„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslávky

Nové produkty Bohuslávky

Dlažby a obrubníky Bohuslávky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslávky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslávky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslávky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslávky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslávky, Levná dlažba Bohuslávky, Dlažba Bohuslávky, Zámkové dlažby Bohuslávky, Zámkové dlažba Bohuslávky, Betonové dlažby Bohuslávky, Betonová dlažba Bohuslávky, Zdící prvky Bohuslávky, Dlažby II jakosti Bohuslávky, Dlažba II jakosti Bohuslávky, Plošné dlažby Bohuslávky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Praha-Kolovraty Benešov Praha 12 Mělník Blansko Ústí nad Orlicí Praha 4 Tachov Praha 7 Praha 6 Praha-Ďáblice Plzeň-jih Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Troja Ústí nad Labem Plzeň-sever Bruntál Kladno Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Přerov Praha-Lysolaje Praha 22 Praha 8 Brno-venkov Zlín Hodonín Chomutov Břeclav Praha-Slivenec Jičín Praha-Libuš Praha-Zbraslav Opava Praha-Lipence Trutnov Vyškov České Budějovice Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Praha 3 Třebíč Hlavní město Praha Brno-město Nový Jičín Strakonice Prostějov Chrudim Most Havlíčkův Brod Semily Jeseník Náchod Praha-Královice Praha 5 Vsetín Děčín Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Praha 18 Svitavy Pardubice Praha-Vinoř Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Teplice Klatovy Praha-Dolní Chabry Tábor Karlovy Vary Praha 17 Praha-Koloděje Praha-Lochkov Louny Praha-Březiněves Olomouc Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Uherské Hradiště Ostrava-město Cheb Šumperk Praha-východ Praha-západ Český Krumlov Praha-Suchdol Praha-Benice Praha 9 Pelhřimov Domažlice Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslávky

Levná dlažba Bohuslávky

Dlažba Bohuslávky

Zámkové dlažby Bohuslávky

Zámkové betonové dlažby Bohuslávky

Zámková dlažba Bohuslávky

Betonové dlažby Bohuslávky

Betonová dlažba Bohuslávky

Zdící prvky Bohuslávky

Dlažby II jakosti Bohuslávky

Dlažba II jakosti Bohuslávky

Plošné dlažby Bohuslávky