„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednárec

Nové produkty Bednárec

Dlažby a obrubníky Bednárec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednárec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednárec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednárec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednárec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednárec, Levná dlažba Bednárec, Dlažba Bednárec, Zámkové dlažby Bednárec, Zámkové dlažba Bednárec, Betonové dlažby Bednárec, Betonová dlažba Bednárec, Zdící prvky Bednárec, Dlažby II jakosti Bednárec, Dlažba II jakosti Bednárec, Plošné dlažby Bednárec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha-Lipence Karviná Praha-Běchovice Benešov Hlavní město Praha Praha-Petrovice Praha 8 Trutnov Praha-Lochkov Praha-Slivenec Jičín Praha 2 Praha-Újezd Děčín Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Praha 21 Praha 12 Znojmo Rokycany Semily Jeseník Praha-východ Praha-Dolní Chabry Praha 16 Praha 22 Praha 10 Litoměřice Praha-Suchdol Hradec Králové Praha 17 Praha 14 Praha-Libuš Brno-město Blansko České Budějovice Mělník Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Domažlice Prachatice Praha-Velká Chuchle Pardubice Uherské Hradiště Přerov Česká Lípa Ostrava-město Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Praha 9 Pelhřimov Třebíč Praha-Nedvězí Kutná Hora Praha-Křeslice Liberec Český Krumlov Kolín Tachov Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Teplice Louny Plzeň-město Praha 4 Praha-Klánovice Rakovník Most Ústí nad Labem Svitavy Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Chomutov Cheb Praha 6 Praha-Vinoř Praha-Dubeč Břeclav Frýdek-Místek Praha 5 Písek Kladno Klatovy Plzeň-sever Náchod Karlovy Vary Praha 15 Praha 3 Chrudim Vyškov Příbram Nový Jičín Praha-Zbraslav Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednárec

Levná dlažba Bednárec

Dlažba Bednárec

Zámkové dlažby Bednárec

Zámkové betonové dlažby Bednárec

Zámková dlažba Bednárec

Betonové dlažby Bednárec

Betonová dlažba Bednárec

Zdící prvky Bednárec

Dlažby II jakosti Bednárec

Dlažba II jakosti Bednárec

Plošné dlažby Bednárec