„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blazice

Nové produkty Blazice

Dlažby a obrubníky Blazice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blazice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blazice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blazice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blazice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blazice, Levná dlažba Blazice, Dlažba Blazice, Zámkové dlažby Blazice, Zámkové dlažba Blazice, Betonové dlažby Blazice, Betonová dlažba Blazice, Zdící prvky Blazice, Dlažby II jakosti Blazice, Dlažba II jakosti Blazice, Plošné dlažby Blazice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha-východ Praha 11 Praha-Suchdol Brno-venkov Praha 19 Praha 5 Ústí nad Labem Chrudim Rakovník Tachov Teplice Třebíč Domažlice Praha-Dolní Počernice Šumperk Kroměříž Svitavy Praha-Vinoř Praha-Benice Mělník Nymburk Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Olomouc Praha-Křeslice Praha-Běchovice Vsetín Náchod Praha-Královice Praha-Kunratice Praha-západ Jihlava Praha-Satalice Zlín Praha 20 Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha 15 Mladá Boleslav Příbram Praha 8 Rokycany Praha-Lochkov Praha 7 Louny Beroun Praha-Petrovice Praha-Čakovice Praha 12 Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Havlíčkův Brod Břeclav Plzeň-město Praha 22 Blansko Karviná Praha 21 Praha-Ďáblice Praha 6 Pardubice Jablonec nad Nisou Praha 18 Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Přerov Písek Praha-Klánovice Sokolov Strakonice Praha-Nebušice Chomutov Cheb Praha-Velká Chuchle Tábor Vyškov Jindřichův Hradec Plzeň-sever Kladno Litoměřice Praha 14 Praha 9 Liberec Uherské Hradiště České Budějovice Praha-Lipence Kolín Praha-Libuš Praha 2 Děčín Jičín Praha 16 Praha-Lysolaje Ostrava-město Znojmo Hodonín Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blazice

Levná dlažba Blazice

Dlažba Blazice

Zámkové dlažby Blazice

Zámkové betonové dlažby Blazice

Zámková dlažba Blazice

Betonové dlažby Blazice

Betonová dlažba Blazice

Zdící prvky Blazice

Dlažby II jakosti Blazice

Dlažba II jakosti Blazice

Plošné dlažby Blazice