„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdašín

Nové produkty Bohdašín

Dlažby a obrubníky Bohdašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdašín, Levná dlažba Bohdašín, Dlažba Bohdašín, Zámkové dlažby Bohdašín, Zámkové dlažba Bohdašín, Betonové dlažby Bohdašín, Betonová dlažba Bohdašín, Zdící prvky Bohdašín, Dlažby II jakosti Bohdašín, Dlažba II jakosti Bohdašín, Plošné dlažby Bohdašín, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Praha-Újezd Praha 18 Praha 21 Teplice Znojmo Břeclav Domažlice Jičín Příbram Praha 6 Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Satalice Mělník Frýdek-Místek Praha-Klánovice Šumperk Praha-západ Praha 10 Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Blansko Hlavní město Praha Praha-Nebušice Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Praha 8 Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha 7 Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Praha 9 Karlovy Vary Cheb Praha-Zbraslav Plzeň-město Praha-Křeslice Most Brno-město Mladá Boleslav Nymburk Praha-Kolovraty Praha 22 Praha 16 Praha 15 Svitavy Chrudim Beroun Pelhřimov Praha 11 Písek Praha-Dolní Počernice Tábor Trutnov Semily Vsetín Klatovy Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Praha 4 Praha-Královice Kolín Kroměříž Praha-Zličín Hradec Králové Praha 19 Hodonín Praha-Březiněves Praha-Libuš Liberec Kutná Hora Praha 14 Praha 20 Jihlava Praha-Štěrboholy Jeseník Náchod Praha-východ Jablonec nad Nisou Děčín Praha 2 Opava Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha-Šeberov Rakovník Benešov Karviná Louny Praha-Přední Kopanina Praha-Nedvězí Praha 5 Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdašín

Levná dlažba Bohdašín

Dlažba Bohdašín

Zámkové dlažby Bohdašín

Zámkové betonové dlažby Bohdašín

Zámková dlažba Bohdašín

Betonové dlažby Bohdašín

Betonová dlažba Bohdašín

Zdící prvky Bohdašín

Dlažby II jakosti Bohdašín

Dlažba II jakosti Bohdašín

Plošné dlažby Bohdašín