„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blevice

Nové produkty Blevice

Dlažby a obrubníky Blevice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blevice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blevice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blevice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blevice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blevice, Levná dlažba Blevice, Dlažba Blevice, Zámkové dlažby Blevice, Zámkové dlažba Blevice, Betonové dlažby Blevice, Betonová dlažba Blevice, Zdící prvky Blevice, Dlažby II jakosti Blevice, Dlažba II jakosti Blevice, Plošné dlažby Blevice, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha 6 Náchod Liberec Prachatice Praha-Troja Kladno Šumperk Brno-město Písek Praha-Újezd Trutnov Český Krumlov Svitavy Mělník Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Cheb Strakonice Praha-Čakovice Praha 19 Praha 5 Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Blansko Rokycany Hradec Králové Praha 14 Praha-Koloděje Teplice Děčín Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha 3 Praha-Slivenec Chrudim Rychnov nad Kněžnou Praha 15 České Budějovice Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Nymburk Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha 2 Praha-Kunratice Praha 20 Louny Praha-Petrovice Vsetín Jindřichův Hradec Praha-Satalice Zlín Přerov Praha 17 Klatovy Semily Kutná Hora Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Nový Jičín Opava Sokolov Plzeň-město Praha 12 Praha 9 Praha 18 Břeclav Praha-Šeberov Plzeň-jih Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha 10 Jablonec nad Nisou Znojmo Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Vyškov Praha 4 Rakovník Tachov Prostějov Praha-Lochkov Benešov Frýdek-Místek Hodonín Jihlava Praha-Kolovraty Most Domažlice Olomouc Jičín Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blevice

Levná dlažba Blevice

Dlažba Blevice

Zámkové dlažby Blevice

Zámkové betonové dlažby Blevice

Zámková dlažba Blevice

Betonové dlažby Blevice

Betonová dlažba Blevice

Zdící prvky Blevice

Dlažby II jakosti Blevice

Dlažba II jakosti Blevice

Plošné dlažby Blevice