„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečov

Nové produkty Bečov

Dlažby a obrubníky Bečov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečov, Levná dlažba Bečov, Dlažba Bečov, Zámkové dlažby Bečov, Zámkové dlažba Bečov, Betonové dlažby Bečov, Betonová dlažba Bečov, Zdící prvky Bečov, Dlažby II jakosti Bečov, Dlažba II jakosti Bečov, Plošné dlažby Bečov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Semily Praha-východ Praha-Čakovice Praha 14 Česká Lípa Plzeň-město Opava Praha 10 Praha 16 Praha 21 Praha 12 Praha-Vinoř Kutná Hora Praha-Lysolaje Most Pardubice Zlín Praha-Lipence Frýdek-Místek Pelhřimov Praha 5 Rokycany Jičín Rakovník Brno-město Praha 18 Praha 20 Praha-Kolovraty Chrudim Praha-Křeslice Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Kolín Mělník Praha 2 Český Krumlov Praha-Troja Uherské Hradiště Praha-Slivenec Hodonín Blansko Praha 9 Praha-Královice Tábor Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha 19 Praha-západ Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Sokolov Praha-Nebušice Přerov Praha-Březiněves Náchod Ústí nad Labem Praha-Dubeč Chomutov Praha 17 Praha-Petrovice Praha-Koloděje Klatovy Brno-venkov Teplice Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Strakonice Prostějov Praha-Řeporyje Praha 3 Svitavy Karlovy Vary Příbram Ostrava-město Šumperk Písek Praha 15 Litoměřice Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Jihlava Znojmo Praha-Benice Trutnov Praha-Lochkov Břeclav Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Praha 6 České Budějovice Praha-Zličín Praha-Nedvězí Karviná Praha-Klánovice Domažlice Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečov

Levná dlažba Bečov

Dlažba Bečov

Zámkové dlažby Bečov

Zámkové betonové dlažby Bečov

Zámková dlažba Bečov

Betonové dlažby Bečov

Betonová dlažba Bečov

Zdící prvky Bečov

Dlažby II jakosti Bečov

Dlažba II jakosti Bečov

Plošné dlažby Bečov