„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílsko

Nové produkty Bílsko

Dlažby a obrubníky Bílsko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílsko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílsko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílsko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílsko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílsko, Levná dlažba Bílsko, Dlažba Bílsko, Zámkové dlažby Bílsko, Zámkové dlažba Bílsko, Betonové dlažby Bílsko, Betonová dlažba Bílsko, Zdící prvky Bílsko, Dlažby II jakosti Bílsko, Dlažba II jakosti Bílsko, Plošné dlažby Bílsko, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha 4 Příbram Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Kladno Děčín Praha 8 Praha-Březiněves Strakonice Praha-Přední Kopanina Praha-východ Jindřichův Hradec Brno-venkov Rakovník Písek Praha 15 Praha 22 Kolín Praha 17 Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha 7 Praha-Satalice Praha 5 Tachov Břeclav Praha 2 Přerov Šumperk Litoměřice Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha-Lochkov Praha 13 Zlín Praha 3 Nymburk Domažlice Praha 20 Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Třebíč Kutná Hora Praha-Kunratice Hodonín Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Blansko Vsetín Karviná Trutnov Praha-Újezd Karlovy Vary Praha 12 Pardubice Olomouc Brno-město Chrudim Rokycany Teplice České Budějovice Praha-Troja Praha-Čakovice Náchod Praha-Lysolaje Plzeň-sever Pelhřimov Plzeň-město Jihlava Česká Lípa Opava Praha-západ Praha-Dubeč Klatovy Praha-Koloděje Jičín Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Svitavy Praha 18 Praha 19 Frýdek-Místek Tábor Praha-Nedvězí Prostějov Bruntál Liberec Praha-Benice Kroměříž Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Jeseník Semily Praha-Libuš Prachatice Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílsko

Levná dlažba Bílsko

Dlažba Bílsko

Zámkové dlažby Bílsko

Zámkové betonové dlažby Bílsko

Zámková dlažba Bílsko

Betonové dlažby Bílsko

Betonová dlažba Bílsko

Zdící prvky Bílsko

Dlažby II jakosti Bílsko

Dlažba II jakosti Bílsko

Plošné dlažby Bílsko