„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnička

Nové produkty Blatnička

Dlažby a obrubníky Blatnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnička, Levná dlažba Blatnička, Dlažba Blatnička, Zámkové dlažby Blatnička, Zámkové dlažba Blatnička, Betonové dlažby Blatnička, Betonová dlažba Blatnička, Zdící prvky Blatnička, Dlažby II jakosti Blatnička, Dlažba II jakosti Blatnička, Plošné dlažby Blatnička, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Příbram Kutná Hora Kroměříž Praha-Troja České Budějovice Uherské Hradiště Praha 15 Praha-Křeslice Praha 4 Praha-Čakovice Česká Lípa Opava Brno-venkov Praha 20 Praha-Lysolaje Benešov Vsetín Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Blansko Ústí nad Orlicí Domažlice Hlavní město Praha Praha-Řeporyje Karviná Praha 16 Beroun Jeseník Kolín Praha-Běchovice Sokolov Strakonice Prachatice Praha-Benice Praha 9 Praha-Nedvězí Praha 2 Nový Jičín Žďár nad Sázavou Praha 13 Pelhřimov Brno-město Zlín Jihlava Praha-Královice Teplice Vyškov Praha-Kunratice Praha 22 Karlovy Vary Praha 14 Praha 19 Třebíč Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Rakovník Praha-Klánovice Trutnov Praha-Dolní Chabry Praha 5 Cheb Plzeň-jih Bruntál Písek Praha-Suchdol Tábor Chrudim Liberec Náchod Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Nymburk Šumperk Znojmo Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha-Zličín Ostrava-město Plzeň-sever Praha 7 Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha-Koloděje Svitavy Praha 3 Praha-Přední Kopanina Rokycany Praha 12 Praha 11 Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha-Petrovice Děčín Praha 17 Praha-východ Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnička

Levná dlažba Blatnička

Dlažba Blatnička

Zámkové dlažby Blatnička

Zámkové betonové dlažby Blatnička

Zámková dlažba Blatnička

Betonové dlažby Blatnička

Betonová dlažba Blatnička

Zdící prvky Blatnička

Dlažby II jakosti Blatnička

Dlažba II jakosti Blatnička

Plošné dlažby Blatnička