„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdašín

Nové produkty Bohdašín

Dlažby a obrubníky Bohdašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdašín, Levná dlažba Bohdašín, Dlažba Bohdašín, Zámkové dlažby Bohdašín, Zámkové dlažba Bohdašín, Betonové dlažby Bohdašín, Betonová dlažba Bohdašín, Zdící prvky Bohdašín, Dlažby II jakosti Bohdašín, Dlažba II jakosti Bohdašín, Plošné dlažby Bohdašín, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Újezd Brno-město Praha-Slivenec Česká Lípa Litoměřice Praha 9 Jeseník Praha-Dubeč Praha 1 Mělník Praha 10 Kroměříž Hodonín České Budějovice Praha 21 Písek Praha-Satalice Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Břeclav Most Praha-Troja Praha 19 Nymburk Praha-Koloděje Jihlava Mladá Boleslav Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Praha 22 Beroun Plzeň-jih Praha-Čakovice Jičín Šumperk Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha 14 Praha 6 Praha-Velká Chuchle Pardubice Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Praha 7 Znojmo Praha-Březiněves Sokolov Praha 13 Praha 11 Klatovy Plzeň-město Kutná Hora Praha 5 Domažlice Praha 18 Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha-Šeberov Náchod Praha-Klánovice Praha 15 Praha-Nebušice Praha 16 Praha-Křeslice Rokycany Praha-Suchdol Praha-Lochkov Praha 12 Jindřichův Hradec Praha-Benice Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Přerov Tachov Tábor Vyškov Strakonice Louny Blansko Karviná Ústí nad Orlicí Praha-východ Příbram Semily Hradec Králové Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Liberec Praha-Vinoř Praha-Kunratice Uherské Hradiště Zlín Praha-Štěrboholy Opava Praha-Běchovice Český Krumlov Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdašín

Levná dlažba Bohdašín

Dlažba Bohdašín

Zámkové dlažby Bohdašín

Zámkové betonové dlažby Bohdašín

Zámková dlažba Bohdašín

Betonové dlažby Bohdašín

Betonová dlažba Bohdašín

Zdící prvky Bohdašín

Dlažby II jakosti Bohdašín

Dlažba II jakosti Bohdašín

Plošné dlažby Bohdašín