„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běleč

Nové produkty Běleč

Dlažby a obrubníky Běleč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běleč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běleč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běleč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běleč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běleč, Levná dlažba Běleč, Dlažba Běleč, Zámkové dlažby Běleč, Zámkové dlažba Běleč, Betonové dlažby Běleč, Betonová dlažba Běleč, Zdící prvky Běleč, Dlažby II jakosti Běleč, Dlažba II jakosti Běleč, Plošné dlažby Běleč, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Přední Kopanina Děčín Praha 19 Litoměřice Praha-Čakovice Praha 7 Praha 12 Vyškov Trutnov Jičín Praha 3 Hradec Králové Praha-Vinoř Hodonín Praha-Újezd Praha 5 Opava Praha 10 Příbram Olomouc Pelhřimov Chomutov Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Praha-Benice Praha-západ Karviná Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha-Lipence Písek Praha-Dolní Chabry Praha 21 Beroun Plzeň-sever Praha-Královice Praha-Slivenec Jeseník Praha 9 Náchod Svitavy Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Rokycany Teplice Praha 17 Praha-Lysolaje Kolín Praha-Petrovice Liberec Plzeň-město Praha-Kolovraty Praha 14 Strakonice Semily Praha-Lochkov Česká Lípa Mladá Boleslav Brno-město Žďár nad Sázavou Praha 6 Mělník Jihlava Praha 16 Domažlice Chrudim Praha-Nebušice Praha-Březiněves Praha 2 Nymburk Praha-východ Praha 1 Uherské Hradiště Hlavní město Praha Praha 22 Praha 20 Cheb Plzeň-jih Praha-Nedvězí Znojmo Rakovník Nový Jičín Šumperk Ústí nad Orlicí České Budějovice Pardubice Blansko Louny Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha-Zličín Břeclav Praha-Ďáblice Tachov Ostrava-město Praha 13 Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běleč

Levná dlažba Běleč

Dlažba Běleč

Zámkové dlažby Běleč

Zámkové betonové dlažby Běleč

Zámková dlažba Běleč

Betonové dlažby Běleč

Betonová dlažba Běleč

Zdící prvky Běleč

Dlažby II jakosti Běleč

Dlažba II jakosti Běleč

Plošné dlažby Běleč