„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boharyně

Nové produkty Boharyně

Dlažby a obrubníky Boharyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boharyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boharyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boharyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boharyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boharyně, Levná dlažba Boharyně, Dlažba Boharyně, Zámkové dlažby Boharyně, Zámkové dlažba Boharyně, Betonové dlažby Boharyně, Betonová dlažba Boharyně, Zdící prvky Boharyně, Dlažby II jakosti Boharyně, Dlažba II jakosti Boharyně, Plošné dlažby Boharyně, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha-západ Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Praha 11 Praha 4 Zlín Přerov Kolín Praha 15 Praha 19 Jindřichův Hradec Cheb Praha 22 Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Rakovník Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Jeseník Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Blansko Praha 10 Louny Praha-Zličín Praha-Benice Plzeň-jih Praha-Lochkov Praha 8 Bruntál Česká Lípa Plzeň-město Chrudim Praha-Újezd Beroun Praha-Nedvězí Český Krumlov České Budějovice Hodonín Benešov Praha-Dubeč Praha-Slivenec Břeclav Pardubice Mělník Praha-Nebušice Hlavní město Praha Třebíč Děčín Semily Šumperk Praha-Čakovice Prachatice Plzeň-sever Praha-Petrovice Praha-Vinoř Praha 20 Tachov Most Frýdek-Místek Rokycany Opava Brno-venkov Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Karlovy Vary Pelhřimov Trutnov Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Jihlava Praha 1 Brno-město Praha-Kolovraty Hradec Králové Praha-východ Praha 13 Nový Jičín Praha 5 Kroměříž Znojmo Praha-Běchovice Praha 9 Praha-Šeberov Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Vsetín Praha-Suchdol Praha 2 Domažlice Praha-Troja Kutná Hora Praha 12 Liberec Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boharyně

Levná dlažba Boharyně

Dlažba Boharyně

Zámkové dlažby Boharyně

Zámkové betonové dlažby Boharyně

Zámková dlažba Boharyně

Betonové dlažby Boharyně

Betonová dlažba Boharyně

Zdící prvky Boharyně

Dlažby II jakosti Boharyně

Dlažba II jakosti Boharyně

Plošné dlažby Boharyně