„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Blatnice Blatnice pod Svatým Antonínkem Blatnička
Blatno Blatno Blazice
Blažejov Blažejovice Blažim
Blažim Blažkov Blažovice
Blešno Blevice Blízkov
Blížejov Blíževedly Blížkovice
Blovice Blšany Blšany u Loun
Blučina Bludov Bludov
Bobnice Bobrová Bobrůvka
Bocanovice Boháňka Boharyně

<<   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26  >>

Další města:

Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Klatovy Praha-Libuš Plzeň-město Bruntál Brno-venkov Chrudim Praha-Petrovice Praha 9 Praha 19 Praha-Suchdol Kladno Praha-Běchovice Praha-západ Benešov Náchod Hlavní město Praha Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Šumperk Hradec Králové Břeclav Teplice Vsetín Louny Znojmo Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Most Praha 18 Praha-Šeberov Praha 6 Liberec Žďár nad Sázavou Cheb Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Kolovraty Litoměřice Kutná Hora Nový Jičín Český Krumlov Praha 11 Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Praha 17 Jihlava Praha-Lipence Praha 8 Svitavy Praha 3 Praha-Ďáblice Opava Trutnov Rychnov nad Kněžnou Přerov Třebíč Frýdek-Místek Rakovník Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Děčín Praha-Dubeč Zlín Sokolov Praha-Nebušice Blansko Praha 2 Plzeň-sever Karlovy Vary Praha 1 Vyškov Praha 7 Chomutov Praha 10 Praha-Královice Tachov Uherské Hradiště Strakonice Praha-Slivenec Nymburk Domažlice Semily Jičín Písek Praha 20 Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Praha-Újezd Česká Lípa Karviná Praha-Satalice Praha-Březiněves Kroměříž Olomouc Brno-město Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby