„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedřichov

Nové produkty Bedřichov

Dlažby a obrubníky Bedřichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedřichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedřichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedřichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedřichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedřichov, Levná dlažba Bedřichov, Dlažba Bedřichov, Zámkové dlažby Bedřichov, Zámkové dlažba Bedřichov, Betonové dlažby Bedřichov, Betonová dlažba Bedřichov, Zdící prvky Bedřichov, Dlažby II jakosti Bedřichov, Dlažba II jakosti Bedřichov, Plošné dlažby Bedřichov, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Beroun Praha-Dolní Chabry Znojmo Svitavy Jihlava Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Nebušice Hlavní město Praha Kroměříž Praha-Koloděje Praha 12 Kolín Praha 8 Příbram Vsetín Praha-Březiněves Kladno Praha 15 Louny Kutná Hora Praha 18 Praha-Čakovice Praha-Vinoř Děčín Praha 16 Zlín Praha-Štěrboholy Praha 22 Praha 10 Olomouc Praha 19 Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Praha-východ Česká Lípa Praha 1 Šumperk Plzeň-sever Tábor Praha-Řeporyje Praha 11 Nymburk Benešov Praha 9 Tachov Praha-Královice Třebíč Praha-Petrovice Brno-venkov Jičín Bruntál Praha 13 Hradec Králové Jablonec nad Nisou Praha 7 Praha-Velká Chuchle Litoměřice Jindřichův Hradec Praha 3 Praha-Lochkov Praha 20 Praha-Lysolaje Vyškov Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Ústí nad Labem Praha-Běchovice Chomutov Praha-Benice Mělník Praha 17 Přerov Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Praha 4 Domažlice Semily Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Praha-Lipence Chrudim Brno-město Praha-Zbraslav Praha-Troja Praha-Újezd České Budějovice Pelhřimov Praha 5 Praha 6 Teplice Uherské Hradiště Trutnov Náchod Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedřichov

Levná dlažba Bedřichov

Dlažba Bedřichov

Zámkové dlažby Bedřichov

Zámkové betonové dlažby Bedřichov

Zámková dlažba Bedřichov

Betonové dlažby Bedřichov

Betonová dlažba Bedřichov

Zdící prvky Bedřichov

Dlažby II jakosti Bedřichov

Dlažba II jakosti Bedřichov

Plošné dlažby Bedřichov