„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedřichov

Nové produkty Bedřichov

Dlažby a obrubníky Bedřichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedřichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedřichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedřichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedřichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedřichov, Levná dlažba Bedřichov, Dlažba Bedřichov, Zámkové dlažby Bedřichov, Zámkové dlažba Bedřichov, Betonové dlažby Bedřichov, Betonová dlažba Bedřichov, Zdící prvky Bedřichov, Dlažby II jakosti Bedřichov, Dlažba II jakosti Bedřichov, Plošné dlažby Bedřichov, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Praha-Benice Praha-Klánovice Semily Opava Brno-venkov Praha-Satalice Trutnov Hradec Králové Praha 10 Praha-Troja Náchod Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Chrudim Zlín Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Mělník Kladno Písek Beroun Praha-Zličín Strakonice Praha 19 Praha-Nebušice Benešov Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha 15 Teplice Rakovník Praha 21 Praha 12 Praha-Vinoř Praha-západ Nový Jičín Pardubice Svitavy Praha-Křeslice Mladá Boleslav České Budějovice Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Příbram Karviná Cheb Kolín Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Vyškov Přerov Jindřichův Hradec Praha-Královice Praha 9 Ostrava-město Jičín Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Plzeň-město Hodonín Praha 1 Kroměříž Praha-Dolní Chabry Litoměřice Uherské Hradiště Praha 4 Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Třebíč Sokolov Praha-Kunratice Praha-východ Praha 17 Nymburk Praha-Lysolaje Praha 20 Tachov Jablonec nad Nisou Louny Plzeň-jih Praha 14 Most Praha-Nedvězí Pelhřimov Blansko Hlavní město Praha Praha 3 Praha-Březiněves Bruntál Praha-Libuš Praha 16 Praha-Lipence Praha 5 Děčín Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedřichov

Levná dlažba Bedřichov

Dlažba Bedřichov

Zámkové dlažby Bedřichov

Zámkové betonové dlažby Bedřichov

Zámková dlažba Bedřichov

Betonové dlažby Bedřichov

Betonová dlažba Bedřichov

Zdící prvky Bedřichov

Dlažby II jakosti Bedřichov

Dlažba II jakosti Bedřichov

Plošné dlažby Bedřichov