„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedihošť

Nové produkty Bedihošť

Dlažby a obrubníky Bedihošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedihošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedihošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedihošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedihošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedihošť, Levná dlažba Bedihošť, Dlažba Bedihošť, Zámkové dlažby Bedihošť, Zámkové dlažba Bedihošť, Betonové dlažby Bedihošť, Betonová dlažba Bedihošť, Zdící prvky Bedihošť, Dlažby II jakosti Bedihošť, Dlažba II jakosti Bedihošť, Plošné dlažby Bedihošť, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Praha-Nedvězí Most Písek Teplice České Budějovice Praha 13 Semily Kutná Hora Praha-Troja Plzeň-jih Strakonice Praha-Suchdol Znojmo Praha 14 Kroměříž Praha 7 Louny Prostějov Praha 22 Praha-Běchovice Praha-Čakovice Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Sokolov Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Kolín Praha 2 Hlavní město Praha Bruntál Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha-Libuš Hodonín Praha 1 Praha 5 Chomutov Liberec Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Tábor Praha-Řeporyje Beroun Karviná Praha 15 Praha-Satalice Vsetín Praha 21 Česká Lípa Litoměřice Tachov Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Šumperk Mladá Boleslav Benešov Karlovy Vary Plzeň-město Praha 16 Jičín Praha-Dolní Chabry Kladno Cheb Domažlice Olomouc Klatovy Jablonec nad Nisou Rakovník Děčín Nový Jičín Praha 11 Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha-východ Praha-Kunratice Praha 20 Praha-Březiněves Praha-Újezd Praha 6 Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha-Benice Třebíč Ostrava-město Zlín Praha 3 Praha-Královice Praha 4 Jeseník Praha-Dolní Počernice Praha-západ Brno-město Svitavy Praha 10 Praha-Koloděje Rokycany Pelhřimov Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedihošť

Levná dlažba Bedihošť

Dlažba Bedihošť

Zámkové dlažby Bedihošť

Zámkové betonové dlažby Bedihošť

Zámková dlažba Bedihošť

Betonové dlažby Bedihošť

Betonová dlažba Bedihošť

Zdící prvky Bedihošť

Dlažby II jakosti Bedihošť

Dlažba II jakosti Bedihošť

Plošné dlažby Bedihošť