„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňov

Nové produkty Bohuňov

Dlažby a obrubníky Bohuňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňov, Levná dlažba Bohuňov, Dlažba Bohuňov, Zámkové dlažby Bohuňov, Zámkové dlažba Bohuňov, Betonové dlažby Bohuňov, Betonová dlažba Bohuňov, Zdící prvky Bohuňov, Dlažby II jakosti Bohuňov, Dlažba II jakosti Bohuňov, Plošné dlažby Bohuňov, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha 11 Český Krumlov Praha 16 Vsetín Frýdek-Místek Chomutov Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Kutná Hora Praha-Slivenec Trutnov Praha-Zličín Klatovy Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Ostrava-město Praha 5 Praha-Troja Brno-venkov Opava Semily Třebíč Rychnov nad Kněžnou Brno-město Vyškov Praha-Lipence Rokycany Hradec Králové Zlín Teplice Cheb Písek Praha 3 Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha 17 Jihlava Jindřichův Hradec Tábor Pelhřimov Havlíčkův Brod Bruntál Praha-východ Beroun Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha 7 Prostějov Praha 4 Praha 22 Prachatice Praha 8 Kroměříž Břeclav Kolín Mělník Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha 10 Praha-Újezd Praha 12 Praha 1 Praha-Koloděje Kladno Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Praha-Benice Česká Lípa Hlavní město Praha Praha-Královice Praha 6 Praha 13 Nový Jičín Karlovy Vary Praha-Šeberov Praha 21 Svitavy Praha-Dubeč České Budějovice Praha 2 Praha-západ Praha-Křeslice Jičín Praha-Ďáblice Sokolov Děčín Olomouc Praha-Nebušice Příbram Šumperk Rakovník Chrudim Přerov Tachov Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňov

Levná dlažba Bohuňov

Dlažba Bohuňov

Zámkové dlažby Bohuňov

Zámkové betonové dlažby Bohuňov

Zámková dlažba Bohuňov

Betonové dlažby Bohuňov

Betonová dlažba Bohuňov

Zdící prvky Bohuňov

Dlažby II jakosti Bohuňov

Dlažba II jakosti Bohuňov

Plošné dlažby Bohuňov