„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdružice

Nové produkty Bezdružice

Dlažby a obrubníky Bezdružice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdružice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdružice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdružice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdružice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdružice, Levná dlažba Bezdružice, Dlažba Bezdružice, Zámkové dlažby Bezdružice, Zámkové dlažba Bezdružice, Betonové dlažby Bezdružice, Betonová dlažba Bezdružice, Zdící prvky Bezdružice, Dlažby II jakosti Bezdružice, Dlažba II jakosti Bezdružice, Plošné dlažby Bezdružice, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Chomutov Plzeň-jih Most Praha-Dolní Chabry Praha 4 Praha-Kunratice Domažlice Třebíč Pardubice Praha-Slivenec Náchod Liberec Písek Praha 10 Praha 8 Benešov Chrudim Vsetín Nymburk Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Jičín Pelhřimov Břeclav Praha-Újezd Praha 3 Praha-Ďáblice Plzeň-město Semily Prachatice Praha 12 Praha 17 Kutná Hora Praha 16 Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Kolín Frýdek-Místek Cheb Praha 11 Praha-Královice Plzeň-sever Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-Libuš Praha 5 Beroun Rakovník Praha-Běchovice Praha 14 Hlavní město Praha Hradec Králové Praha-východ Zlín Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Praha 13 Opava Jihlava Praha-Zbraslav Brno-město Praha-Štěrboholy Hodonín Praha-Lochkov Praha-Troja Praha 18 Mladá Boleslav Praha-Suchdol Praha-Satalice Praha-Vinoř Bruntál Prostějov Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Brno-venkov Karviná Praha-Nebušice Kladno Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Tachov Ostrava-město Praha 2 Louny Praha 1 Přerov Praha 15 Praha-Zličín Jeseník Praha-Lipence Trutnov Teplice Praha-Klánovice Praha 22 Praha 9 Děčín Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdružice

Levná dlažba Bezdružice

Dlažba Bezdružice

Zámkové dlažby Bezdružice

Zámkové betonové dlažby Bezdružice

Zámková dlažba Bezdružice

Betonové dlažby Bezdružice

Betonová dlažba Bezdružice

Zdící prvky Bezdružice

Dlažby II jakosti Bezdružice

Dlažba II jakosti Bezdružice

Plošné dlažby Bezdružice