„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnice

Nové produkty Blatnice

Dlažby a obrubníky Blatnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnice, Levná dlažba Blatnice, Dlažba Blatnice, Zámkové dlažby Blatnice, Zámkové dlažba Blatnice, Betonové dlažby Blatnice, Betonová dlažba Blatnice, Zdící prvky Blatnice, Dlažby II jakosti Blatnice, Dlažba II jakosti Blatnice, Plošné dlažby Blatnice, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Jihlava Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Mělník Praha-Řeporyje Přerov Praha-Dolní Počernice Praha 12 Olomouc Klatovy Kutná Hora Praha-Koloděje Česká Lípa Trutnov Šumperk Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Hodonín Uherské Hradiště Vsetín Znojmo Sokolov Příbram Praha 10 Hradec Králové Most Prachatice Ústí nad Labem Zlín Praha-Troja Tábor Teplice Karlovy Vary Plzeň-město Strakonice Ostrava-město Svitavy Benešov Brno-město Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha 5 Praha-Nedvězí Kroměříž Chrudim Jindřichův Hradec Praha 8 Náchod Kolín Karviná Nový Jičín Beroun Praha 2 Praha 17 Louny Rakovník Pelhřimov Praha 7 Praha-Křeslice Praha 21 Jeseník Hlavní město Praha Praha-Lipence Chomutov Bruntál Děčín Brno-venkov Praha-Březiněves Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha 19 Praha 20 Tachov Praha-Klánovice Praha-Libuš Prostějov Žďár nad Sázavou Praha 3 Liberec Praha 9 Praha 4 Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Praha 13 Písek Praha-Benice Pardubice Praha 1 Frýdek-Místek Praha 6 Praha-Štěrboholy Český Krumlov Praha-Suchdol Praha-východ Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnice

Levná dlažba Blatnice

Dlažba Blatnice

Zámkové dlažby Blatnice

Zámkové betonové dlažby Blatnice

Zámková dlažba Blatnice

Betonové dlažby Blatnice

Betonová dlažba Blatnice

Zdící prvky Blatnice

Dlažby II jakosti Blatnice

Dlažba II jakosti Blatnice

Plošné dlažby Blatnice