„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bečice Bečov Bečov nad Teplou
Bečváry Bedihošť Bednárec
Bednáreček Bedřichov Bedřichov
Běhařov Běhařovice Běchary
Bechlín Bechyně Bělá
Bělá Bělá Bělá
Bělá nad Radbuzou Bělá nad Svitavou Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Pradědem Bělá u Jevíčka Bělčice
Běleč Běleč Běleč
Běleč nad Orlicí Bělkovice-Lašťany Běloky

<<   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  >>

Další města:

Semily Hradec Králové Brno-město Praha-Dolní Chabry Jičín Domažlice Příbram Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha-Křeslice Praha-Královice Praha 5 Praha-Čakovice Praha 7 Vyškov Praha-Kunratice Praha 19 Nymburk Praha-Lipence Praha 16 Praha 10 Jihlava Praha-Běchovice Praha-Troja Mělník Praha-Vinoř Kladno Karviná Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Praha-Dubeč Olomouc Praha 14 Děčín Litoměřice Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Praha-Slivenec Vsetín Kroměříž Praha 6 Praha 3 Svitavy Praha-Benice Praha 13 Praha-Satalice Praha-Libuš Chomutov Česká Lípa Strakonice Praha 22 České Budějovice Chrudim Havlíčkův Brod Praha 1 Praha 15 Rokycany Praha 4 Praha-Řeporyje Praha 12 Klatovy Praha-Šeberov Třebíč Brno-venkov Louny Karlovy Vary Praha-Suchdol Náchod Praha 17 Prachatice Plzeň-jih Praha-Ďáblice Nový Jičín Ústí nad Labem Kolín Prostějov Blansko Teplice Liberec Šumperk Pardubice Praha-západ Praha 11 Praha-Petrovice Znojmo Břeclav Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Praha 8 Benešov Opava Praha-Štěrboholy Most Plzeň-město Praha-Zbraslav Praha-Újezd Jeseník Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby