„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdašín

Nové produkty Bohdašín

Dlažby a obrubníky Bohdašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdašín, Levná dlažba Bohdašín, Dlažba Bohdašín, Zámkové dlažby Bohdašín, Zámkové dlažba Bohdašín, Betonové dlažby Bohdašín, Betonová dlažba Bohdašín, Zdící prvky Bohdašín, Dlažby II jakosti Bohdašín, Dlažba II jakosti Bohdašín, Plošné dlažby Bohdašín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Praha-Nedvězí Praha-Zličín Praha 17 Praha-Vinoř Chrudim Praha-Újezd Praha 18 Praha-Březiněves Domažlice Louny Prostějov Opava Praha 9 Beroun Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Trutnov Rakovník Česká Lípa Ostrava-město Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Praha-Lipence Praha-Nebušice Karviná Písek Kladno Praha 1 Praha 19 Šumperk Liberec Praha-Čakovice Plzeň-město Prachatice Hlavní město Praha Praha-Královice Hodonín Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Praha-Slivenec Praha 5 České Budějovice Karlovy Vary Český Krumlov Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Litoměřice Praha 15 Brno-město Břeclav Benešov Jeseník Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Praha-východ Ústí nad Labem Semily Olomouc Mladá Boleslav Jičín Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Pelhřimov Tábor Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha 13 Třebíč Brno-venkov Příbram Chomutov Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Praha 10 Zlín Praha 14 Vsetín Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Plzeň-jih Praha-Troja Most Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha 22 Praha-Lochkov Jihlava Praha 20 Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha 21 Klatovy Praha-Dubeč Praha-Libuš Svitavy Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdašín

Levná dlažba Bohdašín

Dlažba Bohdašín

Zámkové dlažby Bohdašín

Zámkové betonové dlažby Bohdašín

Zámková dlažba Bohdašín

Betonové dlažby Bohdašín

Betonová dlažba Bohdašín

Zdící prvky Bohdašín

Dlažby II jakosti Bohdašín

Dlažba II jakosti Bohdašín

Plošné dlažby Bohdašín