„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boharyně

Nové produkty Boharyně

Dlažby a obrubníky Boharyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boharyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boharyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boharyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boharyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boharyně, Levná dlažba Boharyně, Dlažba Boharyně, Zámkové dlažby Boharyně, Zámkové dlažba Boharyně, Betonové dlažby Boharyně, Betonová dlažba Boharyně, Zdící prvky Boharyně, Dlažby II jakosti Boharyně, Dlažba II jakosti Boharyně, Plošné dlažby Boharyně, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Kutná Hora Praha-Běchovice Ostrava-město Brno-město Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha-Dubeč České Budějovice Sokolov Děčín Nymburk Praha 21 Opava Praha 13 Praha 8 Hradec Králové Praha-Nebušice Praha 5 Praha-Petrovice Praha-Čakovice Liberec Vyškov Kolín Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Beroun Kladno Praha 15 Praha-Dolní Chabry Praha 16 Praha 3 Klatovy Český Krumlov Zlín Jihlava Praha 2 Náchod Blansko Plzeň-město Praha-Březiněves Praha 14 Praha 22 Most Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Praha-Satalice Mladá Boleslav Olomouc Prostějov Praha 4 Mělník Praha 20 Praha-Libuš Praha 12 Praha-Řeporyje Třebíč Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Domažlice Hlavní město Praha Bruntál Praha 6 Rakovník Šumperk Praha-Benice Tábor Jičín Chomutov Žďár nad Sázavou Praha 17 Teplice Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Cheb Chrudim Praha-Slivenec Plzeň-sever Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Plzeň-jih Nový Jičín Karlovy Vary Praha-Lochkov Pardubice Rokycany Praha-Nedvězí Příbram Praha-Újezd Praha 1 Vsetín Jeseník Semily Praha-západ Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boharyně

Levná dlažba Boharyně

Dlažba Boharyně

Zámkové dlažby Boharyně

Zámkové betonové dlažby Boharyně

Zámková dlažba Boharyně

Betonové dlažby Boharyně

Betonová dlažba Boharyně

Zdící prvky Boharyně

Dlažby II jakosti Boharyně

Dlažba II jakosti Boharyně

Plošné dlažby Boharyně