„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdružice

Nové produkty Bezdružice

Dlažby a obrubníky Bezdružice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdružice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdružice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdružice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdružice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdružice, Levná dlažba Bezdružice, Dlažba Bezdružice, Zámkové dlažby Bezdružice, Zámkové dlažba Bezdružice, Betonové dlažby Bezdružice, Betonová dlažba Bezdružice, Zdící prvky Bezdružice, Dlažby II jakosti Bezdružice, Dlažba II jakosti Bezdružice, Plošné dlažby Bezdružice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Praha 22 Nymburk Rakovník Uherské Hradiště Trutnov Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Přerov Prostějov Praha 8 Praha 3 Praha 7 Třebíč Vyškov Praha-Benice Kutná Hora Praha 9 Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Jeseník Hradec Králové Liberec Děčín Kladno Praha 1 Tachov Praha 19 Teplice Praha-Libuš Ostrava-město Jičín Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Slivenec Olomouc Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha-Troja Příbram Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha-Šeberov Prachatice Blansko Praha-Křeslice Břeclav Bruntál Praha 18 Praha-Dolní Počernice Praha-západ Praha-Klánovice Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Znojmo Praha 16 Vsetín Chrudim Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha-Zličín Beroun Český Krumlov Strakonice Praha-Běchovice Karviná Zlín Praha 11 Sokolov Praha-Královice Šumperk Praha-Satalice Praha 5 Hlavní město Praha Praha 4 Pardubice Cheb Litoměřice Náchod Mělník Jablonec nad Nisou Benešov Praha-Suchdol Praha 10 Rokycany Kroměříž Praha-Vinoř Karlovy Vary Louny Praha-Ďáblice Praha 13 Česká Lípa Praha-Dubeč Tábor Opava Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdružice

Levná dlažba Bezdružice

Dlažba Bezdružice

Zámkové dlažby Bezdružice

Zámkové betonové dlažby Bezdružice

Zámková dlažba Bezdružice

Betonové dlažby Bezdružice

Betonová dlažba Bezdružice

Zdící prvky Bezdružice

Dlažby II jakosti Bezdružice

Dlažba II jakosti Bezdružice

Plošné dlažby Bezdružice