„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslávky

Nové produkty Bohuslávky

Dlažby a obrubníky Bohuslávky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslávky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslávky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslávky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslávky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslávky, Levná dlažba Bohuslávky, Dlažba Bohuslávky, Zámkové dlažby Bohuslávky, Zámkové dlažba Bohuslávky, Betonové dlažby Bohuslávky, Betonová dlažba Bohuslávky, Zdící prvky Bohuslávky, Dlažby II jakosti Bohuslávky, Dlažba II jakosti Bohuslávky, Plošné dlažby Bohuslávky, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha-Velká Chuchle České Budějovice Jablonec nad Nisou Sokolov Praha 4 Mladá Boleslav Ústí nad Labem Rokycany Praha-Lipence Praha 11 Praha-Suchdol Praha-Újezd Praha-Satalice Uherské Hradiště Pelhřimov Plzeň-jih Cheb Havlíčkův Brod Rakovník Praha-Královice Praha-východ Praha-západ Kroměříž Znojmo Praha 18 Praha-Troja Liberec Domažlice Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Praha-Křeslice Přerov Praha-Nedvězí Praha 10 Mělník Hlavní město Praha Praha 22 Praha-Přední Kopanina Benešov Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha 7 Jičín Příbram Praha 5 Frýdek-Místek Praha 13 Nymburk Praha 17 Praha 2 Žďár nad Sázavou Praha 15 Semily Tachov Jihlava Šumperk Louny Hodonín Praha-Dolní Chabry Kolín Česká Lípa Praha-Zličín Český Krumlov Pardubice Praha 8 Brno-město Praha-Zbraslav Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Vsetín Beroun Zlín Třebíč Praha-Klánovice Nový Jičín Praha 20 Praha-Řeporyje Chrudim Teplice Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Plzeň-město Praha 9 Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Náchod Karviná Praha 6 Děčín Olomouc Chomutov Břeclav Praha-Vinoř Praha 14 Praha-Kunratice Kladno Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslávky

Levná dlažba Bohuslávky

Dlažba Bohuslávky

Zámkové dlažby Bohuslávky

Zámkové betonové dlažby Bohuslávky

Zámková dlažba Bohuslávky

Betonové dlažby Bohuslávky

Betonová dlažba Bohuslávky

Zdící prvky Bohuslávky

Dlažby II jakosti Bohuslávky

Dlažba II jakosti Bohuslávky

Plošné dlažby Bohuslávky