„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice

Nové produkty Biskupice

Dlažby a obrubníky Biskupice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice, Levná dlažba Biskupice, Dlažba Biskupice, Zámkové dlažby Biskupice, Zámkové dlažba Biskupice, Betonové dlažby Biskupice, Betonová dlažba Biskupice, Zdící prvky Biskupice, Dlažby II jakosti Biskupice, Dlažba II jakosti Biskupice, Plošné dlažby Biskupice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha 9 Praha-Přední Kopanina Tachov Ústí nad Labem Šumperk Frýdek-Místek Kladno Jablonec nad Nisou Praha 3 Opava Praha 2 Břeclav Louny Praha-Petrovice Praha-Šeberov Praha 13 Praha-Vinoř Semily Trutnov Praha-Kunratice Praha-západ Chrudim Karviná Ostrava-město Praha-Nebušice Vsetín Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Přerov Pelhřimov Hlavní město Praha Praha-Újezd Brno-město Svitavy Rakovník Praha 16 Praha 18 Kolín Český Krumlov Praha 5 Praha-Ďáblice Hradec Králové Praha-Lochkov Sokolov Praha-Slivenec Praha 12 Plzeň-město Praha-Zbraslav Praha-Benice Domažlice Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Děčín Mělník Liberec Znojmo Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Rokycany Praha-Klánovice Písek Jindřichův Hradec Karlovy Vary Litoměřice Praha-Libuš Pardubice Praha-Troja Praha-Zličín Praha 6 Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Praha 22 Bruntál Praha 21 Cheb Blansko Zlín Praha 11 Praha 19 Praha 14 Praha 15 Kutná Hora Praha 17 Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Kroměříž Praha-východ Příbram Praha 7 Praha-Kolovraty Prachatice Praha-Běchovice Prostějov České Budějovice Praha 4 Uherské Hradiště Praha-Satalice Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice

Levná dlažba Biskupice

Dlažba Biskupice

Zámkové dlažby Biskupice

Zámkové betonové dlažby Biskupice

Zámková dlažba Biskupice

Betonové dlažby Biskupice

Betonová dlažba Biskupice

Zdící prvky Biskupice

Dlažby II jakosti Biskupice

Dlažba II jakosti Biskupice

Plošné dlažby Biskupice