„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedřichov

Nové produkty Bedřichov

Dlažby a obrubníky Bedřichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedřichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedřichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedřichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedřichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedřichov, Levná dlažba Bedřichov, Dlažba Bedřichov, Zámkové dlažby Bedřichov, Zámkové dlažba Bedřichov, Betonové dlažby Bedřichov, Betonová dlažba Bedřichov, Zdící prvky Bedřichov, Dlažby II jakosti Bedřichov, Dlažba II jakosti Bedřichov, Plošné dlažby Bedřichov, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Mladá Boleslav Hlavní město Praha Praha 17 Příbram Praha-Petrovice Česká Lípa Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Přerov Bruntál Praha-Nedvězí Jeseník Praha-Nebušice Praha-Křeslice Třebíč Praha-Troja Praha-Řeporyje Praha-Suchdol České Budějovice Praha 12 Praha-Královice Vyškov Praha 16 Havlíčkův Brod Praha-Újezd Praha-Zličín Praha 2 Kolín Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Karviná Děčín Mělník Plzeň-město Praha 20 Praha 19 Praha 7 Chrudim Náchod Praha 11 Ostrava-město Kroměříž Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Praha-Satalice Praha-Ďáblice Liberec Plzeň-sever Pelhřimov Uherské Hradiště Tachov Olomouc Praha 10 Brno-město Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Praha-západ Kladno Louny Strakonice Šumperk Břeclav Cheb Praha-Březiněves Karlovy Vary Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Klatovy Praha-Klánovice Teplice Praha 15 Praha 14 Praha 21 Praha 1 Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Domažlice Trutnov Praha-Velká Chuchle Rokycany Hradec Králové Praha 18 Benešov Praha-Vinoř Jičín Brno-venkov Praha-Koloděje Praha-Libuš Vsetín Praha-Štěrboholy Zlín Praha 3 Praha 6 Praha-Lysolaje Semily Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedřichov

Levná dlažba Bedřichov

Dlažba Bedřichov

Zámkové dlažby Bedřichov

Zámkové betonové dlažby Bedřichov

Zámková dlažba Bedřichov

Betonové dlažby Bedřichov

Betonová dlažba Bedřichov

Zdící prvky Bedřichov

Dlažby II jakosti Bedřichov

Dlažba II jakosti Bedřichov

Plošné dlažby Bedřichov