„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdašín

Nové produkty Bohdašín

Dlažby a obrubníky Bohdašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdašín, Levná dlažba Bohdašín, Dlažba Bohdašín, Zámkové dlažby Bohdašín, Zámkové dlažba Bohdašín, Betonové dlažby Bohdašín, Betonová dlažba Bohdašín, Zdící prvky Bohdašín, Dlažby II jakosti Bohdašín, Dlažba II jakosti Bohdašín, Plošné dlažby Bohdašín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Praha 6 Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Praha-Kunratice Praha-Nebušice Příbram Praha 18 Praha 19 Pardubice Náchod Břeclav Praha 10 Svitavy Opava Kladno Praha 12 Praha-Řeporyje Sokolov Brno-město Praha-Lysolaje Klatovy Praha 2 Ústí nad Labem Praha 4 Praha-východ Blansko Bruntál Strakonice Praha-Březiněves Nymburk Písek Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha 22 Praha-Klánovice Praha-Benice Plzeň-sever Praha-Čakovice Frýdek-Místek Praha 1 Praha-Libuš Praha 14 Praha 13 Tachov Teplice Most Trutnov Tábor Praha-západ Praha-Přední Kopanina Chomutov Karviná Brno-venkov Kroměříž Prachatice Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Praha 11 Třebíč Mělník Rakovník Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha 9 Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Vsetín Praha 21 Nový Jičín Ostrava-město Praha-Dubeč Praha 16 Plzeň-jih Praha-Lipence Praha-Satalice Praha-Slivenec Chrudim Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Cheb Domažlice Jablonec nad Nisou Hodonín Kutná Hora Kolín Praha-Nedvězí Litoměřice Liberec Jihlava Beroun Šumperk Znojmo Praha-Královice Praha 15 Ústí nad Orlicí Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdašín

Levná dlažba Bohdašín

Dlažba Bohdašín

Zámkové dlažby Bohdašín

Zámkové betonové dlažby Bohdašín

Zámková dlažba Bohdašín

Betonové dlažby Bohdašín

Betonová dlažba Bohdašín

Zdící prvky Bohdašín

Dlažby II jakosti Bohdašín

Dlažba II jakosti Bohdašín

Plošné dlažby Bohdašín