„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blazice

Nové produkty Blazice

Dlažby a obrubníky Blazice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blazice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blazice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blazice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blazice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blazice, Levná dlažba Blazice, Dlažba Blazice, Zámkové dlažby Blazice, Zámkové dlažba Blazice, Betonové dlažby Blazice, Betonová dlažba Blazice, Zdící prvky Blazice, Dlažby II jakosti Blazice, Dlažba II jakosti Blazice, Plošné dlažby Blazice, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Hradec Králové Praha 6 Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Praha 12 Havlíčkův Brod Český Krumlov Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Písek Plzeň-jih Klatovy Praha-Dubeč Prostějov Domažlice Praha-Klánovice Praha-Suchdol Pardubice Přerov Plzeň-sever Praha 15 Praha-Běchovice Chrudim Praha 13 Brno-město Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Tachov Pelhřimov Chomutov Strakonice Uherské Hradiště Ostrava-město Kroměříž Třebíč Zlín Trutnov Praha-Zličín Prachatice Břeclav Příbram Praha 4 Česká Lípa Kutná Hora Praha 18 Praha 9 Praha 20 Blansko Praha-Vinoř Most Praha-západ Semily Praha 3 Benešov Praha 5 Praha-Satalice Rakovník Plzeň-město Praha-Koloděje Karlovy Vary Praha-Šeberov Náchod Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Opava Brno-venkov Praha-Libuš Praha-Slivenec Praha 10 Vyškov Praha-Dolní Počernice České Budějovice Praha-Královice Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Ústí nad Labem Praha-východ Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Rokycany Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Praha 16 Praha 17 Děčín Cheb Teplice Hlavní město Praha Karviná Praha 11 Svitavy Praha 14 Nový Jičín Hodonín Jičín Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blazice

Levná dlažba Blazice

Dlažba Blazice

Zámkové dlažby Blazice

Zámkové betonové dlažby Blazice

Zámková dlažba Blazice

Betonové dlažby Blazice

Betonová dlažba Blazice

Zdící prvky Blazice

Dlažby II jakosti Blazice

Dlažba II jakosti Blazice

Plošné dlažby Blazice