„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušice

Nové produkty Bohušice

Dlažby a obrubníky Bohušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušice, Levná dlažba Bohušice, Dlažba Bohušice, Zámkové dlažby Bohušice, Zámkové dlažba Bohušice, Betonové dlažby Bohušice, Betonová dlažba Bohušice, Zdící prvky Bohušice, Dlažby II jakosti Bohušice, Dlažba II jakosti Bohušice, Plošné dlažby Bohušice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Praha 10 Rakovník Praha 9 Praha-Benice Praha-Ďáblice Praha 3 Praha 2 Karlovy Vary Mladá Boleslav Hlavní město Praha České Budějovice Příbram Praha 21 Praha-Nebušice Chomutov Karviná Pelhřimov Plzeň-město Kroměříž Ústí nad Labem Brno-venkov Benešov Praha 8 Praha-Lochkov Bruntál Prachatice Kolín Domažlice Kutná Hora Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Praha-Újezd Praha 6 Praha-Březiněves Brno-město Praha-Křeslice Litoměřice Praha-Lipence Šumperk Hodonín Olomouc Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha-Šeberov Vsetín Praha-Čakovice Tachov Liberec Žďár nad Sázavou Znojmo Kladno Praha-Klánovice Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Trutnov Praha 22 Mělník Písek Praha-Libuš Klatovy Praha 15 Pardubice Zlín Praha 1 Teplice Praha-Satalice Chrudim Nymburk Blansko Prostějov Praha 11 Praha 7 Jihlava Praha-Královice Praha-Běchovice Semily Praha-Nedvězí Praha 17 Praha 20 Beroun Cheb Praha-Troja Přerov Praha-Kunratice Česká Lípa Havlíčkův Brod Děčín Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Náchod Vyškov Opava Plzeň-jih Jeseník Praha-Zbraslav Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušice

Levná dlažba Bohušice

Dlažba Bohušice

Zámkové dlažby Bohušice

Zámkové betonové dlažby Bohušice

Zámková dlažba Bohušice

Betonové dlažby Bohušice

Betonová dlažba Bohušice

Zdící prvky Bohušice

Dlažby II jakosti Bohušice

Dlažba II jakosti Bohušice

Plošné dlažby Bohušice