„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrová

Nové produkty Bobrová

Dlažby a obrubníky Bobrová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrová, Levná dlažba Bobrová, Dlažba Bobrová, Zámkové dlažby Bobrová, Zámkové dlažba Bobrová, Betonové dlažby Bobrová, Betonová dlažba Bobrová, Zdící prvky Bobrová, Dlažby II jakosti Bobrová, Dlažba II jakosti Bobrová, Plošné dlažby Bobrová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Praha 16 Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha 22 Bruntál Šumperk Plzeň-jih Praha 3 Hlavní město Praha Praha-západ Prachatice Mladá Boleslav Praha-Koloděje Praha-Lochkov Praha 19 Hodonín Písek Kladno Uherské Hradiště Pardubice Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Praha 15 Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha 4 Prostějov Nymburk Zlín Praha 18 Praha-Libuš Praha 14 Liberec Svitavy České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Praha 11 Praha 10 Pelhřimov Karlovy Vary Rokycany Klatovy Praha-Dolní Chabry Teplice Vsetín Tachov Praha-Štěrboholy Louny Domažlice Chrudim Opava Jihlava Praha-Královice Praha-Běchovice Benešov Přerov Praha-Zbraslav Břeclav Jičín Praha-Zličín Hradec Králové Praha-Slivenec Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Náchod Brno-venkov Most Kroměříž Havlíčkův Brod Praha 7 Trutnov Praha-Satalice Kolín Cheb Rychnov nad Kněžnou Brno-město Praha 12 Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Karviná Praha-východ Praha 5 Ostrava-město Praha-Šeberov Frýdek-Místek Tábor Beroun Sokolov Praha 17 Jeseník Praha-Petrovice Praha 8 Praha-Velká Chuchle Praha 9 Jindřichův Hradec Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrová

Levná dlažba Bobrová

Dlažba Bobrová

Zámkové dlažby Bobrová

Zámkové betonové dlažby Bobrová

Zámková dlažba Bobrová

Betonové dlažby Bobrová

Betonová dlažba Bobrová

Zdící prvky Bobrová

Dlažby II jakosti Bobrová

Dlažba II jakosti Bobrová

Plošné dlažby Bobrová