„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boharyně

Nové produkty Boharyně

Dlažby a obrubníky Boharyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boharyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boharyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boharyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boharyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boharyně, Levná dlažba Boharyně, Dlažba Boharyně, Zámkové dlažby Boharyně, Zámkové dlažba Boharyně, Betonové dlažby Boharyně, Betonová dlažba Boharyně, Zdící prvky Boharyně, Dlažby II jakosti Boharyně, Dlažba II jakosti Boharyně, Plošné dlažby Boharyně, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Šumperk Chrudim Praha 12 Praha-Čakovice Praha 8 Praha 20 Strakonice Benešov Prachatice Praha 17 Český Krumlov Praha-Vinoř Domažlice Praha-Královice Znojmo Praha 13 Příbram Praha 4 Praha-Zbraslav Praha-Újezd Semily Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Praha 18 Rakovník Praha 11 Praha-Petrovice Nový Jičín Jihlava Mělník Mladá Boleslav Klatovy Praha 19 Pelhřimov Praha-východ Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle České Budějovice Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Svitavy Žďár nad Sázavou Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Trutnov Praha-Lochkov Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Hodonín Liberec Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Praha 9 Písek Plzeň-město Tachov Praha-Kolovraty Jičín Beroun Ústí nad Orlicí Děčín Olomouc Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha 22 Kutná Hora Praha-Troja Louny Praha 1 Praha-Dubeč Ústí nad Labem Zlín Praha 16 Přerov Teplice Praha-Libuš Náchod Praha 5 Česká Lípa Bruntál Vyškov Jindřichův Hradec Kroměříž Sokolov Litoměřice Praha 21 Chomutov Vsetín Praha-Březiněves Brno-venkov Praha 14 Praha 6 Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boharyně

Levná dlažba Boharyně

Dlažba Boharyně

Zámkové dlažby Boharyně

Zámkové betonové dlažby Boharyně

Zámková dlažba Boharyně

Betonové dlažby Boharyně

Betonová dlažba Boharyně

Zdící prvky Boharyně

Dlažby II jakosti Boharyně

Dlažba II jakosti Boharyně

Plošné dlažby Boharyně