„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedihošť

Nové produkty Bedihošť

Dlažby a obrubníky Bedihošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedihošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedihošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedihošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedihošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedihošť, Levná dlažba Bedihošť, Dlažba Bedihošť, Zámkové dlažby Bedihošť, Zámkové dlažba Bedihošť, Betonové dlažby Bedihošť, Betonová dlažba Bedihošť, Zdící prvky Bedihošť, Dlažby II jakosti Bedihošť, Dlažba II jakosti Bedihošť, Plošné dlažby Bedihošť, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Jindřichův Hradec Praha 1 Karviná Kutná Hora Praha-Lochkov Bruntál Náchod Praha 20 Praha-Klánovice Praha-Kunratice Praha-západ Třebíč Plzeň-jih Teplice Trutnov Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Klatovy Jihlava Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha 18 České Budějovice Praha-Újezd Praha 14 Semily Praha 21 Praha-Benice Praha-Troja Praha 8 Praha-Přední Kopanina Cheb Praha 17 Praha 9 Rokycany Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Praha-Březiněves Nový Jičín Praha-Koloděje Břeclav Praha 12 Šumperk Pelhřimov Plzeň-město Ostrava-město Beroun Chomutov Praha-Nedvězí Praha-Královice Praha 13 Praha 15 Liberec Havlíčkův Brod Brno-venkov Brno-město Kroměříž Praha 3 Blansko Praha-Petrovice Praha-Zličín Hodonín Děčín Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Znojmo Praha-Lipence Hradec Králové Olomouc Praha-Libuš Ústí nad Labem Pardubice Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Prostějov Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Mělník Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Praha-Satalice Praha 7 Praha 6 Praha-Dolní Chabry Příbram Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Vyškov Praha-Dubeč Karlovy Vary Domažlice Praha-Šeberov Prachatice Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedihošť

Levná dlažba Bedihošť

Dlažba Bedihošť

Zámkové dlažby Bedihošť

Zámkové betonové dlažby Bedihošť

Zámková dlažba Bedihošť

Betonové dlažby Bedihošť

Betonová dlažba Bedihošť

Zdící prvky Bedihošť

Dlažby II jakosti Bedihošť

Dlažba II jakosti Bedihošť

Plošné dlažby Bedihošť