„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečov

Nové produkty Bečov

Dlažby a obrubníky Bečov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečov, Levná dlažba Bečov, Dlažba Bečov, Zámkové dlažby Bečov, Zámkové dlažba Bečov, Betonové dlažby Bečov, Betonová dlažba Bečov, Zdící prvky Bečov, Dlažby II jakosti Bečov, Dlažba II jakosti Bečov, Plošné dlažby Bečov, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Znojmo Blansko Plzeň-sever Rokycany Praha-Štěrboholy Prostějov Žďár nad Sázavou Praha 15 Praha 1 Opava Strakonice Domažlice Praha-Vinoř Praha-Nebušice Břeclav Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Praha-Slivenec Jihlava Praha-Lysolaje Praha-Satalice Praha-Suchdol Příbram Kolín Praha-Běchovice Praha 19 Hradec Králové Liberec Praha-Lochkov Praha 7 Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Jičín Uherské Hradiště Praha-Petrovice Beroun Praha-Královice Praha 8 Zlín Karviná Přerov Praha-Křeslice Nový Jičín Kutná Hora Praha 14 Praha 21 Praha 22 Karlovy Vary Praha-Kolovraty Chomutov Litoměřice Brno-město Prachatice Praha-západ Rakovník Praha 16 Náchod Praha 10 Cheb Praha-Dubeč Písek Praha-Dolní Chabry Olomouc Hodonín Vsetín Vyškov Benešov Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha 4 Teplice Praha 13 Praha-Benice Jeseník Děčín Třebíč Plzeň-město Mělník Sokolov Šumperk České Budějovice Praha-Klánovice Most Ústí nad Labem Brno-venkov Praha-Lipence Havlíčkův Brod Kladno Praha-Ďáblice Praha 18 Praha 3 Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečov

Levná dlažba Bečov

Dlažba Bečov

Zámkové dlažby Bečov

Zámkové betonové dlažby Bečov

Zámková dlažba Bečov

Betonové dlažby Bečov

Betonová dlažba Bečov

Zdící prvky Bečov

Dlažby II jakosti Bečov

Dlažba II jakosti Bečov

Plošné dlažby Bečov