„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělotín

Nové produkty Bělotín

Dlažby a obrubníky Bělotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělotín, Levná dlažba Bělotín, Dlažba Bělotín, Zámkové dlažby Bělotín, Zámkové dlažba Bělotín, Betonové dlažby Bělotín, Betonová dlažba Bělotín, Zdící prvky Bělotín, Dlažby II jakosti Bělotín, Dlažba II jakosti Bělotín, Plošné dlažby Bělotín, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Strakonice Karlovy Vary Praha 21 Praha-Suchdol Tachov Praha-Troja Rakovník Prachatice Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Praha-Újezd Hodonín Praha-Čakovice Praha-Petrovice Kutná Hora Ústí nad Orlicí Šumperk Praha 2 Praha-Dolní Chabry Praha 16 Jičín Praha-Dubeč Praha 17 Praha 11 Jeseník Třebíč Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Náchod Brno-město Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Nymburk Praha 3 Praha-Lochkov Praha 22 Praha 8 Beroun Praha 20 Znojmo Rychnov nad Kněžnou Semily Louny Pelhřimov Praha-Královice Chomutov Prostějov Hlavní město Praha Plzeň-sever Jihlava České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Pardubice Vsetín Praha 18 Český Krumlov Praha 10 Mladá Boleslav Praha-Šeberov Tábor Most Praha 19 Praha 6 Praha-Dolní Počernice Trutnov Praha-Klánovice Domažlice Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Vyškov Praha-Nebušice Litoměřice Teplice Chrudim Praha-Nedvězí Praha 4 Praha-Satalice Praha 9 Brno-venkov Kroměříž Zlín Jablonec nad Nisou Cheb Praha-Zličín Mělník Liberec Praha-Libuš Praha-Zbraslav Praha-východ Uherské Hradiště Rokycany Praha-Lysolaje Plzeň-město Břeclav Blansko Opava Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělotín

Levná dlažba Bělotín

Dlažba Bělotín

Zámkové dlažby Bělotín

Zámkové betonové dlažby Bělotín

Zámková dlažba Bělotín

Betonové dlažby Bělotín

Betonová dlažba Bělotín

Zdící prvky Bělotín

Dlažby II jakosti Bělotín

Dlažba II jakosti Bělotín

Plošné dlažby Bělotín