„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrůvka

Nové produkty Bobrůvka

Dlažby a obrubníky Bobrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrůvka, Levná dlažba Bobrůvka, Dlažba Bobrůvka, Zámkové dlažby Bobrůvka, Zámkové dlažba Bobrůvka, Betonové dlažby Bobrůvka, Betonová dlažba Bobrůvka, Zdící prvky Bobrůvka, Dlažby II jakosti Bobrůvka, Dlažba II jakosti Bobrůvka, Plošné dlažby Bobrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Domažlice Praha-východ Plzeň-jih Jindřichův Hradec Mělník Praha 21 Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Hradec Králové Praha 2 Písek Brno-venkov Beroun Kroměříž Praha 6 Most Ústí nad Labem Praha 1 Opava Zlín Strakonice Praha-Nebušice Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha 9 Praha 8 Praha-Satalice Praha-Dubeč Rakovník Česká Lípa Praha-Újezd Praha-Křeslice Praha 14 Praha-Kunratice Vsetín Rokycany Praha 7 Třebíč Praha 16 Praha 13 Vyškov Hodonín Olomouc Praha 18 Uherské Hradiště Brno-město Praha 22 Praha-Petrovice Liberec Praha 15 Praha 11 Praha 4 Praha-Vinoř Chomutov České Budějovice Praha 17 Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha 5 Praha-Běchovice Pardubice Benešov Šumperk Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Praha 12 Prachatice Kolín Praha-Lipence Praha 10 Prostějov Semily Pelhřimov Kladno Praha-Čakovice Chrudim Tachov Jablonec nad Nisou Praha 19 Praha-Ďáblice Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Litoměřice Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Děčín Přerov Břeclav Praha-Královice Praha-Lysolaje Nymburk Tábor Sokolov Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrůvka

Levná dlažba Bobrůvka

Dlažba Bobrůvka

Zámkové dlažby Bobrůvka

Zámkové betonové dlažby Bobrůvka

Zámková dlažba Bobrůvka

Betonové dlažby Bobrůvka

Betonová dlažba Bobrůvka

Zdící prvky Bobrůvka

Dlažby II jakosti Bobrůvka

Dlažba II jakosti Bobrůvka

Plošné dlažby Bobrůvka