„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bílovec Bílovice Bílovice nad Svitavou
Bílovice-Lutotín Bílsko Bílsko
Bílsko u Hořic Bílý Kámen Bílý Kostel nad Nisou
Bílý Potok Bílý Újezd Biřkov
Biskoupky Biskupice Biskupice
Biskupice Biskupice Biskupice-Pulkov
Bítouchov Bítov Bítov
Bítovany Bítovčice Bitozeves
Blanné Blansko Blatce
Blatec Blatná Blatnice

<<   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25  >>

Další města:

Hlavní město Praha Nymburk Praha 7 Zlín Teplice Praha-Dubeč Praha-Královice Pelhřimov Chomutov Praha 12 Praha 21 Příbram Praha 11 Praha-východ Praha-Kolovraty Česká Lípa Praha-Lipence Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha 10 Praha-Lysolaje Hodonín Bruntál Uherské Hradiště Tachov Znojmo Praha-Dolní Počernice Vsetín Jindřichův Hradec Písek Praha 1 Praha-Vinoř Jičín Praha 9 Tábor Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Praha 3 Rokycany Praha 20 Ostrava-město Hradec Králové Pardubice Šumperk Chrudim Praha-západ Strakonice Praha-Satalice Břeclav Litoměřice Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Brno-venkov Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Plzeň-jih Praha-Ďáblice Kolín Kroměříž Praha 19 Praha-Troja Opava Praha 22 Vyškov Blansko Praha-Lochkov Praha-Klánovice Semily Praha-Koloděje Svitavy Prachatice Praha-Březiněves Praha 17 Prostějov Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Benešov Kladno Praha-Čakovice Děčín Nový Jičín Rakovník Jeseník Kutná Hora Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Praha-Zličín Praha-Benice Praha-Petrovice Praha 14 Jihlava Praha 6 Havlíčkův Brod Klatovy Karlovy Vary Beroun Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby