„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bečice Bečov Bečov nad Teplou
Bečváry Bedihošť Bednárec
Bednáreček Bedřichov Bedřichov
Běhařov Běhařovice Běchary
Bechlín Bechyně Bělá
Bělá Bělá Bělá
Bělá nad Radbuzou Bělá nad Svitavou Bělá pod Bezdězem
Bělá pod Pradědem Bělá u Jevíčka Bělčice
Běleč Běleč Běleč
Běleč nad Orlicí Bělkovice-Lašťany Běloky

<<   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  >>

Další města:

Děčín Praha 10 Praha 18 Praha 20 Praha 21 Litoměřice Karviná Praha 22 Rakovník Praha 6 Plzeň-sever Jičín Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Vyškov Praha-Lipence Sokolov Trutnov Kutná Hora Praha-Petrovice Plzeň-město Česká Lípa Praha 3 Praha 19 Pardubice Praha-Dolní Počernice Hodonín Vsetín České Budějovice Praha-Dubeč Zlín Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha 12 Praha-Šeberov Příbram Praha 15 Přerov Pelhřimov Praha-Běchovice Plzeň-jih Břeclav Ostrava-město Praha-Libuš Třebíč Tábor Praha-Dolní Chabry Chrudim Písek Jablonec nad Nisou Beroun Praha 8 Brno-venkov Svitavy Semily Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha 11 Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Liberec Náchod Praha-Satalice Louny Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Rokycany Tachov Praha 7 Praha-západ Praha 1 Praha-Vinoř Praha-Kunratice Český Krumlov Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha 5 Praha-Klánovice Praha-Troja Praha 4 Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Prachatice Jeseník Hradec Králové Olomouc Uherské Hradiště Praha 2 Praha-Slivenec Domažlice Strakonice Cheb Praha-Újezd Karlovy Vary Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby