„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běleč

Nové produkty Běleč

Dlažby a obrubníky Běleč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běleč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běleč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běleč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běleč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běleč, Levná dlažba Běleč, Dlažba Běleč, Zámkové dlažby Běleč, Zámkové dlažba Běleč, Betonové dlažby Běleč, Betonová dlažba Běleč, Zdící prvky Běleč, Dlažby II jakosti Běleč, Dlažba II jakosti Běleč, Plošné dlažby Běleč, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha-Březiněves Praha-Benice Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha-Čakovice Praha 10 Teplice Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Havlíčkův Brod Trutnov Strakonice Praha 14 Rakovník Kroměříž Praha 1 Most Praha 4 Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha 21 Mladá Boleslav Praha-Šeberov Praha 3 Praha 5 Chrudim Pardubice Praha 7 Jihlava Břeclav Praha 13 Plzeň-město Prostějov Znojmo Opava Praha-Přední Kopanina Bruntál Blansko Praha-Lochkov Sokolov Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Liberec Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Louny Praha 2 Praha-Zličín Praha 19 Šumperk Chomutov Klatovy Praha-Nedvězí Praha 12 Olomouc Svitavy Jeseník Pelhřimov Kutná Hora Litoměřice Praha-východ Příbram Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Kolín Brno-město Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha 8 Tachov Praha-Libuš Praha-Královice Karviná Praha 6 Mělník Praha-Lipence Nymburk Prachatice Praha-Újezd Uherské Hradiště Nový Jičín Praha 20 Praha-Velká Chuchle Náchod Praha-Křeslice Praha 16 Český Krumlov Jičín Kladno Praha-Nebušice Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Hradec Králové Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běleč

Levná dlažba Běleč

Dlažba Běleč

Zámkové dlažby Běleč

Zámkové betonové dlažby Běleč

Zámková dlažba Běleč

Betonové dlažby Běleč

Betonová dlažba Běleč

Zdící prvky Běleč

Dlažby II jakosti Běleč

Dlažba II jakosti Běleč

Plošné dlažby Běleč