„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělotín

Nové produkty Bělotín

Dlažby a obrubníky Bělotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělotín, Levná dlažba Bělotín, Dlažba Bělotín, Zámkové dlažby Bělotín, Zámkové dlažba Bělotín, Betonové dlažby Bělotín, Betonová dlažba Bělotín, Zdící prvky Bělotín, Dlažby II jakosti Bělotín, Dlažba II jakosti Bělotín, Plošné dlažby Bělotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Praha 16 Tábor Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Opava Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Jičín Kroměříž Praha 13 Praha 21 Praha 18 Chomutov Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Příbram Praha-Běchovice Praha-Troja Praha 8 Praha 19 České Budějovice Chrudim Mladá Boleslav Praha-Klánovice Brno-město Zlín Praha 15 Ostrava-město Praha 7 Praha 4 Mělník Domažlice Teplice Rokycany Pardubice Pelhřimov Praha-Újezd Praha 6 Prostějov Praha-Koloděje Český Krumlov Praha 22 Praha-Suchdol Sokolov Louny Praha 20 Praha-Lysolaje Šumperk Praha-Benice Prachatice Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Beroun Semily Praha-Březiněves Praha 17 Cheb Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha 3 Kutná Hora Klatovy Blansko Břeclav Benešov Česká Lípa Přerov Praha 1 Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Jihlava Ústí nad Labem Plzeň-sever Praha 2 Brno-venkov Litoměřice Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Praha-východ Praha-Lipence Třebíč Rakovník Praha 10 Kolín Praha 14 Praha-Vinoř Hodonín Praha-Královice Praha-Libuš Karviná Praha-Nebušice Liberec Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělotín

Levná dlažba Bělotín

Dlažba Bělotín

Zámkové dlažby Bělotín

Zámkové betonové dlažby Bělotín

Zámková dlažba Bělotín

Betonové dlažby Bělotín

Betonová dlažba Bělotín

Zdící prvky Bělotín

Dlažby II jakosti Bělotín

Dlažba II jakosti Bělotín

Plošné dlažby Bělotín