„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedřichov

Nové produkty Bedřichov

Dlažby a obrubníky Bedřichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedřichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedřichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedřichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedřichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedřichov, Levná dlažba Bedřichov, Dlažba Bedřichov, Zámkové dlažby Bedřichov, Zámkové dlažba Bedřichov, Betonové dlažby Bedřichov, Betonová dlažba Bedřichov, Zdící prvky Bedřichov, Dlažby II jakosti Bedřichov, Dlažba II jakosti Bedřichov, Plošné dlažby Bedřichov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha 5 Beroun Praha 21 Praha-Satalice Prostějov Praha-Troja Nymburk Praha-Slivenec Praha 3 Prachatice Praha-Lysolaje Kolín Teplice Ústí nad Orlicí Ostrava-město České Budějovice Třebíč Praha 10 Praha-Lipence Brno-město Litoměřice Praha-Zličín Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Tachov Domažlice Šumperk Tábor Praha-Křeslice Praha 13 Blansko Klatovy Praha 14 Praha-Nebušice Nový Jičín Brno-venkov Frýdek-Místek Bruntál Praha-západ Český Krumlov Louny Jindřichův Hradec Mělník Praha-Vinoř Cheb Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha-Újezd Praha 9 Praha 2 Příbram Praha-Klánovice Praha-východ Havlíčkův Brod Chomutov Karviná Praha 20 Praha 8 Hlavní město Praha Zlín Břeclav Praha-Přední Kopanina Jihlava Opava Plzeň-město Česká Lípa Praha 19 Praha-Kunratice Rokycany Kladno Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Hodonín Praha 16 Svitavy Pardubice Děčín Praha-Běchovice Rakovník Praha-Královice Praha 7 Most Pelhřimov Praha-Koloděje Benešov Semily Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha 17 Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-Benice Znojmo Hradec Králové Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedřichov

Levná dlažba Bedřichov

Dlažba Bedřichov

Zámkové dlažby Bedřichov

Zámkové betonové dlažby Bedřichov

Zámková dlažba Bedřichov

Betonové dlažby Bedřichov

Betonová dlažba Bedřichov

Zdící prvky Bedřichov

Dlažby II jakosti Bedřichov

Dlažba II jakosti Bedřichov

Plošné dlažby Bedřichov