„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blíževedly

Nové produkty Blíževedly

Dlažby a obrubníky Blíževedly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blíževedly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blíževedly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blíževedly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blíževedly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blíževedly, Levná dlažba Blíževedly, Dlažba Blíževedly, Zámkové dlažby Blíževedly, Zámkové dlažba Blíževedly, Betonové dlažby Blíževedly, Betonová dlažba Blíževedly, Zdící prvky Blíževedly, Dlažby II jakosti Blíževedly, Dlažba II jakosti Blíževedly, Plošné dlažby Blíževedly, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Pardubice Praha 9 Praha-Dubeč Zlín Praha 19 Klatovy Chomutov Praha 15 Opava Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Sokolov Hodonín Kutná Hora Praha 22 Jindřichův Hradec Jičín Praha-Březiněves České Budějovice Příbram Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Praha-Benice Praha-Satalice Prachatice Hlavní město Praha Pelhřimov Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Praha 20 Brno-venkov Teplice Praha-Vinoř Praha-Běchovice Praha-východ Praha 2 Praha-Újezd Praha-Čakovice Český Krumlov Kroměříž Bruntál Frýdek-Místek Jeseník Liberec Praha-Královice Beroun Praha-Zličín Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Chrudim Trutnov Znojmo Praha 6 Praha-Lipence Praha 16 Písek Praha 21 Mělník Praha-Lochkov Plzeň-jih Nymburk Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Blansko Tábor Kolín Šumperk Litoměřice Praha-západ Karviná Praha-Suchdol Praha-Křeslice Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Praha 12 Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Praha 7 Ústí nad Labem Praha 17 Praha 3 Svitavy Domažlice Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Jihlava Náchod Ostrava-město Prostějov Praha 5 Vyškov Semily Plzeň-město Praha 4 Olomouc Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blíževedly

Levná dlažba Blíževedly

Dlažba Blíževedly

Zámkové dlažby Blíževedly

Zámkové betonové dlažby Blíževedly

Zámková dlažba Blíževedly

Betonové dlažby Blíževedly

Betonová dlažba Blíževedly

Zdící prvky Blíževedly

Dlažby II jakosti Blíževedly

Dlažba II jakosti Blíževedly

Plošné dlažby Blíževedly