„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedřichov

Nové produkty Bedřichov

Dlažby a obrubníky Bedřichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedřichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedřichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedřichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedřichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedřichov, Levná dlažba Bedřichov, Dlažba Bedřichov, Zámkové dlažby Bedřichov, Zámkové dlažba Bedřichov, Betonové dlažby Bedřichov, Betonová dlažba Bedřichov, Zdící prvky Bedřichov, Dlažby II jakosti Bedřichov, Dlažba II jakosti Bedřichov, Plošné dlažby Bedřichov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Plzeň-město Rokycany Praha-Libuš Trutnov Praha 11 Praha-Dubeč Rakovník Opava Praha-Velká Chuchle Praha 15 Hlavní město Praha Praha-Nebušice Kutná Hora Praha-Lipence Praha-Březiněves Třebíč Klatovy Praha-Petrovice Kroměříž Blansko Beroun Uherské Hradiště Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Svitavy Praha-Dolní Chabry Praha 5 Sokolov Praha 6 Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha 21 Praha 2 Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Český Krumlov Plzeň-sever Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Pelhřimov Nový Jičín Zlín Znojmo Praha-Běchovice Nymburk Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Olomouc Praha 9 Chrudim Praha-Královice Kolín Praha 7 Praha-Kolovraty Brno-venkov Hradec Králové Liberec Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha 3 Praha-východ Ústí nad Orlicí Teplice Praha-Vinoř Praha 10 Praha 14 Praha 8 Praha 1 Děčín Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Praha 12 Šumperk Tábor Žďár nad Sázavou Karviná Mělník Litoměřice Praha-Benice Hodonín Praha-Lysolaje Brno-město Praha 17 Most Praha-Kunratice Česká Lípa Cheb Prachatice Jihlava Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedřichov

Levná dlažba Bedřichov

Dlažba Bedřichov

Zámkové dlažby Bedřichov

Zámkové betonové dlažby Bedřichov

Zámková dlažba Bedřichov

Betonové dlažby Bedřichov

Betonová dlažba Bedřichov

Zdící prvky Bedřichov

Dlažby II jakosti Bedřichov

Dlažba II jakosti Bedřichov

Plošné dlažby Bedřichov