„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blízkov

Nové produkty Blízkov

Dlažby a obrubníky Blízkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blízkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blízkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blízkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blízkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blízkov, Levná dlažba Blízkov, Dlažba Blízkov, Zámkové dlažby Blízkov, Zámkové dlažba Blízkov, Betonové dlažby Blízkov, Betonová dlažba Blízkov, Zdící prvky Blízkov, Dlažby II jakosti Blízkov, Dlažba II jakosti Blízkov, Plošné dlažby Blízkov, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Satalice Praha 22 Praha 7 Praha-západ Praha 18 Rokycany Praha 21 Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Benice Praha 20 Jeseník Praha-Libuš Praha 19 Praha 13 Beroun Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha 16 Tábor Praha 6 Česká Lípa Klatovy Opava Ostrava-město Mělník Ústí nad Labem Znojmo Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Brno-venkov Praha 11 Jičín Plzeň-sever Trutnov Praha-Petrovice Karlovy Vary Plzeň-město Strakonice Český Krumlov Praha-Zbraslav Sokolov Praha-Vinoř Praha 15 Cheb Kladno Chomutov Prachatice Praha-Kunratice Praha 12 Chrudim Benešov Semily Bruntál Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Domažlice Praha-Dolní Chabry Nymburk České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha-Lipence Kutná Hora Praha 2 Pardubice Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Písek Přerov Uherské Hradiště Praha 4 Hlavní město Praha Prostějov Praha 14 Frýdek-Místek Kolín Pelhřimov Svitavy Praha 8 Karviná Tachov Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Praha 10 Praha-Zličín Hodonín Nový Jičín Praha-Štěrboholy Zlín Praha-Koloděje Kroměříž Vsetín Praha 17 Praha-Řeporyje Teplice Liberec Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blízkov

Levná dlažba Blízkov

Dlažba Blízkov

Zámkové dlažby Blízkov

Zámkové betonové dlažby Blízkov

Zámková dlažba Blízkov

Betonové dlažby Blízkov

Betonová dlažba Blízkov

Zdící prvky Blízkov

Dlažby II jakosti Blízkov

Dlažba II jakosti Blízkov

Plošné dlažby Blízkov