„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blazice

Nové produkty Blazice

Dlažby a obrubníky Blazice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blazice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blazice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blazice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blazice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blazice, Levná dlažba Blazice, Dlažba Blazice, Zámkové dlažby Blazice, Zámkové dlažba Blazice, Betonové dlažby Blazice, Betonová dlažba Blazice, Zdící prvky Blazice, Dlažby II jakosti Blazice, Dlažba II jakosti Blazice, Plošné dlažby Blazice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Hlavní město Praha Hodonín Praha-Křeslice Vsetín Frýdek-Místek Liberec Český Krumlov Praha 21 Ostrava-město Praha-Slivenec Praha 20 Sokolov Praha-západ Praha 22 Praha 6 Praha-východ Karviná Domažlice Mladá Boleslav Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Praha-Benice Praha-Královice Praha 4 Zlín Kroměříž Praha-Březiněves Praha-Šeberov Nymburk Rakovník Praha-Štěrboholy Kolín Praha-Dolní Chabry Náchod Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Brno-venkov Praha-Suchdol Praha 10 Praha 3 Jihlava Šumperk Praha 1 Jindřichův Hradec Blansko Trutnov Praha-Satalice Praha-Lipence Praha-Újezd Česká Lípa Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Olomouc Praha-Dubeč Cheb Praha-Přední Kopanina Břeclav Praha-Běchovice Chomutov Praha 14 Strakonice Praha 11 Praha-Libuš Kutná Hora Praha-Nebušice Praha 8 Praha-Řeporyje Bruntál Plzeň-jih Praha 18 Praha 16 Praha-Vinoř Karlovy Vary Tachov Benešov Praha-Petrovice Chrudim Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Praha-Troja Praha 12 Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Přerov Praha 17 Tábor Opava Jičín Praha 13 Jeseník Ústí nad Labem Louny Prachatice Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blazice

Levná dlažba Blazice

Dlažba Blazice

Zámkové dlažby Blazice

Zámkové betonové dlažby Blazice

Zámková dlažba Blazice

Betonové dlažby Blazice

Betonová dlažba Blazice

Zdící prvky Blazice

Dlažby II jakosti Blazice

Dlažba II jakosti Blazice

Plošné dlažby Blazice