„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bílovec Bílovice Bílovice nad Svitavou
Bílovice-Lutotín Bílsko Bílsko
Bílsko u Hořic Bílý Kámen Bílý Kostel nad Nisou
Bílý Potok Bílý Újezd Biřkov
Biskoupky Biskupice Biskupice
Biskupice Biskupice Biskupice-Pulkov
Bítouchov Bítov Bítov
Bítovany Bítovčice Bitozeves
Blanné Blansko Blatce
Blatec Blatná Blatnice

<<   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25  >>

Další města:

Kutná Hora Pelhřimov Břeclav Plzeň-sever Rokycany Praha 12 Nový Jičín Benešov Praha-Březiněves Zlín Praha 8 Praha-Slivenec Praha 7 Praha-Nebušice Tachov Plzeň-jih Praha-Lipence Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha 14 Jindřichův Hradec Plzeň-město Praha 6 Blansko Hodonín Praha-Řeporyje Prachatice České Budějovice Praha 9 Ústí nad Labem Praha 2 Praha-Dubeč Praha-Benice Praha-Štěrboholy Jihlava Ostrava-město Praha 4 Praha 15 Rakovník Praha 10 Praha 3 Ústí nad Orlicí Tábor Praha-Lochkov Přerov Uherské Hradiště Znojmo Náchod Louny Praha-Nedvězí Litoměřice Cheb Praha-Lysolaje Olomouc Brno-město Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Sokolov Příbram Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha 22 Strakonice Opava Kroměříž Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Svitavy Liberec Praha-Dolní Počernice Vsetín Praha 19 Praha-Újezd Bruntál Kolín Chomutov Klatovy Praha-Petrovice Teplice Beroun Kladno Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Česká Lípa Praha 5 Praha-Zličín Karviná Praha 1 Brno-venkov Praha-Troja Děčín Praha-Křeslice Praha 20 Šumperk Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha 21 Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby