„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělotín

Nové produkty Bělotín

Dlažby a obrubníky Bělotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělotín, Levná dlažba Bělotín, Dlažba Bělotín, Zámkové dlažby Bělotín, Zámkové dlažba Bělotín, Betonové dlažby Bělotín, Betonová dlažba Bělotín, Zdící prvky Bělotín, Dlažby II jakosti Bělotín, Dlažba II jakosti Bělotín, Plošné dlažby Bělotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha-Šeberov Sokolov Česká Lípa Strakonice Praha 12 Přerov Praha-Čakovice Praha-Březiněves Praha-Újezd Praha-Královice Praha 4 Klatovy Jablonec nad Nisou Praha 1 Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Pelhřimov Mladá Boleslav Bruntál Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Benešov Praha-Suchdol Praha-Lochkov Chomutov Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Tábor Prostějov Praha 18 Vyškov Praha-Slivenec Praha 9 Praha 3 Kutná Hora Nymburk Frýdek-Místek Praha 10 Příbram Praha 5 Praha 21 Opava Praha-Zbraslav Děčín Praha 11 Praha-Benice Prachatice Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Jeseník Ostrava-město Třebíč Hlavní město Praha Olomouc Praha-Nebušice Kladno Semily Praha 15 Praha-Štěrboholy Praha-Troja Plzeň-sever Praha 17 Praha 6 Rokycany Domažlice Uherské Hradiště Hradec Králové Jičín Louny Kolín Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Hodonín Karlovy Vary Rakovník Praha 7 Praha 8 Praha-Petrovice Praha-západ Zlín Kroměříž Beroun Praha-Běchovice Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Šumperk Cheb Praha 19 Teplice Praha-Dolní Počernice Trutnov Znojmo Český Krumlov Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělotín

Levná dlažba Bělotín

Dlažba Bělotín

Zámkové dlažby Bělotín

Zámkové betonové dlažby Bělotín

Zámková dlažba Bělotín

Betonové dlažby Bělotín

Betonová dlažba Bělotín

Zdící prvky Bělotín

Dlažby II jakosti Bělotín

Dlažba II jakosti Bělotín

Plošné dlažby Bělotín