„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělotín

Nové produkty Bělotín

Dlažby a obrubníky Bělotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělotín, Levná dlažba Bělotín, Dlažba Bělotín, Zámkové dlažby Bělotín, Zámkové dlažba Bělotín, Betonové dlažby Bělotín, Betonová dlažba Bělotín, Zdící prvky Bělotín, Dlažby II jakosti Bělotín, Dlažba II jakosti Bělotín, Plošné dlažby Bělotín, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Hradec Králové Benešov Cheb Praha-Kolovraty Kolín Pardubice Chrudim Praha-Suchdol Vsetín Praha-Dubeč Praha-Koloděje Tachov Praha-Vinoř Ostrava-město Písek Český Krumlov Sokolov Tábor České Budějovice Praha-Satalice Praha-Petrovice Praha 15 Praha-Přední Kopanina Kroměříž Praha 2 Havlíčkův Brod Česká Lípa Klatovy Praha-Ďáblice Zlín Prostějov Jindřichův Hradec Hodonín Žďár nad Sázavou Brno-venkov Jičín Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Brno-město Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha-Troja Praha-Řeporyje Praha 21 Praha 22 Nymburk Praha 11 Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha 12 Plzeň-jih Ústí nad Labem Frýdek-Místek Náchod Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha-Zličín Karlovy Vary Praha 10 Praha-Běchovice Praha 7 Praha-Nebušice Praha-Klánovice Chomutov Praha-Újezd Nový Jičín Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Most Bruntál Šumperk Blansko Kladno Louny Praha 8 Beroun Třebíč Praha 6 Praha-Březiněves Litoměřice Rokycany Praha 14 Mělník Jeseník Praha-Křeslice Kutná Hora Praha-Slivenec Břeclav Teplice Plzeň-sever Opava Děčín Liberec Domažlice Praha 20 Přerov Praha-východ Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělotín

Levná dlažba Bělotín

Dlažba Bělotín

Zámkové dlažby Bělotín

Zámkové betonové dlažby Bělotín

Zámková dlažba Bělotín

Betonové dlažby Bělotín

Betonová dlažba Bělotín

Zdící prvky Bělotín

Dlažby II jakosti Bělotín

Dlažba II jakosti Bělotín

Plošné dlažby Bělotín