„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílsko

Nové produkty Bílsko

Dlažby a obrubníky Bílsko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílsko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílsko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílsko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílsko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílsko, Levná dlažba Bílsko, Dlažba Bílsko, Zámkové dlažby Bílsko, Zámkové dlažba Bílsko, Betonové dlažby Bílsko, Betonová dlažba Bílsko, Zdící prvky Bílsko, Dlažby II jakosti Bílsko, Dlažba II jakosti Bílsko, Plošné dlažby Bílsko, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Zlín Písek Třebíč Břeclav Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha 5 Praha-Benice Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Tachov Praha-západ Praha 19 Jablonec nad Nisou Mělník Brno-město Žďár nad Sázavou Praha 16 Příbram Praha 1 Prostějov Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Kolín Chomutov Hradec Králové Plzeň-jih Praha 13 Chrudim Nymburk Brno-venkov Cheb Praha-Troja Praha 11 České Budějovice Kroměříž Plzeň-město Plzeň-sever Praha-Satalice Jeseník Klatovy Prachatice Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Praha 10 Olomouc Bruntál Hlavní město Praha Praha 17 Praha 12 Havlíčkův Brod Praha 6 Praha 20 Znojmo Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Vsetín Česká Lípa Teplice Opava Nový Jičín Pardubice Praha-Dubeč Praha 8 Praha-Štěrboholy Blansko Praha-Klánovice Kladno Praha-Zličín Praha 2 Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha 3 Praha 21 Liberec Pelhřimov Český Krumlov Trutnov Praha-Kunratice Semily Sokolov Ostrava-město Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Benešov Náchod Šumperk Praha-Dolní Chabry Praha 9 Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Tábor Děčín Praha 22 Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílsko

Levná dlažba Bílsko

Dlažba Bílsko

Zámkové dlažby Bílsko

Zámkové betonové dlažby Bílsko

Zámková dlažba Bílsko

Betonové dlažby Bílsko

Betonová dlažba Bílsko

Zdící prvky Bílsko

Dlažby II jakosti Bílsko

Dlažba II jakosti Bílsko

Plošné dlažby Bílsko