„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuňov

Nové produkty Bohuňov

Dlažby a obrubníky Bohuňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuňov, Levná dlažba Bohuňov, Dlažba Bohuňov, Zámkové dlažby Bohuňov, Zámkové dlažba Bohuňov, Betonové dlažby Bohuňov, Betonová dlažba Bohuňov, Zdící prvky Bohuňov, Dlažby II jakosti Bohuňov, Dlažba II jakosti Bohuňov, Plošné dlažby Bohuňov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha 21 České Budějovice Praha 16 Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Plzeň-jih Praha-Satalice Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha-Zličín Semily Blansko Brno-město Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Domažlice Praha-Nedvězí Praha-západ Praha-Újezd Vyškov Pardubice Děčín Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha 15 Praha-Lochkov Tachov Svitavy Praha-Slivenec Ostrava-město Příbram Ústí nad Orlicí Klatovy Nymburk Karlovy Vary Kladno Liberec Praha 8 Zlín Cheb Praha-Troja Most Praha-Benice Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha 22 Praha 4 Praha 14 Praha 7 Prostějov Rakovník Ústí nad Labem Praha 17 Praha-Vinoř Rokycany Strakonice Litoměřice Vsetín Praha-Šeberov Praha 9 Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha 6 Hodonín Uherské Hradiště Hradec Králové Náchod Bruntál Teplice Beroun Benešov Hlavní město Praha Praha 20 Přerov Břeclav Praha-Královice Praha-Libuš Český Krumlov Praha 2 Třebíč Praha-Březiněves Písek Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Olomouc Mělník Praha 1 Praha 3 Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Praha 5 Praha-Ďáblice Brno-venkov Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuňov

Levná dlažba Bohuňov

Dlažba Bohuňov

Zámkové dlažby Bohuňov

Zámkové betonové dlažby Bohuňov

Zámková dlažba Bohuňov

Betonové dlažby Bohuňov

Betonová dlažba Bohuňov

Zdící prvky Bohuňov

Dlažby II jakosti Bohuňov

Dlažba II jakosti Bohuňov

Plošné dlažby Bohuňov