„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beňov

Nové produkty Beňov

Dlažby a obrubníky Beňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beňov, Levná dlažba Beňov, Dlažba Beňov, Zámkové dlažby Beňov, Zámkové dlažba Beňov, Betonové dlažby Beňov, Betonová dlažba Beňov, Zdící prvky Beňov, Dlažby II jakosti Beňov, Dlažba II jakosti Beňov, Plošné dlažby Beňov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Kutná Hora Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Rakovník Mělník Praha-východ Havlíčkův Brod Trutnov Rokycany Tábor Nymburk Praha-Vinoř Teplice Plzeň-město Praha 3 Praha 16 Brno-město Praha 19 Strakonice Praha-Libuš Praha 5 Benešov Praha-Nebušice Praha 10 Praha-Satalice Česká Lípa Karlovy Vary Karviná Liberec Opava Pelhřimov Praha-Běchovice Praha 15 Olomouc Praha 8 Kroměříž Praha-Řeporyje Plzeň-sever Písek Přerov Znojmo Litoměřice Semily Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Domažlice Praha 13 Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha-Křeslice Svitavy Mladá Boleslav Šumperk Pardubice Praha-Zbraslav Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Cheb Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha 21 Praha 7 Praha 2 Praha-Lochkov Ostrava-město Děčín Praha-Petrovice Praha-Újezd Frýdek-Místek Příbram Praha-Šeberov Tachov Praha-Koloděje Chomutov Zlín Praha-Ďáblice Most Praha-západ Praha-Dubeč České Budějovice Praha 11 Jihlava Praha-Kunratice Praha 14 Praha 12 Ústí nad Orlicí Prachatice Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha-Klánovice Praha-Zličín Náchod Praha-Benice Praha 1 Praha-Velká Chuchle Bruntál Beroun Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beňov

Levná dlažba Beňov

Dlažba Beňov

Zámkové dlažby Beňov

Zámkové betonové dlažby Beňov

Zámková dlažba Beňov

Betonové dlažby Beňov

Betonová dlažba Beňov

Zdící prvky Beňov

Dlažby II jakosti Beňov

Dlažba II jakosti Beňov

Plošné dlažby Beňov