„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Besednice

Nové produkty Besednice

Dlažby a obrubníky Besednice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Besednice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Besednice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Besednice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Besednice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Besednice, Levná dlažba Besednice, Dlažba Besednice, Zámkové dlažby Besednice, Zámkové dlažba Besednice, Betonové dlažby Besednice, Betonová dlažba Besednice, Zdící prvky Besednice, Dlažby II jakosti Besednice, Dlažba II jakosti Besednice, Plošné dlažby Besednice, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha 6 Teplice Blansko Praha-Křeslice Český Krumlov Praha 2 Prachatice Jihlava Praha-Slivenec Uherské Hradiště Praha 13 Praha-Klánovice Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Šumperk Cheb Praha-Nebušice Hodonín Břeclav Náchod Vsetín Praha-západ Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Praha 19 Vyškov Domažlice Liberec Praha-Vinoř Jičín Praha-Kolovraty Přerov Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Hradec Králové Praha 18 Sokolov Plzeň-město Karviná České Budějovice Most Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Louny Brno-město Semily Kladno Rakovník Plzeň-jih Chomutov Frýdek-Místek Trutnov Praha 12 Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Dubeč Znojmo Praha-Šeberov Tachov Praha 15 Prostějov Praha-Lysolaje Praha-Královice Třebíč Praha 21 Nymburk Praha-Velká Chuchle Beroun Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Olomouc Brno-venkov Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Praha-Benice Tábor Praha-Troja Litoměřice Jeseník Praha 22 Strakonice Jindřichův Hradec Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Kolín Praha-Zličín Nový Jičín Praha 20 Příbram Praha 8 Kroměříž Ústí nad Orlicí Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Besednice

Levná dlažba Besednice

Dlažba Besednice

Zámkové dlažby Besednice

Zámkové betonové dlažby Besednice

Zámková dlažba Besednice

Betonové dlažby Besednice

Betonová dlažba Besednice

Zdící prvky Besednice

Dlažby II jakosti Besednice

Dlažba II jakosti Besednice

Plošné dlažby Besednice