„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Blatnice Blatnice pod Svatým Antonínkem Blatnička
Blatno Blatno Blazice
Blažejov Blažejovice Blažim
Blažim Blažkov Blažovice
Blešno Blevice Blízkov
Blížejov Blíževedly Blížkovice
Blovice Blšany Blšany u Loun
Blučina Bludov Bludov
Bobnice Bobrová Bobrůvka
Bocanovice Boháňka Boharyně

<<   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26  >>

Další města:

Praha-Kunratice Teplice Praha-Březiněves Praha 5 Praha-Řeporyje Český Krumlov Jihlava Litoměřice Praha 15 Praha 7 Karviná Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha 16 Uherské Hradiště Kroměříž Plzeň-sever Jičín Praha 18 Praha-Dolní Chabry Jeseník Cheb Hlavní město Praha Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha-Křeslice Liberec Žďár nad Sázavou Pelhřimov Praha 3 Praha 21 Praha-Zličín Praha 6 Praha-Petrovice Chomutov Plzeň-jih Kolín Praha 17 Beroun Praha-Královice Praha-Újezd Praha 10 Praha 12 Praha 4 Brno-město Havlíčkův Brod Most Praha-východ Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Rokycany Praha-Satalice Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Praha-Lochkov Klatovy Praha 14 Prostějov Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Praha-Libuš Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Ostrava-město Chrudim Hradec Králové Olomouc České Budějovice Praha-Nebušice Domažlice Tachov Praha 22 Frýdek-Místek Šumperk Písek Nymburk Praha-západ Bruntál Česká Lípa Louny Kladno Přerov Praha 1 Praha 8 Kutná Hora Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha 11 Praha 2 Hodonín Blansko Děčín Praha 13 Zlín Tábor Praha-Slivenec Praha-Troja Vyškov Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby