„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažovice

Nové produkty Blažovice

Dlažby a obrubníky Blažovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažovice, Levná dlažba Blažovice, Dlažba Blažovice, Zámkové dlažby Blažovice, Zámkové dlažba Blažovice, Betonové dlažby Blažovice, Betonová dlažba Blažovice, Zdící prvky Blažovice, Dlažby II jakosti Blažovice, Dlažba II jakosti Blažovice, Plošné dlažby Blažovice, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Pardubice Strakonice Jičín Svitavy Praha 15 Karviná Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha 21 Cheb Brno-město Frýdek-Místek Kutná Hora Praha-Nebušice Kladno Vyškov Trutnov Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 České Budějovice Praha-Dubeč Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Praha 1 Tábor Praha 20 Uherské Hradiště Praha 11 Sokolov Praha-Troja Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Prostějov Ústí nad Labem Hlavní město Praha Prachatice Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Praha 13 Chrudim Blansko Příbram Hodonín Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha 9 Rakovník Praha 14 Bruntál Nymburk Praha-Dolní Chabry Třebíč Praha-Lipence Praha-Čakovice Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha-Satalice Náchod Praha 4 Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Louny Praha-východ Mělník Beroun Praha 3 Český Krumlov Praha-Libuš Praha-Lysolaje Teplice Šumperk Praha-Lochkov Tachov Praha-Benice Klatovy Kolín Chomutov Plzeň-sever Vsetín Kroměříž Pelhřimov Praha-Březiněves Praha 2 Písek Olomouc Semily Praha-západ Brno-venkov Praha-Křeslice Hradec Králové Opava Praha-Suchdol Praha 18 Znojmo Břeclav Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažovice

Levná dlažba Blažovice

Dlažba Blažovice

Zámkové dlažby Blažovice

Zámkové betonové dlažby Blažovice

Zámková dlažba Blažovice

Betonové dlažby Blažovice

Betonová dlažba Blažovice

Zdící prvky Blažovice

Dlažby II jakosti Blažovice

Dlažba II jakosti Blažovice

Plošné dlažby Blažovice