„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslávky

Nové produkty Bohuslávky

Dlažby a obrubníky Bohuslávky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslávky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslávky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslávky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslávky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslávky, Levná dlažba Bohuslávky, Dlažba Bohuslávky, Zámkové dlažby Bohuslávky, Zámkové dlažba Bohuslávky, Betonové dlažby Bohuslávky, Betonová dlažba Bohuslávky, Zdící prvky Bohuslávky, Dlažby II jakosti Bohuslávky, Dlažba II jakosti Bohuslávky, Plošné dlažby Bohuslávky, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Tábor Praha 22 Praha 13 Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Praha 6 Prachatice Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha 12 Zlín Praha 11 Rakovník Semily Praha 8 Český Krumlov Praha 10 Praha-Újezd Trutnov Praha-Lipence Praha 18 Kladno Sokolov Praha-Slivenec Třebíč Písek Jihlava Svitavy Praha-Ďáblice Praha 1 Opava Přerov Chrudim Praha 9 Praha 16 Plzeň-jih Litoměřice Benešov Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Teplice Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Brno-město Jindřichův Hradec Praha-východ Praha-Kolovraty Jičín Česká Lípa Bruntál Vyškov Praha-Troja Praha-Petrovice Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Uherské Hradiště Praha 7 Znojmo Prostějov Hradec Králové Most Praha-Velká Chuchle Praha-západ Domažlice Praha-Dubeč Hodonín Mělník Praha 21 Břeclav Ústí nad Labem Šumperk Praha 3 Klatovy Chomutov Praha-Benice Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Strakonice Praha 5 Praha-Královice Liberec Cheb Praha 2 Příbram Praha-Štěrboholy Praha 4 Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha-Řeporyje Brno-venkov Praha-Suchdol Praha-Zličín Rokycany Blansko Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslávky

Levná dlažba Bohuslávky

Dlažba Bohuslávky

Zámkové dlažby Bohuslávky

Zámkové betonové dlažby Bohuslávky

Zámková dlažba Bohuslávky

Betonové dlažby Bohuslávky

Betonová dlažba Bohuslávky

Zdící prvky Bohuslávky

Dlažby II jakosti Bohuslávky

Dlažba II jakosti Bohuslávky

Plošné dlažby Bohuslávky