„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Hodonín Šumperk Domažlice Praha-Libuš Praha 1 Liberec Jindřichův Hradec Praha 9 Praha-Benice Praha-Ďáblice Praha 6 Havlíčkův Brod Rokycany Jeseník Blansko Olomouc Vyškov Kolín Mělník Zlín Praha 7 Břeclav Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Frýdek-Místek Ostrava-město Praha 2 Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Semily Pelhřimov Nový Jičín Cheb Praha-Šeberov Plzeň-sever Chomutov Litoměřice Praha 18 Praha 17 Praha-Satalice Děčín Žďár nad Sázavou Třebíč Kutná Hora Příbram Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha 4 Svitavy Brno-venkov Praha 16 Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha-Újezd Praha 5 Praha 11 Uherské Hradiště Praha 8 Praha 3 Praha 10 Praha-Nebušice Kladno Praha-západ Česká Lípa Písek Beroun Praha-Koloděje Prachatice Ústí nad Labem Karviná Brno-město Teplice Praha-Řeporyje České Budějovice Český Krumlov Praha 19 Praha 13 Praha-Kunratice Benešov Bruntál Praha-Klánovice Praha-Královice Jičín Praha-Dolní Chabry Nymburk Plzeň-město Karlovy Vary Praha 21 Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín