„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatno

Nové produkty Blatno

Dlažby a obrubníky Blatno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatno, Levná dlažba Blatno, Dlažba Blatno, Zámkové dlažby Blatno, Zámkové dlažba Blatno, Betonové dlažby Blatno, Betonová dlažba Blatno, Zdící prvky Blatno, Dlažby II jakosti Blatno, Dlažba II jakosti Blatno, Plošné dlažby Blatno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Mělník Znojmo Praha 13 Frýdek-Místek Bruntál Brno-venkov Litoměřice Tachov Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha 19 Praha 2 Praha-Satalice Praha-Zličín Teplice Zlín Praha-Dubeč Semily Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Praha 1 Praha 20 Jihlava Praha-Kunratice Trutnov Praha-Ďáblice Karlovy Vary Havlíčkův Brod Ostrava-město Praha 12 Sokolov Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Cheb Most Vsetín Praha 3 Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Strakonice Praha 16 Kutná Hora Praha-Klánovice Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha-Troja Praha 14 Hodonín Praha-Kolovraty Písek Praha-Dolní Počernice Praha 10 Pelhřimov Jičín Prostějov Jeseník Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Šumperk Praha-Slivenec Plzeň-jih Nymburk Klatovy Domažlice Vyškov Děčín Praha-západ Praha 8 Náchod Žďár nad Sázavou Chomutov Karviná Chrudim Praha 9 Praha-Nebušice Hradec Králové Praha-Újezd Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Česká Lípa Tábor Benešov Hlavní město Praha Praha 5 Praha 11 Praha-Nedvězí Pardubice Praha-Vinoř Prachatice Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatno

Levná dlažba Blatno

Dlažba Blatno

Zámkové dlažby Blatno

Zámkové betonové dlažby Blatno

Zámková dlažba Blatno

Betonové dlažby Blatno

Betonová dlažba Blatno

Zdící prvky Blatno

Dlažby II jakosti Blatno

Dlažba II jakosti Blatno

Plošné dlažby Blatno