„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blízkov

Nové produkty Blízkov

Dlažby a obrubníky Blízkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blízkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blízkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blízkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blízkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blízkov, Levná dlažba Blízkov, Dlažba Blízkov, Zámkové dlažby Blízkov, Zámkové dlažba Blízkov, Betonové dlažby Blízkov, Betonová dlažba Blízkov, Zdící prvky Blízkov, Dlažby II jakosti Blízkov, Dlažba II jakosti Blízkov, Plošné dlažby Blízkov, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Praha-Klánovice Sokolov Vyškov Praha 5 Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Praha 8 Karviná Teplice Praha-Libuš Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Havlíčkův Brod Beroun Praha-Štěrboholy Rakovník Šumperk Hradec Králové Nymburk Hodonín Ústí nad Labem Opava Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Česká Lípa Karlovy Vary Blansko Tábor Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Třebíč Nový Jičín Praha-Zličín Tachov Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Praha 3 Semily Pardubice Praha 18 Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha-Vinoř Litoměřice Praha-západ Svitavy Trutnov Kladno Mladá Boleslav Benešov Kroměříž Praha-Lysolaje Louny Praha 15 Most Praha-Lipence Znojmo Bruntál Praha-Satalice Praha-Březiněves Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Praha 10 Vsetín Ústí nad Orlicí Praha 14 Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Klatovy Praha 22 Praha 1 Jindřichův Hradec Praha 16 Ostrava-město Břeclav Praha 17 Praha-Petrovice Praha 11 Praha-Újezd Praha-Troja Chrudim Brno-město Prachatice Příbram Praha-Benice Pelhřimov Přerov Prostějov Praha 12 Praha-Dubeč Praha 13 Mělník Praha-Šeberov Praha 19 Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blízkov

Levná dlažba Blízkov

Dlažba Blízkov

Zámkové dlažby Blízkov

Zámkové betonové dlažby Blízkov

Zámková dlažba Blízkov

Betonové dlažby Blízkov

Betonová dlažba Blízkov

Zdící prvky Blízkov

Dlažby II jakosti Blízkov

Dlažba II jakosti Blízkov

Plošné dlažby Blízkov