„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blazice

Nové produkty Blazice

Dlažby a obrubníky Blazice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blazice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blazice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blazice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blazice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blazice, Levná dlažba Blazice, Dlažba Blazice, Zámkové dlažby Blazice, Zámkové dlažba Blazice, Betonové dlažby Blazice, Betonová dlažba Blazice, Zdící prvky Blazice, Dlažby II jakosti Blazice, Dlažba II jakosti Blazice, Plošné dlažby Blazice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Olomouc Kutná Hora Tábor Nymburk Příbram Uherské Hradiště Praha-Nebušice Klatovy Jeseník Praha 5 Praha-Koloděje Plzeň-město Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Písek Hodonín Louny Praha-západ Praha-Ďáblice Most Benešov Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Praha-Petrovice Praha 17 Praha 11 Sokolov Rokycany Praha-Lochkov Bruntál Praha 8 Kroměříž Semily Děčín Tachov Praha-Troja Praha-Šeberov Hlavní město Praha Karviná Břeclav Mladá Boleslav Česká Lípa Vsetín Brno-město Praha 9 Praha 6 Praha-Lysolaje Cheb Jihlava Strakonice Mělník Domažlice Třebíč Praha-Křeslice Praha 18 Náchod Český Krumlov Praha 21 Praha-Klánovice Praha 12 Šumperk Praha-Slivenec Praha-Královice Praha-Březiněves Beroun Pelhřimov Teplice Pardubice Praha-Satalice Praha-Vinoř Praha 10 Praha-Zličín Ústí nad Labem Praha-Újezd Praha-Kunratice Zlín Nový Jičín Kolín Praha 19 Praha 4 Praha 22 Jičín Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Praha 14 Praha-Zbraslav Praha-Lipence Rakovník Praha 7 Svitavy Hradec Králové Praha-Libuš Chomutov Praha 3 Kladno Praha-Kolovraty Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blazice

Levná dlažba Blazice

Dlažba Blazice

Zámkové dlažby Blazice

Zámkové betonové dlažby Blazice

Zámková dlažba Blazice

Betonové dlažby Blazice

Betonová dlažba Blazice

Zdící prvky Blazice

Dlažby II jakosti Blazice

Dlažba II jakosti Blazice

Plošné dlažby Blazice