„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalovice

Nové produkty Bohdalovice

Dlažby a obrubníky Bohdalovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalovice, Levná dlažba Bohdalovice, Dlažba Bohdalovice, Zámkové dlažby Bohdalovice, Zámkové dlažba Bohdalovice, Betonové dlažby Bohdalovice, Betonová dlažba Bohdalovice, Zdící prvky Bohdalovice, Dlažby II jakosti Bohdalovice, Dlažba II jakosti Bohdalovice, Plošné dlažby Bohdalovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Praha-Dubeč Beroun Praha 17 Benešov Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Uherské Hradiště České Budějovice Tachov Karviná Praha-Čakovice Hlavní město Praha Praha 11 Plzeň-město Brno-město Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Vsetín Praha-východ Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Praha-Lochkov Olomouc Prachatice Praha 9 Praha 21 Praha-Nebušice Praha-Újezd Cheb Chrudim Praha-Běchovice Praha 5 Ústí nad Labem Praha-Březiněves Plzeň-jih Praha-západ Praha-Přední Kopanina Blansko Trutnov Domažlice Vyškov Praha 18 Zlín Praha-Královice Praha 3 Znojmo Děčín Praha-Satalice Jeseník Bruntál Praha 22 Prostějov Praha-Šeberov Praha-Zličín Sokolov Kroměříž Svitavy Praha 7 Praha-Kunratice Nový Jičín Písek Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Kolín Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Liberec Praha-Troja Praha 2 Brno-venkov Náchod Jihlava Praha 20 Tábor Příbram Klatovy Praha-Lipence Praha-Ďáblice Praha-Libuš Přerov Praha 13 Louny Jindřichův Hradec Český Krumlov Břeclav Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Šumperk Praha-Řeporyje Praha 4 Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalovice

Levná dlažba Bohdalovice

Dlažba Bohdalovice

Zámkové dlažby Bohdalovice

Zámkové betonové dlažby Bohdalovice

Zámková dlažba Bohdalovice

Betonové dlažby Bohdalovice

Betonová dlažba Bohdalovice

Zdící prvky Bohdalovice

Dlažby II jakosti Bohdalovice

Dlažba II jakosti Bohdalovice

Plošné dlažby Bohdalovice