„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažim

Nové produkty Blažim

Dlažby a obrubníky Blažim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažim, Levná dlažba Blažim, Dlažba Blažim, Zámkové dlažby Blažim, Zámkové dlažba Blažim, Betonové dlažby Blažim, Betonová dlažba Blažim, Zdící prvky Blažim, Dlažby II jakosti Blažim, Dlažba II jakosti Blažim, Plošné dlažby Blažim, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Hodonín Praha-Ďáblice Třebíč Praha 10 Olomouc Česká Lípa Praha-Zličín Praha-Koloděje Praha 16 Praha 18 Brno-venkov Žďár nad Sázavou Most Rakovník Havlíčkův Brod Pelhřimov Bruntál Teplice Pardubice Praha-Kunratice Cheb Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Praha 8 Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Náchod Praha-Královice Prostějov Praha 4 Praha-Vinoř Praha 3 Zlín Sokolov Praha 5 Praha 2 Chrudim Praha 11 Písek Praha-Lochkov Jihlava Praha 7 Praha-Křeslice Klatovy Vyškov Praha-Suchdol Mělník Prachatice Plzeň-sever Praha-Dubeč Blansko Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha-východ Děčín Praha 17 Praha-Klánovice Český Krumlov Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Praha 21 Praha 12 Plzeň-město Benešov Příbram Louny Praha-Dolní Chabry Praha 15 Karviná Domažlice Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Kladno Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Praha-Benice České Budějovice Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Praha-Lipence Trutnov Praha-Přední Kopanina Litoměřice Praha-Petrovice Tachov Praha 13 Šumperk Praha 9 Znojmo Břeclav Praha-Újezd Svitavy Praha-Troja Kolín Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažim

Levná dlažba Blažim

Dlažba Blažim

Zámkové dlažby Blažim

Zámkové betonové dlažby Blažim

Zámková dlažba Blažim

Betonové dlažby Blažim

Betonová dlažba Blažim

Zdící prvky Blažim

Dlažby II jakosti Blažim

Dlažba II jakosti Blažim

Plošné dlažby Blažim