„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice

Nové produkty Biskupice

Dlažby a obrubníky Biskupice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice, Levná dlažba Biskupice, Dlažba Biskupice, Zámkové dlažby Biskupice, Zámkové dlažba Biskupice, Betonové dlažby Biskupice, Betonová dlažba Biskupice, Zdící prvky Biskupice, Dlažby II jakosti Biskupice, Dlažba II jakosti Biskupice, Plošné dlažby Biskupice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Brno-venkov Břeclav Praha 7 Prostějov Praha-Troja Praha-východ Praha 14 Praha 13 Písek Rakovník Praha 12 Praha-Šeberov Most Litoměřice Praha-Slivenec Praha-Lipence Pardubice Praha 11 Praha 3 Praha 15 Trutnov Praha 21 Příbram Frýdek-Místek Praha 19 Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha 8 Svitavy Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-Koloděje Karlovy Vary Praha-Lochkov Tábor Hlavní město Praha Kutná Hora Brno-město Jičín Chrudim Jihlava Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Blansko Třebíč Praha-Vinoř Ústí nad Labem Hodonín Praha-Kunratice Praha-Nebušice Praha 1 Plzeň-město Nymburk Praha 2 Plzeň-sever Praha-Kolovraty Česká Lípa Praha-Libuš Semily Praha-Řeporyje Praha 5 Ostrava-město Strakonice Praha-Dolní Chabry Prachatice Jindřichův Hradec Vyškov Děčín Rokycany Praha 16 Louny Benešov Přerov Praha 4 Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Praha-Dubeč České Budějovice Sokolov Praha-Benice Karviná Kladno Teplice Praha-Královice Liberec Praha 20 Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha-západ Praha 6 Beroun Zlín Praha 22 Bruntál Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice

Levná dlažba Biskupice

Dlažba Biskupice

Zámkové dlažby Biskupice

Zámkové betonové dlažby Biskupice

Zámková dlažba Biskupice

Betonové dlažby Biskupice

Betonová dlažba Biskupice

Zdící prvky Biskupice

Dlažby II jakosti Biskupice

Dlažba II jakosti Biskupice

Plošné dlažby Biskupice