„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnička

Nové produkty Blatnička

Dlažby a obrubníky Blatnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnička, Levná dlažba Blatnička, Dlažba Blatnička, Zámkové dlažby Blatnička, Zámkové dlažba Blatnička, Betonové dlažby Blatnička, Betonová dlažba Blatnička, Zdící prvky Blatnička, Dlažby II jakosti Blatnička, Dlažba II jakosti Blatnička, Plošné dlažby Blatnička, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Bruntál Praha 13 Praha 12 Praha-Satalice Praha 14 Liberec Praha 1 Praha-západ Děčín Praha-Čakovice Brno-město Praha-Koloděje Plzeň-jih Olomouc Praha-Benice Praha-Řeporyje Vyškov Tábor Praha-Lochkov Jičín Rakovník Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha 21 Praha 15 Praha-Libuš Kolín Mělník Hradec Králové Beroun Praha 6 Praha-Suchdol Praha-Újezd Praha-Březiněves Vsetín Zlín Praha-Klánovice Kutná Hora Praha 10 Opava Břeclav České Budějovice Žďár nad Sázavou Přerov Jihlava Praha-Nebušice Praha 9 Praha 11 Plzeň-sever Česká Lípa Cheb Karlovy Vary Praha 3 Praha 18 Praha-Běchovice Praha-východ Praha-Křeslice Sokolov Chomutov Praha-Dubeč Semily Praha 5 Mladá Boleslav Trutnov Praha-Zbraslav Ostrava-město Louny Teplice Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha-Troja Pelhřimov Náchod Praha-Kolovraty Karviná Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Most Frýdek-Místek Tachov Litoměřice Brno-venkov Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Příbram Znojmo Blansko Plzeň-město Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Svitavy Prachatice Jeseník Nymburk Praha 20 Prostějov Chrudim Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnička

Levná dlažba Blatnička

Dlažba Blatnička

Zámkové dlažby Blatnička

Zámkové betonové dlažby Blatnička

Zámková dlažba Blatnička

Betonové dlažby Blatnička

Betonová dlažba Blatnička

Zdící prvky Blatnička

Dlažby II jakosti Blatnička

Dlažba II jakosti Blatnička

Plošné dlažby Blatnička