„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blučina

Nové produkty Blučina

Dlažby a obrubníky Blučina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blučina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blučina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blučina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blučina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blučina, Levná dlažba Blučina, Dlažba Blučina, Zámkové dlažby Blučina, Zámkové dlažba Blučina, Betonové dlažby Blučina, Betonová dlažba Blučina, Zdící prvky Blučina, Dlažby II jakosti Blučina, Dlažba II jakosti Blučina, Plošné dlažby Blučina, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha-Ďáblice Praha 22 Beroun Praha-Újezd Praha-Slivenec Náchod Opava Praha 1 Praha-Lochkov Praha 18 Praha 20 Šumperk Praha-Troja Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Sokolov Praha-východ Třebíč Liberec Praha-Štěrboholy Olomouc Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Teplice Praha-Suchdol Prachatice Praha-Vinoř Vsetín Vyškov Uherské Hradiště Břeclav Praha 5 Kroměříž Praha 2 Ústí nad Labem Rakovník Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Plzeň-jih Praha-Klánovice Kolín Praha 14 Praha-Satalice Praha 9 Strakonice Domažlice Kutná Hora Znojmo Praha-Benice Litoměřice Plzeň-sever Pardubice Louny Praha-Kunratice Nový Jičín Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha 6 Zlín Praha-Přední Kopanina Praha 3 Praha-Zbraslav Nymburk Praha 4 Hradec Králové Tábor Trutnov Praha-Řeporyje Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Ostrava-město Bruntál Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha 13 Praha-Dubeč Most Praha-Nedvězí Brno-venkov Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha 11 Mělník Praha-Březiněves Praha-Královice Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Praha 16 Písek Praha 19 Prostějov Jeseník Plzeň-město Karlovy Vary Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blučina

Levná dlažba Blučina

Dlažba Blučina

Zámkové dlažby Blučina

Zámkové betonové dlažby Blučina

Zámková dlažba Blučina

Betonové dlažby Blučina

Betonová dlažba Blučina

Zdící prvky Blučina

Dlažby II jakosti Blučina

Dlažba II jakosti Blučina

Plošné dlažby Blučina