„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušice

Nové produkty Bohušice

Dlažby a obrubníky Bohušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušice, Levná dlažba Bohušice, Dlažba Bohušice, Zámkové dlažby Bohušice, Zámkové dlažba Bohušice, Betonové dlažby Bohušice, Betonová dlažba Bohušice, Zdící prvky Bohušice, Dlažby II jakosti Bohušice, Dlažba II jakosti Bohušice, Plošné dlažby Bohušice, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Mladá Boleslav Praha 19 Přerov Praha-Suchdol Rokycany České Budějovice Svitavy Praha 17 Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Praha-Slivenec Jihlava Trutnov Mělník Praha-Újezd Louny Plzeň-jih Praha-východ Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Praha 9 Praha-Satalice Prachatice Rakovník Olomouc Praha 14 Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Děčín Brno-město Praha-Petrovice Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Tábor Hlavní město Praha Zlín Beroun Praha 5 Praha 6 Praha-Koloděje Šumperk Kutná Hora Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Kladno Chrudim Praha-Lochkov Frýdek-Místek Praha-západ Praha-Vinoř Karlovy Vary Hradec Králové Klatovy Jindřichův Hradec Plzeň-město Praha-Březiněves Český Krumlov Litoměřice Třebíč Praha 21 Praha 22 Pelhřimov Praha 13 Praha 7 Praha-Nebušice Kolín Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Praha 15 Praha 10 Nymburk Praha 8 Opava Brno-venkov Liberec Cheb Nový Jičín Česká Lípa Bruntál Praha 20 Praha-Kunratice Pardubice Jablonec nad Nisou Blansko Praha-Benice Benešov Karviná Praha-Královice Praha-Zličín Praha 11 Břeclav Teplice Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha 12 Praha-Ďáblice Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušice

Levná dlažba Bohušice

Dlažba Bohušice

Zámkové dlažby Bohušice

Zámkové betonové dlažby Bohušice

Zámková dlažba Bohušice

Betonové dlažby Bohušice

Betonová dlažba Bohušice

Zdící prvky Bohušice

Dlažby II jakosti Bohušice

Dlažba II jakosti Bohušice

Plošné dlažby Bohušice