„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bečov

Nové produkty Bečov

Dlažby a obrubníky Bečov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bečov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bečov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bečov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bečov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bečov, Levná dlažba Bečov, Dlažba Bečov, Zámkové dlažby Bečov, Zámkové dlažba Bečov, Betonové dlažby Bečov, Betonová dlažba Bečov, Zdící prvky Bečov, Dlažby II jakosti Bečov, Dlažba II jakosti Bečov, Plošné dlažby Bečov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha-Běchovice Kutná Hora České Budějovice Praha 3 Tachov Jičín Benešov Praha-západ Mladá Boleslav Nový Jičín Česká Lípa Praha 13 Blansko Praha 18 Plzeň-sever Kladno Přerov Plzeň-jih Praha-Zličín Praha 12 Sokolov Praha-Řeporyje Pardubice Praha 16 Vsetín Děčín Semily Tábor Praha-Dubeč Nymburk Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha 11 Praha 2 Jablonec nad Nisou Ostrava-město Praha 9 Praha-Benice Praha 19 Kolín Frýdek-Místek Praha 20 Praha-Březiněves Beroun Praha-Šeberov Karlovy Vary Opava Praha 10 Náchod Praha-Královice Rokycany Praha-Štěrboholy Praha 15 Teplice Písek Litoměřice Uherské Hradiště Praha 5 Praha-východ Svitavy Praha 8 Strakonice Kroměříž Chrudim Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha-Lysolaje Cheb Znojmo Šumperk Praha-Újezd Rakovník Praha 4 Praha-Libuš Jihlava Břeclav Mělník Trutnov Liberec Praha 22 Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Most Praha 7 Praha-Nebušice Klatovy Hradec Králové Prostějov Louny Zlín Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bečov

Levná dlažba Bečov

Dlažba Bečov

Zámkové dlažby Bečov

Zámkové betonové dlažby Bečov

Zámková dlažba Bečov

Betonové dlažby Bečov

Betonová dlažba Bečov

Zdící prvky Bečov

Dlažby II jakosti Bečov

Dlažba II jakosti Bečov

Plošné dlažby Bečov