„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrůvka

Nové produkty Bobrůvka

Dlažby a obrubníky Bobrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrůvka, Levná dlažba Bobrůvka, Dlažba Bobrůvka, Zámkové dlažby Bobrůvka, Zámkové dlažba Bobrůvka, Betonové dlažby Bobrůvka, Betonová dlažba Bobrůvka, Zdící prvky Bobrůvka, Dlažby II jakosti Bobrůvka, Dlažba II jakosti Bobrůvka, Plošné dlažby Bobrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Sokolov Benešov Praha-Kolovraty Praha 16 Praha-Čakovice Litoměřice Jihlava Kroměříž Přerov Praha-Křeslice Praha-Šeberov Praha-Troja Klatovy Uherské Hradiště Hodonín Břeclav Praha-Satalice Praha-Petrovice Domažlice Svitavy Havlíčkův Brod Kladno Praha-Dolní Počernice Jeseník Praha 3 Praha-Vinoř Praha 22 Ostrava-město Praha 6 Praha 15 Mladá Boleslav Semily Praha 1 Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Praha-východ Praha-Kunratice Opava Praha 5 Praha-Ďáblice Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Děčín Cheb Praha 7 Vsetín Liberec Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Šumperk Hlavní město Praha Praha-Běchovice Olomouc Kutná Hora Praha 14 Praha 11 Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Praha-Lochkov Praha 2 Kolín Plzeň-jih Příbram Praha-Královice Česká Lípa Praha-Lysolaje Vyškov Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Český Krumlov Praha 17 Znojmo Teplice Praha-Koloděje Praha 9 Praha 10 Mělník Praha 21 Praha-Klánovice Zlín Frýdek-Místek Blansko Prachatice Chrudim Plzeň-sever Karlovy Vary Praha 18 Prostějov Praha 19 Rokycany Pelhřimov Louny Nymburk České Budějovice Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrůvka

Levná dlažba Bobrůvka

Dlažba Bobrůvka

Zámkové dlažby Bobrůvka

Zámkové betonové dlažby Bobrůvka

Zámková dlažba Bobrůvka

Betonové dlažby Bobrůvka

Betonová dlažba Bobrůvka

Zdící prvky Bobrůvka

Dlažby II jakosti Bobrůvka

Dlažba II jakosti Bobrůvka

Plošné dlažby Bobrůvka