„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdružice

Nové produkty Bezdružice

Dlažby a obrubníky Bezdružice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdružice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdružice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdružice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdružice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdružice, Levná dlažba Bezdružice, Dlažba Bezdružice, Zámkové dlažby Bezdružice, Zámkové dlažba Bezdružice, Betonové dlažby Bezdružice, Betonová dlažba Bezdružice, Zdící prvky Bezdružice, Dlažby II jakosti Bezdružice, Dlažba II jakosti Bezdružice, Plošné dlažby Bezdružice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Jablonec nad Nisou Jičín Kolín Brno-venkov Praha-Lysolaje Pardubice Praha 3 Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Praha-Nebušice Chomutov Praha-Dubeč Praha 11 Karviná Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-Čakovice Břeclav Teplice Praha 21 Liberec Třebíč Rakovník Zlín Most Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Praha 10 Svitavy Sokolov Praha-Troja Mělník Plzeň-město Praha-Křeslice Tábor Praha-Šeberov Praha 5 Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Uherské Hradiště Praha 15 Jeseník Znojmo Praha-Benice Děčín Strakonice Havlíčkův Brod Praha 19 Ústí nad Orlicí Benešov Ostrava-město Prostějov Jihlava Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Praha 2 Semily Praha-Královice Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Nymburk Blansko Praha 18 Praha-Ďáblice Chrudim Kroměříž Praha 13 Vyškov Praha 6 Náchod Praha-Petrovice Šumperk Praha-Řeporyje Louny Praha 14 Praha-Kolovraty České Budějovice Plzeň-jih Cheb Hlavní město Praha Příbram Rokycany Praha-Dolní Počernice Hodonín Praha-západ Česká Lípa Olomouc Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Domažlice Praha 17 Praha-Slivenec Praha-východ Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdružice

Levná dlažba Bezdružice

Dlažba Bezdružice

Zámkové dlažby Bezdružice

Zámkové betonové dlažby Bezdružice

Zámková dlažba Bezdružice

Betonové dlažby Bezdružice

Betonová dlažba Bezdružice

Zdící prvky Bezdružice

Dlažby II jakosti Bezdružice

Dlažba II jakosti Bezdružice

Plošné dlažby Bezdružice