„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha 11 Praha 8 Zlín Praha-Lochkov Praha-Běchovice Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha-Troja Žďár nad Sázavou Mladá Boleslav Praha 5 Praha 7 Praha 14 Brno-venkov Pelhřimov Praha 10 Opava Praha-Kunratice Chomutov Jindřichův Hradec Domažlice Teplice Znojmo Praha 21 Kroměříž Chrudim Tábor Praha-Lysolaje Pardubice Ústí nad Orlicí Praha 18 Praha-Újezd Praha-Královice Praha-Kolovraty Česká Lípa Český Krumlov Karviná Klatovy Praha-Šeberov Náchod Ústí nad Labem Praha-západ Beroun Brno-město Frýdek-Místek Hradec Králové Příbram Třebíč Liberec Blansko Praha-Slivenec Praha-Čakovice Strakonice Praha-Lipence Praha-Křeslice Přerov Praha-Dolní Chabry Olomouc Ostrava-město Most Jičín Bruntál Praha-Řeporyje Prachatice Praha 3 Rakovník Praha 17 České Budějovice Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Praha 15 Litoměřice Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Praha-Březiněves Hodonín Praha-východ Jeseník Svitavy Praha-Libuš Děčín Praha-Vinoř Semily Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Kutná Hora Vyškov Trutnov Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Praha 19 Plzeň-sever Praha 4 Praha 13 Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín