„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrůvka

Nové produkty Bobrůvka

Dlažby a obrubníky Bobrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrůvka, Levná dlažba Bobrůvka, Dlažba Bobrůvka, Zámkové dlažby Bobrůvka, Zámkové dlažba Bobrůvka, Betonové dlažby Bobrůvka, Betonová dlažba Bobrůvka, Zdící prvky Bobrůvka, Dlažby II jakosti Bobrůvka, Dlažba II jakosti Bobrůvka, Plošné dlažby Bobrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Uherské Hradiště Karviná Praha-Běchovice Trutnov Jihlava Rychnov nad Kněžnou Mělník Hodonín Praha-Dolní Počernice Vsetín Šumperk Olomouc Praha 14 Hradec Králové Praha 2 Semily České Budějovice Litoměřice Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Blansko Kolín Ostrava-město Praha 8 Praha-západ Kutná Hora Praha-Újezd Příbram Louny Brno-venkov Praha-Křeslice Kroměříž Znojmo Jičín Praha-Lipence Plzeň-jih Praha-Vinoř Česká Lípa Praha 18 Břeclav Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Přerov Praha-Koloděje Praha 22 Cheb Svitavy Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Zlín Třebíč Praha 16 Praha-Klánovice Plzeň-město Děčín Praha-Lochkov Praha 21 Mladá Boleslav Praha 7 Praha 15 Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Praha 12 Praha-Benice Rokycany Písek Rakovník Domažlice Praha 4 Kladno Praha 17 Praha 3 Náchod Praha 13 Praha 11 Sokolov Prachatice Praha-Kolovraty Beroun Prostějov Praha-Nedvězí Praha-východ Brno-město Praha-Královice Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Benešov Jablonec nad Nisou Praha 5 Frýdek-Místek Opava Praha-Petrovice Teplice Klatovy Nymburk Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrůvka

Levná dlažba Bobrůvka

Dlažba Bobrůvka

Zámkové dlažby Bobrůvka

Zámkové betonové dlažby Bobrůvka

Zámková dlažba Bobrůvka

Betonové dlažby Bobrůvka

Betonová dlažba Bobrůvka

Zdící prvky Bobrůvka

Dlažby II jakosti Bobrůvka

Dlažba II jakosti Bobrůvka

Plošné dlažby Bobrůvka