„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslávky

Nové produkty Bohuslávky

Dlažby a obrubníky Bohuslávky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslávky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslávky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslávky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslávky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslávky, Levná dlažba Bohuslávky, Dlažba Bohuslávky, Zámkové dlažby Bohuslávky, Zámkové dlažba Bohuslávky, Betonové dlažby Bohuslávky, Betonová dlažba Bohuslávky, Zdící prvky Bohuslávky, Dlažby II jakosti Bohuslávky, Dlažba II jakosti Bohuslávky, Plošné dlažby Bohuslávky, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Rakovník Karlovy Vary Praha 15 Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha-Šeberov Hradec Králové Frýdek-Místek Praha-Satalice Benešov Kutná Hora Praha-Benice Praha 22 Praha 14 Bruntál Jeseník Praha-Velká Chuchle Praha 8 Praha-Troja Břeclav Praha-Klánovice Prostějov Český Krumlov Praha 13 Praha-Koloděje Teplice Blansko Plzeň-jih Zlín Chrudim Tachov Praha-Vinoř Plzeň-město Sokolov Příbram Praha 4 Praha-Libuš Praha 21 Praha 5 Opava Domažlice Svitavy Hodonín Jihlava Rokycany Praha 19 Znojmo Praha-Slivenec Prachatice Vsetín Žďár nad Sázavou Beroun Třebíč Praha 1 Karviná Nymburk Písek Praha 7 Plzeň-sever Šumperk Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty České Budějovice Vyškov Most Praha-Újezd Praha 11 Praha 2 Ústí nad Labem Praha-Běchovice Kolín Náchod Litoměřice Nový Jičín Praha 9 Louny Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Praha-západ Praha-Křeslice Praha 6 Olomouc Pelhřimov Semily Praha-Řeporyje Tábor Praha-Nedvězí Česká Lípa Trutnov Kladno Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Děčín Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslávky

Levná dlažba Bohuslávky

Dlažba Bohuslávky

Zámkové dlažby Bohuslávky

Zámkové betonové dlažby Bohuslávky

Zámková dlažba Bohuslávky

Betonové dlažby Bohuslávky

Betonová dlažba Bohuslávky

Zdící prvky Bohuslávky

Dlažby II jakosti Bohuslávky

Dlažba II jakosti Bohuslávky

Plošné dlažby Bohuslávky