„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrová

Nové produkty Bobrová

Dlažby a obrubníky Bobrová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrová, Levná dlažba Bobrová, Dlažba Bobrová, Zámkové dlažby Bobrová, Zámkové dlažba Bobrová, Betonové dlažby Bobrová, Betonová dlažba Bobrová, Zdící prvky Bobrová, Dlažby II jakosti Bobrová, Dlažba II jakosti Bobrová, Plošné dlažby Bobrová, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Ostrava-město Praha 16 Praha-Újezd Plzeň-jih Klatovy Cheb Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Plzeň-sever Mělník České Budějovice Ústí nad Labem Uherské Hradiště Liberec Olomouc Pardubice Kroměříž Ústí nad Orlicí Karviná Trutnov Český Krumlov Písek Sokolov Praha 11 Praha 7 Praha-Řeporyje Hradec Králové Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Beroun Praha-Vinoř Praha-Nebušice Bruntál Brno-venkov Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Vsetín Prostějov Chrudim Litoměřice Pelhřimov Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha 22 Praha-Kunratice Hodonín Praha-Kolovraty Benešov Břeclav Tábor Praha-Lysolaje Blansko Praha-Satalice Praha 8 Praha-Slivenec Teplice Praha-Velká Chuchle Tachov Domažlice Kolín Praha 12 Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha 5 Praha 10 Jihlava Louny Praha 6 Praha 20 Praha-Troja Praha-Petrovice Svitavy Příbram Plzeň-město Praha 18 Praha-Přední Kopanina Brno-město Strakonice Praha-Libuš Nymburk Praha 21 Rakovník Praha-Lochkov Most Karlovy Vary Jeseník Praha 14 Znojmo Praha-západ Praha 4 Kladno Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha 19 Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrová

Levná dlažba Bobrová

Dlažba Bobrová

Zámkové dlažby Bobrová

Zámkové betonové dlažby Bobrová

Zámková dlažba Bobrová

Betonové dlažby Bobrová

Betonová dlažba Bobrová

Zdící prvky Bobrová

Dlažby II jakosti Bobrová

Dlažba II jakosti Bobrová

Plošné dlažby Bobrová