„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blíževedly

Nové produkty Blíževedly

Dlažby a obrubníky Blíževedly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blíževedly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blíževedly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blíževedly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blíževedly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blíževedly, Levná dlažba Blíževedly, Dlažba Blíževedly, Zámkové dlažby Blíževedly, Zámkové dlažba Blíževedly, Betonové dlažby Blíževedly, Betonová dlažba Blíževedly, Zdící prvky Blíževedly, Dlažby II jakosti Blíževedly, Dlažba II jakosti Blíževedly, Plošné dlažby Blíževedly, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Praha-Újezd Benešov Liberec Praha 13 Kolín Svitavy Praha 5 Strakonice Praha-Ďáblice Česká Lípa Praha 3 Třebíč Praha 14 Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Přerov Písek Praha 8 Hradec Králové Praha 22 Praha-Královice Zlín Praha-západ Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Praha 7 Praha-Lipence Plzeň-sever Tachov Karviná Hodonín Praha-Štěrboholy Vyškov Ústí nad Labem Karlovy Vary Litoměřice Klatovy Tábor Jeseník Praha-Nedvězí Domažlice Praha 9 Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Praha-Zličín Břeclav Ostrava-město Praha 21 Most Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Příbram Prostějov Praha-Šeberov Kroměříž Plzeň-jih Vsetín Praha 18 Semily Beroun Hlavní město Praha Znojmo Praha 11 Brno-město Praha 16 Praha-Klánovice Bruntál Pardubice Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Teplice Ústí nad Orlicí Praha 15 Praha-Dubeč Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Nymburk Nový Jičín Praha-Petrovice Praha 2 Jičín Praha-Nebušice Praha 6 Trutnov Jihlava Sokolov Praha-Vinoř Praha 12 Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Praha-Lochkov Šumperk Praha-Slivenec Opava Praha 19 Děčín Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blíževedly

Levná dlažba Blíževedly

Dlažba Blíževedly

Zámkové dlažby Blíževedly

Zámkové betonové dlažby Blíževedly

Zámková dlažba Blíževedly

Betonové dlažby Blíževedly

Betonová dlažba Blíževedly

Zdící prvky Blíževedly

Dlažby II jakosti Blíževedly

Dlažba II jakosti Blíževedly

Plošné dlažby Blíževedly