„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažovice

Nové produkty Blažovice

Dlažby a obrubníky Blažovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažovice, Levná dlažba Blažovice, Dlažba Blažovice, Zámkové dlažby Blažovice, Zámkové dlažba Blažovice, Betonové dlažby Blažovice, Betonová dlažba Blažovice, Zdící prvky Blažovice, Dlažby II jakosti Blažovice, Dlažba II jakosti Blažovice, Plošné dlažby Blažovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha 16 Hradec Králové Semily Strakonice Přerov Kutná Hora Kroměříž Tábor Beroun Hodonín Praha-Řeporyje Rokycany Praha-Vinoř Praha 15 Praha 8 Plzeň-město Ostrava-město Praha-východ Praha-Čakovice Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Praha 1 Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha 11 Prostějov Praha-Klánovice Praha-Křeslice Cheb Praha-Kunratice Praha-Lochkov Nový Jičín Bruntál Praha-Koloděje Teplice Litoměřice Jihlava Opava Praha 5 Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Praha-Petrovice Benešov Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Praha 12 Plzeň-sever Praha 13 Blansko Brno-město Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Sokolov Olomouc České Budějovice Louny Vsetín Klatovy Písek Praha-Libuš Praha 10 Jičín Praha 2 Most Karlovy Vary Třebíč Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Náchod Praha 4 Znojmo Chrudim Praha 22 Praha-Březiněves Brno-venkov Břeclav Praha 9 Praha-Slivenec Pardubice Praha-Dubeč Praha-Královice Praha 17 Praha-Suchdol Jeseník Praha 20 Kladno Praha-západ Vyškov Liberec Příbram Praha-Kolovraty Praha-Troja Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažovice

Levná dlažba Blažovice

Dlažba Blažovice

Zámkové dlažby Blažovice

Zámkové betonové dlažby Blažovice

Zámková dlažba Blažovice

Betonové dlažby Blažovice

Betonová dlažba Blažovice

Zdící prvky Blažovice

Dlažby II jakosti Blažovice

Dlažba II jakosti Blažovice

Plošné dlažby Blažovice