„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslávky

Nové produkty Bohuslávky

Dlažby a obrubníky Bohuslávky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslávky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslávky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslávky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslávky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslávky, Levná dlažba Bohuslávky, Dlažba Bohuslávky, Zámkové dlažby Bohuslávky, Zámkové dlažba Bohuslávky, Betonové dlažby Bohuslávky, Betonová dlažba Bohuslávky, Zdící prvky Bohuslávky, Dlažby II jakosti Bohuslávky, Dlažba II jakosti Bohuslávky, Plošné dlažby Bohuslávky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Liberec Pelhřimov Praha-Nebušice Praha-Troja Praha-Klánovice Praha 15 Praha 3 Praha 13 Praha-Ďáblice Praha 20 Praha-Křeslice Praha 1 Praha 18 Praha 10 Praha 8 Praha 5 Kladno Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Tachov Jihlava Most Semily Bruntál Vyškov Hlavní město Praha Jeseník Litoměřice Uherské Hradiště Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Praha 11 Praha 4 Znojmo Beroun Praha-Újezd Jičín Praha-Štěrboholy Blansko Trutnov Frýdek-Místek Šumperk Chrudim Cheb Praha-Lochkov Rakovník Prachatice Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Strakonice Praha 17 Nymburk Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha-Lysolaje Benešov Praha 9 Praha 19 Brno-venkov Teplice Praha 14 Vsetín Jablonec nad Nisou Chomutov Plzeň-město Klatovy Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Praha-Zbraslav Třebíč Svitavy Praha-západ Kroměříž Praha-Kunratice Praha-Čakovice Přerov Pardubice Ostrava-město Kolín Tábor České Budějovice Příbram Karlovy Vary Rokycany Praha-Benice Zlín Praha-Dubeč Praha 22 Praha 7 Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Náchod Praha-Lipence Louny Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslávky

Levná dlažba Bohuslávky

Dlažba Bohuslávky

Zámkové dlažby Bohuslávky

Zámkové betonové dlažby Bohuslávky

Zámková dlažba Bohuslávky

Betonové dlažby Bohuslávky

Betonová dlažba Bohuslávky

Zdící prvky Bohuslávky

Dlažby II jakosti Bohuslávky

Dlažba II jakosti Bohuslávky

Plošné dlažby Bohuslávky