„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blazice

Nové produkty Blazice

Dlažby a obrubníky Blazice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blazice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blazice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blazice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blazice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blazice, Levná dlažba Blazice, Dlažba Blazice, Zámkové dlažby Blazice, Zámkové dlažba Blazice, Betonové dlažby Blazice, Betonová dlažba Blazice, Zdící prvky Blazice, Dlažby II jakosti Blazice, Dlažba II jakosti Blazice, Plošné dlažby Blazice, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Český Krumlov Praha-Benice Prostějov Chrudim Praha 3 Liberec Ústí nad Labem Zlín Praha 2 Praha-Petrovice Břeclav Písek Praha-Újezd Pelhřimov Brno-město Děčín Praha 11 Praha-Dubeč Praha-Nebušice Domažlice Praha 17 Praha 16 Žďár nad Sázavou Strakonice Hlavní město Praha Nymburk Praha-Lipence Praha 15 Rakovník Praha 12 Praha 9 Plzeň-sever Kroměříž Praha 20 Praha 21 Příbram Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha-Nedvězí Semily Nový Jičín Trutnov Praha-Šeberov Praha-Koloděje Praha 14 Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Ostrava-město Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Opava Praha-Březiněves Louny Praha-východ Kolín Praha 4 Znojmo Prachatice Karlovy Vary Praha-Lochkov Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Teplice Praha-Dolní Chabry Most Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Blansko Praha-Vinoř Praha-Troja Praha 7 Praha-Řeporyje Přerov Klatovy Praha-Běchovice Cheb České Budějovice Praha 8 Praha-Libuš Praha 22 Pardubice Třebíč Praha-Kolovraty Vsetín Praha-západ Benešov Praha 1 Kladno Rokycany Tachov Praha-Satalice Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Beroun Jihlava Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blazice

Levná dlažba Blazice

Dlažba Blazice

Zámkové dlažby Blazice

Zámkové betonové dlažby Blazice

Zámková dlažba Blazice

Betonové dlažby Blazice

Betonová dlažba Blazice

Zdící prvky Blazice

Dlažby II jakosti Blazice

Dlažba II jakosti Blazice

Plošné dlažby Blazice