„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnice

Nové produkty Blatnice

Dlažby a obrubníky Blatnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnice, Levná dlažba Blatnice, Dlažba Blatnice, Zámkové dlažby Blatnice, Zámkové dlažba Blatnice, Betonové dlažby Blatnice, Betonová dlažba Blatnice, Zdící prvky Blatnice, Dlažby II jakosti Blatnice, Dlažba II jakosti Blatnice, Plošné dlažby Blatnice, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Přerov Svitavy Tábor Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Praha-Královice Český Krumlov Jindřichův Hradec Chomutov Plzeň-jih Praha-Březiněves Prostějov Mělník Praha 21 Rakovník Kladno Olomouc Šumperk Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Hradec Králové Sokolov Praha-východ Louny Beroun Praha-Přední Kopanina Praha 17 Praha-Satalice Vyškov Chrudim Praha-Kolovraty Liberec Praha-Nedvězí Praha 9 Praha 11 Praha 8 Praha-Šeberov Praha-Zličín Pardubice Praha-Suchdol Domažlice Praha 19 Příbram Trutnov Praha 16 Opava Praha-západ Praha-Dubeč Zlín Znojmo Blansko Uherské Hradiště Třebíč Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha-Slivenec České Budějovice Ústí nad Labem Vsetín Hlavní město Praha Břeclav Praha-Běchovice Frýdek-Místek Benešov Praha 10 Praha-Štěrboholy Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Cheb Praha 14 Praha-Újezd Praha-Řeporyje Písek Prachatice Brno-město Praha 2 Plzeň-město Praha 22 Praha-Lysolaje Praha-Troja Litoměřice Nový Jičín Klatovy Praha 3 Hodonín Praha-Křeslice Praha 13 Náchod Jablonec nad Nisou Strakonice Praha 7 Praha-Koloděje Teplice Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnice

Levná dlažba Blatnice

Dlažba Blatnice

Zámkové dlažby Blatnice

Zámkové betonové dlažby Blatnice

Zámková dlažba Blatnice

Betonové dlažby Blatnice

Betonová dlažba Blatnice

Zdící prvky Blatnice

Dlažby II jakosti Blatnice

Dlažba II jakosti Blatnice

Plošné dlažby Blatnice