„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bludov

Nové produkty Bludov

Dlažby a obrubníky Bludov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bludov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bludov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bludov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bludov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bludov, Levná dlažba Bludov, Dlažba Bludov, Zámkové dlažby Bludov, Zámkové dlažba Bludov, Betonové dlažby Bludov, Betonová dlažba Bludov, Zdící prvky Bludov, Dlažby II jakosti Bludov, Dlažba II jakosti Bludov, Plošné dlažby Bludov, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha-Kolovraty Liberec Praha 15 Praha-Satalice Praha 8 Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Olomouc Praha-Dolní Chabry Brno-město Písek Praha-Klánovice Klatovy Praha 16 Rakovník Teplice Praha 18 Plzeň-jih Bruntál Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Cheb Most Praha 13 Praha 21 Praha-Zbraslav Praha-západ Mělník Děčín Prachatice Praha-Dubeč Jičín Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Vyškov Praha 14 Náchod Benešov Jihlava Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha 19 Kladno Praha 2 Praha-Čakovice Litoměřice Břeclav Praha 22 Blansko Karlovy Vary Praha 4 Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Praha 11 Praha-Vinoř Praha-Březiněves Šumperk Frýdek-Místek Praha-Lochkov Pardubice Český Krumlov Praha 17 Kolín Praha-Řeporyje Rokycany Opava Praha 6 Třebíč Praha-Nebušice Tábor Ústí nad Labem Praha 3 Přerov Praha 5 Svitavy Praha-Újezd Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Praha-Lipence Chomutov Praha-Troja Vsetín Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Jeseník Sokolov Znojmo Domažlice Hlavní město Praha Praha-Zličín Plzeň-sever Jindřichův Hradec Brno-venkov Praha-východ Mladá Boleslav Strakonice Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bludov

Levná dlažba Bludov

Dlažba Bludov

Zámkové dlažby Bludov

Zámkové betonové dlažby Bludov

Zámková dlažba Bludov

Betonové dlažby Bludov

Betonová dlažba Bludov

Zdící prvky Bludov

Dlažby II jakosti Bludov

Dlažba II jakosti Bludov

Plošné dlažby Bludov