„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrůvka

Nové produkty Bobrůvka

Dlažby a obrubníky Bobrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrůvka, Levná dlažba Bobrůvka, Dlažba Bobrůvka, Zámkové dlažby Bobrůvka, Zámkové dlažba Bobrůvka, Betonové dlažby Bobrůvka, Betonová dlažba Bobrůvka, Zdící prvky Bobrůvka, Dlažby II jakosti Bobrůvka, Dlažba II jakosti Bobrůvka, Plošné dlažby Bobrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha-Dolní Chabry Vyškov Praha 20 Bruntál Beroun Praha 16 Praha-Křeslice Rakovník Praha 9 Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Benešov Náchod Přerov Kroměříž Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Nymburk Kladno Blansko Třebíč Mladá Boleslav Praha 17 Praha-Troja Prostějov Praha-Vinoř Opava Praha-Kunratice Praha-východ Jihlava Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Semily Praha-Lipence Praha-Benice České Budějovice Praha-Klánovice Chrudim Praha-západ Tábor Brno-venkov Hradec Králové Jičín Praha 13 Praha-Čakovice Liberec Tachov Frýdek-Místek Vsetín Písek Praha 12 Praha 10 Litoměřice Strakonice Hlavní město Praha Karlovy Vary Hodonín Česká Lípa Praha-Satalice Chomutov Praha-Slivenec Praha 1 Ostrava-město Klatovy Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha 5 Praha 22 Pardubice Louny Praha 7 Praha 11 Pelhřimov Jeseník Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha 21 Sokolov Praha-Běchovice Plzeň-jih Cheb Ústí nad Labem Praha 14 Praha-Újezd Most Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha 2 Praha 6 Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Teplice Brno-město Děčín Plzeň-město Karviná Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrůvka

Levná dlažba Bobrůvka

Dlažba Bobrůvka

Zámkové dlažby Bobrůvka

Zámkové betonové dlažby Bobrůvka

Zámková dlažba Bobrůvka

Betonové dlažby Bobrůvka

Betonová dlažba Bobrůvka

Zdící prvky Bobrůvka

Dlažby II jakosti Bobrůvka

Dlažba II jakosti Bobrůvka

Plošné dlažby Bobrůvka