„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice

Nové produkty Biskupice

Dlažby a obrubníky Biskupice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice, Levná dlažba Biskupice, Dlažba Biskupice, Zámkové dlažby Biskupice, Zámkové dlažba Biskupice, Betonové dlažby Biskupice, Betonová dlažba Biskupice, Zdící prvky Biskupice, Dlažby II jakosti Biskupice, Dlažba II jakosti Biskupice, Plošné dlažby Biskupice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Prostějov Domažlice Jindřichův Hradec Teplice Praha-Zličín Praha 14 Karviná Praha-Libuš Tachov Praha 17 Příbram Zlín Břeclav Benešov Praha 11 Vsetín Mělník Ústí nad Labem Praha-Čakovice Praha 9 Brno-město Opava Praha-Benice Praha 5 Praha-Kunratice Praha 13 Praha-Nedvězí Trutnov Praha-Petrovice Kutná Hora Rokycany Praha-západ Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Praha-východ Nový Jičín Praha 1 Praha-Křeslice Praha 12 Pelhřimov Mladá Boleslav Hradec Králové Šumperk Kolín Prachatice Chomutov Beroun Praha 22 Třebíč Písek Praha 21 Praha-Újezd Olomouc Praha 4 Praha-Královice Liberec Praha-Šeberov Praha 19 Jablonec nad Nisou Semily Vyškov Klatovy Louny Praha-Velká Chuchle Cheb Praha 7 Bruntál Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Česká Lípa Praha-Klánovice Most Plzeň-sever Praha 20 Havlíčkův Brod Praha 18 Praha-Přední Kopanina Tábor Pardubice Praha-Suchdol Praha-Nebušice Praha 6 Praha-Ďáblice Hodonín Praha-Dolní Počernice Rakovník Praha-Koloděje Přerov Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Praha 16 Praha-Kolovraty Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice

Levná dlažba Biskupice

Dlažba Biskupice

Zámkové dlažby Biskupice

Zámkové betonové dlažby Biskupice

Zámková dlažba Biskupice

Betonové dlažby Biskupice

Betonová dlažba Biskupice

Zdící prvky Biskupice

Dlažby II jakosti Biskupice

Dlažba II jakosti Biskupice

Plošné dlažby Biskupice