„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blízkov

Nové produkty Blízkov

Dlažby a obrubníky Blízkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blízkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blízkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blízkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blízkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blízkov, Levná dlažba Blízkov, Dlažba Blízkov, Zámkové dlažby Blízkov, Zámkové dlažba Blízkov, Betonové dlažby Blízkov, Betonová dlažba Blízkov, Zdící prvky Blízkov, Dlažby II jakosti Blízkov, Dlažba II jakosti Blízkov, Plošné dlažby Blízkov, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Nymburk Praha 4 Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Kutná Hora Praha 7 Praha 2 Praha-Královice Praha-Lysolaje Jihlava Praha-Kunratice Mělník Hodonín Praha 12 Rakovník Chomutov Praha-Klánovice Praha 11 Most Praha-Satalice Blansko Praha-Březiněves Praha-Slivenec Strakonice Přerov Chrudim Praha-Nedvězí Vsetín Praha-Petrovice Praha-západ Hlavní město Praha Praha-Šeberov Semily Praha-Vinoř Rokycany Praha-Křeslice Trutnov České Budějovice Praha-Benice Praha 16 Vyškov Plzeň-sever Praha 22 Praha 9 Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Cheb Český Krumlov Žďár nad Sázavou Praha 17 Praha 21 Třebíč Havlíčkův Brod Praha 3 Praha-Újezd Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Svitavy Beroun Hradec Králové Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Prostějov Litoměřice Praha 10 Praha 8 Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Brno-město Praha 20 Pardubice Praha-Libuš Klatovy Benešov Praha-Koloděje Jeseník Uherské Hradiště Brno-venkov Kolín Teplice Praha 6 Praha 19 Praha 14 Prachatice Praha-Dolní Počernice Olomouc Písek Ústí nad Orlicí Děčín Tábor Praha-Zbraslav Opava Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blízkov

Levná dlažba Blízkov

Dlažba Blízkov

Zámkové dlažby Blízkov

Zámkové betonové dlažby Blízkov

Zámková dlažba Blízkov

Betonové dlažby Blízkov

Betonová dlažba Blízkov

Zdící prvky Blízkov

Dlažby II jakosti Blízkov

Dlažba II jakosti Blízkov

Plošné dlažby Blízkov