„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blízkov

Nové produkty Blízkov

Dlažby a obrubníky Blízkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blízkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blízkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blízkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blízkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blízkov, Levná dlažba Blízkov, Dlažba Blízkov, Zámkové dlažby Blízkov, Zámkové dlažba Blízkov, Betonové dlažby Blízkov, Betonová dlažba Blízkov, Zdící prvky Blízkov, Dlažby II jakosti Blízkov, Dlažba II jakosti Blízkov, Plošné dlažby Blízkov, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha-Satalice Praha-Lysolaje Pelhřimov Praha 1 Kroměříž Most Praha 12 Praha-Nedvězí Praha-východ Praha-Zbraslav Praha 19 Jeseník Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Praha-Lipence Praha 17 Praha-Petrovice Louny Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Rokycany Prostějov Havlíčkův Brod Šumperk Třebíč Praha-Újezd Praha-Klánovice Praha 14 Praha-Vinoř Kladno Praha-Dolní Chabry Brno-město Jihlava Praha 21 Jindřichův Hradec Praha-Libuš Plzeň-jih Česká Lípa Děčín Uherské Hradiště Praha-Benice Písek Praha-Běchovice Český Krumlov Praha 4 Praha-Slivenec Praha 10 Praha-Velká Chuchle Bruntál Opava Praha-Královice Plzeň-sever Beroun Praha-západ Blansko Praha-Nebušice Strakonice Tachov České Budějovice Přerov Pardubice Praha 22 Tábor Kolín Ostrava-město Nymburk Příbram Benešov Praha 15 Sokolov Břeclav Karlovy Vary Praha 3 Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Praha 8 Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Teplice Praha-Kolovraty Praha-Troja Mělník Liberec Hodonín Praha 6 Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Ústí nad Orlicí Jičín Svitavy Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Mladá Boleslav Klatovy Cheb Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blízkov

Levná dlažba Blízkov

Dlažba Blízkov

Zámkové dlažby Blízkov

Zámkové betonové dlažby Blízkov

Zámková dlažba Blízkov

Betonové dlažby Blízkov

Betonová dlažba Blízkov

Zdící prvky Blízkov

Dlažby II jakosti Blízkov

Dlažba II jakosti Blízkov

Plošné dlažby Blízkov