„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beňov

Nové produkty Beňov

Dlažby a obrubníky Beňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beňov, Levná dlažba Beňov, Dlažba Beňov, Zámkové dlažby Beňov, Zámkové dlažba Beňov, Betonové dlažby Beňov, Betonová dlažba Beňov, Zdící prvky Beňov, Dlažby II jakosti Beňov, Dlažba II jakosti Beňov, Plošné dlažby Beňov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha 15 Olomouc Šumperk Strakonice Příbram Plzeň-jih Děčín Praha-Dubeč Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Písek Praha 12 Frýdek-Místek Praha-Troja Praha 19 Praha-Královice Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha 14 Praha 5 Liberec Jičín Mělník Vyškov Praha 10 Benešov Bruntál Ostrava-město Domažlice Praha-Řeporyje Chomutov Praha-Suchdol Praha-Benice Praha-západ Tachov Přerov Třebíč Brno-město Hradec Králové Pardubice Hlavní město Praha Kladno Praha-Ďáblice Most Rakovník Praha-Lipence Svitavy Plzeň-město Kroměříž Praha 8 Praha-Nedvězí Břeclav Rokycany Praha-Nebušice Praha-Křeslice Česká Lípa Nymburk Ústí nad Labem Praha-Zbraslav České Budějovice Jihlava Nový Jičín Tábor Plzeň-sever Uherské Hradiště Praha-Březiněves Prostějov Rychnov nad Kněžnou Opava Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Teplice Praha 11 Praha-Zličín Praha-Slivenec Praha-Petrovice Vsetín Klatovy Praha-Kunratice Praha-Klánovice Praha 21 Praha 6 Praha 2 Kolín Praha 7 Praha-východ Chrudim Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha 20 Praha 4 Brno-venkov Prachatice Beroun Zlín Pelhřimov Praha 16 Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beňov

Levná dlažba Beňov

Dlažba Beňov

Zámkové dlažby Beňov

Zámkové betonové dlažby Beňov

Zámková dlažba Beňov

Betonové dlažby Beňov

Betonová dlažba Beňov

Zdící prvky Beňov

Dlažby II jakosti Beňov

Dlažba II jakosti Beňov

Plošné dlažby Beňov