„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnička

Nové produkty Blatnička

Dlažby a obrubníky Blatnička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnička, Levná dlažba Blatnička, Dlažba Blatnička, Zámkové dlažby Blatnička, Zámkové dlažba Blatnička, Betonové dlažby Blatnička, Betonová dlažba Blatnička, Zdící prvky Blatnička, Dlažby II jakosti Blatnička, Dlažba II jakosti Blatnička, Plošné dlažby Blatnička, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Cheb Praha-Ďáblice Praha 11 Sokolov Praha 17 Trutnov Hodonín Praha 2 Praha-Zličín Praha-Královice Praha-Újezd Brno-venkov Praha-Lipence Třebíč Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Kolín Plzeň-jih Svitavy Jeseník Praha-Benice Havlíčkův Brod Praha 3 Pelhřimov Zlín Přerov Praha 16 Praha 7 Kutná Hora Praha-Štěrboholy České Budějovice Praha 19 Praha-Kolovraty Praha 9 Chrudim Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Praha-Vinoř Karviná Most Mělník Nový Jičín Praha-Libuš Prostějov Praha 13 Praha 22 Praha 15 Brno-město Praha-západ Rakovník Praha-Březiněves Praha 8 Tábor Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha 20 Praha-Běchovice Olomouc Tachov Praha-Křeslice Praha-Nebušice Teplice Kroměříž Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Praha 18 Děčín Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Chomutov Znojmo Jindřichův Hradec Břeclav Benešov Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Kladno Náchod Praha-Troja Příbram Plzeň-město Praha 6 Rokycany Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Klatovy Liberec Praha-Čakovice Pardubice Beroun Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Vyškov Jičín Plzeň-sever Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnička

Levná dlažba Blatnička

Dlažba Blatnička

Zámkové dlažby Blatnička

Zámkové betonové dlažby Blatnička

Zámková dlažba Blatnička

Betonové dlažby Blatnička

Betonová dlažba Blatnička

Zdící prvky Blatnička

Dlažby II jakosti Blatnička

Dlažba II jakosti Blatnička

Plošné dlažby Blatnička