„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blučina

Nové produkty Blučina

Dlažby a obrubníky Blučina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blučina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blučina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blučina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blučina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blučina, Levná dlažba Blučina, Dlažba Blučina, Zámkové dlažby Blučina, Zámkové dlažba Blučina, Betonové dlažby Blučina, Betonová dlažba Blučina, Zdící prvky Blučina, Dlažby II jakosti Blučina, Dlažba II jakosti Blučina, Plošné dlažby Blučina, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Vyškov Břeclav Benešov Praha 6 Teplice Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Brno-město Praha 16 České Budějovice Semily Louny Jablonec nad Nisou Jeseník Vsetín Děčín Cheb Praha 20 Frýdek-Místek Praha-Čakovice Rokycany Praha 12 Ostrava-město Praha-Koloděje Nový Jičín Praha-Nedvězí Kolín Praha-Klánovice Kladno Praha-Kolovraty Chrudim Praha 17 Litoměřice Praha-západ Praha 13 Prachatice Hlavní město Praha Chomutov Třebíč Praha 19 Havlíčkův Brod Kutná Hora Praha-Suchdol Mělník Brno-venkov Praha-Lipence Praha-Libuš Hodonín Plzeň-město Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha 15 Svitavy Hradec Králové Praha 5 Praha-Petrovice Náchod Písek Praha-Ďáblice Praha 1 Praha-Velká Chuchle Znojmo Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Karlovy Vary Praha-Nebušice Praha-Královice Praha 11 Prostějov Jičín Bruntál Strakonice Trutnov Blansko Praha-Přední Kopanina Pardubice Beroun Příbram Ústí nad Labem Kroměříž Mladá Boleslav Praha 14 Praha-Lochkov Tábor Klatovy Praha 21 Sokolov Praha-Satalice Česká Lípa Plzeň-sever Přerov Rychnov nad Kněžnou Rakovník Zlín Praha-východ Praha-Benice Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blučina

Levná dlažba Blučina

Dlažba Blučina

Zámkové dlažby Blučina

Zámkové betonové dlažby Blučina

Zámková dlažba Blučina

Betonové dlažby Blučina

Betonová dlažba Blučina

Zdící prvky Blučina

Dlažby II jakosti Blučina

Dlažba II jakosti Blučina

Plošné dlažby Blučina