„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušice

Nové produkty Bohušice

Dlažby a obrubníky Bohušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušice, Levná dlažba Bohušice, Dlažba Bohušice, Zámkové dlažby Bohušice, Zámkové dlažba Bohušice, Betonové dlažby Bohušice, Betonová dlažba Bohušice, Zdící prvky Bohušice, Dlažby II jakosti Bohušice, Dlažba II jakosti Bohušice, Plošné dlažby Bohušice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Klatovy Kutná Hora Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Šumperk Karviná Pelhřimov Praha 14 Praha 15 Praha 3 Benešov Jičín Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Vsetín Praha-Benice Svitavy Praha 2 Zlín Praha 18 Strakonice Semily Praha-Dubeč Karlovy Vary Prostějov Trutnov Praha-východ Praha 9 Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha 16 Vyškov Praha-Kunratice Plzeň-jih Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Příbram Brno-město Břeclav Praha 21 Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha-Šeberov Český Krumlov Tachov Opava Praha 12 Praha-Libuš Praha-Řeporyje Hradec Králové Rakovník Ostrava-město Praha-Slivenec Prachatice Praha 13 Praha-západ Praha-Zbraslav Praha 11 Česká Lípa Most Třebíč Chrudim Praha-Nedvězí Praha-Troja Havlíčkův Brod Náchod Teplice Praha-Klánovice Praha 6 Domažlice Hodonín Praha 8 Praha-Čakovice Litoměřice Praha-Běchovice Nymburk Praha 5 Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Děčín Ústí nad Labem České Budějovice Pardubice Praha 22 Jindřichův Hradec Plzeň-sever Liberec Cheb Kolín Sokolov Nový Jičín Praha-Ďáblice Písek Praha-Satalice Kladno Kroměříž Praha-Újezd Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušice

Levná dlažba Bohušice

Dlažba Bohušice

Zámkové dlažby Bohušice

Zámkové betonové dlažby Bohušice

Zámková dlažba Bohušice

Betonové dlažby Bohušice

Betonová dlažba Bohušice

Zdící prvky Bohušice

Dlažby II jakosti Bohušice

Dlažba II jakosti Bohušice

Plošné dlažby Bohušice