„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalovice

Nové produkty Bohdalovice

Dlažby a obrubníky Bohdalovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalovice, Levná dlažba Bohdalovice, Dlažba Bohdalovice, Zámkové dlažby Bohdalovice, Zámkové dlažba Bohdalovice, Betonové dlažby Bohdalovice, Betonová dlažba Bohdalovice, Zdící prvky Bohdalovice, Dlažby II jakosti Bohdalovice, Dlažba II jakosti Bohdalovice, Plošné dlažby Bohdalovice, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Benešov Praha 1 Blansko Karlovy Vary Svitavy Praha-Březiněves Praha 22 Teplice Praha-Benice Žďár nad Sázavou Praha-Troja Sokolov Praha-Klánovice Praha 20 Praha-Běchovice Vyškov Praha-Zličín Praha-Čakovice Kolín Praha-Suchdol Praha-Petrovice Most Jindřichův Hradec Kladno Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Klatovy Praha 17 Uherské Hradiště Děčín Praha 18 Pardubice Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Rokycany Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Louny Chomutov Praha 7 Kroměříž Praha-Újezd Praha 6 Česká Lípa Praha-Nebušice Písek Praha 10 Plzeň-město Příbram Praha-Štěrboholy Chrudim Strakonice Rakovník Bruntál Vsetín Praha-Ďáblice Praha 19 Praha-Vinoř Praha 8 Praha-Lochkov Praha 21 Praha-Satalice Praha-Zbraslav Praha 9 České Budějovice Kutná Hora Praha 4 Praha-Libuš Přerov Náchod Praha-Dubeč Břeclav Beroun Třebíč Frýdek-Místek Hradec Králové Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Šumperk Cheb Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha 14 Opava Jeseník Praha-Křeslice Prostějov Jablonec nad Nisou Prachatice Praha 11 Domažlice Praha 5 Tachov Praha 12 Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalovice

Levná dlažba Bohdalovice

Dlažba Bohdalovice

Zámkové dlažby Bohdalovice

Zámkové betonové dlažby Bohdalovice

Zámková dlažba Bohdalovice

Betonové dlažby Bohdalovice

Betonová dlažba Bohdalovice

Zdící prvky Bohdalovice

Dlažby II jakosti Bohdalovice

Dlažba II jakosti Bohdalovice

Plošné dlažby Bohdalovice