„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečov

Nové produkty Bečov

Dlažby a obrubníky Bečov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečov, Levná dlažba Bečov, Dlažba Bečov, Zámkové dlažby Bečov, Zámkové dlažba Bečov, Betonové dlažby Bečov, Betonová dlažba Bečov, Zdící prvky Bečov, Dlažby II jakosti Bečov, Dlažba II jakosti Bečov, Plošné dlažby Bečov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Sokolov Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Nymburk Praha-Dubeč Strakonice Jindřichův Hradec Náchod Písek Pelhřimov Prachatice Česká Lípa Louny Brno-město Ústí nad Labem Český Krumlov Praha 4 Praha 16 Kolín Hlavní město Praha Praha-Šeberov Chomutov Znojmo Šumperk Praha-Královice Praha 18 Praha 6 Praha-Benice Praha 2 Praha 20 Mělník Rokycany Praha-Lysolaje Vyškov Tábor Cheb Tachov Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Praha 13 Praha-Petrovice Blansko Jihlava Praha-Troja Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Hodonín Plzeň-jih Praha 8 Praha-Štěrboholy Chrudim Bruntál Svitavy Beroun Plzeň-sever Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Praha-Březiněves Kladno Olomouc Kroměříž Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Kutná Hora Děčín Praha-Dolní Chabry Praha-západ Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Semily Praha-Lipence Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Brno-venkov Karviná Břeclav Rychnov nad Kněžnou Pardubice Praha 21 Praha-východ České Budějovice Praha-Lochkov Benešov Praha-Satalice Karlovy Vary Praha-Újezd Praha 14 Hradec Králové Trutnov Liberec Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Opava Třebíč Praha 1 Praha 12 Praha 11 Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečov

Levná dlažba Bečov

Dlažba Bečov

Zámkové dlažby Bečov

Zámkové betonové dlažby Bečov

Zámková dlažba Bečov

Betonové dlažby Bečov

Betonová dlažba Bečov

Zdící prvky Bečov

Dlažby II jakosti Bečov

Dlažba II jakosti Bečov

Plošné dlažby Bečov