„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blíževedly

Nové produkty Blíževedly

Dlažby a obrubníky Blíževedly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blíževedly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blíževedly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blíževedly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blíževedly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blíževedly, Levná dlažba Blíževedly, Dlažba Blíževedly, Zámkové dlažby Blíževedly, Zámkové dlažba Blíževedly, Betonové dlažby Blíževedly, Betonová dlažba Blíževedly, Zdící prvky Blíževedly, Dlažby II jakosti Blíževedly, Dlažba II jakosti Blíževedly, Plošné dlažby Blíževedly, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Mělník Rakovník Chomutov Praha 6 Nymburk Brno-venkov Praha-Újezd Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Břeclav Vyškov Most Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha 16 Plzeň-sever Plzeň-jih Česká Lípa Rokycany Praha-Královice Klatovy Praha 21 Zlín Strakonice Liberec Sokolov Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Libuš Český Krumlov Hradec Králové Praha-Březiněves Jičín Třebíč Praha 3 Jindřichův Hradec Přerov Praha 18 Děčín Praha-Troja Praha 22 Teplice Praha-západ Praha-Běchovice Hodonín Praha-Křeslice Kroměříž Praha-Dubeč Praha-Koloděje Pelhřimov Praha 12 Jablonec nad Nisou Svitavy Praha 2 Praha-Vinoř Mladá Boleslav Blansko Praha-Satalice Praha 9 Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha-Kunratice Semily Praha-Dolní Počernice Praha 20 Pardubice Opava Praha-Klánovice Kutná Hora Praha 4 Benešov Praha 15 Praha 1 Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Nový Jičín Hlavní město Praha Trutnov Bruntál Šumperk Karviná Praha 13 Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Praha 8 Olomouc Praha-Slivenec Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Praha-Lipence Prostějov Tachov Praha 5 Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Praha-Šeberov Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blíževedly

Levná dlažba Blíževedly

Dlažba Blíževedly

Zámkové dlažby Blíževedly

Zámkové betonové dlažby Blíževedly

Zámková dlažba Blíževedly

Betonové dlažby Blíževedly

Betonová dlažba Blíževedly

Zdící prvky Blíževedly

Dlažby II jakosti Blíževedly

Dlažba II jakosti Blíževedly

Plošné dlažby Blíževedly