„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bílovec Bílovice Bílovice nad Svitavou
Bílovice-Lutotín Bílsko Bílsko
Bílsko u Hořic Bílý Kámen Bílý Kostel nad Nisou
Bílý Potok Bílý Újezd Biřkov
Biskoupky Biskupice Biskupice
Biskupice Biskupice Biskupice-Pulkov
Bítouchov Bítov Bítov
Bítovany Bítovčice Bitozeves
Blanné Blansko Blatce
Blatec Blatná Blatnice

<<   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25  >>

Další města:

Pelhřimov Havlíčkův Brod Semily Cheb Praha-Běchovice Olomouc Praha 19 Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha-Troja Ústí nad Labem Tachov Praha-Benice Znojmo Praha-Nebušice Hodonín Teplice Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha-Kolovraty Praha 18 Praha 22 Praha 8 Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Český Krumlov Přerov Děčín Jeseník Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha 13 Nymburk Benešov Břeclav Praha-Šeberov Tábor Praha-Kunratice Písek Litoměřice Praha 17 Praha 11 Vyškov Praha-Satalice Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Hradec Králové Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Lipence Beroun Praha-Lysolaje Kladno Praha 5 Praha 7 Karviná Třebíč Náchod Praha-Březiněves Vsetín Zlín Šumperk Praha 10 Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-západ Plzeň-město Praha-Dubeč Rokycany Mladá Boleslav Brno-venkov Praha-Řeporyje Strakonice Chrudim Praha-Libuš Praha-Nedvězí Prachatice Příbram Praha 3 Jihlava Hlavní město Praha Praha 4 Svitavy Praha-Suchdol Praha-Koloděje Sokolov Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Praha 14 Kroměříž Praha 16 Praha-Slivenec Praha 9 Most Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby