„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blučina

Nové produkty Blučina

Dlažby a obrubníky Blučina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blučina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blučina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blučina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blučina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blučina, Levná dlažba Blučina, Dlažba Blučina, Zámkové dlažby Blučina, Zámkové dlažba Blučina, Betonové dlažby Blučina, Betonová dlažba Blučina, Zdící prvky Blučina, Dlažby II jakosti Blučina, Dlažba II jakosti Blučina, Plošné dlažby Blučina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Brno-venkov Cheb Brno-město Praha 11 Praha-Ďáblice Rakovník Praha 21 Kolín Praha-Suchdol Beroun Děčín Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Praha 9 Přerov Ostrava-město Domažlice Opava Znojmo Praha 22 Hradec Králové Praha 6 Praha 18 Olomouc Benešov Jindřichův Hradec Liberec Třebíč Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Tachov Praha 13 Praha 12 České Budějovice Praha 4 Semily Vsetín Vyškov Pardubice Pelhřimov Nymburk Praha 10 Mělník Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Praha-západ Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Kladno Praha-Troja Praha-Klánovice Zlín Frýdek-Místek Karviná Praha-Nebušice Plzeň-město Praha-Dubeč Nový Jičín Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Plzeň-sever Sokolov Litoměřice Praha 7 Praha 14 Šumperk Tábor Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Karlovy Vary Praha 1 Praha-Křeslice Praha 3 Kutná Hora Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Chrudim Mladá Boleslav Jičín Praha-východ Praha-Březiněves Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Chomutov Klatovy Břeclav Praha 15 Trutnov Kroměříž Písek Příbram Praha-Koloděje Louny Praha-Libuš Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blučina

Levná dlažba Blučina

Dlažba Blučina

Zámkové dlažby Blučina

Zámkové betonové dlažby Blučina

Zámková dlažba Blučina

Betonové dlažby Blučina

Betonová dlažba Blučina

Zdící prvky Blučina

Dlažby II jakosti Blučina

Dlažba II jakosti Blučina

Plošné dlažby Blučina