„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažovice

Nové produkty Blažovice

Dlažby a obrubníky Blažovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažovice, Levná dlažba Blažovice, Dlažba Blažovice, Zámkové dlažby Blažovice, Zámkové dlažba Blažovice, Betonové dlažby Blažovice, Betonová dlažba Blažovice, Zdící prvky Blažovice, Dlažby II jakosti Blažovice, Dlažba II jakosti Blažovice, Plošné dlažby Blažovice, Plošná dlažba


Další města:

Louny Rakovník Praha-Kunratice Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Praha 14 Praha 22 Brno-venkov Praha-Kolovraty Praha 3 Litoměřice Šumperk Praha-Křeslice Plzeň-sever Nymburk Olomouc Praha-Březiněves Jeseník Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha 19 Praha 5 Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Bruntál Benešov Praha-Nebušice Praha 11 Praha-Dubeč Česká Lípa Rokycany Mělník Znojmo Praha-Troja Praha-východ Praha 4 Strakonice Ústí nad Orlicí Tachov Svitavy České Budějovice Teplice Jičín Opava Vsetín Karviná Praha-Zbraslav Praha-západ Náchod Praha 15 Jablonec nad Nisou Písek Praha-Dolní Chabry Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha-Suchdol Ostrava-město Praha 8 Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha 7 Žďár nad Sázavou Kladno Praha-Petrovice Praha 20 Cheb Praha-Štěrboholy Praha 17 Praha 12 Plzeň-město Kolín Český Krumlov Domažlice Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha-Lipence Praha 2 Klatovy Sokolov Frýdek-Místek Chomutov Ústí nad Labem Prostějov Pardubice Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Třebíč Jihlava Praha 21 Praha 1 Plzeň-jih Hlavní město Praha Praha-Lochkov Praha-Libuš Kroměříž Příbram Praha 18 Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažovice

Levná dlažba Blažovice

Dlažba Blažovice

Zámkové dlažby Blažovice

Zámkové betonové dlažby Blažovice

Zámková dlažba Blažovice

Betonové dlažby Blažovice

Betonová dlažba Blažovice

Zdící prvky Blažovice

Dlažby II jakosti Blažovice

Dlažba II jakosti Blažovice

Plošné dlažby Blažovice