„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Besednice

Nové produkty Besednice

Dlažby a obrubníky Besednice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Besednice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Besednice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Besednice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Besednice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Besednice, Levná dlažba Besednice, Dlažba Besednice, Zámkové dlažby Besednice, Zámkové dlažba Besednice, Betonové dlažby Besednice, Betonová dlažba Besednice, Zdící prvky Besednice, Dlažby II jakosti Besednice, Dlažba II jakosti Besednice, Plošné dlažby Besednice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Praha-Klánovice Semily Praha-Vinoř Brno-venkov Praha-Benice Jičín Praha 8 Hodonín Brno-město Kutná Hora Praha-východ Vyškov Praha 7 Praha 13 Pardubice Praha-Březiněves Nymburk Bruntál Česká Lípa Praha 6 Mělník Zlín Chomutov Praha-Libuš Praha-Slivenec Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha 20 Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha-Ďáblice Klatovy Praha 11 Teplice Rakovník Praha-Lysolaje Praha 22 Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Domažlice Praha-Běchovice Třebíč Prostějov Plzeň-město Praha-Petrovice Břeclav Děčín Jindřichův Hradec Kladno Cheb Beroun Most České Budějovice Louny Praha-Zličín Praha 16 Mladá Boleslav Praha 18 Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Praha-západ Český Krumlov Jeseník Tábor Náchod Praha-Kolovraty Jihlava Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Praha-Čakovice Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Praha 15 Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha 10 Opava Praha 12 Praha-Dubeč Ostrava-město Praha 21 Praha-Lochkov Liberec Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Litoměřice Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Besednice

Levná dlažba Besednice

Dlažba Besednice

Zámkové dlažby Besednice

Zámkové betonové dlažby Besednice

Zámková dlažba Besednice

Betonové dlažby Besednice

Betonová dlažba Besednice

Zdící prvky Besednice

Dlažby II jakosti Besednice

Dlažba II jakosti Besednice

Plošné dlažby Besednice