„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalovice

Nové produkty Bohdalovice

Dlažby a obrubníky Bohdalovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalovice, Levná dlažba Bohdalovice, Dlažba Bohdalovice, Zámkové dlažby Bohdalovice, Zámkové dlažba Bohdalovice, Betonové dlažby Bohdalovice, Betonová dlažba Bohdalovice, Zdící prvky Bohdalovice, Dlažby II jakosti Bohdalovice, Dlažba II jakosti Bohdalovice, Plošné dlažby Bohdalovice, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha 1 Zlín Litoměřice Tachov Ústí nad Labem Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Kladno Praha 11 Teplice Praha-Dubeč Praha-Lipence Rakovník Šumperk Praha 7 Praha-Nebušice Semily Praha-Březiněves Praha-Vinoř Hlavní město Praha Kolín Chomutov Ostrava-město Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Most Praha 18 Brno-město Praha 20 Karlovy Vary Beroun Strakonice Praha 10 České Budějovice Praha 16 Opava Praha 15 Uherské Hradiště Mělník Louny Praha 22 Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Praha 3 Praha 8 Písek Praha-Řeporyje Plzeň-sever Praha 14 Bruntál Praha-Šeberov Sokolov Praha-Satalice Praha 9 Prostějov Hodonín Praha 17 Praha 21 Praha 6 Frýdek-Místek Praha-Klánovice Blansko Praha-Přední Kopanina Olomouc Nový Jičín Náchod Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Děčín Brno-venkov Jindřichův Hradec Tábor Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Nymburk Praha 2 Karviná Břeclav Kutná Hora Kroměříž Praha-Štěrboholy Hradec Králové Český Krumlov Praha 12 Třebíč Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Znojmo Plzeň-město Praha-Újezd Cheb Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Chrudim Praha-Suchdol Česká Lípa Praha-Zbraslav Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalovice

Levná dlažba Bohdalovice

Dlažba Bohdalovice

Zámkové dlažby Bohdalovice

Zámkové betonové dlažby Bohdalovice

Zámková dlažba Bohdalovice

Betonové dlažby Bohdalovice

Betonová dlažba Bohdalovice

Zdící prvky Bohdalovice

Dlažby II jakosti Bohdalovice

Dlažba II jakosti Bohdalovice

Plošné dlažby Bohdalovice