„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běleč

Nové produkty Běleč

Dlažby a obrubníky Běleč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běleč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běleč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běleč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běleč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běleč, Levná dlažba Běleč, Dlažba Běleč, Zámkové dlažby Běleč, Zámkové dlažba Běleč, Betonové dlažby Běleč, Betonová dlažba Běleč, Zdící prvky Běleč, Dlažby II jakosti Běleč, Dlažba II jakosti Běleč, Plošné dlažby Běleč, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Písek Praha-Běchovice Praha-východ Praha-Lochkov Praha-Královice Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Most Plzeň-jih Havlíčkův Brod Blansko Znojmo Trutnov Praha 20 Praha-Štěrboholy Praha 22 Kroměříž Prachatice Praha-Lysolaje Praha 14 Praha-Dolní Chabry Klatovy Ostrava-město Praha 2 Hodonín Hlavní město Praha Český Krumlov Jičín Jeseník Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Břeclav Plzeň-město Praha-Kunratice Prostějov Praha 19 Praha-Vinoř Praha 6 Benešov Tábor Karlovy Vary Praha 4 Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Vyškov Praha-západ Hradec Králové Praha 18 Litoměřice Praha-Benice Brno-venkov Plzeň-sever Praha 11 Beroun Kladno Pelhřimov Mladá Boleslav Teplice Tachov Praha-Kolovraty Praha 8 Praha-Dubeč Jindřichův Hradec České Budějovice Kolín Opava Cheb Vsetín Praha-Zličín Karviná Přerov Brno-město Jihlava Praha-Nebušice Praha-Troja Praha-Křeslice Domažlice Semily Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Olomouc Praha-Slivenec Šumperk Ústí nad Labem Náchod Chrudim Praha 10 Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha 1 Příbram Třebíč Rakovník Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běleč

Levná dlažba Běleč

Dlažba Běleč

Zámkové dlažby Běleč

Zámkové betonové dlažby Běleč

Zámková dlažba Běleč

Betonové dlažby Běleč

Betonová dlažba Běleč

Zdící prvky Běleč

Dlažby II jakosti Běleč

Dlažba II jakosti Běleč

Plošné dlažby Běleč