„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha-Lipence Praha 10 Praha-Újezd Praha-Benice Praha 5 Český Krumlov Bruntál Náchod Ústí nad Orlicí Semily Praha 19 Česká Lípa Blansko Žďár nad Sázavou Svitavy Olomouc České Budějovice Šumperk Praha-Čakovice Znojmo Karviná Praha-Královice Teplice Kolín Praha-Přední Kopanina Beroun Brno-venkov Praha-Petrovice Přerov Plzeň-město Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Hradec Králové Praha-Březiněves Praha 2 Prachatice Pardubice Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Ostrava-město Ústí nad Labem Praha 11 Praha 8 Trutnov Kroměříž Karlovy Vary Praha 22 Rokycany Praha 18 Vsetín Chomutov Praha 16 Jihlava Vyškov Pelhřimov Litoměřice Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Praha-Nebušice Plzeň-jih Cheb Praha-Dolní Počernice Praha 12 Chrudim Příbram Most Rakovník Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Praha-západ Uherské Hradiště Praha-Vinoř Praha-Lochkov Praha 1 Louny Nymburk Hodonín Praha-Běchovice Praha 13 Mladá Boleslav Praha-Zličín Mělník Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha-Satalice Nový Jičín Sokolov Liberec Brno-město Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha 15 Praha 14 Klatovy Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky