„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnička

Nové produkty Blatnička

Dlažby a obrubníky Blatnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnička, Levná dlažba Blatnička, Dlažba Blatnička, Zámkové dlažby Blatnička, Zámkové dlažba Blatnička, Betonové dlažby Blatnička, Betonová dlažba Blatnička, Zdící prvky Blatnička, Dlažby II jakosti Blatnička, Dlažba II jakosti Blatnička, Plošné dlažby Blatnička, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Chrudim Praha-Nedvězí České Budějovice Domažlice Praha 10 Tábor Kladno Praha 22 Hodonín Rychnov nad Kněžnou Náchod Praha-Březiněves Jihlava Litoměřice Praha-Libuš Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Trutnov Praha 3 Karlovy Vary Tachov Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Ostrava-město Praha 16 Praha-Újezd Vyškov Liberec Praha 9 Praha-Satalice Praha 20 Semily Hradec Králové Jičín Olomouc Plzeň-sever Příbram Praha-Řeporyje Třebíč Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha 11 Jablonec nad Nisou Cheb Praha 18 Bruntál Praha-Dubeč Praha 17 Praha-východ Vsetín Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Klatovy Praha 6 Rakovník Praha 4 Praha-Dolní Chabry Opava Praha-Petrovice Benešov Kroměříž Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha 14 Praha-Lochkov Zlín Praha-západ Frýdek-Místek Kutná Hora Praha-Zličín Kolín Praha-Běchovice Praha 15 Praha 12 Havlíčkův Brod Český Krumlov Nový Jičín Teplice Chomutov Sokolov Břeclav Karviná Praha 19 Ústí nad Orlicí Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha 13 Blansko Praha-Koloděje Znojmo Prostějov Praha-Troja Svitavy Písek Praha-Královice Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnička

Levná dlažba Blatnička

Dlažba Blatnička

Zámkové dlažby Blatnička

Zámkové betonové dlažby Blatnička

Zámková dlažba Blatnička

Betonové dlažby Blatnička

Betonová dlažba Blatnička

Zdící prvky Blatnička

Dlažby II jakosti Blatnička

Dlažba II jakosti Blatnička

Plošné dlažby Blatnička