„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bezděčí u Trnávky Bezdědovice Bezděkov
Bezděkov Bezděkov Bezděkov
Bezděkov nad Metují Bezděkov pod Třemšínem Bezděz
Bezdružice Bezkov Bezměrov
Bezno Bezuchov Bezvěrov
Bílá Bílá Bílá Hlína
Bílá Lhota Bílá Třemešná Bílá Voda
Bílčice Bílé Podolí Bílé Poličany
Bílence Bílichov Bílina
Bílkovice Bílov Bílov

<<   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24  >>

Další města:

Znojmo Sokolov Český Krumlov Praha 16 Praha 4 Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha-východ Praha-Koloděje Praha 9 Praha-Kunratice Brno-venkov Děčín Praha 10 Písek Bruntál Praha-Zličín Ústí nad Labem Most Praha-Křeslice Praha 13 Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Rokycany Přerov Rakovník Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Liberec Blansko Praha 7 Praha-Újezd Plzeň-sever Brno-město Klatovy Praha-Královice Nymburk Třebíč Praha-Dubeč Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Plzeň-jih Jihlava Praha-Troja Hodonín Benešov Praha 18 Teplice Praha-Šeberov Frýdek-Místek Louny Mladá Boleslav Prostějov Praha-Velká Chuchle Praha 12 Praha 8 Břeclav Kroměříž Uherské Hradiště Kladno Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Praha-Petrovice Pelhřimov Praha 21 Nový Jičín Chrudim Vsetín Ostrava-město Prachatice Jindřichův Hradec Praha 15 Chomutov Praha 19 Náchod Praha 11 Praha-Klánovice Litoměřice Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Karlovy Vary Opava Praha 6 Plzeň-město Hradec Králové Tachov Praha 2 Praha-Lipence Praha-Březiněves Beroun Praha 20 Praha 17 Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Praha 1 Praha-západ Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby