„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažim

Nové produkty Blažim

Dlažby a obrubníky Blažim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažim, Levná dlažba Blažim, Dlažba Blažim, Zámkové dlažby Blažim, Zámkové dlažba Blažim, Betonové dlažby Blažim, Betonová dlažba Blažim, Zdící prvky Blažim, Dlažby II jakosti Blažim, Dlažba II jakosti Blažim, Plošné dlažby Blažim, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Bruntál Praha 22 Praha 19 Vyškov Tachov Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Litoměřice Havlíčkův Brod Praha-východ Sokolov Prostějov Praha 7 Praha 18 Šumperk Praha 9 Žďár nad Sázavou Znojmo Plzeň-sever Chrudim Kolín Praha-Vinoř Praha-Březiněves Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Strakonice Cheb Náchod Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha 1 Praha 6 Třebíč Břeclav Jeseník Praha-Nebušice Jičín Praha 13 Praha-Královice Karlovy Vary Opava Praha 14 Přerov Praha-Slivenec Jihlava Rakovník Praha 16 Praha-Satalice Chomutov Nymburk Tábor Mladá Boleslav Brno-venkov Kladno Příbram Praha-Velká Chuchle Praha 20 Nový Jičín Český Krumlov Praha 21 Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Semily Praha-Troja Praha-Křeslice Prachatice Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha-Běchovice Pelhřimov Ostrava-město Domažlice Ústí nad Labem Praha 15 Teplice Svitavy Praha-Petrovice Praha-Libuš Klatovy Kroměříž Praha 8 Brno-město Zlín Praha 10 Praha 12 Praha-západ Mělník České Budějovice Praha-Dolní Počernice Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažim

Levná dlažba Blažim

Dlažba Blažim

Zámkové dlažby Blažim

Zámkové betonové dlažby Blažim

Zámková dlažba Blažim

Betonové dlažby Blažim

Betonová dlažba Blažim

Zdící prvky Blažim

Dlažby II jakosti Blažim

Dlažba II jakosti Blažim

Plošné dlažby Blažim