„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušice

Nové produkty Bohušice

Dlažby a obrubníky Bohušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušice, Levná dlažba Bohušice, Dlažba Bohušice, Zámkové dlažby Bohušice, Zámkové dlažba Bohušice, Betonové dlažby Bohušice, Betonová dlažba Bohušice, Zdící prvky Bohušice, Dlažby II jakosti Bohušice, Dlažba II jakosti Bohušice, Plošné dlažby Bohušice, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Šumperk Praha 8 Praha-Satalice Praha-Královice Praha-Běchovice Děčín Frýdek-Místek Louny Praha 18 Opava Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Karviná Praha-Troja Domažlice Chomutov Vyškov Praha-Zličín Jihlava Karlovy Vary Praha 2 Praha-Slivenec Most Kolín Praha-západ Znojmo Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Praha 4 Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Tachov Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Teplice Kladno Rokycany Praha-Dubeč Hradec Králové Chrudim Benešov Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Beroun Praha-Lochkov Praha 15 Ostrava-město Nový Jičín Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha-východ Plzeň-město Praha 14 Břeclav Mladá Boleslav Praha-Klánovice Liberec Praha-Petrovice Praha 11 Kroměříž Klatovy Mělník Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Nymburk Bruntál Semily Praha-Březiněves Plzeň-sever Praha 13 Strakonice Brno-venkov Praha-Ďáblice Jeseník Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha-Čakovice Blansko Praha 19 Praha 16 Praha 22 Praha 5 Náchod Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Pardubice Praha-Benice Brno-město Prachatice Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušice

Levná dlažba Bohušice

Dlažba Bohušice

Zámkové dlažby Bohušice

Zámkové betonové dlažby Bohušice

Zámková dlažba Bohušice

Betonové dlažby Bohušice

Betonová dlažba Bohušice

Zdící prvky Bohušice

Dlažby II jakosti Bohušice

Dlažba II jakosti Bohušice

Plošné dlažby Bohušice