„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Český Krumlov Praha-Klánovice Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Vsetín Praha 4 Nymburk Znojmo Nový Jičín Strakonice Praha 19 Praha-Kolovraty Jihlava Praha-Dubeč Písek Praha 22 Praha 12 Praha 13 Semily Praha-Dolní Počernice Kroměříž Beroun Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Uherské Hradiště Děčín Praha 14 Praha 16 Praha 9 Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Praha-západ Kolín Trutnov Praha-Suchdol Praha 18 Praha-východ Hodonín Svitavy Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha-Čakovice Hlavní město Praha Praha-Šeberov Sokolov Pelhřimov Žďár nad Sázavou Pardubice Praha 10 Třebíč Praha-Libuš Plzeň-sever Tachov Klatovy Mělník Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Praha 11 Praha-Běchovice Břeclav Praha 2 Brno-město Tábor Vyškov Praha-Lipence Praha 1 Karviná Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Přerov Karlovy Vary Praha-Řeporyje Zlín Prachatice Liberec Praha 8 Příbram Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Praha-Zličín Bruntál Praha 5 Teplice Rokycany Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Opava Most Domažlice Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Rakovník Praha-Lysolaje Prostějov Kladno Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky