„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrová

Nové produkty Bobrová

Dlažby a obrubníky Bobrová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrová, Levná dlažba Bobrová, Dlažba Bobrová, Zámkové dlažby Bobrová, Zámkové dlažba Bobrová, Betonové dlažby Bobrová, Betonová dlažba Bobrová, Zdící prvky Bobrová, Dlažby II jakosti Bobrová, Dlažba II jakosti Bobrová, Plošné dlažby Bobrová, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Havlíčkův Brod Kroměříž Děčín Praha 17 Karlovy Vary Jindřichův Hradec Praha-Zličín Rokycany Kladno Praha-Šeberov Olomouc Praha-Újezd Vyškov Prostějov Praha-Kunratice Semily Most Praha-Suchdol Liberec Brno-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Přerov Praha-Benice Praha 20 Praha 7 Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Příbram Praha 22 Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Tachov Praha 3 Jihlava Brno-venkov Cheb Blansko Žďár nad Sázavou Rakovník Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Hodonín Nymburk Praha 15 Prachatice Sokolov Praha 18 Náchod Praha 5 České Budějovice Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Karviná Chrudim Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha 10 Praha-Petrovice Opava Litoměřice Plzeň-město Mělník Nový Jičín Šumperk Pelhřimov Praha 8 Strakonice Praha 1 Jeseník Praha-Lochkov Kutná Hora Beroun Domažlice Benešov Praha 12 Praha-Březiněves Svitavy Praha-Královice Český Krumlov Mladá Boleslav Znojmo Praha 11 Teplice Plzeň-sever Praha-Slivenec Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha 16 Praha 19 Praha 4 Praha 9 Praha-Dolní Chabry Třebíč Praha-Přední Kopanina Zlín Kolín Ostrava-město Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrová

Levná dlažba Bobrová

Dlažba Bobrová

Zámkové dlažby Bobrová

Zámkové betonové dlažby Bobrová

Zámková dlažba Bobrová

Betonové dlažby Bobrová

Betonová dlažba Bobrová

Zdící prvky Bobrová

Dlažby II jakosti Bobrová

Dlažba II jakosti Bobrová

Plošné dlažby Bobrová