„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušice

Nové produkty Bohušice

Dlažby a obrubníky Bohušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušice, Levná dlažba Bohušice, Dlažba Bohušice, Zámkové dlažby Bohušice, Zámkové dlažba Bohušice, Betonové dlažby Bohušice, Betonová dlažba Bohušice, Zdící prvky Bohušice, Dlažby II jakosti Bohušice, Dlažba II jakosti Bohušice, Plošné dlažby Bohušice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Praha-Dubeč Nymburk Litoměřice Rakovník Cheb Tachov Ústí nad Orlicí Praha-Královice Písek Náchod Liberec Jeseník Praha-Petrovice Praha 15 Praha 9 Praha 22 Nový Jičín Kutná Hora Vyškov Praha 10 Vsetín Praha 7 Tábor Praha-Zbraslav Praha-Satalice Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Opava Praha 17 Jindřichův Hradec České Budějovice Praha 19 Praha-Libuš Teplice Trutnov Ostrava-město Praha-Troja Praha 1 Plzeň-sever Praha 6 Chomutov Jihlava Brno-město Rokycany Praha 20 Plzeň-město Praha-Křeslice Praha-Benice Praha-Klánovice Praha-Újezd Přerov Chrudim Praha 2 Praha-západ Šumperk Praha-Dolní Chabry Domažlice Znojmo Česká Lípa Ústí nad Labem Praha 4 Havlíčkův Brod Praha 16 Praha-Lipence Praha-Suchdol Hodonín Pardubice Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Klatovy Břeclav Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Český Krumlov Praha-východ Praha-Kolovraty Třebíč Pelhřimov Praha-Nebušice Louny Zlín Praha-Lysolaje Praha 12 Praha-Čakovice Praha 14 Praha-Štěrboholy Bruntál Praha 21 Praha-Šeberov Strakonice Uherské Hradiště Olomouc Hlavní město Praha Praha 13 Brno-venkov Prachatice Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušice

Levná dlažba Bohušice

Dlažba Bohušice

Zámkové dlažby Bohušice

Zámkové betonové dlažby Bohušice

Zámková dlažba Bohušice

Betonové dlažby Bohušice

Betonová dlažba Bohušice

Zdící prvky Bohušice

Dlažby II jakosti Bohušice

Dlažba II jakosti Bohušice

Plošné dlažby Bohušice