„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohaté Málkovice

Nové produkty Bohaté Málkovice

Dlažby a obrubníky Bohaté Málkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohaté Málkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohaté Málkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohaté Málkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohaté Málkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohaté Málkovice, Levná dlažba Bohaté Málkovice, Dlažba Bohaté Málkovice, Zámkové dlažby Bohaté Málkovice, Zámkové dlažba Bohaté Málkovice, Betonové dlažby Bohaté Málkovice, Betonová dlažba Bohaté Málkovice, Zdící prvky Bohaté Málkovice, Dlažby II jakosti Bohaté Málkovice, Dlažba II jakosti Bohaté Málkovice, Plošné dlažby Bohaté Málkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha-Přední Kopanina Praha 5 Beroun Praha-Kolovraty Blansko Semily Trutnov Praha-Kunratice Praha-Zličín Praha-Satalice Plzeň-sever Příbram Praha-západ Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Praha 19 Mělník Praha-Šeberov Plzeň-město Pelhřimov Sokolov Praha-Klánovice Praha-Čakovice Děčín Jeseník Praha-Dolní Chabry Strakonice Kladno Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha-Běchovice Praha 10 Praha-Vinoř Bruntál Rakovník Domažlice Brno-město Praha-Suchdol Benešov Praha-Koloděje Praha 20 Zlín Havlíčkův Brod Nymburk Praha 15 Most Praha-Březiněves Rokycany Hradec Králové Kroměříž Tachov Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Opava Chrudim Praha 4 Praha-Královice Plzeň-jih Praha-Řeporyje Svitavy Praha-Lochkov Praha 1 Praha-Nebušice Přerov České Budějovice Kutná Hora Praha 8 Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Ostrava-město Praha 18 Praha-Petrovice Klatovy Louny Praha-Troja Praha-Újezd Znojmo Praha-Nedvězí Tábor Cheb Mladá Boleslav Kolín Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Náchod Frýdek-Místek Teplice Ústí nad Labem Břeclav Praha-Ďáblice Písek Prostějov Prachatice Praha 21 Chomutov Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohaté Málkovice

Levná dlažba Bohaté Málkovice

Dlažba Bohaté Málkovice

Zámkové dlažby Bohaté Málkovice

Zámkové betonové dlažby Bohaté Málkovice

Zámková dlažba Bohaté Málkovice

Betonové dlažby Bohaté Málkovice

Betonová dlažba Bohaté Málkovice

Zdící prvky Bohaté Málkovice

Dlažby II jakosti Bohaté Málkovice

Dlažba II jakosti Bohaté Málkovice

Plošné dlažby Bohaté Málkovice