„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedihošť

Nové produkty Bedihošť

Dlažby a obrubníky Bedihošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedihošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedihošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedihošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedihošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedihošť, Levná dlažba Bedihošť, Dlažba Bedihošť, Zámkové dlažby Bedihošť, Zámkové dlažba Bedihošť, Betonové dlažby Bedihošť, Betonová dlažba Bedihošť, Zdící prvky Bedihošť, Dlažby II jakosti Bedihošť, Dlažba II jakosti Bedihošť, Plošné dlažby Bedihošť, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 České Budějovice Praha-Zbraslav Praha 8 Tábor Pelhřimov Praha 2 Domažlice Přerov Prostějov Plzeň-jih Praha 11 Žďár nad Sázavou Hradec Králové Praha-Zličín Praha-Libuš Praha 21 Praha-západ Praha 7 Benešov Praha 19 Praha-Křeslice Praha-Lipence Kladno Ústí nad Orlicí Praha 22 Praha-Koloděje Děčín Praha-východ Praha 15 Praha 16 Cheb Praha 4 Nymburk Rakovník Trutnov Pardubice Blansko Jihlava Vyškov Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Jeseník Plzeň-sever Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Hodonín Litoměřice Jičín Praha-Běchovice Chrudim Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Náchod Praha-Troja Český Krumlov Praha 12 Zlín Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Praha-Újezd Strakonice Bruntál Praha 17 Praha 5 Praha-Kunratice Písek Praha-Čakovice Česká Lípa Praha 3 Praha-Satalice Ústí nad Labem Liberec Prachatice Kutná Hora Jablonec nad Nisou Brno-venkov Třebíč Kolín Rokycany Tachov Praha 14 Praha-Nedvězí Karlovy Vary Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha 10 Praha 9 Příbram Hlavní město Praha Chomutov Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Most Praha-Březiněves Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedihošť

Levná dlažba Bedihošť

Dlažba Bedihošť

Zámkové dlažby Bedihošť

Zámkové betonové dlažby Bedihošť

Zámková dlažba Bedihošť

Betonové dlažby Bedihošť

Betonová dlažba Bedihošť

Zdící prvky Bedihošť

Dlažby II jakosti Bedihošť

Dlažba II jakosti Bedihošť

Plošné dlažby Bedihošť