„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bečice Bečov Bečov nad Teplou
Bečváry Bedihošť Bednárec
Bednáreček Bedřichov Bedřichov
Běhařov Běhařovice Běchary
Bechlín Bechyně Bělá
Bělá Bělá Bělá
Bělá nad Radbuzou Bělá nad Svitavou Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Pradědem Bělá u Jevíčka Bělčice
Běleč Běleč Běleč
Běleč nad Orlicí Bělkovice-Lašťany Běloky

<<   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  >>

Další města:

Rakovník Děčín Náchod Písek Praha-Velká Chuchle Praha 14 Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Jihlava Brno-město Liberec Praha 2 Praha-Šeberov Mladá Boleslav Tábor Vsetín Blansko Příbram Praha-východ Praha-Vinoř Praha 4 Praha 12 Praha-Nebušice Praha-Běchovice Praha-Suchdol Praha 16 Praha-západ Ústí nad Labem České Budějovice Frýdek-Místek Praha-Troja Bruntál Praha 21 Vyškov Praha 5 Praha-Čakovice Praha 1 Jeseník Kroměříž Kolín Český Krumlov Hodonín Břeclav Praha-Újezd Kladno Plzeň-město Benešov Rokycany Pelhřimov Šumperk Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Praha 9 Praha-Satalice Praha 22 Praha-Lipence Přerov Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Znojmo Praha-Benice Praha 3 Praha 13 Plzeň-jih Domažlice Praha 10 Jindřichův Hradec Mělník Semily Praha-Dubeč Beroun Klatovy Uherské Hradiště Chomutov Praha-Dolní Chabry Prachatice Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha-Zbraslav Třebíč Praha-Zličín Praha-Kolovraty Praha 15 Chrudim Praha 18 Opava Nymburk Praha-Lysolaje Strakonice Praha-Nedvězí Trutnov Praha 6 Plzeň-sever Prostějov Jablonec nad Nisou Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby