„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrová

Nové produkty Bobrová

Dlažby a obrubníky Bobrová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrová, Levná dlažba Bobrová, Dlažba Bobrová, Zámkové dlažby Bobrová, Zámkové dlažba Bobrová, Betonové dlažby Bobrová, Betonová dlažba Bobrová, Zdící prvky Bobrová, Dlažby II jakosti Bobrová, Dlažba II jakosti Bobrová, Plošné dlažby Bobrová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Praha 22 Brno-venkov Praha-Kolovraty Praha-Nedvězí Hradec Králové Tachov Rokycany Praha 18 Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Kroměříž Jablonec nad Nisou Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha 7 Náchod Praha-Březiněves Prostějov Praha-východ Praha 1 Praha-Zličín Uherské Hradiště Jičín Děčín Český Krumlov Praha 16 Přerov Praha 4 Praha-Královice Frýdek-Místek Louny Cheb Sokolov Praha 10 Zlín Pardubice Mělník Brno-město Nový Jičín Tábor Praha 2 Bruntál Trutnov Strakonice Klatovy Benešov Karviná Most Praha 6 Praha-západ České Budějovice Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Praha-Čakovice Praha-Benice Česká Lípa Chomutov Šumperk Olomouc Praha 13 Plzeň-jih Praha-Újezd Praha 20 Praha 17 Domažlice Teplice Praha-Štěrboholy Pelhřimov Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Jihlava Kolín Liberec Praha-Slivenec Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha 5 Beroun Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Kladno Praha 8 Praha-Troja Praha 12 Vyškov Třebíč Praha 14 Blansko Praha 19 Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha 21 Břeclav Praha-Běchovice Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrová

Levná dlažba Bobrová

Dlažba Bobrová

Zámkové dlažby Bobrová

Zámkové betonové dlažby Bobrová

Zámková dlažba Bobrová

Betonové dlažby Bobrová

Betonová dlažba Bobrová

Zdící prvky Bobrová

Dlažby II jakosti Bobrová

Dlažba II jakosti Bobrová

Plošné dlažby Bobrová