„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blazice

Nové produkty Blazice

Dlažby a obrubníky Blazice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blazice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blazice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blazice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blazice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blazice, Levná dlažba Blazice, Dlažba Blazice, Zámkové dlažby Blazice, Zámkové dlažba Blazice, Betonové dlažby Blazice, Betonová dlažba Blazice, Zdící prvky Blazice, Dlažby II jakosti Blazice, Dlažba II jakosti Blazice, Plošné dlažby Blazice, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Česká Lípa Praha-Nebušice Praha 17 Praha-Štěrboholy Pelhřimov Praha 19 Praha 4 Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Přerov Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Chrudim Litoměřice Náchod Praha-Zbraslav Hradec Králové Prostějov Praha-Kolovraty Mělník Praha-Koloděje Praha-Běchovice Plzeň-jih Praha 3 Tábor Uherské Hradiště Brno-město Praha-Řeporyje Praha-Benice Chomutov Hodonín Praha-Klánovice Praha-západ Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha-Královice Znojmo Praha 1 Třebíč Opava Jičín Praha 10 Jeseník Kladno Plzeň-sever Praha-Lochkov Karlovy Vary Liberec České Budějovice Louny Písek Praha 13 Prachatice Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha-Březiněves Praha 12 Vsetín Břeclav Mladá Boleslav Praha 9 Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha 22 Praha 21 Tachov Jihlava Praha-východ Svitavy Praha-Dubeč Praha-Vinoř Praha 14 Teplice Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Domažlice Rokycany Praha-Libuš Praha-Lipence Sokolov Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Semily Praha 11 Vyškov Nový Jičín Bruntál Nymburk Kutná Hora Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha-Petrovice Zlín Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Praha 16 Most Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blazice

Levná dlažba Blazice

Dlažba Blazice

Zámkové dlažby Blazice

Zámkové betonové dlažby Blazice

Zámková dlažba Blazice

Betonové dlažby Blazice

Betonová dlažba Blazice

Zdící prvky Blazice

Dlažby II jakosti Blazice

Dlažba II jakosti Blazice

Plošné dlažby Blazice