„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatno

Nové produkty Blatno

Dlažby a obrubníky Blatno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatno, Levná dlažba Blatno, Dlažba Blatno, Zámkové dlažby Blatno, Zámkové dlažba Blatno, Betonové dlažby Blatno, Betonová dlažba Blatno, Zdící prvky Blatno, Dlažby II jakosti Blatno, Dlažba II jakosti Blatno, Plošné dlažby Blatno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Praha-Dubeč Litoměřice Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 Kladno Strakonice Opava Praha-Vinoř Praha 11 Praha-Kunratice Praha-Lochkov Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Tábor Praha 14 Bruntál Trutnov Ostrava-město Hodonín Chomutov Praha 7 Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Louny Praha 4 Chrudim Praha-Troja Klatovy Praha-Satalice Jeseník Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha-Lipence Svitavy Praha 1 Liberec Praha 9 Praha 16 Praha-Nedvězí Karviná Nymburk Praha-Přední Kopanina Kolín Olomouc Nový Jičín Rokycany Pardubice Jičín Semily Praha 3 Hradec Králové Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Mělník Přerov České Budějovice Sokolov Rakovník Příbram Brno-město Praha-Újezd Uherské Hradiště Česká Lípa Ústí nad Labem Praha 8 Praha-západ Praha 18 Tachov Znojmo Kutná Hora Praha 13 Děčín Praha 12 Prostějov Praha 21 Jihlava Prachatice Plzeň-jih Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Praha 22 Blansko Praha-Zbraslav Praha 19 Praha 17 Praha-Ďáblice Brno-venkov Zlín Praha-Libuš Praha-Běchovice Plzeň-město Praha 5 Vsetín Plzeň-sever Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatno

Levná dlažba Blatno

Dlažba Blatno

Zámkové dlažby Blatno

Zámkové betonové dlažby Blatno

Zámková dlažba Blatno

Betonové dlažby Blatno

Betonová dlažba Blatno

Zdící prvky Blatno

Dlažby II jakosti Blatno

Dlažba II jakosti Blatno

Plošné dlažby Blatno