„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blevice

Nové produkty Blevice

Dlažby a obrubníky Blevice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blevice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blevice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blevice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blevice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blevice, Levná dlažba Blevice, Dlažba Blevice, Zámkové dlažby Blevice, Zámkové dlažba Blevice, Betonové dlažby Blevice, Betonová dlažba Blevice, Zdící prvky Blevice, Dlažby II jakosti Blevice, Dlažba II jakosti Blevice, Plošné dlažby Blevice, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Domažlice Chrudim Žďár nad Sázavou Nový Jičín Praha 18 Praha 10 Most Náchod Praha 9 Praha 6 Praha 22 Litoměřice Praha 17 Tachov Praha-Řeporyje Teplice Karviná Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Praha-západ Praha-Újezd Prostějov Znojmo Kladno Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Chomutov Kroměříž Praha 14 Praha-Dubeč Praha-východ Mělník Praha-Suchdol Příbram Pardubice Zlín Plzeň-město Ostrava-město Praha-Troja Tábor Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Přerov Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Praha-Vinoř Kutná Hora Šumperk Praha 20 Praha-Šeberov Praha 21 Plzeň-jih Praha-Zličín Praha-Petrovice Praha 1 Praha-Čakovice Praha 11 Hodonín Praha 4 Mladá Boleslav Rokycany Praha-Štěrboholy Sokolov Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Kolín Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Cheb Praha-Dolní Chabry Písek Vsetín Praha-Nedvězí Brno-město Strakonice Semily Praha-Lochkov Pelhřimov Praha 12 Praha-Slivenec Praha-Klánovice Brno-venkov Praha 15 Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Břeclav Jihlava Praha 8 Beroun Klatovy Děčín Praha-Benice Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blevice

Levná dlažba Blevice

Dlažba Blevice

Zámkové dlažby Blevice

Zámkové betonové dlažby Blevice

Zámková dlažba Blevice

Betonové dlažby Blevice

Betonová dlažba Blevice

Zdící prvky Blevice

Dlažby II jakosti Blevice

Dlažba II jakosti Blevice

Plošné dlažby Blevice