„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice

Nové produkty Biskupice

Dlažby a obrubníky Biskupice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice, Levná dlažba Biskupice, Dlažba Biskupice, Zámkové dlažby Biskupice, Zámkové dlažba Biskupice, Betonové dlažby Biskupice, Betonová dlažba Biskupice, Zdící prvky Biskupice, Dlažby II jakosti Biskupice, Dlažba II jakosti Biskupice, Plošné dlažby Biskupice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Semily Praha-Běchovice Praha 11 Praha 12 Benešov Praha-Satalice Louny Praha 13 Beroun Praha-východ Praha 6 Česká Lípa Ústí nad Labem Nymburk Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Břeclav Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha 19 Tachov Praha 9 Praha 22 Praha 2 Chrudim Zlín Praha-Křeslice Strakonice Brno-město Praha-Lysolaje Praha 14 Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Kladno Pardubice Liberec Ostrava-město Písek Vyškov Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Jihlava Praha-Královice Kroměříž Praha-Klánovice Praha-Dubeč Příbram Praha 10 Jeseník Nový Jičín Praha 20 Šumperk Rakovník Hodonín Praha-Šeberov Český Krumlov Mělník Jičín Znojmo Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Karviná Praha 3 Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Praha-západ Praha 21 Brno-venkov Praha 5 Náchod Praha-Kolovraty Děčín České Budějovice Kolín Praha 18 Plzeň-město Tábor Olomouc Praha-Benice Prachatice Praha-Řeporyje Litoměřice Prostějov Domažlice Praha 8 Bruntál Cheb Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha-Ďáblice Plzeň-jih Praha-Koloděje Hradec Králové Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice

Levná dlažba Biskupice

Dlažba Biskupice

Zámkové dlažby Biskupice

Zámkové betonové dlažby Biskupice

Zámková dlažba Biskupice

Betonové dlažby Biskupice

Betonová dlažba Biskupice

Zdící prvky Biskupice

Dlažby II jakosti Biskupice

Dlažba II jakosti Biskupice

Plošné dlažby Biskupice