„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažim

Nové produkty Blažim

Dlažby a obrubníky Blažim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažim, Levná dlažba Blažim, Dlažba Blažim, Zámkové dlažby Blažim, Zámkové dlažba Blažim, Betonové dlažby Blažim, Betonová dlažba Blažim, Zdící prvky Blažim, Dlažby II jakosti Blažim, Dlažba II jakosti Blažim, Plošné dlažby Blažim, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Písek Praha-Březiněves Karviná Kroměříž Praha-Petrovice Tábor Praha 11 Praha 10 Praha 19 Zlín Praha-Slivenec Praha 12 Plzeň-město Kutná Hora Pardubice Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Ostrava-město Praha 6 Praha-Klánovice Praha-Běchovice Mělník Praha 15 Praha-Lochkov Liberec Praha-Troja Praha 14 Přerov Ústí nad Labem Náchod Brno-venkov Sokolov Praha-západ Praha 16 Louny Prachatice Hradec Králové Trutnov Chrudim Tachov Praha-Benice Praha 13 Praha 3 Hodonín Praha 8 Praha-Čakovice Znojmo Rokycany Praha-Nebušice Praha-Zličín Praha-Štěrboholy České Budějovice Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Plzeň-jih Karlovy Vary Domažlice Bruntál Vyškov Česká Lípa Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Nový Jičín Opava Praha-Libuš Blansko Cheb Beroun Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Pelhřimov Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Teplice Třebíč Praha 5 Olomouc Šumperk Praha-Satalice Praha-Kolovraty Semily Praha-Dolní Počernice Jičín Praha 2 Benešov Praha 18 Hlavní město Praha Chomutov Vsetín Klatovy Jihlava Brno-město Kolín Praha-Dolní Chabry Praha 17 Děčín Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažim

Levná dlažba Blažim

Dlažba Blažim

Zámkové dlažby Blažim

Zámkové betonové dlažby Blažim

Zámková dlažba Blažim

Betonové dlažby Blažim

Betonová dlažba Blažim

Zdící prvky Blažim

Dlažby II jakosti Blažim

Dlažba II jakosti Blažim

Plošné dlažby Blažim