„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdašín

Nové produkty Bohdašín

Dlažby a obrubníky Bohdašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdašín, Levná dlažba Bohdašín, Dlažba Bohdašín, Zámkové dlažby Bohdašín, Zámkové dlažba Bohdašín, Betonové dlažby Bohdašín, Betonová dlažba Bohdašín, Zdící prvky Bohdašín, Dlažby II jakosti Bohdašín, Dlažba II jakosti Bohdašín, Plošné dlažby Bohdašín, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Svitavy Chrudim Kolín Praha-Dolní Chabry Tábor Beroun Praha 8 Strakonice Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha-Královice Pelhřimov Praha 2 Praha 7 Praha-západ Praha-Kunratice Praha-Benice Jablonec nad Nisou Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha 20 Prostějov Česká Lípa Kutná Hora Karlovy Vary Olomouc Jihlava Hlavní město Praha Praha-Nebušice Trutnov Litoměřice Louny Vyškov Kladno Třebíč Ústí nad Labem Praha-Křeslice Náchod Zlín Blansko Praha 15 Jičín Praha-Slivenec Plzeň-sever Praha 11 Prachatice Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Praha 10 Rakovník Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Bruntál České Budějovice Praha-Čakovice Praha-Vinoř Hodonín Praha 19 Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Rokycany Mladá Boleslav Praha-Lipence Šumperk Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Praha 12 Chomutov Ústí nad Orlicí Most Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Příbram Teplice Praha-Troja Uherské Hradiště Praha 3 Cheb Nymburk Praha-Zbraslav Hradec Králové Praha-Satalice Opava Praha 17 Kroměříž Praha 13 Praha 14 Domažlice Tachov Břeclav Praha 21 Semily Praha 18 Praha-Petrovice Praha-Zličín Mělník Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdašín

Levná dlažba Bohdašín

Dlažba Bohdašín

Zámkové dlažby Bohdašín

Zámkové betonové dlažby Bohdašín

Zámková dlažba Bohdašín

Betonové dlažby Bohdašín

Betonová dlažba Bohdašín

Zdící prvky Bohdašín

Dlažby II jakosti Bohdašín

Dlažba II jakosti Bohdašín

Plošné dlažby Bohdašín