„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bezděčí u Trnávky Bezdědovice Bezděkov
Bezděkov Bezděkov Bezděkov
Bezděkov nad Metují Bezděkov pod Třemšínem Bezděz
Bezdružice Bezkov Bezměrov
Bezno Bezuchov Bezvěrov
Bílá Bílá Bílá Hlína
Bílá Lhota Bílá Třemešná Bílá Voda
Bílčice Bílé Podolí Bílé Poličany
Bílence Bílichov Bílina
Bílkovice Bílov Bílov

<<   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24  >>

Další města:

Frýdek-Místek Semily Pardubice Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Praha 15 Vyškov Mladá Boleslav Cheb Litoměřice Most Nový Jičín Praha-Libuš Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Jihlava Praha 8 Olomouc Praha 19 Karlovy Vary Plzeň-sever Praha 16 Hodonín Kolín Zlín Praha-Zbraslav Beroun Jičín Rakovník Praha-Suchdol Jeseník Praha-Královice Trutnov Bruntál Praha 2 Praha-Újezd Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha-Troja Příbram Praha-Dubeč Praha-Křeslice Svitavy České Budějovice Praha-východ Praha-západ Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha 14 Znojmo Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Kladno Mělník Praha-Lipence Jindřichův Hradec Písek Praha 10 Praha-Velká Chuchle Děčín Jablonec nad Nisou Chomutov Třebíč Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Blansko Strakonice Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha 3 Náchod Český Krumlov Brno-venkov Hradec Králové Chrudim Praha 12 Teplice Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Plzeň-město Praha 7 Praha-Kolovraty Nymburk Opava Praha 13 Kroměříž Přerov Praha 5 Praha-Čakovice Praha 4 Praha 17 Praha 21 Praha-Ďáblice Praha 22 Praha-Nebušice Pelhřimov Louny Rokycany Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby