„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice

Nové produkty Biskupice

Dlažby a obrubníky Biskupice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice, Levná dlažba Biskupice, Dlažba Biskupice, Zámkové dlažby Biskupice, Zámkové dlažba Biskupice, Betonové dlažby Biskupice, Betonová dlažba Biskupice, Zdící prvky Biskupice, Dlažby II jakosti Biskupice, Dlažba II jakosti Biskupice, Plošné dlažby Biskupice, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Brno-venkov Praha 17 Praha 1 Třebíč Karlovy Vary Semily Praha-Běchovice Karviná Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Hodonín Klatovy Mladá Boleslav Vsetín Praha 6 Praha 3 Praha-Štěrboholy Praha 7 Vyškov Zlín Chomutov Praha 21 Praha-Libuš Praha 5 Praha-Zličín Jeseník Písek Uherské Hradiště Praha-Petrovice Most Chrudim Benešov Plzeň-město Praha 11 Pelhřimov Beroun Strakonice Jičín Praha 14 Havlíčkův Brod Příbram Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Nový Jičín Česká Lípa Praha 15 Praha 19 Rokycany Praha-Kunratice Praha 13 Mělník Litoměřice Praha-Řeporyje Tachov Praha 8 Český Krumlov Šumperk Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Kolín Praha-Šeberov Praha-Troja Praha 9 Bruntál Plzeň-sever Ostrava-město Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Rakovník Praha-Ďáblice Znojmo Kroměříž Blansko Prachatice Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha 2 Ústí nad Labem Břeclav Praha-Březiněves Plzeň-jih Praha-Koloděje Cheb Žďár nad Sázavou Opava Praha 18 Praha-Suchdol Brno-město Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Praha-západ Liberec Hlavní město Praha Praha-Újezd Praha-Nebušice Pardubice Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice

Levná dlažba Biskupice

Dlažba Biskupice

Zámkové dlažby Biskupice

Zámkové betonové dlažby Biskupice

Zámková dlažba Biskupice

Betonové dlažby Biskupice

Betonová dlažba Biskupice

Zdící prvky Biskupice

Dlažby II jakosti Biskupice

Dlažba II jakosti Biskupice

Plošné dlažby Biskupice