„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blíževedly

Nové produkty Blíževedly

Dlažby a obrubníky Blíževedly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blíževedly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blíževedly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blíževedly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blíževedly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blíževedly, Levná dlažba Blíževedly, Dlažba Blíževedly, Zámkové dlažby Blíževedly, Zámkové dlažba Blíževedly, Betonové dlažby Blíževedly, Betonová dlažba Blíževedly, Zdící prvky Blíževedly, Dlažby II jakosti Blíževedly, Dlažba II jakosti Blíževedly, Plošné dlažby Blíževedly, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Třebíč Praha-Vinoř Nymburk Praha-Přední Kopanina Svitavy Semily Břeclav Vsetín Přerov Praha-Královice Praha 20 Brno-město Praha 13 Mělník Praha-Nebušice Praha-Lipence Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Česká Lípa Náchod Hlavní město Praha Plzeň-sever Praha-Dubeč Hradec Králové Pelhřimov Bruntál Praha-Březiněves Praha-Koloděje Znojmo Karlovy Vary Jindřichův Hradec Kutná Hora Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Olomouc Praha 4 Mladá Boleslav Domažlice Liberec Praha-Štěrboholy Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha 10 Praha-západ Praha-Slivenec Děčín Jablonec nad Nisou Praha 7 Kladno Šumperk Praha 9 Příbram Jičín Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Chrudim Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Brno-venkov Tábor Praha 15 Uherské Hradiště Prachatice Praha 8 Praha-Běchovice Trutnov Strakonice Praha 5 České Budějovice Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Praha-Křeslice Ústí nad Labem Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha-Libuš Plzeň-město Praha 18 Opava Písek Pardubice Praha-Kunratice Beroun Karviná Praha 16 Vyškov Praha-Nedvězí Zlín Teplice Praha-východ Klatovy Rokycany Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blíževedly

Levná dlažba Blíževedly

Dlažba Blíževedly

Zámkové dlažby Blíževedly

Zámkové betonové dlažby Blíževedly

Zámková dlažba Blíževedly

Betonové dlažby Blíževedly

Betonová dlažba Blíževedly

Zdící prvky Blíževedly

Dlažby II jakosti Blíževedly

Dlažba II jakosti Blíževedly

Plošné dlažby Blíževedly