„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boharyně

Nové produkty Boharyně

Dlažby a obrubníky Boharyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boharyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boharyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boharyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boharyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boharyně, Levná dlažba Boharyně, Dlažba Boharyně, Zámkové dlažby Boharyně, Zámkové dlažba Boharyně, Betonové dlažby Boharyně, Betonová dlažba Boharyně, Zdící prvky Boharyně, Dlažby II jakosti Boharyně, Dlažba II jakosti Boharyně, Plošné dlažby Boharyně, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec České Budějovice Praha 15 Praha-Suchdol Rokycany Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Příbram Beroun Ústí nad Labem Praha 5 Praha-Šeberov Znojmo Praha 2 Praha 19 Praha 21 Sokolov Praha-Běchovice Strakonice Klatovy Praha-Libuš Vsetín Bruntál Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha-východ Třebíč Opava Teplice Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Brno-venkov Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Přerov Praha 20 Ostrava-město Chrudim Blansko Praha-Petrovice Praha-Satalice Jičín Liberec Praha 9 Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha-Zličín Praha 14 Uherské Hradiště Plzeň-sever Tábor Trutnov Jihlava Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Kolín Praha-Koloděje Domažlice Praha 6 Prostějov Praha-Lysolaje Karviná Pardubice Kutná Hora Plzeň-jih Most Praha 11 Hradec Králové Praha-Lochkov Karlovy Vary Praha-Velká Chuchle Tachov Semily Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha 1 Praha 13 Náchod Praha-Dubeč Vyškov Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Rakovník Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Litoměřice Nový Jičín Praha-Zbraslav Břeclav Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha-Kunratice Praha 17 Brno-město Kladno Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boharyně

Levná dlažba Boharyně

Dlažba Boharyně

Zámkové dlažby Boharyně

Zámkové betonové dlažby Boharyně

Zámková dlažba Boharyně

Betonové dlažby Boharyně

Betonová dlažba Boharyně

Zdící prvky Boharyně

Dlažby II jakosti Boharyně

Dlažba II jakosti Boharyně

Plošné dlažby Boharyně