„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blazice

Nové produkty Blazice

Dlažby a obrubníky Blazice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blazice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blazice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blazice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blazice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blazice, Levná dlažba Blazice, Dlažba Blazice, Zámkové dlažby Blazice, Zámkové dlažba Blazice, Betonové dlažby Blazice, Betonová dlažba Blazice, Zdící prvky Blazice, Dlažby II jakosti Blazice, Dlažba II jakosti Blazice, Plošné dlažby Blazice, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Písek Liberec Vyškov Přerov Rakovník Zlín Praha 2 Pardubice Pelhřimov Praha-Běchovice Praha 11 Praha-Nebušice Praha-Lysolaje České Budějovice Šumperk Praha-Dolní Počernice Louny Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Praha-Lochkov Praha 20 Praha-Velká Chuchle Náchod Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Cheb Praha-Vinoř Beroun Praha-Suchdol Praha-Dubeč Praha-Troja Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha 13 Plzeň-sever Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha 19 Praha-Ďáblice Chrudim Mladá Boleslav Sokolov Rokycany Jihlava Hlavní město Praha Praha-Libuš Trutnov Uherské Hradiště Bruntál Olomouc Praha-Kunratice Třebíč Praha-Benice Praha-Satalice Jičín Prachatice Praha-Šeberov Praha 3 Znojmo Most Praha 1 Praha 10 Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha 17 Prostějov Svitavy Jeseník Nymburk Tachov Praha 8 Benešov Praha 18 Praha-Křeslice Frýdek-Místek Hodonín Vsetín Praha 21 Praha-Zbraslav Praha 7 Praha 5 Praha 15 Český Krumlov Opava Ostrava-město Praha 16 Praha-Zličín Kolín Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Nový Jičín Brno-město Praha-Petrovice Praha-východ Plzeň-město Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blazice

Levná dlažba Blazice

Dlažba Blazice

Zámkové dlažby Blazice

Zámkové betonové dlažby Blazice

Zámková dlažba Blazice

Betonové dlažby Blazice

Betonová dlažba Blazice

Zdící prvky Blazice

Dlažby II jakosti Blazice

Dlažba II jakosti Blazice

Plošné dlažby Blazice