„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělotín

Nové produkty Bělotín

Dlažby a obrubníky Bělotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělotín, Levná dlažba Bělotín, Dlažba Bělotín, Zámkové dlažby Bělotín, Zámkové dlažba Bělotín, Betonové dlažby Bělotín, Betonová dlažba Bělotín, Zdící prvky Bělotín, Dlažby II jakosti Bělotín, Dlažba II jakosti Bělotín, Plošné dlažby Bělotín, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Beroun Česká Lípa Praha 7 Teplice Praha 6 Praha 8 Tachov Karlovy Vary Most Praha 14 Praha-Březiněves Hodonín Přerov Sokolov Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Praha 16 Praha 9 Plzeň-jih Praha-Křeslice Praha 3 Kladno Rokycany Praha-Dubeč Kolín Semily Praha 19 Znojmo Kutná Hora Děčín Liberec Praha 12 Prostějov Nymburk Praha 15 Kroměříž Vyškov Klatovy Strakonice Příbram Plzeň-sever Bruntál Brno-venkov Praha-Benice Praha-Čakovice Praha 13 Praha-Lipence Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Praha 5 Hradec Králové Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha-Libuš Praha-Slivenec Benešov Šumperk Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Chomutov Svitavy Ústí nad Labem Praha-Šeberov Jihlava Nový Jičín Praha-západ Písek Třebíč Praha-Troja Praha-Ďáblice Brno-město Frýdek-Místek Praha-Běchovice Litoměřice Praha-Kunratice Prachatice Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Praha 11 Praha-Dolní Chabry Praha 10 Cheb Zlín Rakovník Jičín Chrudim Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Vsetín Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Praha-Satalice Mělník Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělotín

Levná dlažba Bělotín

Dlažba Bělotín

Zámkové dlažby Bělotín

Zámkové betonové dlažby Bělotín

Zámková dlažba Bělotín

Betonové dlažby Bělotín

Betonová dlažba Bělotín

Zdící prvky Bělotín

Dlažby II jakosti Bělotín

Dlažba II jakosti Bělotín

Plošné dlažby Bělotín