„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělotín

Nové produkty Bělotín

Dlažby a obrubníky Bělotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělotín, Levná dlažba Bělotín, Dlažba Bělotín, Zámkové dlažby Bělotín, Zámkové dlažba Bělotín, Betonové dlažby Bělotín, Betonová dlažba Bělotín, Zdící prvky Bělotín, Dlažby II jakosti Bělotín, Dlažba II jakosti Bělotín, Plošné dlažby Bělotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Mělník Praha 14 Jablonec nad Nisou Prostějov Litoměřice Jihlava Třebíč Karlovy Vary České Budějovice Plzeň-jih Kroměříž Česká Lípa Praha 22 Praha-Koloděje Ústí nad Labem Olomouc Frýdek-Místek Přerov Plzeň-sever Vyškov Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Praha 12 Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Děčín Praha 2 Vsetín Uherské Hradiště Rakovník Sokolov Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Praha-východ Pardubice Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Praha 8 Pelhřimov Plzeň-město Příbram Praha 10 Tachov Bruntál Praha-Suchdol Jeseník Praha-Štěrboholy Praha 1 Semily Svitavy Praha 15 Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Praha 9 Praha-Petrovice Liberec Nový Jičín Most Kutná Hora Hlavní město Praha Šumperk Beroun Praha-západ Kolín Karviná Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Praha-Přední Kopanina Teplice Brno-město Hodonín Benešov Praha-Benice Praha 18 Písek Ostrava-město Kladno Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Opava Louny Praha-Újezd Praha-Lysolaje Náchod Praha 11 Praha 5 Trutnov Praha-Královice Hradec Králové Praha 20 Praha 7 Rokycany Praha 6 Klatovy Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělotín

Levná dlažba Bělotín

Dlažba Bělotín

Zámkové dlažby Bělotín

Zámkové betonové dlažby Bělotín

Zámková dlažba Bělotín

Betonové dlažby Bělotín

Betonová dlažba Bělotín

Zdící prvky Bělotín

Dlažby II jakosti Bělotín

Dlažba II jakosti Bělotín

Plošné dlažby Bělotín