„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažovice

Nové produkty Blažovice

Dlažby a obrubníky Blažovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažovice, Levná dlažba Blažovice, Dlažba Blažovice, Zámkové dlažby Blažovice, Zámkové dlažba Blažovice, Betonové dlažby Blažovice, Betonová dlažba Blažovice, Zdící prvky Blažovice, Dlažby II jakosti Blažovice, Dlažba II jakosti Blažovice, Plošné dlažby Blažovice, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha 5 Karviná Praha-Přední Kopanina Cheb Praha 20 Louny Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Ostrava-město Praha 9 Praha 15 Praha-Královice Jindřichův Hradec Chomutov Brno-město Tachov Praha-Zličín Praha 13 Pelhřimov Plzeň-město Praha-Nebušice Beroun Kutná Hora Pardubice Česká Lípa Praha 21 Praha-Satalice Praha-Lochkov Praha-západ Praha 6 Český Krumlov Praha-východ Praha-Újezd Uherské Hradiště Rokycany Mělník Praha-Ďáblice Svitavy Nymburk Písek Náchod Tábor Děčín Praha-Petrovice Semily Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Praha 1 Mladá Boleslav Břeclav Kolín Znojmo Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Trutnov Praha 17 Prostějov Praha-Křeslice Plzeň-jih Třebíč Praha-Dolní Chabry Liberec Praha-Řeporyje Prachatice České Budějovice Praha-Slivenec Jeseník Praha-Velká Chuchle Strakonice Příbram Praha 8 Olomouc Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Domažlice Plzeň-sever Jičín Bruntál Rakovník Praha-Klánovice Brno-venkov Benešov Praha 4 Praha 22 Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Praha 19 Přerov Opava Jihlava Praha-Nedvězí Praha 3 Karlovy Vary Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažovice

Levná dlažba Blažovice

Dlažba Blažovice

Zámkové dlažby Blažovice

Zámkové betonové dlažby Blažovice

Zámková dlažba Blažovice

Betonové dlažby Blažovice

Betonová dlažba Blažovice

Zdící prvky Blažovice

Dlažby II jakosti Blažovice

Dlažba II jakosti Blažovice

Plošné dlažby Blažovice