„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bocanovice

Nové produkty Bocanovice

Dlažby a obrubníky Bocanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bocanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bocanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bocanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bocanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bocanovice, Levná dlažba Bocanovice, Dlažba Bocanovice, Zámkové dlažby Bocanovice, Zámkové dlažba Bocanovice, Betonové dlažby Bocanovice, Betonová dlažba Bocanovice, Zdící prvky Bocanovice, Dlažby II jakosti Bocanovice, Dlažba II jakosti Bocanovice, Plošné dlažby Bocanovice, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Zlín Praha-Koloděje Praha-východ Chomutov Uherské Hradiště Praha 20 Semily Praha-Slivenec Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Příbram Praha-Zličín Praha 5 Kolín Praha 22 Jihlava Praha 3 Praha 15 Praha-Štěrboholy Cheb Praha 11 Mělník Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Domažlice Rakovník Nymburk Frýdek-Místek Praha-Újezd Praha-Lipence Karviná Blansko Louny Hodonín Praha 13 Kladno Praha 7 Praha 4 Praha-Dolní Chabry Děčín Litoměřice Praha-Suchdol Praha-Vinoř Přerov Praha 8 Praha-Dubeč Praha 17 Praha 1 Tábor Žďár nad Sázavou Vsetín Znojmo Karlovy Vary Rokycany Benešov Olomouc Praha-Královice Praha-Šeberov Praha 19 Chrudim Sokolov Praha 2 Ostrava-město Plzeň-město Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Český Krumlov Pardubice Náchod Praha-Lochkov Praha-Troja Jičín Praha-Čakovice Vyškov Praha-Libuš Most Praha 14 Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Písek Prostějov České Budějovice Praha-Benice Praha 10 Břeclav Kroměříž Nový Jičín Praha-Satalice Plzeň-sever Praha-Nedvězí Svitavy Beroun Praha 6 Praha-Přední Kopanina Praha 9 Brno-venkov Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bocanovice

Levná dlažba Bocanovice

Dlažba Bocanovice

Zámkové dlažby Bocanovice

Zámkové betonové dlažby Bocanovice

Zámková dlažba Bocanovice

Betonové dlažby Bocanovice

Betonová dlažba Bocanovice

Zdící prvky Bocanovice

Dlažby II jakosti Bocanovice

Dlažba II jakosti Bocanovice

Plošné dlažby Bocanovice