„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bednárec

Nové produkty Bednárec

Dlažby a obrubníky Bednárec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bednárec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bednárec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bednárec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bednárec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bednárec, Levná dlažba Bednárec, Dlažba Bednárec, Zámkové dlažby Bednárec, Zámkové dlažba Bednárec, Betonové dlažby Bednárec, Betonová dlažba Bednárec, Zdící prvky Bednárec, Dlažby II jakosti Bednárec, Dlažba II jakosti Bednárec, Plošné dlažby Bednárec, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Hodonín Bruntál Brno-venkov Tábor Karlovy Vary Praha-Zbraslav Praha-Lipence Brno-město Tachov Nymburk Havlíčkův Brod Plzeň-město Jihlava Příbram Praha-Suchdol Klatovy Praha-Čakovice Praha-východ Praha-Nedvězí Praha-Troja Praha 8 Praha 6 Rakovník Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Královice Benešov Praha 15 Praha-Libuš Praha-západ Prachatice Šumperk Česká Lípa Jičín Břeclav Plzeň-jih Děčín Náchod Most Praha-Kunratice Litoměřice Kutná Hora Praha 4 Praha 3 Praha-Běchovice Nový Jičín Domažlice Vyškov České Budějovice Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Ostrava-město Praha 22 Louny Zlín Hlavní město Praha Pelhřimov Beroun Třebíč Hradec Králové Písek Sokolov Praha 17 Praha 20 Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Přerov Chrudim Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha 13 Praha-Koloděje Praha 21 Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Kroměříž Kolín Praha 16 Praha 5 Trutnov Strakonice Liberec Praha 18 Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha 12 Kladno Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Rokycany Praha-Dubeč Praha-Lochkov Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bednárec

Levná dlažba Bednárec

Dlažba Bednárec

Zámkové dlažby Bednárec

Zámkové betonové dlažby Bednárec

Zámková dlažba Bednárec

Betonové dlažby Bednárec

Betonová dlažba Bednárec

Zdící prvky Bednárec

Dlažby II jakosti Bednárec

Dlažba II jakosti Bednárec

Plošné dlažby Bednárec