„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrůvka

Nové produkty Bobrůvka

Dlažby a obrubníky Bobrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrůvka, Levná dlažba Bobrůvka, Dlažba Bobrůvka, Zámkové dlažby Bobrůvka, Zámkové dlažba Bobrůvka, Betonové dlažby Bobrůvka, Betonová dlažba Bobrůvka, Zdící prvky Bobrůvka, Dlažby II jakosti Bobrůvka, Dlažba II jakosti Bobrůvka, Plošné dlažby Bobrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Třebíč Praha 10 Louny Šumperk Praha-Nebušice Praha-Vinoř Písek Břeclav Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Praha-Suchdol Frýdek-Místek Praha-Lochkov Pardubice Domažlice Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha 22 Praha-Koloděje Blansko Semily Přerov Praha-Lipence Liberec Praha-Křeslice Beroun Praha-Petrovice Praha-východ Karviná Brno-město Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Zlín Olomouc Mělník Hlavní město Praha Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha 12 Kroměříž Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Praha 18 Praha-Velká Chuchle Praha 9 Praha 21 Praha-Zličín Český Krumlov Brno-venkov Svitavy Praha-Štěrboholy Znojmo Děčín Praha 1 Jičín Cheb Prostějov Klatovy Praha-Březiněves Chomutov Tábor Chrudim Uherské Hradiště Ústí nad Labem Benešov Praha 8 Hradec Králové Praha-Klánovice Karlovy Vary Praha-Libuš Kladno Tachov Praha 2 Praha 15 Česká Lípa Příbram Praha-Troja Nymburk České Budějovice Sokolov Havlíčkův Brod Praha-Benice Mladá Boleslav Kutná Hora Pelhřimov Most Praha-Nedvězí Praha 3 Plzeň-sever Strakonice Teplice Praha 19 Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrůvka

Levná dlažba Bobrůvka

Dlažba Bobrůvka

Zámkové dlažby Bobrůvka

Zámkové betonové dlažby Bobrůvka

Zámková dlažba Bobrůvka

Betonové dlažby Bobrůvka

Betonová dlažba Bobrůvka

Zdící prvky Bobrůvka

Dlažby II jakosti Bobrůvka

Dlažba II jakosti Bobrůvka

Plošné dlažby Bobrůvka