„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdašín

Nové produkty Bohdašín

Dlažby a obrubníky Bohdašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdašín, Levná dlažba Bohdašín, Dlažba Bohdašín, Zámkové dlažby Bohdašín, Zámkové dlažba Bohdašín, Betonové dlažby Bohdašín, Betonová dlažba Bohdašín, Zdící prvky Bohdašín, Dlažby II jakosti Bohdašín, Dlažba II jakosti Bohdašín, Plošné dlažby Bohdašín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Plzeň-město Praha 16 Praha-Šeberov Kolín Praha-Ďáblice Semily Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Česká Lípa Jeseník Nový Jičín Praha 5 Ústí nad Labem Kladno Znojmo Žďár nad Sázavou Teplice Most Praha-Suchdol Šumperk Hlavní město Praha Praha 21 Praha-Újezd Cheb Hodonín Český Krumlov Pelhřimov Praha 19 Uherské Hradiště Vsetín Praha 9 Prostějov Praha-Čakovice Olomouc Praha-Klánovice Trutnov Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Chrudim Mladá Boleslav Zlín Tachov Praha-Kunratice Rokycany Praha-Lysolaje Litoměřice Rakovník Prachatice Plzeň-sever Jihlava Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Praha 11 Břeclav Klatovy Praha-Královice Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Opava Kutná Hora Děčín Praha 14 Praha-Řeporyje Praha-východ Praha 15 Domažlice Jičín Praha-Koloděje Beroun Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Pardubice Brno-venkov Svitavy Praha 12 Tábor Praha 6 Praha-Benice Praha-Zličín Chomutov Praha-Libuš Praha 17 Benešov Praha-Dubeč Praha 7 Praha 13 Blansko Jindřichův Hradec Mělník Ostrava-město Praha-Troja Plzeň-jih Louny Frýdek-Místek Vyškov Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdašín

Levná dlažba Bohdašín

Dlažba Bohdašín

Zámkové dlažby Bohdašín

Zámkové betonové dlažby Bohdašín

Zámková dlažba Bohdašín

Betonové dlažby Bohdašín

Betonová dlažba Bohdašín

Zdící prvky Bohdašín

Dlažby II jakosti Bohdašín

Dlažba II jakosti Bohdašín

Plošné dlažby Bohdašín