„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blučina

Nové produkty Blučina

Dlažby a obrubníky Blučina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blučina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blučina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blučina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blučina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blučina, Levná dlažba Blučina, Dlažba Blučina, Zámkové dlažby Blučina, Zámkové dlažba Blučina, Betonové dlažby Blučina, Betonová dlažba Blučina, Zdící prvky Blučina, Dlažby II jakosti Blučina, Dlažba II jakosti Blučina, Plošné dlažby Blučina, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Praha-Běchovice Praha 9 Praha 8 Praha-Benice Praha-Újezd Beroun Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha 17 Praha-Březiněves Praha 21 Praha-Nebušice Prachatice Trutnov Prostějov Praha-Štěrboholy Praha 22 Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Praha 14 Domažlice Liberec Žďár nad Sázavou Jičín Louny Rakovník Zlín Frýdek-Místek Cheb Uherské Hradiště Praha-Královice Praha-Lochkov Praha-Čakovice Břeclav Znojmo Jablonec nad Nisou Praha 1 Praha-Lipence Plzeň-jih Chomutov Česká Lípa Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Benešov Praha 3 Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Sokolov Praha 4 Praha 13 Vsetín Náchod Brno-město Praha-Kunratice Rokycany Praha-Petrovice Praha-Křeslice Praha 20 Blansko Praha-Zličín Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Most Svitavy Šumperk Ostrava-město Praha 19 Praha 18 Praha-Kolovraty Praha 16 Praha-Klánovice Praha 15 Olomouc Litoměřice Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Pelhřimov Vyškov Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Teplice Semily Kroměříž Třebíč Český Krumlov Děčín Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha 7 Praha-západ Praha-Dubeč Hradec Králové Strakonice Jihlava Praha 11 Kutná Hora Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blučina

Levná dlažba Blučina

Dlažba Blučina

Zámkové dlažby Blučina

Zámkové betonové dlažby Blučina

Zámková dlažba Blučina

Betonové dlažby Blučina

Betonová dlažba Blučina

Zdící prvky Blučina

Dlažby II jakosti Blučina

Dlažba II jakosti Blučina

Plošné dlažby Blučina