„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Praha 22 Zlín Třebíč Praha-Dubeč Praha 7 Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha-Královice Česká Lípa Nový Jičín Svitavy Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Ostrava-město Cheb Praha 10 Kutná Hora Praha-západ Prostějov Písek Benešov Praha-Březiněves Tachov Praha 11 Praha-Vinoř Ústí nad Labem Praha 5 Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Praha 2 Praha-Troja Praha-Slivenec Praha 17 Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Český Krumlov Mělník Praha 13 Beroun Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Pardubice Opava Bruntál Chrudim Frýdek-Místek Karviná Pelhřimov Praha 18 Břeclav Semily Rychnov nad Kněžnou Nymburk Klatovy Praha 3 Žďár nad Sázavou Domažlice Tábor Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Most Praha 19 Liberec Praha 6 Praha 4 Praha-Zličín Karlovy Vary Kolín Praha 8 Praha 14 Příbram Plzeň-sever Praha-Benice Litoměřice Přerov Praha-Libuš Praha-Satalice Praha-Řeporyje Prachatice Praha 16 Znojmo Kroměříž Strakonice Praha 15 Jičín Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Vsetín Rakovník Chomutov Praha 20 Praha 9 Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín