„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažovice

Nové produkty Blažovice

Dlažby a obrubníky Blažovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažovice, Levná dlažba Blažovice, Dlažba Blažovice, Zámkové dlažby Blažovice, Zámkové dlažba Blažovice, Betonové dlažby Blažovice, Betonová dlažba Blažovice, Zdící prvky Blažovice, Dlažby II jakosti Blažovice, Dlažba II jakosti Blažovice, Plošné dlažby Blažovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Praha 12 Praha 2 Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha-Troja Praha 13 Hlavní město Praha Praha 20 Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Praha 9 Praha-východ Svitavy Přerov Zlín Most Praha 17 Mladá Boleslav Břeclav Brno-venkov Praha 14 Praha 21 Cheb Hradec Králové Praha 3 Louny Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Praha 16 Česká Lípa Klatovy Praha 6 Třebíč Bruntál Pardubice Trutnov Praha 5 Praha-Vinoř České Budějovice Domažlice Praha-Zbraslav Znojmo Praha-Královice Praha-Satalice Praha-Kolovraty Náchod Praha-Slivenec Praha-západ Praha 10 Plzeň-město Karlovy Vary Rokycany Teplice Děčín Praha-Šeberov Praha-Petrovice Nový Jičín Tábor Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Chomutov Šumperk Praha-Velká Chuchle Liberec Praha 1 Prostějov Sokolov Praha 7 Prachatice Český Krumlov Příbram Havlíčkův Brod Rakovník Plzeň-sever Opava Rychnov nad Kněžnou Kladno Hodonín Vsetín Strakonice Jablonec nad Nisou Vyškov Nymburk Praha-Přední Kopanina Praha 11 Plzeň-jih Praha 19 Pelhřimov Chrudim Jihlava Blansko Karviná Praha-Újezd Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažovice

Levná dlažba Blažovice

Dlažba Blažovice

Zámkové dlažby Blažovice

Zámkové betonové dlažby Blažovice

Zámková dlažba Blažovice

Betonové dlažby Blažovice

Betonová dlažba Blažovice

Zdící prvky Blažovice

Dlažby II jakosti Blažovice

Dlažba II jakosti Blažovice

Plošné dlažby Blažovice