„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňov

Nové produkty Bohuňov

Dlažby a obrubníky Bohuňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňov, Levná dlažba Bohuňov, Dlažba Bohuňov, Zámkové dlažby Bohuňov, Zámkové dlažba Bohuňov, Betonové dlažby Bohuňov, Betonová dlažba Bohuňov, Zdící prvky Bohuňov, Dlažby II jakosti Bohuňov, Dlažba II jakosti Bohuňov, Plošné dlažby Bohuňov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Praha-Petrovice Praha 14 Klatovy Praha 19 Praha-Koloděje Praha 22 Teplice Praha-Benice Praha 10 Praha-Troja Praha 18 Domažlice Pelhřimov Prachatice Břeclav Litoměřice Blansko Třebíč Praha-Újezd Bruntál Praha 9 Mladá Boleslav Kolín Praha 1 Česká Lípa Kroměříž Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha 4 Nymburk Praha 3 Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha-Nebušice Pardubice Praha 21 Vsetín Most Hradec Králové Zlín Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Tábor Hodonín Znojmo Žďár nad Sázavou Praha 16 Náchod České Budějovice Plzeň-sever Český Krumlov Praha-Štěrboholy Chomutov Přerov Jihlava Praha 17 Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Jičín Opava Praha 15 Praha-západ Kladno Praha-Královice Olomouc Praha 13 Praha 5 Praha 12 Semily Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Vyškov Praha-Nedvězí Tachov Příbram Strakonice Jeseník Uherské Hradiště Trutnov Ostrava-město Písek Havlíčkův Brod Svitavy Karlovy Vary Brno-venkov Louny Plzeň-město Plzeň-jih Praha-Čakovice Karviná Beroun Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňov

Levná dlažba Bohuňov

Dlažba Bohuňov

Zámkové dlažby Bohuňov

Zámkové betonové dlažby Bohuňov

Zámková dlažba Bohuňov

Betonové dlažby Bohuňov

Betonová dlažba Bohuňov

Zdící prvky Bohuňov

Dlažby II jakosti Bohuňov

Dlažba II jakosti Bohuňov

Plošné dlažby Bohuňov