„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňov

Nové produkty Bohuňov

Dlažby a obrubníky Bohuňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňov, Levná dlažba Bohuňov, Dlažba Bohuňov, Zámkové dlažby Bohuňov, Zámkové dlažba Bohuňov, Betonové dlažby Bohuňov, Betonová dlažba Bohuňov, Zdící prvky Bohuňov, Dlažby II jakosti Bohuňov, Dlažba II jakosti Bohuňov, Plošné dlažby Bohuňov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha 14 Šumperk Praha 8 Praha 15 Písek Havlíčkův Brod Kroměříž Praha-Satalice Praha 21 Strakonice Karviná Praha-Petrovice Praha-Libuš Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Nový Jičín Praha-Šeberov Chrudim Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha 16 Praha 9 Praha-Lochkov Praha 1 Česká Lípa Praha-Benice Praha 10 Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Ostrava-město Benešov Ústí nad Orlicí Prachatice Praha-Kunratice Hodonín Třebíč Frýdek-Místek Cheb Kolín Tábor Klatovy Louny Sokolov Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha-Vinoř Bruntál Zlín Ústí nad Labem Tachov Olomouc Mělník Jičín Český Krumlov Příbram Praha-Zličín Znojmo Most Praha-Královice Praha-východ Praha 6 Náchod Praha 2 Praha-Troja Praha 11 Praha-Koloděje Praha 20 Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Karlovy Vary Praha 5 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Plzeň-jih Jihlava Plzeň-město Pardubice Žďár nad Sázavou České Budějovice Praha 17 Rokycany Jeseník Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Praha-Dubeč Blansko Kladno Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha-Klánovice Praha 13 Liberec Praha-Lipence Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňov

Levná dlažba Bohuňov

Dlažba Bohuňov

Zámkové dlažby Bohuňov

Zámkové betonové dlažby Bohuňov

Zámková dlažba Bohuňov

Betonové dlažby Bohuňov

Betonová dlažba Bohuňov

Zdící prvky Bohuňov

Dlažby II jakosti Bohuňov

Dlažba II jakosti Bohuňov

Plošné dlažby Bohuňov