„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedřichov

Nové produkty Bedřichov

Dlažby a obrubníky Bedřichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedřichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedřichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedřichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedřichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedřichov, Levná dlažba Bedřichov, Dlažba Bedřichov, Zámkové dlažby Bedřichov, Zámkové dlažba Bedřichov, Betonové dlažby Bedřichov, Betonová dlažba Bedřichov, Zdící prvky Bedřichov, Dlažby II jakosti Bedřichov, Dlažba II jakosti Bedřichov, Plošné dlažby Bedřichov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Chomutov Kolín Praha 14 Praha 4 Mělník Nový Jičín Praha-Nebušice Praha-Troja Sokolov Zlín Praha-Koloděje Ostrava-město Praha 8 Hodonín Nymburk Prachatice Kladno Praha-Nedvězí Náchod Plzeň-sever Rokycany Praha-Kolovraty Jihlava Praha-Satalice Praha-Újezd Třebíč Mladá Boleslav Kroměříž Cheb Praha 20 Hlavní město Praha Trutnov Tábor Praha 3 Jablonec nad Nisou Praha 18 Pelhřimov Praha-Březiněves Karviná Praha-Šeberov Přerov Havlíčkův Brod Česká Lípa Ústí nad Orlicí České Budějovice Praha 19 Praha-Dolní Počernice Příbram Praha 17 Praha-Čakovice Plzeň-město Praha-Zbraslav Praha-Benice Praha 5 Praha-Petrovice Teplice Praha-západ Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Kutná Hora Prostějov Praha-Vinoř Blansko Svitavy Praha 22 Praha-Klánovice Semily Praha-Slivenec Hradec Králové Klatovy Ústí nad Labem Praha-Královice Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha-Libuš Praha 16 Bruntál Praha-Běchovice Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Most Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Rakovník Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Louny Chrudim Praha-Zličín Praha 21 Znojmo Praha 12 Beroun Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedřichov

Levná dlažba Bedřichov

Dlažba Bedřichov

Zámkové dlažby Bedřichov

Zámkové betonové dlažby Bedřichov

Zámková dlažba Bedřichov

Betonové dlažby Bedřichov

Betonová dlažba Bedřichov

Zdící prvky Bedřichov

Dlažby II jakosti Bedřichov

Dlažba II jakosti Bedřichov

Plošné dlažby Bedřichov