„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednárec

Nové produkty Bednárec

Dlažby a obrubníky Bednárec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednárec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednárec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednárec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednárec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednárec, Levná dlažba Bednárec, Dlažba Bednárec, Zámkové dlažby Bednárec, Zámkové dlažba Bednárec, Betonové dlažby Bednárec, Betonová dlažba Bednárec, Zdící prvky Bednárec, Dlažby II jakosti Bednárec, Dlažba II jakosti Bednárec, Plošné dlažby Bednárec, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Plzeň-jih Třebíč Praha 9 Benešov Kutná Hora Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Klatovy Praha 15 Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Šumperk Nymburk Prachatice Praha-Újezd Praha-Troja Chrudim Praha 4 Rokycany Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Beroun Bruntál Praha-Křeslice Sokolov Frýdek-Místek Příbram Praha-Nebušice Tábor Prostějov Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Česká Lípa Praha 11 Znojmo Praha 8 Praha 1 Most Zlín Písek Praha 6 Praha-Šeberov Uherské Hradiště Pelhřimov Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Blansko Liberec Náchod Praha-Kunratice Vyškov Kladno Praha-Zličín Rakovník Louny Praha 7 Praha-Satalice Praha-východ Jičín Praha 12 Jeseník Praha-Lipence České Budějovice Přerov Praha-Dolní Počernice Brno-město Praha-Libuš Mělník Tachov Chomutov Praha-Březiněves Praha-západ Praha 14 Trutnov Plzeň-město Praha-Kolovraty Praha 13 Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Praha 2 Hradec Králové Praha-Čakovice Praha 16 Praha 10 Praha-Suchdol Litoměřice Ústí nad Labem Praha-Petrovice Hodonín Brno-venkov Semily Praha-Klánovice Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednárec

Levná dlažba Bednárec

Dlažba Bednárec

Zámkové dlažby Bednárec

Zámkové betonové dlažby Bednárec

Zámková dlažba Bednárec

Betonové dlažby Bednárec

Betonová dlažba Bednárec

Zdící prvky Bednárec

Dlažby II jakosti Bednárec

Dlažba II jakosti Bednárec

Plošné dlažby Bednárec