„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušice

Nové produkty Bohušice

Dlažby a obrubníky Bohušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušice, Levná dlažba Bohušice, Dlažba Bohušice, Zámkové dlažby Bohušice, Zámkové dlažba Bohušice, Betonové dlažby Bohušice, Betonová dlažba Bohušice, Zdící prvky Bohušice, Dlažby II jakosti Bohušice, Dlažba II jakosti Bohušice, Plošné dlažby Bohušice, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha-Troja Plzeň-město Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Teplice Praha-Šeberov Louny Karviná Zlín Praha-Nedvězí Beroun Praha-Lochkov Kutná Hora Hodonín Jičín Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Opava Praha-Řeporyje Bruntál Nymburk Znojmo Přerov Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Sokolov Semily Praha-Libuš Praha-Čakovice Praha-Nebušice Benešov Příbram Písek Praha 1 Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Blansko Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Kolín Praha 13 Praha 14 Břeclav Frýdek-Místek Jihlava Litoměřice Ostrava-město Klatovy Praha-Dubeč Praha-Klánovice Praha-Křeslice Praha 9 Praha-Zličín Pardubice Liberec Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Český Krumlov Karlovy Vary Tachov Praha-Kunratice Brno-venkov Mělník Praha 11 Praha 22 Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Domažlice Česká Lípa Praha 16 Cheb Tábor Jeseník Praha 21 Praha 7 Praha 10 Praha 8 Most Hradec Králové Praha-Suchdol Pelhřimov Vsetín Praha 15 Děčín Praha-západ Praha-Lipence Uherské Hradiště Třebíč Šumperk Ústí nad Orlicí Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušice

Levná dlažba Bohušice

Dlažba Bohušice

Zámkové dlažby Bohušice

Zámkové betonové dlažby Bohušice

Zámková dlažba Bohušice

Betonové dlažby Bohušice

Betonová dlažba Bohušice

Zdící prvky Bohušice

Dlažby II jakosti Bohušice

Dlažba II jakosti Bohušice

Plošné dlažby Bohušice