„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňov

Nové produkty Bohuňov

Dlažby a obrubníky Bohuňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňov, Levná dlažba Bohuňov, Dlažba Bohuňov, Zámkové dlažby Bohuňov, Zámkové dlažba Bohuňov, Betonové dlažby Bohuňov, Betonová dlažba Bohuňov, Zdící prvky Bohuňov, Dlažby II jakosti Bohuňov, Dlažba II jakosti Bohuňov, Plošné dlažby Bohuňov, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha-Libuš Praha 19 Pelhřimov Příbram Břeclav Šumperk Litoměřice Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Praha-Újezd Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Frýdek-Místek Pardubice Praha 16 Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Písek Trutnov Sokolov Praha 1 Liberec Praha 11 Praha-Troja Karviná Praha 22 Jihlava Třebíč Praha-Ďáblice Děčín Vsetín Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Praha-Suchdol Kutná Hora Ústí nad Orlicí Semily Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Most Ústí nad Labem Benešov Brno-venkov Prachatice Nymburk Blansko Zlín Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Praha-Vinoř Praha 4 Praha-Královice Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha 12 Praha-Řeporyje Praha 17 Hlavní město Praha Prostějov Praha-Čakovice Praha 2 Náchod Strakonice Přerov Praha 20 Tachov Praha 8 Kroměříž Praha 10 Praha-Benice Domažlice Praha-Zličín Praha 6 Brno-město Rakovník Opava Tábor Praha-Dubeč Praha-Nebušice Hodonín Cheb Praha 7 Praha-Lochkov Rokycany Praha 13 Olomouc Bruntál Beroun Plzeň-město Svitavy Louny Praha-Lipence Praha 9 Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňov

Levná dlažba Bohuňov

Dlažba Bohuňov

Zámkové dlažby Bohuňov

Zámkové betonové dlažby Bohuňov

Zámková dlažba Bohuňov

Betonové dlažby Bohuňov

Betonová dlažba Bohuňov

Zdící prvky Bohuňov

Dlažby II jakosti Bohuňov

Dlažba II jakosti Bohuňov

Plošné dlažby Bohuňov