„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Besednice

Nové produkty Besednice

Dlažby a obrubníky Besednice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Besednice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Besednice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Besednice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Besednice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Besednice, Levná dlažba Besednice, Dlažba Besednice, Zámkové dlažby Besednice, Zámkové dlažba Besednice, Betonové dlažby Besednice, Betonová dlažba Besednice, Zdící prvky Besednice, Dlažby II jakosti Besednice, Dlažba II jakosti Besednice, Plošné dlažby Besednice, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha-Kunratice Písek Bruntál Liberec Sokolov Praha-Slivenec Pelhřimov Prachatice Blansko Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-Lysolaje Tachov Praha-Kolovraty Chomutov Praha-Křeslice Domažlice Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Svitavy Ostrava-město Šumperk Rakovník Plzeň-město Benešov Nymburk Praha-Koloděje Olomouc Jičín Praha-Běchovice Jihlava Praha 18 Praha-Benice Praha-Lipence Most Opava Praha-Petrovice Hodonín Děčín Praha 15 Karlovy Vary Klatovy Trutnov Prostějov Kutná Hora Praha 9 Praha 3 Hlavní město Praha Praha-Zličín Příbram Vsetín Kroměříž Louny Praha-Velká Chuchle Kladno Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Praha 20 Praha-Újezd Mělník Praha-Nedvězí Chrudim Praha 8 Praha-Satalice Tábor Brno-venkov Kolín Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha 11 Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Plzeň-jih Rokycany Český Krumlov Semily Praha-Suchdol Praha-Lochkov Praha-Vinoř Vyškov Praha 21 Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha 22 Jeseník Teplice Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Praha 1 Praha-Troja Zlín Hradec Králové Přerov Praha-Klánovice Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Besednice

Levná dlažba Besednice

Dlažba Besednice

Zámkové dlažby Besednice

Zámkové betonové dlažby Besednice

Zámková dlažba Besednice

Betonové dlažby Besednice

Betonová dlažba Besednice

Zdící prvky Besednice

Dlažby II jakosti Besednice

Dlažba II jakosti Besednice

Plošné dlažby Besednice