„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boharyně

Nové produkty Boharyně

Dlažby a obrubníky Boharyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boharyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boharyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boharyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boharyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boharyně, Levná dlažba Boharyně, Dlažba Boharyně, Zámkové dlažby Boharyně, Zámkové dlažba Boharyně, Betonové dlažby Boharyně, Betonová dlažba Boharyně, Zdící prvky Boharyně, Dlažby II jakosti Boharyně, Dlažba II jakosti Boharyně, Plošné dlažby Boharyně, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Praha 21 Ústí nad Labem Liberec Praha 7 Praha-Lochkov Benešov Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Náchod Praha 2 Praha 12 Hradec Králové Děčín Cheb Praha 14 Praha 17 Vsetín Praha 8 Praha-východ Prostějov Hlavní město Praha Jihlava Praha 1 Kutná Hora Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Praha-Klánovice Rokycany České Budějovice Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Nymburk Praha-Suchdol Praha-Satalice Ostrava-město Bruntál Praha 10 Teplice Praha-západ Sokolov Tachov Praha 13 Praha-Koloděje Prachatice Opava Domažlice Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Litoměřice Chrudim Chomutov Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Karviná Plzeň-sever Beroun Brno-město Praha-Čakovice Hodonín Mělník Příbram Praha-Benice Praha-Kunratice Blansko Praha-Dolní Počernice Praha 22 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Nový Jičín Karlovy Vary Znojmo Praha 19 Louny Praha 18 Praha-Březiněves Tábor Trutnov Klatovy Břeclav Praha 9 Praha-Ďáblice Praha 5 Jeseník Praha-Šeberov Praha-Běchovice Přerov Žďár nad Sázavou Vyškov Kladno Pardubice Praha 16 Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Most Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boharyně

Levná dlažba Boharyně

Dlažba Boharyně

Zámkové dlažby Boharyně

Zámkové betonové dlažby Boharyně

Zámková dlažba Boharyně

Betonové dlažby Boharyně

Betonová dlažba Boharyně

Zdící prvky Boharyně

Dlažby II jakosti Boharyně

Dlažba II jakosti Boharyně

Plošné dlažby Boharyně