„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažim

Nové produkty Blažim

Dlažby a obrubníky Blažim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažim, Levná dlažba Blažim, Dlažba Blažim, Zámkové dlažby Blažim, Zámkové dlažba Blažim, Betonové dlažby Blažim, Betonová dlažba Blažim, Zdící prvky Blažim, Dlažby II jakosti Blažim, Dlažba II jakosti Blažim, Plošné dlažby Blažim, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha-Čakovice Ostrava-město Praha-Nedvězí Zlín Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Praha-Březiněves Praha-Křeslice Praha 10 Benešov Praha 22 Most Praha-Troja Praha 19 Litoměřice Praha-Lipence Strakonice Praha-východ Praha 8 Praha 6 Nymburk Rokycany Praha 4 Pardubice Beroun Praha-Dolní Chabry Cheb Praha-Zbraslav Praha-Zličín Kladno Kutná Hora Praha 12 Třebíč Jičín Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Domažlice Bruntál Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Břeclav Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha 5 Praha 21 Prachatice Chrudim Ústí nad Orlicí Svitavy Mladá Boleslav Mělník Praha-Petrovice Praha-Újezd Trutnov Praha 13 Jablonec nad Nisou Chomutov Opava Praha 15 Písek Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha 3 Louny České Budějovice Jihlava Karlovy Vary Praha 9 Kolín Praha-Kunratice Praha-Libuš Děčín Karviná Praha 14 Praha-Nebušice Frýdek-Místek Olomouc Praha-Královice Hradec Králové Kroměříž Praha 16 Liberec Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Praha 18 Plzeň-město Hodonín Znojmo Praha-Koloděje Český Krumlov Klatovy Praha-Slivenec Pelhřimov Praha 17 Praha 7 Vsetín Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažim

Levná dlažba Blažim

Dlažba Blažim

Zámkové dlažby Blažim

Zámkové betonové dlažby Blažim

Zámková dlažba Blažim

Betonové dlažby Blažim

Betonová dlažba Blažim

Zdící prvky Blažim

Dlažby II jakosti Blažim

Dlažba II jakosti Blažim

Plošné dlažby Blažim