„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovčice

Nové produkty Bítovčice

Dlažby a obrubníky Bítovčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovčice, Levná dlažba Bítovčice, Dlažba Bítovčice, Zámkové dlažby Bítovčice, Zámkové dlažba Bítovčice, Betonové dlažby Bítovčice, Betonová dlažba Bítovčice, Zdící prvky Bítovčice, Dlažby II jakosti Bítovčice, Dlažba II jakosti Bítovčice, Plošné dlažby Bítovčice, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha-Nebušice Havlíčkův Brod České Budějovice Šumperk Kladno Brno-město Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha-Suchdol Klatovy Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Tachov Praha-Dubeč Plzeň-sever Hlavní město Praha Praha-Klánovice Praha 20 Uherské Hradiště Česká Lípa Praha-Řeporyje Louny Praha-Lysolaje Praha 18 Jičín Vyškov Opava Mělník Liberec Praha-Benice Praha-Běchovice Praha-Slivenec Karviná Domažlice Praha-Lochkov Pardubice Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Cheb Praha-Koloděje Blansko Praha-Troja Sokolov Praha 3 Znojmo Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Strakonice Praha 4 Nový Jičín Karlovy Vary Praha 7 Chrudim Praha-Újezd Kolín Praha-Lipence Praha 2 Plzeň-jih Praha-Čakovice Litoměřice Nymburk Jihlava Praha-Březiněves Náchod Praha 22 Praha 17 Praha-Zličín Praha 1 Praha-Křeslice Praha-Vinoř Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Děčín Tábor Plzeň-město Praha 13 Praha-Královice Praha-Zbraslav Praha 21 Praha 19 Žďár nad Sázavou Praha 9 Rakovník Kutná Hora Příbram Praha-Nedvězí Přerov Český Krumlov Třebíč Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Praha-Kunratice Praha 10 Písek Ostrava-město Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovčice

Levná dlažba Bítovčice

Dlažba Bítovčice

Zámkové dlažby Bítovčice

Zámkové betonové dlažby Bítovčice

Zámková dlažba Bítovčice

Betonové dlažby Bítovčice

Betonová dlažba Bítovčice

Zdící prvky Bítovčice

Dlažby II jakosti Bítovčice

Dlažba II jakosti Bítovčice

Plošné dlažby Bítovčice