„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalovice

Nové produkty Bohdalovice

Dlažby a obrubníky Bohdalovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalovice, Levná dlažba Bohdalovice, Dlažba Bohdalovice, Zámkové dlažby Bohdalovice, Zámkové dlažba Bohdalovice, Betonové dlažby Bohdalovice, Betonová dlažba Bohdalovice, Zdící prvky Bohdalovice, Dlažby II jakosti Bohdalovice, Dlažba II jakosti Bohdalovice, Plošné dlažby Bohdalovice, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Rakovník Přerov Český Krumlov Litoměřice Hlavní město Praha Semily Opava Praha-Březiněves Praha-Čakovice Kladno Praha-Benice Tábor Praha 14 Praha-Satalice Tachov Praha 7 Praha-Křeslice Plzeň-jih Znojmo Plzeň-město Olomouc Děčín Praha-Ďáblice Domažlice Praha-Kunratice Praha 1 Pelhřimov Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Chomutov Prostějov Karviná Beroun Prachatice Praha 4 Bruntál Praha-Řeporyje Praha 21 Most Sokolov Praha 11 Praha 19 Brno-město Kolín Hodonín Vsetín Frýdek-Místek Nový Jičín Klatovy Praha 18 Šumperk Praha 6 Náchod Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha 8 Praha 16 Třebíč Písek Praha-Běchovice Blansko Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Mělník Praha 2 Praha-Královice Chrudim Praha-Šeberov Praha 17 Praha 15 Jablonec nad Nisou Praha 20 Liberec Česká Lípa Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Kutná Hora Praha-východ Praha 3 Kroměříž Trutnov Havlíčkův Brod Praha-Koloděje České Budějovice Praha-Lipence Praha 13 Praha-Štěrboholy Teplice Praha-Dolní Počernice Praha 5 Praha-Suchdol Mladá Boleslav Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalovice

Levná dlažba Bohdalovice

Dlažba Bohdalovice

Zámkové dlažby Bohdalovice

Zámkové betonové dlažby Bohdalovice

Zámková dlažba Bohdalovice

Betonové dlažby Bohdalovice

Betonová dlažba Bohdalovice

Zdící prvky Bohdalovice

Dlažby II jakosti Bohdalovice

Dlažba II jakosti Bohdalovice

Plošné dlažby Bohdalovice