„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatno

Nové produkty Blatno

Dlažby a obrubníky Blatno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatno, Levná dlažba Blatno, Dlažba Blatno, Zámkové dlažby Blatno, Zámkové dlažba Blatno, Betonové dlažby Blatno, Betonová dlažba Blatno, Zdící prvky Blatno, Dlažby II jakosti Blatno, Dlažba II jakosti Blatno, Plošné dlažby Blatno, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Tachov Benešov Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Praha-západ Liberec Plzeň-město Praha-Kunratice Praha 18 Hlavní město Praha Česká Lípa Klatovy Pardubice Kutná Hora Český Krumlov Praha-Kolovraty Příbram Mělník Rakovník Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha 10 Praha 15 Bruntál Praha-Křeslice Písek Jablonec nad Nisou Praha 9 Rokycany Praha-Petrovice Kladno Praha 19 Praha-Benice Jeseník Ostrava-město Cheb Praha-Čakovice Praha 21 Praha-Královice Strakonice Praha 7 Brno-venkov Praha 3 Chomutov Trutnov Jičín Praha-Řeporyje Praha-Újezd Praha-Troja Uherské Hradiště Náchod Svitavy Praha-Lipence Tábor Praha-Suchdol Zlín Semily Praha 13 Nový Jičín Praha 16 Hradec Králové Praha-Šeberov Hodonín Kolín Praha 14 Praha-Lysolaje Břeclav Litoměřice Opava Prachatice Praha 5 Třebíč Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Prostějov Praha-Běchovice Praha 6 Olomouc Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Jihlava Praha-Březiněves Děčín Beroun Jindřichův Hradec Praha 22 Brno-město Praha-Zbraslav Přerov Praha-Nebušice Praha 17 Praha 11 Praha 4 Vsetín Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatno

Levná dlažba Blatno

Dlažba Blatno

Zámkové dlažby Blatno

Zámkové betonové dlažby Blatno

Zámková dlažba Blatno

Betonové dlažby Blatno

Betonová dlažba Blatno

Zdící prvky Blatno

Dlažby II jakosti Blatno

Dlažba II jakosti Blatno

Plošné dlažby Blatno