„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedřichov

Nové produkty Bedřichov

Dlažby a obrubníky Bedřichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedřichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedřichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedřichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedřichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedřichov, Levná dlažba Bedřichov, Dlažba Bedřichov, Zámkové dlažby Bedřichov, Zámkové dlažba Bedřichov, Betonové dlažby Bedřichov, Betonová dlažba Bedřichov, Zdící prvky Bedřichov, Dlažby II jakosti Bedřichov, Dlažba II jakosti Bedřichov, Plošné dlažby Bedřichov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Ústí nad Orlicí Přerov Plzeň-město Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Praha 21 Olomouc Cheb Praha-Zličín Chrudim Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Ostrava-město Praha-Koloděje Hlavní město Praha Česká Lípa Rokycany Příbram Jindřichův Hradec Vsetín Praha-Petrovice Kutná Hora Praha 22 Semily Kroměříž Praha 16 Praha 6 Frýdek-Místek Opava Praha 5 Praha-Zbraslav Praha 17 Praha-Přední Kopanina Praha 14 Klatovy Litoměřice Znojmo Praha 20 Praha-Libuš Praha 19 Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Praha-Dubeč Rakovník Hodonín Nymburk Louny Praha-Kunratice Praha-Vinoř Praha 10 Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Praha 7 Třebíč Praha-východ Uherské Hradiště Plzeň-jih Plzeň-sever Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha-Čakovice Ústí nad Labem Benešov Břeclav Praha-Běchovice Blansko Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha 12 Pelhřimov Jablonec nad Nisou Jičín Tábor Teplice Mladá Boleslav Praha 13 Praha 15 Praha-Březiněves Praha 18 Beroun Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Sokolov Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Šumperk Praha-Dolní Chabry Trutnov Zlín Nový Jičín Prachatice Jihlava Strakonice Most Svitavy Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedřichov

Levná dlažba Bedřichov

Dlažba Bedřichov

Zámkové dlažby Bedřichov

Zámkové betonové dlažby Bedřichov

Zámková dlažba Bedřichov

Betonové dlažby Bedřichov

Betonová dlažba Bedřichov

Zdící prvky Bedřichov

Dlažby II jakosti Bedřichov

Dlažba II jakosti Bedřichov

Plošné dlažby Bedřichov