„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běleč

Nové produkty Běleč

Dlažby a obrubníky Běleč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běleč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běleč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běleč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běleč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běleč, Levná dlažba Běleč, Dlažba Běleč, Zámkové dlažby Běleč, Zámkové dlažba Běleč, Betonové dlažby Běleč, Betonová dlažba Běleč, Zdící prvky Běleč, Dlažby II jakosti Běleč, Dlažba II jakosti Běleč, Plošné dlažby Běleč, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Vsetín Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Jihlava Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Praha 21 Bruntál Šumperk Praha 9 Louny Cheb Tábor Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Blansko Hlavní město Praha Hradec Králové Havlíčkův Brod Tachov Chrudim Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Příbram Prachatice Praha 7 Ostrava-město Znojmo Praha-Klánovice Klatovy Svitavy Kladno Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha 4 Olomouc Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Domažlice Praha 2 Mladá Boleslav Praha 5 Praha 12 Karlovy Vary Vyškov Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Praha 11 Praha-Křeslice Brno-město Strakonice Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Břeclav Děčín Rokycany Plzeň-město Semily Chomutov Praha-Libuš Plzeň-jih Praha-Královice Český Krumlov Praha-Šeberov Most Nový Jičín Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha 8 Praha 10 Praha 13 Pelhřimov Praha-Troja Praha 18 České Budějovice Prostějov Liberec Hodonín Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Praha-Nebušice Rakovník Jičín Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Česká Lípa Uherské Hradiště Praha 3 Praha 14 Praha-Řeporyje Teplice Praha-Benice Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běleč

Levná dlažba Běleč

Dlažba Běleč

Zámkové dlažby Běleč

Zámkové betonové dlažby Běleč

Zámková dlažba Běleč

Betonové dlažby Běleč

Betonová dlažba Běleč

Zdící prvky Běleč

Dlažby II jakosti Běleč

Dlažba II jakosti Běleč

Plošné dlažby Běleč