„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bezděčí u Trnávky Bezdědovice Bezděkov
Bezděkov Bezděkov Bezděkov
Bezděkov nad Metují Bezděkov pod Třemšínem Bezděz
Bezdružice Bezkov Bezměrov
Bezno Bezuchov Bezvěrov
Bílá Bílá Bílá Hlína
Bílá Lhota Bílá Třemešná Bílá Voda
Bílčice Bílé Podolí Bílé Poličany
Bílence Bílichov Bílina
Bílkovice Bílov Bílov

<<   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24  >>

Další města:

Kutná Hora Frýdek-Místek Hradec Králové Praha 10 Děčín Příbram České Budějovice Tábor Praha-Lipence Louny Praha 15 Praha 7 Rokycany Semily Strakonice Nový Jičín Nymburk Praha 21 Ostrava-město Praha-Zličín Praha 12 Hodonín Praha 19 Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Blansko Kladno Litoměřice Jihlava Jeseník Klatovy Znojmo Plzeň-jih Praha 11 Liberec Sokolov Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Zlín Praha 17 Tachov Praha-Březiněves Pelhřimov Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Jičín Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha-západ Praha 8 Praha-východ Praha-Vinoř Prostějov Praha-Lochkov Karviná Olomouc Praha 3 Český Krumlov Pardubice Svitavy Vsetín Praha-Křeslice Praha 16 Praha-Královice Písek Brno-město Praha-Nebušice Teplice Praha-Troja Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Praha 20 Praha-Ďáblice Praha 5 Trutnov Žďár nad Sázavou Praha 2 Cheb Praha-Benice Most Praha-Slivenec Břeclav Benešov Česká Lípa Ústí nad Labem Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Náchod Mělník Praha 9 Praha 22 Praha-Klánovice Domažlice Rychnov nad Kněžnou Třebíč Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby