„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Ústí nad Labem Louny Bruntál Trutnov Most Benešov Kroměříž Svitavy Praha 16 Praha-západ Vsetín Česká Lípa Praha-Benice Praha 13 Praha-Slivenec Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Znojmo Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha-Březiněves Praha 12 Praha 7 Nový Jičín Jihlava Třebíč Prostějov Litoměřice Praha-Šeberov Pardubice Domažlice Prachatice Praha 21 Tachov Praha 11 Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Chrudim Praha-Dolní Chabry Náchod Praha 8 Zlín Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Praha-Zličín Jindřichův Hradec Teplice Mělník Rakovník Frýdek-Místek Příbram Praha-Troja Liberec Uherské Hradiště Praha 18 Hodonín Praha 1 Sokolov Písek Rychnov nad Kněžnou Tábor Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha-Satalice Praha-Čakovice Praha 22 Praha 17 Brno-venkov Ostrava-město Opava Praha-Nedvězí Praha 6 Chomutov Praha-Klánovice Klatovy Praha-Lochkov Kolín Praha-Libuš Praha 15 Praha-Kolovraty Praha 19 Vyškov Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha-Újezd Nymburk Český Krumlov Jeseník Beroun Olomouc Pelhřimov Praha-Kunratice Břeclav Jičín Praha 10 Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín