„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bečice Bečov Bečov nad Teplou
Bečváry Bedihošť Bednárec
Bednáreček Bedřichov Bedřichov
Běhařov Běhařovice Běchary
Bechlín Bechyně Bělá
Bělá Bělá Bělá
Bělá nad Radbuzou Bělá nad Svitavou Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Pradědem Bělá u Jevíčka Bělčice
Běleč Běleč Běleč
Běleč nad Orlicí Bělkovice-Lašťany Běloky

<<   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  >>

Další města:

Trutnov Prostějov Kladno Žďár nad Sázavou Přerov Praha-Kunratice Kutná Hora Praha-Vinoř Praha-Šeberov Hodonín Praha-Lochkov Praha 18 Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Brno-město Praha-Březiněves Kroměříž Praha-Nebušice Praha-Satalice Chomutov Sokolov Ústí nad Labem Praha-Újezd Prachatice Praha-Přední Kopanina Cheb Teplice Písek Praha 12 Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha-Klánovice Benešov Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Jihlava Praha 3 Praha-východ Praha-Lysolaje Třebíč Praha 4 Praha-Troja Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Jičín Praha 19 Praha 6 Znojmo Praha-Benice Tábor Praha 20 Praha-Lipence Praha 13 Praha 8 Pardubice Praha-Kolovraty Praha 14 Praha-Dolní Chabry Praha 9 Frýdek-Místek Hlavní město Praha Praha-Čakovice Nový Jičín Karviná Praha 2 Česká Lípa Klatovy Praha-Slivenec Praha 21 Vyškov Louny Semily Praha-Královice Karlovy Vary Praha 16 Jeseník Litoměřice Šumperk Blansko Rakovník Opava Hradec Králové Ostrava-město Brno-venkov Náchod Děčín Břeclav Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Praha 5 Plzeň-sever Domažlice Uherské Hradiště Mělník Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby