„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bezděčí u Trnávky Bezdědovice Bezděkov
Bezděkov Bezděkov Bezděkov
Bezděkov nad Metují Bezděkov pod Třemšínem Bezděz
Bezdružice Bezkov Bezměrov
Bezno Bezuchov Bezvěrov
Bílá Bílá Bílá Hlína
Bílá Lhota Bílá Třemešná Bílá Voda
Bílčice Bílé Podolí Bílé Poličany
Bílence Bílichov Bílina
Bílkovice Bílov Bílov

<<   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24  >>

Další města:

Brno-venkov Karviná Praha-Klánovice Praha-Satalice Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Praha-Benice Znojmo Plzeň-město Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Praha 3 Olomouc Praha 17 Praha-Královice Nový Jičín Praha 5 Přerov Chomutov Praha-Velká Chuchle Kolín Praha-Troja Teplice Praha-východ Praha-západ Praha-Křeslice Praha 21 Pelhřimov Tábor Tachov Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Český Krumlov Písek Bruntál Břeclav Mladá Boleslav Náchod Prachatice Rakovník Jeseník Opava Praha-Dubeč Česká Lípa Chrudim Kutná Hora Jičín Praha 15 Žďár nad Sázavou Most Praha-Řeporyje Kroměříž Praha-Nebušice Třebíč Praha 19 Praha 1 Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Jihlava Frýdek-Místek Strakonice Praha 12 Praha-Běchovice Praha 9 Praha-Újezd Vyškov Praha 18 Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha 11 Plzeň-sever Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Šeberov Blansko Příbram Praha-Lochkov Praha 16 Rokycany Praha 4 Karlovy Vary Praha 2 Domažlice Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Praha 7 Mělník Louny Praha-Kunratice Praha 8 Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Trutnov Klatovy Cheb Praha-Suchdol Ústí nad Labem Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby