„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažim

Nové produkty Blažim

Dlažby a obrubníky Blažim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažim, Levná dlažba Blažim, Dlažba Blažim, Zámkové dlažby Blažim, Zámkové dlažba Blažim, Betonové dlažby Blažim, Betonová dlažba Blažim, Zdící prvky Blažim, Dlažby II jakosti Blažim, Dlažba II jakosti Blažim, Plošné dlažby Blažim, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Bruntál Karviná Trutnov Praha-západ Praha 10 Plzeň-sever Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Praha 13 Louny Praha-Suchdol Brno-venkov Praha 20 Praha-Lochkov Třebíč Tábor Svitavy Praha 5 Příbram Praha-Klánovice Praha 14 Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Královice Ústí nad Orlicí Plzeň-město Prostějov Praha-Křeslice Pelhřimov Praha-východ Kladno Frýdek-Místek Praha 19 Praha 17 Děčín Mělník Brno-město Plzeň-jih Praha-Slivenec Náchod Praha-Nedvězí Praha 1 Praha 11 Sokolov Praha-Újezd Teplice Praha 18 Liberec Praha 12 Praha-Dolní Počernice Blansko Ostrava-město Praha-Zbraslav Praha-Satalice Zlín Kroměříž Praha 15 Jičín Praha-Kunratice Praha 22 Jeseník Praha-Ďáblice Praha 9 Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Praha 21 Praha-Šeberov Praha-Benice Karlovy Vary Hlavní město Praha Domažlice Rokycany Rychnov nad Kněžnou Břeclav Nymburk Hradec Králové Česká Lípa Vyškov Most Semily Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Olomouc Praha 6 Praha 8 Benešov Opava Uherské Hradiště Přerov Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Pardubice Hodonín Praha-Vinoř Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažim

Levná dlažba Blažim

Dlažba Blažim

Zámkové dlažby Blažim

Zámkové betonové dlažby Blažim

Zámková dlažba Blažim

Betonové dlažby Blažim

Betonová dlažba Blažim

Zdící prvky Blažim

Dlažby II jakosti Blažim

Dlažba II jakosti Blažim

Plošné dlažby Blažim