„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednárec

Nové produkty Bednárec

Dlažby a obrubníky Bednárec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednárec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednárec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednárec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednárec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednárec, Levná dlažba Bednárec, Dlažba Bednárec, Zámkové dlažby Bednárec, Zámkové dlažba Bednárec, Betonové dlažby Bednárec, Betonová dlažba Bednárec, Zdící prvky Bednárec, Dlažby II jakosti Bednárec, Dlažba II jakosti Bednárec, Plošné dlažby Bednárec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Znojmo Praha-Čakovice Plzeň-město Domažlice Benešov Praha 18 Náchod Brno-venkov Praha 22 Praha 13 Mělník Chomutov Brno-město Praha-západ Most Karlovy Vary Cheb Kolín Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Příbram Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Praha-Lochkov Přerov Kroměříž Třebíč Kutná Hora Jablonec nad Nisou Teplice Beroun Praha-Nedvězí Klatovy Praha 5 Praha 12 Mladá Boleslav Břeclav Jičín Praha-východ Praha-Královice Praha 8 Sokolov Praha-Zličín Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Liberec Praha 10 Šumperk Praha 7 Pelhřimov Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Praha 2 Praha-Lipence Vyškov Rokycany Praha 1 Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha 11 Český Krumlov Vsetín Kladno Nový Jičín Praha 19 Praha 9 Rakovník Praha-Dolní Počernice Praha 4 Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha 17 Děčín Praha 14 Praha 20 Praha-Klánovice Litoměřice Zlín Praha-Březiněves Praha-Dubeč Karviná Praha-Běchovice Hodonín Opava Svitavy Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Štěrboholy Praha-Benice Jeseník Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednárec

Levná dlažba Bednárec

Dlažba Bednárec

Zámkové dlažby Bednárec

Zámkové betonové dlažby Bednárec

Zámková dlažba Bednárec

Betonové dlažby Bednárec

Betonová dlažba Bednárec

Zdící prvky Bednárec

Dlažby II jakosti Bednárec

Dlažba II jakosti Bednárec

Plošné dlažby Bednárec