„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blučina

Nové produkty Blučina

Dlažby a obrubníky Blučina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blučina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blučina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blučina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blučina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blučina, Levná dlažba Blučina, Dlažba Blučina, Zámkové dlažby Blučina, Zámkové dlažba Blučina, Betonové dlažby Blučina, Betonová dlažba Blučina, Zdící prvky Blučina, Dlažby II jakosti Blučina, Dlažba II jakosti Blučina, Plošné dlažby Blučina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Kladno Praha-východ Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Praha 13 Praha 19 Praha 22 Benešov Kroměříž Praha 5 Mladá Boleslav Praha-Dubeč Kolín Třebíč Praha 3 Praha-Ďáblice Brno-venkov Praha 8 Hodonín Jeseník Praha-Vinoř Praha 17 Havlíčkův Brod Praha-Troja Tachov Praha-Řeporyje Praha 1 Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Praha 12 Praha 20 Praha-Lipence Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Opava Praha-Královice Vyškov Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Hlavní město Praha Praha 14 Strakonice Semily Most Praha-Dolní Chabry Louny Praha 21 Praha 7 Zlín Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Praha-Zličín Bruntál Praha 16 Liberec Praha-Suchdol Frýdek-Místek Plzeň-sever Svitavy Praha-Kunratice Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Praha-Petrovice Praha-Běchovice Sokolov Praha-Slivenec Brno-město Ústí nad Orlicí Praha 18 Beroun Praha-západ České Budějovice Olomouc Nymburk Teplice Praha 9 Praha-Klánovice Chomutov Chrudim Pelhřimov Písek Kutná Hora Praha 2 Ostrava-město Znojmo Česká Lípa Trutnov Děčín Praha 15 Blansko Praha-Nebušice Jihlava Břeclav Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blučina

Levná dlažba Blučina

Dlažba Blučina

Zámkové dlažby Blučina

Zámkové betonové dlažby Blučina

Zámková dlažba Blučina

Betonové dlažby Blučina

Betonová dlažba Blučina

Zdící prvky Blučina

Dlažby II jakosti Blučina

Dlažba II jakosti Blučina

Plošné dlažby Blučina