„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blevice

Nové produkty Blevice

Dlažby a obrubníky Blevice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blevice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blevice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blevice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blevice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blevice, Levná dlažba Blevice, Dlažba Blevice, Zámkové dlažby Blevice, Zámkové dlažba Blevice, Betonové dlažby Blevice, Betonová dlažba Blevice, Zdící prvky Blevice, Dlažby II jakosti Blevice, Dlažba II jakosti Blevice, Plošné dlažby Blevice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha 8 Kladno Domažlice Praha-Březiněves Tachov Liberec Praha-Troja Bruntál Praha 21 Znojmo Praha 18 Cheb Most Praha 7 Praha-Lipence Praha-Ďáblice Praha-Satalice Jihlava Praha 11 Beroun Kutná Hora Praha-Suchdol Plzeň-město Praha 6 Prostějov České Budějovice Semily Benešov Chomutov Praha 17 Příbram Vyškov Praha 5 Nový Jičín Hodonín Praha 2 Strakonice Praha-Čakovice Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Litoměřice Praha-Kolovraty Praha 10 Praha-Slivenec Olomouc Písek Česká Lípa Opava Svitavy Rakovník Vsetín Praha 4 Ústí nad Labem Hlavní město Praha Praha-Lochkov Karviná Žďár nad Sázavou Blansko Rokycany Praha-Řeporyje Plzeň-jih Šumperk Prachatice Praha-Vinoř Přerov Zlín Ostrava-město Uherské Hradiště Praha-západ Praha-Běchovice Brno-venkov Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Karlovy Vary Praha-Petrovice Praha 20 Břeclav Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha-Újezd Náchod Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Praha 13 Praha-Zbraslav Teplice Děčín Praha-Lysolaje Praha-Benice Tábor Praha-Libuš Chrudim Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blevice

Levná dlažba Blevice

Dlažba Blevice

Zámkové dlažby Blevice

Zámkové betonové dlažby Blevice

Zámková dlažba Blevice

Betonové dlažby Blevice

Betonová dlažba Blevice

Zdící prvky Blevice

Dlažby II jakosti Blevice

Dlažba II jakosti Blevice

Plošné dlažby Blevice