„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdružice

Nové produkty Bezdružice

Dlažby a obrubníky Bezdružice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdružice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdružice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdružice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdružice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdružice, Levná dlažba Bezdružice, Dlažba Bezdružice, Zámkové dlažby Bezdružice, Zámkové dlažba Bezdružice, Betonové dlažby Bezdružice, Betonová dlažba Bezdružice, Zdící prvky Bezdružice, Dlažby II jakosti Bezdružice, Dlažba II jakosti Bezdružice, Plošné dlažby Bezdružice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Chomutov Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Blansko Znojmo Nový Jičín Litoměřice Vsetín Most Tachov Kroměříž Kutná Hora Liberec Praha 14 Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Praha 17 Praha 15 Jeseník Třebíč Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Rokycany Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Chrudim Praha-Lipence Benešov Nymburk Opava Praha-Nebušice České Budějovice Praha-Přední Kopanina Praha 3 Praha 16 Praha-Ďáblice Plzeň-město Náchod Louny Kladno Pardubice Hodonín Praha-Kunratice Šumperk Praha-Benice Beroun Praha 20 Hlavní město Praha Praha-Březiněves Olomouc Praha 9 Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Břeclav Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Praha-východ Praha 10 Praha 22 Přerov Trutnov Zlín Semily Praha-Běchovice Praha 8 Brno-venkov Domažlice Ústí nad Orlicí Praha-Troja Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Strakonice Praha 1 Pelhřimov Mělník Praha-Dubeč Rakovník Havlíčkův Brod Praha-Libuš Hradec Králové Prachatice Rychnov nad Kněžnou Svitavy Praha 11 Praha 5 Praha 18 Praha-západ Frýdek-Místek Karlovy Vary Jičín Tábor Děčín Praha-Kolovraty Česká Lípa Praha 21 Praha-Zličín Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdružice

Levná dlažba Bezdružice

Dlažba Bezdružice

Zámkové dlažby Bezdružice

Zámkové betonové dlažby Bezdružice

Zámková dlažba Bezdružice

Betonové dlažby Bezdružice

Betonová dlažba Bezdružice

Zdící prvky Bezdružice

Dlažby II jakosti Bezdružice

Dlažba II jakosti Bezdružice

Plošné dlažby Bezdružice