„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blazice

Nové produkty Blazice

Dlažby a obrubníky Blazice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blazice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blazice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blazice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blazice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blazice, Levná dlažba Blazice, Dlažba Blazice, Zámkové dlažby Blazice, Zámkové dlažba Blazice, Betonové dlažby Blazice, Betonová dlažba Blazice, Zdící prvky Blazice, Dlažby II jakosti Blazice, Dlažba II jakosti Blazice, Plošné dlažby Blazice, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Pelhřimov Praha-Dolní Počernice České Budějovice Beroun Jeseník Praha-Vinoř Praha 8 Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Tábor Opava Praha 4 Domažlice Praha 5 Litoměřice Jičín Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Mělník Třebíč Rokycany Trutnov Praha 2 Tachov Bruntál Praha-Velká Chuchle Karviná Mladá Boleslav Praha-Křeslice Praha-Klánovice Praha-Troja Benešov Kroměříž Náchod Praha-Nedvězí Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Praha-Lochkov Frýdek-Místek Pardubice Příbram Liberec Rakovník Jihlava Chomutov Praha 9 Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Semily Vyškov Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Libuš Brno-venkov Havlíčkův Brod Praha-Královice Svitavy Hradec Králové Prostějov Nymburk Praha-Benice Jablonec nad Nisou Strakonice Zlín Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Vsetín Praha-Běchovice Praha-Lipence Praha 1 Šumperk Přerov Děčín Znojmo Louny Praha 13 Hodonín Ústí nad Orlicí Teplice Plzeň-jih Praha-Zbraslav Sokolov Ústí nad Labem Písek Praha 10 Praha-Dubeč Most Cheb Praha 15 Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Kolín Kutná Hora Praha 3 Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blazice

Levná dlažba Blazice

Dlažba Blazice

Zámkové dlažby Blazice

Zámkové betonové dlažby Blazice

Zámková dlažba Blazice

Betonové dlažby Blazice

Betonová dlažba Blazice

Zdící prvky Blazice

Dlažby II jakosti Blazice

Dlažba II jakosti Blazice

Plošné dlažby Blazice