„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrůvka

Nové produkty Bobrůvka

Dlažby a obrubníky Bobrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrůvka, Levná dlažba Bobrůvka, Dlažba Bobrůvka, Zámkové dlažby Bobrůvka, Zámkové dlažba Bobrůvka, Betonové dlažby Bobrůvka, Betonová dlažba Bobrůvka, Zdící prvky Bobrůvka, Dlažby II jakosti Bobrůvka, Dlažba II jakosti Bobrůvka, Plošné dlažby Bobrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Třebíč Blansko Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha-východ Brno-venkov Praha-Lipence Praha-Koloděje Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Praha-Slivenec Vsetín Praha 20 Praha 3 Semily Praha 6 Děčín Cheb Přerov Prostějov Hradec Králové Klatovy Louny Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Tachov Praha 22 Praha 11 Olomouc Praha-Šeberov Praha 13 Břeclav Český Krumlov Praha-Štěrboholy Prachatice Praha 14 Teplice Praha-Suchdol Praha 21 Svitavy Praha-Zbraslav Kroměříž Liberec Praha-Dubeč Praha-Běchovice Praha 18 České Budějovice Praha 10 Domažlice Strakonice Hlavní město Praha Tábor Praha-Kolovraty Karlovy Vary Praha-Ďáblice Plzeň-město Praha-Čakovice Chomutov Nový Jičín Mladá Boleslav Sokolov Jihlava Praha-Libuš Praha-Kunratice Hodonín Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha 19 Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Mělník Praha-Klánovice Praha 8 Šumperk Uherské Hradiště Rokycany Praha-Zličín Vyškov Praha 5 Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Jeseník Praha-Troja Zlín Rakovník Praha-Křeslice Bruntál Česká Lípa Praha 15 Praha-Satalice Praha-Petrovice Nymburk Ústí nad Orlicí Praha 17 Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrůvka

Levná dlažba Bobrůvka

Dlažba Bobrůvka

Zámkové dlažby Bobrůvka

Zámkové betonové dlažby Bobrůvka

Zámková dlažba Bobrůvka

Betonové dlažby Bobrůvka

Betonová dlažba Bobrůvka

Zdící prvky Bobrůvka

Dlažby II jakosti Bobrůvka

Dlažba II jakosti Bobrůvka

Plošné dlažby Bobrůvka