„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělotín

Nové produkty Bělotín

Dlažby a obrubníky Bělotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělotín, Levná dlažba Bělotín, Dlažba Bělotín, Zámkové dlažby Bělotín, Zámkové dlažba Bělotín, Betonové dlažby Bělotín, Betonová dlažba Bělotín, Zdící prvky Bělotín, Dlažby II jakosti Bělotín, Dlažba II jakosti Bělotín, Plošné dlažby Bělotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha 15 Praha 21 Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Rakovník Kladno Hodonín Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha 22 Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Praha 16 Praha-Šeberov Přerov Frýdek-Místek Praha-Lochkov Praha 12 Mladá Boleslav Opava Český Krumlov Brno-venkov Praha 7 Praha-Ďáblice Pelhřimov Strakonice Příbram Praha-Újezd Praha-Koloděje Praha 19 Praha 8 Praha 5 Cheb Plzeň-jih Karlovy Vary Tábor Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Litoměřice Domažlice Praha 14 Písek Praha-Štěrboholy Kolín Praha-Satalice Rokycany Chomutov Plzeň-sever Praha-Královice Praha 11 Pardubice Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Semily Benešov Praha-Vinoř Praha-Troja Blansko Mělník Liberec Praha 2 Praha-Nedvězí Nový Jičín Zlín Třebíč Náchod Děčín Bruntál Praha 13 Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Kroměříž Praha 6 Praha 17 Praha 18 Vsetín Sokolov Chrudim Prostějov Louny Česká Lípa Praha-Lipence Most Břeclav Hlavní město Praha Praha 10 Beroun Jeseník Praha 20 Praha-Libuš Praha 9 Prachatice Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha-Klánovice Kutná Hora Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělotín

Levná dlažba Bělotín

Dlažba Bělotín

Zámkové dlažby Bělotín

Zámkové betonové dlažby Bělotín

Zámková dlažba Bělotín

Betonové dlažby Bělotín

Betonová dlažba Bělotín

Zdící prvky Bělotín

Dlažby II jakosti Bělotín

Dlažba II jakosti Bělotín

Plošné dlažby Bělotín