„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažovice

Nové produkty Blažovice

Dlažby a obrubníky Blažovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažovice, Levná dlažba Blažovice, Dlažba Blažovice, Zámkové dlažby Blažovice, Zámkové dlažba Blažovice, Betonové dlažby Blažovice, Betonová dlažba Blažovice, Zdící prvky Blažovice, Dlažby II jakosti Blažovice, Dlažba II jakosti Blažovice, Plošné dlažby Blažovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha-Zličín Opava Praha 1 Praha 22 Praha-Kunratice Nový Jičín Havlíčkův Brod Vsetín Praha-Suchdol Třebíč Praha-Čakovice Kladno Praha 10 Praha-východ Praha-Královice Sokolov Praha-Újezd Hradec Králové Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Jeseník Plzeň-sever Prachatice Karviná Praha 16 Semily Mělník Ostrava-město Praha-Křeslice Brno-venkov Praha-Zbraslav Praha 6 Praha 3 Písek Kolín Cheb Přerov Praha 5 Praha-západ Chrudim Liberec Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Teplice Praha-Libuš Praha 11 Jičín Plzeň-jih Frýdek-Místek Břeclav Rokycany Praha-Nebušice Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Kroměříž Děčín Beroun Zlín Praha 19 Svitavy Praha-Lochkov Strakonice Praha 7 Rakovník Praha 18 Praha 15 Blansko Chomutov Praha-Slivenec Praha 13 Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Pelhřimov Prostějov Šumperk Pardubice České Budějovice Praha-Troja Jihlava Klatovy Karlovy Vary Litoměřice Praha-Březiněves Praha-Satalice Ústí nad Labem Tábor Mladá Boleslav Brno-město Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Praha 12 Trutnov Český Krumlov Ústí nad Orlicí Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažovice

Levná dlažba Blažovice

Dlažba Blažovice

Zámkové dlažby Blažovice

Zámkové betonové dlažby Blažovice

Zámková dlažba Blažovice

Betonové dlažby Blažovice

Betonová dlažba Blažovice

Zdící prvky Blažovice

Dlažby II jakosti Blažovice

Dlažba II jakosti Blažovice

Plošné dlažby Blažovice