„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blízkov

Nové produkty Blízkov

Dlažby a obrubníky Blízkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blízkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blízkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blízkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blízkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blízkov, Levná dlažba Blízkov, Dlažba Blízkov, Zámkové dlažby Blízkov, Zámkové dlažba Blízkov, Betonové dlažby Blízkov, Betonová dlažba Blízkov, Zdící prvky Blízkov, Dlažby II jakosti Blízkov, Dlažba II jakosti Blízkov, Plošné dlažby Blízkov, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Pardubice Praha-Petrovice Praha 18 Praha-západ Praha-Křeslice Vyškov Praha-Benice Praha 1 Praha 3 Plzeň-město Olomouc Domažlice Praha 6 Praha 4 Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Praha 10 Praha-Újezd Litoměřice Opava Tachov Brno-město Praha-Nedvězí Praha 17 České Budějovice Břeclav Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Liberec Děčín Praha 5 Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Hodonín Pelhřimov Zlín Karlovy Vary Bruntál Cheb Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Praha 11 Kroměříž Písek Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Praha-Lipence Sokolov Praha-Kolovraty Praha 9 Uherské Hradiště Kutná Hora Třebíč Klatovy Praha-Dubeč Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha 2 Beroun Praha-Přední Kopanina Mělník Praha 19 Praha-Dolní Počernice Přerov Karviná Praha-Koloděje Ústí nad Labem Praha 15 Praha 7 Praha 12 Praha-Zličín Frýdek-Místek Praha 8 Nymburk Mladá Boleslav Jihlava Trutnov Vsetín Hlavní město Praha Blansko Teplice Český Krumlov Plzeň-jih Praha 22 Benešov Praha 13 Praha-Slivenec Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Ostrava-město Rakovník Praha-Troja Praha-Kunratice Jičín Nový Jičín Praha-Klánovice Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blízkov

Levná dlažba Blízkov

Dlažba Blízkov

Zámkové dlažby Blízkov

Zámkové betonové dlažby Blízkov

Zámková dlažba Blízkov

Betonové dlažby Blízkov

Betonová dlažba Blízkov

Zdící prvky Blízkov

Dlažby II jakosti Blízkov

Dlažba II jakosti Blízkov

Plošné dlažby Blízkov