„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beňov

Nové produkty Beňov

Dlažby a obrubníky Beňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beňov, Levná dlažba Beňov, Dlažba Beňov, Zámkové dlažby Beňov, Zámkové dlažba Beňov, Betonové dlažby Beňov, Betonová dlažba Beňov, Zdící prvky Beňov, Dlažby II jakosti Beňov, Dlažba II jakosti Beňov, Plošné dlažby Beňov, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha-Řeporyje České Budějovice Písek Kladno Praha 18 Praha 10 Děčín Ostrava-město Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Benešov Liberec Nymburk Praha 8 Praha 7 Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Louny Praha 6 Trutnov Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Zlín Chomutov Praha-Lysolaje Praha 9 Praha-Libuš Semily Rokycany Vsetín Karlovy Vary Praha 16 Praha-Újezd Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha 3 Plzeň-jih Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha-Troja Praha-Vinoř Znojmo Kutná Hora Praha 13 Litoměřice Přerov Jeseník Praha-Slivenec Praha 14 Hodonín Prostějov Sokolov Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Tábor Svitavy Česká Lípa Vyškov Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Český Krumlov Teplice Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha 11 Pelhřimov Praha-Koloděje Náchod Praha-Šeberov Most Praha-Dolní Počernice Domažlice Olomouc Praha-Benice Praha-Čakovice Plzeň-sever Tachov Strakonice Brno-venkov Klatovy Kroměříž Beroun Ústí nad Labem Praha-Březiněves Prachatice Mladá Boleslav Praha 21 Třebíč Praha-Suchdol Karviná Jihlava Mělník Praha-východ Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beňov

Levná dlažba Beňov

Dlažba Beňov

Zámkové dlažby Beňov

Zámkové betonové dlažby Beňov

Zámková dlažba Beňov

Betonové dlažby Beňov

Betonová dlažba Beňov

Zdící prvky Beňov

Dlažby II jakosti Beňov

Dlažba II jakosti Beňov

Plošné dlažby Beňov