„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Besednice

Nové produkty Besednice

Dlažby a obrubníky Besednice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Besednice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Besednice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Besednice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Besednice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Besednice, Levná dlažba Besednice, Dlažba Besednice, Zámkové dlažby Besednice, Zámkové dlažba Besednice, Betonové dlažby Besednice, Betonová dlažba Besednice, Zdící prvky Besednice, Dlažby II jakosti Besednice, Dlažba II jakosti Besednice, Plošné dlažby Besednice, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha 4 Strakonice Hlavní město Praha Praha-Koloděje Praha 15 Praha 16 Nový Jičín České Budějovice Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Domažlice Zlín Praha-Zbraslav Kroměříž Ústí nad Labem Tachov Příbram Olomouc Praha 22 Prachatice Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha 17 Praha-Libuš Cheb Náchod Jeseník Tábor Benešov Jičín Nymburk Praha 11 Břeclav Praha-Slivenec Kutná Hora Praha-východ Praha-Nedvězí Praha 13 Praha 10 Praha-Újezd Praha-Zličín Chrudim Praha 2 Opava Mělník Chomutov Praha-Šeberov Praha 7 Praha-Dolní Počernice Kolín Praha 14 Praha 12 Praha-Lipence Vyškov Plzeň-město Frýdek-Místek Přerov Pelhřimov Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Praha 9 Praha 3 Blansko Karlovy Vary Šumperk Beroun Praha 8 Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Kladno Praha-Čakovice Praha 5 Pardubice Praha-Přední Kopanina Třebíč Praha 20 Praha-západ Havlíčkův Brod Liberec Děčín Trutnov Praha-Březiněves Jihlava Hodonín Praha-Troja Sokolov Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Brno-venkov Plzeň-sever Louny Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Besednice

Levná dlažba Besednice

Dlažba Besednice

Zámkové dlažby Besednice

Zámkové betonové dlažby Besednice

Zámková dlažba Besednice

Betonové dlažby Besednice

Betonová dlažba Besednice

Zdící prvky Besednice

Dlažby II jakosti Besednice

Dlažba II jakosti Besednice

Plošné dlažby Besednice