„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatno

Nové produkty Blatno

Dlažby a obrubníky Blatno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatno, Levná dlažba Blatno, Dlažba Blatno, Zámkové dlažby Blatno, Zámkové dlažba Blatno, Betonové dlažby Blatno, Betonová dlažba Blatno, Zdící prvky Blatno, Dlažby II jakosti Blatno, Dlažba II jakosti Blatno, Plošné dlažby Blatno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Frýdek-Místek Děčín Uherské Hradiště Praha-východ Tábor Praha-Zbraslav Teplice Strakonice Chrudim Bruntál Břeclav Praha-Královice Příbram Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Mělník Prachatice Praha-Petrovice Praha 3 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Louny Praha 8 Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Praha 2 Praha-Křeslice Brno-venkov Karlovy Vary Praha-Benice Kutná Hora Hradec Králové Ostrava-město Praha-Běchovice Praha-Lipence Rokycany Praha-Vinoř Brno-město Praha-západ Jičín Karviná Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Praha 13 Kolín Přerov Jablonec nad Nisou Most Praha-Nedvězí Vsetín Trutnov Praha 11 Beroun Pelhřimov Žďár nad Sázavou Jihlava Liberec Šumperk Náchod Praha-Slivenec Praha-Březiněves Praha-Klánovice Praha 18 Praha 1 Praha-Koloděje Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Český Krumlov Znojmo Třebíč Praha-Satalice Hodonín Praha-Nebušice Praha 15 Zlín Cheb Pardubice Praha 17 Praha 4 Olomouc Praha 5 Kladno Havlíčkův Brod Praha 12 České Budějovice Hlavní město Praha Blansko Písek Praha-Přední Kopanina Praha 14 Plzeň-jih Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Prostějov Praha 19 Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatno

Levná dlažba Blatno

Dlažba Blatno

Zámkové dlažby Blatno

Zámkové betonové dlažby Blatno

Zámková dlažba Blatno

Betonové dlažby Blatno

Betonová dlažba Blatno

Zdící prvky Blatno

Dlažby II jakosti Blatno

Dlažba II jakosti Blatno

Plošné dlažby Blatno