„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blízkov

Nové produkty Blízkov

Dlažby a obrubníky Blízkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blízkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blízkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blízkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blízkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blízkov, Levná dlažba Blízkov, Dlažba Blízkov, Zámkové dlažby Blízkov, Zámkové dlažba Blízkov, Betonové dlažby Blízkov, Betonová dlažba Blízkov, Zdící prvky Blízkov, Dlažby II jakosti Blízkov, Dlažba II jakosti Blízkov, Plošné dlažby Blízkov, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Trutnov Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Cheb Nový Jičín Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-Libuš Hodonín Náchod Praha-Nedvězí Pelhřimov Praha 4 Jičín Přerov Praha 19 Jindřichův Hradec Rakovník Praha 18 Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Pardubice Praha-Újezd Karviná Beroun Praha 5 Opava Praha 17 Liberec Praha 20 Vyškov Břeclav Praha-Královice Blansko Kutná Hora Praha-Zličín Praha 11 Praha 2 Domažlice Praha-Kolovraty Prachatice Praha 8 Plzeň-sever Tachov Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Jihlava Praha-Běchovice Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha-Troja Teplice Praha-Dubeč Strakonice Český Krumlov Bruntál Sokolov Praha-Suchdol Svitavy Třebíč Praha 9 Praha 15 Kladno Praha 3 Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha-Koloděje Praha-Křeslice Praha 21 Havlíčkův Brod Hradec Králové Příbram Praha 12 Šumperk Mělník Zlín Praha 14 Praha-Benice Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Karlovy Vary Vsetín Plzeň-město Praha-Nebušice Děčín Louny Kolín Ostrava-město Chomutov Litoměřice Praha-Štěrboholy Rokycany Prostějov Nymburk Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blízkov

Levná dlažba Blízkov

Dlažba Blízkov

Zámkové dlažby Blízkov

Zámkové betonové dlažby Blízkov

Zámková dlažba Blízkov

Betonové dlažby Blízkov

Betonová dlažba Blízkov

Zdící prvky Blízkov

Dlažby II jakosti Blízkov

Dlažba II jakosti Blízkov

Plošné dlažby Blízkov