„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrůvka

Nové produkty Bobrůvka

Dlažby a obrubníky Bobrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrůvka, Levná dlažba Bobrůvka, Dlažba Bobrůvka, Zámkové dlažby Bobrůvka, Zámkové dlažba Bobrůvka, Betonové dlažby Bobrůvka, Betonová dlažba Bobrůvka, Zdící prvky Bobrůvka, Dlažby II jakosti Bobrůvka, Dlažba II jakosti Bobrůvka, Plošné dlažby Bobrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha-Královice Brno-venkov Příbram Praha-Štěrboholy Prostějov Olomouc Louny Praha-Nebušice Rakovník Plzeň-město Ostrava-město Praha-Dubeč Rokycany Praha-Koloděje Jeseník Praha-Řeporyje Šumperk Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Praha-Slivenec Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Praha-Lysolaje Litoměřice Praha-východ Česká Lípa Klatovy Praha 4 Praha 11 Praha 13 Praha 17 Tachov Praha-Zličín Blansko Karlovy Vary Karviná Ústí nad Orlicí Praha 1 Praha-Dolní Chabry Praha 20 Praha-Petrovice Praha-Lipence Nový Jičín Semily Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha-Vinoř Pardubice Praha 5 Náchod Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Mělník Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha-Kunratice Praha-Čakovice Opava Praha 19 Praha 8 Svitavy Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha 2 Most Praha 16 Praha-Benice Praha 3 Trutnov Chrudim Praha-západ Nymburk Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Kladno Praha-Lochkov Bruntál Praha-Klánovice Praha 18 Přerov Mladá Boleslav Vsetín České Budějovice Benešov Praha-Nedvězí Praha-Satalice Praha-Křeslice Beroun Praha-Troja Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrůvka

Levná dlažba Bobrůvka

Dlažba Bobrůvka

Zámkové dlažby Bobrůvka

Zámkové betonové dlažby Bobrůvka

Zámková dlažba Bobrůvka

Betonové dlažby Bobrůvka

Betonová dlažba Bobrůvka

Zdící prvky Bobrůvka

Dlažby II jakosti Bobrůvka

Dlažba II jakosti Bobrůvka

Plošné dlažby Bobrůvka