„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušice

Nové produkty Bohušice

Dlažby a obrubníky Bohušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušice, Levná dlažba Bohušice, Dlažba Bohušice, Zámkové dlažby Bohušice, Zámkové dlažba Bohušice, Betonové dlažby Bohušice, Betonová dlažba Bohušice, Zdící prvky Bohušice, Dlažby II jakosti Bohušice, Dlažba II jakosti Bohušice, Plošné dlažby Bohušice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha-Šeberov Vyškov Praha-Ďáblice Břeclav Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Rakovník Praha-Petrovice Chrudim Praha 12 Nymburk Benešov Praha 2 Praha 20 Nový Jičín Bruntál Šumperk Praha-Královice Praha 3 Kroměříž Teplice Blansko Praha 4 Semily Opava Praha 14 Svitavy Ústí nad Labem Praha 22 Olomouc Praha-východ Ostrava-město Chomutov Prostějov Děčín Praha 16 Praha 21 Domažlice Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Praha 17 Praha-Lipence Praha 15 České Budějovice Kladno Pardubice Tachov Praha-Benice Karviná Praha-Lysolaje Praha 5 Havlíčkův Brod Hodonín Znojmo Praha-Kolovraty Hradec Králové Mladá Boleslav Plzeň-jih Praha 1 Uherské Hradiště Praha-Libuš Plzeň-město Praha-Křeslice Praha-Běchovice Praha-Lochkov Praha-Satalice Praha-Čakovice Most Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Trutnov Jeseník Praha-Dubeč Třebíč Cheb Jičín Kutná Hora Praha-Slivenec Sokolov Praha-západ Rokycany Praha-Nebušice Praha 6 Příbram Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Praha 9 Mělník Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha-Újezd Tábor Strakonice Praha-Zličín Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušice

Levná dlažba Bohušice

Dlažba Bohušice

Zámkové dlažby Bohušice

Zámkové betonové dlažby Bohušice

Zámková dlažba Bohušice

Betonové dlažby Bohušice

Betonová dlažba Bohušice

Zdící prvky Bohušice

Dlažby II jakosti Bohušice

Dlažba II jakosti Bohušice

Plošné dlažby Bohušice