„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bělotín Bělov Bělušice
Bělušice Benátky Benátky
Benátky nad Jizerou Benecko Benešov
Benešov Benešov nad Černou Benešov nad Ploučnicí
Benešov u Semil Benešovice Benetice
Beňov Bernardov Bernartice
Bernartice Bernartice Bernartice
Bernartice nad Odrou Beroun Běrunice
Beřovice Besednice Běstovice
Běstvina Běšiny Běštín

<<   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23  >>

Další města:

Písek Praha-Troja Klatovy Česká Lípa Praha-Libuš Praha 5 Praha 19 Mělník Praha-Koloděje Vsetín Praha-Kolovraty Praha 10 Praha-Klánovice Hradec Králové Praha-Benice Chrudim Liberec Opava Praha 2 Brno-venkov Praha 21 Tachov Praha-Zbraslav Praha 6 Rokycany Kutná Hora Nový Jičín Praha-Petrovice Havlíčkův Brod České Budějovice Praha 22 Svitavy Ústí nad Labem Kroměříž Přerov Beroun Praha-Královice Cheb Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Praha 12 Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Praha 11 Prostějov Hodonín Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Praha-Újezd Praha-Lipence Praha 4 Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha 18 Praha 1 Jindřichův Hradec Jeseník Pardubice Bruntál Praha-Nebušice Blansko Praha-Ďáblice Most Teplice Praha-východ Litoměřice Praha-Zličín Praha 20 Domažlice Strakonice Praha 9 Žďár nad Sázavou Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha 15 Kolín Tábor Praha-Lochkov Chomutov Praha 3 Plzeň-jih Frýdek-Místek Praha 17 Praha-Řeporyje Náchod Praha 7 Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Sokolov Praha-Březiněves Znojmo Brno-město Český Krumlov Praha-Satalice Praha-Vinoř Rakovník Břeclav Rychnov nad Kněžnou Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby