„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohuslávky

Nové produkty Bohuslávky

Dlažby a obrubníky Bohuslávky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohuslávky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohuslávky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohuslávky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohuslávky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohuslávky, Levná dlažba Bohuslávky, Dlažba Bohuslávky, Zámkové dlažby Bohuslávky, Zámkové dlažba Bohuslávky, Betonové dlažby Bohuslávky, Betonová dlažba Bohuslávky, Zdící prvky Bohuslávky, Dlažby II jakosti Bohuslávky, Dlažba II jakosti Bohuslávky, Plošné dlažby Bohuslávky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Rokycany Ústí nad Labem Náchod Praha 19 Praha-Štěrboholy Jičín Praha 22 Praha-Kunratice Praha 13 Praha 10 Kutná Hora Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Jihlava Sokolov Praha-západ Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Karlovy Vary Tábor Praha-Petrovice Chomutov Praha-Řeporyje Bruntál Praha 6 Kolín Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Cheb Praha 2 Břeclav Praha-Březiněves Litoměřice Praha-Vinoř Vyškov Plzeň-jih Děčín Brno-město Pardubice Praha 9 Louny Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha-Satalice Mladá Boleslav Olomouc Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Praha-Benice Příbram Mělník Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha-Suchdol Praha-Libuš Jeseník Kroměříž Tachov Hlavní město Praha Klatovy Třebíč Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha 8 Praha-Lochkov Blansko Praha 1 Praha 11 Rakovník Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Kladno Praha 16 Žďár nad Sázavou Brno-venkov Český Krumlov Vsetín Plzeň-město Praha-Koloděje Domažlice Praha-Zličín Karviná Praha 5 Praha-Dolní Počernice Praha 15 Pelhřimov Beroun Znojmo Semily Praha-Nebušice Praha 12 Praha 4 Strakonice Most Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohuslávky

Levná dlažba Bohuslávky

Dlažba Bohuslávky

Zámkové dlažby Bohuslávky

Zámkové betonové dlažby Bohuslávky

Zámková dlažba Bohuslávky

Betonové dlažby Bohuslávky

Betonová dlažba Bohuslávky

Zdící prvky Bohuslávky

Dlažby II jakosti Bohuslávky

Dlažba II jakosti Bohuslávky

Plošné dlažby Bohuslávky