„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha 5 Praha-Královice Praha 16 Praha 19 Bruntál Praha-Petrovice Karlovy Vary Praha-Velká Chuchle Zlín Praha 13 Klatovy Praha-Nedvězí Vyškov Písek Ostrava-město Hradec Králové Praha-západ Rokycany Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Karviná Vsetín Žďár nad Sázavou Benešov Kolín Praha 17 Hodonín Pelhřimov Brno-město Praha-Lysolaje Praha-Troja Česká Lípa Praha 21 Praha 22 Náchod Plzeň-sever Liberec Praha-Klánovice Blansko Kladno Praha 15 Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha 2 Sokolov Praha-Čakovice Praha-Dubeč Teplice Opava Tachov Kroměříž Frýdek-Místek Praha-Vinoř Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Svitavy Mělník Tábor Jablonec nad Nisou Plzeň-město Praha-Kunratice Domažlice Praha-Březiněves Beroun Praha 9 Praha-Běchovice Přerov Jičín Praha 3 Jihlava Praha 14 Příbram Chrudim Český Krumlov Hlavní město Praha Praha-Lipence Praha-Zličín Nový Jičín Praha 12 Havlíčkův Brod Olomouc Jindřichův Hradec Brno-venkov Pardubice Praha 20 Semily Cheb Most Nymburk Břeclav Praha 4 Praha-Křeslice Jeseník Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky