„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalovice

Nové produkty Bohdalovice

Dlažby a obrubníky Bohdalovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalovice, Levná dlažba Bohdalovice, Dlažba Bohdalovice, Zámkové dlažby Bohdalovice, Zámkové dlažba Bohdalovice, Betonové dlažby Bohdalovice, Betonová dlažba Bohdalovice, Zdící prvky Bohdalovice, Dlažby II jakosti Bohdalovice, Dlažba II jakosti Bohdalovice, Plošné dlažby Bohdalovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Znojmo Praha-Újezd Trutnov Písek Praha 4 Rokycany Praha-Petrovice Praha 6 Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Praha 18 Český Krumlov Praha 16 Praha-Čakovice Bruntál Praha 10 Praha 22 Jeseník Nový Jičín Praha-Benice Beroun Česká Lípa Plzeň-jih Praha 9 Praha 2 Praha 5 Praha 1 Teplice Louny Praha-Libuš Svitavy Jičín Praha-západ Litoměřice Plzeň-město Příbram Praha-Přední Kopanina Liberec Praha-Nedvězí Praha 3 Praha-Kunratice Zlín Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Praha-východ České Budějovice Žďár nad Sázavou Šumperk Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha-Běchovice Klatovy Praha-Lochkov Pelhřimov Praha 15 Nymburk Sokolov Mladá Boleslav Jihlava Brno-venkov Vyškov Praha 20 Praha-Lipence Praha-Troja Praha-Klánovice Tábor Mělník Cheb Rakovník Praha 21 Praha 17 Praha-Ďáblice Most Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Praha 7 Tachov Prachatice Ostrava-město Praha 8 Karviná Praha 12 Kolín Pardubice Praha-Lysolaje Přerov Praha 14 Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Chrudim Uherské Hradiště Prostějov Praha-Zbraslav Břeclav Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalovice

Levná dlažba Bohdalovice

Dlažba Bohdalovice

Zámkové dlažby Bohdalovice

Zámkové betonové dlažby Bohdalovice

Zámková dlažba Bohdalovice

Betonové dlažby Bohdalovice

Betonová dlažba Bohdalovice

Zdící prvky Bohdalovice

Dlažby II jakosti Bohdalovice

Dlažba II jakosti Bohdalovice

Plošné dlažby Bohdalovice