„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednárec

Nové produkty Bednárec

Dlažby a obrubníky Bednárec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednárec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednárec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednárec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednárec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednárec, Levná dlažba Bednárec, Dlažba Bednárec, Zámkové dlažby Bednárec, Zámkové dlažba Bednárec, Betonové dlažby Bednárec, Betonová dlažba Bednárec, Zdící prvky Bednárec, Dlažby II jakosti Bednárec, Dlažba II jakosti Bednárec, Plošné dlažby Bednárec, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Opava Český Krumlov Brno-město Domažlice Nymburk Praha-Petrovice Zlín Praha-Křeslice Hradec Králové Kutná Hora Beroun Jeseník Praha-Troja Praha 22 Praha 18 Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Kladno Praha-Suchdol Praha 2 Olomouc Klatovy Litoměřice Praha-Vinoř Chrudim Pelhřimov Most Praha-Koloděje Mladá Boleslav Svitavy Praha-Velká Chuchle Praha 10 Tábor Ostrava-město České Budějovice Karviná Praha-Šeberov Praha 6 Praha-východ Praha 9 Kolín Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Prostějov Plzeň-jih Praha 19 Praha-Nebušice Praha-Újezd Trutnov Plzeň-město Uherské Hradiště Praha-Březiněves Česká Lípa Praha 14 Prachatice Praha-Ďáblice Písek Benešov Praha 7 Znojmo Teplice Děčín Sokolov Tachov Příbram Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Praha 8 Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Cheb Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Praha-Lysolaje Praha 16 Liberec Praha 5 Jablonec nad Nisou Jihlava Chomutov Rakovník Přerov Praha-Kunratice Břeclav Havlíčkův Brod Praha 11 Ústí nad Labem Rokycany Strakonice Praha 13 Karlovy Vary Vyškov Praha 15 Šumperk Praha 12 Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednárec

Levná dlažba Bednárec

Dlažba Bednárec

Zámkové dlažby Bednárec

Zámkové betonové dlažby Bednárec

Zámková dlažba Bednárec

Betonové dlažby Bednárec

Betonová dlažba Bednárec

Zdící prvky Bednárec

Dlažby II jakosti Bednárec

Dlažba II jakosti Bednárec

Plošné dlažby Bednárec