„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blíževedly

Nové produkty Blíževedly

Dlažby a obrubníky Blíževedly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blíževedly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blíževedly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blíževedly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blíževedly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blíževedly, Levná dlažba Blíževedly, Dlažba Blíževedly, Zámkové dlažby Blíževedly, Zámkové dlažba Blíževedly, Betonové dlažby Blíževedly, Betonová dlažba Blíževedly, Zdící prvky Blíževedly, Dlažby II jakosti Blíževedly, Dlažba II jakosti Blíževedly, Plošné dlažby Blíževedly, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Klatovy Liberec Prostějov Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Jeseník Praha-Šeberov Frýdek-Místek Praha-Nebušice Praha 10 Praha 17 Praha-Zličín Ostrava-město Rokycany Kroměříž Jihlava Praha-Běchovice Praha 9 Hradec Králové Praha-Ďáblice Přerov Praha-Březiněves Benešov Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Hodonín Svitavy Kladno Praha 11 Znojmo Chomutov Žďár nad Sázavou Cheb Karviná Litoměřice Praha-Libuš Praha-Satalice Praha-Benice Bruntál Beroun Praha-Zbraslav Náchod Trutnov Nový Jičín Rakovník Praha 14 Olomouc Praha-Kunratice Jičín Tachov Písek Praha 1 Vyškov Plzeň-město Příbram Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha 3 Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha 19 Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Kolín České Budějovice Praha-Slivenec Praha-Suchdol Praha 22 Praha-Vinoř Ústí nad Labem Praha-Křeslice Praha 7 Děčín Praha-Újezd Praha 18 Praha 8 Semily Praha-Klánovice Praha 4 Praha 2 Sokolov Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Třebíč Praha 5 Česká Lípa Praha 20 Pardubice Praha-Řeporyje Praha 6 Brno-venkov Domažlice Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blíževedly

Levná dlažba Blíževedly

Dlažba Blíževedly

Zámkové dlažby Blíževedly

Zámkové betonové dlažby Blíževedly

Zámková dlažba Blíževedly

Betonové dlažby Blíževedly

Betonová dlažba Blíževedly

Zdící prvky Blíževedly

Dlažby II jakosti Blíževedly

Dlažba II jakosti Blíževedly

Plošné dlažby Blíževedly