„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Besednice

Nové produkty Besednice

Dlažby a obrubníky Besednice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Besednice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Besednice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Besednice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Besednice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Besednice, Levná dlažba Besednice, Dlažba Besednice, Zámkové dlažby Besednice, Zámkové dlažba Besednice, Betonové dlažby Besednice, Betonová dlažba Besednice, Zdící prvky Besednice, Dlažby II jakosti Besednice, Dlažba II jakosti Besednice, Plošné dlažby Besednice, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Strakonice Praha-Křeslice Praha 7 Praha 14 Vyškov Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Praha-Lipence Kolín Přerov Litoměřice Plzeň-jih Karlovy Vary Olomouc Praha-východ Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Chomutov Praha-Újezd Kladno Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha-Troja Hlavní město Praha Praha 22 Šumperk Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Praha-Suchdol Praha 21 Jihlava Praha-Březiněves Praha-Slivenec Hradec Králové Plzeň-město Prostějov Praha 8 Praha-Štěrboholy Příbram Praha 9 Praha 19 Praha 18 Praha 3 Česká Lípa Teplice Žďár nad Sázavou Brno-venkov Praha 15 Jeseník Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Praha-Šeberov Most Tachov Praha-Zbraslav Klatovy Mělník Karviná Praha 10 Děčín Ústí nad Labem Prachatice Náchod Praha 12 Bruntál Praha-Koloděje Plzeň-sever Liberec Praha-Čakovice Praha 11 Písek Praha 2 Tábor Praha-Lochkov Praha-Nebušice Frýdek-Místek Vsetín Uherské Hradiště Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Praha 6 České Budějovice Praha-Běchovice Praha-Vinoř Zlín Hodonín Nymburk Praha-Lysolaje Blansko Praha-Dolní Chabry Praha 5 Beroun Praha-Satalice Trutnov Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Besednice

Levná dlažba Besednice

Dlažba Besednice

Zámkové dlažby Besednice

Zámkové betonové dlažby Besednice

Zámková dlažba Besednice

Betonové dlažby Besednice

Betonová dlažba Besednice

Zdící prvky Besednice

Dlažby II jakosti Besednice

Dlažba II jakosti Besednice

Plošné dlažby Besednice