„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Klatovy Praha 5 Rakovník Jihlava Benešov Pardubice Praha-Újezd Hodonín Praha-Nedvězí Praha 9 Znojmo Praha 13 Nymburk Jindřichův Hradec Praha 16 Kolín Jablonec nad Nisou Cheb Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha 21 Praha-Březiněves Třebíč Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Prostějov Praha 22 Louny Brno-venkov Opava Zlín Plzeň-jih Rokycany Praha 15 Děčín Břeclav Praha 11 Vsetín Praha-Lysolaje Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Liberec Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Uherské Hradiště Praha-Křeslice Praha 6 Praha 19 Olomouc Praha-Šeberov Přerov Mělník Praha-Suchdol Praha-Lipence Písek Praha-Benice Praha-Vinoř Tábor Ústí nad Labem Česká Lípa Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Praha 3 Kroměříž Strakonice Praha-Koloděje Karlovy Vary Sokolov Praha 2 Praha-Kunratice Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha 20 České Budějovice Domažlice Praha 12 Praha-Slivenec Praha 10 Hlavní město Praha Šumperk Vyškov Praha-Nebušice Praha-Libuš Praha-Čakovice Most Praha-Štěrboholy Kutná Hora Pelhřimov Tachov Karviná Chrudim Praha 8 Bruntál Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín