„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Nymburk Benešov Semily Plzeň-jih Praha-Ďáblice Litoměřice Ostrava-město Chomutov Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Blansko Praha 15 Praha 17 Praha-Suchdol Písek Praha-Štěrboholy Kolín Havlíčkův Brod Praha-západ Praha-Lochkov Praha-východ Praha 13 Praha-Zličín Praha 20 Praha 5 Praha 8 Pelhřimov Most Teplice Hradec Králové Praha-Dubeč Praha 6 Jičín Praha-Dolní Počernice Praha 4 Mladá Boleslav Praha 1 Břeclav Praha 9 Zlín Praha-Přední Kopanina Strakonice Karlovy Vary Bruntál Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha-Libuš Nový Jičín Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Liberec Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Prachatice Sokolov Praha 11 Tachov Jihlava Praha-Satalice Praha-Klánovice Děčín Příbram Praha-Lipence Praha 2 Trutnov Beroun Plzeň-sever Praha-Koloděje Brno-město Praha 12 Chrudim Opava Praha-Újezd Přerov Praha 14 Hodonín České Budějovice Praha-Lysolaje Praha 7 Ústí nad Orlicí Domažlice Praha-Čakovice Karviná Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Plzeň-město Rokycany Praha-Zbraslav Klatovy Uherské Hradiště Praha 3 Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky