„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boharyně

Nové produkty Boharyně

Dlažby a obrubníky Boharyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boharyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boharyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boharyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boharyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boharyně, Levná dlažba Boharyně, Dlažba Boharyně, Zámkové dlažby Boharyně, Zámkové dlažba Boharyně, Betonové dlažby Boharyně, Betonová dlažba Boharyně, Zdící prvky Boharyně, Dlažby II jakosti Boharyně, Dlažba II jakosti Boharyně, Plošné dlažby Boharyně, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Plzeň-město Liberec Praha-Koloděje Písek Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Bruntál Praha 16 Praha 11 Pardubice Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha-Lochkov Louny Teplice Hodonín České Budějovice Praha-Lipence Domažlice Praha 14 Praha 6 Nymburk Praha 19 Jičín Zlín Praha-Klánovice Praha-Satalice Frýdek-Místek Cheb Praha-Ďáblice Děčín Kroměříž Kolín Praha-Šeberov Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Kladno Česká Lípa Praha 1 Jihlava Praha-Troja Praha-východ Praha 21 Trutnov Praha 15 Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Olomouc Tábor Kutná Hora Prachatice Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Vyškov Prostějov Praha 17 Ústí nad Labem Praha 9 Chomutov Chrudim Praha-Újezd Praha-západ Praha 7 Mladá Boleslav Brno-město Praha-Křeslice Svitavy Šumperk Mělník Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Ostrava-město Klatovy Praha-Kolovraty Praha 20 Praha 3 Blansko Jeseník Praha-Dubeč Rakovník Náchod Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Rokycany Praha 22 Opava Praha-Přední Kopanina Semily Pelhřimov Vsetín Nový Jičín Hradec Králové Jablonec nad Nisou Praha 5 Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boharyně

Levná dlažba Boharyně

Dlažba Boharyně

Zámkové dlažby Boharyně

Zámkové betonové dlažby Boharyně

Zámková dlažba Boharyně

Betonové dlažby Boharyně

Betonová dlažba Boharyně

Zdící prvky Boharyně

Dlažby II jakosti Boharyně

Dlažba II jakosti Boharyně

Plošné dlažby Boharyně