„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bezděčí u Trnávky Bezdědovice Bezděkov
Bezděkov Bezděkov Bezděkov
Bezděkov nad Metují Bezděkov pod Třemšínem Bezděz
Bezdružice Bezkov Bezměrov
Bezno Bezuchov Bezvěrov
Bílá Bílá Bílá Hlína
Bílá Lhota Bílá Třemešná Bílá Voda
Bílčice Bílé Podolí Bílé Poličany
Bílence Bílichov Bílina
Bílkovice Bílov Bílov

<<   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24  >>

Další města:

Tachov České Budějovice Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Plzeň-město Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha-západ Příbram Praha 11 Tábor Praha 19 Benešov Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Praha-Újezd Vyškov Děčín Prachatice Praha-Koloděje Praha-Březiněves Praha-Běchovice Praha 7 Pelhřimov Strakonice Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Břeclav Praha-Kunratice Praha-Lipence Česká Lípa Praha 15 Praha-Křeslice Praha 22 Jablonec nad Nisou Chomutov Praha-Lysolaje Praha 13 Liberec Praha-Suchdol Karlovy Vary Rakovník Praha 10 Klatovy Opava Kroměříž Praha-Nebušice Praha 18 Praha-Libuš Kutná Hora Český Krumlov Jičín Praha 9 Praha 21 Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha 2 Uherské Hradiště Nový Jičín Praha 1 Teplice Vsetín Praha 12 Kolín Olomouc Beroun Praha-Benice Náchod Praha-Ďáblice Domažlice Praha-Troja Brno-město Praha-Satalice Ústí nad Labem Písek Pardubice Šumperk Hradec Králové Praha 6 Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Přerov Semily Praha-Zbraslav Louny Zlín Prostějov Praha 16 Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Litoměřice Praha-Vinoř Nymburk Praha-Šeberov Praha 14 Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby