„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beňov

Nové produkty Beňov

Dlažby a obrubníky Beňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beňov, Levná dlažba Beňov, Dlažba Beňov, Zámkové dlažby Beňov, Zámkové dlažba Beňov, Betonové dlažby Beňov, Betonová dlažba Beňov, Zdící prvky Beňov, Dlažby II jakosti Beňov, Dlažba II jakosti Beňov, Plošné dlažby Beňov, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Český Krumlov Praha-východ Praha 16 Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Zlín Klatovy Blansko Ostrava-město Brno-město Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Břeclav Frýdek-Místek Praha 9 Praha-Zbraslav Domažlice Praha-Zličín Praha 6 Praha 7 Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Praha 2 Chrudim Tábor Příbram Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Vsetín Praha 11 Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha 14 Praha 21 Kolín Olomouc Praha 3 Praha-Šeberov Sokolov Třebíč Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Praha 12 Kladno Jihlava Praha 8 Praha-Koloděje Pelhřimov Praha-Troja Nymburk Praha-Satalice Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Praha 20 Jeseník Beroun Žďár nad Sázavou Tachov Praha-Lysolaje Most Praha 18 Louny Teplice Hodonín Praha-Klánovice Mělník Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Liberec Plzeň-město Kutná Hora Trutnov Praha 19 Česká Lípa Praha-Libuš České Budějovice Karviná Šumperk Praha-Královice Semily Opava Písek Benešov Rokycany Hlavní město Praha Praha-západ Plzeň-sever Vyškov Jičín Děčín Bruntál Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Praha 10 Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beňov

Levná dlažba Beňov

Dlažba Beňov

Zámkové dlažby Beňov

Zámkové betonové dlažby Beňov

Zámková dlažba Beňov

Betonové dlažby Beňov

Betonová dlažba Beňov

Zdící prvky Beňov

Dlažby II jakosti Beňov

Dlažba II jakosti Beňov

Plošné dlažby Beňov