„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobrůvka

Nové produkty Bobrůvka

Dlažby a obrubníky Bobrůvka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobrůvka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobrůvka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobrůvka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobrůvka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobrůvka, Levná dlažba Bobrůvka, Dlažba Bobrůvka, Zámkové dlažby Bobrůvka, Zámkové dlažba Bobrůvka, Betonové dlažby Bobrůvka, Betonová dlažba Bobrůvka, Zdící prvky Bobrůvka, Dlažby II jakosti Bobrůvka, Dlažba II jakosti Bobrůvka, Plošné dlažby Bobrůvka, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha 5 Praha 22 Praha-Suchdol Písek Praha-Zbraslav Praha 20 Praha-Klánovice Česká Lípa Ústí nad Labem Hlavní město Praha Frýdek-Místek Praha 1 Zlín Praha-Běchovice Praha-Libuš Praha 15 Bruntál Mladá Boleslav Praha-Újezd Karlovy Vary Praha-Čakovice Praha 6 Pardubice Opava Teplice Praha-Lochkov Náchod Litoměřice Benešov Praha-Nebušice Praha-Benice Most Chomutov Praha-Zličín Prostějov Praha-Kunratice Praha-Satalice Praha 8 Louny Praha-východ Praha-Petrovice Trutnov Praha 13 Strakonice Havlíčkův Brod Klatovy Nový Jičín Brno-venkov České Budějovice Praha-Přední Kopanina Praha 12 Vsetín Praha-Ďáblice Chrudim Prachatice Praha 9 Praha 2 Hradec Králové Praha-Kolovraty Olomouc Praha-Koloděje Praha-Dubeč Liberec Praha 11 Praha-Štěrboholy Jihlava Praha-Troja Znojmo Brno-město Český Krumlov Praha 3 Plzeň-jih Praha-Vinoř Praha-západ Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha 14 Praha 16 Blansko Plzeň-sever Praha-Lipence Praha 18 Děčín Praha 19 Praha-Šeberov Přerov Kolín Příbram Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Semily Praha-Křeslice Kutná Hora Tachov Praha 10 Praha 7 Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobrůvka

Levná dlažba Bobrůvka

Dlažba Bobrůvka

Zámkové dlažby Bobrůvka

Zámkové betonové dlažby Bobrůvka

Zámková dlažba Bobrůvka

Betonové dlažby Bobrůvka

Betonová dlažba Bobrůvka

Zdící prvky Bobrůvka

Dlažby II jakosti Bobrůvka

Dlažba II jakosti Bobrůvka

Plošné dlažby Bobrůvka