„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdašín

Nové produkty Bohdašín

Dlažby a obrubníky Bohdašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdašín, Levná dlažba Bohdašín, Dlažba Bohdašín, Zámkové dlažby Bohdašín, Zámkové dlažba Bohdašín, Betonové dlažby Bohdašín, Betonová dlažba Bohdašín, Zdící prvky Bohdašín, Dlažby II jakosti Bohdašín, Dlažba II jakosti Bohdašín, Plošné dlažby Bohdašín, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha 19 Praha-Lysolaje Cheb Hradec Králové Praha-Petrovice Kolín Praha-Běchovice Klatovy Praha 9 Frýdek-Místek Praha 12 Praha 6 Český Krumlov Vsetín Praha 8 Praha 1 Praha-Dubeč Praha-Benice Pelhřimov Praha 13 Praha-Libuš Prostějov Sokolov Písek Nymburk Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha 18 Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Karviná Praha-Troja Praha-Královice Přerov Praha-Kunratice Kladno Plzeň-město Karlovy Vary Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Břeclav Praha-Kolovraty Liberec Praha-Nedvězí Praha 2 Praha 17 Praha-východ Zlín Praha-Řeporyje Bruntál Praha 4 Praha-Lochkov Praha 21 Praha-Újezd Praha-Křeslice Litoměřice Praha 3 Praha-Koloděje Tábor Praha 15 Praha 7 Děčín Brno-venkov Rokycany Příbram Praha-Březiněves Tachov Jičín Most České Budějovice Svitavy Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha 16 Chrudim Plzeň-sever Havlíčkův Brod Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Trutnov Strakonice Jeseník Znojmo Brno-město Hodonín Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha-Šeberov Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha 20 Třebíč Prachatice Praha-Slivenec Benešov Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdašín

Levná dlažba Bohdašín

Dlažba Bohdašín

Zámkové dlažby Bohdašín

Zámkové betonové dlažby Bohdašín

Zámková dlažba Bohdašín

Betonové dlažby Bohdašín

Betonová dlažba Bohdašín

Zdící prvky Bohdašín

Dlažby II jakosti Bohdašín

Dlažba II jakosti Bohdašín

Plošné dlažby Bohdašín