„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Rokycany Ústí nad Orlicí Praha-Benice Plzeň-sever Litoměřice Opava Přerov Praha 13 Praha-Petrovice Karviná Chomutov Praha-Ďáblice Praha-Královice Sokolov Praha-Zličín Plzeň-jih Praha-Libuš Havlíčkův Brod Česká Lípa Ústí nad Labem Blansko Praha-východ Praha 1 Jičín Český Krumlov Praha-západ Praha 18 Praha 2 Praha 20 Praha 16 Kladno Prachatice Třebíč Praha 15 Olomouc Praha 12 Rakovník Jeseník Praha-Šeberov Vsetín Náchod Trutnov Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Cheb Bruntál Praha 17 Žďár nad Sázavou Jihlava Brno-venkov Příbram Praha-Dubeč Praha-Křeslice Praha-Lochkov Tachov Praha-Přední Kopanina Semily Svitavy Praha-Dolní Počernice Praha 21 Děčín Praha 4 Praha 7 Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Vyškov České Budějovice Praha-Újezd Praha 3 Praha 6 Prostějov Frýdek-Místek Hodonín Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Břeclav Mělník Praha-Klánovice Klatovy Praha 9 Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Písek Strakonice Praha 14 Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha 11 Domažlice Praha-Lipence Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín