„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Tachov Plzeň-sever Praha-Troja Žďár nad Sázavou Strakonice Praha-Běchovice Pardubice Kladno Děčín Teplice Praha-Řeporyje Praha-západ Praha 21 Benešov Blansko Praha 22 Ostrava-město Praha 4 Česká Lípa Praha 15 Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Ústí nad Orlicí Domažlice Nymburk Praha-Satalice Beroun Plzeň-město Praha 2 Vyškov Semily Praha-Dubeč Uherské Hradiště Mladá Boleslav Prachatice Praha-Koloděje Praha 3 Olomouc Přerov Praha-Královice Praha-Újezd Znojmo Šumperk Kutná Hora Praha 13 Tábor Praha-Benice Nový Jičín Karlovy Vary Praha 16 Praha-Vinoř Sokolov Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Praha 14 Praha 6 Opava Příbram Rakovník Praha 1 Kroměříž Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Brno-venkov Písek Praha 17 Praha-Libuš Praha 8 Bruntál Praha-Petrovice Praha-Klánovice Zlín Litoměřice Praha-východ Praha-Kolovraty České Budějovice Praha 19 Klatovy Břeclav Praha 18 Praha-Nebušice Jičín Praha-Velká Chuchle Prostějov Pelhřimov Praha-Slivenec Frýdek-Místek Náchod Chomutov Liberec Praha-Nedvězí Praha-Zličín Karviná Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín