„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blíževedly

Nové produkty Blíževedly

Dlažby a obrubníky Blíževedly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blíževedly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blíževedly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blíževedly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blíževedly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blíževedly, Levná dlažba Blíževedly, Dlažba Blíževedly, Zámkové dlažby Blíževedly, Zámkové dlažba Blíževedly, Betonové dlažby Blíževedly, Betonová dlažba Blíževedly, Zdící prvky Blíževedly, Dlažby II jakosti Blíževedly, Dlažba II jakosti Blíževedly, Plošné dlažby Blíževedly, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Beroun Náchod Ostrava-město Bruntál Praha-východ Plzeň-sever Mladá Boleslav Hradec Králové Teplice Praha 3 Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Tábor Praha 7 Zlín Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Brno-město Praha-Dubeč Praha 6 Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Praha 5 Strakonice Písek Praha 2 Rakovník Mělník Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Semily Praha-Klánovice Chrudim Praha 4 Karviná Jablonec nad Nisou Domažlice Praha-Lochkov Nymburk Kladno Břeclav Praha-západ Praha 14 Praha-Benice Praha 22 Praha-Slivenec Praha 1 Přerov Sokolov Olomouc Praha 9 Český Krumlov Praha-Křeslice Praha-Šeberov Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Vsetín Praha 19 Praha-Lysolaje Most Louny Pelhřimov Praha 12 Jičín Plzeň-jih Opava Cheb Praha-Březiněves Praha-Královice Svitavy Praha 13 Praha-Troja Kutná Hora Benešov Liberec Vyškov Praha-Štěrboholy Blansko Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Příbram Žďár nad Sázavou Rokycany České Budějovice Hlavní město Praha Praha-Lipence Praha-Čakovice Jihlava Praha-Libuš Praha 17 Praha 20 Praha 18 Šumperk Praha-Běchovice Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blíževedly

Levná dlažba Blíževedly

Dlažba Blíževedly

Zámkové dlažby Blíževedly

Zámkové betonové dlažby Blíževedly

Zámková dlažba Blíževedly

Betonové dlažby Blíževedly

Betonová dlažba Blíževedly

Zdící prvky Blíževedly

Dlažby II jakosti Blíževedly

Dlažba II jakosti Blíževedly

Plošné dlažby Blíževedly