„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beňov

Nové produkty Beňov

Dlažby a obrubníky Beňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beňov, Levná dlažba Beňov, Dlažba Beňov, Zámkové dlažby Beňov, Zámkové dlažba Beňov, Betonové dlažby Beňov, Betonová dlažba Beňov, Zdící prvky Beňov, Dlažby II jakosti Beňov, Dlažba II jakosti Beňov, Plošné dlažby Beňov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Prachatice Klatovy Šumperk Semily Kolín Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Praha 8 Praha-Dubeč Praha 15 Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Praha 18 Sokolov Praha-Satalice Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Český Krumlov Praha-Nedvězí Praha-východ Praha 17 Praha 19 Mladá Boleslav Teplice Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Kladno Praha-Koloděje Praha 5 Praha-Kunratice Plzeň-jih Beroun Děčín Praha 22 Havlíčkův Brod Hodonín Svitavy Praha 7 Brno-venkov Praha 21 Vyškov Praha-Slivenec Jihlava České Budějovice Praha-Lochkov Benešov Praha-Kolovraty Tachov Nymburk Praha 10 Praha-Zbraslav Cheb Jeseník Praha-Újezd Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Zlín Frýdek-Místek Uherské Hradiště Pelhřimov Hlavní město Praha Praha 2 Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Jičín Plzeň-sever Náchod Praha-Zličín Praha 3 Praha-Benice Chomutov Praha 14 Praha-západ Kutná Hora Písek Jindřichův Hradec Praha 11 Louny Praha 9 Praha-Dolní Měcholupy Mělník Olomouc Praha-Petrovice Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha 20 Vsetín Litoměřice Praha 4 Brno-město Strakonice Liberec Praha-Šeberov Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beňov

Levná dlažba Beňov

Dlažba Beňov

Zámkové dlažby Beňov

Zámkové betonové dlažby Beňov

Zámková dlažba Beňov

Betonové dlažby Beňov

Betonová dlažba Beňov

Zdící prvky Beňov

Dlažby II jakosti Beňov

Dlažba II jakosti Beňov

Plošné dlažby Beňov