„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blízkov

Nové produkty Blízkov

Dlažby a obrubníky Blízkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blízkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blízkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blízkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blízkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blízkov, Levná dlažba Blízkov, Dlažba Blízkov, Zámkové dlažby Blízkov, Zámkové dlažba Blízkov, Betonové dlažby Blízkov, Betonová dlažba Blízkov, Zdící prvky Blízkov, Dlažby II jakosti Blízkov, Dlažba II jakosti Blízkov, Plošné dlažby Blízkov, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha 12 Tachov Olomouc Vsetín Nymburk Opava Ústí nad Orlicí Praha 5 Šumperk Praha-Šeberov Kladno Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Přerov Praha-Zličín Praha-Lysolaje Sokolov Most Kutná Hora Praha-Klánovice Praha 4 Hlavní město Praha Karviná Kroměříž Domažlice Strakonice Praha 13 Praha-Libuš Klatovy Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha 14 Praha 9 Plzeň-sever Blansko Praha-Štěrboholy Praha-Troja Praha 16 Havlíčkův Brod Vyškov Jablonec nad Nisou Nový Jičín Jihlava Frýdek-Místek České Budějovice Praha-Suchdol Náchod Příbram Hradec Králové Semily Praha-Benice Brno-město Hodonín Jeseník Praha-Běchovice Benešov Praha-Křeslice Bruntál Praha-Královice Praha-Vinoř Rakovník Praha-Zbraslav Česká Lípa Plzeň-město Mladá Boleslav Praha-Lipence Břeclav Zlín Ústí nad Labem Praha 21 Chrudim Pardubice Jičín Trutnov Praha-východ Praha-Přední Kopanina Praha 11 Praha-Slivenec Praha 18 Znojmo Svitavy Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha 15 Plzeň-jih Mělník Praha 3 Praha-Újezd Praha 22 Praha 10 Teplice Praha-Čakovice Praha 2 Praha-Petrovice Brno-venkov Praha 17 Prostějov Praha 20 Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blízkov

Levná dlažba Blízkov

Dlažba Blízkov

Zámkové dlažby Blízkov

Zámkové betonové dlažby Blízkov

Zámková dlažba Blízkov

Betonové dlažby Blízkov

Betonová dlažba Blízkov

Zdící prvky Blízkov

Dlažby II jakosti Blízkov

Dlažba II jakosti Blízkov

Plošné dlažby Blízkov