„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blevice

Nové produkty Blevice

Dlažby a obrubníky Blevice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blevice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blevice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blevice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blevice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blevice, Levná dlažba Blevice, Dlažba Blevice, Zámkové dlažby Blevice, Zámkové dlažba Blevice, Betonové dlažby Blevice, Betonová dlažba Blevice, Zdící prvky Blevice, Dlažby II jakosti Blevice, Dlažba II jakosti Blevice, Plošné dlažby Blevice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Sokolov Praha 18 Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Kolín Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Příbram Prostějov Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Praha 6 Praha 20 Praha 11 Praha-Dolní Chabry Hodonín Kroměříž Teplice Semily Pardubice Třebíč Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Znojmo Praha 21 Kladno Praha-Kolovraty Praha 4 Domažlice Praha-Slivenec Praha 8 Písek Jičín Jihlava Karviná Plzeň-sever Praha 17 Liberec Praha 14 Hradec Králové Praha-Lochkov Louny Praha-Lipence Tábor Litoměřice Praha-Řeporyje Klatovy Praha-Suchdol Praha 9 Tachov Brno-venkov Praha-Štěrboholy Praha-Královice Praha-Klánovice Svitavy Hlavní město Praha Český Krumlov Plzeň-město Praha-Čakovice Praha 15 Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Praha-Benice Praha 5 Karlovy Vary Praha-Šeberov Benešov Olomouc Šumperk Praha-Běchovice Brno-město Praha 16 Praha-Zličín Praha 10 Most Mělník Praha-Nebušice Nový Jičín Praha-Troja Praha-Kunratice Beroun Kutná Hora Břeclav Praha 22 Rakovník Ústí nad Labem Ostrava-město Vyškov Frýdek-Místek Plzeň-jih Děčín Praha 13 Praha-Lysolaje Rokycany České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blevice

Levná dlažba Blevice

Dlažba Blevice

Zámkové dlažby Blevice

Zámkové betonové dlažby Blevice

Zámková dlažba Blevice

Betonové dlažby Blevice

Betonová dlažba Blevice

Zdící prvky Blevice

Dlažby II jakosti Blevice

Dlažba II jakosti Blevice

Plošné dlažby Blevice