„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílý Kámen

Nové produkty Bílý Kámen

Dlažby a obrubníky Bílý Kámen

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílý Kámen

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílý Kámen

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílý Kámen

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílý Kámen

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílý Kámen, Levná dlažba Bílý Kámen, Dlažba Bílý Kámen, Zámkové dlažby Bílý Kámen, Zámkové dlažba Bílý Kámen, Betonové dlažby Bílý Kámen, Betonová dlažba Bílý Kámen, Zdící prvky Bílý Kámen, Dlažby II jakosti Bílý Kámen, Dlažba II jakosti Bílý Kámen, Plošné dlažby Bílý Kámen, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Vyškov Praha 19 Plzeň-sever Prachatice Praha-Troja Praha 21 Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Praha-Březiněves Tábor Ostrava-město Praha-východ Praha 6 Benešov Klatovy Znojmo Praha-Lipence Praha-Lochkov Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Praha-Čakovice Opava Praha 8 Praha-Šeberov Prostějov Praha-Suchdol Praha-Koloděje Louny Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Třebíč Praha-Lysolaje Nymburk Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Kutná Hora Praha 11 Praha-Slivenec Sokolov Vsetín Žďár nad Sázavou Praha 7 Plzeň-jih Praha 17 Praha-Královice Praha-Štěrboholy Cheb Praha-Klánovice Liberec Jihlava Praha-Satalice Přerov Olomouc Praha-Dolní Chabry Litoměřice Praha-Běchovice Praha 20 Šumperk Náchod Praha-západ Praha-Dubeč Praha 12 Břeclav Teplice Beroun Hodonín Svitavy České Budějovice Praha 3 Jičín Jeseník Rakovník Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Brno-venkov Zlín Praha-Ďáblice Praha-Zličín Bruntál Karlovy Vary Most Praha 10 Česká Lípa Karviná Ústí nad Labem Praha-Křeslice Kroměříž Chomutov Hradec Králové Semily Praha 13 Praha 2 Kolín Mělník Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílý Kámen

Levná dlažba Bílý Kámen

Dlažba Bílý Kámen

Zámkové dlažby Bílý Kámen

Zámkové betonové dlažby Bílý Kámen

Zámková dlažba Bílý Kámen

Betonové dlažby Bílý Kámen

Betonová dlažba Bílý Kámen

Zdící prvky Bílý Kámen

Dlažby II jakosti Bílý Kámen

Dlažba II jakosti Bílý Kámen

Plošné dlažby Bílý Kámen