„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blevice

Nové produkty Blevice

Dlažby a obrubníky Blevice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blevice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blevice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blevice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blevice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blevice, Levná dlažba Blevice, Dlažba Blevice, Zámkové dlažby Blevice, Zámkové dlažba Blevice, Betonové dlažby Blevice, Betonová dlažba Blevice, Zdící prvky Blevice, Dlažby II jakosti Blevice, Dlažba II jakosti Blevice, Plošné dlažby Blevice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Praha-Březiněves Benešov Frýdek-Místek České Budějovice Ostrava-město Kutná Hora Jičín Karlovy Vary Mladá Boleslav Praha-východ Opava Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha 10 Praha-Vinoř Praha 16 Olomouc Praha 22 Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-Lochkov Praha 5 Šumperk Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Příbram Třebíč Nymburk Praha-Libuš Plzeň-město Praha-Zličín Tábor Praha-Troja Teplice Kroměříž Pardubice Praha 21 Praha-západ Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Hlavní město Praha Karviná Praha-Běchovice Praha 1 Vsetín Praha-Řeporyje Nový Jičín Chrudim Praha 7 Praha-Benice Praha-Satalice Praha 11 Prostějov Semily Pelhřimov Praha-Klánovice Praha-Kunratice Vyškov Děčín Praha-Koloděje Hradec Králové Praha 9 Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Most Písek Ústí nad Labem Jeseník Jihlava Praha-Nebušice Praha 19 Litoměřice Strakonice Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Klatovy Brno-město Plzeň-jih Mělník Tachov Uherské Hradiště Brno-venkov Beroun Prachatice Trutnov Praha 4 Praha 17 Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blevice

Levná dlažba Blevice

Dlažba Blevice

Zámkové dlažby Blevice

Zámkové betonové dlažby Blevice

Zámková dlažba Blevice

Betonové dlažby Blevice

Betonová dlažba Blevice

Zdící prvky Blevice

Dlažby II jakosti Blevice

Dlažba II jakosti Blevice

Plošné dlažby Blevice