„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednárec

Nové produkty Bednárec

Dlažby a obrubníky Bednárec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednárec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednárec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednárec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednárec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednárec, Levná dlažba Bednárec, Dlažba Bednárec, Zámkové dlažby Bednárec, Zámkové dlažba Bednárec, Betonové dlažby Bednárec, Betonová dlažba Bednárec, Zdící prvky Bednárec, Dlažby II jakosti Bednárec, Dlažba II jakosti Bednárec, Plošné dlažby Bednárec, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Ústí nad Orlicí Praha 20 Praha-Březiněves Česká Lípa Brno-město Opava Praha 22 Praha 1 Chrudim Beroun Karviná Praha-Řeporyje Praha-Benice Blansko Praha 8 Praha-Lysolaje České Budějovice Praha 2 Praha 4 Jičín Praha-Petrovice Zlín Jeseník Teplice Praha-Běchovice Plzeň-sever Havlíčkův Brod Kroměříž Praha-Nedvězí Tachov Praha-Libuš Strakonice Příbram Praha 11 Pardubice Náchod Svitavy Prostějov Praha 10 Praha 6 Praha-Lipence Praha-Kunratice Nový Jičín Praha-Královice Praha 9 Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Jihlava Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Praha-východ Tábor Jablonec nad Nisou Vyškov Praha-Křeslice Semily Praha-Újezd Praha 3 Praha-Dubeč Praha-Zličín Praha 12 Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Brno-venkov Praha-Koloděje Vsetín Praha 16 Praha 5 Liberec Přerov Děčín Klatovy Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Bruntál Mladá Boleslav Praha 19 Benešov Praha-Ďáblice Chomutov Praha 21 Plzeň-jih Písek Žďár nad Sázavou Praha 14 Znojmo Praha 15 Praha-západ Šumperk Hlavní město Praha Hradec Králové Praha 17 Cheb Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednárec

Levná dlažba Bednárec

Dlažba Bednárec

Zámkové dlažby Bednárec

Zámkové betonové dlažby Bednárec

Zámková dlažba Bednárec

Betonové dlažby Bednárec

Betonová dlažba Bednárec

Zdící prvky Bednárec

Dlažby II jakosti Bednárec

Dlažba II jakosti Bednárec

Plošné dlažby Bednárec