„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blízkov

Nové produkty Blízkov

Dlažby a obrubníky Blízkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blízkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blízkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blízkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blízkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blízkov, Levná dlažba Blízkov, Dlažba Blízkov, Zámkové dlažby Blízkov, Zámkové dlažba Blízkov, Betonové dlažby Blízkov, Betonová dlažba Blízkov, Zdící prvky Blízkov, Dlažby II jakosti Blízkov, Dlažba II jakosti Blízkov, Plošné dlažby Blízkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha 14 Prachatice Praha 5 Praha 10 Svitavy Znojmo Brno-město Jeseník Mělník Praha 2 Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Praha 22 Praha-Dolní Počernice Beroun Plzeň-město Praha-Libuš Domažlice České Budějovice Praha 6 Praha-Slivenec Praha-východ Praha-Nebušice Brno-venkov Žďár nad Sázavou Trutnov Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Kladno Praha-Újezd Karviná Strakonice Zlín Opava Nový Jičín Vsetín Praha 9 Praha 1 Nymburk Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Benešov Uherské Hradiště Praha-Březiněves Kroměříž Jihlava Praha 13 Hradec Králové Klatovy Kutná Hora Příbram Praha 11 Blansko Most Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Praha-Koloděje Chomutov Třebíč Písek Praha-Štěrboholy Český Krumlov Teplice Ústí nad Orlicí Sokolov Praha-západ Praha 18 Hodonín Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Praha 21 Semily Praha 20 Přerov Pardubice Břeclav Prostějov Praha-Kunratice Praha-Dubeč Praha-Křeslice Šumperk Louny Rychnov nad Kněžnou Rokycany Litoměřice Vyškov Praha-Klánovice Cheb Praha-Ďáblice Praha 7 Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha 4 Jičín Praha-Satalice Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blízkov

Levná dlažba Blízkov

Dlažba Blízkov

Zámkové dlažby Blízkov

Zámkové betonové dlažby Blízkov

Zámková dlažba Blízkov

Betonové dlažby Blízkov

Betonová dlažba Blízkov

Zdící prvky Blízkov

Dlažby II jakosti Blízkov

Dlažba II jakosti Blízkov

Plošné dlažby Blízkov