„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Kutná Hora Praha 8 Žďár nad Sázavou Trutnov Nový Jičín Praha-Klánovice Český Krumlov Havlíčkův Brod Praha 2 Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Kroměříž Beroun Tábor Praha 10 Praha 7 Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Praha-Benice Hlavní město Praha Olomouc Prachatice Tachov Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha 15 Benešov Plzeň-jih Břeclav Praha-Zbraslav Mělník Praha 19 Praha-Šeberov Jeseník Praha 17 Teplice Semily Praha-Koloděje Brno-město České Budějovice Hradec Králové Praha 20 Louny Třebíč Litoměřice Svitavy Praha-Velká Chuchle Strakonice Rychnov nad Kněžnou Zlín Chomutov Náchod Praha 22 Praha-Vinoř Praha-západ Praha-východ Ostrava-město Prostějov Praha 6 Karviná Karlovy Vary Přerov Hodonín Praha 11 Plzeň-sever Šumperk Praha-Lochkov Praha-Královice Příbram Praha 16 Rokycany Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Klatovy Most Praha-Satalice Praha 1 Praha-Běchovice Praha-Kunratice Praha 4 Znojmo Děčín Mladá Boleslav Praha 12 Písek Praha-Kolovraty Praha 9 Praha-Petrovice Domažlice Praha-Libuš Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky