„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdašín

Nové produkty Bohdašín

Dlažby a obrubníky Bohdašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdašín, Levná dlažba Bohdašín, Dlažba Bohdašín, Zámkové dlažby Bohdašín, Zámkové dlažba Bohdašín, Betonové dlažby Bohdašín, Betonová dlažba Bohdašín, Zdící prvky Bohdašín, Dlažby II jakosti Bohdašín, Dlažba II jakosti Bohdašín, Plošné dlažby Bohdašín, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Svitavy Cheb Jičín Praha 11 Nymburk Jindřichův Hradec Praha 16 Rakovník Pelhřimov Praha-Zličín Praha 13 Jeseník Praha 7 Praha-Újezd Český Krumlov Praha 5 Pardubice Blansko Mělník Praha-Klánovice Hlavní město Praha Písek Liberec Praha-Zbraslav Náchod Šumperk Praha-Kunratice Ostrava-město Litoměřice Karviná Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha 15 Klatovy Praha 12 Trutnov Plzeň-město Praha-Šeberov Strakonice Praha-Troja Praha-Vinoř Most Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Louny Praha-Slivenec Kladno Praha 1 Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha-západ Brno-venkov Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Ústí nad Labem Uherské Hradiště Praha-Březiněves Praha-Lochkov Olomouc Teplice Brno-město Kolín Břeclav Děčín Frýdek-Místek Prachatice Praha 3 Ústí nad Orlicí Praha 4 Jihlava Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Hodonín Rokycany Sokolov Tachov Příbram Praha-Běchovice Praha 2 Praha-východ Vsetín Hradec Králové Praha 10 Zlín Bruntál Semily Praha-Libuš Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Domažlice Praha-Benice Třebíč Praha 18 Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdašín

Levná dlažba Bohdašín

Dlažba Bohdašín

Zámkové dlažby Bohdašín

Zámkové betonové dlažby Bohdašín

Zámková dlažba Bohdašín

Betonové dlažby Bohdašín

Betonová dlažba Bohdašín

Zdící prvky Bohdašín

Dlažby II jakosti Bohdašín

Dlažba II jakosti Bohdašín

Plošné dlažby Bohdašín