„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blučina

Nové produkty Blučina

Dlažby a obrubníky Blučina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blučina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blučina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blučina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blučina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blučina, Levná dlažba Blučina, Dlažba Blučina, Zámkové dlažby Blučina, Zámkové dlažba Blučina, Betonové dlažby Blučina, Betonová dlažba Blučina, Zdící prvky Blučina, Dlažby II jakosti Blučina, Dlažba II jakosti Blučina, Plošné dlažby Blučina, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha 17 Mělník Havlíčkův Brod Klatovy Kolín Praha 8 Prachatice Praha 15 Náchod Karlovy Vary Olomouc Praha-Dubeč Rokycany Šumperk Bruntál Ostrava-město Praha-Benice Praha 3 Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Kutná Hora Cheb Praha-Troja Brno-město Praha-Dolní Chabry Jičín Břeclav Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Písek Praha 21 Vyškov Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Praha 12 Praha-Zličín Plzeň-sever Český Krumlov Trutnov Prostějov Třebíč Praha-Čakovice Vsetín Blansko Ústí nad Orlicí Plzeň-město Teplice Zlín Praha 6 Praha-Suchdol Praha 9 Praha-Újezd Svitavy Praha-Lochkov Chomutov Liberec Praha 20 Semily Praha 19 Ústí nad Labem Jihlava Praha 18 Jeseník Pelhřimov Chrudim Jindřichův Hradec Domažlice Česká Lípa České Budějovice Karviná Praha-Přední Kopanina Beroun Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Přerov Opava Žďár nad Sázavou Nymburk Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha 7 Tábor Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Brno-venkov Hodonín Praha-Petrovice Tachov Praha-Slivenec Praha 13 Praha 10 Kroměříž Praha-Satalice Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blučina

Levná dlažba Blučina

Dlažba Blučina

Zámkové dlažby Blučina

Zámkové betonové dlažby Blučina

Zámková dlažba Blučina

Betonové dlažby Blučina

Betonová dlažba Blučina

Zdící prvky Blučina

Dlažby II jakosti Blučina

Dlažba II jakosti Blučina

Plošné dlažby Blučina