„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blíževedly

Nové produkty Blíževedly

Dlažby a obrubníky Blíževedly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blíževedly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blíževedly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blíževedly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blíževedly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blíževedly, Levná dlažba Blíževedly, Dlažba Blíževedly, Zámkové dlažby Blíževedly, Zámkové dlažba Blíževedly, Betonové dlažby Blíževedly, Betonová dlažba Blíževedly, Zdící prvky Blíževedly, Dlažby II jakosti Blíževedly, Dlažba II jakosti Blíževedly, Plošné dlažby Blíževedly, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha-západ Pardubice Prostějov Pelhřimov Kroměříž Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Vyškov Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Vsetín Klatovy Benešov Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Šumperk Teplice Praha 3 Praha 8 Opava Praha-Petrovice Trutnov Praha 16 Praha-Benice Chomutov Příbram Praha-Libuš Plzeň-jih Praha-Satalice Most Praha-Velká Chuchle Praha 10 Praha 2 Praha-Újezd České Budějovice Plzeň-město Liberec Karviná Praha-Lochkov Praha 17 Nový Jičín Mělník Beroun Kolín Praha-Troja Praha-Dubeč Brno-venkov Praha-Klánovice Praha-Šeberov Písek Nymburk Praha 5 Praha 21 Praha 13 Praha 14 Hlavní město Praha Praha-Březiněves Jičín Praha-Křeslice Rakovník Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Strakonice Praha-Kunratice Praha-Běchovice Sokolov Rokycany Jeseník Praha-Lipence Karlovy Vary Cheb Zlín Svitavy Olomouc Chrudim Plzeň-sever Louny Praha 22 Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Prachatice Praha 7 Náchod Domažlice Praha 11 Třebíč Praha-Lysolaje Praha-východ Praha-Řeporyje Přerov Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blíževedly

Levná dlažba Blíževedly

Dlažba Blíževedly

Zámkové dlažby Blíževedly

Zámkové betonové dlažby Blíževedly

Zámková dlažba Blíževedly

Betonové dlažby Blíževedly

Betonová dlažba Blíževedly

Zdící prvky Blíževedly

Dlažby II jakosti Blíževedly

Dlažba II jakosti Blíževedly

Plošné dlažby Blíževedly