„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bílovec Bílovice Bílovice nad Svitavou
Bílovice-Lutotín Bílsko Bílsko
Bílsko u Hořic Bílý Kámen Bílý Kostel nad Nisou
Bílý Potok Bílý Újezd Biřkov
Biskoupky Biskupice Biskupice
Biskupice Biskupice Biskupice-Pulkov
Bítouchov Bítov Bítov
Bítovany Bítovčice Bitozeves
Blanné Blansko Blatce
Blatec Blatná Blatnice

<<   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25  >>

Další města:

Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha-Královice Kroměříž Praha 8 Praha-Klánovice Tábor Praha 22 Cheb Opava Most Praha 15 Praha 1 Praha-Libuš Brno-venkov Domažlice Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Prostějov Šumperk Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Tachov Jihlava Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha 3 Praha 20 Praha 11 Nový Jičín Semily Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Praha-Šeberov Beroun Hradec Králové Praha-Nedvězí Litoměřice Ústí nad Labem Praha-Dubeč Plzeň-město Břeclav Praha 21 Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Kladno Praha-Běchovice Bruntál Plzeň-sever Praha-Čakovice Praha-Zličín Rokycany Frýdek-Místek Brno-město Mělník Praha 12 Strakonice Prachatice Sokolov Praha-Lipence Zlín Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina České Budějovice Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Praha-Újezd Praha 14 Olomouc Znojmo Praha 2 Praha 13 Svitavy Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Praha-západ Hodonín Louny Praha 16 Karviná Kutná Hora Jindřichův Hradec Trutnov Jeseník Blansko Praha-Petrovice Nymburk Plzeň-jih Praha-Ďáblice Jičín Ostrava-město Česká Lípa Chrudim Praha 7 Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby