„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Strakonice Praha-Dubeč Nový Jičín Praha 8 Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Louny Náchod Praha-Lysolaje Praha 5 Hradec Králové Jičín Kutná Hora Nymburk Hodonín Karlovy Vary Kroměříž Jablonec nad Nisou České Budějovice Praha 15 Praha 19 Tachov Opava Beroun Vyškov Jindřichův Hradec Šumperk Praha 3 Olomouc Ústí nad Labem Bruntál Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Praha 22 Plzeň-město Praha-Satalice Kolín Praha 13 Praha-Řeporyje Cheb Liberec Frýdek-Místek Praha 9 Praha 4 Pelhřimov Praha-východ Praha 21 Ostrava-město Znojmo Praha 6 Jihlava Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Praha 2 Přerov Mělník Praha-Vinoř Praha 16 Praha-Čakovice Benešov Trutnov Praha 11 Praha 18 Praha-Šeberov Blansko Praha 20 Domažlice Praha-Slivenec Praha 12 Litoměřice Písek Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Jeseník Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Česká Lípa Praha 10 Praha 7 Hlavní město Praha Vsetín Břeclav Sokolov Rokycany Svitavy Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Most Tábor Praha-Zličín Prostějov Rakovník Příbram Praha-Královice Brno-venkov Zlín Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín