„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bílovec Bílovice Bílovice nad Svitavou
Bílovice-Lutotín Bílsko Bílsko
Bílsko u Hořic Bílý Kámen Bílý Kostel nad Nisou
Bílý Potok Bílý Újezd Biřkov
Biskoupky Biskupice Biskupice
Biskupice Biskupice Biskupice-Pulkov
Bítouchov Bítov Bítov
Bítovany Bítovčice Bitozeves
Blanné Blansko Blatce
Blatec Blatná Blatnice

<<   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25  >>

Další města:

Brno-město Praha 21 Praha-Vinoř Praha 7 Praha-Lochkov České Budějovice Praha 18 Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Praha 13 Kutná Hora Benešov Praha 14 Praha-Benice Karlovy Vary Chrudim Frýdek-Místek Český Krumlov Praha 6 Sokolov Praha 16 Praha-Březiněves Kroměříž Praha-Slivenec Domažlice Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Cheb Praha-Zličín Pelhřimov Praha-Kolovraty Praha-západ Trutnov Svitavy Přerov Praha 15 Praha-Kunratice Praha-Křeslice Louny Chomutov Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Praha-Újezd Ústí nad Labem Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Hradec Králové Jindřichův Hradec Nový Jičín Praha 1 Praha-Královice Praha 12 Děčín Praha-Ďáblice Břeclav Příbram Strakonice Klatovy Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Praha-Šeberov Praha 2 Rokycany Opava Praha 19 Praha-Nebušice Praha 4 Praha-Troja Praha 5 Tachov Praha-Libuš Tábor Praha-Klánovice Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha-Koloděje Praha 9 Bruntál Ústí nad Orlicí Prostějov Vyškov Jihlava Písek Liberec Mělník Praha-východ Olomouc Rakovník Praha 11 Praha-Nedvězí Náchod Pardubice Praha 3 Semily Praha 8 Jeseník Litoměřice Havlíčkův Brod Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby