„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bečice Bečov Bečov nad Teplou
Bečváry Bedihošť Bednárec
Bednáreček Bedřichov Bedřichov
Běhařov Běhařovice Běchary
Bechlín Bechyně Bělá
Bělá Bělá Bělá
Bělá nad Radbuzou Bělá nad Svitavou Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Pradědem Bělá u Jevíčka Bělčice
Běleč Běleč Běleč
Běleč nad Orlicí Bělkovice-Lašťany Běloky

<<   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  >>

Další města:

Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Břeclav Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha-východ Praha-Přední Kopanina Praha 22 Písek Opava Praha 3 Kutná Hora Praha-Čakovice Trutnov Šumperk Přerov Praha-Šeberov Most Liberec Jeseník Pardubice Praha-Běchovice Hlavní město Praha Praha 4 Český Krumlov Kroměříž Praha 20 Praha-západ Praha-Lipence Rokycany Žďár nad Sázavou Chrudim Teplice Děčín Mladá Boleslav Praha-Křeslice Praha 10 Praha-Kunratice Olomouc Mělník Karviná Praha 8 Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Bruntál Praha 15 Rakovník Znojmo Plzeň-sever České Budějovice Ostrava-město Praha-Řeporyje Praha 19 Příbram Praha-Královice Benešov Praha-Benice Pelhřimov Tábor Praha-Ďáblice Beroun Praha 6 Praha 2 Svitavy Praha 12 Nový Jičín Praha-Troja Hradec Králové Česká Lípa Zlín Prostějov Nymburk Blansko Semily Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Brno-venkov Praha 17 Praha-Petrovice Prachatice Domažlice Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Jičín Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Cheb Náchod Litoměřice Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha 16 Praha-Koloděje Kolín Praha-Dolní Měcholupy Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby