„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečov

Nové produkty Bečov

Dlažby a obrubníky Bečov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečov, Levná dlažba Bečov, Dlažba Bečov, Zámkové dlažby Bečov, Zámkové dlažba Bečov, Betonové dlažby Bečov, Betonová dlažba Bečov, Zdící prvky Bečov, Dlažby II jakosti Bečov, Dlažba II jakosti Bečov, Plošné dlažby Bečov, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Svitavy Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Louny Praha-Zbraslav Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Nový Jičín Praha-Nebušice Prachatice Praha-Nedvězí Plzeň-sever Hodonín Česká Lípa Tachov Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha-Vinoř Chrudim Písek Mělník Praha-Šeberov Jihlava Mladá Boleslav Praha 22 Praha 2 České Budějovice Příbram Uherské Hradiště Břeclav Frýdek-Místek Praha 9 Praha 15 Hlavní město Praha Praha 6 Kladno Praha-Kunratice Praha-Klánovice Kroměříž Praha 21 Praha-Křeslice Litoměřice Jičín Hradec Králové Havlíčkův Brod Český Krumlov Praha-Petrovice Jeseník Praha 19 Praha-Benice Olomouc Třebíč Chomutov Tábor Praha-Dubeč Praha 5 Trutnov Cheb Most Vsetín Praha-Slivenec Strakonice Benešov Praha-Libuš Praha 1 Beroun Prostějov Praha 13 Rokycany Bruntál Karviná Praha 18 Klatovy Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Praha-Satalice Plzeň-jih Nymburk Zlín Praha 11 Praha-Štěrboholy Blansko Znojmo Pelhřimov Praha 12 Praha-Zličín Praha-Ďáblice Sokolov Praha-Dolní Počernice Opava Praha 4 Praha-Lysolaje Praha-Královice Praha-Suchdol Semily Kolín Praha-Troja Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečov

Levná dlažba Bečov

Dlažba Bečov

Zámkové dlažby Bečov

Zámkové betonové dlažby Bečov

Zámková dlažba Bečov

Betonové dlažby Bečov

Betonová dlažba Bečov

Zdící prvky Bečov

Dlažby II jakosti Bečov

Dlažba II jakosti Bečov

Plošné dlažby Bečov