rakovník Přerov Praha 6 Bruntál České Budějovice Praha-Přední Kopanina Praha 14 Blansko Jindřichův Hradec Praha 12 Praha 17 Jihlava Český Krumlov Frýdek-Místek Česká Lípa Praha-Slivenec Opava Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Praha 11 Prostějov Svitavy Praha 18 Vyškov Plzeň-jih Praha-Libuš Plzeň-město Praha-Březiněves Rokycany Beroun Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha-Újezd Náchod Příbram Most Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha 21 Praha-Šeberov Kolín Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha 10 Praha 7 Děčín Mladá Boleslav Domažlice Praha 5 Kladno Praha 15 Brno-venkov Mělník Praha-západ Klatovy Litoměřice Benešov Chomutov Pelhřimov Ústí nad Orlicí Louny Kutná Hora Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Vsetín Praha-Benice Teplice Chrudim Semily Havlíčkův Brod Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohostice

Levná dlažba Bohostice

Dlažba Bohostice

Zámkové dlažby Bohostice

Zámkové betonové dlažby Bohostice

Zámková dlažba Bohostice

Betonové dlažby Bohostice

Betonová dlažba Bohostice

Zdící prvky Bohostice

Dlažby II jakosti Bohostice

Dlažba II jakosti Bohostice

Plošné dlažby Bohostice