„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalovice

Nové produkty Bohdalovice

Dlažby a obrubníky Bohdalovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalovice, Levná dlažba Bohdalovice, Dlažba Bohdalovice, Zámkové dlažby Bohdalovice, Zámkové dlažba Bohdalovice, Betonové dlažby Bohdalovice, Betonová dlažba Bohdalovice, Zdící prvky Bohdalovice, Dlažby II jakosti Bohdalovice, Dlažba II jakosti Bohdalovice, Plošné dlažby Bohdalovice, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha 22 Prostějov Praha-Nebušice Písek Příbram Karviná Ostrava-město Břeclav Teplice Praha 12 Praha-Březiněves Kroměříž Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Zlín Třebíč Benešov Bruntál Praha-Nedvězí Brno-venkov Praha-Újezd Praha-Královice Prachatice Děčín Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Praha 5 Mladá Boleslav Liberec Praha 14 Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Praha 11 Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Kladno Ústí nad Orlicí Kolín Praha-Štěrboholy Cheb Most Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice České Budějovice Praha 16 Pelhřimov Praha-Slivenec Česká Lípa Praha 17 Praha-Řeporyje Rokycany Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha 2 Praha 4 Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha 13 Strakonice Svitavy Hradec Králové Frýdek-Místek Praha-Lochkov Louny Praha-Kunratice Sokolov Tábor Vyškov Ústí nad Labem Praha 8 Jeseník Znojmo Plzeň-město Šumperk Jindřichův Hradec Opava Praha 20 Praha-Koloděje Plzeň-sever Praha-Dubeč Semily Hodonín Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Praha 9 Jičín Praha-Čakovice Praha-Satalice Praha-západ Přerov Brno-město Litoměřice Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalovice

Levná dlažba Bohdalovice

Dlažba Bohdalovice

Zámkové dlažby Bohdalovice

Zámkové betonové dlažby Bohdalovice

Zámková dlažba Bohdalovice

Betonové dlažby Bohdalovice

Betonová dlažba Bohdalovice

Zdící prvky Bohdalovice

Dlažby II jakosti Bohdalovice

Dlažba II jakosti Bohdalovice

Plošné dlažby Bohdalovice