„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažovice

Nové produkty Blažovice

Dlažby a obrubníky Blažovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažovice, Levná dlažba Blažovice, Dlažba Blažovice, Zámkové dlažby Blažovice, Zámkové dlažba Blažovice, Betonové dlažby Blažovice, Betonová dlažba Blažovice, Zdící prvky Blažovice, Dlažby II jakosti Blažovice, Dlažba II jakosti Blažovice, Plošné dlažby Blažovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Chomutov Praha 15 Praha 5 Praha-Libuš Karviná Praha 9 Louny Praha 10 Praha 2 Trutnov Praha 18 Jablonec nad Nisou Sokolov Praha 14 Praha-Vinoř Prostějov Praha-Koloděje Nymburk Rakovník Blansko Praha-východ Hlavní město Praha Praha 13 Benešov Brno-venkov Praha-Petrovice Cheb Praha-Nedvězí Kroměříž Brno-město Litoměřice Příbram Praha-západ Jihlava Praha 1 Hradec Králové Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Most Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Tábor Uherské Hradiště Pardubice Břeclav Praha-Dolní Počernice Strakonice Svitavy Opava Šumperk České Budějovice Domažlice Praha-Suchdol Praha 20 Kladno Znojmo Vsetín Chrudim Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Praha 7 Česká Lípa Semily Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Chabry Praha 22 Třebíč Praha-Zbraslav Praha 8 Vyškov Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Praha 21 Praha 6 Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha-Satalice Bruntál Praha 4 Praha 11 Frýdek-Místek Praha 3 Praha-Lysolaje Praha 12 Praha-Nebušice Praha-Čakovice Beroun Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Jeseník Kolín Klatovy Praha 19 Zlín Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažovice

Levná dlažba Blažovice

Dlažba Blažovice

Zámkové dlažby Blažovice

Zámkové betonové dlažby Blažovice

Zámková dlažba Blažovice

Betonové dlažby Blažovice

Betonová dlažba Blažovice

Zdící prvky Blažovice

Dlažby II jakosti Blažovice

Dlažba II jakosti Blažovice

Plošné dlažby Blažovice