„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Kladno Rakovník Nový Jičín Praha 3 Prachatice Praha-Zličín Frýdek-Místek Mělník Chrudim Praha 18 Praha 9 Praha-Čakovice Praha-Slivenec Benešov Praha-Dubeč Praha 5 Trutnov Praha 17 Domažlice Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Kutná Hora Opava Praha-Zbraslav Praha-Libuš Kroměříž Praha 7 Havlíčkův Brod Karlovy Vary Rokycany Praha 4 Praha-Královice Pardubice Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice České Budějovice Praha-Troja Chomutov Louny Praha-východ Praha 10 Praha 8 Ústí nad Orlicí Most Náchod Praha-Řeporyje Praha 1 Praha 21 Teplice Praha-Běchovice Kolín Strakonice Svitavy Hradec Králové Praha-Satalice Tábor Brno-město Olomouc Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha 2 Praha 15 Praha 16 Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha-Petrovice Šumperk Praha 11 Děčín Klatovy Vyškov Plzeň-město Znojmo Praha-Lysolaje Bruntál Žďár nad Sázavou Beroun Praha-Lochkov Praha-Šeberov Hodonín Praha-Štěrboholy Karviná Praha 22 Uherské Hradiště Jihlava Praha 13 Česká Lípa Prostějov Praha 14 Ostrava-město Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Přerov Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky