„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdružice

Nové produkty Bezdružice

Dlažby a obrubníky Bezdružice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdružice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdružice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdružice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdružice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdružice, Levná dlažba Bezdružice, Dlažba Bezdružice, Zámkové dlažby Bezdružice, Zámkové dlažba Bezdružice, Betonové dlažby Bezdružice, Betonová dlažba Bezdružice, Zdící prvky Bezdružice, Dlažby II jakosti Bezdružice, Dlažba II jakosti Bezdružice, Plošné dlažby Bezdružice, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha 17 Jeseník Karlovy Vary Brno-město Plzeň-jih Cheb Praha 14 Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Břeclav Kroměříž Opava Praha 20 Svitavy Praha-Petrovice Praha-Čakovice Tachov Česká Lípa Plzeň-sever Blansko Praha-západ Olomouc Praha-Zličín Chrudim Praha 7 Praha-Lochkov Rakovník Trutnov Praha-Satalice Chomutov Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Semily Praha-Dolní Počernice Praha 4 Praha-Suchdol Plzeň-město Praha 6 Praha-východ Vsetín Bruntál Praha-Slivenec Praha-Nebušice Znojmo Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Karviná Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha-Troja Praha 12 Praha-Královice Beroun Praha-Březiněves Praha-Libuš Litoměřice Havlíčkův Brod Praha 10 Šumperk Prostějov Třebíč Praha-Šeberov Teplice Praha 15 Hradec Králové Praha 1 Náchod Praha 3 Klatovy Praha-Štěrboholy Kladno Praha 21 Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Zlín Praha-Nedvězí České Budějovice Praha-Vinoř Benešov Brno-venkov Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Ostrava-město Liberec Praha 16 Kutná Hora Žďár nad Sázavou Přerov Praha-Dubeč Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha 18 Děčín Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdružice

Levná dlažba Bezdružice

Dlažba Bezdružice

Zámkové dlažby Bezdružice

Zámkové betonové dlažby Bezdružice

Zámková dlažba Bezdružice

Betonové dlažby Bezdružice

Betonová dlažba Bezdružice

Zdící prvky Bezdružice

Dlažby II jakosti Bezdružice

Dlažba II jakosti Bezdružice

Plošné dlažby Bezdružice