„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Besednice

Nové produkty Besednice

Dlažby a obrubníky Besednice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Besednice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Besednice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Besednice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Besednice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Besednice, Levná dlažba Besednice, Dlažba Besednice, Zámkové dlažby Besednice, Zámkové dlažba Besednice, Betonové dlažby Besednice, Betonová dlažba Besednice, Zdící prvky Besednice, Dlažby II jakosti Besednice, Dlažba II jakosti Besednice, Plošné dlažby Besednice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Příbram Beroun Uherské Hradiště Přerov Olomouc Frýdek-Místek Praha-Lochkov Praha 7 Praha 3 Mladá Boleslav Praha 17 Praha 11 Vsetín Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Jablonec nad Nisou Jeseník Praha-Slivenec Praha 9 Praha-Březiněves Praha 5 Praha-Suchdol Opava Praha-Újezd Praha-Zbraslav Praha 12 Semily České Budějovice Praha-Křeslice Tachov Praha 20 Rokycany Hlavní město Praha Kroměříž Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha 19 Jihlava Praha 4 Klatovy Mělník Praha-Lipence Praha-Královice Praha-Zličín Praha-Petrovice Teplice Praha 1 Praha 22 Praha 15 Hradec Králové Prostějov Náchod Plzeň-město Zlín Strakonice Jindřichův Hradec Benešov Havlíčkův Brod Praha 14 Praha 10 Praha-Lysolaje Svitavy Karlovy Vary Praha-Kolovraty Kladno Břeclav Praha-Libuš Praha-Šeberov Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Děčín Praha-Ďáblice Hodonín Praha 18 Nový Jičín Vyškov Sokolov Prachatice Louny Plzeň-jih Praha-Benice Bruntál Blansko Praha-Běchovice Praha 13 Praha 21 Praha-Klánovice Cheb Brno-venkov Ústí nad Labem Šumperk Most Rakovník Brno-město Znojmo Praha-Koloděje Praha 16 Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Besednice

Levná dlažba Besednice

Dlažba Besednice

Zámkové dlažby Besednice

Zámkové betonové dlažby Besednice

Zámková dlažba Besednice

Betonové dlažby Besednice

Betonová dlažba Besednice

Zdící prvky Besednice

Dlažby II jakosti Besednice

Dlažba II jakosti Besednice

Plošné dlažby Besednice