„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beňov

Nové produkty Beňov

Dlažby a obrubníky Beňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beňov, Levná dlažba Beňov, Dlažba Beňov, Zámkové dlažby Beňov, Zámkové dlažba Beňov, Betonové dlažby Beňov, Betonová dlažba Beňov, Zdící prvky Beňov, Dlažby II jakosti Beňov, Dlažba II jakosti Beňov, Plošné dlažby Beňov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Bruntál Kutná Hora Praha-východ Praha 21 Frýdek-Místek Praha-Suchdol Praha 12 Praha 9 Prachatice Nymburk Ostrava-město Praha 2 Praha 7 Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Chrudim Praha-Ďáblice Praha-západ Česká Lípa Praha-Lipence Praha 5 Praha-Dolní Počernice Písek Praha 22 Šumperk Praha-Petrovice Praha 14 Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Opava Tachov Sokolov Břeclav Ústí nad Labem Praha 17 Pardubice Hlavní město Praha Praha-Březiněves Kolín Brno-město Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Domažlice Hodonín Brno-venkov Kladno Vyškov Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Praha 13 Svitavy Benešov Kroměříž Praha-Zbraslav Vsetín Žďár nad Sázavou Praha-Troja Karviná Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Blansko Praha-Libuš Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha 20 Klatovy Zlín Praha 8 Beroun Plzeň-jih Praha-Dubeč Náchod Praha-Nebušice Nový Jičín Praha 15 Jeseník Most Ústí nad Orlicí České Budějovice Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha 1 Hradec Králové Praha-Zličín Karlovy Vary Příbram Teplice Znojmo Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beňov

Levná dlažba Beňov

Dlažba Beňov

Zámkové dlažby Beňov

Zámkové betonové dlažby Beňov

Zámková dlažba Beňov

Betonové dlažby Beňov

Betonová dlažba Beňov

Zdící prvky Beňov

Dlažby II jakosti Beňov

Dlažba II jakosti Beňov

Plošné dlažby Beňov