„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boharyně

Nové produkty Boharyně

Dlažby a obrubníky Boharyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boharyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boharyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boharyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boharyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boharyně, Levná dlažba Boharyně, Dlažba Boharyně, Zámkové dlažby Boharyně, Zámkové dlažba Boharyně, Betonové dlažby Boharyně, Betonová dlažba Boharyně, Zdící prvky Boharyně, Dlažby II jakosti Boharyně, Dlažba II jakosti Boharyně, Plošné dlažby Boharyně, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha-Lipence Praha 22 Praha-západ Benešov Praha 19 Praha-Troja Praha 13 Kladno Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Liberec Přerov Karlovy Vary Praha-Lysolaje Praha 15 Opava Praha-Běchovice Praha-Libuš Mladá Boleslav Praha-Dubeč Sokolov Praha-Dolní Chabry Olomouc Jeseník Bruntál Svitavy Praha-Štěrboholy Hradec Králové Tachov Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Náchod Semily Frýdek-Místek Chrudim Praha 9 Domažlice Nový Jičín Příbram Louny Ostrava-město Kroměříž Praha 3 Kutná Hora Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Kolín Praha-Suchdol Písek Praha-Čakovice Znojmo Praha-Klánovice Vsetín Praha-Dolní Počernice Teplice Praha-Ďáblice Zlín Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha 12 Litoměřice Praha 18 Hodonín Praha 2 Brno-venkov Praha-Březiněves Praha-Újezd Prachatice Praha-východ České Budějovice Praha-Petrovice Třebíč Praha 21 Plzeň-město Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Praha 10 Most Praha-Nebušice Praha 20 Praha 16 Klatovy Nymburk Praha 14 Jihlava Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Rokycany Praha-Křeslice Praha-Šeberov Praha-Koloděje Plzeň-sever Vyškov Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boharyně

Levná dlažba Boharyně

Dlažba Boharyně

Zámkové dlažby Boharyně

Zámkové betonové dlažby Boharyně

Zámková dlažba Boharyně

Betonové dlažby Boharyně

Betonová dlažba Boharyně

Zdící prvky Boharyně

Dlažby II jakosti Boharyně

Dlažba II jakosti Boharyně

Plošné dlažby Boharyně