„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrová

Nové produkty Bobrová

Dlažby a obrubníky Bobrová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrová, Levná dlažba Bobrová, Dlažba Bobrová, Zámkové dlažby Bobrová, Zámkové dlažba Bobrová, Betonové dlažby Bobrová, Betonová dlažba Bobrová, Zdící prvky Bobrová, Dlažby II jakosti Bobrová, Dlažba II jakosti Bobrová, Plošné dlažby Bobrová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Praha-Satalice Prostějov Praha-Nedvězí Břeclav Děčín Praha 7 Vyškov Přerov Tábor Praha-Šeberov Brno-venkov Praha-východ Prachatice Kroměříž Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Příbram Praha-Čakovice Praha-Křeslice Mladá Boleslav Praha 5 Praha 14 Frýdek-Místek Olomouc Praha-Libuš Praha-Lipence Nymburk Jičín Zlín Semily Praha 17 Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Praha-západ Pelhřimov Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha-Lochkov Písek Praha 11 Kolín Praha 6 Rokycany Praha 22 Praha 21 Třebíč Praha-Královice Praha-Slivenec Hradec Králové Praha-Běchovice Teplice Opava Praha 18 Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Domažlice Náchod Praha 19 Tachov Praha-Vinoř Praha 20 Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Chomutov Cheb Praha-Dolní Chabry Litoměřice Český Krumlov Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Praha 1 Praha-Štěrboholy Znojmo Praha 3 Brno-město Praha 10 Benešov Praha-Březiněves Praha-Újezd Karviná Sokolov Ostrava-město Pardubice Praha-Dolní Počernice Mělník Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha 15 Bruntál Vsetín Praha 13 Blansko Chrudim Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrová

Levná dlažba Bobrová

Dlažba Bobrová

Zámkové dlažby Bobrová

Zámkové betonové dlažby Bobrová

Zámková dlažba Bobrová

Betonové dlažby Bobrová

Betonová dlažba Bobrová

Zdící prvky Bobrová

Dlažby II jakosti Bobrová

Dlažba II jakosti Bobrová

Plošné dlažby Bobrová