„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslávky

Nové produkty Bohuslávky

Dlažby a obrubníky Bohuslávky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslávky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslávky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslávky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslávky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslávky, Levná dlažba Bohuslávky, Dlažba Bohuslávky, Zámkové dlažby Bohuslávky, Zámkové dlažba Bohuslávky, Betonové dlažby Bohuslávky, Betonová dlažba Bohuslávky, Zdící prvky Bohuslávky, Dlažby II jakosti Bohuslávky, Dlažba II jakosti Bohuslávky, Plošné dlažby Bohuslávky, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Praha 3 Praha 20 Praha 10 Kladno Jičín Praha 8 Ústí nad Labem Praha-Libuš Chomutov Děčín Praha 21 Praha 1 Český Krumlov Kroměříž Praha-Nebušice Plzeň-jih Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Praha 15 Praha-Kolovraty Kolín Praha 7 Praha 14 Praha-Klánovice Praha-Březiněves Plzeň-město Tábor Pelhřimov Vsetín Praha-Dolní Počernice Praha 13 Ostrava-město Praha 16 Karviná Praha-Zličín Praha-východ Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Praha-Troja Praha-Zbraslav Praha 22 Louny Liberec Ústí nad Orlicí Brno-město Praha-Lysolaje Domažlice Mělník Praha-Vinoř Olomouc Havlíčkův Brod Praha 4 Praha 2 Mladá Boleslav Tachov Praha-Řeporyje Praha-západ Teplice Plzeň-sever Svitavy Česká Lípa Praha-Nedvězí Písek Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Praha 18 Trutnov Břeclav Cheb Praha-Ďáblice Příbram Praha 19 Prachatice Praha-Satalice Přerov Praha-Lipence Prostějov Praha 12 Rakovník Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Most Jeseník Praha 17 Strakonice Hodonín Znojmo Praha 5 Brno-venkov Vyškov Semily Jindřichův Hradec Nymburk Praha-Šeberov Nový Jičín Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslávky

Levná dlažba Bohuslávky

Dlažba Bohuslávky

Zámkové dlažby Bohuslávky

Zámkové betonové dlažby Bohuslávky

Zámková dlažba Bohuslávky

Betonové dlažby Bohuslávky

Betonová dlažba Bohuslávky

Zdící prvky Bohuslávky

Dlažby II jakosti Bohuslávky

Dlažba II jakosti Bohuslávky

Plošné dlažby Bohuslávky