„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednárec

Nové produkty Bednárec

Dlažby a obrubníky Bednárec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednárec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednárec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednárec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednárec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednárec, Levná dlažba Bednárec, Dlažba Bednárec, Zámkové dlažby Bednárec, Zámkové dlažba Bednárec, Betonové dlažby Bednárec, Betonová dlažba Bednárec, Zdící prvky Bednárec, Dlažby II jakosti Bednárec, Dlažba II jakosti Bednárec, Plošné dlažby Bednárec, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Jičín Praha-východ Praha-Petrovice Jihlava Trutnov Hodonín Praha-Křeslice Praha 3 Ústí nad Labem Klatovy Praha 14 Praha-Koloděje Praha-Benice Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Praha 6 Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Tachov Praha-Troja Praha 5 Tábor Nový Jičín Praha-Lochkov Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Praha 22 Praha 11 Praha 18 Hradec Králové Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha-Dubeč Třebíč Znojmo Mladá Boleslav Kutná Hora Nymburk Kladno Praha-Satalice Chrudim Olomouc Plzeň-sever Svitavy Praha 1 Opava Karviná Praha-Suchdol Rokycany Blansko Benešov Teplice Děčín Most Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha 15 Pardubice Sokolov Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Praha 8 Praha 19 Bruntál Praha 17 Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Karlovy Vary Přerov Zlín Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Strakonice Praha 21 Praha-Čakovice Praha 20 Praha-Újezd Praha-Lipence Český Krumlov České Budějovice Cheb Šumperk Praha-Libuš Plzeň-jih Semily Rakovník Liberec Pelhřimov Vyškov Domažlice Praha 13 Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednárec

Levná dlažba Bednárec

Dlažba Bednárec

Zámkové dlažby Bednárec

Zámkové betonové dlažby Bednárec

Zámková dlažba Bednárec

Betonové dlažby Bednárec

Betonová dlažba Bednárec

Zdící prvky Bednárec

Dlažby II jakosti Bednárec

Dlažba II jakosti Bednárec

Plošné dlažby Bednárec