„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bludov

Nové produkty Bludov

Dlažby a obrubníky Bludov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bludov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bludov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bludov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bludov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bludov, Levná dlažba Bludov, Dlažba Bludov, Zámkové dlažby Bludov, Zámkové dlažba Bludov, Betonové dlažby Bludov, Betonová dlažba Bludov, Zdící prvky Bludov, Dlažby II jakosti Bludov, Dlažba II jakosti Bludov, Plošné dlažby Bludov, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha 8 Praha 11 Praha-Nedvězí Teplice Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Praha-Troja Sokolov Pardubice Praha 22 Prostějov Benešov Klatovy Tábor Hodonín Český Krumlov Praha-Čakovice Rokycany Žďár nad Sázavou Semily Blansko Svitavy Beroun Praha-Kolovraty Praha 20 Praha 1 Praha-Dubeč Jihlava Hradec Králové Chrudim Děčín Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Příbram Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Liberec Ostrava-město Praha-Kunratice Praha-Petrovice Praha-Koloděje Mělník Ústí nad Labem Domažlice Trutnov Praha-východ Opava Praha-Přední Kopanina Znojmo Chomutov Praha-Březiněves Praha 7 Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Olomouc Břeclav Praha-Vinoř Plzeň-sever Cheb Praha 4 Praha 10 Praha-Zličín Praha 21 Karlovy Vary Praha 17 Uherské Hradiště Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Kolín Praha-Suchdol Jičín Plzeň-jih Česká Lípa Louny Praha 12 Praha-Benice Třebíč Ústí nad Orlicí Praha 5 Přerov Šumperk Praha 6 Most Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Karviná Jeseník Kladno Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Praha 14 Prachatice Nový Jičín Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bludov

Levná dlažba Bludov

Dlažba Bludov

Zámkové dlažby Bludov

Zámkové betonové dlažby Bludov

Zámková dlažba Bludov

Betonové dlažby Bludov

Betonová dlažba Bludov

Zdící prvky Bludov

Dlažby II jakosti Bludov

Dlažba II jakosti Bludov

Plošné dlažby Bludov