„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště České Budějovice Nový Jičín Kutná Hora Plzeň-sever Rokycany Praha 20 Brno-město Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Hlavní město Praha Pardubice Liberec Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Litoměřice Kroměříž Semily Chomutov Sokolov Praha-Libuš Praha-Koloděje Břeclav Benešov Praha-Dubeč Praha-Zličín Praha 22 Praha-Kolovraty Praha 14 Prostějov Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Brno-venkov Zlín Praha-východ Strakonice Karviná Nymburk Pelhřimov Praha-Lochkov Prachatice Písek Praha-Šeberov Děčín Žďár nad Sázavou Bruntál Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha-Nebušice Hodonín Praha 13 Chrudim Praha 10 Praha-Křeslice Znojmo Česká Lípa Klatovy Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Olomouc Ústí nad Orlicí Louny Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Jihlava Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Karlovy Vary Praha-Benice Cheb Praha 1 Frýdek-Místek Praha 5 Praha-Vinoř Opava Svitavy Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Tábor Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Jičín Praha 11 Praha-Běchovice Tachov Praha-Suchdol Praha 4 Praha-Královice Praha 12 Kolín Vsetín Třebíč Náchod Praha 16 Jeseník Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín