„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrůvka

Nové produkty Bobrůvka

Dlažby a obrubníky Bobrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrůvka, Levná dlažba Bobrůvka, Dlažba Bobrůvka, Zámkové dlažby Bobrůvka, Zámkové dlažba Bobrůvka, Betonové dlažby Bobrůvka, Betonová dlažba Bobrůvka, Zdící prvky Bobrůvka, Dlažby II jakosti Bobrůvka, Dlažba II jakosti Bobrůvka, Plošné dlažby Bobrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Liberec Chomutov Olomouc Prostějov Praha-Koloděje Znojmo Přerov Praha-Zličín Praha 16 Praha-Lochkov Plzeň-město Třebíč Benešov Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Semily Vyškov Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha 2 Hlavní město Praha Děčín Ústí nad Labem Praha 15 Nymburk Praha-Klánovice Praha-Troja Kutná Hora Praha-Vinoř Mělník Praha-Lipence Karlovy Vary Jindřichův Hradec Tábor Praha 18 Praha 14 Havlíčkův Brod České Budějovice Praha-Dubeč Praha-Satalice Kolín Praha 3 Opava Praha-Ďáblice Praha 19 Praha-Běchovice Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Jeseník Karviná Trutnov Chrudim Praha-Nebušice Praha 10 Kroměříž Hodonín Jičín Klatovy Praha-Kunratice Praha 1 Praha-Lysolaje Česká Lípa Praha-Šeberov Praha-východ Praha-Kolovraty Kladno Břeclav Most Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Rakovník Šumperk Praha 8 Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha 5 Plzeň-sever Praha 20 Tachov Svitavy Praha-Suchdol Domažlice Praha-Benice Pardubice Praha 17 Brno-město Cheb Teplice Nový Jičín Praha 22 Praha-Královice Praha 21 Jihlava Praha-Újezd Praha 4 Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrůvka

Levná dlažba Bobrůvka

Dlažba Bobrůvka

Zámkové dlažby Bobrůvka

Zámkové betonové dlažby Bobrůvka

Zámková dlažba Bobrůvka

Betonové dlažby Bobrůvka

Betonová dlažba Bobrůvka

Zdící prvky Bobrůvka

Dlažby II jakosti Bobrůvka

Dlažba II jakosti Bobrůvka

Plošné dlažby Bobrůvka