„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnička

Nové produkty Blatnička

Dlažby a obrubníky Blatnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnička, Levná dlažba Blatnička, Dlažba Blatnička, Zámkové dlažby Blatnička, Zámkové dlažba Blatnička, Betonové dlažby Blatnička, Betonová dlažba Blatnička, Zdící prvky Blatnička, Dlažby II jakosti Blatnička, Dlažba II jakosti Blatnička, Plošné dlažby Blatnička, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha 7 Praha 18 Pelhřimov Karviná Praha-Suchdol Praha-Libuš Louny Opava Rychnov nad Kněžnou Jičín Beroun Rakovník Praha-Velká Chuchle Příbram Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Praha 10 Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Klatovy Praha 12 Kladno Praha-Dubeč Děčín Tachov Písek Praha 13 Olomouc Kutná Hora Praha 17 Jeseník Karlovy Vary Havlíčkův Brod Bruntál Hodonín Praha 20 Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Litoměřice Český Krumlov Ústí nad Labem Kroměříž České Budějovice Chrudim Chomutov Vyškov Česká Lípa Praha-Koloděje Pardubice Praha-východ Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Cheb Mělník Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Ostrava-město Praha-Štěrboholy Jihlava Znojmo Strakonice Praha 22 Brno-venkov Praha 14 Břeclav Praha 9 Praha 11 Prachatice Brno-město Přerov Rokycany Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Liberec Praha 19 Žďár nad Sázavou Svitavy Praha-Přední Kopanina Trutnov Náchod Nymburk Benešov Šumperk Mladá Boleslav Praha-Čakovice Praha 4 Praha-Slivenec Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha 1 Semily Praha 8 Sokolov Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnička

Levná dlažba Blatnička

Dlažba Blatnička

Zámkové dlažby Blatnička

Zámkové betonové dlažby Blatnička

Zámková dlažba Blatnička

Betonové dlažby Blatnička

Betonová dlažba Blatnička

Zdící prvky Blatnička

Dlažby II jakosti Blatnička

Dlažba II jakosti Blatnička

Plošné dlažby Blatnička