„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bečice Bečov Bečov nad Teplou
Bečváry Bedihošť Bednárec
Bednáreček Bedřichov Bedřichov
Běhařov Běhařovice Běchary
Bechlín Bechyně Bělá
Bělá Bělá Bělá
Bělá nad Radbuzou Bělá nad Svitavou Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Pradědem Bělá u Jevíčka Bělčice
Běleč Běleč Běleč
Běleč nad Orlicí Bělkovice-Lašťany Běloky

<<   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  >>

Další města:

Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha 21 Frýdek-Místek Strakonice Praha 7 Chomutov Mělník Praha-Křeslice Praha 13 Trutnov Tachov Praha 18 Vsetín Nymburk Písek Kladno Louny Praha 16 Praha 4 Brno-město Praha-Dolní Chabry Rokycany Praha-Benice Praha-Šeberov Český Krumlov Praha 6 Most Benešov Domažlice Jindřichův Hradec Prachatice Blansko Praha-Vinoř Plzeň-město Šumperk Plzeň-sever Rakovník Praha-Březiněves Jihlava Hlavní město Praha Praha-Troja Praha 5 Praha-Přední Kopanina Praha 1 Děčín Praha-Štěrboholy Jeseník Zlín Beroun Bruntál Žďár nad Sázavou Tábor Brno-venkov Prostějov Znojmo Příbram Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Kroměříž Praha-Újezd České Budějovice Litoměřice Semily Praha 10 Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Opava Praha-Satalice Praha 8 Praha 15 Praha-Dubeč Teplice Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Třebíč Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Kolín Praha 11 Praha-Zbraslav Praha 20 Praha-Lysolaje Praha-východ Plzeň-jih Liberec Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Pelhřimov Karviná Praha-Klánovice Jičín Klatovy Náchod Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby