„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice

Nové produkty Biskupice

Dlažby a obrubníky Biskupice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice, Levná dlažba Biskupice, Dlažba Biskupice, Zámkové dlažby Biskupice, Zámkové dlažba Biskupice, Betonové dlažby Biskupice, Betonová dlažba Biskupice, Zdící prvky Biskupice, Dlažby II jakosti Biskupice, Dlažba II jakosti Biskupice, Plošné dlažby Biskupice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Zlín Mladá Boleslav Prachatice Kutná Hora Praha-Slivenec Praha-Zličín Hodonín Rakovník Děčín Karlovy Vary Jičín Příbram Praha 22 České Budějovice Praha-Kolovraty Opava Praha-Kunratice Znojmo Praha-Ďáblice Ostrava-město Tábor Praha-Újezd Praha-Čakovice Písek Prostějov Praha-Šeberov Jihlava Praha-Dolní Chabry Praha-západ Český Krumlov Kroměříž Rokycany Liberec Žďár nad Sázavou Hradec Králové Jeseník Praha 20 Praha-Zbraslav Pelhřimov Chomutov Jindřichův Hradec Praha-Satalice Praha 17 Strakonice Brno-venkov Praha 2 Blansko Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Beroun Náchod Vyškov Praha 3 Praha 13 Praha 10 Praha 21 Most Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Plzeň-sever Praha 7 Praha-Vinoř Praha 6 Česká Lípa Břeclav Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Olomouc Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Vsetín Praha 18 Praha-Dolní Počernice Praha 4 Kladno Tachov Praha 15 Sokolov Praha-Nedvězí Semily Frýdek-Místek Nový Jičín Plzeň-jih Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Pardubice Praha 1 Teplice Praha 12 Praha-Běchovice Mělník Praha-Lysolaje Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice

Levná dlažba Biskupice

Dlažba Biskupice

Zámkové dlažby Biskupice

Zámkové betonové dlažby Biskupice

Zámková dlažba Biskupice

Betonové dlažby Biskupice

Betonová dlažba Biskupice

Zdící prvky Biskupice

Dlažby II jakosti Biskupice

Dlažba II jakosti Biskupice

Plošné dlažby Biskupice