„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice

Nové produkty Biskupice

Dlažby a obrubníky Biskupice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice, Levná dlažba Biskupice, Dlažba Biskupice, Zámkové dlažby Biskupice, Zámkové dlažba Biskupice, Betonové dlažby Biskupice, Betonová dlažba Biskupice, Zdící prvky Biskupice, Dlažby II jakosti Biskupice, Dlažba II jakosti Biskupice, Plošné dlažby Biskupice, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Domažlice Zlín Ústí nad Labem Praha-Suchdol Jihlava Praha-západ Hradec Králové Strakonice Praha-Čakovice Praha-východ Chrudim Kroměříž Cheb Prostějov Praha 10 Praha-Libuš Havlíčkův Brod Plzeň-jih Uherské Hradiště Svitavy Bruntál Znojmo Praha-Zbraslav Opava Praha 3 Praha-Slivenec Praha-Kunratice Praha 6 České Budějovice Brno-venkov Karviná Děčín Olomouc Nový Jičín Rokycany Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Vyškov Beroun Praha-Vinoř Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Brno-město Jičín Litoměřice Praha 8 Jablonec nad Nisou Kolín Žďár nad Sázavou Praha 18 Praha-Koloděje Praha 5 Praha-Lysolaje Praha 9 Benešov Praha 11 Praha-Benice Sokolov Praha-Ďáblice Klatovy Praha 22 Třebíč Břeclav Praha 2 Náchod Praha-Újezd Karlovy Vary Praha 14 Přerov Praha-Šeberov Kladno Trutnov Praha 13 Praha-Štěrboholy Tachov Frýdek-Místek Praha 4 Hlavní město Praha Pardubice Praha-Křeslice Praha 20 Pelhřimov Praha 16 Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Praha 17 Praha 21 Mladá Boleslav Hodonín Rakovník Teplice Kutná Hora Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice

Levná dlažba Biskupice

Dlažba Biskupice

Zámkové dlažby Biskupice

Zámkové betonové dlažby Biskupice

Zámková dlažba Biskupice

Betonové dlažby Biskupice

Betonová dlažba Biskupice

Zdící prvky Biskupice

Dlažby II jakosti Biskupice

Dlažba II jakosti Biskupice

Plošné dlažby Biskupice