„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běleč

Nové produkty Běleč

Dlažby a obrubníky Běleč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běleč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běleč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běleč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běleč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běleč, Levná dlažba Běleč, Dlažba Běleč, Zámkové dlažby Běleč, Zámkové dlažba Běleč, Betonové dlažby Běleč, Betonová dlažba Běleč, Zdící prvky Běleč, Dlažby II jakosti Běleč, Dlažba II jakosti Běleč, Plošné dlažby Běleč, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Litoměřice Třebíč Jeseník Beroun Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Svitavy Plzeň-sever Praha 19 Ústí nad Labem Praha 22 Louny Kolín Sokolov Praha 10 Praha-Velká Chuchle Most Prostějov Praha 7 Praha-Újezd Praha-Vinoř Praha-západ Praha-Lysolaje Praha 4 Trutnov Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-Čakovice Vyškov Praha-Březiněves Rakovník Praha-Dolní Chabry Karviná Benešov Česká Lípa Praha-Křeslice Praha 6 Praha-Kunratice Pelhřimov Praha 15 Šumperk Nymburk Znojmo Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Kroměříž Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Břeclav Praha-Satalice Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Jičín Tachov Plzeň-město Praha-východ Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Teplice Praha 12 Praha 13 Praha-Přední Kopanina Mělník Praha-Kolovraty Český Krumlov Děčín Karlovy Vary Praha 20 Praha-Lipence Plzeň-jih Klatovy Praha 1 Hodonín Praha-Lochkov Praha-Petrovice Praha 2 Ostrava-město Chrudim Tábor Praha-Benice Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha 18 Semily Kutná Hora Praha 9 Praha-Libuš Praha-Klánovice Praha 3 Vsetín Praha-Šeberov Praha-Koloděje Praha-Slivenec Domažlice Opava Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běleč

Levná dlažba Běleč

Dlažba Běleč

Zámkové dlažby Běleč

Zámkové betonové dlažby Běleč

Zámková dlažba Běleč

Betonové dlažby Běleč

Betonová dlažba Běleč

Zdící prvky Běleč

Dlažby II jakosti Běleč

Dlažba II jakosti Běleč

Plošné dlažby Běleč