„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatno

Nové produkty Blatno

Dlažby a obrubníky Blatno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatno, Levná dlažba Blatno, Dlažba Blatno, Zámkové dlažby Blatno, Zámkové dlažba Blatno, Betonové dlažby Blatno, Betonová dlažba Blatno, Zdící prvky Blatno, Dlažby II jakosti Blatno, Dlažba II jakosti Blatno, Plošné dlažby Blatno, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Hodonín Praha 13 Karlovy Vary Praha 16 Praha-Lipence Trutnov Praha-Petrovice Břeclav Praha 22 Tachov Litoměřice Praha 10 Prachatice Český Krumlov Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Cheb Praha-Klánovice Praha-Královice Rakovník Nymburk Mladá Boleslav Bruntál Kolín Praha-Satalice Praha 18 Praha 12 Brno-město Praha-Čakovice Pardubice Rokycany Třebíč Praha 19 Praha-Řeporyje Chomutov Praha 17 Praha-Slivenec Praha-západ Písek Praha 20 Jičín Praha-Velká Chuchle Zlín Praha 15 Vsetín Nový Jičín Náchod Česká Lípa Most Praha-Zličín Tábor Brno-venkov Praha-Lysolaje Praha 4 Praha 5 Praha-Nebušice Šumperk Sokolov Praha-Koloděje Karviná Semily Praha-Dubeč Hlavní město Praha Příbram Benešov Hradec Králové Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha 14 Praha-Lochkov Přerov Plzeň-jih Praha 3 Pelhřimov Praha 1 Znojmo Praha-Libuš Praha 21 Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Praha 2 Ostrava-město České Budějovice Kladno Liberec Jablonec nad Nisou Kroměříž Havlíčkův Brod Klatovy Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Prostějov Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha 11 Praha-Kolovraty Jihlava Praha-Zbraslav Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatno

Levná dlažba Blatno

Dlažba Blatno

Zámkové dlažby Blatno

Zámkové betonové dlažby Blatno

Zámková dlažba Blatno

Betonové dlažby Blatno

Betonová dlažba Blatno

Zdící prvky Blatno

Dlažby II jakosti Blatno

Dlažba II jakosti Blatno

Plošné dlažby Blatno