„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blučina

Nové produkty Blučina

Dlažby a obrubníky Blučina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blučina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blučina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blučina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blučina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blučina, Levná dlažba Blučina, Dlažba Blučina, Zámkové dlažby Blučina, Zámkové dlažba Blučina, Betonové dlažby Blučina, Betonová dlažba Blučina, Zdící prvky Blučina, Dlažby II jakosti Blučina, Dlažba II jakosti Blučina, Plošné dlažby Blučina, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Běchovice Cheb Strakonice Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Přerov Praha 3 Praha-Lochkov Praha-Suchdol Karlovy Vary Bruntál Hradec Králové Praha 4 Vyškov Praha-Troja Teplice Hodonín Praha-Benice Praha-Kunratice Praha 20 Svitavy Praha-Štěrboholy Kolín Tachov Kladno Plzeň-město Olomouc Brno-venkov Praha 6 Praha 13 Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Most Praha 2 Praha 16 Praha-Šeberov Praha-Libuš Břeclav Praha 15 Rakovník Praha 5 Blansko Praha-Dubeč Praha 9 Praha 7 Litoměřice Plzeň-sever Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Brno-město Praha-Kolovraty Šumperk Vsetín Karviná Praha 19 Praha 22 Znojmo Chomutov Praha 14 Chrudim Praha-Zbraslav Beroun Praha-Satalice Praha 17 Klatovy Opava Uherské Hradiště Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Praha 18 Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Náchod Český Krumlov Praha-Koloděje České Budějovice Kroměříž Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Pelhřimov Rokycany Praha-Slivenec Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Mělník Česká Lípa Nymburk Nový Jičín Příbram Louny Praha-Vinoř Praha 10 Prachatice Třebíč Praha-Velká Chuchle Sokolov Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blučina

Levná dlažba Blučina

Dlažba Blučina

Zámkové dlažby Blučina

Zámkové betonové dlažby Blučina

Zámková dlažba Blučina

Betonové dlažby Blučina

Betonová dlažba Blučina

Zdící prvky Blučina

Dlažby II jakosti Blučina

Dlažba II jakosti Blučina

Plošné dlažby Blučina