„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beňov

Nové produkty Beňov

Dlažby a obrubníky Beňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beňov, Levná dlažba Beňov, Dlažba Beňov, Zámkové dlažby Beňov, Zámkové dlažba Beňov, Betonové dlažby Beňov, Betonová dlažba Beňov, Zdící prvky Beňov, Dlažby II jakosti Beňov, Dlažba II jakosti Beňov, Plošné dlažby Beňov, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Prachatice Praha-Zličín Šumperk Hodonín Znojmo Teplice Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Sokolov Plzeň-sever Vyškov Praha-Ďáblice Praha 14 Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha-Libuš Český Krumlov Plzeň-město Třebíč Uherské Hradiště Praha 8 Kutná Hora Jablonec nad Nisou Jihlava Olomouc Praha-Běchovice Hlavní město Praha Karviná Nový Jičín Ostrava-město Kladno Praha 1 Beroun Brno-město Praha-Koloděje Brno-venkov Praha 13 Jindřichův Hradec Praha 7 Chomutov Pardubice Tábor Praha-Slivenec Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha 2 Praha-západ Praha 19 Praha-Královice Tachov Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Praha 16 Karlovy Vary Příbram Pelhřimov České Budějovice Semily Praha-Klánovice Děčín Praha 12 Klatovy Strakonice Praha 4 Litoměřice Hradec Králové Písek Vsetín Praha 15 Liberec Praha-Čakovice Rakovník Domažlice Praha-Štěrboholy Trutnov Benešov Praha 21 Praha-Zbraslav Praha 17 Praha 3 Praha-Lochkov Chrudim Žďár nad Sázavou Kroměříž Praha-Benice Jičín Praha 5 Praha 10 Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha-Nebušice Prostějov Praha 11 Plzeň-jih Praha-Vinoř Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beňov

Levná dlažba Beňov

Dlažba Beňov

Zámkové dlažby Beňov

Zámkové betonové dlažby Beňov

Zámková dlažba Beňov

Betonové dlažby Beňov

Betonová dlažba Beňov

Zdící prvky Beňov

Dlažby II jakosti Beňov

Dlažba II jakosti Beňov

Plošné dlažby Beňov