„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blučina

Nové produkty Blučina

Dlažby a obrubníky Blučina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blučina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blučina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blučina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blučina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blučina, Levná dlažba Blučina, Dlažba Blučina, Zámkové dlažby Blučina, Zámkové dlažba Blučina, Betonové dlažby Blučina, Betonová dlažba Blučina, Zdící prvky Blučina, Dlažby II jakosti Blučina, Dlažba II jakosti Blučina, Plošné dlažby Blučina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Tachov Teplice Česká Lípa Kladno Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Rakovník Strakonice Praha-Dolní Chabry Písek Brno-město Plzeň-jih Vsetín Mělník Domažlice Praha 22 Praha-východ Praha-Lochkov Praha-Libuš Praha 8 Kolín Jablonec nad Nisou Plzeň-město Vyškov Praha 15 Pelhřimov Praha 19 Ústí nad Orlicí Chrudim Praha 13 Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Most Praha-Petrovice Praha 7 Praha 21 Český Krumlov Praha-Čakovice Ostrava-město Praha-západ Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Pardubice Hodonín Hlavní město Praha Praha-Zličín Rokycany Liberec Praha 10 Klatovy Děčín Praha-Slivenec Praha 6 Praha 1 Praha-Nebušice Náchod Praha-Řeporyje Opava Sokolov Praha-Přední Kopanina Břeclav Chomutov Jičín Praha-Zbraslav Šumperk Praha-Benice Praha 17 Mladá Boleslav Praha 2 Praha-Velká Chuchle Zlín Prostějov Praha-Troja Praha 18 Praha-Březiněves Jeseník Nymburk Praha-Lysolaje Praha 11 Praha 5 Praha-Štěrboholy Nový Jičín Prachatice Plzeň-sever Praha 16 Kutná Hora Třebíč Žďár nad Sázavou Benešov Litoměřice Trutnov Bruntál Praha-Kunratice Praha-Lipence Frýdek-Místek Ústí nad Labem Tábor Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blučina

Levná dlažba Blučina

Dlažba Blučina

Zámkové dlažby Blučina

Zámkové betonové dlažby Blučina

Zámková dlažba Blučina

Betonové dlažby Blučina

Betonová dlažba Blučina

Zdící prvky Blučina

Dlažby II jakosti Blučina

Dlažba II jakosti Blučina

Plošné dlažby Blučina