„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Žďár nad Sázavou Praha 16 Plzeň-jih Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Rokycany Brno-město Praha-Zličín Mladá Boleslav Ústí nad Labem Břeclav Praha-Dolní Počernice Praha 11 Nymburk Uherské Hradiště Olomouc Jičín Praha 19 Praha-Šeberov Praha 7 Praha-Ďáblice Praha 2 Praha-Přední Kopanina Praha 3 Český Krumlov Praha 18 Praha 4 Hlavní město Praha Jeseník Zlín Praha-Suchdol Praha 17 Chomutov Praha-Kunratice Přerov Praha-Nedvězí Praha-Královice Domažlice Opava Strakonice Teplice Praha-Zbraslav Znojmo Pardubice Praha 12 Pelhřimov Praha 13 Sokolov Klatovy Plzeň-město Praha 20 Kutná Hora Nový Jičín Bruntál Praha-Lipence Praha 10 Praha-Dolní Chabry České Budějovice Praha-Újezd Praha-Libuš Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Praha 5 Hradec Králové Praha-Troja Kolín Litoměřice Liberec Vsetín Náchod Praha-Vinoř Prachatice Praha 21 Praha-Dubeč Rakovník Praha 22 Praha-Lysolaje Šumperk Praha-Koloděje Praha-Petrovice Praha-Nebušice Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Tachov Praha-Křeslice Písek Mělník Kladno Praha 15 Beroun Ostrava-město Vyškov Praha 1 Most Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky