„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běleč

Nové produkty Běleč

Dlažby a obrubníky Běleč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běleč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běleč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běleč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běleč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běleč, Levná dlažba Běleč, Dlažba Běleč, Zámkové dlažby Běleč, Zámkové dlažba Běleč, Betonové dlažby Běleč, Betonová dlažba Běleč, Zdící prvky Běleč, Dlažby II jakosti Běleč, Dlažba II jakosti Běleč, Plošné dlažby Běleč, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Kolín Rakovník Praha 5 Děčín Brno-venkov Hodonín Jeseník Bruntál Kroměříž Liberec Šumperk Hradec Králové Vsetín Praha-Šeberov Praha-Čakovice Kutná Hora Domažlice Český Krumlov Ostrava-město Mělník Praha-Petrovice Praha 13 Benešov Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Pardubice Praha-Klánovice Praha 21 Plzeň-jih Praha 2 Náchod Praha 12 Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha 14 Písek Praha-Troja Praha-Vinoř Olomouc Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Praha 3 Praha-Štěrboholy Cheb Praha-Královice Rokycany Česká Lípa Praha 9 Karlovy Vary Pelhřimov Praha 18 Praha-Březiněves Praha 10 Semily Nymburk Praha 4 Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Praha 22 Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Louny Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Praha-západ Praha-Zbraslav Prostějov Praha-Křeslice Příbram Praha-Lochkov Prachatice Praha-Ďáblice Klatovy Praha 20 Hlavní město Praha Praha-Zličín Havlíčkův Brod Teplice Břeclav Jihlava Přerov Svitavy Frýdek-Místek Praha-Dubeč České Budějovice Ústí nad Labem Praha 7 Praha 17 Třebíč Chrudim Praha-Slivenec Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běleč

Levná dlažba Běleč

Dlažba Běleč

Zámkové dlažby Běleč

Zámkové betonové dlažby Běleč

Zámková dlažba Běleč

Betonové dlažby Běleč

Betonová dlažba Běleč

Zdící prvky Běleč

Dlažby II jakosti Běleč

Dlažba II jakosti Běleč

Plošné dlažby Běleč