„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blevice

Nové produkty Blevice

Dlažby a obrubníky Blevice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blevice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blevice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blevice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blevice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blevice, Levná dlažba Blevice, Dlažba Blevice, Zámkové dlažby Blevice, Zámkové dlažba Blevice, Betonové dlažby Blevice, Betonová dlažba Blevice, Zdící prvky Blevice, Dlažby II jakosti Blevice, Dlažba II jakosti Blevice, Plošné dlažby Blevice, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Prostějov Praha 2 Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Praha 3 Pelhřimov Plzeň-město Praha 14 Vyškov Praha-Libuš Praha-Dubeč Praha-Zličín Česká Lípa Ústí nad Labem Praha 18 Nymburk Rakovník Ostrava-město Praha-Újezd Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Bruntál Domažlice Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Praha 22 Písek Mladá Boleslav Třebíč Chrudim Šumperk Semily Tábor Praha 11 Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha-Kolovraty Olomouc České Budějovice Kroměříž Praha 21 Blansko Břeclav Praha-Šeberov Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Pardubice Praha 16 Praha-Ďáblice Prachatice Praha-Suchdol Jihlava Trutnov Hradec Králové Plzeň-jih Znojmo Praha-Zbraslav Cheb Beroun Brno-město Praha 20 Praha 5 Kolín Brno-venkov Praha 4 Přerov Praha-Štěrboholy Praha-Troja Louny Tachov Jablonec nad Nisou Praha 10 Praha-Lysolaje Zlín Praha-Slivenec Praha-západ Jičín Havlíčkův Brod Praha 9 Praha-Březiněves Praha-Nebušice Náchod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Klatovy Vsetín Praha-Vinoř Příbram Praha-Lochkov Praha-východ Benešov Praha 15 Strakonice Praha 7 Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blevice

Levná dlažba Blevice

Dlažba Blevice

Zámkové dlažby Blevice

Zámkové betonové dlažby Blevice

Zámková dlažba Blevice

Betonové dlažby Blevice

Betonová dlažba Blevice

Zdící prvky Blevice

Dlažby II jakosti Blevice

Dlažba II jakosti Blevice

Plošné dlažby Blevice