„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělotín

Nové produkty Bělotín

Dlažby a obrubníky Bělotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělotín, Levná dlažba Bělotín, Dlažba Bělotín, Zámkové dlažby Bělotín, Zámkové dlažba Bělotín, Betonové dlažby Bělotín, Betonová dlažba Bělotín, Zdící prvky Bělotín, Dlažby II jakosti Bělotín, Dlažba II jakosti Bělotín, Plošné dlažby Bělotín, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Prachatice Praha 2 Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Most Praha 12 Jeseník Ostrava-město Brno-venkov Hradec Králové Děčín Český Krumlov Česká Lípa Uherské Hradiště Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Hodonín Olomouc Praha 8 Praha-západ Teplice Praha-Královice Svitavy Praha-Petrovice Kladno Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Koloděje Blansko Praha-Libuš Praha 16 Praha-Benice Jindřichův Hradec Beroun Opava Kutná Hora Ústí nad Labem Šumperk Praha-Dubeč Chomutov Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Tachov Přerov Praha-Zbraslav Znojmo Bruntál Pelhřimov Cheb Benešov Strakonice Praha-Křeslice Kolín Prostějov Praha-Vinoř Karviná Praha 11 Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Praha-Újezd Příbram Žďár nad Sázavou Kroměříž Praha 1 Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha-Nebušice Pardubice Praha 18 Praha 6 Nový Jičín Praha-Kolovraty Chrudim Praha-východ Liberec Semily Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha 9 Praha 3 Plzeň-město Praha-Zličín Karlovy Vary Jihlava Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha 17 Trutnov Praha 14 Praha-Lysolaje Sokolov Praha-Dolní Chabry Praha 4 Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělotín

Levná dlažba Bělotín

Dlažba Bělotín

Zámkové dlažby Bělotín

Zámkové betonové dlažby Bělotín

Zámková dlažba Bělotín

Betonové dlažby Bělotín

Betonová dlažba Bělotín

Zdící prvky Bělotín

Dlažby II jakosti Bělotín

Dlažba II jakosti Bělotín

Plošné dlažby Bělotín