„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice

Nové produkty Biskupice

Dlažby a obrubníky Biskupice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice, Levná dlažba Biskupice, Dlažba Biskupice, Zámkové dlažby Biskupice, Zámkové dlažba Biskupice, Betonové dlažby Biskupice, Betonová dlažba Biskupice, Zdící prvky Biskupice, Dlažby II jakosti Biskupice, Dlažba II jakosti Biskupice, Plošné dlažby Biskupice, Plošná dlažba


Další města:

Písek Jindřichův Hradec Rokycany Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Brno-město Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Prostějov Praha-Štěrboholy Praha-Troja Praha 3 Praha-Klánovice Mladá Boleslav Praha 5 České Budějovice Pardubice Litoměřice Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha-Benice Praha 13 Praha-Čakovice Praha-Lochkov Praha 6 Praha 14 Praha-Zbraslav Semily Olomouc Ostrava-město Praha 11 Beroun Kroměříž Vyškov Břeclav Praha-Královice Brno-venkov Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Liberec Příbram Hodonín Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Praha 18 Praha 2 Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha 9 Kolín Tachov Louny Praha-Vinoř Blansko Rakovník Kutná Hora Plzeň-sever Praha 8 Domažlice Praha 15 Praha-Běchovice Praha 1 Praha 4 Chrudim Přerov Praha 10 Nymburk Ústí nad Labem Karviná Benešov Praha-Březiněves Opava Plzeň-jih Náchod Praha 20 Praha 12 Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Bruntál Zlín Praha 16 Praha 7 Klatovy Praha 17 Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha 19 Ústí nad Orlicí Strakonice Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Praha-západ Praha-Nebušice Trutnov Třebíč Znojmo Praha-Řeporyje Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice

Levná dlažba Biskupice

Dlažba Biskupice

Zámkové dlažby Biskupice

Zámkové betonové dlažby Biskupice

Zámková dlažba Biskupice

Betonové dlažby Biskupice

Betonová dlažba Biskupice

Zdící prvky Biskupice

Dlažby II jakosti Biskupice

Dlažba II jakosti Biskupice

Plošné dlažby Biskupice