„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedihošť

Nové produkty Bedihošť

Dlažby a obrubníky Bedihošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedihošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedihošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedihošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedihošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedihošť, Levná dlažba Bedihošť, Dlažba Bedihošť, Zámkové dlažby Bedihošť, Zámkové dlažba Bedihošť, Betonové dlažby Bedihošť, Betonová dlažba Bedihošť, Zdící prvky Bedihošť, Dlažby II jakosti Bedihošť, Dlažba II jakosti Bedihošť, Plošné dlažby Bedihošť, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Semily Mělník Kolín Praha 9 Frýdek-Místek Praha-Zličín Praha 5 Strakonice Praha-východ Praha-Lysolaje Kroměříž Tachov Mladá Boleslav Blansko Praha-Klánovice Liberec Břeclav Česká Lípa Litoměřice Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Hodonín Praha-Koloděje Plzeň-sever Prachatice Praha 21 Chomutov Nymburk Praha 7 Praha 13 České Budějovice Jihlava Šumperk Praha-Suchdol Cheb Most Praha 3 Hlavní město Praha Sokolov Praha-Libuš Rakovník Zlín Praha 16 Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha-Kunratice Opava Třebíč Praha-Petrovice Jeseník Svitavy Trutnov Brno-město Praha-Újezd Děčín Praha-Benice Plzeň-město Přerov Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Praha-Vinoř Praha-Křeslice Praha-Dubeč Praha-Nebušice Teplice Praha 12 Rokycany Praha-Běchovice Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Beroun Kladno Klatovy Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Březiněves Bruntál Praha 8 Český Krumlov Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha 22 Praha-Štěrboholy Prostějov Příbram Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Vyškov Brno-venkov Tábor Praha 1 Písek Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha 2 Ostrava-město Kutná Hora Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedihošť

Levná dlažba Bedihošť

Dlažba Bedihošť

Zámkové dlažby Bedihošť

Zámkové betonové dlažby Bedihošť

Zámková dlažba Bedihošť

Betonové dlažby Bedihošť

Betonová dlažba Bedihošť

Zdící prvky Bedihošť

Dlažby II jakosti Bedihošť

Dlažba II jakosti Bedihošť

Plošné dlažby Bedihošť