„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bocanovice

Nové produkty Bocanovice

Dlažby a obrubníky Bocanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bocanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bocanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bocanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bocanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bocanovice, Levná dlažba Bocanovice, Dlažba Bocanovice, Zámkové dlažby Bocanovice, Zámkové dlažba Bocanovice, Betonové dlažby Bocanovice, Betonová dlažba Bocanovice, Zdící prvky Bocanovice, Dlažby II jakosti Bocanovice, Dlažba II jakosti Bocanovice, Plošné dlažby Bocanovice, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha-Nebušice Rokycany Olomouc Praha 4 Ústí nad Orlicí Praha 13 Praha-Štěrboholy Praha 21 Praha 22 Ostrava-město Bruntál Vyškov Praha-Královice Písek Praha-Suchdol Příbram Blansko Praha-Libuš Praha-Kunratice Nový Jičín Vsetín Plzeň-sever Zlín Třebíč Kladno Žďár nad Sázavou Liberec Chomutov Opava Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha 15 Havlíčkův Brod Tábor Praha 3 Praha-Petrovice Praha 16 Mladá Boleslav Praha 10 Praha-Koloděje Karviná Náchod Praha-Troja Louny Mělník Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Trutnov Praha-Újezd Praha-Lipence Kroměříž Sokolov Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Praha-Vinoř Praha-východ Praha-západ Praha 19 Praha 7 Praha-Zbraslav Prostějov Praha 20 Praha 18 Znojmo Nymburk Přerov Uherské Hradiště Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha 1 Praha 12 Jeseník Pelhřimov Pardubice Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Semily Praha-Přední Kopanina Brno-město Praha 17 Svitavy Hodonín Praha 14 Klatovy Šumperk Praha-Šeberov Prachatice Jihlava Beroun Cheb Hlavní město Praha Kutná Hora Tachov Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bocanovice

Levná dlažba Bocanovice

Dlažba Bocanovice

Zámkové dlažby Bocanovice

Zámkové betonové dlažby Bocanovice

Zámková dlažba Bocanovice

Betonové dlažby Bocanovice

Betonová dlažba Bocanovice

Zdící prvky Bocanovice

Dlažby II jakosti Bocanovice

Dlažba II jakosti Bocanovice

Plošné dlažby Bocanovice