„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnice

Nové produkty Blatnice

Dlažby a obrubníky Blatnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnice, Levná dlažba Blatnice, Dlažba Blatnice, Zámkové dlažby Blatnice, Zámkové dlažba Blatnice, Betonové dlažby Blatnice, Betonová dlažba Blatnice, Zdící prvky Blatnice, Dlažby II jakosti Blatnice, Dlažba II jakosti Blatnice, Plošné dlažby Blatnice, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Česká Lípa Praha-Suchdol Strakonice Havlíčkův Brod Teplice Praha-Zličín Praha-Nebušice Třebíč Praha-Koloděje Vsetín Domažlice Zlín Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha-Vinoř Praha 3 Břeclav Praha 6 Praha-Petrovice Opava Blansko Praha-východ Děčín Pelhřimov Ústí nad Labem Praha 21 Kroměříž Prostějov Kutná Hora Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha-Újezd Praha 7 Praha-Satalice Ostrava-město Jindřichův Hradec Rokycany Praha 12 Chomutov Praha 22 Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Šumperk Hlavní město Praha Hodonín Praha-Velká Chuchle Svitavy Praha-Křeslice Hradec Králové Brno-venkov Praha-Šeberov Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Praha-Libuš Mělník Praha-Nedvězí Jičín Karviná Praha-Zbraslav Praha-Královice Český Krumlov Praha 16 Pardubice Bruntál Náchod Plzeň-sever Praha 19 Nymburk Litoměřice Praha-Lochkov Praha 20 Praha-Kunratice Praha 13 Praha-Dubeč Praha-Lipence Praha-Slivenec Kolín Benešov Beroun Praha-Běchovice Kladno Prachatice Cheb Plzeň-jih Praha-Troja Písek Praha 4 Liberec Praha 9 Praha-Čakovice Praha 17 Praha 11 Příbram Praha 10 Mladá Boleslav Vyškov Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnice

Levná dlažba Blatnice

Dlažba Blatnice

Zámkové dlažby Blatnice

Zámkové betonové dlažby Blatnice

Zámková dlažba Blatnice

Betonové dlažby Blatnice

Betonová dlažba Blatnice

Zdící prvky Blatnice

Dlažby II jakosti Blatnice

Dlažba II jakosti Blatnice

Plošné dlažby Blatnice