„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečov

Nové produkty Bečov

Dlažby a obrubníky Bečov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečov, Levná dlažba Bečov, Dlažba Bečov, Zámkové dlažby Bečov, Zámkové dlažba Bečov, Betonové dlažby Bečov, Betonová dlažba Bečov, Zdící prvky Bečov, Dlažby II jakosti Bečov, Dlažba II jakosti Bečov, Plošné dlažby Bečov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha 10 Třebíč Ústí nad Orlicí Tábor Praha 2 Praha-Libuš Ostrava-město Mladá Boleslav Kolín Přerov Tachov Semily Chomutov Praha 15 Praha 21 Jihlava Vyškov Hlavní město Praha Hradec Králové Vsetín Praha-Velká Chuchle Praha 16 Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha 1 Bruntál Praha 18 Jeseník Opava Pardubice Praha-Slivenec Beroun Náchod Karviná Praha 5 Karlovy Vary Praha-Petrovice Plzeň-město Praha-Benice Zlín Písek Praha 11 Brno-venkov Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha-Újezd Louny Znojmo Praha 8 Praha 7 Děčín Nymburk Praha-Kolovraty Trutnov Praha-Lochkov Klatovy Pelhřimov Praha-Zbraslav Šumperk Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Praha-Šeberov Jičín Praha-Královice Brno-město Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Praha 14 Příbram Teplice Blansko Břeclav Praha-Březiněves Rokycany Praha-Lipence Praha-Řeporyje Rakovník Praha-Dubeč Praha-západ Praha-Čakovice Praha 17 Praha 19 Chrudim Frýdek-Místek Plzeň-jih Most Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Praha 22 Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Praha 20 Domažlice Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Hodonín Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečov

Levná dlažba Bečov

Dlažba Bečov

Zámkové dlažby Bečov

Zámkové betonové dlažby Bečov

Zámková dlažba Bečov

Betonové dlažby Bečov

Betonová dlažba Bečov

Zdící prvky Bečov

Dlažby II jakosti Bečov

Dlažba II jakosti Bečov

Plošné dlažby Bečov