„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslávky

Nové produkty Bohuslávky

Dlažby a obrubníky Bohuslávky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslávky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslávky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslávky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslávky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslávky, Levná dlažba Bohuslávky, Dlažba Bohuslávky, Zámkové dlažby Bohuslávky, Zámkové dlažba Bohuslávky, Betonové dlažby Bohuslávky, Betonová dlažba Bohuslávky, Zdící prvky Bohuslávky, Dlažby II jakosti Bohuslávky, Dlažba II jakosti Bohuslávky, Plošné dlažby Bohuslávky, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Kutná Hora Praha 12 Praha-Vinoř Praha-Křeslice Hradec Králové Havlíčkův Brod Praha 18 Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Benešov Praha-Královice Praha 4 Praha-Suchdol Blansko Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha-Újezd Praha-Zličín Praha-Kolovraty Pardubice Písek Šumperk Karviná Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Tábor Chomutov Nymburk Ústí nad Orlicí Domažlice Kolín Praha 10 Jičín Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Kroměříž Praha-východ Praha-Slivenec Praha-Běchovice Přerov Třebíč Praha 6 Náchod Znojmo Semily Bruntál Mělník Litoměřice Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Nový Jičín Chrudim Praha 13 Praha 19 Teplice Brno-město Praha-Nedvězí Hodonín České Budějovice Plzeň-město Praha-Satalice Jeseník Praha 21 Louny Praha-západ Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Ostrava-město Liberec Praha 5 Praha-Čakovice Most Praha 11 Praha 15 Rokycany Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Břeclav Český Krumlov Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Kladno Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Příbram Klatovy Tachov Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Strakonice Opava Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslávky

Levná dlažba Bohuslávky

Dlažba Bohuslávky

Zámkové dlažby Bohuslávky

Zámkové betonové dlažby Bohuslávky

Zámková dlažba Bohuslávky

Betonové dlažby Bohuslávky

Betonová dlažba Bohuslávky

Zdící prvky Bohuslávky

Dlažby II jakosti Bohuslávky

Dlažba II jakosti Bohuslávky

Plošné dlažby Bohuslávky