„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blízkov

Nové produkty Blízkov

Dlažby a obrubníky Blízkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blízkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blízkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blízkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blízkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blízkov, Levná dlažba Blízkov, Dlažba Blízkov, Zámkové dlažby Blízkov, Zámkové dlažba Blízkov, Betonové dlažby Blízkov, Betonová dlažba Blízkov, Zdící prvky Blízkov, Dlažby II jakosti Blízkov, Dlažba II jakosti Blízkov, Plošné dlažby Blízkov, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Beroun Most Hradec Králové Praha 12 Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Praha 17 Karviná Praha-západ Praha-Řeporyje Plzeň-sever Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Praha 7 Kolín Praha-Újezd Praha 1 Praha-Běchovice Brno-venkov Jičín Havlíčkův Brod Praha 11 Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Cheb Praha-Slivenec Kladno Praha 5 Kroměříž Trutnov Ústí nad Labem Praha 22 Prostějov Domažlice Praha-Lochkov Český Krumlov Přerov Tachov Rokycany Praha 20 Praha-Čakovice Praha-východ Pardubice Praha-Nebušice Příbram Znojmo Strakonice Praha-Kunratice Chomutov Praha 8 Plzeň-město Zlín Praha-Benice České Budějovice Rakovník Třebíč Hlavní město Praha Praha-Zličín Praha 15 Sokolov Praha 4 Semily Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha 9 Praha 16 Praha 19 Praha-Lipence Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Teplice Opava Praha-Březiněves Benešov Praha-Štěrboholy Praha 14 Česká Lípa Praha 2 Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha-Klánovice Olomouc Nymburk Praha-Šeberov Praha 3 Děčín Bruntál Vyškov Tábor Kutná Hora Jihlava Klatovy Praha-Křeslice Liberec Praha-Satalice Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blízkov

Levná dlažba Blízkov

Dlažba Blízkov

Zámkové dlažby Blízkov

Zámkové betonové dlažby Blízkov

Zámková dlažba Blízkov

Betonové dlažby Blízkov

Betonová dlažba Blízkov

Zdící prvky Blízkov

Dlažby II jakosti Blízkov

Dlažba II jakosti Blízkov

Plošné dlažby Blízkov