„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažim

Nové produkty Blažim

Dlažby a obrubníky Blažim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažim, Levná dlažba Blažim, Dlažba Blažim, Zámkové dlažby Blažim, Zámkové dlažba Blažim, Betonové dlažby Blažim, Betonová dlažba Blažim, Zdící prvky Blažim, Dlažby II jakosti Blažim, Dlažba II jakosti Blažim, Plošné dlažby Blažim, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Znojmo Praha 14 Hradec Králové Břeclav Praha 15 Benešov Jičín Náchod Praha 12 Praha-Klánovice Praha 8 Brno-město Pardubice Praha-Šeberov Pelhřimov Ostrava-město Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Chrudim Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Praha-Troja Karviná Rakovník Praha-Běchovice Tachov Praha-Lipence Praha-Újezd Prachatice Most Třebíč Cheb Praha 19 Praha 16 Praha-Štěrboholy Praha 6 Praha-Čakovice Kladno Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Beroun Český Krumlov Teplice Vsetín Písek Praha-Březiněves Praha 4 Vyškov Praha-Královice Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Sokolov Praha-Petrovice Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha 17 Praha-Dolní Počernice Praha 22 Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Praha 10 Praha-východ Praha 18 Svitavy Klatovy Praha-Satalice Nový Jičín Příbram Zlín Praha 1 Praha 7 Praha 13 Kolín Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Plzeň-sever Litoměřice Hodonín Šumperk Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Mělník Liberec Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Praha 5 Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha 9 Louny Kroměříž Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažim

Levná dlažba Blažim

Dlažba Blažim

Zámkové dlažby Blažim

Zámkové betonové dlažby Blažim

Zámková dlažba Blažim

Betonové dlažby Blažim

Betonová dlažba Blažim

Zdící prvky Blažim

Dlažby II jakosti Blažim

Dlažba II jakosti Blažim

Plošné dlažby Blažim