„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovčice

Nové produkty Bítovčice

Dlažby a obrubníky Bítovčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovčice, Levná dlažba Bítovčice, Dlažba Bítovčice, Zámkové dlažby Bítovčice, Zámkové dlažba Bítovčice, Betonové dlažby Bítovčice, Betonová dlažba Bítovčice, Zdící prvky Bítovčice, Dlažby II jakosti Bítovčice, Dlažba II jakosti Bítovčice, Plošné dlažby Bítovčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha 8 Nymburk Vsetín Strakonice Praha-Křeslice Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Kolín Ostrava-město Praha 4 Vyškov Praha-západ Praha 16 Příbram Písek Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Praha 2 Praha-Šeberov Tachov Žďár nad Sázavou Bruntál Litoměřice Praha-Nedvězí Domažlice Praha-Zbraslav Praha 14 Praha 9 Praha 13 Uherské Hradiště Jičín Brno-město Rokycany Praha 5 Přerov Sokolov Český Krumlov Klatovy Praha-Ďáblice Praha 18 Praha 15 Praha-východ Praha-Lipence Pelhřimov Praha-Březiněves Hodonín Břeclav Rakovník České Budějovice Praha-Královice Opava Liberec Praha 11 Praha-Čakovice Třebíč Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Praha 21 Cheb Praha 17 Praha-Koloděje Mělník Praha-Satalice Děčín Praha-Klánovice Brno-venkov Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha 20 Kroměříž Teplice Chrudim Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Blansko Plzeň-město Mladá Boleslav Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Semily Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Louny Praha 3 Praha-Nebušice Jihlava Prostějov Praha-Dubeč Praha-Zličín Svitavy Hradec Králové Olomouc Ústí nad Labem Most Plzeň-jih Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovčice

Levná dlažba Bítovčice

Dlažba Bítovčice

Zámkové dlažby Bítovčice

Zámkové betonové dlažby Bítovčice

Zámková dlažba Bítovčice

Betonové dlažby Bítovčice

Betonová dlažba Bítovčice

Zdící prvky Bítovčice

Dlažby II jakosti Bítovčice

Dlažba II jakosti Bítovčice

Plošné dlažby Bítovčice