„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovčice

Nové produkty Bítovčice

Dlažby a obrubníky Bítovčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovčice, Levná dlažba Bítovčice, Dlažba Bítovčice, Zámkové dlažby Bítovčice, Zámkové dlažba Bítovčice, Betonové dlažby Bítovčice, Betonová dlažba Bítovčice, Zdící prvky Bítovčice, Dlažby II jakosti Bítovčice, Dlažba II jakosti Bítovčice, Plošné dlažby Bítovčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Třebíč Praha-Troja Chomutov Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Praha-Čakovice Ostrava-město Praha 10 Bruntál Praha-Suchdol Tachov Praha-Lipence Praha-Křeslice Praha-Libuš Praha 5 Prostějov Kroměříž Praha 20 Kolín Brno-venkov Písek Jihlava Praha-Lochkov Praha 15 České Budějovice Praha-Benice Praha 12 Praha 8 Praha-Zličín Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Pardubice Nový Jičín Hlavní město Praha Český Krumlov Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Praha 22 Olomouc Opava Břeclav Praha-Dubeč Praha 19 Praha 13 Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Teplice Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Plzeň-sever Praha-západ Jablonec nad Nisou Mělník Praha 6 Praha-Vinoř Praha 2 Praha-Běchovice Plzeň-město Praha 4 Sokolov Děčín Praha-Přední Kopanina Zlín Jeseník Kladno Praha-východ Praha 7 Znojmo Šumperk Praha-Kunratice Praha 16 Ústí nad Labem Plzeň-jih Trutnov Náchod Jičín Praha 21 Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Strakonice Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha-Klánovice Praha-Satalice Cheb Praha 9 Praha-Velká Chuchle Blansko Beroun Praha 3 Hodonín Prachatice Liberec Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovčice

Levná dlažba Bítovčice

Dlažba Bítovčice

Zámkové dlažby Bítovčice

Zámkové betonové dlažby Bítovčice

Zámková dlažba Bítovčice

Betonové dlažby Bítovčice

Betonová dlažba Bítovčice

Zdící prvky Bítovčice

Dlažby II jakosti Bítovčice

Dlažba II jakosti Bítovčice

Plošné dlažby Bítovčice