„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatnice

Nové produkty Blatnice

Dlažby a obrubníky Blatnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatnice, Levná dlažba Blatnice, Dlažba Blatnice, Zámkové dlažby Blatnice, Zámkové dlažba Blatnice, Betonové dlažby Blatnice, Betonová dlažba Blatnice, Zdící prvky Blatnice, Dlažby II jakosti Blatnice, Dlažba II jakosti Blatnice, Plošné dlažby Blatnice, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Jihlava Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Praha 10 Plzeň-jih Děčín Praha-Křeslice Rakovník Zlín Znojmo Jablonec nad Nisou Praha-východ Praha 22 Praha-Suchdol Praha-Březiněves Šumperk Praha-Lochkov Hlavní město Praha Praha 8 Strakonice Uherské Hradiště Chrudim Prachatice Praha-Kunratice Trutnov Frýdek-Místek Praha 18 Praha-Petrovice Česká Lípa Nový Jičín Jindřichův Hradec Praha 9 Břeclav Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Praha 21 Praha-Zličín Praha 13 Plzeň-město Cheb Havlíčkův Brod Třebíč Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Teplice Hodonín Pardubice Litoměřice Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Domažlice Jičín Praha 20 Písek Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Náchod Hradec Králové Praha 17 Praha-Nebušice Přerov Rokycany Kladno Praha 12 Praha-Kolovraty Svitavy Praha 5 Brno-město Praha 7 Jeseník Praha 15 Praha-Vinoř Kolín Praha-Štěrboholy Praha-západ Praha 4 Praha-Zbraslav Karviná Chomutov Vyškov Příbram Plzeň-sever Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha-Běchovice Beroun Praha-Újezd Liberec Sokolov Mladá Boleslav Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Praha-Čakovice Praha 11 Tábor Opava Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatnice

Levná dlažba Blatnice

Dlažba Blatnice

Zámkové dlažby Blatnice

Zámkové betonové dlažby Blatnice

Zámková dlažba Blatnice

Betonové dlažby Blatnice

Betonová dlažba Blatnice

Zdící prvky Blatnice

Dlažby II jakosti Blatnice

Dlažba II jakosti Blatnice

Plošné dlažby Blatnice