„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělotín

Nové produkty Bělotín

Dlažby a obrubníky Bělotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělotín, Levná dlažba Bělotín, Dlažba Bělotín, Zámkové dlažby Bělotín, Zámkové dlažba Bělotín, Betonové dlažby Bělotín, Betonová dlažba Bělotín, Zdící prvky Bělotín, Dlažby II jakosti Bělotín, Dlažba II jakosti Bělotín, Plošné dlažby Bělotín, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha-Satalice Frýdek-Místek Znojmo Olomouc Praha-Slivenec Praha 6 Praha 3 Domažlice Klatovy Praha-Nebušice Praha-Suchdol Prachatice Praha-Dolní Počernice Písek Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Blansko Praha-Troja Praha 16 Praha 14 Praha-Klánovice Hlavní město Praha Rakovník Semily Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Tábor Jeseník Praha-Královice Brno-venkov Praha 1 Praha 10 Bruntál Opava Praha-Křeslice Praha-západ Praha 22 Praha-Lipence Praha 2 Louny Plzeň-jih Praha-Kolovraty Kutná Hora Praha-Šeberov Plzeň-sever Tachov Karlovy Vary Praha-Benice Praha 4 Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha-Újezd České Budějovice Teplice Praha-Štěrboholy Zlín Náchod Prostějov Praha-Přední Kopanina Benešov Vsetín Česká Lípa Praha 18 Příbram Trutnov Praha 11 Praha 20 Praha 15 Cheb Hradec Králové Praha-Petrovice Mělník Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Šumperk Karviná Jihlava Plzeň-město Praha-Kunratice Třebíč Praha 7 Praha-Běchovice Kroměříž Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Kladno Strakonice Svitavy Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Praha 13 Most Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělotín

Levná dlažba Bělotín

Dlažba Bělotín

Zámkové dlažby Bělotín

Zámkové betonové dlažby Bělotín

Zámková dlažba Bělotín

Betonové dlažby Bělotín

Betonová dlažba Bělotín

Zdící prvky Bělotín

Dlažby II jakosti Bělotín

Dlažba II jakosti Bělotín

Plošné dlažby Bělotín