„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bezděčí u Trnávky Bezdědovice Bezděkov
Bezděkov Bezděkov Bezděkov
Bezděkov nad Metují Bezděkov pod Třemšínem Bezděz
Bezdružice Bezkov Bezměrov
Bezno Bezuchov Bezvěrov
Bílá Bílá Bílá Hlína
Bílá Lhota Bílá Třemešná Bílá Voda
Bílčice Bílé Podolí Bílé Poličany
Bílence Bílichov Bílina
Bílkovice Bílov Bílov

<<   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24  >>

Další města:

Praha-Lipence Praha-Šeberov Hlavní město Praha Karviná Praha 3 Chrudim Mladá Boleslav Praha-Klánovice Plzeň-město Karlovy Vary Praha-východ Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Rakovník Praha-Suchdol Kolín Blansko Svitavy Praha-Koloděje Praha 19 Hradec Králové Brno-venkov Náchod Bruntál Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha 15 Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Uherské Hradiště Rokycany Plzeň-jih Most Praha-Běchovice Brno-město Tábor Děčín Praha 12 Přerov Vsetín Třebíč Praha 2 Praha-Vinoř Praha-Lochkov Česká Lípa Hodonín Praha 14 Trutnov Praha 18 Jindřichův Hradec České Budějovice Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Olomouc Opava Chomutov Praha-Řeporyje Semily Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Praha 6 Ústí nad Orlicí Benešov Sokolov Ústí nad Labem Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Cheb Šumperk Tachov Pelhřimov Praha 11 Vyškov Praha-Kolovraty Jihlava Rychnov nad Kněžnou Louny Břeclav Frýdek-Místek Kladno Plzeň-sever Praha 20 Prostějov Praha-Satalice Praha 16 Praha 13 Nový Jičín Praha 8 Praha 17 Praha-Dubeč Beroun Praha-Petrovice Praha-Benice Praha-západ Kutná Hora Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby