„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušice

Nové produkty Bohušice

Dlažby a obrubníky Bohušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušice, Levná dlažba Bohušice, Dlažba Bohušice, Zámkové dlažby Bohušice, Zámkové dlažba Bohušice, Betonové dlažby Bohušice, Betonová dlažba Bohušice, Zdící prvky Bohušice, Dlažby II jakosti Bohušice, Dlažba II jakosti Bohušice, Plošné dlažby Bohušice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Chrudim Liberec Třebíč Praha-Zličín Plzeň-jih Praha 17 Děčín Plzeň-sever Praha 18 Praha-Vinoř Nový Jičín Žďár nad Sázavou Most Vyškov Litoměřice Praha-Štěrboholy Jihlava Ostrava-město Česká Lípa Olomouc Rakovník Praha 22 Trutnov Mělník Praha-Suchdol Jeseník Teplice Pardubice Praha 19 Břeclav Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Brno-venkov Praha-Zbraslav Karlovy Vary Hlavní město Praha Bruntál Praha-Šeberov Karviná Praha 10 Frýdek-Místek Benešov Sokolov Plzeň-město Kutná Hora Šumperk Zlín Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Vsetín Rokycany Domažlice Praha-Klánovice Přerov Praha 11 Praha-Satalice Praha-Nebušice Praha-Lipence Hodonín Praha-Újezd Praha 7 Hradec Králové Praha-Slivenec Pelhřimov Louny Prachatice Praha 15 Příbram Praha-Kolovraty Praha-Troja Tábor Ústí nad Labem Svitavy Praha 21 Praha-Královice Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha 14 Kolín Znojmo Praha-Petrovice Opava Praha-Lochkov Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha 8 Praha 2 Kroměříž Praha-Velká Chuchle Beroun Praha 16 Praha 1 Praha-Běchovice Strakonice Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušice

Levná dlažba Bohušice

Dlažba Bohušice

Zámkové dlažby Bohušice

Zámkové betonové dlažby Bohušice

Zámková dlažba Bohušice

Betonové dlažby Bohušice

Betonová dlažba Bohušice

Zdící prvky Bohušice

Dlažby II jakosti Bohušice

Dlažba II jakosti Bohušice

Plošné dlažby Bohušice