„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrová

Nové produkty Bobrová

Dlažby a obrubníky Bobrová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrová, Levná dlažba Bobrová, Dlažba Bobrová, Zámkové dlažby Bobrová, Zámkové dlažba Bobrová, Betonové dlažby Bobrová, Betonová dlažba Bobrová, Zdící prvky Bobrová, Dlažby II jakosti Bobrová, Dlažba II jakosti Bobrová, Plošné dlažby Bobrová, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha-Nebušice Praha-západ Český Krumlov Znojmo Benešov Semily Praha 12 Prostějov Praha-Koloděje Hlavní město Praha Pardubice Jičín Praha-Klánovice Praha-Suchdol Brno-venkov Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha 6 Praha-Lipence Písek Praha 22 Louny Praha 4 Praha 8 Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Sokolov Praha 14 Rakovník Praha 13 Uherské Hradiště Hradec Králové Svitavy Jablonec nad Nisou Karviná Kutná Hora Příbram Vsetín Praha-Lysolaje Rokycany Teplice Hodonín Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha 21 Litoměřice Beroun Domažlice Strakonice Třebíč Plzeň-jih Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha 9 Most Praha-Královice Trutnov Praha 15 Praha-Dubeč Vyškov Praha-Březiněves Kroměříž Přerov Praha 7 Jihlava Jeseník Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Blansko Opava Praha 2 Tábor Klatovy Praha-Křeslice Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Šumperk Praha 20 Praha-Běchovice Praha-Kunratice Praha-Satalice Frýdek-Místek Kolín Olomouc Praha 16 České Budějovice Mělník Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha-východ Břeclav Kladno Praha 5 Mladá Boleslav Praha-Šeberov Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrová

Levná dlažba Bobrová

Dlažba Bobrová

Zámkové dlažby Bobrová

Zámkové betonové dlažby Bobrová

Zámková dlažba Bobrová

Betonové dlažby Bobrová

Betonová dlažba Bobrová

Zdící prvky Bobrová

Dlažby II jakosti Bobrová

Dlažba II jakosti Bobrová

Plošné dlažby Bobrová