„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blevice

Nové produkty Blevice

Dlažby a obrubníky Blevice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blevice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blevice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blevice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blevice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blevice, Levná dlažba Blevice, Dlažba Blevice, Zámkové dlažby Blevice, Zámkové dlažba Blevice, Betonové dlažby Blevice, Betonová dlažba Blevice, Zdící prvky Blevice, Dlažby II jakosti Blevice, Dlažba II jakosti Blevice, Plošné dlažby Blevice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Tachov Praha-Zbraslav Praha 8 Mladá Boleslav Praha-Slivenec Praha-Satalice Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Prachatice Praha-Suchdol Praha-Vinoř Příbram Praha 12 Frýdek-Místek Benešov Praha 20 Praha 5 Tábor Vyškov Strakonice Zlín Praha-východ Plzeň-město Praha-Klánovice Nymburk Karlovy Vary Praha 6 Praha 22 Praha 2 Karviná Teplice Semily Český Krumlov Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Praha 10 Praha-Šeberov Vsetín Ústí nad Orlicí Děčín Praha-Kolovraty Ostrava-město Bruntál Opava Louny Praha 13 Praha 1 Brno-město Brno-venkov Svitavy Hodonín Praha 11 Cheb Jihlava Praha 15 Pardubice Praha-Nebušice Praha-Březiněves Hlavní město Praha Praha 3 Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Plzeň-jih Kroměříž Přerov Náchod Praha-Čakovice Beroun Praha-Dubeč Praha 4 Praha-Troja Praha 14 Litoměřice Praha-Libuš Domažlice Kladno Nový Jičín Praha-Benice Rakovník Sokolov Praha 16 Praha-Koloděje Praha-Křeslice Chrudim Písek Praha-Nedvězí Olomouc Chomutov Praha-Újezd Blansko Trutnov Praha 17 Praha 19 Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blevice

Levná dlažba Blevice

Dlažba Blevice

Zámkové dlažby Blevice

Zámkové betonové dlažby Blevice

Zámková dlažba Blevice

Betonové dlažby Blevice

Betonová dlažba Blevice

Zdící prvky Blevice

Dlažby II jakosti Blevice

Dlažba II jakosti Blevice

Plošné dlažby Blevice