„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Tábor Praha-Šeberov Prostějov Praha-Lochkov Praha 18 Praha-Čakovice Rokycany Praha-Ďáblice Brno-venkov Teplice Praha 7 Jablonec nad Nisou Domažlice Praha-Řeporyje Jičín Praha-Dolní Chabry Praha 4 Hodonín Mělník Ostrava-město Litoměřice Písek Praha-Štěrboholy Praha-Benice Břeclav Kolín Rakovník Plzeň-jih Pelhřimov Svitavy Praha 11 Nymburk Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Hradec Králové Kutná Hora Prachatice Kladno Třebíč Praha-Koloděje Klatovy Šumperk Brno-město Praha 13 Praha-Slivenec Praha 19 Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Tachov Náchod Blansko Praha-Nebušice Liberec Praha-Petrovice Zlín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Chomutov Mladá Boleslav Most Znojmo Praha 6 Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha 9 Praha-Dubeč Bruntál Karlovy Vary Ústí nad Labem Benešov Praha 20 Praha 17 Praha 3 Praha 12 Chrudim Praha-Suchdol Semily Sokolov Praha-západ Frýdek-Místek Louny Jeseník Praha 1 Praha-Lysolaje Olomouc Jihlava Pardubice Strakonice Praha-Zličín Karviná Praha-východ Praha-Březiněves Praha-Vinoř Praha-Satalice Praha 2 Praha-Běchovice Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky