„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bělotín Bělov Bělušice
Bělušice Benátky Benátky
Benátky nad Jizerou Benecko Benešov
Benešov Benešov nad Černou Benešov nad Ploučnicí
Benešov u Semil Benešovice Benetice
Beňov Bernardov Bernartice
Bernartice Bernartice Bernartice
Bernartice nad Odrou Beroun Běrunice
Beřovice Besednice Běstovice
Běstvina Běšiny Běštín

<<   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23  >>

Další města:

Praha-Klánovice Pelhřimov Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Břeclav Brno-venkov Karviná Sokolov Praha-Satalice Praha 21 Frýdek-Místek Třebíč Bruntál Praha-Petrovice Praha 6 Karlovy Vary Vsetín Chomutov Praha 7 Praha-Lochkov Teplice Liberec Praha-Běchovice Příbram Nymburk Prostějov Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Zlín Chrudim Praha 9 Praha 17 Praha 19 Praha 20 Praha-Újezd Česká Lípa Praha 8 Kladno Písek Praha-Řeporyje Brno-město Cheb Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Pardubice Děčín Strakonice Praha 2 Kroměříž Praha 14 Plzeň-město Louny Praha-Čakovice Praha 5 Praha-Koloděje Rokycany Kutná Hora Jindřichův Hradec Rakovník Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Jihlava Olomouc Kolín Jičín Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Praha 10 Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Mělník Mladá Boleslav Nový Jičín Přerov Blansko Prachatice Praha-Křeslice Praha 22 Praha 18 Plzeň-jih Praha-Lysolaje Vyškov Český Krumlov Praha-Královice Ostrava-město Praha-Nedvězí Klatovy Praha 13 Hlavní město Praha Šumperk Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Praha-Zličín Benešov Praha 3 Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby