„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bocanovice

Nové produkty Bocanovice

Dlažby a obrubníky Bocanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bocanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bocanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bocanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bocanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bocanovice, Levná dlažba Bocanovice, Dlažba Bocanovice, Zámkové dlažby Bocanovice, Zámkové dlažba Bocanovice, Betonové dlažby Bocanovice, Betonová dlažba Bocanovice, Zdící prvky Bocanovice, Dlažby II jakosti Bocanovice, Dlažba II jakosti Bocanovice, Plošné dlažby Bocanovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Praha-Újezd Brno-město Teplice Česká Lípa Mladá Boleslav Znojmo Písek Děčín Praha-Libuš Břeclav Plzeň-jih Zlín Tábor Frýdek-Místek Cheb Ústí nad Orlicí Olomouc Praha 21 Praha 13 Svitavy Jičín Praha 22 Praha 7 Příbram Praha-Vinoř Praha-Březiněves Vsetín Nový Jičín Prostějov Praha 9 Litoměřice Praha 5 Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Praha 14 Šumperk Karviná Plzeň-město Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Praha-Lipence Klatovy Uherské Hradiště Sokolov Praha-Kunratice Nymburk Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha-Lochkov Praha-Dubeč Semily Chomutov Hlavní město Praha Jihlava Praha 6 Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Trutnov Praha 19 Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Beroun Pardubice Třebíč Prachatice Praha-Petrovice Rakovník Hodonín Most Praha 3 Rokycany Louny Tachov Přerov Kladno Chrudim Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Opava Jeseník Domažlice Praha-Čakovice Vyškov Praha 11 Strakonice Praha-Přední Kopanina Benešov Praha 18 Praha-Satalice Kolín Český Krumlov Bruntál Praha-Koloděje Praha 16 Praha-Troja Praha 8 Praha-Klánovice Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bocanovice

Levná dlažba Bocanovice

Dlažba Bocanovice

Zámkové dlažby Bocanovice

Zámkové betonové dlažby Bocanovice

Zámková dlažba Bocanovice

Betonové dlažby Bocanovice

Betonová dlažba Bocanovice

Zdící prvky Bocanovice

Dlažby II jakosti Bocanovice

Dlažba II jakosti Bocanovice

Plošné dlažby Bocanovice