„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Brno-venkov Karviná Praha 20 Liberec Praha 5 Praha 11 Žďár nad Sázavou Blansko České Budějovice Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Praha 16 Litoměřice Břeclav Praha-Zbraslav Náchod Olomouc Praha-Štěrboholy Třebíč Rakovník Pardubice Praha-Koloděje Praha-Královice Ostrava-město Praha 12 Zlín Bruntál Jičín Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Přerov Praha-západ Ústí nad Orlicí Hradec Králové Most Domažlice Praha 3 Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Havlíčkův Brod Praha 10 Beroun Praha-Lipence Brno-město Praha 22 Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha 4 Praha-východ Praha-Čakovice Kutná Hora Praha-Nebušice Šumperk Plzeň-sever Mělník Louny Trutnov Praha 19 Chomutov Hodonín Praha 18 Praha-Nedvězí Kolín Mladá Boleslav Písek Praha 21 Teplice Jablonec nad Nisou Prostějov Praha-Kunratice Frýdek-Místek Praha 1 Tachov Praha-Libuš Jeseník Praha-Šeberov Prachatice Kroměříž Uherské Hradiště Pelhřimov Nymburk Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha-Dubeč Praha 13 Ústí nad Labem Rokycany Praha-Troja Vsetín Benešov Vyškov Opava Praha-Benice Hlavní město Praha Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky