„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běleč

Nové produkty Běleč

Dlažby a obrubníky Běleč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běleč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běleč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běleč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běleč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běleč, Levná dlažba Běleč, Dlažba Běleč, Zámkové dlažby Běleč, Zámkové dlažba Běleč, Betonové dlažby Běleč, Betonová dlažba Běleč, Zdící prvky Běleč, Dlažby II jakosti Běleč, Dlažba II jakosti Běleč, Plošné dlažby Běleč, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Domažlice Kutná Hora Praha-Libuš Plzeň-sever Pardubice Nymburk Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha 12 Hlavní město Praha Praha-východ Jihlava Praha-Lipence Zlín Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Brno-město Žďár nad Sázavou Vsetín Praha 8 Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Cheb Praha-Šeberov Hradec Králové Bruntál Praha-Ďáblice Kladno Louny Břeclav Olomouc Ústí nad Orlicí Přerov Praha-Dubeč Praha 20 Třebíč Praha-Lochkov Prachatice Prostějov Praha-Kunratice Praha 13 Praha 19 Praha-Královice Karviná Praha-Běchovice Praha 17 Praha 16 Beroun Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Český Krumlov Nový Jičín Praha-Troja Vyškov Praha-Březiněves Semily Sokolov Písek Litoměřice Kolín Brno-venkov Praha-Satalice Praha 21 Praha-Čakovice Ostrava-město Hodonín Praha 3 Praha-západ Tachov Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Praha 1 Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha 11 Praha-Nedvězí Praha 22 Praha-Kolovraty Klatovy Praha-Újezd Mladá Boleslav Mělník Praha-Dolní Chabry Praha 10 Praha 2 Tábor Praha 5 Náchod Praha 18 Teplice Opava Jeseník Blansko Rokycany Benešov Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běleč

Levná dlažba Běleč

Dlažba Běleč

Zámkové dlažby Běleč

Zámkové betonové dlažby Běleč

Zámková dlažba Běleč

Betonové dlažby Běleč

Betonová dlažba Běleč

Zdící prvky Běleč

Dlažby II jakosti Běleč

Dlažba II jakosti Běleč

Plošné dlažby Běleč