„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bludov

Nové produkty Bludov

Dlažby a obrubníky Bludov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bludov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bludov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bludov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bludov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bludov, Levná dlažba Bludov, Dlažba Bludov, Zámkové dlažby Bludov, Zámkové dlažba Bludov, Betonové dlažby Bludov, Betonová dlažba Bludov, Zdící prvky Bludov, Dlažby II jakosti Bludov, Dlažba II jakosti Bludov, Plošné dlažby Bludov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha 2 Praha-Dubeč Třebíč Praha 9 Praha 14 Bruntál Litoměřice Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Praha 1 Děčín Uherské Hradiště Teplice Trutnov Praha 8 Havlíčkův Brod Praha 11 Vyškov Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha-východ Praha-Královice Plzeň-město Praha-Ďáblice Jičín Praha 5 Jeseník Rokycany Nymburk Praha-Šeberov Ostrava-město Brno-město Praha 6 Praha 19 Benešov Hodonín Rychnov nad Kněžnou Sokolov Tábor Praha 10 Praha 20 Česká Lípa Zlín Strakonice Břeclav Svitavy Žďár nad Sázavou Znojmo Blansko Praha 13 Praha-Libuš Praha-Křeslice Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Olomouc Kladno Praha-Satalice Kolín Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha 17 Český Krumlov Chrudim Mělník Prachatice Praha-Štěrboholy Praha 21 Liberec Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Most Opava Praha 7 Praha-Benice Plzeň-sever Písek Praha-Nedvězí Karviná Praha-Lysolaje Praha 4 Šumperk Kroměříž Klatovy Prostějov Brno-venkov Jihlava Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Pardubice Praha-Březiněves Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bludov

Levná dlažba Bludov

Dlažba Bludov

Zámkové dlažby Bludov

Zámkové betonové dlažby Bludov

Zámková dlažba Bludov

Betonové dlažby Bludov

Betonová dlažba Bludov

Zdící prvky Bludov

Dlažby II jakosti Bludov

Dlažba II jakosti Bludov

Plošné dlažby Bludov