„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blevice

Nové produkty Blevice

Dlažby a obrubníky Blevice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blevice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blevice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blevice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blevice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blevice, Levná dlažba Blevice, Dlažba Blevice, Zámkové dlažby Blevice, Zámkové dlažba Blevice, Betonové dlažby Blevice, Betonová dlažba Blevice, Zdící prvky Blevice, Dlažby II jakosti Blevice, Dlažba II jakosti Blevice, Plošné dlažby Blevice, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha-Štěrboholy Znojmo Praha-Kolovraty Praha 4 Karlovy Vary Karviná Brno-venkov Praha-Březiněves Praha-Šeberov Šumperk Český Krumlov Prostějov Ostrava-město Hradec Králové Příbram Praha-Lysolaje Praha-západ Praha 11 Semily Strakonice Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Praha 6 Praha-Nebušice Olomouc Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Děčín Benešov Praha-Libuš Praha-Benice Most Tachov Jeseník Louny Praha 17 Brno-město Náchod Beroun Prachatice Chrudim Praha-Přední Kopanina Vsetín Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Cheb Liberec Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Svitavy Česká Lípa Praha 5 Praha-Satalice Praha 1 Kolín Praha 9 Mělník Havlíčkův Brod Nymburk Kutná Hora Praha-Čakovice Praha 15 Opava Praha-Lipence Jihlava Praha 19 Praha 16 Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Plzeň-jih Praha 12 Praha-Slivenec Hodonín Tábor Hlavní město Praha Praha-Nedvězí České Budějovice Blansko Praha-východ Litoměřice Praha-Petrovice Praha 20 Ústí nad Labem Teplice Praha 18 Jičín Praha 7 Rokycany Praha 10 Praha-Koloděje Praha 13 Přerov Rakovník Písek Praha 14 Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blevice

Levná dlažba Blevice

Dlažba Blevice

Zámkové dlažby Blevice

Zámkové betonové dlažby Blevice

Zámková dlažba Blevice

Betonové dlažby Blevice

Betonová dlažba Blevice

Zdící prvky Blevice

Dlažby II jakosti Blevice

Dlažba II jakosti Blevice

Plošné dlažby Blevice