„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bedihošť

Nové produkty Bedihošť

Dlažby a obrubníky Bedihošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bedihošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bedihošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bedihošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bedihošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bedihošť, Levná dlažba Bedihošť, Dlažba Bedihošť, Zámkové dlažby Bedihošť, Zámkové dlažba Bedihošť, Betonové dlažby Bedihošť, Betonová dlažba Bedihošť, Zdící prvky Bedihošť, Dlažby II jakosti Bedihošť, Dlažba II jakosti Bedihošť, Plošné dlažby Bedihošť, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Praha-Újezd Ústí nad Labem Příbram Praha-Klánovice Jihlava Nový Jičín Olomouc Tachov Praha-Lipence Hlavní město Praha České Budějovice Praha-Velká Chuchle Břeclav Most Vsetín Hodonín Nymburk Praha-Kunratice Brno-venkov Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Semily Beroun Plzeň-jih Hradec Králové Šumperk Praha 18 Praha 17 Liberec Písek Brno-město Praha 13 Trutnov Jeseník Pelhřimov Jičín Opava Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha-Zličín Praha 8 Praha 6 Děčín Praha-východ Praha 10 Praha 9 Rokycany Praha-Šeberov Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha 19 Mělník Prostějov Kroměříž Praha-Vinoř Praha-Dubeč Kladno Praha 12 Praha 21 Praha 7 Praha-Slivenec Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Bruntál Praha-Petrovice Svitavy Praha-Kolovraty Přerov Pardubice Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Kolín Blansko Praha-Řeporyje Chrudim Praha-Čakovice Česká Lípa Sokolov Praha-Křeslice Kutná Hora Praha 16 Zlín Benešov Praha 2 Praha 15 Praha-Štěrboholy Náchod Praha-Královice Litoměřice Praha-Nebušice Plzeň-sever Domažlice Praha-Lochkov Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bedihošť

Levná dlažba Bedihošť

Dlažba Bedihošť

Zámkové dlažby Bedihošť

Zámkové betonové dlažby Bedihošť

Zámková dlažba Bedihošť

Betonové dlažby Bedihošť

Betonová dlažba Bedihošť

Zdící prvky Bedihošť

Dlažby II jakosti Bedihošť

Dlažba II jakosti Bedihošť

Plošné dlažby Bedihošť