„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boharyně

Nové produkty Boharyně

Dlažby a obrubníky Boharyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boharyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boharyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boharyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boharyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boharyně, Levná dlažba Boharyně, Dlažba Boharyně, Zámkové dlažby Boharyně, Zámkové dlažba Boharyně, Betonové dlažby Boharyně, Betonová dlažba Boharyně, Zdící prvky Boharyně, Dlažby II jakosti Boharyně, Dlažba II jakosti Boharyně, Plošné dlažby Boharyně, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Svitavy Praha 21 Náchod Český Krumlov Semily Přerov Plzeň-sever Olomouc Louny Rakovník Praha-Benice Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha 7 Praha 8 Opava Litoměřice Praha 4 Domažlice Rychnov nad Kněžnou Brno-město Cheb Písek Praha-Březiněves Karviná Praha 2 Praha 9 Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Tábor Ústí nad Orlicí Trutnov Plzeň-město Praha-západ Praha-Suchdol Rokycany Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha-Nebušice Blansko Pelhřimov Břeclav Bruntál Jeseník Praha-Klánovice Most Prachatice Žďár nad Sázavou Liberec Sokolov Beroun Klatovy Chomutov Karlovy Vary Znojmo Strakonice Prostějov Praha 11 Praha-východ Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha 19 Mělník Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Děčín Plzeň-jih Praha 20 České Budějovice Tachov Jičín Nymburk Praha 14 Praha-Šeberov Šumperk Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha 12 Praha-Zličín Praha 22 Kroměříž Praha 5 Praha-Kunratice Praha-Slivenec Praha-Satalice Praha 13 Praha-Čakovice Vyškov Praha 15 Chrudim Praha 17 Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boharyně

Levná dlažba Boharyně

Dlažba Boharyně

Zámkové dlažby Boharyně

Zámkové betonové dlažby Boharyně

Zámková dlažba Boharyně

Betonové dlažby Boharyně

Betonová dlažba Boharyně

Zdící prvky Boharyně

Dlažby II jakosti Boharyně

Dlažba II jakosti Boharyně

Plošné dlažby Boharyně