„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnička

Nové produkty Blatnička

Dlažby a obrubníky Blatnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnička, Levná dlažba Blatnička, Dlažba Blatnička, Zámkové dlažby Blatnička, Zámkové dlažba Blatnička, Betonové dlažby Blatnička, Betonová dlažba Blatnička, Zdící prvky Blatnička, Dlažby II jakosti Blatnička, Dlažba II jakosti Blatnička, Plošné dlažby Blatnička, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Teplice Karlovy Vary Praha 15 Louny Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Praha 20 Rakovník Vsetín Praha 3 Praha-Kolovraty Praha-Satalice Praha-Královice Sokolov Hradec Králové Praha 7 Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha-Nebušice Praha-Slivenec Semily Praha-Klánovice Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Pardubice Jihlava Kolín Příbram Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Praha-Křeslice Uherské Hradiště Praha 13 Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Prachatice Praha-Benice Praha 11 Praha 1 Praha-Lipence Praha-Suchdol Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Hlavní město Praha Praha 16 Pelhřimov Praha-Březiněves Brno-venkov Šumperk Praha 12 Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha 21 Blansko České Budějovice Praha-Řeporyje Trutnov Vyškov Kladno Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Mělník Ostrava-město Praha 6 Litoměřice Česká Lípa Bruntál Nymburk Praha 17 Jičín Olomouc Klatovy Praha-Vinoř Břeclav Praha 19 Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha 10 Kroměříž Karviná Liberec Praha-Dolní Počernice Praha 18 Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Písek Český Krumlov Praha-západ Tachov Chomutov Jeseník Frýdek-Místek Prostějov Praha-Kunratice Cheb Náchod Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnička

Levná dlažba Blatnička

Dlažba Blatnička

Zámkové dlažby Blatnička

Zámkové betonové dlažby Blatnička

Zámková dlažba Blatnička

Betonové dlažby Blatnička

Betonová dlažba Blatnička

Zdící prvky Blatnička

Dlažby II jakosti Blatnička

Dlažba II jakosti Blatnička

Plošné dlažby Blatnička