„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Pelhřimov Praha 2 Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Praha 15 Praha 11 Praha 7 Praha 9 Praha-Újezd Vyškov Tábor Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha-Královice Klatovy Prachatice Praha 1 Plzeň-město Praha 18 Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Kladno Mělník Praha-Zličín Praha 6 Hradec Králové Nový Jičín Pardubice Kolín Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Semily Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Plzeň-jih Brno-město Praha-Vinoř Louny Ústí nad Labem Praha 10 Trutnov Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Blansko Praha-západ Praha 12 Jičín Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha-Benice Praha-Křeslice Praha-Slivenec Přerov Sokolov Náchod Karviná Děčín Opava Praha 13 Praha-Lysolaje Praha 14 Jihlava Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Praha-Nebušice Most Benešov Praha-Koloděje Praha 16 Praha 5 Praha 8 Rakovník Praha-Lochkov Praha-Libuš Prostějov Teplice Jeseník Hlavní město Praha Rokycany Česká Lípa Praha-Šeberov Praha 19 Beroun České Budějovice Chrudim Ostrava-město Znojmo Olomouc Kutná Hora Bruntál Strakonice Mladá Boleslav Třebíč Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky