„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedřichov

Nové produkty Bedřichov

Dlažby a obrubníky Bedřichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedřichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedřichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedřichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedřichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedřichov, Levná dlažba Bedřichov, Dlažba Bedřichov, Zámkové dlažby Bedřichov, Zámkové dlažba Bedřichov, Betonové dlažby Bedřichov, Betonová dlažba Bedřichov, Zdící prvky Bedřichov, Dlažby II jakosti Bedřichov, Dlažba II jakosti Bedřichov, Plošné dlažby Bedřichov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Chrudim Praha 4 Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha-Dolní Chabry Svitavy Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha-západ Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Benešov Praha-Satalice Rakovník Písek Praha-Slivenec Praha 11 Jeseník Sokolov Praha 15 Praha-Čakovice Hodonín Kutná Hora Praha-Benice Praha 19 Praha-Koloděje Praha-Lipence Znojmo Pelhřimov Praha 16 Zlín Strakonice Tachov Praha-Štěrboholy Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Trutnov Beroun Teplice Semily Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Uherské Hradiště Praha-Troja Blansko Karlovy Vary Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha 1 Plzeň-sever Břeclav Praha-Suchdol Rokycany Praha-Lysolaje Domažlice Praha 13 Praha 21 Prachatice Praha 2 Příbram Praha-Běchovice Cheb Praha-Vinoř Chomutov Kroměříž Praha-Kunratice Jičín Kolín Praha-Březiněves Náchod Litoměřice Opava Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Kladno Hradec Králové Praha-Nedvězí Český Krumlov Třebíč Praha-Zbraslav Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Přerov Praha 10 Jihlava Ústí nad Orlicí Praha-Královice Praha 7 Děčín Praha-Šeberov Praha 17 Liberec Plzeň-jih Most Pardubice Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedřichov

Levná dlažba Bedřichov

Dlažba Bedřichov

Zámkové dlažby Bedřichov

Zámkové betonové dlažby Bedřichov

Zámková dlažba Bedřichov

Betonové dlažby Bedřichov

Betonová dlažba Bedřichov

Zdící prvky Bedřichov

Dlažby II jakosti Bedřichov

Dlažba II jakosti Bedřichov

Plošné dlažby Bedřichov