„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blučina

Nové produkty Blučina

Dlažby a obrubníky Blučina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blučina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blučina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blučina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blučina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blučina, Levná dlažba Blučina, Dlažba Blučina, Zámkové dlažby Blučina, Zámkové dlažba Blučina, Betonové dlažby Blučina, Betonová dlažba Blučina, Zdící prvky Blučina, Dlažby II jakosti Blučina, Dlažba II jakosti Blučina, Plošné dlažby Blučina, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Zlín Praha-Suchdol Domažlice Klatovy Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Kladno Tachov Praha 5 Český Krumlov Praha 13 Praha 11 Benešov Děčín Jičín Praha-Troja Praha-Zličín Karlovy Vary Havlíčkův Brod Šumperk Hradec Králové Praha-západ Praha-Klánovice Znojmo Praha-Nedvězí Plzeň-město Nymburk Vsetín Trutnov Praha-Kunratice Praha 12 Praha-Lipence Praha 21 Praha-Nebušice Bruntál Svitavy Praha 22 Praha-Řeporyje Vyškov Praha-Dubeč Praha 17 Strakonice Prachatice Semily Třebíč Praha-Běchovice Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha 16 Kroměříž Uherské Hradiště Praha 6 Praha 10 Brno-město Praha-Vinoř Náchod Litoměřice Kutná Hora Karviná Nový Jičín Teplice Rakovník Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Pelhřimov Praha-Lochkov Praha 18 Praha-Královice Praha-Čakovice Praha-Satalice Písek Kolín Ostrava-město Praha-východ Praha 8 Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Most Praha 9 Praha-Libuš Praha 1 Praha 14 Jeseník Praha-Ďáblice Praha 4 Praha-Zbraslav Praha 19 Praha-Březiněves Sokolov Mělník Praha-Přední Kopanina Praha 20 Jindřichův Hradec Praha 3 Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blučina

Levná dlažba Blučina

Dlažba Blučina

Zámkové dlažby Blučina

Zámkové betonové dlažby Blučina

Zámková dlažba Blučina

Betonové dlažby Blučina

Betonová dlažba Blučina

Zdící prvky Blučina

Dlažby II jakosti Blučina

Dlažba II jakosti Blučina

Plošné dlažby Blučina