„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalovice

Nové produkty Bohdalovice

Dlažby a obrubníky Bohdalovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalovice, Levná dlažba Bohdalovice, Dlažba Bohdalovice, Zámkové dlažby Bohdalovice, Zámkové dlažba Bohdalovice, Betonové dlažby Bohdalovice, Betonová dlažba Bohdalovice, Zdící prvky Bohdalovice, Dlažby II jakosti Bohdalovice, Dlažba II jakosti Bohdalovice, Plošné dlažby Bohdalovice, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Chomutov Kroměříž Šumperk Praha 15 Praha-Satalice Vsetín Hradec Králové Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Hodonín Znojmo Praha-Štěrboholy Praha 6 Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha 16 Praha-Petrovice Praha 1 Kolín Ostrava-město Písek Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha-Koloděje Jeseník Brno-venkov Jičín Chrudim Klatovy Svitavy Praha 5 Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Praha-Královice Praha 13 Praha 19 Praha-Lipence Příbram Rakovník Praha 20 Děčín Praha 12 Praha 4 Tachov Praha 14 Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Kutná Hora Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha 17 Třebíč Praha-Dubeč Bruntál Louny Praha-Běchovice Mladá Boleslav Praha 3 Mělník Praha-západ Benešov Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Náchod Jihlava Trutnov Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Karviná Nový Jičín Nymburk Olomouc Praha-Benice Praha 2 Praha-Zličín Semily Havlíčkův Brod Rokycany Praha-Kunratice Praha-východ Domažlice Vyškov Česká Lípa Praha-Křeslice Opava Hlavní město Praha Praha-Lochkov Karlovy Vary Brno-město Praha-Březiněves Praha 21 Most Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalovice

Levná dlažba Bohdalovice

Dlažba Bohdalovice

Zámkové dlažby Bohdalovice

Zámkové betonové dlažby Bohdalovice

Zámková dlažba Bohdalovice

Betonové dlažby Bohdalovice

Betonová dlažba Bohdalovice

Zdící prvky Bohdalovice

Dlažby II jakosti Bohdalovice

Dlažba II jakosti Bohdalovice

Plošné dlažby Bohdalovice