„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažovice

Nové produkty Blažovice

Dlažby a obrubníky Blažovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažovice, Levná dlažba Blažovice, Dlažba Blažovice, Zámkové dlažby Blažovice, Zámkové dlažba Blažovice, Betonové dlažby Blažovice, Betonová dlažba Blažovice, Zdící prvky Blažovice, Dlažby II jakosti Blažovice, Dlažba II jakosti Blažovice, Plošné dlažby Blažovice, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Louny Praha-Běchovice Náchod Praha 3 Praha-Lochkov Břeclav Český Krumlov Sokolov Praha-Satalice Frýdek-Místek Šumperk Praha-Dubeč Praha 13 Praha-Kolovraty Klatovy Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Praha 4 Jablonec nad Nisou Teplice Havlíčkův Brod České Budějovice Rokycany Praha 19 Olomouc Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha 16 Plzeň-jih Praha-Lipence Domažlice Zlín Vyškov Praha-západ Mělník Opava Ostrava-město Třebíč Praha 12 Blansko Příbram Praha 6 Pelhřimov Přerov Praha-Libuš Plzeň-město Praha-Benice Hradec Králové Česká Lípa Uherské Hradiště Kolín Karlovy Vary Praha 7 Praha 20 Jičín Praha-Klánovice Most Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Praha 11 Praha 17 Kroměříž Praha-Nebušice Kladno Praha 1 Praha 15 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha-Suchdol Praha 9 Cheb Prachatice Semily Praha-Štěrboholy Beroun Jindřichův Hradec Svitavy Vsetín Praha 21 Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Hodonín Nymburk Litoměřice Tachov Prostějov Praha-Koloděje Praha-Královice Brno-město Praha 18 Chomutov Praha-Troja Karviná Praha-Dolní Počernice Písek Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažovice

Levná dlažba Blažovice

Dlažba Blažovice

Zámkové dlažby Blažovice

Zámkové betonové dlažby Blažovice

Zámková dlažba Blažovice

Betonové dlažby Blažovice

Betonová dlažba Blažovice

Zdící prvky Blažovice

Dlažby II jakosti Blažovice

Dlažba II jakosti Blažovice

Plošné dlažby Blažovice