„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běleč

Nové produkty Běleč

Dlažby a obrubníky Běleč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běleč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běleč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běleč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běleč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běleč, Levná dlažba Běleč, Dlažba Běleč, Zámkové dlažby Běleč, Zámkové dlažba Běleč, Betonové dlažby Běleč, Betonová dlažba Běleč, Zdící prvky Běleč, Dlažby II jakosti Běleč, Dlažba II jakosti Běleč, Plošné dlažby Běleč, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha 11 Brno-město Pardubice Děčín Praha-Královice Praha 19 Praha-Vinoř Blansko Praha-Přední Kopanina Trutnov Ústí nad Labem Hodonín Kutná Hora Chrudim Tábor Praha 6 Chomutov Kladno Beroun Praha 9 Domažlice Prachatice Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Opava Příbram Praha 22 Praha-Benice Praha-Kunratice Přerov Cheb Praha 7 Plzeň-sever České Budějovice Praha-Nebušice Znojmo Rokycany Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Olomouc Praha-Dolní Počernice Praha 21 Praha-Nedvězí Praha-Lipence Praha-Zličín Vsetín Praha-Čakovice Písek Žďár nad Sázavou Praha 12 Šumperk Kolín Prostějov Praha-Újezd Pelhřimov Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Jičín Praha-Dolní Měcholupy Most Náchod Svitavy Klatovy Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Bruntál Sokolov Nový Jičín Břeclav Praha 18 Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Jeseník Praha 16 Praha 20 Zlín Liberec Mladá Boleslav Praha 15 Praha-Slivenec Frýdek-Místek Praha-Koloděje Vyškov Praha-Suchdol Jihlava Praha-Křeslice Třebíč Praha-Štěrboholy Karviná Tachov Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Hradec Králové Praha 2 Strakonice Karlovy Vary Praha-Lochkov Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běleč

Levná dlažba Běleč

Dlažba Běleč

Zámkové dlažby Běleč

Zámkové betonové dlažby Běleč

Zámková dlažba Běleč

Betonové dlažby Běleč

Betonová dlažba Běleč

Zdící prvky Běleč

Dlažby II jakosti Běleč

Dlažba II jakosti Běleč

Plošné dlažby Běleč