„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běleč

Nové produkty Běleč

Dlažby a obrubníky Běleč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běleč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běleč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běleč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běleč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běleč, Levná dlažba Běleč, Dlažba Běleč, Zámkové dlažby Běleč, Zámkové dlažba Běleč, Betonové dlažby Běleč, Betonová dlažba Běleč, Zdící prvky Běleč, Dlažby II jakosti Běleč, Dlažba II jakosti Běleč, Plošné dlažby Běleč, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Chomutov Praha 22 Jablonec nad Nisou Praha-západ Louny Karlovy Vary Praha-Klánovice Praha-Křeslice Benešov Praha-Slivenec Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Příbram Most Ústí nad Labem Rakovník Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Děčín Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Kutná Hora Praha-Újezd Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Praha-Suchdol Znojmo Teplice Náchod Cheb Praha-Přední Kopanina Praha 16 Karviná Strakonice Havlíčkův Brod Praha-Libuš Přerov Opava Praha-Lipence Mladá Boleslav Praha-Benice Vsetín Beroun Praha-Petrovice Vyškov Pelhřimov Praha 13 Hradec Králové Nový Jičín Praha 3 Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Liberec Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Olomouc Rokycany Praha-Zbraslav Tábor Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha 9 Litoměřice Šumperk Semily Plzeň-město Jičín Pardubice Frýdek-Místek Praha 2 Praha 8 Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha 5 Praha-Lochkov Český Krumlov Ostrava-město Břeclav Klatovy Praha-Březiněves Brno-město Hodonín Praha 10 České Budějovice Praha-Dubeč Praha-Zličín Jindřichův Hradec Praha 17 Praha-Kunratice Nymburk Prachatice Třebíč Kolín Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běleč

Levná dlažba Běleč

Dlažba Běleč

Zámkové dlažby Běleč

Zámkové betonové dlažby Běleč

Zámková dlažba Běleč

Betonové dlažby Běleč

Betonová dlažba Běleč

Zdící prvky Běleč

Dlažby II jakosti Běleč

Dlažba II jakosti Běleč

Plošné dlažby Běleč