„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdružice

Nové produkty Bezdružice

Dlažby a obrubníky Bezdružice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdružice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdružice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdružice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdružice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdružice, Levná dlažba Bezdružice, Dlažba Bezdružice, Zámkové dlažby Bezdružice, Zámkové dlažba Bezdružice, Betonové dlažby Bezdružice, Betonová dlažba Bezdružice, Zdící prvky Bezdružice, Dlažby II jakosti Bezdružice, Dlažba II jakosti Bezdružice, Plošné dlažby Bezdružice, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Karlovy Vary Praha-Slivenec Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Klatovy Litoměřice Praha 14 Nový Jičín Praha-Březiněves Olomouc Náchod Prostějov Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Domažlice Trutnov Praha-Dolní Chabry Praha 10 Jindřichův Hradec Ostrava-město Blansko Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Královice Ústí nad Labem Praha-Koloděje Praha 17 Praha 20 Šumperk Praha 16 Kroměříž Praha 4 Jičín Praha-Zličín Jihlava Praha 19 Louny Mladá Boleslav Svitavy Přerov Hlavní město Praha Most Hodonín Liberec Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha 11 Praha 18 Praha-Lipence Praha 7 Praha-Běchovice Praha 2 Praha 9 Praha 1 Frýdek-Místek Brno-venkov Praha-Štěrboholy Děčín Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Praha 13 Písek Praha 12 Prachatice Jeseník Praha-Petrovice Plzeň-sever Praha 3 České Budějovice Český Krumlov Tábor Plzeň-město Praha-Šeberov Hradec Králové Cheb Praha-Troja Břeclav Benešov Příbram Praha-Řeporyje Bruntál Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Pelhřimov Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Beroun Praha-západ Opava Znojmo Praha-Ďáblice Praha 6 Praha 5 Praha-Nedvězí Praha-Libuš Vsetín Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdružice

Levná dlažba Bezdružice

Dlažba Bezdružice

Zámkové dlažby Bezdružice

Zámkové betonové dlažby Bezdružice

Zámková dlažba Bezdružice

Betonové dlažby Bezdružice

Betonová dlažba Bezdružice

Zdící prvky Bezdružice

Dlažby II jakosti Bezdružice

Dlažba II jakosti Bezdružice

Plošné dlažby Bezdružice