„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělotín

Nové produkty Bělotín

Dlažby a obrubníky Bělotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělotín, Levná dlažba Bělotín, Dlažba Bělotín, Zámkové dlažby Bělotín, Zámkové dlažba Bělotín, Betonové dlažby Bělotín, Betonová dlažba Bělotín, Zdící prvky Bělotín, Dlažby II jakosti Bělotín, Dlažba II jakosti Bělotín, Plošné dlažby Bělotín, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Český Krumlov Praha 13 Praha-Lochkov Domažlice Karlovy Vary Ústí nad Labem Pelhřimov Hlavní město Praha Uherské Hradiště Jičín Most Praha-Lipence Liberec Litoměřice Příbram Strakonice Tachov Praha-Kolovraty Praha 20 Šumperk Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-Libuš Klatovy Praha 22 Bruntál Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Praha 3 Benešov Praha-Kunratice Zlín Trutnov Semily Olomouc Prachatice Svitavy Hradec Králové Ostrava-město Plzeň-sever Karviná Praha-Dolní Počernice Rakovník Blansko Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Vyškov Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Louny Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Cheb Pardubice Opava Praha-Řeporyje Praha-východ Praha-Troja Přerov Hodonín České Budějovice Praha 9 Praha 5 Praha 12 Praha-Benice Vsetín Praha-Čakovice Praha 14 Praha 17 Praha 11 Jindřichův Hradec Prostějov Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Náchod Praha 19 Znojmo Sokolov Praha-Suchdol Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Praha 18 Břeclav Kolín Praha 4 Praha 15 Praha 8 Nový Jičín Frýdek-Místek Praha-Dubeč Kladno Písek Praha 16 Nymburk Praha 6 Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělotín

Levná dlažba Bělotín

Dlažba Bělotín

Zámkové dlažby Bělotín

Zámkové betonové dlažby Bělotín

Zámková dlažba Bělotín

Betonové dlažby Bělotín

Betonová dlažba Bělotín

Zdící prvky Bělotín

Dlažby II jakosti Bělotín

Dlažba II jakosti Bělotín

Plošné dlažby Bělotín