„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bezděčí u Trnávky Bezdědovice Bezděkov
Bezděkov Bezděkov Bezděkov
Bezděkov nad Metují Bezděkov pod Třemšínem Bezděz
Bezdružice Bezkov Bezměrov
Bezno Bezuchov Bezvěrov
Bílá Bílá Bílá Hlína
Bílá Lhota Bílá Třemešná Bílá Voda
Bílčice Bílé Podolí Bílé Poličany
Bílence Bílichov Bílina
Bílkovice Bílov Bílov

<<   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24  >>

Další města:

Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Brno-město Klatovy Tábor Praha-Běchovice Trutnov Praha-Libuš České Budějovice Děčín Praha 8 Uherské Hradiště Praha-Újezd Nový Jičín Praha 22 Most Prostějov Pardubice Brno-venkov Praha 12 Chomutov Tachov Rakovník Rokycany Náchod Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha-Satalice Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Praha 4 Ústí nad Labem Chrudim Vsetín Praha-východ Praha 1 Zlín Praha-Troja Praha 5 Olomouc Žďár nad Sázavou Písek Kladno Praha-Kolovraty Praha 3 Jihlava Opava Kroměříž Svitavy Litoměřice Sokolov Znojmo Domažlice Praha-Lipence Praha-Řeporyje Cheb Jičín Praha-Dolní Chabry Praha-Nedvězí Třebíč Praha-Dubeč Praha 21 Hlavní město Praha Praha 9 Ostrava-město Blansko Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha-Vinoř Louny Ústí nad Orlicí Praha 16 Bruntál Vyškov Praha-Velká Chuchle Příbram Frýdek-Místek Břeclav Praha-Královice Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Kolín Praha 15 Kutná Hora Český Krumlov Plzeň-jih Semily Hodonín Praha 7 Praha-Koloděje Praha 11 Hradec Králové Praha-Lochkov Karlovy Vary Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby