„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnička

Nové produkty Blatnička

Dlažby a obrubníky Blatnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnička, Levná dlažba Blatnička, Dlažba Blatnička, Zámkové dlažby Blatnička, Zámkové dlažba Blatnička, Betonové dlažby Blatnička, Betonová dlažba Blatnička, Zdící prvky Blatnička, Dlažby II jakosti Blatnička, Dlažba II jakosti Blatnička, Plošné dlažby Blatnička, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Beroun Praha-Štěrboholy Most Sokolov Česká Lípa Praha-Nedvězí Bruntál Praha-Lochkov Trutnov Praha-Vinoř Praha 10 Brno-město Přerov Jeseník Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Teplice Praha 5 Praha 22 Cheb Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha 19 Tábor Praha 13 Praha-Újezd Plzeň-jih Pardubice Chomutov Litoměřice Praha 20 Praha-Klánovice Praha-Královice Karlovy Vary Praha-Koloděje Praha 14 Příbram Praha-Benice Pelhřimov Praha-západ Zlín Praha-Dubeč Strakonice Tachov Praha-Běchovice Hradec Králové Karviná Frýdek-Místek Olomouc Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha-Březiněves Písek Ústí nad Labem Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Praha 7 Praha 16 Náchod Plzeň-město Praha-Satalice Praha-východ Praha 11 České Budějovice Prostějov Praha-Petrovice Nový Jičín Semily Praha-Zličín Praha 12 Praha 6 Praha-Libuš Praha-Kunratice Kladno Břeclav Praha-Kolovraty Praha 1 Brno-venkov Mladá Boleslav Praha-Troja Liberec Děčín Praha 8 Havlíčkův Brod Chrudim Praha-Suchdol Kutná Hora Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Rokycany Jihlava Rakovník Mělník Praha 4 Praha-Přední Kopanina Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnička

Levná dlažba Blatnička

Dlažba Blatnička

Zámkové dlažby Blatnička

Zámkové betonové dlažby Blatnička

Zámková dlažba Blatnička

Betonové dlažby Blatnička

Betonová dlažba Blatnička

Zdící prvky Blatnička

Dlažby II jakosti Blatnička

Dlažba II jakosti Blatnička

Plošné dlažby Blatnička