„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělotín

Nové produkty Bělotín

Dlažby a obrubníky Bělotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělotín, Levná dlažba Bělotín, Dlažba Bělotín, Zámkové dlažby Bělotín, Zámkové dlažba Bělotín, Betonové dlažby Bělotín, Betonová dlažba Bělotín, Zdící prvky Bělotín, Dlažby II jakosti Bělotín, Dlažba II jakosti Bělotín, Plošné dlažby Bělotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Praha 4 Jeseník Jihlava Ústí nad Orlicí Praha-východ Praha-Slivenec Praha 9 Prachatice Olomouc Praha-Velká Chuchle Rakovník Praha-Klánovice Sokolov Praha-Újezd Praha-Vinoř Písek Trutnov Kladno Praha 11 Semily Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Ostrava-město Hodonín Praha-Zličín Most Plzeň-jih Rokycany Hradec Králové Praha-Dubeč Praha 12 Louny Liberec Praha 6 Svitavy Praha-Zbraslav Vyškov Nový Jičín Praha 8 Ústí nad Labem Frýdek-Místek Tábor Šumperk Praha 17 Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Praha-Čakovice Praha 1 Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Mělník Kolín Klatovy Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Cheb Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Benešov Praha 10 Český Krumlov Znojmo Praha-Troja Plzeň-město Brno-venkov Karlovy Vary Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Chomutov Karviná Rychnov nad Kněžnou Domažlice Nymburk Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Praha 16 Teplice Přerov Praha-Křeslice Praha 21 Kutná Hora Strakonice Příbram Praha-Libuš Praha-Lipence Bruntál Praha 2 Děčín Zlín Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Chrudim Kroměříž Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělotín

Levná dlažba Bělotín

Dlažba Bělotín

Zámkové dlažby Bělotín

Zámkové betonové dlažby Bělotín

Zámková dlažba Bělotín

Betonové dlažby Bělotín

Betonová dlažba Bělotín

Zdící prvky Bělotín

Dlažby II jakosti Bělotín

Dlažba II jakosti Bělotín

Plošné dlažby Bělotín