„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrová

Nové produkty Bobrová

Dlažby a obrubníky Bobrová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrová, Levná dlažba Bobrová, Dlažba Bobrová, Zámkové dlažby Bobrová, Zámkové dlažba Bobrová, Betonové dlažby Bobrová, Betonová dlažba Bobrová, Zdící prvky Bobrová, Dlažby II jakosti Bobrová, Dlažba II jakosti Bobrová, Plošné dlažby Bobrová, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Jindřichův Hradec Praha-Troja Uherské Hradiště Kutná Hora Ústí nad Labem Třebíč Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha 4 Domažlice Ostrava-město Praha 3 Praha-Šeberov Beroun Praha 6 Plzeň-sever Praha-Slivenec Sokolov Opava Praha-Běchovice Nymburk Příbram Praha 2 Praha 17 Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha 9 Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Vyškov Nový Jičín Žďár nad Sázavou Tachov Praha-Benice Liberec Zlín Brno-město Blansko České Budějovice Jeseník Karlovy Vary Praha-západ Praha-Kunratice Louny Frýdek-Místek Praha 16 Pardubice Praha-Klánovice Chomutov Plzeň-město Rakovník Praha-východ Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Klatovy Praha-Vinoř Česká Lípa Praha 21 Cheb Praha 10 Praha 7 Praha 15 Praha 22 Prostějov Mělník Přerov Praha-Suchdol Znojmo Náchod Písek Plzeň-jih Olomouc Kladno Praha-Ďáblice Kroměříž Praha 20 Rokycany Benešov Jihlava Praha-Zbraslav Svitavy Praha 11 Tábor Hodonín Strakonice Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha 14 Most Pelhřimov Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha 19 Praha-Satalice Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrová

Levná dlažba Bobrová

Dlažba Bobrová

Zámkové dlažby Bobrová

Zámkové betonové dlažby Bobrová

Zámková dlažba Bobrová

Betonové dlažby Bobrová

Betonová dlažba Bobrová

Zdící prvky Bobrová

Dlažby II jakosti Bobrová

Dlažba II jakosti Bobrová

Plošné dlažby Bobrová