„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bechlín

Nové produkty Bechlín

Dlažby a obrubníky Bechlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bechlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bechlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bechlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bechlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bechlín, Levná dlažba Bechlín, Dlažba Bechlín, Zámkové dlažby Bechlín, Zámkové dlažba Bechlín, Betonové dlažby Bechlín, Betonová dlažba Bechlín, Zdící prvky Bechlín, Dlažby II jakosti Bechlín, Dlažba II jakosti Bechlín, Plošné dlažby Bechlín, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Příbram Beroun Praha 12 Rakovník Praha 20 Sokolov Uherské Hradiště Praha-Satalice Benešov Praha-Zbraslav Hodonín Karlovy Vary Praha-Čakovice Praha-Vinoř Opava Brno-město Praha 22 Ústí nad Labem Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Vyškov Praha-Nedvězí Praha-Zličín Děčín Praha 8 Klatovy Praha 10 Praha-Újezd Praha-Lysolaje Český Krumlov Teplice Mělník Litoměřice Zlín Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Šeberov Šumperk Praha 21 Strakonice Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Praha-Královice Praha 11 Česká Lípa Praha 13 Praha 2 Jindřichův Hradec Kolín Hlavní město Praha Karviná Liberec Praha 14 Praha 9 Praha 18 Praha 4 Hradec Králové Domažlice Plzeň-sever Praha 7 Přerov Pardubice Třebíč Rokycany Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Prachatice Svitavy Prostějov Jablonec nad Nisou Praha 19 Jičín Most Praha-východ Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha-Křeslice Pelhřimov Jihlava Břeclav Trutnov Tachov Nymburk České Budějovice Kladno Praha-Běchovice Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Plzeň-město Praha-Lipence Náchod Praha-západ Blansko Chrudim Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bechlín

Levná dlažba Bechlín

Dlažba Bechlín

Zámkové dlažby Bechlín

Zámkové betonové dlažby Bechlín

Zámková dlažba Bechlín

Betonové dlažby Bechlín

Betonová dlažba Bechlín

Zdící prvky Bechlín

Dlažby II jakosti Bechlín

Dlažba II jakosti Bechlín

Plošné dlažby Bechlín