„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Besednice

Nové produkty Besednice

Dlažby a obrubníky Besednice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Besednice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Besednice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Besednice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Besednice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Besednice, Levná dlažba Besednice, Dlažba Besednice, Zámkové dlažby Besednice, Zámkové dlažba Besednice, Betonové dlažby Besednice, Betonová dlažba Besednice, Zdící prvky Besednice, Dlažby II jakosti Besednice, Dlažba II jakosti Besednice, Plošné dlažby Besednice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha 18 Třebíč Praha-Březiněves Pardubice Praha-Zbraslav Sokolov Praha 4 Praha 5 Praha 3 Praha 9 Plzeň-sever Jičín Přerov Domažlice Praha 22 Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha-Čakovice Praha 1 Praha 14 Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Znojmo Hradec Králové Praha-Troja Praha-Kunratice Praha-Libuš Jindřichův Hradec Vsetín Karviná Praha-Suchdol Praha 2 Praha 6 Praha-Dolní Chabry Jihlava Plzeň-město Hlavní město Praha Praha 12 Most Svitavy Nymburk Praha-Vinoř Kladno Česká Lípa Prostějov Hodonín Cheb Kolín Frýdek-Místek Praha-Benice Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha-Lochkov Praha-Lipence Praha-Újezd Český Krumlov Chrudim Tachov Rokycany Praha 19 Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Praha 8 Praha-Ďáblice Praha-východ Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Jeseník Tábor Ústí nad Labem Chomutov Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Praha-západ Praha 16 Klatovy Trutnov Děčín České Budějovice Uherské Hradiště Liberec Teplice Praha 20 Opava Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Brno-město Břeclav Praha-Řeporyje Šumperk Blansko Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Besednice

Levná dlažba Besednice

Dlažba Besednice

Zámkové dlažby Besednice

Zámkové betonové dlažby Besednice

Zámková dlažba Besednice

Betonové dlažby Besednice

Betonová dlažba Besednice

Zdící prvky Besednice

Dlažby II jakosti Besednice

Dlažba II jakosti Besednice

Plošné dlažby Besednice