„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnice

Nové produkty Blatnice

Dlažby a obrubníky Blatnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnice, Levná dlažba Blatnice, Dlažba Blatnice, Zámkové dlažby Blatnice, Zámkové dlažba Blatnice, Betonové dlažby Blatnice, Betonová dlažba Blatnice, Zdící prvky Blatnice, Dlažby II jakosti Blatnice, Dlažba II jakosti Blatnice, Plošné dlažby Blatnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Olomouc Vyškov Písek Znojmo Praha 9 Pardubice Trutnov Hodonín Vsetín Praha-Šeberov Ostrava-město Strakonice Tachov Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Beroun Praha 18 Praha-Březiněves Praha-Královice Zlín Praha 8 Praha-Řeporyje Praha 1 Praha-východ Svitavy Jihlava Třebíč Praha-Nebušice Klatovy Praha 11 Rokycany Praha-Dolní Počernice Teplice Brno-venkov Praha 7 Praha 21 Prostějov Břeclav Pelhřimov Praha 12 Kroměříž Praha-západ Tábor Děčín Karviná Jindřichův Hradec Praha 3 Praha-Petrovice Šumperk Praha 16 Prachatice Chomutov Hlavní město Praha Frýdek-Místek Přerov Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Praha-Zličín Kutná Hora Praha 17 Praha 15 Praha-Přední Kopanina Kladno Bruntál Hradec Králové Plzeň-město Praha-Benice Semily Praha-Zbraslav Chrudim Český Krumlov Nymburk Praha 2 Louny Kolín Praha-Suchdol Benešov Praha 20 Praha-Kunratice České Budějovice Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Praha 22 Plzeň-jih Havlíčkův Brod Litoměřice Česká Lípa Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-Satalice Sokolov Blansko Opava Liberec Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnice

Levná dlažba Blatnice

Dlažba Blatnice

Zámkové dlažby Blatnice

Zámkové betonové dlažby Blatnice

Zámková dlažba Blatnice

Betonové dlažby Blatnice

Betonová dlažba Blatnice

Zdící prvky Blatnice

Dlažby II jakosti Blatnice

Dlažba II jakosti Blatnice

Plošné dlažby Blatnice