„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Liberec Mladá Boleslav Praha 16 Uherské Hradiště Praha-Královice Louny Praha-Zbraslav Praha-Satalice Praha-Čakovice Břeclav Praha 1 Kladno Praha 5 Prachatice Praha-Újezd Praha 17 Praha-Lochkov Třebíč Praha 7 Praha 19 Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Přerov Rakovník Praha-Šeberov Praha-Klánovice Vsetín Hodonín Praha-Libuš Rokycany Ústí nad Labem Praha 22 Nymburk Tábor Jičín Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Karviná Hradec Králové Pardubice Kroměříž Praha 4 Mělník Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha 15 Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Olomouc Praha 2 Praha-Ďáblice Děčín Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Jihlava Plzeň-město Praha 13 Praha-Kunratice Česká Lípa Praha 18 Náchod Kutná Hora Praha 11 Zlín Most Tachov Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Strakonice Frýdek-Místek Brno-město Opava Chrudim Praha 20 Hlavní město Praha Pelhřimov Znojmo Teplice Praha-západ Praha 9 Praha-Dolní Měcholupy Trutnov České Budějovice Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Karlovy Vary Domažlice Prostějov Praha-Březiněves Písek Blansko Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Beroun Praha-Křeslice Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín