„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boharyně

Nové produkty Boharyně

Dlažby a obrubníky Boharyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boharyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boharyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boharyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boharyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boharyně, Levná dlažba Boharyně, Dlažba Boharyně, Zámkové dlažby Boharyně, Zámkové dlažba Boharyně, Betonové dlažby Boharyně, Betonová dlažba Boharyně, Zdící prvky Boharyně, Dlažby II jakosti Boharyně, Dlažba II jakosti Boharyně, Plošné dlažby Boharyně, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Domažlice Plzeň-jih Kolín Náchod Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Přerov Praha-západ Praha-Dolní Chabry Litoměřice Praha 8 Hradec Králové Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Rokycany Nymburk Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Opava Semily Pardubice Zlín Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha 15 Děčín Šumperk Brno-město Praha-východ Praha 14 České Budějovice Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha 19 Liberec Plzeň-sever Praha 16 Praha-Lipence Teplice Jeseník Prachatice Praha-Slivenec Praha 10 Svitavy Praha 2 Praha 18 Tábor Česká Lípa Blansko Praha-Lochkov Kladno Praha-Satalice Hodonín Praha-Královice Vyškov Třebíč Břeclav Bruntál Olomouc Karlovy Vary Praha 11 Příbram Kroměříž Praha 13 Louny Most Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Vsetín Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Praha 5 Praha-Újezd Praha-Benice Prostějov Chrudim Chomutov Praha 4 Praha 9 Pelhřimov Ostrava-město Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha-Suchdol Mladá Boleslav Uherské Hradiště Plzeň-město Praha-Koloděje Praha-Běchovice Trutnov Strakonice Ústí nad Labem Kutná Hora Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boharyně

Levná dlažba Boharyně

Dlažba Boharyně

Zámkové dlažby Boharyně

Zámkové betonové dlažby Boharyně

Zámková dlažba Boharyně

Betonové dlažby Boharyně

Betonová dlažba Boharyně

Zdící prvky Boharyně

Dlažby II jakosti Boharyně

Dlažba II jakosti Boharyně

Plošné dlažby Boharyně