„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatno

Nové produkty Blatno

Dlažby a obrubníky Blatno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatno, Levná dlažba Blatno, Dlažba Blatno, Zámkové dlažby Blatno, Zámkové dlažba Blatno, Betonové dlažby Blatno, Betonová dlažba Blatno, Zdící prvky Blatno, Dlažby II jakosti Blatno, Dlažba II jakosti Blatno, Plošné dlažby Blatno, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Trutnov Benešov Cheb Kutná Hora Semily Rokycany Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Praha 21 Brno-město Praha-Běchovice Blansko Praha-východ Havlíčkův Brod Praha 9 Uherské Hradiště Praha-Benice Praha 6 Praha-Šeberov Třebíč Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Slivenec Olomouc Praha-Lysolaje Jeseník Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Jihlava Praha 20 Praha 1 Brno-venkov Praha-Troja Žďár nad Sázavou Pardubice Bruntál Praha-Zbraslav Praha-západ Šumperk Praha-Lipence Písek Praha-Újezd Jindřichův Hradec Kolín Praha-Satalice Praha 5 Opava Most Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Praha-Koloděje Přerov Plzeň-sever Rakovník Teplice Praha-Královice Svitavy Praha-Klánovice Praha-Březiněves Praha-Petrovice Prostějov Plzeň-město Liberec Sokolov Klatovy Prachatice Praha-Křeslice Praha 4 Praha-Kolovraty Kroměříž Český Krumlov Praha 8 Nymburk Břeclav Praha-Zličín Zlín Hradec Králové Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha-Lochkov Praha 17 Ostrava-město Tábor Chrudim Příbram Praha 15 Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha 2 Litoměřice Praha 19 Praha 11 Domažlice Česká Lípa Pelhřimov Praha 16 Chomutov Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatno

Levná dlažba Blatno

Dlažba Blatno

Zámkové dlažby Blatno

Zámkové betonové dlažby Blatno

Zámková dlažba Blatno

Betonové dlažby Blatno

Betonová dlažba Blatno

Zdící prvky Blatno

Dlažby II jakosti Blatno

Dlažba II jakosti Blatno

Plošné dlažby Blatno