„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohaté Málkovice

Nové produkty Bohaté Málkovice

Dlažby a obrubníky Bohaté Málkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohaté Málkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohaté Málkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohaté Málkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohaté Málkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohaté Málkovice, Levná dlažba Bohaté Málkovice, Dlažba Bohaté Málkovice, Zámkové dlažby Bohaté Málkovice, Zámkové dlažba Bohaté Málkovice, Betonové dlažby Bohaté Málkovice, Betonová dlažba Bohaté Málkovice, Zdící prvky Bohaté Málkovice, Dlažby II jakosti Bohaté Málkovice, Dlažba II jakosti Bohaté Málkovice, Plošné dlažby Bohaté Málkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha-Běchovice Praha 16 Sokolov Kutná Hora Teplice Nymburk Praha 21 Kladno Praha 4 Praha-Klánovice Pelhřimov Praha 12 Praha-Újezd Tábor Česká Lípa Břeclav Praha 3 Praha-Ďáblice Cheb Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Praha 20 Jičín Praha-Dubeč Praha-Benice České Budějovice Jablonec nad Nisou Pardubice Domažlice Karviná Praha 17 Písek Beroun Bruntál Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Most Litoměřice Náchod Nový Jičín Praha-Křeslice Vyškov Mladá Boleslav Hodonín Praha-Troja Frýdek-Místek Praha-Kunratice Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Opava Kolín Uherské Hradiště Praha-Zličín Svitavy Žďár nad Sázavou Přerov Olomouc Praha-Lysolaje Praha-východ Kroměříž Praha-Čakovice Praha 14 Benešov Ostrava-město Praha-Petrovice Praha-Šeberov Praha 6 Znojmo Liberec Praha 11 Jihlava Děčín Praha-Kolovraty Praha 10 Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-západ Klatovy Plzeň-sever Plzeň-město Rakovník Semily Praha-Velká Chuchle Vsetín Louny Brno-město Karlovy Vary Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Jeseník Mělník Český Krumlov Blansko Praha 13 Praha-Libuš Třebíč Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohaté Málkovice

Levná dlažba Bohaté Málkovice

Dlažba Bohaté Málkovice

Zámkové dlažby Bohaté Málkovice

Zámkové betonové dlažby Bohaté Málkovice

Zámková dlažba Bohaté Málkovice

Betonové dlažby Bohaté Málkovice

Betonová dlažba Bohaté Málkovice

Zdící prvky Bohaté Málkovice

Dlažby II jakosti Bohaté Málkovice

Dlažba II jakosti Bohaté Málkovice

Plošné dlažby Bohaté Málkovice