„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažim

Nové produkty Blažim

Dlažby a obrubníky Blažim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažim, Levná dlažba Blažim, Dlažba Blažim, Zámkové dlažby Blažim, Zámkové dlažba Blažim, Betonové dlažby Blažim, Betonová dlažba Blažim, Zdící prvky Blažim, Dlažby II jakosti Blažim, Dlažba II jakosti Blažim, Plošné dlažby Blažim, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha-východ Praha 22 Prostějov Praha-Velká Chuchle Praha 5 Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-Lipence Brno-město Praha-Čakovice Praha-Satalice Písek Sokolov Český Krumlov Jičín Praha-Koloděje Kutná Hora Louny Praha-Benice Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha 20 Praha-Slivenec Ostrava-město Mělník Praha 17 Hradec Králové Šumperk Praha 1 Nymburk Praha-Kunratice České Budějovice Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Přerov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Mladá Boleslav Karviná Opava Praha-Vinoř Kladno Jihlava Praha 8 Kolín Praha 3 Praha-Šeberov Semily Hlavní město Praha Praha 11 Praha 6 Most Zlín Praha 19 Svitavy Praha 15 Tachov Praha 10 Praha 18 Teplice Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Litoměřice Hodonín Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Příbram Chrudim Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Pelhřimov Praha-Lochkov Kroměříž Břeclav Praha 12 Praha 9 Znojmo Tábor Praha-západ Praha-Nebušice Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Trutnov Praha 4 Česká Lípa Pardubice Praha-Újezd Náchod Praha 2 Praha 13 Blansko Strakonice Praha 14 Beroun Praha 7 Praha-Troja Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažim

Levná dlažba Blažim

Dlažba Blažim

Zámkové dlažby Blažim

Zámkové betonové dlažby Blažim

Zámková dlažba Blažim

Betonové dlažby Blažim

Betonová dlažba Blažim

Zdící prvky Blažim

Dlažby II jakosti Blažim

Dlažba II jakosti Blažim

Plošné dlažby Blažim