„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Besednice

Nové produkty Besednice

Dlažby a obrubníky Besednice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Besednice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Besednice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Besednice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Besednice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Besednice, Levná dlažba Besednice, Dlažba Besednice, Zámkové dlažby Besednice, Zámkové dlažba Besednice, Betonové dlažby Besednice, Betonová dlažba Besednice, Zdící prvky Besednice, Dlažby II jakosti Besednice, Dlažba II jakosti Besednice, Plošné dlažby Besednice, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Brno-venkov Cheb Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Benešov Praha 17 Praha-Vinoř Praha 3 Praha-Lochkov Trutnov Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Opava Liberec Plzeň-jih Domažlice Znojmo Příbram Rokycany Mělník Pardubice Olomouc Chrudim Děčín Kroměříž Praha-Nebušice Písek Kutná Hora Praha-západ Praha-Zbraslav Praha 22 Hradec Králové Praha-Lipence Most Přerov Praha 14 Praha-Březiněves Praha 13 Praha-Dubeč Vyškov Praha-Klánovice Plzeň-město Karviná Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Praha 20 Beroun Nový Jičín Šumperk Jičín Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Praha 12 Jeseník Praha 5 Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Praha 15 Vsetín Náchod Praha 16 Praha-Křeslice Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Prachatice Praha 7 Praha-Benice Praha 10 Břeclav Praha-východ Praha-Kolovraty Svitavy Mladá Boleslav Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Brno-město Praha 11 Praha-Satalice Jihlava Frýdek-Místek Praha-Královice Hlavní město Praha Pelhřimov Praha-Ďáblice Chomutov Třebíč Praha-Suchdol Karlovy Vary Praha 1 Praha-Lysolaje Praha 8 Praha 21 Praha-Koloděje Kolín Žďár nad Sázavou Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Besednice

Levná dlažba Besednice

Dlažba Besednice

Zámkové dlažby Besednice

Zámkové betonové dlažby Besednice

Zámková dlažba Besednice

Betonové dlažby Besednice

Betonová dlažba Besednice

Zdící prvky Besednice

Dlažby II jakosti Besednice

Dlažba II jakosti Besednice

Plošné dlažby Besednice