„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdašín

Nové produkty Bohdašín

Dlažby a obrubníky Bohdašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdašín, Levná dlažba Bohdašín, Dlažba Bohdašín, Zámkové dlažby Bohdašín, Zámkové dlažba Bohdašín, Betonové dlažby Bohdašín, Betonová dlažba Bohdašín, Zdící prvky Bohdašín, Dlažby II jakosti Bohdašín, Dlažba II jakosti Bohdašín, Plošné dlažby Bohdašín, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Most Jičín Semily Třebíč Pelhřimov Praha-Benice Žďár nad Sázavou Praha 12 Praha 15 Liberec Prostějov Praha-Satalice Domažlice Litoměřice Praha-Lochkov Plzeň-město Havlíčkův Brod Olomouc Přerov Blansko Svitavy Kolín Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Klatovy Praha 11 Praha-Lysolaje Jeseník Český Krumlov Šumperk Praha 21 Praha 2 Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Sokolov Jindřichův Hradec Břeclav Vsetín Praha-západ Ústí nad Labem Praha 16 Praha-Zličín Mělník Karlovy Vary Nymburk Vyškov Česká Lípa Karviná Brno-venkov Plzeň-sever Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Děčín Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Kladno Chomutov Praha 6 Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Praha-Libuš Hlavní město Praha České Budějovice Písek Beroun Praha 3 Praha-Lipence Praha-Královice Louny Uherské Hradiště Chrudim Rakovník Tachov Znojmo Praha-Kolovraty Náchod Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Prachatice Praha 19 Zlín Praha 17 Praha-Suchdol Praha 8 Praha 13 Praha-Dolní Počernice Příbram Nový Jičín Frýdek-Místek Praha 10 Praha-Březiněves Ostrava-město Bruntál Jihlava Kutná Hora Praha-Nebušice Praha-Šeberov Praha 9 Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdašín

Levná dlažba Bohdašín

Dlažba Bohdašín

Zámkové dlažby Bohdašín

Zámkové betonové dlažby Bohdašín

Zámková dlažba Bohdašín

Betonové dlažby Bohdašín

Betonová dlažba Bohdašín

Zdící prvky Bohdašín

Dlažby II jakosti Bohdašín

Dlažba II jakosti Bohdašín

Plošné dlažby Bohdašín