„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bludov

Nové produkty Bludov

Dlažby a obrubníky Bludov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bludov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bludov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bludov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bludov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bludov, Levná dlažba Bludov, Dlažba Bludov, Zámkové dlažby Bludov, Zámkové dlažba Bludov, Betonové dlažby Bludov, Betonová dlažba Bludov, Zdící prvky Bludov, Dlažby II jakosti Bludov, Dlažba II jakosti Bludov, Plošné dlažby Bludov, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha-Zbraslav Praha-Libuš Jičín Praha 13 Hodonín Ústí nad Labem Litoměřice Praha 22 Mělník Praha-Lochkov Rakovník Praha-Kunratice Pelhřimov Rokycany Praha-Dubeč Karviná Teplice Blansko Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Pardubice Praha 8 Praha 6 Praha-Petrovice Znojmo Břeclav Náchod Prostějov Praha 3 Praha 9 Praha 12 Nymburk Opava Uherské Hradiště Praha-západ Nový Jičín Vsetín Praha-Koloděje Praha 19 Kroměříž Praha-Klánovice Plzeň-město Praha 21 Kolín Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Praha 15 Český Krumlov Tábor Praha 16 Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Jihlava Klatovy Cheb Šumperk Kladno Třebíč Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Bruntál Praha-Šeberov Praha 2 České Budějovice Praha-Dolní Chabry Praha 14 Praha-východ Praha-Újezd Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Praha 20 Praha 1 Praha-Satalice Praha-Suchdol Jeseník Jindřichův Hradec Semily Praha-Velká Chuchle Zlín Brno-město Písek Praha-Štěrboholy Olomouc Sokolov Strakonice Praha-Troja Hradec Králové Liberec Domažlice Trutnov Most Žďár nad Sázavou Přerov Děčín Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bludov

Levná dlažba Bludov

Dlažba Bludov

Zámkové dlažby Bludov

Zámkové betonové dlažby Bludov

Zámková dlažba Bludov

Betonové dlažby Bludov

Betonová dlažba Bludov

Zdící prvky Bludov

Dlažby II jakosti Bludov

Dlažba II jakosti Bludov

Plošné dlažby Bludov