„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrůvka

Nové produkty Bobrůvka

Dlažby a obrubníky Bobrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrůvka, Levná dlažba Bobrůvka, Dlažba Bobrůvka, Zámkové dlažby Bobrůvka, Zámkové dlažba Bobrůvka, Betonové dlažby Bobrůvka, Betonová dlažba Bobrůvka, Zdící prvky Bobrůvka, Dlažby II jakosti Bobrůvka, Dlažba II jakosti Bobrůvka, Plošné dlažby Bobrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Uherské Hradiště Příbram Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Klatovy Přerov Praha-Nebušice Znojmo Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Jičín Pelhřimov Jeseník Sokolov Praha-Benice Louny České Budějovice Praha-východ Praha 16 Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha 17 Hlavní město Praha Cheb Praha 15 Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Kolín Vyškov Náchod Liberec Praha 12 Prostějov Tachov Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Tábor Praha 7 Praha-Libuš Praha 4 Praha-Šeberov Praha-Petrovice Semily Jindřichův Hradec Svitavy Praha-Řeporyje Mělník Praha-Lochkov Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Třebíč Děčín Praha 2 Domažlice Kladno Chomutov Praha-Vinoř Ostrava-město Praha 18 Praha-Dolní Počernice Zlín Praha-západ Olomouc Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Praha-Újezd Hodonín Plzeň-sever Česká Lípa Kroměříž Vsetín Praha 3 Praha-Kolovraty Písek Praha-Březiněves Rokycany Praha 14 Praha-Satalice Praha 6 Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Praha 9 Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Rakovník Kutná Hora Praha 11 Plzeň-město Beroun Pardubice Praha 10 Ústí nad Labem Nový Jičín Karviná Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrůvka

Levná dlažba Bobrůvka

Dlažba Bobrůvka

Zámkové dlažby Bobrůvka

Zámkové betonové dlažby Bobrůvka

Zámková dlažba Bobrůvka

Betonové dlažby Bobrůvka

Betonová dlažba Bobrůvka

Zdící prvky Bobrůvka

Dlažby II jakosti Bobrůvka

Dlažba II jakosti Bobrůvka

Plošné dlažby Bobrůvka