„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušice

Nové produkty Bohušice

Dlažby a obrubníky Bohušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušice, Levná dlažba Bohušice, Dlažba Bohušice, Zámkové dlažby Bohušice, Zámkové dlažba Bohušice, Betonové dlažby Bohušice, Betonová dlažba Bohušice, Zdící prvky Bohušice, Dlažby II jakosti Bohušice, Dlažba II jakosti Bohušice, Plošné dlažby Bohušice, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Kladno Prostějov Klatovy Svitavy Litoměřice Jičín Semily Mladá Boleslav Pelhřimov Praha 19 Havlíčkův Brod Rokycany Tábor Praha 11 Praha 9 Přerov Náchod Praha 22 Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Brno-venkov Kroměříž Liberec Jeseník Praha-Lochkov Plzeň-jih Praha-Slivenec Rakovník Nový Jičín Brno-město Pardubice Praha 20 Praha 2 Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Sokolov Louny Česká Lípa Karviná Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha 4 Jihlava Šumperk Praha 12 Třebíč Praha 10 Praha-západ Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Praha-Šeberov Olomouc Praha-Benice Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Domažlice Praha-Petrovice Trutnov Ostrava-město Praha-Koloděje Vsetín Praha-Troja Praha-Čakovice Benešov Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Tachov Opava Beroun Praha-Kolovraty Bruntál Praha 21 Hodonín Ústí nad Labem Praha 13 Praha 1 Vyškov Mělník Praha-Satalice Kutná Hora Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Blansko Strakonice Zlín Prachatice Uherské Hradiště Chomutov Praha 8 Praha-Klánovice Břeclav České Budějovice Praha-Vinoř Znojmo Praha 16 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušice

Levná dlažba Bohušice

Dlažba Bohušice

Zámkové dlažby Bohušice

Zámkové betonové dlažby Bohušice

Zámková dlažba Bohušice

Betonové dlažby Bohušice

Betonová dlažba Bohušice

Zdící prvky Bohušice

Dlažby II jakosti Bohušice

Dlažba II jakosti Bohušice

Plošné dlažby Bohušice