„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatno

Nové produkty Blatno

Dlažby a obrubníky Blatno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatno, Levná dlažba Blatno, Dlažba Blatno, Zámkové dlažby Blatno, Zámkové dlažba Blatno, Betonové dlažby Blatno, Betonová dlažba Blatno, Zdící prvky Blatno, Dlažby II jakosti Blatno, Dlažba II jakosti Blatno, Plošné dlažby Blatno, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha 18 Praha-západ Chomutov Plzeň-jih Opava Pelhřimov Beroun Třebíč Znojmo Liberec Karviná Rakovník Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Cheb Litoměřice Praha-východ Praha 12 Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Jičín Jablonec nad Nisou Nymburk Trutnov Hradec Králové Praha-Královice Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Semily Praha-Suchdol Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Tachov Šumperk Jeseník Brno-venkov Klatovy Blansko Praha 14 Plzeň-sever Praha 17 Praha-Lochkov Praha 22 Jihlava Tábor Karlovy Vary Praha 8 Ústí nad Labem Praha 10 Praha 19 Zlín Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Mělník Louny Břeclav Praha 20 Praha-Vinoř Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Vsetín Praha-Křeslice Nový Jičín Praha-Štěrboholy Kroměříž Havlíčkův Brod Kolín Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Praha 2 Sokolov Kutná Hora Praha 21 Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Praha-Satalice Bruntál České Budějovice Praha-Běchovice Plzeň-město Strakonice Benešov Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha-Čakovice Chrudim Náchod Brno-město Pardubice Praha-Klánovice Kladno Praha-Lipence Prostějov Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatno

Levná dlažba Blatno

Dlažba Blatno

Zámkové dlažby Blatno

Zámkové betonové dlažby Blatno

Zámková dlažba Blatno

Betonové dlažby Blatno

Betonová dlažba Blatno

Zdící prvky Blatno

Dlažby II jakosti Blatno

Dlažba II jakosti Blatno

Plošné dlažby Blatno