„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušice

Nové produkty Bohušice

Dlažby a obrubníky Bohušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušice, Levná dlažba Bohušice, Dlažba Bohušice, Zámkové dlažby Bohušice, Zámkové dlažba Bohušice, Betonové dlažby Bohušice, Betonová dlažba Bohušice, Zdící prvky Bohušice, Dlažby II jakosti Bohušice, Dlažba II jakosti Bohušice, Plošné dlažby Bohušice, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Děčín Opava Praha 17 Chrudim Praha-Nedvězí Mělník Praha 18 Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Kroměříž Karviná Plzeň-sever Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha-Lochkov Teplice Domažlice Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha 19 Praha 15 České Budějovice Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Liberec Jihlava Přerov Praha 13 Praha-Šeberov Brno-venkov Pardubice Jablonec nad Nisou Bruntál Frýdek-Místek Praha 6 Svitavy Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Plzeň-jih Znojmo Karlovy Vary Praha 4 Louny Praha-Kolovraty Jeseník Kolín Praha 7 Praha-Nebušice Tachov Břeclav Příbram Praha 14 Most Praha-Petrovice Praha 21 Blansko Praha 11 Jičín Hradec Králové Praha-Vinoř Vyškov Náchod Praha 20 Praha-Újezd Semily Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Trutnov Plzeň-město Praha-Koloděje Praha 22 Ostrava-město Praha 2 Praha 3 Vsetín Beroun Cheb Rakovník Klatovy Praha 5 Pelhřimov Praha-západ Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Praha-Slivenec Praha 10 Praha-východ Olomouc Chomutov Český Krumlov Praha 16 Nymburk Praha-Kunratice Benešov Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušice

Levná dlažba Bohušice

Dlažba Bohušice

Zámkové dlažby Bohušice

Zámkové betonové dlažby Bohušice

Zámková dlažba Bohušice

Betonové dlažby Bohušice

Betonová dlažba Bohušice

Zdící prvky Bohušice

Dlažby II jakosti Bohušice

Dlažba II jakosti Bohušice

Plošné dlažby Bohušice