„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušice

Nové produkty Bohušice

Dlažby a obrubníky Bohušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušice, Levná dlažba Bohušice, Dlažba Bohušice, Zámkové dlažby Bohušice, Zámkové dlažba Bohušice, Betonové dlažby Bohušice, Betonová dlažba Bohušice, Zdící prvky Bohušice, Dlažby II jakosti Bohušice, Dlažba II jakosti Bohušice, Plošné dlažby Bohušice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Jihlava Bruntál Praha-Koloděje Praha 3 Karviná Náchod Praha 12 Příbram Praha-Březiněves Opava Praha 16 Praha-Čakovice Praha 13 Prachatice Semily Česká Lípa Pardubice Praha-Přední Kopanina Nymburk Praha 20 Přerov Ústí nad Orlicí Rakovník Jičín Plzeň-město Břeclav Louny Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha 6 Trutnov Praha-Slivenec České Budějovice Praha 9 Praha-Nedvězí Olomouc Praha-Ďáblice Praha-Královice Český Krumlov Plzeň-sever Cheb Liberec Praha 11 Písek Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha-západ Praha-Újezd Karlovy Vary Praha-Satalice Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Benešov Praha-Petrovice Rokycany Vyškov Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Praha 22 Mělník Zlín Praha 19 Brno-město Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Kutná Hora Teplice Chomutov Praha 2 Praha-Běchovice Praha-východ Hodonín Praha 7 Šumperk Ústí nad Labem Praha-Dubeč Svitavy Praha-Řeporyje Vsetín Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Praha 10 Litoměřice Znojmo Sokolov Praha 15 Klatovy Kladno Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Praha-Nebušice Plzeň-jih Praha-Kunratice Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušice

Levná dlažba Bohušice

Dlažba Bohušice

Zámkové dlažby Bohušice

Zámkové betonové dlažby Bohušice

Zámková dlažba Bohušice

Betonové dlažby Bohušice

Betonová dlažba Bohušice

Zdící prvky Bohušice

Dlažby II jakosti Bohušice

Dlažba II jakosti Bohušice

Plošné dlažby Bohušice