„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdašín

Nové produkty Bohdašín

Dlažby a obrubníky Bohdašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdašín, Levná dlažba Bohdašín, Dlažba Bohdašín, Zámkové dlažby Bohdašín, Zámkové dlažba Bohdašín, Betonové dlažby Bohdašín, Betonová dlažba Bohdašín, Zdící prvky Bohdašín, Dlažby II jakosti Bohdašín, Dlažba II jakosti Bohdašín, Plošné dlažby Bohdašín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha 19 Vyškov Liberec Trutnov Praha-Klánovice Praha-Suchdol Znojmo Tábor Plzeň-jih Praha 17 Benešov Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Ostrava-město Jihlava Žďár nad Sázavou Nymburk Praha 11 Bruntál Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Praha 4 Pardubice Jičín Praha 16 Kutná Hora Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Prostějov Praha 14 Rokycany Karlovy Vary Nový Jičín Hodonín Písek Praha 9 Praha 7 Opava Vsetín Praha-Březiněves Praha-východ Praha-Zličín Zlín České Budějovice Praha-Koloděje Plzeň-sever Kolín Olomouc Brno-venkov Frýdek-Místek Praha 22 Praha-Dolní Chabry Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Cheb Praha-Kunratice Plzeň-město Praha 5 Praha 12 Praha-Satalice Louny Chomutov Praha-Ďáblice Rakovník Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Praha 20 Praha 6 Praha 2 Tachov Praha-Benice Praha-Újezd Praha-Řeporyje Praha-Lipence Praha 1 Šumperk Praha-západ Most Praha-Čakovice Praha-Dubeč Přerov Český Krumlov Litoměřice Prachatice Beroun Praha 13 Náchod Břeclav Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Teplice Děčín Ústí nad Labem Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdašín

Levná dlažba Bohdašín

Dlažba Bohdašín

Zámkové dlažby Bohdašín

Zámkové betonové dlažby Bohdašín

Zámková dlažba Bohdašín

Betonové dlažby Bohdašín

Betonová dlažba Bohdašín

Zdící prvky Bohdašín

Dlažby II jakosti Bohdašín

Dlažba II jakosti Bohdašín

Plošné dlažby Bohdašín