„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovčice

Nové produkty Bítovčice

Dlažby a obrubníky Bítovčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovčice, Levná dlažba Bítovčice, Dlažba Bítovčice, Zámkové dlažby Bítovčice, Zámkové dlažba Bítovčice, Betonové dlažby Bítovčice, Betonová dlažba Bítovčice, Zdící prvky Bítovčice, Dlažby II jakosti Bítovčice, Dlažba II jakosti Bítovčice, Plošné dlažby Bítovčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha-Zbraslav Jičín Praha 6 Praha-Dolní Počernice Znojmo Praha-Petrovice Brno-město Praha 20 Mělník Písek Louny Český Krumlov Praha 19 Šumperk Praha 5 Plzeň-sever Praha 15 Praha 9 Ostrava-město Praha-Satalice Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Praha 17 Prostějov Praha-Újezd Praha-Troja Brno-venkov Jeseník Domažlice Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Liberec Klatovy Praha 18 Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Plzeň-město Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Praha-Kunratice Kroměříž Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Zlín Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha-Královice Blansko Praha 2 Praha-Benice Praha-Březiněves Praha 3 Praha-Koloděje Praha 4 Tábor Kladno Strakonice Prachatice České Budějovice Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Jihlava Kolín Trutnov Plzeň-jih Praha-Nedvězí Karviná Cheb Praha-Zličín Ústí nad Labem Hodonín Praha 1 Náchod Rokycany Olomouc Praha-Štěrboholy Benešov Chomutov Praha-Nebušice Praha-Slivenec Praha-Šeberov Pelhřimov Rakovník Praha 11 Hlavní město Praha Litoměřice Praha 10 Praha-Libuš Praha-Křeslice Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovčice

Levná dlažba Bítovčice

Dlažba Bítovčice

Zámkové dlažby Bítovčice

Zámkové betonové dlažby Bítovčice

Zámková dlažba Bítovčice

Betonové dlažby Bítovčice

Betonová dlažba Bítovčice

Zdící prvky Bítovčice

Dlažby II jakosti Bítovčice

Dlažba II jakosti Bítovčice

Plošné dlažby Bítovčice