„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažovice

Nové produkty Blažovice

Dlažby a obrubníky Blažovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažovice, Levná dlažba Blažovice, Dlažba Blažovice, Zámkové dlažby Blažovice, Zámkové dlažba Blažovice, Betonové dlažby Blažovice, Betonová dlažba Blažovice, Zdící prvky Blažovice, Dlažby II jakosti Blažovice, Dlažba II jakosti Blažovice, Plošné dlažby Blažovice, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Brno-venkov Praha 8 Tábor Praha 12 Pardubice Praha-Koloděje Praha-Křeslice Brno-město Plzeň-sever Praha-Řeporyje Jihlava Liberec Náchod Praha 6 Praha 11 Domažlice Kroměříž Kladno Praha 9 Frýdek-Místek Praha 20 Karlovy Vary Česká Lípa Plzeň-jih Praha-Klánovice Teplice Praha-Újezd Strakonice Nymburk Praha 21 Semily Praha 15 Trutnov Praha-Libuš Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Svitavy Louny Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Praha 19 Praha-Lipence Ostrava-město Jablonec nad Nisou Vsetín Opava Praha-Zbraslav Písek Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Sokolov Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Chomutov Břeclav Kolín České Budějovice Beroun Praha-Suchdol Praha 16 Přerov Praha 3 Příbram Šumperk Jeseník Mělník Praha-Královice Praha-Kolovraty Prostějov Znojmo Praha-Šeberov Olomouc Pelhřimov Praha-Nebušice Klatovy Tachov Praha 17 Český Krumlov Hodonín Zlín Praha 14 Děčín Praha-Běchovice Praha 18 Karviná Praha 7 Praha 1 Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Most Prachatice Praha-západ Hradec Králové Praha-Dubeč Praha-východ Praha-Čakovice Praha-Benice Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažovice

Levná dlažba Blažovice

Dlažba Blažovice

Zámkové dlažby Blažovice

Zámkové betonové dlažby Blažovice

Zámková dlažba Blažovice

Betonové dlažby Blažovice

Betonová dlažba Blažovice

Zdící prvky Blažovice

Dlažby II jakosti Blažovice

Dlažba II jakosti Blažovice

Plošné dlažby Blažovice