„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Besednice

Nové produkty Besednice

Dlažby a obrubníky Besednice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Besednice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Besednice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Besednice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Besednice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Besednice, Levná dlažba Besednice, Dlažba Besednice, Zámkové dlažby Besednice, Zámkové dlažba Besednice, Betonové dlažby Besednice, Betonová dlažba Besednice, Zdící prvky Besednice, Dlažby II jakosti Besednice, Dlažba II jakosti Besednice, Plošné dlažby Besednice, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Kolín Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Opava Praha 6 Praha-Nebušice Praha 4 Teplice Praha-Vinoř Praha-západ Tábor Praha-Petrovice Praha-Křeslice Český Krumlov Jablonec nad Nisou Praha 2 Praha-Lysolaje České Budějovice Hlavní město Praha Třebíč Praha 21 Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Plzeň-sever Prostějov Domažlice Pardubice Chrudim Zlín Praha 3 Praha 8 Tachov Praha 7 Litoměřice Mladá Boleslav Kladno Hodonín Písek Rokycany Kroměříž Praha-východ Most Bruntál Praha 19 Hradec Králové Praha 14 Praha 1 Praha-Šeberov Praha-Královice Praha 10 Benešov Frýdek-Místek Karviná Děčín Praha-Březiněves Mělník Přerov Praha 16 Praha-Libuš Nymburk Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Louny Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Praha 15 Praha 18 Pelhřimov Praha 9 Šumperk Praha-Štěrboholy Cheb Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha-Lochkov Praha-Lipence Prachatice Znojmo Havlíčkův Brod Břeclav Praha-Újezd Blansko Praha-Klánovice Rakovník Praha-Troja Praha 5 Náchod Sokolov Příbram Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha 20 Praha-Dolní Počernice Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Besednice

Levná dlažba Besednice

Dlažba Besednice

Zámkové dlažby Besednice

Zámkové betonové dlažby Besednice

Zámková dlažba Besednice

Betonové dlažby Besednice

Betonová dlažba Besednice

Zdící prvky Besednice

Dlažby II jakosti Besednice

Dlažba II jakosti Besednice

Plošné dlažby Besednice