„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bečice Bečov Bečov nad Teplou
Bečváry Bedihošť Bednárec
Bednáreček Bedřichov Bedřichov
Běhařov Běhařovice Běchary
Bechlín Bechyně Bělá
Bělá Bělá Bělá
Bělá nad Radbuzou Bělá nad Svitavou Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Pradědem Bělá u Jevíčka Bělčice
Běleč Běleč Běleč
Běleč nad Orlicí Bělkovice-Lašťany Běloky

<<   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  >>

Další města:

Brno-město Strakonice Prachatice Praha 8 Praha-Troja Rakovník Česká Lípa Kladno Tábor Most Praha 12 Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Písek Domažlice Beroun Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Třebíč Praha 11 Jeseník Praha 5 Uherské Hradiště Pardubice Praha-Zličín Hradec Králové Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Svitavy Praha-Přední Kopanina Znojmo Praha-Zbraslav Praha 10 Olomouc Břeclav Rokycany Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Louny Sokolov Praha-Šeberov Mladá Boleslav Trutnov Praha-Libuš Jihlava Praha-Kunratice Praha-Nebušice Pelhřimov Praha-Ďáblice Český Krumlov Karviná Žďár nad Sázavou Brno-venkov Praha-Koloděje Plzeň-jih Chomutov Šumperk Praha 20 Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha-Slivenec Praha 21 Děčín Semily Praha 7 Praha 19 Cheb Praha 14 Litoměřice Praha-Lipence Mělník Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Kolín Praha 17 Plzeň-město Praha-Štěrboholy Praha 2 Praha-Klánovice Praha 3 Liberec Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-Čakovice Bruntál Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha 15 Praha-Lysolaje Chrudim Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Teplice Praha-Benice Vsetín Praha-Nedvězí Praha 16 Blansko Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby