„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bečice Bečov Bečov nad Teplou
Bečváry Bedihošť Bednárec
Bednáreček Bedřichov Bedřichov
Běhařov Běhařovice Běchary
Bechlín Bechyně Bělá
Bělá Bělá Bělá
Bělá nad Radbuzou Bělá nad Svitavou Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Pradědem Bělá u Jevíčka Bělčice
Běleč Běleč Běleč
Běleč nad Orlicí Bělkovice-Lašťany Běloky

<<   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  >>

Další města:

Praha 3 Brno-venkov Jihlava Praha 8 Praha 1 Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Tábor Karlovy Vary Nový Jičín Sokolov Český Krumlov Praha-Křeslice Vsetín České Budějovice Prachatice Pelhřimov Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Opava Uherské Hradiště Kroměříž Jindřichův Hradec Praha-Královice Jeseník Příbram Praha 18 Cheb Praha-Nedvězí Písek Hodonín Zlín Praha 5 Chomutov Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha-Běchovice Frýdek-Místek Teplice Karviná Jičín Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Kladno Mělník Praha-Nebušice Praha-Březiněves Praha 21 Praha 20 Brno-město Praha 4 Chrudim Praha-Slivenec Trutnov Bruntál Mladá Boleslav Praha 16 Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Šumperk Olomouc Praha-Libuš Břeclav Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Strakonice Praha 2 Praha-Čakovice Náchod Třebíč Nymburk Hradec Králové Kolín Praha-Dolní Chabry Praha-západ Svitavy Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Praha 14 Praha-Ďáblice Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Praha-Troja Pardubice Praha 12 Hlavní město Praha Praha 17 Praha 7 Praha-Zličín Domažlice Praha 10 Praha-Lochkov Plzeň-jih Litoměřice Praha 11 Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby