„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bludov

Nové produkty Bludov

Dlažby a obrubníky Bludov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bludov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bludov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bludov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bludov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bludov, Levná dlažba Bludov, Dlažba Bludov, Zámkové dlažby Bludov, Zámkové dlažba Bludov, Betonové dlažby Bludov, Betonová dlažba Bludov, Zdící prvky Bludov, Dlažby II jakosti Bludov, Dlažba II jakosti Bludov, Plošné dlažby Bludov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Ústí nad Labem Liberec Znojmo Cheb Vyškov Praha-Lipence Praha-Petrovice Děčín Praha 20 Praha-Újezd Praha-Kunratice Kladno Tachov Semily Praha 17 Jičín Třebíč Praha-Lochkov Mladá Boleslav Praha 8 Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha-Benice Český Krumlov Praha 9 Olomouc Karviná Zlín Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Vsetín Praha-Zbraslav Praha-Troja Mělník Kolín Praha-Březiněves Plzeň-jih Sokolov Rychnov nad Kněžnou Most Praha-Dolní Chabry Praha-východ Rakovník Louny Ostrava-město Plzeň-město Praha-Slivenec Trutnov Praha 4 Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha-Suchdol Nový Jičín Praha 2 Blansko Hlavní město Praha Svitavy Havlíčkův Brod Pardubice Praha 3 Příbram Nymburk Beroun Klatovy Praha-Běchovice Tábor Praha-Křeslice Praha 5 Plzeň-sever Náchod Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Přerov Brno-venkov Chrudim Česká Lípa Praha-Libuš Kroměříž Šumperk Praha 22 Kutná Hora Břeclav Praha-Nebušice Praha 16 Opava Praha 6 Praha-západ Praha-Kolovraty Praha 19 Praha 11 Praha 13 Jihlava Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bludov

Levná dlažba Bludov

Dlažba Bludov

Zámkové dlažby Bludov

Zámkové betonové dlažby Bludov

Zámková dlažba Bludov

Betonové dlažby Bludov

Betonová dlažba Bludov

Zdící prvky Bludov

Dlažby II jakosti Bludov

Dlažba II jakosti Bludov

Plošné dlažby Bludov