„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beňov

Nové produkty Beňov

Dlažby a obrubníky Beňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beňov, Levná dlažba Beňov, Dlažba Beňov, Zámkové dlažby Beňov, Zámkové dlažba Beňov, Betonové dlažby Beňov, Betonová dlažba Beňov, Zdící prvky Beňov, Dlažby II jakosti Beňov, Dlažba II jakosti Beňov, Plošné dlažby Beňov, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Praha 13 Trutnov Česká Lípa Pardubice Šumperk Praha-Benice Chomutov Zlín Praha-Lipence Tábor Třebíč Sokolov Jindřichův Hradec Praha-Satalice Beroun Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Praha 18 Praha 1 Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Mělník Praha-Křeslice Praha-Královice Praha-Petrovice Ústí nad Labem Praha-Klánovice Přerov Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Praha 7 Hodonín Liberec Vsetín Praha-Kolovraty Praha 4 Děčín Blansko Tachov České Budějovice Klatovy Praha-Kunratice Český Krumlov Břeclav Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Nový Jičín Praha 16 Jičín Litoměřice Praha 6 Nymburk Praha-Suchdol Praha-východ Praha 22 Ostrava-město Teplice Praha 20 Náchod Svitavy Rakovník Semily Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Karviná Cheb Příbram Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Louny Plzeň-sever Praha 14 Praha-Dubeč Praha-Běchovice Vyškov Jeseník Brno-město Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Znojmo Žďár nad Sázavou Most Praha 9 Praha 10 Brno-venkov Praha 5 Jihlava Praha 19 Frýdek-Místek Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beňov

Levná dlažba Beňov

Dlažba Beňov

Zámkové dlažby Beňov

Zámkové betonové dlažby Beňov

Zámková dlažba Beňov

Betonové dlažby Beňov

Betonová dlažba Beňov

Zdící prvky Beňov

Dlažby II jakosti Beňov

Dlažba II jakosti Beňov

Plošné dlažby Beňov