„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice

Nové produkty Biskupice

Dlažby a obrubníky Biskupice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice, Levná dlažba Biskupice, Dlažba Biskupice, Zámkové dlažby Biskupice, Zámkové dlažba Biskupice, Betonové dlažby Biskupice, Betonová dlažba Biskupice, Zdící prvky Biskupice, Dlažby II jakosti Biskupice, Dlažba II jakosti Biskupice, Plošné dlažby Biskupice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha 11 Praha 7 Praha 21 Písek Praha-Nebušice Prachatice Karviná Pardubice Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Trutnov Praha-Štěrboholy Klatovy Chrudim Rakovník Plzeň-město Jeseník Ústí nad Orlicí Praha-západ Praha-Ďáblice Jihlava Praha 22 Praha 19 Praha-Zbraslav Praha 18 Chomutov Praha 1 Tábor Náchod Benešov Praha 4 Praha 17 Praha-Křeslice Most Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha 2 Uherské Hradiště Praha 9 České Budějovice Praha-Lipence Rokycany Strakonice Plzeň-sever Brno-město Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha 13 Děčín Česká Lípa Praha-Petrovice Teplice Plzeň-jih Prostějov Olomouc Praha-Královice Brno-venkov Praha-Nedvězí Příbram Praha-východ Břeclav Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Domažlice Praha-Újezd Praha-Troja Sokolov Beroun Kolín Tachov Kroměříž Praha 14 Blansko Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Frýdek-Místek Kutná Hora Ostrava-město Bruntál Praha-Dolní Chabry Kladno Praha 16 Znojmo Praha-Vinoř Zlín Praha-Čakovice Praha 15 Praha-Benice Svitavy Praha 10 Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Praha 6 Praha 3 Vsetín Šumperk Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice

Levná dlažba Biskupice

Dlažba Biskupice

Zámkové dlažby Biskupice

Zámkové betonové dlažby Biskupice

Zámková dlažba Biskupice

Betonové dlažby Biskupice

Betonová dlažba Biskupice

Zdící prvky Biskupice

Dlažby II jakosti Biskupice

Dlažba II jakosti Biskupice

Plošné dlažby Biskupice