„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Rokycany Praha 1 Nymburk Strakonice Bruntál Praha 15 Prachatice Most Praha 22 Uherské Hradiště Praha 5 Ústí nad Labem Břeclav Ostrava-město Brno-venkov Praha 2 Praha-Klánovice České Budějovice Praha 10 Praha-Čakovice Plzeň-jih Praha-Šeberov Praha-Lipence Praha-Újezd Praha 21 Pardubice Svitavy Praha 9 Chomutov Brno-město Mladá Boleslav Plzeň-město Náchod Kroměříž Plzeň-sever Praha-Březiněves Tábor Louny Hlavní město Praha Frýdek-Místek Kladno Jihlava Praha-Dolní Chabry Mělník Praha-Královice Praha 20 Praha 17 Blansko Sokolov Trutnov Praha-Vinoř Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Česká Lípa Příbram Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Teplice Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Chrudim Praha-Koloděje Praha-Benice Praha 13 Přerov Praha-Libuš Třebíč Praha-Křeslice Praha 14 Jeseník Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Písek Český Krumlov Šumperk Olomouc Praha 8 Beroun Litoměřice Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Hodonín Praha 12 Praha-Dolní Počernice Vsetín Pelhřimov Praha-Lochkov Praha-Běchovice Domažlice Karlovy Vary Benešov Vyškov Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Praha-východ Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín