„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrová

Nové produkty Bobrová

Dlažby a obrubníky Bobrová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrová, Levná dlažba Bobrová, Dlažba Bobrová, Zámkové dlažby Bobrová, Zámkové dlažba Bobrová, Betonové dlažby Bobrová, Betonová dlažba Bobrová, Zdící prvky Bobrová, Dlažby II jakosti Bobrová, Dlažba II jakosti Bobrová, Plošné dlažby Bobrová, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Kolín Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Prostějov Sokolov Praha-Nedvězí Svitavy Hlavní město Praha Nový Jičín Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha 12 Olomouc Praha-Štěrboholy Zlín Praha-východ Tábor Jablonec nad Nisou Klatovy Cheb Praha-Křeslice Příbram Praha-Čakovice Praha 15 Česká Lípa Hradec Králové Praha 9 Ústí nad Labem Písek Kladno Praha-Běchovice Praha-západ Praha 5 Praha 1 Plzeň-jih Vyškov Český Krumlov Uherské Hradiště Mělník Praha 2 Beroun Rychnov nad Kněžnou Tachov Jihlava Trutnov Praha 6 Blansko Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav České Budějovice Praha-Satalice Litoměřice Praha 11 Frýdek-Místek Praha 13 Znojmo Děčín Chomutov Karviná Louny Vsetín Nymburk Praha 22 Praha 3 Praha-Benice Praha-Lipence Teplice Kutná Hora Praha-Suchdol Náchod Prachatice Přerov Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Třebíč Kroměříž Praha-Koloděje Praha 8 Brno-venkov Praha-Libuš Rakovník Ústí nad Orlicí Hodonín Praha 10 Opava Semily Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Praha 14 Praha 17 Praha-Ďáblice Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrová

Levná dlažba Bobrová

Dlažba Bobrová

Zámkové dlažby Bobrová

Zámkové betonové dlažby Bobrová

Zámková dlažba Bobrová

Betonové dlažby Bobrová

Betonová dlažba Bobrová

Zdící prvky Bobrová

Dlažby II jakosti Bobrová

Dlažba II jakosti Bobrová

Plošné dlažby Bobrová