„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bludov

Nové produkty Bludov

Dlažby a obrubníky Bludov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bludov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bludov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bludov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bludov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bludov, Levná dlažba Bludov, Dlažba Bludov, Zámkové dlažby Bludov, Zámkové dlažba Bludov, Betonové dlažby Bludov, Betonová dlažba Bludov, Zdící prvky Bludov, Dlažby II jakosti Bludov, Dlažba II jakosti Bludov, Plošné dlažby Bludov, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Litoměřice Praha-Zličín Brno-venkov Ústí nad Labem Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Praha-Čakovice Vsetín Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Tachov Jindřichův Hradec Náchod Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Jihlava Praha-Zbraslav Zlín Praha-Kunratice Karviná Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Praha-Lysolaje Praha 2 Praha 21 Praha 18 Praha-západ Praha-východ Praha 22 Česká Lípa Žďár nad Sázavou Chrudim Písek Praha-Lochkov Praha-Nebušice Příbram Praha-Vinoř Cheb Praha 7 Praha-Kolovraty Prostějov Praha 12 Tábor Praha 5 Mladá Boleslav Praha-Suchdol Děčín Rakovník Praha 19 Praha-Řeporyje Znojmo Prachatice Šumperk Praha-Satalice Liberec Praha-Koloděje Kroměříž Praha-Libuš Trutnov Chomutov Most Přerov Praha-Březiněves Praha 3 Praha-Troja Klatovy Praha 8 Vyškov Jeseník Nový Jičín Ostrava-město Mělník Praha 16 Praha 11 Praha 17 Třebíč Teplice Břeclav Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Praha 1 Praha 6 Jičín Praha-Štěrboholy Hodonín Havlíčkův Brod Český Krumlov Plzeň-sever Frýdek-Místek Beroun Praha-Lipence Praha-Nedvězí Praha 13 Praha-Újezd Kolín Kladno Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bludov

Levná dlažba Bludov

Dlažba Bludov

Zámkové dlažby Bludov

Zámkové betonové dlažby Bludov

Zámková dlažba Bludov

Betonové dlažby Bludov

Betonová dlažba Bludov

Zdící prvky Bludov

Dlažby II jakosti Bludov

Dlažba II jakosti Bludov

Plošné dlažby Bludov