„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrová

Nové produkty Bobrová

Dlažby a obrubníky Bobrová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrová, Levná dlažba Bobrová, Dlažba Bobrová, Zámkové dlažby Bobrová, Zámkové dlažba Bobrová, Betonové dlažby Bobrová, Betonová dlažba Bobrová, Zdící prvky Bobrová, Dlažby II jakosti Bobrová, Dlažba II jakosti Bobrová, Plošné dlažby Bobrová, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Trutnov Praha 3 Vsetín Praha 19 Praha-Zličín Praha 8 Tábor Praha-Troja Praha-Nedvězí Jeseník Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha 20 Jičín Přerov Praha 4 Praha-západ Plzeň-jih Semily Praha-Koloděje Praha-Kunratice Hradec Králové Praha 13 Kladno Praha-východ Praha-Vinoř Praha-Královice Praha 17 Prachatice Nymburk Teplice Praha 6 Praha-Lysolaje Praha 11 Mělník Šumperk Praha-Přední Kopanina Strakonice Cheb Plzeň-sever Praha 1 Frýdek-Místek Český Krumlov Praha 15 Praha 22 Chomutov Bruntál Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Olomouc Praha-Křeslice Písek Blansko Ústí nad Orlicí České Budějovice Pardubice Brno-venkov Pelhřimov Hodonín Praha 9 Praha-Satalice Most Znojmo Sokolov Benešov Kolín Praha-Petrovice Příbram Praha-Újezd Praha 21 Kutná Hora Tachov Praha 18 Praha-Kolovraty Litoměřice Praha-Benice Nový Jičín Praha 14 Opava Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Liberec Praha 2 Praha-Slivenec Vyškov Domažlice Praha-Čakovice Praha-Šeberov Náchod Svitavy Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Děčín Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrová

Levná dlažba Bobrová

Dlažba Bobrová

Zámkové dlažby Bobrová

Zámkové betonové dlažby Bobrová

Zámková dlažba Bobrová

Betonové dlažby Bobrová

Betonová dlažba Bobrová

Zdící prvky Bobrová

Dlažby II jakosti Bobrová

Dlažba II jakosti Bobrová

Plošné dlažby Bobrová