„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bludov

Nové produkty Bludov

Dlažby a obrubníky Bludov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bludov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bludov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bludov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bludov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bludov, Levná dlažba Bludov, Dlažba Bludov, Zámkové dlažby Bludov, Zámkové dlažba Bludov, Betonové dlažby Bludov, Betonová dlažba Bludov, Zdící prvky Bludov, Dlažby II jakosti Bludov, Dlažba II jakosti Bludov, Plošné dlažby Bludov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Mělník Plzeň-město Chrudim Praha 2 Karlovy Vary Praha-Královice Havlíčkův Brod České Budějovice Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Klatovy Kolín Hodonín Jihlava Prachatice Kroměříž Chomutov Rokycany Nový Jičín Jablonec nad Nisou Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Liberec Louny Beroun Praha 13 Břeclav Kutná Hora Praha 17 Děčín Česká Lípa Praha 11 Zlín Prostějov Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Praha 5 Praha-Ďáblice Praha 15 Praha-Dubeč Znojmo Třebíč Praha-Přední Kopanina Náchod Praha 3 Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha 19 Praha-Lochkov Svitavy Hlavní město Praha Praha 7 Praha-Nebušice Karviná Semily Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Jičín Praha-Lipence Praha-Kolovraty Praha 6 Most Blansko Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Jeseník Písek Vyškov Olomouc Praha-Slivenec Praha 8 Praha-Kunratice Praha-východ Praha-Troja Praha 14 Žďár nad Sázavou Praha 9 Domažlice Praha 18 Praha-Újezd Ostrava-město Praha-Libuš Strakonice Kladno Trutnov Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Brno-venkov Praha 4 Jindřichův Hradec Přerov Praha 22 Praha 21 Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bludov

Levná dlažba Bludov

Dlažba Bludov

Zámkové dlažby Bludov

Zámkové betonové dlažby Bludov

Zámková dlažba Bludov

Betonové dlažby Bludov

Betonová dlažba Bludov

Zdící prvky Bludov

Dlažby II jakosti Bludov

Dlažba II jakosti Bludov

Plošné dlažby Bludov