„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdašín

Nové produkty Bohdašín

Dlažby a obrubníky Bohdašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdašín, Levná dlažba Bohdašín, Dlažba Bohdašín, Zámkové dlažby Bohdašín, Zámkové dlažba Bohdašín, Betonové dlažby Bohdašín, Betonová dlažba Bohdašín, Zdící prvky Bohdašín, Dlažby II jakosti Bohdašín, Dlažba II jakosti Bohdašín, Plošné dlažby Bohdašín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Karviná Šumperk Rakovník Praha-západ Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Praha 14 Ostrava-město Blansko Praha 19 České Budějovice Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Kutná Hora Praha 5 Znojmo Jindřichův Hradec Náchod Děčín Praha-Kunratice Vyškov Praha-Koloděje Břeclav Praha 1 Praha 18 Most Uherské Hradiště Praha-Lipence Beroun Trutnov Kroměříž Klatovy Praha-východ Jičín Praha-Březiněves Písek Praha-Řeporyje Liberec Jablonec nad Nisou Praha 7 Praha-Zbraslav Praha 11 Mladá Boleslav Praha-Nebušice Přerov Praha 4 Praha-Velká Chuchle Praha 10 Jihlava Praha-Čakovice Praha 22 Žďár nad Sázavou Český Krumlov Frýdek-Místek Praha-Troja Benešov Louny Praha-Dolní Chabry Teplice Praha-Štěrboholy Kladno Ústí nad Labem Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Praha 12 Příbram Hodonín Praha 13 Rokycany Praha-Zličín Zlín Plzeň-sever Praha 6 Hradec Králové Praha-Suchdol Strakonice Praha-Lysolaje Praha-Satalice Litoměřice Pelhřimov Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha-Šeberov Brno-město Praha-Benice Olomouc Cheb Rychnov nad Kněžnou Chomutov Vsetín Praha-Vinoř Praha-Křeslice Semily Chrudim Praha-Újezd Česká Lípa Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdašín

Levná dlažba Bohdašín

Dlažba Bohdašín

Zámkové dlažby Bohdašín

Zámkové betonové dlažby Bohdašín

Zámková dlažba Bohdašín

Betonové dlažby Bohdašín

Betonová dlažba Bohdašín

Zdící prvky Bohdašín

Dlažby II jakosti Bohdašín

Dlažba II jakosti Bohdašín

Plošné dlažby Bohdašín