„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blučina

Nové produkty Blučina

Dlažby a obrubníky Blučina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blučina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blučina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blučina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blučina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blučina, Levná dlažba Blučina, Dlažba Blučina, Zámkové dlažby Blučina, Zámkové dlažba Blučina, Betonové dlažby Blučina, Betonová dlažba Blučina, Zdící prvky Blučina, Dlažby II jakosti Blučina, Dlažba II jakosti Blučina, Plošné dlažby Blučina, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Ostrava-město Semily Praha 22 Praha-východ Frýdek-Místek Praha 9 Rakovník Praha-Královice Vsetín Svitavy Vyškov Praha-západ Plzeň-jih Sokolov Prachatice Praha-Koloděje Břeclav Mělník Jičín Opava Praha-Lipence Bruntál Praha 1 Praha 4 Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha 21 Pelhřimov Žďár nad Sázavou Kolín Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha-Benice Praha 14 Praha-Zbraslav Hradec Králové Nymburk Beroun Praha 13 Praha-Újezd Rokycany Zlín Praha 11 Praha-Suchdol Praha-Šeberov Plzeň-sever Praha 20 Praha-Troja Strakonice Kladno Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Mladá Boleslav Hodonín Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Praha 19 Praha 5 Písek Praha 12 Praha 15 Jeseník Kroměříž Český Krumlov Praha 17 Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Hlavní město Praha Pardubice Uherské Hradiště Praha 16 Přerov Šumperk Česká Lípa Znojmo Praha-Ďáblice Nový Jičín Litoměřice Olomouc Praha 6 Praha-Čakovice Trutnov Příbram Blansko Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Praha-Libuš Třebíč Chrudim Ústí nad Orlicí Brno-město Karviná Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blučina

Levná dlažba Blučina

Dlažba Blučina

Zámkové dlažby Blučina

Zámkové betonové dlažby Blučina

Zámková dlažba Blučina

Betonové dlažby Blučina

Betonová dlažba Blučina

Zdící prvky Blučina

Dlažby II jakosti Blučina

Dlažba II jakosti Blučina

Plošné dlažby Blučina