„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňov

Nové produkty Bohuňov

Dlažby a obrubníky Bohuňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňov, Levná dlažba Bohuňov, Dlažba Bohuňov, Zámkové dlažby Bohuňov, Zámkové dlažba Bohuňov, Betonové dlažby Bohuňov, Betonová dlažba Bohuňov, Zdící prvky Bohuňov, Dlažby II jakosti Bohuňov, Dlažba II jakosti Bohuňov, Plošné dlažby Bohuňov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 13 Pardubice Praha 22 Tábor Praha-Čakovice České Budějovice Karlovy Vary Praha 4 Praha-Kunratice Praha-Nebušice Domažlice Znojmo Havlíčkův Brod Hradec Králové Litoměřice Český Krumlov Praha-Lipence Jeseník Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Běchovice Praha-Královice Praha 17 Kroměříž Jičín Nymburk Benešov Teplice Praha-Zličín Beroun Praha 3 Chrudim Jindřichův Hradec Plzeň-sever Praha 19 Praha-Libuš Praha-Ďáblice Břeclav Praha-Benice Semily Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha-východ Vyškov Opava Praha-Dolní Chabry Praha 14 Praha 6 Šumperk Mělník Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha-Kolovraty Písek Strakonice Třebíč Česká Lípa Praha 2 Sokolov Cheb Plzeň-město Pelhřimov Plzeň-jih Nový Jičín Příbram Liberec Kladno Praha 20 Praha 8 Kolín Vsetín Praha-západ Praha 9 Praha-Slivenec Praha 12 Praha 1 Most Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Zlín Přerov Mladá Boleslav Trutnov Praha-Satalice Praha 11 Brno-město Ústí nad Orlicí Rakovník Jihlava Praha-Zbraslav Praha 16 Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňov

Levná dlažba Bohuňov

Dlažba Bohuňov

Zámkové dlažby Bohuňov

Zámkové betonové dlažby Bohuňov

Zámková dlažba Bohuňov

Betonové dlažby Bohuňov

Betonová dlažba Bohuňov

Zdící prvky Bohuňov

Dlažby II jakosti Bohuňov

Dlažba II jakosti Bohuňov

Plošné dlažby Bohuňov