„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Domažlice Karviná Praha 17 Praha 7 Chrudim Pardubice Praha-Lochkov Praha-Klánovice Prachatice Náchod Vsetín Jindřichův Hradec Opava Praha-Satalice Praha 16 Jablonec nad Nisou Praha 2 Praha-Křeslice Teplice Břeclav Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha 15 Český Krumlov Karlovy Vary Česká Lípa Prostějov Praha-Vinoř Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Sokolov Děčín Mladá Boleslav Liberec Znojmo Praha 4 Praha-Ďáblice Praha-Troja Svitavy Tachov Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Jičín Praha 10 Třebíč Rokycany Tábor Semily Praha 12 Praha-Koloděje Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Praha 22 Plzeň-město Frýdek-Místek Most Beroun Šumperk Praha-Běchovice Olomouc Klatovy Brno-město Benešov Praha-Šeberov Ostrava-město Chomutov Příbram Praha 3 Nový Jičín Mělník Kroměříž Praha-Březiněves Hradec Králové Nymburk Praha-Čakovice Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Slivenec Zlín Kolín Praha 20 Kutná Hora Praha 19 Praha-Královice Pelhřimov Rakovník Praha 11 Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Louny Písek Praha-Dolní Chabry Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín