„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňov

Nové produkty Bohuňov

Dlažby a obrubníky Bohuňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňov, Levná dlažba Bohuňov, Dlažba Bohuňov, Zámkové dlažby Bohuňov, Zámkové dlažba Bohuňov, Betonové dlažby Bohuňov, Betonová dlažba Bohuňov, Zdící prvky Bohuňov, Dlažby II jakosti Bohuňov, Dlažba II jakosti Bohuňov, Plošné dlažby Bohuňov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Řeporyje Praha 9 Praha 2 Opava Kutná Hora České Budějovice Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Uherské Hradiště Třebíč Břeclav Praha-Přední Kopanina Brno-město Blansko Praha 12 Praha 6 Praha 11 Příbram Praha-Kolovraty Prostějov Semily Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Brno-venkov Nový Jičín Mladá Boleslav Praha-východ Rokycany Trutnov Svitavy Teplice Kolín Praha 13 Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha-Dolní Chabry Olomouc Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Benice Šumperk Praha-Troja Praha-Suchdol Praha-Libuš Přerov Sokolov Praha-Lysolaje Praha 20 Strakonice Liberec Rakovník Beroun Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Plzeň-jih Praha-západ Ostrava-město Nymburk Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Jičín Praha 8 Praha-Slivenec Most Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Cheb Náchod Česká Lípa Praha-Klánovice Znojmo Praha 10 Tábor Praha 18 Praha-Březiněves Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha 22 Klatovy Vyškov Jihlava Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha-Běchovice Praha-Zličín Praha-Újezd Mělník Tachov Kladno Praha-Satalice Litoměřice Plzeň-sever Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňov

Levná dlažba Bohuňov

Dlažba Bohuňov

Zámkové dlažby Bohuňov

Zámkové betonové dlažby Bohuňov

Zámková dlažba Bohuňov

Betonové dlažby Bohuňov

Betonová dlažba Bohuňov

Zdící prvky Bohuňov

Dlažby II jakosti Bohuňov

Dlažba II jakosti Bohuňov

Plošné dlažby Bohuňov