„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílsko

Nové produkty Bílsko

Dlažby a obrubníky Bílsko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílsko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílsko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílsko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílsko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílsko, Levná dlažba Bílsko, Dlažba Bílsko, Zámkové dlažby Bílsko, Zámkové dlažba Bílsko, Betonové dlažby Bílsko, Betonová dlažba Bílsko, Zdící prvky Bílsko, Dlažby II jakosti Bílsko, Dlažba II jakosti Bílsko, Plošné dlažby Bílsko, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Kladno Louny Praha-Troja Písek Plzeň-jih Uherské Hradiště Praha 15 Šumperk Karlovy Vary Praha-Lysolaje Vyškov Havlíčkův Brod Přerov Olomouc Praha 5 Břeclav Praha 16 Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Blansko Praha-Lipence Praha-Vinoř Trutnov Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-západ Praha-Benice Praha-Kolovraty Praha 21 Třebíč Praha-Ďáblice Praha 20 Praha-východ Praha 6 Praha 10 Mladá Boleslav Praha 1 Pardubice Praha-Lochkov Liberec Praha-Suchdol Praha 3 Praha-Kunratice Plzeň-sever Strakonice České Budějovice Mělník Svitavy Prachatice Příbram Praha 17 Praha-Zbraslav Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Zličín Praha 4 Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Jihlava Ústí nad Orlicí Semily Prostějov Praha 9 Pelhřimov Plzeň-město Vsetín Ostrava-město Litoměřice Tachov Kutná Hora Most Praha 11 Beroun Žďár nad Sázavou Cheb Praha 18 Jičín Praha-Dubeč Brno-venkov Bruntál Znojmo Praha-Přední Kopanina Domažlice Teplice Praha 2 Praha-Koloděje Jeseník Praha 19 Praha-Šeberov Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Nymburk Hradec Králové Frýdek-Místek Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílsko

Levná dlažba Bílsko

Dlažba Bílsko

Zámkové dlažby Bílsko

Zámkové betonové dlažby Bílsko

Zámková dlažba Bílsko

Betonové dlažby Bílsko

Betonová dlažba Bílsko

Zdící prvky Bílsko

Dlažby II jakosti Bílsko

Dlažba II jakosti Bílsko

Plošné dlažby Bílsko