„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Besednice

Nové produkty Besednice

Dlažby a obrubníky Besednice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Besednice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Besednice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Besednice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Besednice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Besednice, Levná dlažba Besednice, Dlažba Besednice, Zámkové dlažby Besednice, Zámkové dlažba Besednice, Betonové dlažby Besednice, Betonová dlažba Besednice, Zdící prvky Besednice, Dlažby II jakosti Besednice, Dlažba II jakosti Besednice, Plošné dlažby Besednice, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha 9 Havlíčkův Brod Nový Jičín Ostrava-město Praha 19 Praha 18 Praha 15 Zlín Praha 13 Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha-Královice Praha 2 Jindřichův Hradec Praha 1 Praha-Zličín Domažlice Šumperk Klatovy Praha-Benice Liberec Praha-Újezd Nymburk Blansko Praha 10 Chomutov Praha-Křeslice Vsetín Děčín Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha 6 Beroun Praha-Troja Frýdek-Místek Olomouc Prachatice Praha 16 Opava Praha-Klánovice Praha 20 Praha-Nebušice Pelhřimov Praha 4 Praha 21 Praha-Čakovice České Budějovice Praha 17 Rokycany Praha-Štěrboholy Hodonín Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Jihlava Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha 11 Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Bruntál Louny Uherské Hradiště Vyškov Karlovy Vary Litoměřice Praha-Satalice Kladno Cheb Svitavy Praha-Nedvězí Náchod Praha-Šeberov Kutná Hora Praha 8 Praha-Kunratice Praha-západ Kroměříž Strakonice Praha-Lipence Praha-Dubeč Praha 14 Semily Praha-Zbraslav Praha 7 Praha-Koloděje Karviná Mělník Praha-Lysolaje Brno-město Praha-Lochkov Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Příbram Kolín Přerov Tábor Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Besednice

Levná dlažba Besednice

Dlažba Besednice

Zámkové dlažby Besednice

Zámkové betonové dlažby Besednice

Zámková dlažba Besednice

Betonové dlažby Besednice

Betonová dlažba Besednice

Zdící prvky Besednice

Dlažby II jakosti Besednice

Dlažba II jakosti Besednice

Plošné dlažby Besednice