„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blíževedly

Nové produkty Blíževedly

Dlažby a obrubníky Blíževedly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blíževedly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blíževedly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blíževedly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blíževedly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blíževedly, Levná dlažba Blíževedly, Dlažba Blíževedly, Zámkové dlažby Blíževedly, Zámkové dlažba Blíževedly, Betonové dlažby Blíževedly, Betonová dlažba Blíževedly, Zdící prvky Blíževedly, Dlažby II jakosti Blíževedly, Dlažba II jakosti Blíževedly, Plošné dlažby Blíževedly, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Praha 3 Písek Sokolov Děčín Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha 4 Plzeň-sever Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Dubeč Plzeň-město Olomouc Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Mělník Plzeň-jih Jihlava Praha-Koloděje Znojmo Louny Praha-Újezd Pelhřimov Opava Praha-Čakovice Jeseník Praha 13 Praha-Ďáblice Praha 5 Nový Jičín Klatovy Pardubice Praha 1 Tachov Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Domažlice Praha-Šeberov Šumperk Praha-Řeporyje Nymburk Strakonice Praha 9 Kladno Chrudim Prostějov Vyškov Praha 22 Rokycany Praha 2 Praha-Benice Litoměřice Praha-Lysolaje Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Vsetín Praha 14 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Praha-Libuš Praha 10 Hlavní město Praha Blansko Praha-Velká Chuchle Praha 16 Praha 12 Zlín Praha-Zbraslav Tábor Praha 15 Jičín Praha 8 Praha-Kunratice Hradec Králové Brno-venkov Praha-Lipence Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Praha-Zličín Chomutov Kroměříž Náchod Třebíč Karviná Rakovník Teplice Praha-západ Česká Lípa Uherské Hradiště Most Benešov Břeclav Frýdek-Místek Svitavy Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blíževedly

Levná dlažba Blíževedly

Dlažba Blíževedly

Zámkové dlažby Blíževedly

Zámkové betonové dlažby Blíževedly

Zámková dlažba Blíževedly

Betonové dlažby Blíževedly

Betonová dlažba Blíževedly

Zdící prvky Blíževedly

Dlažby II jakosti Blíževedly

Dlažba II jakosti Blíževedly

Plošné dlažby Blíževedly