„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beňov

Nové produkty Beňov

Dlažby a obrubníky Beňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beňov, Levná dlažba Beňov, Dlažba Beňov, Zámkové dlažby Beňov, Zámkové dlažba Beňov, Betonové dlažby Beňov, Betonová dlažba Beňov, Zdící prvky Beňov, Dlažby II jakosti Beňov, Dlažba II jakosti Beňov, Plošné dlažby Beňov, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Olomouc Praha 17 Praha-Březiněves Hodonín Bruntál Cheb Plzeň-sever Chomutov Praha 2 Znojmo Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Litoměřice Jablonec nad Nisou Brno-venkov Praha-Kunratice Šumperk Chrudim Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Praha 3 Praha-západ Česká Lípa Kolín Náchod Praha 6 Teplice Klatovy Most Praha 8 Břeclav Ostrava-město Karlovy Vary Praha-Benice Benešov Praha-Zličín Praha-Lochkov Prostějov Zlín Vsetín Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Rakovník Kladno Praha-Čakovice Praha 22 České Budějovice Praha 15 Hradec Králové Semily Mělník Beroun Ústí nad Labem Louny Tábor Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha 16 Písek Praha-Dubeč Jihlava Praha-Koloděje Opava Praha 14 Plzeň-město Ústí nad Orlicí Děčín Frýdek-Místek Brno-město Praha 21 Rokycany Praha-Lipence Trutnov Praha-Klánovice Příbram Praha-východ Praha 19 Praha-Kolovraty Kroměříž Jeseník Praha-Ďáblice Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Praha-Křeslice Praha-Troja Uherské Hradiště Praha-Královice Praha 11 Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Český Krumlov Přerov Tachov Praha-Šeberov Liberec Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beňov

Levná dlažba Beňov

Dlažba Beňov

Zámkové dlažby Beňov

Zámkové betonové dlažby Beňov

Zámková dlažba Beňov

Betonové dlažby Beňov

Betonová dlažba Beňov

Zdící prvky Beňov

Dlažby II jakosti Beňov

Dlažba II jakosti Beňov

Plošné dlažby Beňov