„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovčice

Nové produkty Bítovčice

Dlažby a obrubníky Bítovčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovčice, Levná dlažba Bítovčice, Dlažba Bítovčice, Zámkové dlažby Bítovčice, Zámkové dlažba Bítovčice, Betonové dlažby Bítovčice, Betonová dlažba Bítovčice, Zdící prvky Bítovčice, Dlažby II jakosti Bítovčice, Dlažba II jakosti Bítovčice, Plošné dlažby Bítovčice, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha-Královice Plzeň-jih Strakonice Domažlice Praha-Kunratice Hlavní město Praha Příbram Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Chrudim Jeseník Znojmo Praha-Lysolaje Prachatice Svitavy Kolín Nový Jičín Beroun Děčín Praha-Běchovice Nymburk Praha 5 Tábor Uherské Hradiště Písek Praha-Velká Chuchle Praha 8 Praha-Přední Kopanina Rakovník Ústí nad Labem Praha-Březiněves Trutnov Praha-Satalice Most Jihlava Praha-Lochkov Praha-Slivenec Bruntál Brno-město Jičín Praha 11 Plzeň-sever Praha 4 Praha-Újezd Plzeň-město Praha-Dubeč Kladno Praha 14 Rokycany Praha-Petrovice Praha-Klánovice Česká Lípa Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha 20 Praha-Lipence Kroměříž Praha 15 Praha-Křeslice Tachov Praha 2 Praha-Zličín Břeclav Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha-Dolní Chabry Louny Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha 1 Jablonec nad Nisou Praha 12 Praha-Nedvězí Praha 17 Praha-Benice Litoměřice Praha-Suchdol Brno-venkov Karlovy Vary Karviná Praha 19 Praha-Štěrboholy Pardubice Praha 21 Zlín Semily Praha-západ Vyškov Kutná Hora Přerov Teplice Opava Praha 7 Praha 9 Třebíč Praha-Nebušice Náchod Ostrava-město Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovčice

Levná dlažba Bítovčice

Dlažba Bítovčice

Zámkové dlažby Bítovčice

Zámkové betonové dlažby Bítovčice

Zámková dlažba Bítovčice

Betonové dlažby Bítovčice

Betonová dlažba Bítovčice

Zdící prvky Bítovčice

Dlažby II jakosti Bítovčice

Dlažba II jakosti Bítovčice

Plošné dlažby Bítovčice