„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blevice

Nové produkty Blevice

Dlažby a obrubníky Blevice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blevice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blevice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blevice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blevice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blevice, Levná dlažba Blevice, Dlažba Blevice, Zámkové dlažby Blevice, Zámkové dlažba Blevice, Betonové dlažby Blevice, Betonová dlažba Blevice, Zdící prvky Blevice, Dlažby II jakosti Blevice, Dlažba II jakosti Blevice, Plošné dlažby Blevice, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha-západ Pardubice Praha-Slivenec Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha 12 Česká Lípa Praha-Běchovice Chrudim Klatovy Prostějov Tachov Chomutov Praha-východ Praha-Přední Kopanina Praha 11 Blansko Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Nový Jičín Tábor Praha-Troja Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Uherské Hradiště Přerov Kolín Brno-venkov Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Praha 7 Praha 19 Šumperk Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Pelhřimov Svitavy Znojmo Praha 21 Sokolov Praha 1 Semily Plzeň-sever Mělník Praha-Nedvězí Praha 20 Kladno Kutná Hora Praha-Dubeč Praha-Újezd Praha-Benice Praha 3 Brno-město Trutnov Litoměřice Praha-Zličín Praha 6 Praha-Velká Chuchle Bruntál Plzeň-město Opava Praha 22 Praha-Lochkov Praha-Čakovice Český Krumlov Teplice Praha-Šeberov Liberec Plzeň-jih Jindřichův Hradec Příbram Ostrava-město Praha-Lysolaje Jeseník Kroměříž Prachatice Nymburk Praha 4 Ústí nad Labem Strakonice Děčín Domažlice Náchod Praha 5 Vyškov České Budějovice Praha-Královice Praha-Klánovice Vsetín Praha 16 Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blevice

Levná dlažba Blevice

Dlažba Blevice

Zámkové dlažby Blevice

Zámkové betonové dlažby Blevice

Zámková dlažba Blevice

Betonové dlažby Blevice

Betonová dlažba Blevice

Zdící prvky Blevice

Dlažby II jakosti Blevice

Dlažba II jakosti Blevice

Plošné dlažby Blevice