„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bečice Bečov Bečov nad Teplou
Bečváry Bedihošť Bednárec
Bednáreček Bedřichov Bedřichov
Běhařov Běhařovice Běchary
Bechlín Bechyně Bělá
Bělá Bělá Bělá
Bělá nad Radbuzou Bělá nad Svitavou Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Pradědem Bělá u Jevíčka Bělčice
Běleč Běleč Běleč
Běleč nad Orlicí Bělkovice-Lašťany Běloky

<<   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  >>

Další města:

Praha 15 Praha-Suchdol Nymburk Praha-Březiněves Praha-Slivenec Praha-Benice Praha-Čakovice Praha-Nebušice Praha-Satalice Plzeň-město Příbram Ústí nad Labem Litoměřice Praha 8 Rokycany Rakovník Uherské Hradiště Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Zlín Kladno Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Praha 16 Mělník Praha 22 Cheb Kroměříž Znojmo Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Praha-Libuš Kutná Hora České Budějovice Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha 21 Liberec Semily Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Lochkov Chrudim Praha-Královice Praha-západ Praha 10 Praha-Troja Česká Lípa Praha-Kunratice Louny Praha-Zličín Plzeň-jih Praha 12 Sokolov Olomouc Praha 7 Náchod Praha-východ Brno-venkov Hodonín Benešov Vyškov Praha-Nedvězí Jihlava Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha 11 Jeseník Pardubice Frýdek-Místek Nový Jičín Prachatice Pelhřimov Tachov Prostějov Praha-Lysolaje Brno-město Praha 17 Bruntál Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Praha 5 Blansko Ostrava-město Havlíčkův Brod Plzeň-sever Praha 6 Praha-Zbraslav Jičín Břeclav Praha-Klánovice Třebíč Karviná Přerov Praha-Běchovice Děčín Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby