„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běleč

Nové produkty Běleč

Dlažby a obrubníky Běleč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běleč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běleč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běleč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běleč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běleč, Levná dlažba Běleč, Dlažba Běleč, Zámkové dlažby Běleč, Zámkové dlažba Běleč, Betonové dlažby Běleč, Betonová dlažba Běleč, Zdící prvky Běleč, Dlažby II jakosti Běleč, Dlažba II jakosti Běleč, Plošné dlažby Běleč, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha-Satalice Praha 3 Olomouc Praha-Kunratice Praha 7 Praha-Dubeč Jeseník Kutná Hora Most Plzeň-sever Mělník Uherské Hradiště Kroměříž Vyškov Praha 14 Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Ústí nad Labem Teplice Praha-Suchdol Benešov Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Český Krumlov Tábor Praha 20 Nymburk Blansko Praha-Ďáblice Klatovy Přerov Karviná Praha 19 Plzeň-jih České Budějovice Ústí nad Orlicí Praha 10 Prostějov Praha 4 Karlovy Vary Domažlice Praha-Benice Cheb Praha-Březiněves Náchod Praha 15 Příbram Praha-východ Havlíčkův Brod Praha-západ Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Jihlava Liberec Nový Jičín Praha 12 Sokolov Praha-Řeporyje Svitavy Rychnov nad Kněžnou Rakovník Pelhřimov Praha 18 Praha 5 Kolín Zlín Praha-Velká Chuchle Praha 1 Šumperk Břeclav Brno-město Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha 22 Praha-Újezd Rokycany Písek Praha-Slivenec Kladno Praha-Křeslice Praha 21 Opava Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Chomutov Pardubice Hodonín Praha 13 Česká Lípa Louny Praha-Šeberov Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běleč

Levná dlažba Běleč

Dlažba Běleč

Zámkové dlažby Běleč

Zámkové betonové dlažby Běleč

Zámková dlažba Běleč

Betonové dlažby Běleč

Betonová dlažba Běleč

Zdící prvky Běleč

Dlažby II jakosti Běleč

Dlažba II jakosti Běleč

Plošné dlažby Běleč