„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňov

Nové produkty Bohuňov

Dlažby a obrubníky Bohuňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňov, Levná dlažba Bohuňov, Dlažba Bohuňov, Zámkové dlažby Bohuňov, Zámkové dlažba Bohuňov, Betonové dlažby Bohuňov, Betonová dlažba Bohuňov, Zdící prvky Bohuňov, Dlažby II jakosti Bohuňov, Dlažba II jakosti Bohuňov, Plošné dlažby Bohuňov, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Praha-Přední Kopanina Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Semily Strakonice Frýdek-Místek Praha 17 Kolín České Budějovice Praha-Běchovice Praha 11 Karviná Ústí nad Orlicí Teplice Český Krumlov Liberec Most Rakovník Náchod Sokolov Benešov Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Klatovy Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Praha-Satalice Chomutov Praha 21 Bruntál Mladá Boleslav Praha-Kunratice Brno-město Praha-západ Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha 9 Třebíč Mělník Praha 2 Karlovy Vary Praha 5 Znojmo Domažlice Příbram Jihlava Rokycany Praha-Nedvězí Praha-Královice Brno-venkov Praha-Benice Praha 16 Olomouc Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Praha 3 Jeseník Praha-Šeberov Praha-Suchdol Nymburk Praha-Dolní Počernice Písek Jičín Hodonín Praha 4 Ústí nad Labem Praha-Čakovice Praha 12 Praha-Troja Praha-Lochkov Děčín Praha 22 Praha 19 Plzeň-sever Praha-Petrovice Praha 7 Litoměřice Praha-Koloděje Kladno Praha-Zličín Praha 13 Praha-Lipence Beroun Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha-Dubeč Kroměříž Prostějov Hradec Králové Praha 15 Praha 14 Trutnov Louny Vyškov Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňov

Levná dlažba Bohuňov

Dlažba Bohuňov

Zámkové dlažby Bohuňov

Zámkové betonové dlažby Bohuňov

Zámková dlažba Bohuňov

Betonové dlažby Bohuňov

Betonová dlažba Bohuňov

Zdící prvky Bohuňov

Dlažby II jakosti Bohuňov

Dlažba II jakosti Bohuňov

Plošné dlažby Bohuňov