„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažovice

Nové produkty Blažovice

Dlažby a obrubníky Blažovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažovice, Levná dlažba Blažovice, Dlažba Blažovice, Zámkové dlažby Blažovice, Zámkové dlažba Blažovice, Betonové dlažby Blažovice, Betonová dlažba Blažovice, Zdící prvky Blažovice, Dlažby II jakosti Blažovice, Dlažba II jakosti Blažovice, Plošné dlažby Blažovice, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Znojmo Praha 5 Svitavy Praha 14 Praha-Troja Chomutov Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Benešov Pardubice Pelhřimov Praha 8 Prachatice Kutná Hora Písek Náchod Bruntál Liberec Brno-město Praha-Klánovice Praha-východ Beroun Praha 11 Praha 22 Praha-Šeberov Praha 10 Nymburk České Budějovice Praha-Křeslice Praha 12 Praha-Lipence Praha 19 Strakonice Praha 6 Vyškov Chrudim Praha-Řeporyje Praha-západ Praha-Štěrboholy Trutnov Semily Praha-Újezd Louny Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Jeseník Mělník Praha 9 Nový Jičín Ústí nad Labem Praha 7 Brno-venkov Břeclav Sokolov Děčín Jindřichův Hradec Karviná Třebíč Olomouc Praha-Zbraslav Zlín Praha 16 Cheb Rokycany Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha-Petrovice Tachov Praha-Velká Chuchle Litoměřice Jihlava Praha-Běchovice Praha 2 Praha-Libuš Praha-Lysolaje Domažlice Praha 17 Praha-Vinoř Praha 18 Plzeň-sever Praha-Benice Praha-Čakovice Frýdek-Místek Praha-Dubeč Rakovník Praha-Ďáblice Šumperk Praha-Satalice Kroměříž Praha-Lochkov Kladno Teplice Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažovice

Levná dlažba Blažovice

Dlažba Blažovice

Zámkové dlažby Blažovice

Zámkové betonové dlažby Blažovice

Zámková dlažba Blažovice

Betonové dlažby Blažovice

Betonová dlažba Blažovice

Zdící prvky Blažovice

Dlažby II jakosti Blažovice

Dlažba II jakosti Blažovice

Plošné dlažby Blažovice