„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedřichov

Nové produkty Bedřichov

Dlažby a obrubníky Bedřichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedřichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedřichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedřichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedřichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedřichov, Levná dlažba Bedřichov, Dlažba Bedřichov, Zámkové dlažby Bedřichov, Zámkové dlažba Bedřichov, Betonové dlažby Bedřichov, Betonová dlažba Bedřichov, Zdící prvky Bedřichov, Dlažby II jakosti Bedřichov, Dlažba II jakosti Bedřichov, Plošné dlažby Bedřichov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Vyškov Praha-Troja Hodonín Prachatice České Budějovice Praha 9 Olomouc Děčín Vsetín Praha 22 Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Praha-Satalice Praha-Benice Jeseník Praha-Čakovice Praha 13 Český Krumlov Praha 17 Ústí nad Labem Trutnov Ústí nad Orlicí Praha 7 Most Praha 18 Prostějov Praha 2 Jihlava Rokycany Praha-Petrovice Praha-východ Praha-Nedvězí Praha 10 Plzeň-město Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Tachov Praha 11 Praha-Klánovice Písek Opava Praha 4 Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Praha 20 Praha-západ Semily Chrudim Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Zlín Praha-Běchovice Nymburk Pardubice Šumperk Kolín Kutná Hora Praha-Řeporyje Brno-město Praha-Suchdol Uherské Hradiště Praha-Vinoř Znojmo Beroun Praha-Zličín Praha 19 Hradec Králové Bruntál Nový Jičín Praha 5 Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha 12 Brno-venkov Jičín Rakovník Praha-Zbraslav Klatovy Domažlice Třebíč Cheb Praha-Královice Praha 15 Praha-Nebušice Praha 1 Pelhřimov Praha-Lysolaje Karviná Praha-Šeberov Praha-Libuš Praha-Újezd Náchod Ostrava-město Česká Lípa Benešov Příbram Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedřichov

Levná dlažba Bedřichov

Dlažba Bedřichov

Zámkové dlažby Bedřichov

Zámkové betonové dlažby Bedřichov

Zámková dlažba Bedřichov

Betonové dlažby Bedřichov

Betonová dlažba Bedřichov

Zdící prvky Bedřichov

Dlažby II jakosti Bedřichov

Dlažba II jakosti Bedřichov

Plošné dlažby Bedřichov