„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrůvka

Nové produkty Bobrůvka

Dlažby a obrubníky Bobrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrůvka, Levná dlažba Bobrůvka, Dlažba Bobrůvka, Zámkové dlažby Bobrůvka, Zámkové dlažba Bobrůvka, Betonové dlažby Bobrůvka, Betonová dlažba Bobrůvka, Zdící prvky Bobrůvka, Dlažby II jakosti Bobrůvka, Dlažba II jakosti Bobrůvka, Plošné dlažby Bobrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Šumperk Praha-Slivenec České Budějovice Plzeň-sever Praha-Křeslice Praha 2 Jičín Jablonec nad Nisou Plzeň-město Praha 21 Náchod Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Prachatice Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Cheb Chomutov Mladá Boleslav Klatovy Praha-Kunratice Strakonice Nový Jičín Praha-Újezd Praha 12 Praha-východ Karviná Semily Praha 8 Pardubice Praha 5 Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Teplice Pelhřimov Praha 15 Třebíč Praha-Satalice Praha-Suchdol Hlavní město Praha Praha 16 Jihlava Hodonín Domažlice Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Ústí nad Labem Kladno Písek Trutnov Havlíčkův Brod Hradec Králové Vyškov Tachov Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha 19 Praha 4 Praha-Zbraslav Praha-Zličín Praha-Nedvězí Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha 9 Benešov Nymburk Chrudim Praha-Dubeč Praha 7 Praha-západ Česká Lípa Olomouc Praha-Troja Liberec Rychnov nad Kněžnou Zlín Praha 1 Blansko Praha-Čakovice Břeclav Prostějov Kroměříž Praha 11 Praha-Královice Brno-venkov Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Rakovník Praha 10 Praha 18 Praha 17 Přerov Praha-Dolní Měcholupy Mělník Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrůvka

Levná dlažba Bobrůvka

Dlažba Bobrůvka

Zámkové dlažby Bobrůvka

Zámkové betonové dlažby Bobrůvka

Zámková dlažba Bobrůvka

Betonové dlažby Bobrůvka

Betonová dlažba Bobrůvka

Zdící prvky Bobrůvka

Dlažby II jakosti Bobrůvka

Dlažba II jakosti Bobrůvka

Plošné dlažby Bobrůvka