„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovčice

Nové produkty Bítovčice

Dlažby a obrubníky Bítovčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovčice, Levná dlažba Bítovčice, Dlažba Bítovčice, Zámkové dlažby Bítovčice, Zámkové dlažba Bítovčice, Betonové dlažby Bítovčice, Betonová dlažba Bítovčice, Zdící prvky Bítovčice, Dlažby II jakosti Bítovčice, Dlažba II jakosti Bítovčice, Plošné dlažby Bítovčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Semily Jablonec nad Nisou Třebíč Praha 7 Praha-Březiněves Kutná Hora Sokolov Praha 13 Písek Benešov Ústí nad Orlicí Jihlava Svitavy Praha 12 Klatovy Praha-Petrovice Plzeň-město Praha-Nedvězí Tábor Přerov Praha-Libuš Praha 10 Ostrava-město Praha-západ Praha 8 Kladno Praha-Nebušice Příbram Pelhřimov Bruntál Brno-město Praha-Přední Kopanina Cheb Ústí nad Labem Chomutov Česká Lípa Hlavní město Praha Praha 2 Břeclav Praha 17 Praha-Slivenec Louny Prostějov Praha-Satalice Praha 6 Praha-Dubeč Český Krumlov Beroun Praha-Štěrboholy Strakonice Jindřichův Hradec Rokycany Praha-Újezd Praha-Kunratice Chrudim Praha-Dolní Chabry Kroměříž Prachatice Rychnov nad Kněžnou Mělník Mladá Boleslav Opava Znojmo Praha-Zbraslav Vsetín Kolín Praha-Benice Praha-Troja Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha 11 Trutnov Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Nymburk Praha-Lochkov Jeseník Praha 5 Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha-východ Praha-Vinoř Praha-Královice Rakovník Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Hodonín Praha 20 Olomouc Tachov Praha-Ďáblice Karviná Praha 18 Praha 15 Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovčice

Levná dlažba Bítovčice

Dlažba Bítovčice

Zámkové dlažby Bítovčice

Zámkové betonové dlažby Bítovčice

Zámková dlažba Bítovčice

Betonové dlažby Bítovčice

Betonová dlažba Bítovčice

Zdící prvky Bítovčice

Dlažby II jakosti Bítovčice

Dlažba II jakosti Bítovčice

Plošné dlažby Bítovčice