„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blevice

Nové produkty Blevice

Dlažby a obrubníky Blevice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blevice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blevice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blevice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blevice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blevice, Levná dlažba Blevice, Dlažba Blevice, Zámkové dlažby Blevice, Zámkové dlažba Blevice, Betonové dlažby Blevice, Betonová dlažba Blevice, Zdící prvky Blevice, Dlažby II jakosti Blevice, Dlažba II jakosti Blevice, Plošné dlažby Blevice, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Vsetín Praha 12 Rakovník Praha-Kunratice Tábor Benešov Trutnov Ostrava-město Praha 6 Prachatice Přerov Opava Břeclav Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha-Křeslice Plzeň-jih Beroun Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Karlovy Vary Praha 13 Písek Plzeň-město Litoměřice Louny Praha 19 Praha-Královice Praha 20 Hodonín Sokolov České Budějovice Praha-Vinoř Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Pelhřimov Praha 17 Praha-Benice Praha-východ Praha 1 Praha 3 Klatovy Zlín Hlavní město Praha Praha-Koloděje Příbram Praha-Čakovice Prostějov Praha-Lochkov Třebíč Znojmo Šumperk Frýdek-Místek Praha-Nebušice Strakonice Tachov Plzeň-sever Praha 9 Praha 21 Praha-Lipence Praha 4 Chomutov Praha 5 Karviná Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Most Svitavy Domažlice Blansko Praha-Řeporyje Chrudim Olomouc Uherské Hradiště Jičín Praha 2 Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha 10 Praha-Zličín Praha 15 Bruntál Praha 16 Kroměříž Praha-Nedvězí Praha-západ Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Cheb Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Brno-venkov Praha-Zbraslav Česká Lípa Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blevice

Levná dlažba Blevice

Dlažba Blevice

Zámkové dlažby Blevice

Zámkové betonové dlažby Blevice

Zámková dlažba Blevice

Betonové dlažby Blevice

Betonová dlažba Blevice

Zdící prvky Blevice

Dlažby II jakosti Blevice

Dlažba II jakosti Blevice

Plošné dlažby Blevice