„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušice

Nové produkty Bohušice

Dlažby a obrubníky Bohušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušice, Levná dlažba Bohušice, Dlažba Bohušice, Zámkové dlažby Bohušice, Zámkové dlažba Bohušice, Betonové dlažby Bohušice, Betonová dlažba Bohušice, Zdící prvky Bohušice, Dlažby II jakosti Bohušice, Dlažba II jakosti Bohušice, Plošné dlažby Bohušice, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha 12 Hradec Králové Jeseník Plzeň-jih Tachov Praha-západ Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Most Praha 20 Mělník Praha-Kolovraty Pardubice Praha-Šeberov Praha-Suchdol Klatovy Praha 7 Frýdek-Místek Praha 19 Praha-Čakovice Kladno Praha-Slivenec Praha-Lochkov Praha-Lipence Beroun Praha 4 Plzeň-sever Český Krumlov Praha-východ Praha-Štěrboholy Domažlice Mladá Boleslav Praha-Satalice Nový Jičín Praha-Nebušice Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Praha-Benice Žďár nad Sázavou Pelhřimov Jičín Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha 8 Sokolov Praha-Zbraslav Příbram Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Hodonín České Budějovice Prostějov Česká Lípa Náchod Jindřichův Hradec Praha 5 Svitavy Praha-Klánovice Trutnov Cheb Praha-Koloděje Karviná Praha 6 Teplice Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Písek Rakovník Jihlava Nymburk Znojmo Prachatice Vyškov Chrudim Praha 3 Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha 1 Děčín Praha 21 Praha-Libuš Praha-Březiněves Ústí nad Labem Liberec Kroměříž Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha-Vinoř Praha-Běchovice Kolín Bruntál Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Kutná Hora Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušice

Levná dlažba Bohušice

Dlažba Bohušice

Zámkové dlažby Bohušice

Zámkové betonové dlažby Bohušice

Zámková dlažba Bohušice

Betonové dlažby Bohušice

Betonová dlažba Bohušice

Zdící prvky Bohušice

Dlažby II jakosti Bohušice

Dlažba II jakosti Bohušice

Plošné dlažby Bohušice