„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beňov

Nové produkty Beňov

Dlažby a obrubníky Beňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beňov, Levná dlažba Beňov, Dlažba Beňov, Zámkové dlažby Beňov, Zámkové dlažba Beňov, Betonové dlažby Beňov, Betonová dlažba Beňov, Zdící prvky Beňov, Dlažby II jakosti Beňov, Dlažba II jakosti Beňov, Plošné dlažby Beňov, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha 22 Praha-Suchdol Rakovník Ústí nad Labem Sokolov Teplice Tachov Český Krumlov Liberec Domažlice Praha-Újezd Uherské Hradiště Nymburk Prostějov Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Pardubice Přerov Praha 10 Praha 18 Praha 1 Hlavní město Praha Plzeň-jih Praha-Šeberov Plzeň-sever Děčín Praha-Dubeč Kladno Praha-Klánovice Louny Opava Jindřichův Hradec Praha 4 Náchod Trutnov Praha-Dolní Počernice Mělník Praha 11 Praha-Slivenec Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Třebíč Beroun Praha 20 Blansko Kutná Hora Kroměříž Praha-Zličín Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Vyškov Praha 21 Praha-Lochkov Klatovy Znojmo Karlovy Vary Brno-město Praha 19 Břeclav Zlín Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Brno-venkov České Budějovice Hradec Králové Praha-Březiněves Prachatice Mladá Boleslav Semily Praha-Benice Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Vsetín Praha 16 Nový Jičín Cheb Česká Lípa Chrudim Praha-Kolovraty Strakonice Jablonec nad Nisou Plzeň-město Bruntál Praha-Ďáblice Šumperk Praha 14 Karviná Havlíčkův Brod Praha 2 Praha 15 Svitavy Praha 5 Litoměřice Jeseník Jihlava Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beňov

Levná dlažba Beňov

Dlažba Beňov

Zámkové dlažby Beňov

Zámkové betonové dlažby Beňov

Zámková dlažba Beňov

Betonové dlažby Beňov

Betonová dlažba Beňov

Zdící prvky Beňov

Dlažby II jakosti Beňov

Dlažba II jakosti Beňov

Plošné dlažby Beňov