„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blíževedly

Nové produkty Blíževedly

Dlažby a obrubníky Blíževedly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blíževedly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blíževedly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blíževedly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blíževedly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blíževedly, Levná dlažba Blíževedly, Dlažba Blíževedly, Zámkové dlažby Blíževedly, Zámkové dlažba Blíževedly, Betonové dlažby Blíževedly, Betonová dlažba Blíževedly, Zdící prvky Blíževedly, Dlažby II jakosti Blíževedly, Dlažba II jakosti Blíževedly, Plošné dlažby Blíževedly, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Praha 4 Jindřichův Hradec Plzeň-město Liberec Praha-Zbraslav Prostějov Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Přerov Praha-Kunratice Ostrava-město Praha-Libuš České Budějovice Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Tábor Rokycany Svitavy Praha-Újezd Praha-Běchovice Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Rakovník Uherské Hradiště Písek Znojmo Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha 7 Praha-východ Domažlice Praha 6 Brno-venkov Mělník Klatovy Vyškov Praha 14 Jeseník Bruntál Chomutov Cheb Praha-Lipence Praha 9 Praha 15 Česká Lípa Praha-Troja Praha-Šeberov Frýdek-Místek Jičín Olomouc Semily Hlavní město Praha Břeclav Praha 17 Praha-Zličín Pardubice Chrudim Praha 8 Příbram Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Hodonín Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Kladno Praha 1 Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha 21 Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Kutná Hora Praha-Klánovice Zlín Most Třebíč Prachatice Pelhřimov Beroun Praha 20 Teplice Náchod Praha 16 Praha 10 Praha 13 Praha 5 Praha 22 Ústí nad Labem Benešov Strakonice Praha-Suchdol Trutnov Praha-Královice Praha-Nebušice Praha-Slivenec Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blíževedly

Levná dlažba Blíževedly

Dlažba Blíževedly

Zámkové dlažby Blíževedly

Zámkové betonové dlažby Blíževedly

Zámková dlažba Blíževedly

Betonové dlažby Blíževedly

Betonová dlažba Blíževedly

Zdící prvky Blíževedly

Dlažby II jakosti Blíževedly

Dlažba II jakosti Blíževedly

Plošné dlažby Blíževedly