„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažim

Nové produkty Blažim

Dlažby a obrubníky Blažim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažim, Levná dlažba Blažim, Dlažba Blažim, Zámkové dlažby Blažim, Zámkové dlažba Blažim, Betonové dlažby Blažim, Betonová dlažba Blažim, Zdící prvky Blažim, Dlažby II jakosti Blažim, Dlažba II jakosti Blažim, Plošné dlažby Blažim, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Česká Lípa Ústí nad Labem Šumperk Plzeň-město Nový Jičín Vsetín Praha-Štěrboholy Prachatice Praha 7 Praha 1 Praha 11 Praha 9 Praha 20 Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha 14 Praha-Dolní Chabry Praha 2 Praha-Zbraslav Sokolov Hodonín Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Praha-Vinoř Praha-Kunratice Praha 21 Hradec Králové Praha-Libuš Praha-Běchovice Rokycany Třebíč Praha-Zličín Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Tábor Louny Trutnov Blansko Brno-venkov Plzeň-sever Praha 6 Praha 17 Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Svitavy Teplice Tachov Most Beroun Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha 13 Karviná Praha-Březiněves Opava Chrudim Příbram Český Krumlov Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Bruntál Benešov Praha 8 Praha-Satalice Praha-západ Jihlava Praha-Lipence Litoměřice Mladá Boleslav Prostějov Kutná Hora Praha 5 Rakovník Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Praha-Koloděje České Budějovice Kladno Praha-Čakovice Pelhřimov Vyškov Uherské Hradiště Praha 15 Olomouc Praha-Křeslice Praha-Královice Praha 16 Znojmo Děčín Plzeň-jih Jeseník Praha 22 Liberec Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha 4 Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažim

Levná dlažba Blažim

Dlažba Blažim

Zámkové dlažby Blažim

Zámkové betonové dlažby Blažim

Zámková dlažba Blažim

Betonové dlažby Blažim

Betonová dlažba Blažim

Zdící prvky Blažim

Dlažby II jakosti Blažim

Dlažba II jakosti Blažim

Plošné dlažby Blažim