„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Praha 1 Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Litoměřice Praha 3 Benešov Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha-Petrovice Klatovy Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Hradec Králové Praha-Řeporyje Praha 17 Rakovník Havlíčkův Brod Znojmo Strakonice Praha-Královice Praha-Libuš Kroměříž Semily Nymburk Praha-Šeberov Tachov Děčín Praha 7 Jablonec nad Nisou Zlín Praha-Benice Nový Jičín Praha 9 Praha-Křeslice Praha 10 Praha-Troja Praha-Slivenec Kolín Sokolov Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Blansko Olomouc Louny Mělník Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha 5 Jeseník Třebíč Hodonín Praha-Koloděje Český Krumlov Most Praha-Březiněves Praha 21 Plzeň-město Praha 22 Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Prachatice Praha 11 Opava Frýdek-Místek Beroun Jindřichův Hradec Praha 2 Praha 14 Praha-východ Bruntál Praha-Štěrboholy Brno-venkov Karviná Šumperk Praha 8 Tábor Česká Lípa Prostějov Praha 20 Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha 12 Cheb Chrudim Jičín Kutná Hora České Budějovice Písek Pardubice Brno-město Rokycany Vsetín Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha 15 Plzeň-jih Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky