„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečov

Nové produkty Bečov

Dlažby a obrubníky Bečov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečov, Levná dlažba Bečov, Dlažba Bečov, Zámkové dlažby Bečov, Zámkové dlažba Bečov, Betonové dlažby Bečov, Betonová dlažba Bečov, Zdící prvky Bečov, Dlažby II jakosti Bečov, Dlažba II jakosti Bečov, Plošné dlažby Bečov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Opava Praha-Křeslice Kutná Hora Ústí nad Orlicí Kroměříž Ostrava-město Praha-západ Praha-Dubeč Brno-město Náchod Hlavní město Praha Praha 13 Rokycany Havlíčkův Brod Praha 9 Jičín Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Prachatice Děčín Tachov Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Benešov Klatovy Praha-Kunratice Praha 18 Vsetín Praha-Koloděje Pardubice Praha-Újezd Praha 21 Příbram Louny Praha-Nedvězí Olomouc Praha-Zbraslav Praha 10 Praha-Březiněves Praha 16 Uherské Hradiště Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha-východ Teplice Praha-Slivenec Nymburk Praha 8 Kolín Praha 14 Brno-venkov Praha-Lipence Praha 5 Praha-Kolovraty Praha-Satalice Mělník Plzeň-sever Jeseník Praha-Libuš Beroun Chomutov Praha-Šeberov Bruntál Praha 19 České Budějovice Šumperk Hodonín Liberec Jablonec nad Nisou Blansko Jihlava Praha 4 Znojmo Frýdek-Místek Praha 11 Hradec Králové Praha-Troja Cheb Praha 6 Praha-Dolní Počernice Tábor Sokolov Litoměřice Praha 2 Praha 7 Praha-Lysolaje Praha 20 Písek Praha-Zličín Přerov Nový Jičín Trutnov Praha 17 Praha-Běchovice Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečov

Levná dlažba Bečov

Dlažba Bečov

Zámkové dlažby Bečov

Zámkové betonové dlažby Bečov

Zámková dlažba Bečov

Betonové dlažby Bečov

Betonová dlažba Bečov

Zdící prvky Bečov

Dlažby II jakosti Bečov

Dlažba II jakosti Bečov

Plošné dlažby Bečov