„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažovice

Nové produkty Blažovice

Dlažby a obrubníky Blažovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažovice, Levná dlažba Blažovice, Dlažba Blažovice, Zámkové dlažby Blažovice, Zámkové dlažba Blažovice, Betonové dlažby Blažovice, Betonová dlažba Blažovice, Zdící prvky Blažovice, Dlažby II jakosti Blažovice, Dlažba II jakosti Blažovice, Plošné dlažby Blažovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha 18 Praha 2 Sokolov Děčín Opava Rokycany Karlovy Vary Praha 13 Třebíč Rakovník Praha-Zličín Hodonín Praha-Královice Praha-Libuš Praha-Vinoř Znojmo České Budějovice Semily Praha 11 Litoměřice Praha-Suchdol Praha-západ Olomouc Zlín Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Praha 21 Břeclav Svitavy Praha-Satalice Chomutov Praha-Běchovice Hlavní město Praha Kolín Náchod Praha-Zbraslav Praha 12 Praha 22 Šumperk Kroměříž Karviná Klatovy Praha-Benice Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Praha 17 Jindřichův Hradec Tachov Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Prachatice Praha 14 Pelhřimov Praha-Křeslice Jeseník Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Praha-Lochkov Strakonice Domažlice Praha 10 Prostějov Cheb Louny Praha-Troja Praha 5 Chrudim Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Plzeň-sever Teplice Tábor Uherské Hradiště Ústí nad Labem Plzeň-jih Brno-venkov Vyškov Praha-Koloděje Praha-Dubeč Nymburk Kutná Hora Příbram Praha 20 Vsetín Ostrava-město Praha 16 Praha 9 Frýdek-Místek Praha-východ Praha 6 Trutnov Praha 8 Blansko Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažovice

Levná dlažba Blažovice

Dlažba Blažovice

Zámkové dlažby Blažovice

Zámkové betonové dlažby Blažovice

Zámková dlažba Blažovice

Betonové dlažby Blažovice

Betonová dlažba Blažovice

Zdící prvky Blažovice

Dlažby II jakosti Blažovice

Dlažba II jakosti Blažovice

Plošné dlažby Blažovice