„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blazice

Nové produkty Blazice

Dlažby a obrubníky Blazice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blazice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blazice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blazice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blazice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blazice, Levná dlažba Blazice, Dlažba Blazice, Zámkové dlažby Blazice, Zámkové dlažba Blazice, Betonové dlažby Blazice, Betonová dlažba Blazice, Zdící prvky Blazice, Dlažby II jakosti Blazice, Dlažba II jakosti Blazice, Plošné dlažby Blazice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Mladá Boleslav Nový Jičín Praha-východ Rokycany Liberec Praha 14 Praha-Suchdol Vsetín Vyškov Praha-Velká Chuchle Beroun Rakovník Louny Jeseník Ústí nad Orlicí Zlín Praha-Slivenec Strakonice Tachov Pardubice Jihlava Ústí nad Labem Praha 3 Chrudim Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Litoměřice Praha-Újezd Praha-Klánovice Plzeň-jih Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Prachatice Brno-venkov Písek Přerov Břeclav Praha 15 Plzeň-město Praha-Zličín Pelhřimov Nymburk Praha 16 Praha 22 Karlovy Vary Olomouc Praha 5 Semily Příbram Praha-Kunratice Praha 11 Jablonec nad Nisou Praha-Troja Havlíčkův Brod Bruntál Praha 10 Brno-město Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Kroměříž Plzeň-sever Hodonín Praha 21 Blansko Praha-Benice Česká Lípa Náchod Praha-Satalice Praha 2 Praha-Ďáblice Kladno Znojmo Praha-Kolovraty Benešov Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha-Vinoř Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Jičín Praha 12 Teplice Praha 7 Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Praha-Březiněves Klatovy Praha 17 Praha 6 Chomutov Ostrava-město Praha 9 Cheb Hlavní město Praha Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blazice

Levná dlažba Blazice

Dlažba Blazice

Zámkové dlažby Blazice

Zámkové betonové dlažby Blazice

Zámková dlažba Blazice

Betonové dlažby Blazice

Betonová dlažba Blazice

Zdící prvky Blazice

Dlažby II jakosti Blazice

Dlažba II jakosti Blazice

Plošné dlažby Blazice