„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatno

Nové produkty Blatno

Dlažby a obrubníky Blatno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatno, Levná dlažba Blatno, Dlažba Blatno, Zámkové dlažby Blatno, Zámkové dlažba Blatno, Betonové dlažby Blatno, Betonová dlažba Blatno, Zdící prvky Blatno, Dlažby II jakosti Blatno, Dlažba II jakosti Blatno, Plošné dlažby Blatno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Svitavy Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha-Lipence Praha-Kunratice Česká Lípa Karlovy Vary Praha 20 Pardubice Praha-Petrovice Nymburk Znojmo Praha 4 Jihlava Rakovník Bruntál Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Praha-západ Žďár nad Sázavou Vsetín Praha 6 Praha-Lysolaje Hradec Králové Praha-Satalice Kolín Louny Kroměříž Praha-Šeberov Praha-Libuš Praha-Řeporyje Prostějov Praha-Zbraslav Strakonice Karviná Prachatice Chrudim Praha-Královice Praha-východ Praha 14 Praha-Běchovice Šumperk Praha-Zličín Trutnov Praha-Benice Benešov Mladá Boleslav Břeclav Sokolov Praha-Dubeč Klatovy Český Krumlov Praha 9 Most Praha 1 Děčín Zlín Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Semily Liberec Praha-Nebušice Mělník Příbram Praha 15 Praha 22 Havlíčkův Brod Praha 12 Frýdek-Místek Písek Praha 21 Tachov Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Chomutov Uherské Hradiště Olomouc Praha-Klánovice Praha 2 Kutná Hora Nový Jičín Jičín Jablonec nad Nisou Jeseník Praha 7 Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Tábor Praha 5 Cheb Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha-Ďáblice Teplice Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatno

Levná dlažba Blatno

Dlažba Blatno

Zámkové dlažby Blatno

Zámkové betonové dlažby Blatno

Zámková dlažba Blatno

Betonové dlažby Blatno

Betonová dlažba Blatno

Zdící prvky Blatno

Dlažby II jakosti Blatno

Dlažba II jakosti Blatno

Plošné dlažby Blatno