„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečov

Nové produkty Bečov

Dlažby a obrubníky Bečov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečov, Levná dlažba Bečov, Dlažba Bečov, Zámkové dlažby Bečov, Zámkové dlažba Bečov, Betonové dlažby Bečov, Betonová dlažba Bečov, Zdící prvky Bečov, Dlažby II jakosti Bečov, Dlažba II jakosti Bečov, Plošné dlažby Bečov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Hodonín Břeclav Tábor Praha-Újezd Klatovy Praha-Benice Praha-Vinoř Nový Jičín Zlín Svitavy Praha 17 Vyškov Praha 20 Pardubice Česká Lípa Prachatice Karlovy Vary Hradec Králové Olomouc Praha-Lochkov Rokycany Praha 3 Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha 8 Hlavní město Praha Rakovník Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Praha-Královice Brno-město Třebíč Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Jičín Jablonec nad Nisou Domažlice Plzeň-město Ústí nad Orlicí Benešov Praha 11 Praha 14 Praha-Přední Kopanina Bruntál Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Opava Praha-Koloděje Tachov Praha-Štěrboholy Praha 22 Praha 19 Náchod Sokolov Havlíčkův Brod Prostějov Praha-Klánovice Kroměříž Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Mladá Boleslav Plzeň-sever Litoměřice Praha-Březiněves Karviná Písek Děčín Praha 9 Ostrava-město Mělník Louny Praha 16 Praha-Dolní Chabry Jeseník Blansko Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Praha 6 Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha 5 Kolín Praha-Troja Praha 10 Příbram Trutnov Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Beroun Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-Libuš Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečov

Levná dlažba Bečov

Dlažba Bečov

Zámkové dlažby Bečov

Zámkové betonové dlažby Bečov

Zámková dlažba Bečov

Betonové dlažby Bečov

Betonová dlažba Bečov

Zdící prvky Bečov

Dlažby II jakosti Bečov

Dlažba II jakosti Bečov

Plošné dlažby Bečov