„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovčice

Nové produkty Bítovčice

Dlažby a obrubníky Bítovčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovčice, Levná dlažba Bítovčice, Dlažba Bítovčice, Zámkové dlažby Bítovčice, Zámkové dlažba Bítovčice, Betonové dlažby Bítovčice, Betonová dlažba Bítovčice, Zdící prvky Bítovčice, Dlažby II jakosti Bítovčice, Dlažba II jakosti Bítovčice, Plošné dlažby Bítovčice, Plošná dlažba


Další města:

Písek Jindřichův Hradec Praha 16 Bruntál Mělník Ústí nad Orlicí Plzeň-město Třebíč Praha-Dolní Počernice Chrudim Příbram Teplice Praha 11 Praha-Koloděje Praha-Vinoř Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Prachatice Praha-Přední Kopanina Brno-město Praha-východ Chomutov Plzeň-jih Praha 18 Praha 4 Nymburk Praha 13 Cheb Praha 2 Hlavní město Praha Praha 14 Beroun Pelhřimov Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Klatovy Praha 6 Praha-Libuš Břeclav Praha 12 Svitavy Jeseník Plzeň-sever Děčín Šumperk Praha-Křeslice Liberec Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Karlovy Vary Přerov Praha-západ Frýdek-Místek Semily Benešov Strakonice Praha-Újezd Praha 17 Praha-Ďáblice Praha 22 Praha-Slivenec Kolín Praha-Kolovraty Olomouc Louny Tachov Praha 3 Opava Praha-Šeberov Prostějov Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha 15 Náchod Vsetín Praha-Petrovice Domažlice Ústí nad Labem Karviná Ostrava-město Praha 5 Praha 9 Praha 21 Uherské Hradiště Trutnov Praha-Zbraslav Sokolov České Budějovice Česká Lípa Znojmo Kladno Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovčice

Levná dlažba Bítovčice

Dlažba Bítovčice

Zámkové dlažby Bítovčice

Zámkové betonové dlažby Bítovčice

Zámková dlažba Bítovčice

Betonové dlažby Bítovčice

Betonová dlažba Bítovčice

Zdící prvky Bítovčice

Dlažby II jakosti Bítovčice

Dlažba II jakosti Bítovčice

Plošné dlažby Bítovčice