„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bečice Bečov Bečov nad Teplou
Bečváry Bedihošť Bednárec
Bednáreček Bedřichov Bedřichov
Běhařov Běhařovice Běchary
Bechlín Bechyně Bělá
Bělá Bělá Bělá
Bělá nad Radbuzou Bělá nad Svitavou Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Pradědem Bělá u Jevíčka Bělčice
Běleč Běleč Běleč
Běleč nad Orlicí Bělkovice-Lašťany Běloky

<<   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  >>

Další města:

Pelhřimov Praha 20 Nový Jičín Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Praha 13 Trutnov Praha 9 Praha 21 Plzeň-sever Plzeň-jih Praha-Lipence Praha-Běchovice Praha-Šeberov Praha 8 Prachatice Praha-Kunratice Praha 10 Kolín Praha-východ Písek Třebíč Praha-Benice Klatovy Ústí nad Orlicí Blansko Beroun Brno-město Ostrava-město Ústí nad Labem Kroměříž Český Krumlov Praha 3 Praha-Dubeč Kutná Hora Mělník Hodonín Teplice Praha 15 Žďár nad Sázavou Chrudim Praha 4 Plzeň-město Praha-Slivenec Praha 22 Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha 19 Tábor Praha-Křeslice Mladá Boleslav Sokolov Jihlava Praha 17 Znojmo Olomouc Uherské Hradiště České Budějovice Louny Praha-Nebušice Frýdek-Místek Brno-venkov Prostějov Vyškov Praha-Lysolaje Cheb Praha-Vinoř Liberec Praha 7 Hradec Králové Praha-Libuš Hlavní město Praha Přerov Praha-Újezd Praha-Březiněves Domažlice Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Břeclav Praha-Nedvězí Praha 11 Praha 16 Karviná Česká Lípa Chomutov Šumperk Rokycany Děčín Příbram Opava Praha-západ Kladno Praha 5 Tachov Zlín Praha-Klánovice Praha 6 Praha-Zličín Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby