„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běleč

Nové produkty Běleč

Dlažby a obrubníky Běleč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běleč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běleč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běleč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běleč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běleč, Levná dlažba Běleč, Dlažba Běleč, Zámkové dlažby Běleč, Zámkové dlažba Běleč, Betonové dlažby Běleč, Betonová dlažba Běleč, Zdící prvky Běleč, Dlažby II jakosti Běleč, Dlažba II jakosti Běleč, Plošné dlažby Běleč, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Praha 4 Praha-Řeporyje Děčín Jihlava Praha 17 Beroun Praha-Březiněves Rokycany Cheb Nymburk Kladno Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Tachov Havlíčkův Brod Náchod Prachatice Blansko Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha 3 Příbram Uherské Hradiště Praha-Královice Přerov Svitavy Vyškov Praha-Kolovraty Olomouc Praha 8 Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha-Zličín Jindřichův Hradec Litoměřice Praha-Čakovice Strakonice Praha 15 Frýdek-Místek Domažlice Praha 18 Semily Brno-venkov Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha-Nedvězí Karviná Hradec Králové Chomutov Jeseník Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Kutná Hora Plzeň-město Pardubice Třebíč Praha-Vinoř Kolín Sokolov Chrudim České Budějovice Jablonec nad Nisou Kroměříž Praha 10 Praha-východ Praha 13 Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Trutnov Tábor Praha 19 Prostějov Praha-Dubeč Praha 5 Hodonín Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha 16 Český Krumlov Zlín Praha-Lochkov Praha 1 Nový Jičín Praha 9 Písek Ústí nad Labem Mělník Praha-Suchdol Benešov Praha 20 Praha 11 Praha-západ Praha-Lipence Klatovy Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běleč

Levná dlažba Běleč

Dlažba Běleč

Zámkové dlažby Běleč

Zámkové betonové dlažby Běleč

Zámková dlažba Běleč

Betonové dlažby Běleč

Betonová dlažba Běleč

Zdící prvky Běleč

Dlažby II jakosti Běleč

Dlažba II jakosti Běleč

Plošné dlažby Běleč