„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bílovec Bílovice Bílovice nad Svitavou
Bílovice-Lutotín Bílsko Bílsko
Bílsko u Hořic Bílý Kámen Bílý Kostel nad Nisou
Bílý Potok Bílý Újezd Biřkov
Biskoupky Biskupice Biskupice
Biskupice Biskupice Biskupice-Pulkov
Bítouchov Bítov Bítov
Bítovany Bítovčice Bitozeves
Blanné Blansko Blatce
Blatec Blatná Blatnice

<<   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25  >>

Další města:

Prostějov Opava Chrudim Praha-Petrovice Ostrava-město Uherské Hradiště Liberec Břeclav Nymburk Praha-Klánovice Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Brno-město Náchod Praha 13 Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Rakovník Praha-Lysolaje Praha 21 Plzeň-jih Rokycany Praha 2 Praha 15 Plzeň-město Praha 9 Jindřichův Hradec Sokolov Praha-Koloděje Kolín Benešov Ústí nad Labem Přerov Louny Prachatice Praha-Lochkov Tábor Kladno Český Krumlov Praha-Dubeč Praha-Zličín Semily Praha-Čakovice Praha-západ Hodonín Praha-Suchdol Praha 19 Písek Praha 10 Praha 16 Praha-Běchovice Trutnov Praha 17 Praha-Benice Jičín Kutná Hora Domažlice Česká Lípa Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Vyškov Děčín Beroun Teplice Plzeň-sever Praha 12 Praha-Vinoř Praha 11 Olomouc Blansko Mladá Boleslav Zlín Vsetín Karviná České Budějovice Praha 4 Pelhřimov Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Šumperk Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Praha 22 Praha-Štěrboholy Tachov Praha-Velká Chuchle Klatovy Chomutov Hradec Králové Praha 6 Praha-Nedvězí Praha-východ Praha 3 Pardubice Praha-Řeporyje Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby