„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečov

Nové produkty Bečov

Dlažby a obrubníky Bečov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečov, Levná dlažba Bečov, Dlažba Bečov, Zámkové dlažby Bečov, Zámkové dlažba Bečov, Betonové dlažby Bečov, Betonová dlažba Bečov, Zdící prvky Bečov, Dlažby II jakosti Bečov, Dlažba II jakosti Bečov, Plošné dlažby Bečov, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Šumperk Praha 16 Rakovník Kladno Praha 7 Písek Benešov Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha 19 Plzeň-město Teplice Praha 8 Znojmo Liberec Hradec Králové České Budějovice Praha-Vinoř Mladá Boleslav Pelhřimov Hlavní město Praha Praha 20 Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha-západ Praha-Lipence Zlín Praha-Újezd Praha 9 Praha-Petrovice Semily Praha 22 Praha-Dolní Chabry Praha 3 Praha-Dubeč Cheb Praha 21 Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha 14 Chomutov Třebíč Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Blansko Praha 13 Kutná Hora Olomouc Praha-Čakovice Bruntál Praha 11 Sokolov Pardubice Tachov Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Praha 2 Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Plzeň-jih Praha-Křeslice Prostějov Ostrava-město Kroměříž Havlíčkův Brod Praha 4 Praha-Libuš Svitavy Praha 12 Uherské Hradiště Louny Kolín Vsetín Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Chrudim Praha-Královice Tábor Brno-venkov Nový Jičín Jihlava Břeclav Karviná Náchod Praha 15 Praha 18 Děčín Praha-Satalice Domažlice Vyškov Most Přerov Nymburk Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Česká Lípa Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečov

Levná dlažba Bečov

Dlažba Bečov

Zámkové dlažby Bečov

Zámkové betonové dlažby Bečov

Zámková dlažba Bečov

Betonové dlažby Bečov

Betonová dlažba Bečov

Zdící prvky Bečov

Dlažby II jakosti Bečov

Dlažba II jakosti Bečov

Plošné dlažby Bečov