„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Uherské Hradiště Děčín Klatovy Příbram Praha-Dolní Počernice Chomutov Vsetín Přerov Jičín Praha 13 Chrudim Jihlava Most Rakovník Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Ostrava-město Praha 12 Český Krumlov Tábor Olomouc Praha 22 Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Blansko Teplice Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha-Křeslice Liberec Břeclav Rokycany Hodonín Strakonice Prostějov Semily Plzeň-jih Znojmo Havlíčkův Brod Benešov Hlavní město Praha Praha 6 Praha 7 Praha 20 Pelhřimov Opava Trutnov Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Praha-Petrovice Náchod Pardubice Praha 10 Ústí nad Labem Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Litoměřice Mladá Boleslav Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Svitavy Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Nový Jičín Praha 15 Písek Praha-Benice Beroun Kladno Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Česká Lípa Kolín Praha-Královice Praha 17 Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Sokolov Praha-východ Zlín Šumperk Praha-Koloděje Vyškov Tachov Praha 21 Kutná Hora Praha-Lipence Praha 9 Plzeň-město Prachatice Praha 18 Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky