„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běleč

Nové produkty Běleč

Dlažby a obrubníky Běleč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běleč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běleč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běleč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běleč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běleč, Levná dlažba Běleč, Dlažba Běleč, Zámkové dlažby Běleč, Zámkové dlažba Běleč, Betonové dlažby Běleč, Betonová dlažba Běleč, Zdící prvky Běleč, Dlažby II jakosti Běleč, Dlažba II jakosti Běleč, Plošné dlažby Běleč, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Teplice Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Louny Svitavy Praha 10 Praha 12 Praha-Lipence Mělník Praha-Šeberov Praha 17 Zlín Praha 18 Praha-Velká Chuchle Praha-západ Praha 22 Praha-východ Frýdek-Místek Třebíč Praha 16 Opava Tábor Praha-Kunratice Pardubice Praha-Řeporyje Břeclav Praha 19 Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Plzeň-sever Vyškov Olomouc Jihlava Prostějov Praha-Benice Liberec České Budějovice Chomutov Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Bruntál Praha-Troja Hodonín Písek Praha 5 Praha 4 Kolín Praha-Koloděje Praha 20 Strakonice Prachatice Nový Jičín Klatovy Ostrava-město Ústí nad Labem Domažlice Chrudim Tachov Praha-Satalice Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Praha 3 Praha 13 Karviná Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Jeseník Kladno Praha-Dolní Měcholupy Příbram Český Krumlov Nymburk Praha 8 Praha-Křeslice Znojmo Plzeň-město Praha 1 Praha-Petrovice Praha-Březiněves Praha 21 Praha-Královice Uherské Hradiště Děčín Cheb Praha 14 Praha-Suchdol Česká Lípa Praha-Lysolaje Šumperk Benešov Kroměříž Vsetín Praha 9 Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běleč

Levná dlažba Běleč

Dlažba Běleč

Zámkové dlažby Běleč

Zámkové betonové dlažby Běleč

Zámková dlažba Běleč

Betonové dlažby Běleč

Betonová dlažba Běleč

Zdící prvky Běleč

Dlažby II jakosti Běleč

Dlažba II jakosti Běleč

Plošné dlažby Běleč