„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslávky

Nové produkty Bohuslávky

Dlažby a obrubníky Bohuslávky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslávky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslávky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslávky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslávky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslávky, Levná dlažba Bohuslávky, Dlažba Bohuslávky, Zámkové dlažby Bohuslávky, Zámkové dlažba Bohuslávky, Betonové dlažby Bohuslávky, Betonová dlažba Bohuslávky, Zdící prvky Bohuslávky, Dlažby II jakosti Bohuslávky, Dlažba II jakosti Bohuslávky, Plošné dlažby Bohuslávky, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Písek Praha 12 Karlovy Vary Plzeň-město Jeseník Ústí nad Labem Třebíč Litoměřice Havlíčkův Brod Trutnov Praha-Újezd Praha-Březiněves Prostějov Praha 13 Vyškov Bruntál Rokycany Pardubice Rakovník Žďár nad Sázavou Nový Jičín Praha 2 Kutná Hora Praha-Petrovice Nymburk Kroměříž Příbram Děčín Praha-Ďáblice Praha 22 Jablonec nad Nisou Praha 3 Semily Praha-západ Zlín Šumperk Praha-Lipence Praha-Křeslice Praha-Libuš Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Praha-Královice Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha-Satalice Praha-Troja Jihlava Olomouc Praha-Dolní Počernice Prachatice Vsetín Plzeň-jih Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Praha 7 Benešov Praha-Kolovraty Praha 4 Praha-Čakovice Praha-Lochkov Hlavní město Praha Domažlice Frýdek-Místek Hodonín Plzeň-sever Praha 6 Liberec Praha 18 Teplice Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Tábor Praha-Dolní Chabry Praha 8 Mělník Chrudim Strakonice Praha 11 Louny Kolín Praha-Benice Karviná Praha 16 Brno-venkov Svitavy Český Krumlov Klatovy Praha 1 Mladá Boleslav Praha 15 Praha-Lysolaje Blansko Praha-Slivenec Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslávky

Levná dlažba Bohuslávky

Dlažba Bohuslávky

Zámkové dlažby Bohuslávky

Zámkové betonové dlažby Bohuslávky

Zámková dlažba Bohuslávky

Betonové dlažby Bohuslávky

Betonová dlažba Bohuslávky

Zdící prvky Bohuslávky

Dlažby II jakosti Bohuslávky

Dlažba II jakosti Bohuslávky

Plošné dlažby Bohuslávky