„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažim

Nové produkty Blažim

Dlažby a obrubníky Blažim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažim, Levná dlažba Blažim, Dlažba Blažim, Zámkové dlažby Blažim, Zámkové dlažba Blažim, Betonové dlažby Blažim, Betonová dlažba Blažim, Zdící prvky Blažim, Dlažby II jakosti Blažim, Dlažba II jakosti Blažim, Plošné dlažby Blažim, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Benešov Třebíč Domažlice Praha-Šeberov Mělník Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Praha 19 Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Louny Pardubice Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Prachatice Klatovy Vyškov Cheb Praha 14 Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Přerov Blansko Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Praha-Slivenec Karviná Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Praha 20 Chrudim Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Svitavy Uherské Hradiště Plzeň-sever Praha 12 Trutnov Praha 2 Praha-západ Příbram Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Šumperk Praha-Březiněves Praha 18 Teplice Nový Jičín Brno-venkov Tachov Kutná Hora Brno-město Praha 4 Praha-Satalice Praha 22 Plzeň-město Ostrava-město Kroměříž Praha-Běchovice Praha 21 Jihlava České Budějovice Ústí nad Labem Děčín Náchod Praha-Vinoř Praha-Benice Opava Litoměřice Strakonice Praha-Troja Praha-Kolovraty Beroun Nymburk Praha 17 Jeseník Bruntál Hradec Králové Znojmo Pelhřimov Praha 13 Jablonec nad Nisou Most Olomouc Rokycany Praha 6 Semily Chomutov Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Vsetín Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Praha 1 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažim

Levná dlažba Blažim

Dlažba Blažim

Zámkové dlažby Blažim

Zámkové betonové dlažby Blažim

Zámková dlažba Blažim

Betonové dlažby Blažim

Betonová dlažba Blažim

Zdící prvky Blažim

Dlažby II jakosti Blažim

Dlažba II jakosti Blažim

Plošné dlažby Blažim