„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažovice

Nové produkty Blažovice

Dlažby a obrubníky Blažovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažovice, Levná dlažba Blažovice, Dlažba Blažovice, Zámkové dlažby Blažovice, Zámkové dlažba Blažovice, Betonové dlažby Blažovice, Betonová dlažba Blažovice, Zdící prvky Blažovice, Dlažby II jakosti Blažovice, Dlažba II jakosti Blažovice, Plošné dlažby Blažovice, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Strakonice Bruntál Sokolov Česká Lípa Praha-Královice Most Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Praha 12 Přerov Praha-Křeslice Prostějov Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Praha-Lipence Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha 17 Benešov Praha 3 Praha-Satalice Znojmo Litoměřice Jeseník Trutnov Hradec Králové Teplice Plzeň-jih Mělník Praha-Koloděje Praha 9 Rokycany Semily Kutná Hora Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha 7 Louny Tachov Mladá Boleslav Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Chrudim Písek Praha-Kolovraty Děčín Praha-Kunratice Chomutov Praha 5 Praha 2 Olomouc Praha 21 Hodonín Praha-Slivenec Plzeň-sever Praha-Nebušice Praha 8 Brno-venkov Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-Čakovice Frýdek-Místek Klatovy Praha-Vinoř Břeclav Kroměříž Praha 15 Praha-Štěrboholy Praha-západ Praha-Suchdol Nymburk Praha 13 Praha 1 Cheb Beroun Praha-východ Nový Jičín Praha 11 Praha-Zbraslav Jičín Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha-Šeberov Praha 14 Praha-Libuš Ostrava-město Domažlice Svitavy Praha 22 Praha 10 Praha-Benice Praha-Lochkov Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažovice

Levná dlažba Blažovice

Dlažba Blažovice

Zámkové dlažby Blažovice

Zámkové betonové dlažby Blažovice

Zámková dlažba Blažovice

Betonové dlažby Blažovice

Betonová dlažba Blažovice

Zdící prvky Blažovice

Dlažby II jakosti Blažovice

Dlažba II jakosti Blažovice

Plošné dlažby Blažovice