„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bludov

Nové produkty Bludov

Dlažby a obrubníky Bludov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bludov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bludov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bludov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bludov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bludov, Levná dlažba Bludov, Dlažba Bludov, Zámkové dlažby Bludov, Zámkové dlažba Bludov, Betonové dlažby Bludov, Betonová dlažba Bludov, Zdící prvky Bludov, Dlažby II jakosti Bludov, Dlažba II jakosti Bludov, Plošné dlažby Bludov, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Kladno Tachov Český Krumlov Praha 17 Chomutov Hodonín Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Pardubice Trutnov Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Olomouc Praha 12 Jablonec nad Nisou Přerov Třebíč Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Praha 13 Vyškov Plzeň-jih Hlavní město Praha Praha 16 Znojmo Most Praha 4 Náchod Nový Jičín České Budějovice Praha-Koloděje Praha-Šeberov Praha 20 Praha-Ďáblice Příbram Domažlice Praha 2 Šumperk Plzeň-sever Praha-Křeslice Kutná Hora Pelhřimov Praha-Královice Praha-Nedvězí Praha 15 Mladá Boleslav Praha-Troja Praha-Suchdol Uherské Hradiště Blansko Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Rokycany Břeclav Praha-Zbraslav Klatovy Svitavy Praha 22 Hradec Králové Česká Lípa Praha-Čakovice Liberec Kroměříž Praha-Vinoř Ústí nad Labem Praha 3 Praha 9 Brno-venkov Strakonice Praha 11 Praha 18 Praha-Slivenec Plzeň-město Praha-západ Benešov Rakovník Praha 14 Praha-Klánovice Louny Praha-Libuš Děčín Opava Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha 1 Praha-Benice Praha 21 Chrudim Praha 5 Praha-Kunratice Jihlava Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bludov

Levná dlažba Bludov

Dlažba Bludov

Zámkové dlažby Bludov

Zámkové betonové dlažby Bludov

Zámková dlažba Bludov

Betonové dlažby Bludov

Betonová dlažba Bludov

Zdící prvky Bludov

Dlažby II jakosti Bludov

Dlažba II jakosti Bludov

Plošné dlažby Bludov