„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrůvka

Nové produkty Bobrůvka

Dlažby a obrubníky Bobrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrůvka, Levná dlažba Bobrůvka, Dlažba Bobrůvka, Zámkové dlažby Bobrůvka, Zámkové dlažba Bobrůvka, Betonové dlažby Bobrůvka, Betonová dlažba Bobrůvka, Zdící prvky Bobrůvka, Dlažby II jakosti Bobrůvka, Dlažba II jakosti Bobrůvka, Plošné dlažby Bobrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Praha 22 Praha 7 Tachov Praha 19 Praha 20 Praha 9 Břeclav Hradec Králové Mladá Boleslav Olomouc Třebíč Karviná Benešov Karlovy Vary Písek Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha 8 Náchod Hodonín Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Praha 17 Praha-Klánovice Praha-Zličín Plzeň-sever Praha-Újezd Praha 6 Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Praha 1 Ústí nad Labem Semily Kladno Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Děčín Domažlice Praha-Koloděje Trutnov Praha-Nedvězí Praha 14 Uherské Hradiště Praha 21 Praha-západ Praha 11 Nový Jičín Praha-Vinoř Rokycany Kutná Hora Bruntál Praha-Řeporyje Praha 10 Chomutov Praha 5 Beroun Mělník Praha-Nebušice Plzeň-jih Praha-Satalice Český Krumlov Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha 18 Cheb Praha-Šeberov Praha-Benice Teplice Plzeň-město Žďár nad Sázavou Vyškov Opava Praha-Troja Nymburk Praha-Přední Kopanina Praha 2 Strakonice Šumperk Praha-Velká Chuchle Louny Frýdek-Místek Praha-Dubeč Prostějov Praha-Březiněves Jičín Tábor Praha-Křeslice Prachatice Příbram Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Hlavní město Praha Blansko Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrůvka

Levná dlažba Bobrůvka

Dlažba Bobrůvka

Zámkové dlažby Bobrůvka

Zámkové betonové dlažby Bobrůvka

Zámková dlažba Bobrůvka

Betonové dlažby Bobrůvka

Betonová dlažba Bobrůvka

Zdící prvky Bobrůvka

Dlažby II jakosti Bobrůvka

Dlažba II jakosti Bobrůvka

Plošné dlažby Bobrůvka