„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovčice

Nové produkty Bítovčice

Dlažby a obrubníky Bítovčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovčice, Levná dlažba Bítovčice, Dlažba Bítovčice, Zámkové dlažby Bítovčice, Zámkové dlažba Bítovčice, Betonové dlažby Bítovčice, Betonová dlažba Bítovčice, Zdící prvky Bítovčice, Dlažby II jakosti Bítovčice, Dlažba II jakosti Bítovčice, Plošné dlažby Bítovčice, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha 16 Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Praha-východ Uherské Hradiště Praha-západ Frýdek-Místek Opava Plzeň-jih Ostrava-město Praha 8 Praha-Suchdol Praha-Běchovice Louny Kolín Praha-Dubeč České Budějovice Český Krumlov Praha-Libuš Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha-Nebušice Praha 15 Litoměřice Liberec Jihlava Praha-Kolovraty Praha 19 Praha-Královice Teplice Praha 4 Vyškov Chomutov Mělník Cheb Prostějov Strakonice Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Hodonín Kladno Náchod Praha 14 Přerov Praha-Újezd Klatovy Sokolov Svitavy Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha-Šeberov Ústí nad Labem Hradec Králové Brno-město Karlovy Vary Třebíč Praha 2 Zlín Domažlice Praha-Vinoř Praha 17 Most Plzeň-sever Semily Praha 3 Trutnov Praha 18 Praha-Lochkov Rokycany Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Pardubice Děčín Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha-Koloděje Šumperk Praha-Klánovice Praha 10 Praha-Kunratice Beroun Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Česká Lípa Praha 20 Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Praha 1 Jičín Kroměříž Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovčice

Levná dlažba Bítovčice

Dlažba Bítovčice

Zámkové dlažby Bítovčice

Zámkové betonové dlažby Bítovčice

Zámková dlažba Bítovčice

Betonové dlažby Bítovčice

Betonová dlažba Bítovčice

Zdící prvky Bítovčice

Dlažby II jakosti Bítovčice

Dlažba II jakosti Bítovčice

Plošné dlažby Bítovčice