„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělotín

Nové produkty Bělotín

Dlažby a obrubníky Bělotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělotín, Levná dlažba Bělotín, Dlažba Bělotín, Zámkové dlažby Bělotín, Zámkové dlažba Bělotín, Betonové dlažby Bělotín, Betonová dlažba Bělotín, Zdící prvky Bělotín, Dlažby II jakosti Bělotín, Dlažba II jakosti Bělotín, Plošné dlažby Bělotín, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha 3 Praha-Křeslice Praha 21 Plzeň-jih Praha-Lipence Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Praha 5 Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha-Dubeč Děčín Chrudim Praha 20 Tábor Praha-Suchdol Jihlava Praha 16 Praha-Zličín Praha 4 Kroměříž Tachov Praha-východ Znojmo Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Cheb Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-Řeporyje Karviná Ústí nad Labem Praha-Koloděje Praha 10 Sokolov Prostějov Louny Třebíč Mladá Boleslav Mělník Praha-Benice Hradec Králové Praha 8 Karlovy Vary Strakonice Trutnov Benešov Praha-Dolní Počernice Zlín Praha-Slivenec Brno-město Praha 15 Teplice Písek Nový Jičín Svitavy Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Domažlice Praha 18 Liberec České Budějovice Hodonín Praha-Újezd Praha-Lysolaje Praha 9 Most Praha-Klánovice Rokycany Praha-západ Praha 13 Praha-Běchovice Beroun Uherské Hradiště Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Nymburk Praha 11 Praha 22 Praha 14 Příbram Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha 1 Přerov Český Krumlov Šumperk Opava Bruntál Kutná Hora Kladno Plzeň-sever Vsetín Jičín Břeclav Praha-Přední Kopanina Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělotín

Levná dlažba Bělotín

Dlažba Bělotín

Zámkové dlažby Bělotín

Zámkové betonové dlažby Bělotín

Zámková dlažba Bělotín

Betonové dlažby Bělotín

Betonová dlažba Bělotín

Zdící prvky Bělotín

Dlažby II jakosti Bělotín

Dlažba II jakosti Bělotín

Plošné dlažby Bělotín