„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blíževedly

Nové produkty Blíževedly

Dlažby a obrubníky Blíževedly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blíževedly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blíževedly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blíževedly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blíževedly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blíževedly, Levná dlažba Blíževedly, Dlažba Blíževedly, Zámkové dlažby Blíževedly, Zámkové dlažba Blíževedly, Betonové dlažby Blíževedly, Betonová dlažba Blíževedly, Zdící prvky Blíževedly, Dlažby II jakosti Blíževedly, Dlažba II jakosti Blíževedly, Plošné dlažby Blíževedly, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha-Troja Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Praha 2 Praha 21 Ústí nad Labem Jičín Praha-Kolovraty Praha 10 Praha 6 Sokolov Havlíčkův Brod Praha 18 Praha-východ Praha-Lysolaje Louny Nový Jičín Most Tachov Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Teplice Praha-západ Uherské Hradiště Praha-Zličín Jihlava Zlín Rokycany Vsetín Plzeň-město Prachatice Vyškov Praha-Újezd Příbram Tábor Praha-Klánovice Praha-Lipence Karviná Praha 4 Hlavní město Praha Mělník Beroun Písek Praha-Suchdol Ostrava-město Semily Bruntál Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Praha-Satalice Česká Lípa Šumperk Praha-Lochkov Praha-Nebušice Brno-venkov Benešov Praha 12 Praha 16 České Budějovice Praha 13 Praha-Benice Praha 15 Praha 19 Liberec Náchod Praha-Vinoř Praha 3 Kroměříž Jindřichův Hradec Třebíč Praha 11 Kladno Prostějov Pardubice Praha 1 Praha-Řeporyje Praha-Libuš Praha-Čakovice Klatovy Praha-Nedvězí Rakovník Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Pelhřimov Český Krumlov Brno-město Praha-Běchovice Praha 9 Praha 22 Hodonín Žďár nad Sázavou Blansko Praha-Koloděje Litoměřice Praha 5 Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blíževedly

Levná dlažba Blíževedly

Dlažba Blíževedly

Zámkové dlažby Blíževedly

Zámkové betonové dlažby Blíževedly

Zámková dlažba Blíževedly

Betonové dlažby Blíževedly

Betonová dlažba Blíževedly

Zdící prvky Blíževedly

Dlažby II jakosti Blíževedly

Dlažba II jakosti Blíževedly

Plošné dlažby Blíževedly