„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blučina

Nové produkty Blučina

Dlažby a obrubníky Blučina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blučina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blučina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blučina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blučina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blučina, Levná dlažba Blučina, Dlažba Blučina, Zámkové dlažby Blučina, Zámkové dlažba Blučina, Betonové dlažby Blučina, Betonová dlažba Blučina, Zdící prvky Blučina, Dlažby II jakosti Blučina, Dlažba II jakosti Blučina, Plošné dlažby Blučina, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Bruntál Praha-Újezd Praha 9 Tábor Hradec Králové Brno-venkov Hodonín Praha 14 Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Trutnov Písek Praha 22 Opava Mladá Boleslav Praha 2 Sokolov Kroměříž Plzeň-město Praha-Šeberov Liberec Praha-Březiněves Šumperk Praha-Troja Praha-Kunratice Praha-Dubeč Český Krumlov Praha-Ďáblice Vyškov Prostějov Chrudim Praha-Libuš Praha-východ Praha-západ Karviná Uherské Hradiště Rakovník Praha-Lochkov Praha 6 Praha 11 Praha 21 Praha 17 Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Klatovy Praha 7 Plzeň-sever Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Přerov Praha 3 Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha-Benice Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Třebíč Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Most Louny Praha 20 Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Domažlice Praha-Klánovice Praha-Nebušice Praha-Petrovice Ústí nad Labem Praha-Čakovice Olomouc Cheb Vsetín Chomutov Příbram Prachatice Praha-Lipence Praha-Křeslice Strakonice Praha-Nedvězí Praha 16 Praha 19 Semily Blansko Jičín Praha 1 Praha-Lysolaje Teplice Náchod Praha-Běchovice Praha 18 Jihlava Praha 5 Kladno Děčín Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blučina

Levná dlažba Blučina

Dlažba Blučina

Zámkové dlažby Blučina

Zámkové betonové dlažby Blučina

Zámková dlažba Blučina

Betonové dlažby Blučina

Betonová dlažba Blučina

Zdící prvky Blučina

Dlažby II jakosti Blučina

Dlažba II jakosti Blučina

Plošné dlažby Blučina