„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnice

Nové produkty Blatnice

Dlažby a obrubníky Blatnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnice, Levná dlažba Blatnice, Dlažba Blatnice, Zámkové dlažby Blatnice, Zámkové dlažba Blatnice, Betonové dlažby Blatnice, Betonová dlažba Blatnice, Zdící prvky Blatnice, Dlažby II jakosti Blatnice, Dlažba II jakosti Blatnice, Plošné dlažby Blatnice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Chrudim Prachatice Zlín Náchod Břeclav Praha 19 Děčín Brno-město Praha-Šeberov Nový Jičín Hodonín Praha-Kolovraty Klatovy Praha 21 Kladno Hradec Králové Uherské Hradiště Praha-Klánovice Praha 7 Litoměřice Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Most Příbram Praha 17 Praha 9 Teplice Praha 1 Znojmo Praha 4 Svitavy Praha-východ Praha-Újezd Benešov Tachov Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Praha 13 Praha-Dolní Chabry Nymburk Kroměříž Šumperk Praha-Lochkov Rakovník Praha 18 Vsetín Praha-Vinoř Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Semily Praha-Čakovice Ústí nad Labem Frýdek-Místek Kutná Hora Praha-Troja Chomutov Praha 3 Praha-západ Praha 14 Praha 2 Česká Lípa Praha-Křeslice Karlovy Vary Hlavní město Praha Praha-Březiněves Praha-Lipence Bruntál Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Kolín Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha 22 Brno-venkov Plzeň-jih Jihlava Přerov České Budějovice Pelhřimov Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Prostějov Praha-Zbraslav Jeseník Havlíčkův Brod Ostrava-město Praha-Suchdol Opava Jindřichův Hradec Praha 20 Plzeň-sever Cheb Louny Praha-Satalice Rokycany Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnice

Levná dlažba Blatnice

Dlažba Blatnice

Zámkové dlažby Blatnice

Zámkové betonové dlažby Blatnice

Zámková dlažba Blatnice

Betonové dlažby Blatnice

Betonová dlažba Blatnice

Zdící prvky Blatnice

Dlažby II jakosti Blatnice

Dlažba II jakosti Blatnice

Plošné dlažby Blatnice