„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednárec

Nové produkty Bednárec

Dlažby a obrubníky Bednárec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednárec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednárec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednárec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednárec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednárec, Levná dlažba Bednárec, Dlažba Bednárec, Zámkové dlažby Bednárec, Zámkové dlažba Bednárec, Betonové dlažby Bednárec, Betonová dlažba Bednárec, Zdící prvky Bednárec, Dlažby II jakosti Bednárec, Dlažba II jakosti Bednárec, Plošné dlažby Bednárec, Plošná dlažba


Další města:

Louny Plzeň-město Vsetín Praha 3 Písek Praha-Dolní Chabry Praha 21 Náchod Teplice Praha 5 Prachatice Praha 16 Hlavní město Praha Tachov Praha 11 Příbram Praha 9 Třebíč Děčín Přerov Praha-Libuš Chomutov Mělník Praha-Křeslice Liberec Praha 2 Opava Nový Jičín Praha-Vinoř Karlovy Vary Břeclav Praha-Zbraslav Pardubice České Budějovice Nymburk Praha-Velká Chuchle Kroměříž Praha-Šeberov Praha-Koloděje Praha-Kunratice Brno-venkov Plzeň-sever Praha-Nebušice Hradec Králové Praha-Klánovice Svitavy Klatovy Praha-Lochkov Praha-západ Rokycany Prostějov Kladno Most Praha-Újezd Praha-Čakovice Bruntál Praha-východ Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Česká Lípa Praha-Kolovraty Domažlice Český Krumlov Praha-Slivenec Praha 14 Praha 20 Strakonice Praha-Zličín Praha-Královice Litoměřice Praha 1 Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha 8 Jeseník Zlín Praha 13 Blansko Praha-Suchdol Praha-Březiněves Praha-Petrovice Kutná Hora Tábor Semily Kolín Beroun Jičín Brno-město Chrudim Praha 18 Praha-Troja Praha 6 Praha 4 Jihlava Plzeň-jih Praha-Satalice Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednárec

Levná dlažba Bednárec

Dlažba Bednárec

Zámkové dlažby Bednárec

Zámkové betonové dlažby Bednárec

Zámková dlažba Bednárec

Betonové dlažby Bednárec

Betonová dlažba Bednárec

Zdící prvky Bednárec

Dlažby II jakosti Bednárec

Dlažba II jakosti Bednárec

Plošné dlažby Bednárec