„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdružice

Nové produkty Bezdružice

Dlažby a obrubníky Bezdružice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdružice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdružice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdružice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdružice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdružice, Levná dlažba Bezdružice, Dlažba Bezdružice, Zámkové dlažby Bezdružice, Zámkové dlažba Bezdružice, Betonové dlažby Bezdružice, Betonová dlažba Bezdružice, Zdící prvky Bezdružice, Dlažby II jakosti Bezdružice, Dlažba II jakosti Bezdružice, Plošné dlažby Bezdružice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Kroměříž Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Pardubice Most Plzeň-sever Česká Lípa Ústí nad Orlicí Brno-město Praha 22 Jeseník Pelhřimov Louny Rakovník Karviná Praha 12 Semily Praha-Satalice Zlín Praha 6 České Budějovice Praha-západ Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha-východ Jindřichův Hradec Praha 9 Žďár nad Sázavou Mělník Hradec Králové Ústí nad Labem Rokycany Nový Jičín Hlavní město Praha Děčín Praha-Čakovice Znojmo Karlovy Vary Praha 5 Praha 2 Plzeň-město Praha 15 Praha-Kunratice Beroun Praha-Dubeč Náchod Benešov Praha 17 Praha 13 Prachatice Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Svitavy Praha-Ďáblice Praha-Královice Praha-Zličín Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Opava Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Praha 4 Brno-venkov Praha 10 Praha-Újezd Praha-Křeslice Bruntál Praha-Dolní Chabry Příbram Praha-Klánovice Břeclav Uherské Hradiště Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Kutná Hora Praha-Březiněves Praha-Lochkov Trutnov Praha-Benice Tachov Cheb Domažlice Praha 19 Český Krumlov Chomutov Kladno Praha-Lysolaje Vyškov Prostějov Klatovy Praha 16 Praha 14 Praha 3 Praha 11 Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdružice

Levná dlažba Bezdružice

Dlažba Bezdružice

Zámkové dlažby Bezdružice

Zámkové betonové dlažby Bezdružice

Zámková dlažba Bezdružice

Betonové dlažby Bezdružice

Betonová dlažba Bezdružice

Zdící prvky Bezdružice

Dlažby II jakosti Bezdružice

Dlažba II jakosti Bezdružice

Plošné dlažby Bezdružice