„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blízkov

Nové produkty Blízkov

Dlažby a obrubníky Blízkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blízkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blízkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blízkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blízkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blízkov, Levná dlažba Blízkov, Dlažba Blízkov, Zámkové dlažby Blízkov, Zámkové dlažba Blízkov, Betonové dlažby Blízkov, Betonová dlažba Blízkov, Zdící prvky Blízkov, Dlažby II jakosti Blízkov, Dlažba II jakosti Blízkov, Plošné dlažby Blízkov, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Jihlava Praha 10 Praha 4 Břeclav Praha 9 Praha 6 Praha-Vinoř Svitavy Teplice Pelhřimov Pardubice Praha-Libuš Praha-východ Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha-Královice Opava Český Krumlov Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Přerov Ústí nad Labem Praha 17 Praha 22 Jindřichův Hradec Kolín Hlavní město Praha Beroun Praha-Dolní Chabry Tábor Praha-Klánovice Praha 13 Praha-Řeporyje Kutná Hora Plzeň-sever Bruntál Plzeň-město Ústí nad Orlicí Liberec Příbram Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Praha-Čakovice Chomutov Praha 15 Nový Jičín Tachov Praha-Březiněves Karviná Praha-Zličín Olomouc Frýdek-Místek Hodonín Blansko Semily Praha-Křeslice Vsetín Praha-Slivenec Praha 16 Kroměříž Praha-Troja Praha 8 Praha 7 Most Praha-Běchovice Mělník Praha-Újezd Chrudim Trutnov Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Třebíč Zlín Praha-Benice Praha-Lochkov Praha-Šeberov Nymburk Praha-Štěrboholy Prachatice Praha 18 Praha-Ďáblice Jeseník Plzeň-jih Praha-Lysolaje Domažlice Šumperk Náchod Děčín Písek Praha 21 Znojmo Prostějov Klatovy Praha-Lipence Praha 19 Cheb Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blízkov

Levná dlažba Blízkov

Dlažba Blízkov

Zámkové dlažby Blízkov

Zámkové betonové dlažby Blízkov

Zámková dlažba Blízkov

Betonové dlažby Blízkov

Betonová dlažba Blízkov

Zdící prvky Blízkov

Dlažby II jakosti Blízkov

Dlažba II jakosti Blízkov

Plošné dlažby Blízkov