„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běloky

Nové produkty Běloky

Dlažby a obrubníky Běloky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běloky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běloky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běloky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běloky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běloky, Levná dlažba Běloky, Dlažba Běloky, Zámkové dlažby Běloky, Zámkové dlažba Běloky, Betonové dlažby Běloky, Betonová dlažba Běloky, Zdící prvky Běloky, Dlažby II jakosti Běloky, Dlažba II jakosti Běloky, Plošné dlažby Běloky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Pardubice Praha-Újezd Děčín Litoměřice Olomouc Praha 11 Kolín Praha 4 Vyškov Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Mělník Jablonec nad Nisou Tábor Písek Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Nový Jičín Praha 12 Beroun Bruntál Praha-Zličín Praha 19 Český Krumlov Chrudim Karlovy Vary Tachov Teplice Semily Praha 5 Praha-východ Žďár nad Sázavou Praha 20 Jihlava Praha-Petrovice Praha-Slivenec Praha-Suchdol Praha 14 Praha 9 Praha-Březiněves Břeclav Praha-Přední Kopanina Louny Blansko Prachatice Karviná Opava Pelhřimov Praha 3 Prostějov Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Klatovy Nymburk Strakonice Benešov Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha-Klánovice Praha 1 Praha-Běchovice Cheb Hodonín Praha-Královice Domažlice Plzeň-město Praha-Dubeč Praha-Šeberov Praha 13 Jičín Praha-Benice Praha-Vinoř České Budějovice Praha-Nebušice Hradec Králové Praha 22 Praha-Kolovraty Zlín Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Brno-město Praha 7 Praha 8 Jeseník Mladá Boleslav Třebíč Znojmo Praha 18 Praha-Satalice Praha-Lochkov Praha 10 Praha-Řeporyje Chomutov Praha-Troja Praha 2 Praha-západ Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běloky

Levná dlažba Běloky

Dlažba Běloky

Zámkové dlažby Běloky

Zámkové betonové dlažby Běloky

Zámková dlažba Běloky

Betonové dlažby Běloky

Betonová dlažba Běloky

Zdící prvky Běloky

Dlažby II jakosti Běloky

Dlažba II jakosti Běloky

Plošné dlažby Běloky