„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažim

Nové produkty Blažim

Dlažby a obrubníky Blažim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažim, Levná dlažba Blažim, Dlažba Blažim, Zámkové dlažby Blažim, Zámkové dlažba Blažim, Betonové dlažby Blažim, Betonová dlažba Blažim, Zdící prvky Blažim, Dlažby II jakosti Blažim, Dlažba II jakosti Blažim, Plošné dlažby Blažim, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Ostrava-město Bruntál Praha 11 Kroměříž Jablonec nad Nisou Kladno Praha-Ďáblice Znojmo Tábor Brno-venkov Praha 22 Praha 5 Rokycany Praha-Slivenec Praha 16 Brno-město Cheb Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Děčín Praha-Kolovraty Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Strakonice Rychnov nad Kněžnou Vsetín Prostějov Jihlava Ústí nad Labem Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Prachatice Frýdek-Místek Praha-Klánovice Praha 1 Most Jindřichův Hradec Semily Česká Lípa Praha 13 Vyškov Pelhřimov Nový Jičín Jeseník Praha-Lochkov Praha-Újezd Kolín Praha-Dolní Chabry Písek Praha-Čakovice Kutná Hora Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Praha 9 Praha-Satalice Praha-Dubeč Náchod Karlovy Vary Praha 20 Hlavní město Praha Plzeň-sever Praha-Benice Příbram Praha 3 Domažlice Břeclav Trutnov Klatovy Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Liberec Praha-Zličín Praha 19 Tachov Chrudim Praha-Běchovice Praha-Březiněves Praha-Šeberov Karviná České Budějovice Šumperk Louny Blansko Praha-Řeporyje Praha 15 Praha 17 Český Krumlov Praha 21 Chomutov Praha 14 Přerov Praha-východ Litoměřice Hodonín Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažim

Levná dlažba Blažim

Dlažba Blažim

Zámkové dlažby Blažim

Zámkové betonové dlažby Blažim

Zámková dlažba Blažim

Betonové dlažby Blažim

Betonová dlažba Blažim

Zdící prvky Blažim

Dlažby II jakosti Blažim

Dlažba II jakosti Blažim

Plošné dlažby Blažim