„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdašín

Nové produkty Bohdašín

Dlažby a obrubníky Bohdašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdašín, Levná dlažba Bohdašín, Dlažba Bohdašín, Zámkové dlažby Bohdašín, Zámkové dlažba Bohdašín, Betonové dlažby Bohdašín, Betonová dlažba Bohdašín, Zdící prvky Bohdašín, Dlažby II jakosti Bohdašín, Dlažba II jakosti Bohdašín, Plošné dlažby Bohdašín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Jihlava Příbram Benešov Jindřichův Hradec Teplice Praha-Kunratice Olomouc Jablonec nad Nisou Prachatice Pardubice Praha 13 Kolín Praha 16 Český Krumlov Praha 11 Liberec Strakonice Praha-západ Praha-Lysolaje Praha 1 Praha-Lochkov Praha-Zličín Praha 9 Svitavy Praha-Velká Chuchle Praha 3 Praha-Nebušice Praha 4 Nymburk Praha-Újezd Kladno České Budějovice Třebíč Hradec Králové Praha-Vinoř Praha 21 Mělník Vyškov Praha 6 Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Praha 10 Blansko Praha-Troja Praha-Benice Praha 14 Nový Jičín Česká Lípa Zlín Plzeň-sever Praha-Řeporyje Rokycany Brno-město Praha-Suchdol Rakovník Tachov Chrudim Praha 2 Vsetín Praha 19 Praha-Přední Kopanina Hodonín Bruntál Praha-Čakovice Uherské Hradiště Chomutov Cheb Znojmo Praha-Koloděje Sokolov Rychnov nad Kněžnou Přerov Praha 17 Praha-Lipence Semily Praha 5 Praha 22 Opava Litoměřice Praha-Satalice Praha-Šeberov Praha-východ Praha 15 Praha 18 Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Břeclav Ústí nad Labem Praha 8 Kutná Hora Praha-Nedvězí Louny Šumperk Trutnov Most Plzeň-město Praha 12 Jičín Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdašín

Levná dlažba Bohdašín

Dlažba Bohdašín

Zámkové dlažby Bohdašín

Zámkové betonové dlažby Bohdašín

Zámková dlažba Bohdašín

Betonové dlažby Bohdašín

Betonová dlažba Bohdašín

Zdící prvky Bohdašín

Dlažby II jakosti Bohdašín

Dlažba II jakosti Bohdašín

Plošné dlažby Bohdašín